Koop nog snel twee pakken Pré en neem 't derde QPeftiS mee! Uw hele huis schoon in de halve tijd... ZOLANG DE VOORRAAD STREKT f Roomboter Roomboter is niet te vervangen! En nu zó goedkoop! Zonder na-dweilen - zonder drogen! met één pak Spie Span Donderdag 2 oktober 1958 gratis pak pre Volwaardige roomboter bevat alle 3 B's Een volle maag en toch tekort Een waarheid als een koe REINIGT fIN 'N OOGWENK^ E i longelui zoeken woongelegenheid., Gratis proefnummer ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 6 tijdelijk een Een kind is van nature een mens zonder wantrouwen. Een kind legt zijn lot met vol vertrouwen in handen van vader en moeder. En de ouders? Die doen alles om dat vertrouwen niet te beschamen of„doen alsof". Zoals veel moeders die „smokkelen" met de voeding van hun kinderen, omdat zij - geheel te goeder trouw - menen dat 't niet zoveel zal uitmaken wanneer zij voor het volwaardige natuurprodukt roomboter een goedkoper vervangingsmiddel nemen. De 3 B's dat zijn de 3 onmisbaarheden voor het welzijn, de gezondheid van de mens. Beschermende- en Bouwstoffen om het lichaam te beschermen tegen infecties en de groei te bevorderen en Brandstoffen als calorieënbron voor arbeidskracht (energie) en lichaams warmte. Uw kind moet deze 3 B's krijgen uit het voedsel dat U hem geeft. Als er te weinig Brandstof in voorkomt, blijft Uw kind mager en heeft minder lust om te spelen. Als er te weinig Be schermende- en Bouwstoffen in voor komen, groeit Uw kind slecht, wordt zwak en is minder goed in staat om te leren. Bedenk dit: een slechte voeding in de jeugd betekent dat 3>èt liihaam van Uw kinderen opgebouwd wordt met materiaal van slechte kwaliteit. Zijn leven lang zou hij daar de lasten van kunnen ondervinden. Daarom: geef ze roomboter waarin alle 3 B's tegeiiik voorkomen. Als Uw kind tekort heeft aan Brandstof, uit zich dat als honger en hij zal eten om die honger te stillen. Maar een tekort aan Beschermende- en Bouw stoffen uit zich niet als honger. Hier is het dus Uw taak om te zorgen dat Uw kinderen dagelijks voldoende van deze stoffen krijgen. Uw kind vertrouwt erop. Daarom moet U voor Uzelf naar eer en geweten zeker weten dat U Uw kind niet „bedriegt" - ook niet onwetend. Zorg dat het voedsel van Uw kind elke dag alle 3 B's bevat met room boter. één en al gewondheid 83% melkvet, de lichtverteerbaarst» brandstof dia er is - voor warmte en voor lichaam. Vitamine A, voor betert bescherming tegen infecties. Provita- mine A (caroteen), de groeivitamine. Vitamine D, de zonnevitamine, bouw stof voor beendergestel en gebit. Vita mine F, voor een gezonde, frisse huid. En tenslotte de Faktor X, bron van alle leven. U weet dat roomboter ten natuurpro dukt is - Uw gevotl zei U al dat room boter gezonder moest zijn. En zit, dt feiten geven U duidelijk gelijki HET NEDERLANDS ZUIVELBUREAU - RIJSWIJK-Z.H. Éénmaal dweilen klaar! Span Zonder nadweilen Zonder drogen Ij 'iéi '"- A'i Gefeliciteerd, mevrouw! Nu kunt U al dat tijdrovend werk veel vlugger doen. Nu is er Spie Span voor U. Het nieuwe schoonmaakwonder. Heerlijk voor U. En verbaas Uw man er mee! Al het werk klaar in de helft van de tijd! Ja, de unieke reinigingskracht van Spie Span werd speciaal ontwikkeld om het vuil (zelfs de afdrukken van rub- berhakken) in één reinigingsbeurt te verwijderen. Probeer het nu en ondervind als mil joenen huisvrouwende enorme werk en tijdbesparing die Spie Span U geeft. Spie Span is een zelfwerkend schoonmaak- poeder voor vloeren, tegels, linoleum. Sneller! Gemakkelijker! Voordeliger! Fris. 'n Nieuw schoonmaakwonder! Maakt alle afwasbare op pervlakken sneller en gemakkelijker schoon: muren, deuren, badkamers, aanrechten enz. Vervaardigd door de Ureft-fabrieken - Voor Nederland: Zwartberg - Rotterdam Doe wat Spie Span in warm water... Dweil erin... Droog wringen... Niet schrobben Éénmaal met de dweil erover... I %-K TT i, Niet nadweilen of drogen, Schoon! Klaar! Uw hele huis schoon in de halve tijd met Spie Span. 'TE biUUZ. OF TE KOOP j A U kunt ook niel weten, dat »r juist een riante villa (m. str. w.) te huur of te koop is. En de eigenaar kan niet weten dat U een woongelegenheid zoekt. Haast U een „Kabouter'' aan het werk te zetten. 60.000 ogen lezen Uw wens. Misschien gaat hij zo in vervulling. Hebt U verwanten, vrienden of kennissen buiten Europa Verras hen dan met de WEEK EDITIE N.R.C., luchtposteditie van de Nieuwe Rotter damse Courant. Dit actuele nieuwsblad op dun papier gedrukt brengt duizenden Neder landers, waar ook ter wereld, elke week vliegens vlug in nauw contact met het vaderland. WEEKEDITIE N.R.C. POSTBUS 8 -2 4 - ROTIFRDAM Stuur mij zonder enige verplichting het nieuwste nummer van de WEEKEDIT1E N.R.C., met kosten- I opgave voor verzending per lucht- I post naar Naam: Straat: I N.R.C. Woonplaats: I ft

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 6