P«:J Raadsels in Innsbrück Burgemeester van Schoondijke ging slot-ambtsperiode in UIT ZEELANDS STEDEN Historische put opgeofferd aan dijkverzwaring Petste Pelle Ping Bevorderingen Middelb, Landbouwschool krijgt „oefenterrein' aavo en TELEVISIE ZIERIKZEE MIDDELBURG VLISSINGEN DRAGLINES IN ZOUTELANDE Herstel zwakke plaats in zeewering De vrolijke avonturen van en o mee H.T.S. Vlissingen Middelbare Handelsavondschool te Middelburg Maandag 14 juÜ 1958 ZEBUWSCH DAGBLAD PAGINA s Onder de ingekomen stukken op de agenda van de raadsvergadering te Schoondijke bevond zich het Koninklijk Besluit, houdende herbe noeming van Burgemeester F. A. van Rosevelt. Wethouder De Feijter feliciteerde namens de gemeenteraad de burgemeester met zijn her benoeming en merkte op, dat deze laatste periode zeker niet de on belangrijkste zou zijn.-Hij wees op de vervanging van de noodwonin gen en hoopte, dat vóór de burgemeester van zijn pensioen zou gaan genieten de woningbouw nog een flinke stoot in de goede richting zal hebben gekregen. werd De motie van de gemeenteraad van 's-Heerenhoek en het verzoek van het actie-comité vrije veren' werden voor kennisgeving aangenomen. De raad was de mening toegedaan, dat hij zich duidelijk in deze kwestie had uitge sproken, door adheasie te betuigen aan de motie van de raad van Ter- neuzen en dat het einde zoek waz, om OP ieder willekeurig verzoek opnieuw een beslissing te nemen. De geloofsbrieven van de nieuw be noemde raadsleden werden in orde bevonden. De bouw van de bejaardenwoning aan de Lange Heerenstraat werd voor een nader overeen te komen prijs overgedragen aan de heer J. A. v. d. Meulen, te Schoondijke, als enig ge gadigde. Aan de heer Huygen, te Schoon dijke, werd ter nadere verrekening 'n perceel grond verkocht aan de Land- bouwstraat tot een oppervlakte van ongeveer 700 m2. Aan de heer., P. J. Steenaert, te Sasput, werd medewerking verleend krachtens de Premieregeling Woning- Verbetering en -splitsing voor de bouw van een watercloset. De uitbreiding van de centrale ver warming van de Middelbare Land bouwschool werd gegund aan Sawema Verwarmingsbedrijf N.V. te Middel burg voor de som van f 16.745,(ra ming f 17.000). Ter realisering van het in voorbe reiding zijnde uitbreidingsplan werd Van de wed. C. M. v. d. Slikke, te Schoondijke, een perceel bouwgrond aangekocht groot circa 4 ha 96 a en 80 ca, voor de prijs xan f 1,25 per ca, alles vry van pacht, met aftrek van 0,25 per ca voor het reeds in augus tus 1957 aangekochte stuk grond, groot circa 1250 m2. Totdat deze grond benodigd zal zijn, zal het ministerie van landbouw, vis serij en voedselvoorziening tegen ver- foeding van rente en lasten de land- ouwgrond benutten ten behoeve van de Middelbare Landbouwschool. Het Is de bedoeling, dat ten behoeve van het landbouwonderwijs op dit terrein, dat in de directe omgeving der school is gelegen, diverse landbouwmachines zullen worden beproefd. Ter realisering van deze aankoop werd met de N.V. Bank voor Nederl. Gemeenten een geldlening aangegaan, groot f 55.000, Aan de heer Chr. Eggink werd, on der dankbetuiging voor de bewezen diensten, eervol ontslag Verleend als gemeentegeneesheer m.i.v. 16 juli '58. In zijn plaats werd met algemene Stemmen benoemd de heer D. Folmer, arts te Schoondijke, voor wie even- DINSDAG 15 JULI 1958 HILVERSUM I (402 m.). AVRO: 7.00 Nw3. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram 9.10 V. d. vrouw. 9.15 Gram. 9.35 Water- st. 9.40 Morgenwijding. 9.55 Een boek v. h. Geestelijk leven, caus. 10.00 Gram. 10.50 V. d. kleuters. 