Altijd even lekker altijd OVEN-vers! 'Jü Wijs het zijn tien tegen één De Gruvter's koffieklanten 'voordeel 1 voordeel 8 ■ndim DE KOFFIE- EN THEEZAAK ZEEÜWSCH DAGBLAD Grote Rol Marie 45 cent Alleen Victoria. garandeert U de versheid! Dat is ook geen wonder. D2 Gruytér heeft altijd krakend verse koffie van de allerbeste kwaliteit. Want al ziet U het ook direct, als U proeft weet U zeker: in De Gruyter's koffie is van meet af aan alles bewaard gebleven voor een fijn kopje koffie. En de 10% korting maakt De Gruyter's koffie extra voordelig. 'Wê "TB blikjes soepgroenten voor 42 cent X elk 2e pakje „Zonder koken pudding" voor halve prijs Kabouters Natuurlijk is 't nog voordeliger boodschappen doen met Goedkoopste manier van boodschappen doen Deze week weer zo'n „3-in-de-tas" aanbieding waardoor u bij AH nog minder betaalt. Bespaar niet alleen nu, maar week-in week-uit op uw huishoudgeld. Word vaste klant bij Albert Heijn. 2 blik snijbonen 2 blik doperwten 2 blik worteltjes KABOUTERS doen het! Donderdag 6 november 1958 Pagina 8 U liet het: keus genoeg. En altijd lucht dicht verpakt, altijd OVEN-vers. Vraag daarom altijd naar Victoria! \z ie hebt er met één de smaak van te pakken! In de toasted Princeton komen de aromavolle Burley- tabakken geheel tot hun recht. J Eer» van De.Gruyter s winkels te Maastricht -jf Aardappelen en voeder bieten machinaal van win- terdek* voorzien. Verder ook alle werk voor de bulldozer. Fa. Gebr. den Herder, Le- wedorp, tel. 01196-352. Vermager zonder dieet met Cracial. 50 dragees 1.98. Bij apoh. en drogist. Te koop: een nieuwe kofferschrijfmachine met 1 jaar garantie; af te betalen met 3.- p. w. Gratis op proef bij U thuis. Brieven onder no. A 5370 bureau van dit blad Goes. Drietex voor veilige luierwas. Géén bleekmid del géén geïrriteerd huidje. H.H. Veehouders. Biedt zich aan voor het scheren van vee met een electrisch scheerapparaat (220 volt) Overal te ontbieden. V. Sip- ma, Dorpstraat 50, Gapinge. 'Tel. K 1189—223. Te koop pracht slacht- konijnen. Ook jonge voed sters. Tijdig ingespoten. Dorpsstraat 53, Biggekerke. Overgangsleeftijd? Mi graine? Ongezonde teint? Jeugdpuistjes Verstop ping? Vetzucht? Natter- mann's Bloedzuiverende thee no. 8 helpt! Groot pak 1,85 bij elke drogist. -H- Te koop Huisorgel, 3 3/5 spel, licht eiken kleur, als nieuw. Goessestraatweg 10, 's-Gravenpolder. -H- Vasana EnkalonsNaad loos en 30 denier 2.953.50 3.95. Mousse nylons 4.45 5.906.50 maat 8^11. Spe- ciaalhuis „De Weefstoel", Langewiek 3, tel. 4108. Mid delburg. Te koop nieuw vloerkleed speciale prijs, wegens over compleet. Goessestraatweg 10. 's-Gravenpolder. 3 in de tas fijo -H- Bontmantels, kort en lang, kunt U nu op Uw ge mak thuis bekijken! Vraagt gratis collectie. Zeer soe pele betaling; reeds vanaf 2.- p. w. Brieven onder no. A 5369 bur. van dit blad Goes. 10 rijlessen a 60 min. voor 47,50.'! in nieuwe Opel door gediplomeerd instructeur. Theorie, halen en brengen gratis! Ook losse- en avondlessen. Er kende B.E.A. Bonds-auto- rijschool. F. Verdu, Nach tegaallaan 38, Goes. Telef. tijdelijk 0 11004164. Wilt U wijs zijn op de weg? Laat Jasperse U dan wegwijs maken. Autorij school Jasperse, erkend en gediplomeerd door de F.N.O.P. Vlissingen, Paul Krugerstr. 32. Middelburg. N. Vlissingseweg 366, Telef. K 1180—3387. „Wildebraspoppen", on breekbaar en toch laag in prijs, 35 cm lang 3 95. Nu ook met ingeplant haar 6.95. „De Magneet". Vlasmarkt, Middelburg. Te koop mooie biggen. L. v. Dis, Lepelstraat, Se- rooskerke. Te koop een beste 2-j. melkgeit. Veerseweg 38, Mid delburg. Grote sortering jurkjes, pakjes, manteltjes, korte jas jes, truitjes, broekjes, regen capes dames- en kinderkou sen. zeer sterke nylons Mej. Poppe, Gravenstraat 86. Mid delburg. Te koop: garagebedrijf, midden-Zeeland, op goede stand, mooi pand. Brieven onder no. A 5372 Bureau van dit Blad Goes. Op maandag 10. nov. en dinsdag 11 nov. 's avonds, grote oliebollenactie t.b.v. het jeugdcorps van „Vlijt en Volharding". t

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 8