Plannen voor sloperij van zeeschepen te Vlissingen Toenemende wen binnen afzienbare tijd ,Hei'heT, riep burgemeester Van der Heide, „ik hei!...' Veetentoonstelling op Grote markt te Goes slechts één goedkeuring nodig Gerechtelijk onderzoek onregelmatigheden van Vlissingse zenuwartsen Honderden schilders in Zeeuwse hoofdstad Oude vrouw aangereden Uitbreiding bij haven Vlissingen Kind overreden te Zoutespui Winterprogramma voor C.J.V.-clubs in Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen C Nijsse erelid van fruitstichting nam uitdaging aan Laatste paal voor kleuterschool Kampioenkoe komt uit Yerseke Vruchten voor ziekenhuispatiënten FRUITFEE BRACHT BEZOEK AAN VEILING TERNEUZEN Nieuwe hervormde school voor Terneuzen N eder land-Engeland Schaken in Vlissingen Nieuwe voetbalclub in BorsseleBW Woensdag 17 september 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD PAGINA 2 Simon's Metaalhandel beschikt in Vlissingen slechts over een opslagter rein voor schroot aan de EdÜsonweg. Aan dit terrein kleven enkele bezwa ren, die opgelost kunnen worden, wan neer het terrein in eigendom wordt verkregen en de kostbare voorzienin gen, die aangebracht moeten worden, rendabel te maken zijn. Het ziet er naar uit, dat binnen zeer korte tijd de gemeente Vlissingen dit terrein aan Simon's Metaalhandel zal verkopen, zo dat dan de verbeteringen ten behoeve van de sehrootafvoer zullen worden aangebracht. Tot dusver konden de schepen, waarin dit schroot geladen werd, slechts meren in de binnenha vens. Het schroot moest dus van het opslagterrein op vrachtwagens worden geladen en naar de binnenhavens wor den vervoerd, een kostbaar en tijdro vend werk. Wanneer het terrein in ei- Wanneer de plannen van N.V. Simon's Metaalhandel te Rotterdam, 'die een filiaal in Vlissingen heeft, doorgang zullen vinden, dan zal binnen afzienbare tijd de werkgelegenheid in Vlissingen toenemen én de aktiviteit in de havens door het vestigen van een sloperij van zeeschepen. Reeds geruime tijd wordt aan de uitwerking van deze noodzakelijke uitbreiding van het bedrijf te Vlissingen gewerkt en thans heeft men nog één goedkeuring nodig: die van de „douane" ofwel van 's Rijks Belastingsdienst der Invoerrechten en Accijnzen. TVT„„1 gendom zal zijn verkregen zal men in i/NOg SlCCiltS een Het Kanaal door Walcheren, waaraan het opslagterrein grenst, meerpalen worden geslagen en op het terrein zelf komt dan een 2 a 3 tons torenkraan, zodat onmiddellijke lossing van het schroot vanaf het opslagterrein in de schepen kan plaats vinden. Rijks Wa terstaat zal ongetwijfeld hiervoor de nodige toestemming verlenen. Simon's Metaalhandel wenst echter óók de beschikking te hebben over een terrein voor het slopen van zeesche pen en een transito-opslagterrein voor het schroot. Daartoe heeft men het oog laten vallen op de landtong tussen de Naar wij vernemen heeft de officier van justitie bij de arrondissements rechtbank te Middelburg, mr. G. J. B. van der Dussen een onderzoek gelast in verband met de onregelmatigheden, die zouden zijn gepleegd door de Vlis singse zenuwartsen G. J. W. P. en A. J. B.. Deze onregelmatigheden hebben, zoals wij reeds bericht hebben, geleid tot het ontslag, ingaande 16 okt a.s. van beide artsen als medewerkers van het ziekenfonds Walcheren. In hotel „De Burg" te Middelburg is gistermiddag de algemene verga dering van de Bond van Nederland se Schilderspatroons, die drie dagen dnurt, geopend. Het is voor het eerst in bijna dertig jaar, dat de Bond weer eens een bezoek aan de Zeeuwse hoofdstad brengt. Nadat eerst het stadhuis, de Abdij gebouwen en de omliggende