Geen wijziging in de samenstelling van Gedeputeerde Staten Geen openbare behandeling van verennota Bezwaren tegen kandidaat KVP Spoorwegprominenten uit 35 landen vergaderden in Goes Grijpskerke nam hartelijk afscheid van mej. Hondius Restauratie Herv. kerk te Serooskerke(W.) kost veel Feestelijke viering 40 jaar Boerenleenbank te Ovezande Nieuwe veerhaven Breskens grotendeels dichtgeslibd VERHOUDING PROV, STATEN-GED. STATEN KLOPT NIET Mr. Schlingemann nu buitengewoon lid Rondrit door Zeeland en bezoek aan Expo Jeugdmiddag van Bevelandse C.J.V.F. te 's-Gravenpolder Begroting is met 25,000 gulden overschreden Raad verhoogt subsidie Met receptie en feestavond Haamstedes vliegveld wordt vernieuwd Wedstrijd hoefbeslag te Middelburg „Tarieven door Den Haag opgedrongen" Veulenkeuring te Middelburg Grote aanvoer op merriekeuring Donderdag 3 juli 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD PAGINA t DE GISTEREN gehouden verkiezing van leden van Gedeputeerde Staten heeft geen wijziging gebracht in de samenstelling van dit col lege. Voor de leden van Provinciale Staten tot stemming overgingen hebben de heren A. H. S. Stemerding, L. P. van Oorschot en mr. J. F. G. Schlingemann, resp. sprekend namens de fracties van de C.H.U., de P.v.d.A. en de V.V.D. bezwaren naar voren gebracht met betrekking tot de eventuele herverkiezing van gedeputeerde Dikötter (K.V.P.). doch uiteindelijk werd ook deze tweede K.V.P.-gedeputeerde herkozen. het recht voor bij eventuele strubbe lingen in de toekomst op deze materie terug te komen. De heer J. F. G. Schlingemann (W. D.) merkte op dat zijn fractie achter de bezwaren van de P.v.d.A. en de C.H.U. staat, doch bovendien wil uit spreken de combinatie van functies van directeur van een waterleiding maatschappij en lid van Ged. Staten onjuist te vinden. De liberale fractie wil niet wachten tot aanmerkingen worden gemaakt op het optreden van de heer Dikötter, doch heeft besloten, deelde de woordvoerder van de V.V.D. mede, reeds thans zijn stem niet te ge ven aan de heer Dikötter. VERKIEZING De verkiezing had het volgende re sultaat. In de vacature C. Philipse wer den uitgebracht 39 stemmen, waarvan 37 op de heer Philipse en twee blanco. Deze gedeputeerde werd dus herkozen. Op mr. dr. A. J. J. M. Mes (K.V.P.) werden 37 stemmen uitgebracht. De heren Kodde en Wisse (beiden S.G.P.) kregen ieder een stem. Ook hier dus herverkiezing evenals van de heer A. Schout (A.R.), die alle stemmen op zich verwierf. De heer M. J. van Poelje (P.v.d.A.) werd met 37 van de40 stemmen herkozen. De heren Wisse en Kodde kregen ieder weer een stem en er was voorts een blanco stembriefje, kenne lijk bij het verzamelen van de stem briefjes per abuis in de bus gekomen. Invloed op de uitslag zou dit stem briefje toch niet hebben gehad, zodat men zich dan ook verder over dit extra stembiljet maar niet druk maakte. Mr. A. J. v. d. Weel werd herkozen met 37 van de 39 stemmen. De heren Wisse en Kodde kregen ieder een stem. In de vacature Dikötter werden op de heer Dikötter 27 stemmen uitge bracht, 8 op de heer Schlingemann, 1 op de heer Kodde, een op de heer Wis se en twee blanco, zodat ook de heer Dikötter werd herkozen. Voor de stemming zeide de heer Ste merding namens zijn fractie een ver klaring te willen afleggen. Hij merkte op, dat toen in juli 1955 een gedepu teerde moest worden gekozen in de va