neem eens een KLEM in ra gedachten PALTHE Een gelukkig plan: het Gero Spaarkrediet. (link meisje ISHELLl P K Weststrcste I GERO OLLE, het Eskimo- jongetje Adverteert in dit blad voor uw Motorenrevisiebedrijf C. F. Wcststratc - Krabbendijke Het doet er niet toe welke Zaterdag 13 september 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 10 Jong doktersgezin, P.G., zoekt voor dag en nacht. Meer dere hulp aanwezig. Mevr. Westerouen van Meeteren Rozenburg- laan 25, Kralingen, Rot terdam, tel. 122785. DEZE WEEK 100 gram Goutlmerk thee in luxe theebusje 189 cent en nog 38 geldzegels. Alleen bij Uw VéGé- kruidenier. Mr. P. W. MEYLINK, notaris te Middelburg, zal donderdag 25 september 1958, 8 uur n.m., in het Notarishuis, Koepoortstr. aldaar, in het openbaar verkopen: 1. HET HUIS met erf en tuin, Industrieweg 5 te Middelburg, groot 2.20 are. Terstond te aanvaar den, vrij van huur. Zakelijke lasten 25,57. 2. HET HUIS met erf en tuin, Vlissingsestr. 47 te Middelburg, groot 1.67 are. Boven verhuurd voor f 26,80 p. maand, be neden onvèrhuurd (verhuurd geweest v. 30,75 p. m.). Zake lijke lasten 63,96. 8. HET HUIS en erf, Klein Vlaanderen 33 te Middelburg, groot 72 c.a. Verhuurd voor 31,25 p. maand. Zakelijke lasten ƒ23,63. Bezichtiging vrijdag 19 en donderdag 25 sept., van 24 uur, voor perc. 2 en 3 op toegangsbewijs verkrijgbaar ten kantore L. Noordstraat 37. Herziening plan van uitbreiding Het Hoofd van het ge meentebestuur van Ar- nemuiden maakt bekend, dat het op 10 september 1958 door de gemeente raad vastgestelde plan tot herziening van het plan van uitbreiding van die gemeente, in een uitvoe rige kaart uitgewerkt, met bebouwingsvoor schriften, vanaf 15 sep tember 1958 gedurende veertien dagen ter ge meente-secretarie voor 'n ieder ter inzage ligt. Binnen zes weken na af loop van die termijn kunnen de belangheb benden, die zich met be zwaren tot de raad heb- uen gewend, bij Gedepu teerde Staten bezwaren tegen het plan indienen. Arnemuiden, 13 september 1958 Het Hoofd van het ge meentebestuur voor noemd, W. H. van der Heide Regelingsplan aard bebouwing en gebruik gronden Het Hoofd van het ge meentebestuur van Ar nemuiden r. aakt bekend, dat het op 10 september 1958 door de gemeente raad vastgestelde plan tot regeling van de aard van de bebouwing en het gebruik van gronden in een gebied binnen de bebouwde kom der ge meente, met bebouwings voorschriften, vanaf 15 september 1958 geduren de veertien dagen voor een ieder ter gemeente secretarie ter inzage ligt. Binnen zes weken na af loop van die termijn kunnen de belangheb benden, die zich met be zwaren tot de raad heb ben gewend, bij Gedepu teerde Staten bezwaren tegen het plan indienen. Arnemuiden, 13 september 1958 Het Hoofd van het ge meentebestuur voor noemd, V H. van der Heide Wat doet baby groeien? Ook BORBKLAAR Verkrijgbaar in de Molenaar's verpakking met rode band. De pap, die U zonder koken, direct uit het pak in een ommezien op het bord klaar maakt. Baby stelt voor zijn groei drie voorwaarden, zeggen de doktoren - hij eist