kerken waren bezichtigd, werd gisteravond een huishoudelijke vergadering ge houden. Pas vandaag woensdag neemt de eigenlijke bondsvergadering een aanvang in „Britannia" te Wis singen. De dames maken intussen een rondrit door een deel van Zeeland. Donderdagmorgen wordt de bijeen komst beëindigd, waarna tot slot een rondrit over Walcheren, met een be zoek aan Veere, wordt gemaakt. Recordpoging Tilly Daalhuizen Het Souburgse zwemstertje Tilly Daalhuizen, zal a.s. donderdagavond in het zwembad te Middelburg een poging doen om het Zeeuwse record op de 400 meter vrije slag dames te verbeteren. Dit record staat met 6 minuten 40 seconden op naam van Raymonde Vergauwen van De Bruin vis uit Sas van Gent. De start is om half acht. YERSEKE Eerste wethouder. In de vergadering van het college van b. en w. werd als eerste wethouder tevens loco aange wezen de heer J. C. van der Velde (CJf.) en tot 2e wethouder de heer D. van Boven. (P.v.d.A) 's HEER ABTSKERKE Loco-burgemeester. Tot wethouder loco-burgemeester is benoemd de heer M. H. van Liere. Maandagmorgen is op de grote ver keersweg van Bergen op Zoom naar Steenbergen bij de oude weg naar Lepelstraat, een zeer ernstig ongeluk gebenrd, waarvan de 79-jarige mej. Zwagemakers, wonende in de Dorps straat te Lepelstraat het slachtoffer ls geworden. Mej. Zwagemakers was bezig met eolportagewerk voor een liefdadig doel en stak met de fiets aan de hand de verkeersweg over zonder op het verkeer te letten. Met zeer grote snel heid kwam er van de richting Bergen op Zoom. De bestuurder zag de vrouw plotseling de weg oversteken en pro beerde nog door krachtig te remmen een aanrijding te voorkomen; dit luk te echter niet meer. De vrouw werd gegrepen en tegen de grond gewor pen, waar zij bewusteloos bleef lig gen. Zij had buiten een schedelbasis- fractuur een gecompliceerde been breuk bekomen. Nadat de eerste hulp ter plaatse door een dokter was ver leend werd het slachtoffer in zorg wekkende toestand per ziekenauto naar het Algemeen Burger Gasthuis te Bergen op Zoom vervoerd. Voor haar leven wordt gevreesd. De tank-opslagcapaciteit van de N.V. Haven van Vlissingen twaalf tanks met een capaciteit van 26.300 knbjn. was sinds geruime tijd niet meer vol doende om aan de vraag naar opslag ruimte voor melasse, eetbare en mine rale olieën te kunnen voldoen. Begin van dit jaar werd besloten tot uitbrei ding over te gaan met niet minder dan zeven tanks, die een capaciteit hebben van 15.000 kub.m. Een vergroting dus van meer dan 50 In maart van dit jaar begonnen ar beiders van de N.V. Haven van Vlis singen met de werkzaamheden. De be nodigde grond voor de uitbreiding werd geëgaliseerd, er werden „terpen" op aangebracht - waarop de tanks ko men kortom, alles werd in gereed heid gebracht opdat „Bijkers Aann. Bedrijf" Vlissingen zo spoedig moge lijk zou kunnen beginnen met de bouw van de 15 meter hoge tanks. Enige maanden geleden werd begon nen met het optrekken van de tanks en het werk is thans zover gevorderd, dat voor eind november 4 tanks in ge bruik genomen kunnen worden. Waarschijnlijk donderdag krijgt de eerste van de nieuwgebouwde tanks zijn „kap". De spanten voor deze kap- construktie worden thans op de grond in elkaar gezet zodat de kap in zijn geheel wordt aangebracht. Het zware stalen gevaarte zal op zijn plaats woe den gebracht door de grote nieuwe to renkraan van de N.V. Haven van Vlis singen en het zal ongetwijfeld een spectaculair schouwspel zijn. Twee andere tanks bevinden zich in opbouw en het aanbrengen van de „ringen" vordert zodanig, dat ook op deze tanks de kap in de loop van volgende week geplaatst