cature Lockefeer, aangezien de heer Lockefeer was benoemd tot burge meester van Hulst, de C.H.U. heeft verklaard dat zij twee zetels voor de K.V.P. in het college van Ged. Staten ver boven de stand van de katholieke fractie acht. De heer Stemerding deel de mede dat zijn fractie sedert 1955 hieromtrent niet van gedachten is ver anderd. Twee gedeputeerden op een aantal van negen statenleden is meer dan normaal. De juiste verhouding is, dat tegenover zeven statenzetels een zetel voor gedeputeerde staat. De C.H. U. maakt weer op één zetel aanspraak. Bij de recente verkiezingen behaalden K.V.P. en P.v.d.A samen 21.4 procent van het aantal stemmen in Zeeland. Zij bezette" ""Mor 4 van de 6 zetels, dat ;s S3 pi'SA at. A. H. S. STEMERDING Verhouding tussen samenstelling Provinciale Staten en Gedeputeerde -taten klopt niet De -ns* ''ing van het college van Ged. Staten klopt niet, aldus spr., op de getalsverhouding in de Provinciale Staten. Daarom wilde de C.H.-fractie de tweede K.V.P.-zetel disputabel stel len. Om des gewetenswille maakt voorts de C.H.U. bezwaar tegen een grotere invloed van de K.V.P., dan de ze partij rechtens toekomt. Volgens het program van beginselen van de C.H.- Unie moet Nederland worden bestuurd gis een Christelijke staat in protestant se zin. BEZWAAR De heer L. P. van Oorschot merkte pp dat de fractie van de P.v.d.A. en kele opmerkingen wenst te maken over de vakature Diötter. De heer Di kötter is directeur van de Waterlei dingmaatschappij Zeeuwsch-Vlaande- ren, waarin de gemeenten zijn geïnte resseerd. Gedeputeerde Staten zijn echter ook belast met het toezicht op de gemeentebesturen, die in feite de chefs zijn van de heer Dikötter. Deze figuur, waarbij een ondergeschikte te vens goedkeuring kan verlenen of ont houden aan besluiten van zijn supe rieuren achtte de heer Van Oorschot en met hem de andere socialistische fractieleden, onjuist. In 1955 heeft de fractie van de K.V. P. toegezegd bij de volgende verkie- te zullen voorzien, doch blijkbaar heeft zing op andere wijze in de kandidatuur deze fractie, aldus spr., geen woord kunnen houden. Wettelijke bepalingen staan de ver kiezing van de heer Dikötter niet in de weg, aldus de heer Van Oorschot, maar de geest van de wet verzet zich hierte gen. De K.V.P. had, zo zei hij, meer ernst moeten maken met het zoeken van een andere oplossing. Het optreden van de heer Dikötter heeft in de afgelopen jaren geen aan leiding gegeven tot het maken van op merkingen en, daar ook de overgrote meerderheid van het college van com missarissen van de Waterleidingmaat schappij Zeeuwsch-Vlaanderen geen bezwaar heeft tegen het optreden van de heer Dikötter als gedeputeerde van Zeeland zal, zo merkte de heer Van Oorschot op, de socialistische fractie zich thans niet verzetten egen herver kiezing. De fractie behoudt zich echter Mr. J. F. G. SCHLINGEMANN „Geen twee gedeputeerden van de K.VJV' BUITENGEWOON LID Meer voeten in de aarde had de ver kiezing van een buitengewoon lid van Gedeputeerde Staten. Dit lid treedt, ingevolge art. 89 van de prov. wet, slechts op bij staking van stemmen (33) in Ged. Staten. In het vorige college had de heer Stemerding (C.H.) als zodanig zitting. Drie keer moesten de leden van Prov. Staten stemmen voor in de vacature was voorzien. Bij de eerste stemming kreeg de heer Ste merding 19 stemmen, 16 stemmen wer den uitgebracht