11.00 V. d. zieken. 12.00 Ballroomork. 12.20 Regeringsuitz.: Landbouwrubriek. De boer van Nooit- gedacht. 12.30 Land- en tinb.meded. 12.33 Mil. Kapel. 13.00 Nws. 13.15 Meded. of gram. 13.20 Gram. 13.55 Beursber. 14.00 Paul Vlaanderen en het Spencer Myste rie, hoorsp, 14.40 V. d. kind. 15.00 Viool en piano. 15.30 Boodschappen doen, caus, 15.45 Cabaret. 16.30 V. d. jeugd. 17.20 tie dierenwereld en wij, caus. 17.30 Gram. 18.00 Nws. 18.15 Pianospel. 18.30 Ama- teursprogr. 18.55 Paris vous parle. 19.00 Voordr. en lichte muz. 19.45 Filmpraatje. 20.00 Nws. 20.05 Gram. 20.15 Holland Festival: II Barbiere di Sigviglia, opera, fn de pauze: 21.50—22.15 Act.) 23.00 Nws. 23.15 Koersen v. New York. 23.16 New York Calling. 23.21—24.00 Gram. HILVERSUM n (298 m.). KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.45 Morgengebed en lit. kal. 8.00 Nws. 8.15 Gram. 8.50 V. d. huis- Vrouw. 9.45 Lichtbaken. 10.00 V. d. kleu ters. 10.15 Gram. 10.35 Chansons. 11.00 V. d. vrouw. 11.30 Gram. 11.50 Als de Hele luistert. 12.00 Middagklok - nood klok. 12.03 Nws. en kath. nws. 13.20 Gram. 13.30 Lichte muz. 14.00 Piano, vi ool en kwartet. 14.30 Wij vrouwen v. h. land. 14.40 Gemengd koor. 15.05 Gram. Tussen 15.30 en 18.00 Tour de France. 15.30 Ziekenlof. 16.00 V. d. zieken. 16.30 Gram. 17.00 V. d. jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Regeringsuitz.: Rijksdelen overzee. Het tienjarenplan voor Suriname, door W. Jeseph. 18.00 Gram. 18.20 Lichte muz. 18.45 Tour de France. 19.00 Nws. 19.10 Comm. 19.15 Lichte muz. 19.35 Tour de France. 19.45 Gram. 20.30 Act. 20.45 Hol land Festival: Le Roi David, symf psalm. 22.05 Orgelconc. 22.35 Gram. 22.45 Avond gebed en lit. kal. 23.00 Nws. 23.1524.00 Gram. BRUSSEL (324 m.): 12.00 Gram. 12.15 Pinanospel. 12.30 Weerber. 12.34 Piano spel. 12.55 Koersen. 13.00 Nws. 13.11 Gram. 14.00 en 15.00 Idem. 16.00 Koersen. 16.02 Gram. 17.00 Nws. 17.10 Gram. 17.45 Boekbespr. 18.00 V. d. jeugd. 18.30 V. d. jold. 19.00 Nws. 19.30 Wereldtentoonstel ling. 20.00 Caus. 22.10 Gram. 20.15 V. d. vrouw. 21.15 Gram. 21.30 Amus. ork. 22.00 Nws. 22.15 Orgelconc, 22.5523.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA NTS: 19.3020.00 Intern, agrarisch nws. 20.00 Journ. en weeroverz. KRO: 20.20 Het Eelwige Rome, TV-film. 20.50 Der Richter und sein Henker, TV-film. eens een Instructie en salaris vastgesteld. De gemeentewerkman, de heer C. D. Kotvis, werd met terugwerkende kracht tot 1 juli 1958 in vaste dienst aangesteld. De raad besloot, met betrekking tot het parkeren in de Prinses Beatrix- straat, dat dit aan de linkerzijde van de weg verboden zal worden. Tijdens de rondvraag informeerde de heer Neele naar de verbetering van de Willemsweg, waarop de voorzitter, jammer genoeg, nog geen definitief antwoord kon geven. Het wachten is nog steeds op nader bericht van G.S. met betrekking tot de financiële zijde van deze zaak. H.L.O. diploma's. Het diploma eerste graad werd be haald door mej. N. van de Woestijne en de heer L. Deij. Voor de zesde maal voldeed aan de eisen de heer A. I. Fluijt, te Zierikzee. Het diploma tweede graad werd be haald door mej. Bep Boot (Kerkwer- ve) en de heer J. J. v. d. Ploeg. Voor de tweede maal werden de proeven afgelegd door mevr. N. van der Wellevan de Velde. Het diploma vierde graad werd be haald door de dames J. Fluijt (Sir- jansland) en C. Feijen. „Wilhelmina" te Colijnsplaat 60 jaar Dit jaar is het 60 jaar geleden, dat het harmoniegezelschap „Wilhelmina" werd opgericht. 