zal kunnen worden. Voor en kele andere tanks worden reeds de bo demplaten gelegd. De totale uitbreiding van de opslag tanks moet vóór het eind van het jaar gereed zijn. Gistermorgen tegen negen uur is op de rijksweg bij Zoutespui de vierjarige Adri Witte, die de weg op liep, gegre pen door een personenauto, bestuurd door mevrouw S. uit Axel. Het kind Js gistermiddag in het ziekenhuis te Terneuzen overleden. Eerste en Tweede Binnenhaven. Met de N.V. Haven van Vlissingen is tot overeenstemming gekomen betreffende de huur van deze terreinen, doch slechts „Rijks Belastingen" moet nog goedkeuring verlenen, voordat sloop- schepen, die door Simon's Metaalhan del worden gekocht, in Vlissingen hun einde vinden. Met ongeduld wordt deze toestemming afgewacht, want reeds heeft men een viertal zeeschepen in Gent moeten doen slopen, omdat er hiervoor in Vlissingen nog geen toe stemming was In het bedrijf Vlissingen van N.V. Simon's Metaalhandel vinden thans 35 personen werk. Vanzelfsprekend zal de wex-kgelegenheid door de scheepsslope- rij in belangrijke mate toenemen. Het dagelijks bestuur van de ring oost-Zeeuwsch-Vlanaderen van het C. J.V. en Jonge Kracht heeft in een ver gadering onder leiding van de heer J. L. Hamelink uit Terneuzen het winter- programma vastgesteld. Op woensdag 8 oktober zal te Sluis kil een avond worden gegeven, waarin het lekespel „de rijke jongeling" zal worden opgevoerd. Verder zal het on derwerp: „de plaats van het C.J.V. in de dorps- en stadsgemeenschap" wor den behandeld. Op 31 oktober wordt een cursus avond gehouden. De heer J. Sinke, di- stricts-secretaris, zal dan een inleiding leveren over verenigingstechniek. Eind november zal de bekende voor drachtskunstenaar Jan Ooosterwelder uit Amsterdam optreden. Op 17 febru ari volgt dan weer een cursusavond, waarin het onderwerp: „jeugd en evan gelie" aan de orde komt. Als slot van het seizoen wordt een jeugdzondag ge houden in Hulst „Vroeger dachten we dat een fee niet bestond, maar nu hebben we haar zelf hier zien binnendwarrelen", zei de voorzitter van de veiling, de heer Lenshoek, toen hij namens het bestuur van de veiling de fee en haar gevolg welkom heette. Dat de Fruitfee en haar hof dames zelf het Zeeuwse fruit ook heerlijk vinden, bewezen ze op de veiling opnieuw door flink te hap pen in de goudgele en roodgewang- de appels. In het midden Fruitfee Elly van Wïllegen geflankeerd door haar hofdames Co ra Goed- bloed (links) en Nel Hopmans. t Bij het bezoek van de fruitfee 7 aan de veiling te Goes, bood de l voorzitter van de veiling haar i een peer aan, een Triomphe de 1 Viënne, uit zijn kwekerij, die l 7 niet minder dan 710 gram woog. 1 „Ik daag iedereen uit, met een 1 zwaardere peer' naar voren te l 1 komen", riep de heer Lenshoek i overmoedig uit. 1 Hij kon ook niet weten dat op i 7 de veiling in Krabbendijke die- 1 1 zelfde middag een partij Triom- phe de Vïenne van kwekerij C. P. Vogelaar te Krabbendijke werd aangevoerd, waarin zich l een peer bevond van 950 gram! i De Krabbendijkse peer bevond 7 zich overigens in goed gezel- 1 schap: in een kist van 25 kilo t bevonden slechts 47 peren. Gehuld in een wolk van stoom en gekleed in een alleszins flatteuze overall, heeft de burgemeester van Arnemuiden, de heer W. H. van der Heide, gistermorgen de laatste van een 50-tal heipalen in de vettige klei grond van de Zuïdwal gedreven. Hier mee kwam langs officiële weg een einde aan de eerste fase van de bouw van een nieuwe kleuterschool, die volgend jaar augustus gereed moet komen en waarmee ongeveer een kwart miljoen gulden is gemoeid. Burgemeester Van der Heide