op de heer Schlinge mann en 4 op de heer Hommes. Aan gezien geen volstrekte meerderheid was behaald, vond herstemming plaats met als resultaat: Schlingemann 17 stemmen, Stemerding 17 stemmen en Hommes 5 stemmen. Bij de volgende stemming tussen de heren Stemerding en Schlingemann die zelf nu niet mochten stemmen, was de uitslag: 17 stemmen op de heer Schlingemann, 16 OP de heer Stemerding en 4 blanco, waardoor de heer Schlingemann werd gekozen. De heer Philipse sprak de wens uit dat de Ged. Staten vruchtbaar en ze genrijk werk zullen doen. Dr. ir. F. Q. den Hollander, de pre sident-directeur der Nederlandse Spoorwegen, heeft in deze functie ook de leiding van een internationaal we tenschappelijk instituut (l'Office de recherches et d'Essais d'Union Int ir rational des Chemins de Fer), waarin 35 landen uit Europa en ook andere werelddelen samenwerken voor het doen van onderzoekingen en het uit wisselen van ervaringen op spoorweg gebied. Het bestuur van dit instituut komt driemaal per jaar bijeen. Voor de zomervergadering van dit jaar heeft ,de heer Den Hollander zijn geboorteplaats Goes uitgekozen. Dit had niet alleen als reden, dat men daar, in „De Korenbeurs", rustig kan vergaderen, maar ook, omdat de ze samenkomst gecombineerd werd met een bezoek aan de Expo, waar ook het allernieuwste spoorwegmate- rieel is geëxposeerd, dat men tegelijk wilde gaan bezichtigen. Gistermorgen tien uur zijn de leden van het bestuur een groep van 23 man uit tien landen met het prach tige directierijtuig der N.S. aan het station Goes gearrivec-d. Voorafge gaan door de heer Den Hollander, wandelde het gezelschap door de Fr. den Hollanderlaan naar de Markt, De bevolking van Grijpskerke heeft in het Dorpshuis op bijzonder harte lijke wijze afscheid genomen van mej. C. Hondius, die wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd als onderwijzeres aan de School met de Bijbel van haar welverdiende rust gaat genieten. Mej. Hondius heeft 46 jaar het onderwijs gediend, waarvan 31 jaar in Grijpskerke. Nadat de voorzitter van het school bestuur, de heer L. Marinussen, de vele aanwezigen had verwelkomd en met grote waardering over het werk van mej. Hondius had gesproken, heeft een lange rij van sprekers het woord gevoerd. Het tegenwoordig hoofd der school, de heer Schippers, typeerde het werk van mej. Hondius in drie woorden: liefde, geduld en volharding. Hij bood namens het personeel een schemer lamp aan. Verder spraken haar collega, de heed Dronkers, burgemeester Bouw man, namens het gemeentebestuur, mej. Van der Harst uit Vlissinger, klasgenote en vriendin, de heer G. Groot Nibbelink, oud-hoofd der school, de heer L. de Visser, namens de oud leerlingen (onder aanbieding van en kele geschenken), ds. I. J. Wisse, namens de ned. herv. kerk en drs. J Vlaardingerbroek, namens de geref. kerk. Mej. Hondius sprak tenslotte en dankwoord. Vooral was zij dankbaar, omdat God haar de krachten heeft gegeven, om iets te mogen doen in het mooie, maar moeilijke werk van de opvoeding. Een koortje onder lei ding van de heer Dronkers zong ter afwisseling enige liederen. KRUININGEN Geslaagd. Aan de Stichting Vakexa mens Kleinhandel Tabak te 's-Graven- hage, slaagde voor het diploma vak bekwaamheid voor de kleinhandel in tot verbruik bereide tabak te 's-Herto- genbosch, de heer C. Paauwe, alhier. waar in „De Korenbeurs" de vergade