30 augustus a.s. zal dit feit in de vorm van een muziek feest worden herdacht. Op het ver zoek medewerking te willen verlenen aan dit feest is door enkele verenigin gen reeds toezegging gedaan. Woens dagavond maakte het gezelschap een rondgang door het dorp waarbij een intekenlijst werd gepresenteerd voor de bestrijding der onkosten. Motortrial Vorige week hield M. A. C. „De Zeeuwen" haar tweede trial van dit seizoen. Het aantal deelnemers bedroeg tien. De weersomstandigheden waren zeer gunstig voor deze tak van sport. De uitslag was als volgt: Standaardklasse: 1 P. Baan, 79 straf- punten; 2 J. van Wezel, 92. Sportklasse: 1 W. de Jong, 72 straf- punten; 2 A. Bouwens, 77; 3 J. Meiers, 117; 4 J. de Visser, 133; 5 S. de Klerk, 133; 6 W. Leinse, 153; 7 P. Lous, 261. Gevonden voorwerpen De Commissaris van Politie te Mid delburg maakt bekend dat aan zijn bureau inlichtingen zijn te vragen om trent in het tijdvak van 2 tot 10 juli 1958, als gevonden aangegeven voor werpen. Indien voorwerpen bij particulieren worden afgehaald gelieve dan hiervan kennis te geven aan het bureau van politie. Gekleurde bril, bril licht montuur in bruin etui, sleuteltje, rode teddyjas met capuchon, leesboek in Duitse taal, zwart vulpotlood, cigarettenaansteker, wit damesvest, zakmes, groene auto ped op luchtbanden, Lipssleutel, paar se paraplu, groen netje waarin twee bloknote en potlood, zwarte zwem broek en gekleurde badhanddoek, ceintuur, mondorgel, portemonnaie m. inhoud, slot waarin sleutel Lips, ken tekenplaat PA-94-39, lepel en vork merk Sola, paar kinder sportkousen, sleutel aan touwtje, grijze pet, arm bandje, speelgoedhondje, goudkleurig armbandje, kussen met wit overtrek, horloge met ketting, polshorloge, huis sleutel no. 17, hondenriem, zakmes, rode portemonnaie zonder inhoud, rijwielpompje, driewielfietsje, draag- medalje van wandelmars, broche, Duitse staande jachthond, zilveren broche, postduif, halsketting, zwart zwembroekje en blauwe badhanddoek, blauwe zwembroek, mes in een schede jutezak, gebreid vestje grijs. Onderwijs B. en w. stellen de gemeenteraad voor medewerking te verlenen voor de aan schaf van nieuwe leermiddelen voor de „Christelijke school aan 'tZand" tot een bedrag van ongeveer f 747,30. B. en w. stellen de raad verder voor een lokaal van de school aan de Neder- straat beschikbaar te stellen voor gym nastiekonderwijs voor de uj.o. van de Vereniging tot het verstrekken van lager onderwijs op G.G. te Middelburg. De heer ir. T. Michielsen heeft eervol ontslag gevraagd als lid van het college van curatoren over het gemeentelijk gym nasium. B. en w. stellen voor dit onslag eervol te verlenen. Wegens ziekte van de concierge van de avondschool voor nijverheidsonder wijs was het nodig een plaatsvervanger aan te wijzen. De heer Alewynse, hulp- concierge van de techn, school was be reid tijdelijk dienst te doen. De minister van onderwijs, kunsten en wetenschap pen gaat met tijdelijke benoeming ak koord. B. en w. stellen de raad voor aan de Chr. school aan het Zand medewerking te verlenen voor de aanschaffing van een stofzuiger van ongeveer f 325, Subsidie sportuitwisseling B. en w. stellen de raad voor ten be hoeve van de sportuitwisseling Middel- burg-Folkestone een subsidie te ver lenen van max. f 1300, GESLAAGD. Aan de Rijksuniversiteit te Leiden slaagde voor het kand. examen geschie denis de heer A. J. M. Visser te Middel burg. Voor het examen adspirant electro- technisch opzichter P.B.N.A., slaagde de heer P. Geldof te Souburg. Afscheid van de heer