ver richtte dit werk, onder het goedkeu rend oog o.a. van de directeur van Bouw- en Woningtoezicht op Walche ren, de heer J. D. P. de Smit, met zichtbaar genoegen. Niet voor niets riep hij na afloop uit „Heien is een prachtig vak!" Het commentaar van de mensen bij de heimachine stak hier bepaald pessimistisch bij af: „Over 25 jaar kunt U ons, met ons materiaal, in het museum terugvinden De burgemeester wees er in een korte toespraak tot de mannen van de Rotterdamse firma Gevaerts en Bergshoef op, dat er zowel van de zijde van het gemeentebestuur als van de kant van de bevolking veel belang stelling voor het werk was getoond. Maar daar was het dan ook de eer ste keer in de geschiedenis voor, dat in Arnemuiden werd geheid. Nadat burgemeester Van der Heide namens het gemeentebestuur de bij dergelijke gelegenheden gebruikelijke gratificatie had overhandigd, sprak de uitvoerder van. het Rotterdamse be drijf, de heer J. Goossen, een dank woord. Geen goudreinette naar België Met ingang van a.s. donderdag is de export van Goudreinette uit ons land naar België verboden. Toen maandag j.l. de Belgische grens dicht ging voor Nederlandse appelen, wer den twee belangrijke rassen hiervan uitgezonderd en wel Cox Orange Pip pin en Goudreinette. Eerstgenoemd ras wordt op het ogenblik reeds in flinke kwantums aangeboden en ook gekocht voor België. Aanvoer van Goudreinette mag nog niet plaats vinden op de veilingen, maar dit zal ook maar kort meer duren en dan komt ook dit ras. De Belgen hebben blijkbaar het zekere voor het onzeke re willen nemen en de grens gesloten voor er nog sprake is van aanvoer. De Grote Markt in Goes was gisteren een eldorado voor veekenners die dan ook vanuit heel Zeeland waren gekomen om getuige te zijn van de Zuid-Bevelandse fokveedag. Niet zozeer als veekenner als wel namens het gemeentebestuur sprak de heer J. J. van Melle, waarnemend burgemeester van Goes de ope ningswoorden. De heer Van Melle merkte op, dat de kwantiteit van het ingezonden rundvee minder was dan het vorige jaar, maar dat het toch eigenlijk aan de kwaliteit ligt of de te -.toonstelling is geslaagd. De aan voer van kleinvee is echter belangrijk groter: vorig jaar waren er 30. nu 100 geiten en schapen waren er nu 237. Men hoopt het volgend jaar ook varkens op de tentoonstelling te kunnen aanvoeren. „KOELHUIS Zuid Beveland" staat er op het veilinggebouw waar de fruitfee gistermiddag werd ontvangen; maar het enthousiasme waarmee zij werd ingehaald en de warme genegenheid die werd ge toond had niets gemeen met een koelhuis. De laatste mogelijke twijfel daaraan werd weggenomen toen vanuit de rijen der belangstellenden op de tribune „bij de klok", spontaan het loflied „O, wat ben je mooi" opklonk. Hij lichtte een tip op van het waas van geheimzinnigheid dat rondom de herkomst van de fee hangt, door te spreken over het oude Valckeslot, dat in vroeger eeuwen heeft bestaan, maar op welks plaats nu de fruit bomen groeien. „U heeft bewezen een fee van het goede soort te zijn", zei de heer Lenshoek tot de sprookjes figuur. Er is echter nog een moeilijk punt: de verkoop van het fruit. Maar wij nemen aan dat de aanwezigheid van de fruitfee voor de kopers een stimu lans zal zijn voor goede prijzen. De voorzitter van de veiling nodig de de vice-voorzitter, de heer Nijsse, uit, zijn traditionele handeling te ver richten door de fruitfee bloemen aan te bieden. De fruitfee zelf richtte het woord tot de aanwezigen en zeide dankbaar te zijn voor de propaganda die voor het Zeeuwse fruit gemaakt wordt. Zij wenste de kwekers een goed fruitjaar toe. In de kantine van de veiling, waar