zorg, moederliefde en goede voeding. Zonder die drie kan geen kind gedijen, mèt die drie gaat het als regel van een leien dakje. Nu, wat voeding betreft kunt U geen betere keus doen dan Molenaar's Kindermeel, de uitermate voedzame, smakelijke en licht verteerbard kinderkost. Het bevat net alles wat zo'n jong lichaampje voor zijn ontwikkeling nodig heeft. De voedzame Molenaar's pap is bovendien gemakkelijk en vlug klaar te maken. U zult over de resultaten met Molenaar's Kindermeel verrukt zijn,. Haal een pakie in huis. F" de beste brandstof voor uw oliehaardl Wordl geleverd door: Fa. L. E. WeemaesKlndt, Hof te Zandepleln 18 tel. 4 Kloosterzande Fa. J. v. d. Velde Zn., Kazernestraat 2 tel. 2580, b.g.g. 2446 Ternenzen Li. Hamelink, Baandijk 3c Terneuzen Fa. C. J. Oppeneer, Kanaalzicht 34 tel. 423 Sluiskil J. Martens, Poststraat 3 tel. 207 Philippine W. Gruben, Oude Stad 7 tel. 478 Biervliet A. de Poorter, Kon. Julianastraat B 35 tel. 292 Hoofdplaat T. A. Verschoor, v. Zuyenstraat 2 tel. 532 Breskens Fa. H. en C. v. d. Sande, Spuiplein 31 tel. 894 of 793 Breskens A. Boonman, Zuidzandsestraat 97 tel. 228 Oostburg J. Risseeuw, Z 26 tel. 237 Retiancliement J. de Smidt, Nieuwstraat N 25a tel. 265 Retranchement W. J. de Smidt, Mariaweg M 53 tel. 313 Cadzand V. v. d. Hemel, Schultvlotstraat A 99c tel. 203 Groede W. Risseeuw, Molenstraat A 81 tel. 462 Groede Brandstoffenhandel Blondeel, Kaal 2 A tel. 429 Aardenburg J. I. de Visser, Weststraat 2 tel. 109 Oostburg Burrinks, Bree 47 tel. 2452 Middelburg A. Renders, Gravenstraat 71B tel. 2383 Vlissingen A. Louwerse, Hellebardierstraat 8 tel. 2850 Vlissingen Fa. A. W. Bakker Zn., Paspoortstraat tel. 371 Oost-Souburg J. H. v. d. Dries, Rijksweg 1 tel. 345 Lewedorp Fa. Gebr. Goedheer, Weststraat 12 tel. 441 Borsele J. Tramper, Raadhuisstraat 25 tel. 243 's-GravenpoIder Mej. J. Roose, Pleter Jasperplein 19 Goes J. W. van Stel, Jufferswegje 9 tel. 473 Biezelinge Gebr. v. d. Weele, Havelaarstraat 1 tel. 287 Colijnsplaat li staat peKpUx iKUi ArtifeX i jkljSCHEËRMtSJE OM U fajljff GEBRUitCÉN VANAF*65 Cl. PER IftSpjS Impóri) Artif&x- Pósfbu's*63- Véplo - 1 VEEL VOLDOENING geeft het werken onder geesteszwakke kinde ren en ouderen in de STICHTING 's-HEEREN UOO-LOZENOORD te Ermelo (Gld.) Christelijke Inrichting voor Geesteszwakken, voor welke arbeid FLINKE MEISJES van 17 jaar en ouder worden gevraagd op gunstige arbeidsvoorwaarden en met huisves ting in een gezellig huiselijk milieu. Opleiding voor het Diploma Kinderbescher ming A en gedeeltelijke opleiding voor het Ziekendiploma B Volledige inlichtingen worden gaarne ver strekt door de Geneesheer-Directeur. J. P. de Witte, Molendijk 40 Hoek Ruilmotorenvoorraad: Austin A 40 Austin A 30 Austin Truck Austin Combine Bedford Borgward Citroën Chevrolet (alle jaart.) Dodge Truck Dodge Beep Ford V8 100 p.k. Ford Zephyr Ford Consul Ford Prefect Fordson (Best"1'".) Motorenrevisie Ruilmotoren Nieuwe Diesel Motoren o.a. „Perkins" 3-, 4- en 6-cylinder Nieuwe Benzine Motoren o.a. Sachs Onderdelen voor Uw benzine- of