J. A. Sakko In een gecombineerde vergadering van het bestuur van de Vereniging voor Handelsonderwijs en het perso neel van de Handelsavondschool is vrijdagavond afscheid genomen van de heer J. A. Sakko, sedert 1928 leraar Engels aan de school. Hij werd in har telijke bewoordingen toegesproken door de heer J. W. Kögeler, voorzitter van de Vereniging voor Handelsonder wijs en de heer C. Abrahamse, direc teur van de school. Beiden wezen op de grote verdiensten van de heer Sak ko voor het handelsonderwijs en wens ten hem, nu hij met pensioen gaat, een lange welverdiende rust toe. Namens de vereniging overhandigde de heer Kögeler uit waardering aan de schei dende leraar een Delftsblauw wand bord, waarna de heer Abrahamse na mens de leraren ten afscheid enkele boeken en een asbak kon schenken. Aan mevrouw Sakko, die ook bij dit afscheid aanwezig was, werden bloe men overhandigd. De heer Sakko be dankte tenslotte het bestuur van de vereniging, de directeur en de leraren voor de cadeaus en voor de prettige wijze van samenwerking. Aan de Handelsavondschool is met ingang van september 1958 als opvol ger van de heer Sakko de heer H. W. J. Lindeman uit Vlissingen benoemd. OVEZANDE Reis bejaarden. Het jaarlijks uitstap je dat de bejaarden uit Ovezande ge maakt hebben hebben, werd meegemaakt door 95 personen. De reis werd gemaakt naar Nijmegen en omgeving. Benoemd. Mej. Rijk, onderwijzeres aan de Landbouwhuishoudschool te Ove zande voor het algemeen vorgende on derwijs is als onderwijzeres benoemd aan een U.L.O.school te Bergen op Zoom. Zoutelande is Zoutelande niet meer. Slopers, draglines en zand- auto's hebben bezit genomen van de pittoreske Langstraat, de „dorps straat" van Zoutelande. En in een korte spannen tijds onderging dit deel van Zoutelande, het oudste gedeelte, een metamorfose. Huizen worden in korte tijd gesloopt, gas-, water- en elektriciteitsbuizen en -leidingen opgegraven en wat overblijft is slechts een puinvlakte. Het is echter noodzakelijk omdat de zwakke plaats in de zeewering van Walcheren hersteld móet worden en een zodanige versteviging onder gaat, dat met een gerust hart het nieuwe stormseizoen kan worden afgewacht. Een verzwaring van de smalle zeewering voor Zoutelande kón niet anders worden uitgevoerd dan door het opofferen van ver schillende woningen en een groot gedeelte van de Langstraat. Wat óók ten prooi is gevallen aan deze dijkverzwaring is de historische Willibrordsput, telkenjare door talloze vreemdelingen bezichtigd en gefotografeerd, sinds enkele dagen echter tot het verleden behorend. De plaats, waar deze bron eertijds was is niet meer terug te vinden, omdat dragline's de omgeving omwoelen en de put vol zand hebben gegooid Vorig jaar voerde de Polder Wal cheren het eerste deel van deze dijk verzwaring uit. Vierhonderd meter kwam toen gereed en dit jaar moest het tweede en laatste deel, de reste rende 600 meter worden uitgevoerd. Woningen moesten worden ontruimd en de Polder Walcheren toonde zich coulant, door niet star vast te houden aan een eenmaal vastgestelde datum, doch de werkzaamheden aan te passen aan het vrijkomen der woningen. Op dit moment, nu de werkzaamheden in volle gang zijn, vertoeven nog twee gezinnen in de oude woningen, bak ker de Vreugde en caféhouder Ga- briëlse. In september kunnen zij an dere woon- en werkruimte betrekken en tot zolang laat de Polder Walcheren hen rustig wonen, tenminste wanneer dit geen al te groot bezwaar voor de uitvoering der werken oplevert. EEN KILOMETER LANG Ruim één kilometer