zich het gezelschap had verzameld om een ogenblik te pauzeren, deelde de voorzitter van de Stichting Zeeuws Fruitcorso mee, dat de heer Nijsse ts benoemd tot erelid van de stichting. De fruitfee speldde hem een insigne op de borst. Koe De kans bestaat dat de fruitfee een levende herinnering aan de fruitweek zal houden, wanneer ze van een sprookjesfee weer een reëel mens zal zijn geworden. Bij haar bezoek aan de veekeuring werd haar een lot aan geboden van de Goese paarden- en veeverloting. Naar wij vernomen hebben is er voor de verloting een vaars aange kocht. Wellicht ziet U de fruitfee nog wel eens met een koe door Goes lopen Het laatste gedeelte van haar missie van gistermiddag bestond uit het brengen van fruit aan zie kenhuispatiënten. Omgeven door haag van zusters bracht de fee aan iedere patiënt persoonlijk een bak je fruit. Blijde gezichten en dank bare woorden beheersten het beeld bij deze bezoeken. En op de kin derzaal wisten de peuters niet waar ze nu het meest naar moesten kijken, naar het fruit of naar de fee. De jury, bestaande uit d eheren Ir. W. de Boer, H. B. Booijink, M. Kleine- pier en C. Vercraeije, wees als kam pioenkoe aan Dirkje 115, eigenaar C. J. v. d. Velde uit Yerseke. Reserve kam pioen werd Dirkje I, van dezelfde eige naar. Kampioen bij de geiten werd Juliana eigenaar A. v. Eenennaam, Souburg. Reserve kampioen Jopie, eigenaar C. J. Gabriëlse, Middelburg. Jury was hier P. Bastiaanse en S. de Jong. De andere uislagen zijn: Stieren, geboren vóór 1956: 1. Min- ke's Paul Sikkema, eigendom van de Ver. voor K.L „Naar productief vee op de Bevelanden"; 2. Erik, C. M. Kole, Vlake. Stieren, geb. tussen 30 juni '57 en 1 jan. '58: 3a Sijmen van Monniken Grootland, C. J. v. d. Velde, Yerseke. 3b Edelman 2 v. d. Noordzijde, mevr. wed. J. op 't Hof, Wolphaartsdijk. Stie ren, geb. tussen 31 dec. '57 en 1 apr. '58: 2. Paul, P. v. d. Waart, Heinkens- zand; 3. Steenhuizens verwachting, Gebr. Rouw, Goes. Kalfvaarzen geb. vóór 1 jan. '56: 2a Gebr. van 't West- ende, 's Heer Abtskefke. 2b idem. Kalf vaarzen geb. tussen 31 dec. '55 en 1 juli '56: 1. C. M. Kole, Vlake. 2. M. Rijk, Heinkenszand. 3. W. Blanker, Goes, id. en J. van Gilst 's Heer Abtskerke. Nr 1 van deze rubriek is kampioen van de kalfvaarzen. Vaarzen en kalfvaarzen, geb. tussen 30 30 juni '56 en 1 jan. '57: la C. J. v. d. Velde, Yerseke. lb idem. 2a Gebr. Rouw, Goes. 2b J. v. Over- beeke, Kapelle. 3a V. d. Velde, Yerseke 3b H. C. Poleij, Kruiningen. 3c J. v. Gilst, 'sHeer Abtskerke. 3d idem. 3e Gebr. Rouw, Goes.. 3f M. Rijk Mzn., Heinkenszand. Vaarzen geb. tussen 31 dec. '56 en I juli '57: la en lb G. Heijnsdijk, Goes. 2a en 2b H. C. Poleij, Kruiningen. 3a en 3b C. M. Kole, Vla ke. 3c J. Kloosterman, Biezelinge. Vaarzen geb. tussen 30 juni '57 en 1 jan. '58: la en lb C. M. Kole, Vlake. 2a idem. 2b W. Minnaard, 's Heer Abts kerke. 2c Gebr. Rouw, Goes. 3a C. M. Kole, Vlake. 3b J. v. Overbeeke, Ka pelle. Eervolle vermeldingen: Gebr. v. 't Westende, 'sHeer Abtskerke. Vaars- kalveren, geb. tussen 31 dec. '57 en 1 apr. '58: 1. C. M. Kole, Vlake, 3a en 3b idem. Melkgevende koeien, hoogstens 6 mnd. gekalfd, geb. na 31 dec. '54: la C. J. v. d. Velde, Yerseke. lb J. v. Gilst, 's Heer Abtskerke. 2a C. M. Kole, Vlake. 2b Gebr. Rouw, Goes. 2c idem. 2d Kole, Vlake, 2e Gebr. Rouw, Goes. 2f W. Minnaard, 'sHeer Abtskerke. 2g Kole, Vlake. (Voor vervolg zie „Zeeuwsch Dag blad" van morgen). Ring Goes C.J.M.V.