ring direct begon. Om vier uur reed een bus van de Stoomtram-maatschappij „Walcheren" voor, waarin de president zijn gasten een rondrit door een deel van zijn ge boorteland aanbood. Vooral de Delta werken hadden hierbij alle aandacht. Veere was het eerste aanlegpunt, waar de gasten 'n hartelijk welkom wacht te. Na de nacht in „De Korenbeurs" gelogeerd te hebben, zouden de spoor wegdeskundigen hedenmorgen om 8 uur naar Brussel vertrekken voor hun bezoek aan de Expo. WISSENKERKE Geslaagd. De heer M. A. van der Maas te Wissenkerke slaagde te Den Haag voor het diploma gemeente-ad ministratie, deel I Zaterdag a.s. zal er in 's-GravenpoI- der een ontspanningsbijeenkomst wor den gehouden voor de CJVF juniores- clubs op de Bevelanden. Deze middag begint om half drie met een speurtocht welke voert naar het terrein waar de bijeenkomst wordt ge houden. Op het terrein zijn daarna ver schillende spelen, tractaties en samen zang. Verder is er een gezamenlijke broodmaaltijd en 's avonds zal er een verhaal worden verteld. De begroting voor de restauratie van de Ned. Herv. kerk der Waicher- se gemeente Serooskerke is belang rijk overschreden, nl. met 25.000 gul den. De raad besloot In haar laatst gehouden vergadering de subsidie te verhogen tot f7.300 (is 3% der kos ten), mits rijk en provincie ook een subsidie verlenen. De provincie heeft reeds een bedrag toegezegd van f 3450,—. In zijn openingswoord had de voor- In een feestelijke met vele bloem stukken, guirlandes en verscheidene leuzen met de aanbeveling om toch vooral bij boerenleenbanken te spa ren, versierde cafézaal heeft gisteren middag het bestuur en de Raad van Toezicht van de coöp. boerenleenbank te Ovezande gerecipieerd ter gelegen heid van het veertigjarig bestaan. Tal van felicitaties en goede wensen voor de toekomst heeft het bestuur in ont vangst mogen nemen. Bij verhindering van de voorzitter, de heer Joh. Hoogstate, sprak de wnd voorzitter, de heer M. Gaakeer, een woord van welkom. In zijn toespraak memoreerde hij de goede verstand houding met de ring van boerenleen banken en de zusterbanken en hij hoopte uiteraard dat dit bestendigd blijft Namens de centrale raiffeisenbank te Utrecht voerde de heer J. Vroom het woord. In het kort schetste hij de ontwikkeling van de boerenleenban ken. „Ovezande is bescheiden begon nen en de bank heeft dat vele jaren volgehouden, want in 1943 bedroegen de spaargelden ruim een ton. Na de oorlog is de omzet snel gestegen en bedraagt thans bijna een miljoen aan spaargelden", aldus spreker. De heer Vroom merkte op, dat juist de kleine banken een belang rijke rol spelen in het bankwezen. Hij had goede hoop, dat de bank in Ovezande een flinke stap vooruit kan maken en wenste, dat de in stelling nog vele jaren een nuttige en dienende rol mag vervullen in het agrarische bestel van Ovezande. Het vliegveld Haamstede zal her steld worden in zijn oorspronkelijke toestand van voor de Duitse bezetting. Deze mededeling kon de voorzitter van de gemeenteraad, burgemeester jhr. Roëll, doen tijdens de laatst ge houden raadsvergadering. Dit is de be kroning van het werk, dat de sym pathieke burgervader reeds jarenlang heeft verzet. Het provinciaal bestuur, zowel als het ministerie van binnenlandse zaken heeft haar fiat gegeven aan deze „res tauratie". De kosten van de heraanleg, die on geveer f 150.000 zullen bedragen, zul len