lang wordt de nieuwe zeewerende dijk. De kruin hoogte wordt elf meter plus NAP en aan de buitenzijde wordt een glooiing gelegd tot tien meter plus NAP. Zo veel mogelijk wordt het oude dijk- en duinlichaam gebruikt, terwijl de be staande onderglooiïng zal worden aan gepast aan de nieuwe dijk. De dijk verzwaring houdt in feite in het on der profiel brengen van het bestaande grondlichaam, juiste verdeling van de aanwezige zandhoeveelheid, zoveel mogelijk handhaven van de „duin-bin nenzijde" en daar waar het een „dijk" Dagelijtts vervolgverhaal 21) Gustav Zuekwaller maakte zich kwaad. Hij vond, dat zijn bezoeker te geheimzinnig deed en hij zei hem dit onomwonden. „Als u prijs stelt op de medewer king van de plaatselijke politie, dan zou u wel andere woorden kunnen ge bruiken dan „gestolen goed", u zou wat duidelijker kunnen zijn, mein lie- ber Herr. U verlangt van mij, dat ik alles, wat ik tot nu toe heb ontdekt, aan u vertel en u staat gewichtig en interessant te doen. Wat vervoerde André Rost?" „Niet zo haastig, Herr Zuekwaller. In zaken als deze moet met overleg te werk worden gegaan". „Goed dan, u zit dus achter, eh gestolen goed aan en ik achter een moord. V kwam mijn medewerking vragen en ik heb u die toegezegd." De andere glimlachte: „Gestolen goed. Inderdaad." Zuekwaller trachtte nog beleefd te blijven. „U schijnt nogal zeker van uw zaak te zijn. In elk geval bent u er arro gant genoeg voor", merkte de Inns- brucker inspecteur langs zijn pijpe- steel op. „Nee, helemaal zeker niet, maar dat Rost de zaak vervoerde, weet ik wel zeker en ik weet nog meer, Herr Zuek waller." ,Zijn alle leden von „Interpol" zo pienter enzo snoeverig, Herr Von Emsighofer?" Er viel een stilte in de kamer. Von Emsighofer, die op zijn visite kaartje de functie van Duits politie- inspecteur van „Interpol" had staan, grinnikte, toen de andere man hem voor het eerst tijdens het gesprek bij de naam noemde. Hij was een ij del mens, deze Harold von Emsighofer. Hij was van zijn eigen kracht en intelli gentie overtuigd en hij was brutaal. Alleen door zijn ij delheid gedreven, was hij naar Gustav Zuekwaller geko men om hem aan het lijntje te houden, hem in de duisternis'te laten ronddo len. Hij beschouwde zijn gesprekspart ner als een plattelandspolitiemannetje en hij nam zich voor, hem niet wijzer te maken dan hij was. Harold von Emsighofer tartte nog even: „U zoekt dus de man, die Fritz Müller op kamer 15 van Gasthof Bayer met een levensgroot dolkmes van het leven beroofde en ik ga mijn eigen weg." Gustav Zuekwaller onttrok een gro te rookwolk aan zijn pijp en keek de kringelende rook na. „Schon gut", zei hij, „als ik goed begrepen heb, kwam u hier oorspron kelijk voor samenwerking?" En lang zaam voegde hij daaraan toe: „Die samenwerking wordt u in het belang van het plaatselijk onderzoek gewei gerd, Herr Von Emsighofer. U wilt me wel verontschuldigen, want ik heb weinig tijd." Zo werd de eerste slag in dit be roepsduel een overwinning voor Gus tav Zuekwaller. De ander boog hakkenklakkend en verdween. „Zo, Herr Von Emsighofer, jij dacht ouwe Gustav met bluf te overrompe len." De inspecteur keek naar de gesloten deur van zijn kamer en grijnsde breed. Hij was een goed stuk gevorderd tij dens dat gesprek met deze man. Een telegram naar Keulen en enkele uren later een uitvoerig antwoord daarop, bevestigden zijn vermoedens. Voor het eerst na de moordzaak-Muller was Zuekwaller tevreden. Hij had een draad in handen en hij vond, dat het een stevige was. Hij had direct