-jongensleiders Op 4 oktober zal Ring Goes en omstreken van het CJMV, afdeling jongensleiders, weer met het werk beginnen en wel met een vergade ring voor de leiders der clubs. Op deze vergadering zullen twee niéu we bestuursleden gekozen moeten worden, want de voorzitter der ring, de heer L. Evertse uit Oudelande, is aftredend en niet herkiesbaar en ook de algemeen adjunct, de heer J. Zuid- dijk te Wemeldinge is niet herkies baar. Aftredend en herkiesbaar is de secretaris Joh. Leendertse te Kapelle. Verder zal dan het programma voor de komende tijd worden besproken. Bejaardensociëteit heropend Gistermiddag zijn in het ned. herv. jeugdgebouw aan de Kerkhof laan de societeitsmiddagen voor de bejaarden heropend. Deze middagen worden ge organiseerd door de V.V.H. Mevr. S. de HaasMelzer had de leiding. In haar woord van welkom vertelde zij, dat 1957 een goed jaar is geweest. Zij hoop te, dat het in de toekomst mogelijk zal zijn elke middag dé bejaarden te ont vangen, waartoe de gemeente een zaal tje beschikbaar zal moeten stellen. Het gemeentebestuur heeft reeds medewer king toegezegd. Bij voldoende animo zal voor-de mannen een knutselmiddag worden georganiseerd. Serenade Ter gelegenheid van zijn verjaardag werd de voorzitter van de harmonie „Terneuzen", de heer G. de Smit een serenade gebracht. KERKNIEUWS Vandaag is het 25 jaar geleden dat ds. H. Veenstra, Gereformeerde pre dikant te Oudega werd bevestigd als predikant in de Geref. Kerken in Ne derland. Hij diende zijn eerste ge meente Colijnsplaat tot 1947, toen hij naar Marienberg vertrok Tijdens de jaarlijkse ledenvergade ring van de Ver. voor Christelijk Volksonderwijs (herv. school) heeft de voorzitter, de heer J. Olyslager meege deeld, dat de urgentieverklaring is uit gereikt voor de bouw van een nieuwe school met elf klassen. De daartoe door de gemeente aangewezen gronden zijn reeds overgedragen, zodat spoedig met de bouw kan worden begonnen. In zijn openingswoord heeft de heer Olyslager het tekort aan schoolruimte nader toegelicht. Het tekort werd zo nijpend, dat zelfs een beroep moest worden gedaan op het r.k.-kerkbestuur om een lokaal af te staan van de r.k.- jongensschool. Dit verzoek werd met de grootste welwillendheid toegestaan. De secretaris, de heer F. A. Harms leverde zijn jaaroverzicht en de pen ningmeester, de heer D. Ollebeke kan melding maken van een goed financi eel jaar. In het gloednieuwe Vlissingse „Seheldekwartier" zal op 25 en 26 ok tober a.s. een landenwedstrijd Neder- land-Engeiand schaken worden gehou den. De Vlissingse Scbaakclnb zal als organiserende vereniging optreden. De N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" stelde voor het winnen de team een fraaie wisselprijs beschik baar. Men streeft er naar de landen wedstrijd Nederland-Engeland om de twee- jaar in Vlissingen te doen hou den. In de jaren ertussen treden de Engelsen als gastheren op. Uit welke spelers de Nederlandse ploeg zal bestaan is nog niet definitief uitgemaakt. Wel staat min of meer vast, dat dr. Euwe, Van Scheltinga, Donner, Prins en Bouwmeester zullen uitkomen. Het ligt in de bedoeling mevr. Fenny Heemskerk, de Neder landse schaakkampioene als gastspeel- ster naar Vlissingen te laten komen. Wereldkampioen Botwinnik zal zoals reeds gemeld ook naar Vlissingen ko men en wel begin november. In Borssele is thans een voetbalclub opgericht, die de naam voert van B.V.V. Het bestuur is als volgt samen gesteld: Voorzitter: A. Paauwe; secre taris: J. Corstanje, penningmeester: J. de Loof. Er zfjn twee elftallen. Er wordt gespeeld in de zaterdag middagcompetitie van de Zeeuwse Voetbalbond. Het eerste elftal speelt in de derde klasse A. Gewacht wordt op het openen van het nieuwe sport terrein.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 2