diesel-motoren, o.a. bussen en zuigers, zuigerveren, kleppen en klepgeleiders, pakkingen, verstuivers enz. Brandstofpomprevisies Ford Taunus 10 m Ford Taunus 12 m Ford Anglia G.M.C. Jeep Morris Minor Opel Olympia Opel Kapitan Peugeot 203 Perkins P6 Skoda Standard Vanguard Vauxhall Volkswagen Tractoren: Fordson Major na 1952 Fordson Major voor '52 Ford Dearborn Telefoonnummer: 01134255 (3 lijnen) Palthe kan Uw kleding in een van haar 25 standaardkleuren verven, maar ook In elke kleur, die U op dit moment te binnen schiet, al was het olifantengrijs, kikkergroen, steenrood of delftsblauwEn hoel Ook hier weer die speciale zorg en die extra-aandacht, die zo kenmerkend zijn voor iedere Palthe-behandeling. Kijk Uw garderobe eens na en geef die verschoten japon, die mantel-die-U-nlet- aanstaat, nog eens een kans. Het resultaat zal U verrassen! De Directie van de Gerofabriek wil het mogelijk maken spaarzame jonge mensen en degelijke gezinnen direct al in het bezit te laten komen van de zozeer begeerde Gerocassette, terwijl men tóch profiteert van een bekende Gero traditie: bij aankoop van een complete inhoud de cassette gratis. Door hechte samenwer king van de Gerofabrieken en Uw Gero leverancier is het Gero Spaarkrediet mogelijk: een afspraak, waarbij U na de aanschaf betaalt in gedeelten zonder onverantwoord hoge administratie- en rentekosten. Dat geeft drie grote voordelen: Een fabrikaat voor Uw gehele leven GeroZilvium en Zilmeta hebben een levenslange garantie. De cassette behoudt haar waarde en degelijk en mooi tafelgerei is een eerste behoefte in ieder gezin. Altijd weer bewondert U Uw Gerobezit in zijn stralende schoonheid. Op aantrekkelijke voorwaarden Het Gero Spaarkrediet maakt het U mogelijk na aan schaf van een Gero cassette te betalen in 6, 12 of 18 maanden. U „spaart na", terwijl U al dagelijks genoegen beleeft van Uw bezit. En de administratie- en rentekosten die U betaalt zijn niet hoog. Vraag Uw Gero leverancier de Spaarkrediet-folder. En tóch de cassette gratis Want ook nu koopt U immers de complete inhoud in eens. De waardevolle cassette onmisbaar voor het Ideale opbergen biedt voor iedere lepel en vork, voor ieder onderdeel een vaste plaats waardoor beschadiging uitgesloten is. In één oogopslag kunt U zien of alles compleet is en welk een trots bezit is het, zo'n prach tige Gerocassette! 287. „Was het hier Olie?" vraagt de kapitein. „Hier, achter deze klip?" „Ja"...." zegt Olie aarzelend. „Ja hier was het! Maar.... ik zie niemand {(f 9 Jr/i- M g/ - meer!" „Zie je wel dat je een beetje hebt lopen dromen?", zegt de kapitein pla gend. „Ik geloof dat we allemaal maar eens echt een dutje moeten doen na alles wat we hebben meegemaakt. Dat zal ons goed doen!" Ze zoeken een beschut plaatsje uit achter een groot rotsblok, 'tls er wel niet zo lekker zacht als in je eigen bed, maar als je echt moe bent, kun je overal wel slapen! Enhet duurt niet lang of Olie en Bobo zijn in diepe rust. Alleen de kapitein blijft nog even op de uitkijk zitten.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 10