opdracht gegeven te onderzoeken, waar Von Emsighofer lo geerde, want hij had dit na het hoog lopende gesprek niet willen vragen. Eén van zijn rechercheurs was daar vrij gemakkelijk achter gekomen. De Duitser verbleef in één der duurste hotels van Innsbruck. „Precies zijn stijl", dacht Zuekwaller en hij dacht er achteraan: „Waarom komt deze man me zo verwijfd voor?" Op die laatste vraag kon hij zichzelf geen antwoord geven en toch voelde hij als zeker aan, dat, als hij het ant woord wel zou weten, hij nog verder zou komen. André Rost ontving een boodschap van inspecteur Zuekwaller en hij ver wonderde zich daarover. „Wat zou er nu weer zijn? En waarom was de Inns- brucker politieman plotseling zo toe schietelijk ten opzichte van hem ge worden. Er zou toch weer niets mis zijn?" Als een flits ging het door hem heen: „MarianneHij belde onmid dellijk Hotel Neu Tirol en hij was pas gerustgesteld, toen hij het meisje aan de lijn kreeg. De jonge Nederlander schutterde wat tijdens het gesprek, want fraulein Mizzy stond vlak bij hem en deed alleen maar haar best, om tijdens dit telefoongesprek Neder lands te leren. André probeerde toch nog, een tedere intonatie in zijn stem te leggen en Mizzy scheen aan het timbre te horen, dat hier over liefde werd gesproken, want ze stond te glim lachen, alsof die Nederlandse woorden alleen maar voor haar bestemd waren en niet voor de luisteraarster aan de andere kant. Maar André Rost zag dit allemaal niet. Hij probeerde Marianne te over tuigen van zijn ongerustheid over haar en hij vroeg haar, toch vooral goed op zichzelf te passen. „Wees voorzichtig, liefste", zei hij en hij legde de telefoon neer, blozend, toen hij ontdekte, dat Mizzy had meegeluisterd en als uit een droom ontwaakte. (Wordt vervolgd) 14—5) Ach, Petsie, wat doe je nou? Waarom draai je nu zo veel naar links? We zitten nu zo vast als een muur. En ben jij soms in staat om deze stenen weg te rollen? Ik heb gebruld als een dra gonder, maar het baatte niets. Ik ben er helemaal hees van gewor den en zou best een glas limonade lusten. Die arme Petsie heeft ook wel heel veel moeilijkheden te over winnen. Hij is wel heel erg te be klagen. HORIZONTAAL: 3. Hemellichaam, 6. kleur, 7. kluw, 8. kleinigheid, 10. zang- noot, 11. kledingstuk; 13. slede; 15. schilders gereedschappen; 16. grote plas; 17. dik; 18. gekeperde stof. VERTIKAAL: 1. Uitheems dier; 2. gri mas; 4. gereedschap; 5. kolfglas; 8. heesterachtig gewas; 9. kledingstuk; 12. vlug en levendig; 13. herfstbloem; 14. scherprechter. OPLOSSING VORIGE PUZZEL HORIZONTAAL: 1. Maal, la, ets; 2. aar, aarden; 3. slap, sepia; 4. kabas, kelk; 5. ever, ooi, b.k.; 6. ra, sabel, re; 7. alk, dolfijn; 8. dozijn, ergo; 9.. es, estrade. VERTIKAAL; 1. Maskarade; 2. aal, aval, os; 3. arabesk, ze; 4. la, Paradijs; 5. lasso, bont; 6. are, koeler; 7. e.d., peil, fra; 8. teil, brij, G.D.; 9. snakken, oe. wordt deze aan binnen- en buitenzijde bekleden met klei. Waar aan de bin nenzijde het duinaanzicht blijft behou den, wordt alleen aan de zeezijde een kleibekleding aangebracht. De totale kosten worden geraamd op VA miljoen gulden. De zeezijde van deze nieuwe dijk moet vóór 1 novemberf gereed zijn en met de afwerking van de binnenzijde heft men nog acht maanden de tijd. Voor de bevolking van Zoutelande be tekent deze nieuwe dijk een verlies van het oude vertrouwde. OVERGANGSEXAMENS EN BEVOR DERINGEN HOGERE TECHNISCHE SCHOOL TE VLISSINGEN Met goed gevolg hebben de Schakel klasse doorlopen: J. W. Boogert, Kortgene; P. Boone, Borssele; C. A. Denneboom, Vlissingen; F. Dekker, Terneuzen; L. van den Dool, Middelburg; R. de Feijter, Vlis singen; W. L. du Fossé, Sluis; N. H. F. Gommers, Vlissingen; J. Griep, Hans- weert; J. C. Hiyahubessy, Koudekerke; R. F. Monsanto, Vlissingen; W. de Put ter, Hoek; P. C. Sanderse, Grijps- kerke; H. J. Stam, Vlissingen; I. Su- vaal, Middelburg; P. A. Vervaat, Sou burg; P. J. van Weele, Waarde; C. T. Wolders, Middelburg. Bevorderd van de le naar de 2e klasse afdeling Werktuigbouwkunde: J. C. Boeije, IJzendijke; A. Boon, Middelburg; A. Datema, Bergsehoek; A. P. Doggen, Middelburg; W. Faasse, Goes; H. Fruijtier, Vlissingen; M. P. Koster, Kortgene; O. C. Kraal, Vlissin gen; H. A. van Maldegem, Vlissingen; H. A. van Maldegem, Vlissingen; S. Moens„ Middelburg; D. Mondeel, Mid delburg; W. J, van Oeveren, Yerseke; F. M. Qüaak, IJzendijke; M. H. Rib- bens, Kapelle; W. Schroevers, Middel burg; P. Sloover, Goes; M. van Sluijs, Zoutelande; A. J. Smallegange, Wol- faartsdijk; J. C. Staal, Yerseke; P. Tange, Middelburg; C. W. M. Vierhout, Vlissingen; I. van de Wege, Groede. Bevorderd van de 2e naar de 3e klasse afdeling Werktuigbouwkunde; W. A. J. Blankenburg, Vlissingen; P. de Buea, Biggekerke; J. Cijsouw, Souburg; L. A. J. Debra, Vlissingen; J. Drijver, Terneuzen; A. Kleijn, Mid delburg; M. W. Kunst, Middelburg; M. J. Pol, Koudekerke; M. J. Pol, Vlis singen; J. Ramondt, Sas van Gent; J. M. C. Somers, Vlissingen; H. F. Spaas, Terneuzen; W. H. Vervest, Goes; J. Wieland, Axel; J. C. van Zonneveld, Vlissingen. Bevorderd van de le naar de 2e klasse afdeling Weg- en Waterbouw kunde: J. J. Beuzenberg, Kruiningen; A. L. Boonman, 's-Heer Arendskerke; D. Bouwense, St. Maartensdijk; H. Dub belman. 's-Gravenpolder; F. H. Fort- gens, Middelburg; J. A. Gijzel, Krab- bendijke; D. A. Joziasse, Middelburg; E. Kempees, Middelburg; J. van de Klooster, Kruiningen; A. F. Krusifikx, Axel; J. D. C. Lobbezoo, Vlissingen; C. J. Mollet, Hansweert; H. J. Rejack, Goes; L. J. Riemens, St. Laurens; A. Roelse, Westkapelle; P. van Rooijen, Westkapelle; J. Sanderse, Goes; F. W. Verhaar, Axel; A. A. Westdijk, Krui ningen; P. J. Woltering, Vlissingen. Bevorderd van de 2e naar de 3e klasse afdeling Weg- en Waterbouw kunde: F. J. S. Bloos, Souburg; J. M. Boone, Middelburg; L. Cijsouw, Westkapelle; R. van den Eeckhout, Sas van Gent; J. J. Geluk, Goes; J. M. de Jonge, Goes; J. Maljaars, Borssele; J. W. Mijnsbergen, Vlissingen; M. Pais, Vlis singen; J. van Rooijen, Vlissingen; J. M. de Schipper, Nisse; G. J. Valk, Goes; J. de Witte, 's-Gravenpolder. Bevorderd aan de Middelbare Han delsavondschool te Middelburg. Van klas 1 naar klas 2; Jeanne Din- gemanse, Adrie Elenbaas, Floor de Groot, Sam Jobse, David Koole, Jo Kootstra, Irene Koster, Koos de Kroo, Nel de Kroo, Gerda Leenhouts, Riet Leijnse, Jannie van Loo, Jan de Rijke, Wim Wattel, Adrie de Werk, Piet van Iwaarden. Afgewezen 6 leerlingen. Van klas 2 naar klas 3: Jan Adri- aanse, Mary Bolier, Piet Boogaard, Wim Cornelisse, Co Daalhuizen, Nella Dingemanse, Magda de Groene, Annie Hondsmerk, Gerda Houmes, Tannie de Jager, Leen Jobse, Wim de Jonge, Tannie Joosse, Piet de Klerk, Nellie Koole, Ime Koster, Willy Pouwer, Rie Quist, Joke Sinke, Jan Tissink, Rina Vos, Jo Wevers, Annie Versluijs, Paul Boogaard. Afgewezen 3 leerlingen. Van klas 4 naar klas 5; Bram Gide- onse, Simon Goverse, Kees Joosse, Jaap Joziasse, Cathrien de Kam, Nel de Kam, Anton Leijnse, Coby Schipper. Afgewezen een leerling.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 5