niet door de gemeente behoeven te worden betaald. De plannen voor 't werk zijn in handen van de grontmij. GELUKWENSEN Burgemeester Th. Andriessen vond in zijn toespraak de aanwezigheid van een boerenleenbank in de gemeente zeer belangrijk, waaraan hij de feli citaties namens het gemeentebestuur vastknoopte. De heer D. W._ Lindenbergh te 's-H. Arendskerke sprak gelukwensen na mens de ring van boerenleenbanken op Noord- en Zuid-Beveland; drs. J. Dijkgraaf, namens het Landbouw Coöperatie Centrum; burgemeester M. Dominicus als voorzitter van de Raad van Toezicht van de boerenleen bank te Borssele en tot slot de heer A. Rijk, kassier van de N.C.B. Boe renleenbank te Ovezande. Gisteravond hebben de leden het veertigjarig bestaan tijdens een feest avond gevierd. zitter, burgemeester A. de Kam, de raad dank gebracht voor de harte lijke ontvangst, die hij en zijn echt genote bij het aanvaarden van zijn ambt hadden ondervonden. Verder richtte hij zich namens de raad tot de heer A. Goedbloed en dankte deze 79-jarige wethouder voor het vele werk, dat hij verricht heeft tijdens de waarneming van het burgemeester schap. Besloten werd de vijf woningwet woningen aan de Vrouwenpolderse- weg over te dragen aan de Christe lijke woningstichting te Oost- en West-Souburg mi.v. 27 oktober 1958. Om een goede toegangsweg naar de rioolzuiveringsinstallatie te verkrijgen besloot de raad het perceeltje grond van de heer A. Kodde aan te kopen. Per 1 juli 1958 is burgemeester A. de Kam tot ambtenaar van de burger lijke stand der gemeente Serooskerke. Verder besloot de raad toe te tre den tot de gemeenschappelijke rege ling tot behandeling van gemeente lijke personeelsaangelegenheden. Door aansluiting iS deskundige voorlichting op het gebied van personeelszaken gewaarborgd. De kosten van aanslui ting bedragen f 25,per jaar. Aan het bureau personeelsbeheer- en organisatie der vereniging van Ned. gemeenten werd opdracht gegeven om de invoering van moderne loontech- niek betreffende gemeentepersoneel voor te bereiden. Voor de verduiste ring van het gemeentelijk verenigings gebouw is een bedrag van f600, uitgetrokken. De verlichting in het gemeentehuis is slecht. De raad besloot daarom ook voor dit doel f 600 op de begroting uit te trekken. De voorzitter wees er op, dat deze verlichting ook gebruikt kan worden in het ev. nieuwe ge meentehuis. Op een mondeling ver zoek van de heer J. van Leerdam, hoofd der school voor Geref. lager onderwijs, om een bijdrage per leer ling voor de a.s. sportdag werd afwij zend beschikt. Prinses Beatrix'pas in september in de vaart? Het ziet er naar uit, dat de inge bruikname van de in aanleg zijnde nieuwe veerhaven te Breskens op nieuw zal worden uitgesteld. Weliswaar is gisteren de beweegbare brug voor de aanleginrichting met vertraging gearriveerd, maar men is thans tot de ontdekking gekomen, dat de haven, die reeds op diepte was gebracht, grotendeels is dichtgeslibd. Andermaal zullen nu de baggermo lens in werking moeten komen om de Aan de te Middelburg gehouden paardënfokdag was een wedstrijd in hoefbeslag verbonden. De uitslag luidt: A. de Poorter, Middelburg, 27)4 p. Ie pr.; A. J. Lous, Nw. en St. 27 p. 2e pr.; H. Sturm, Serooskerke 25)4 p. 3e pr.; H. Versluis, Middelburg 25 p. 4e pr.; T. Hillebrand, St. Laudens 25 p. 4e pr.; P. J. van Baaien, Grijpskerke 25 p. 4e pr.; C. Schout, Serooskerke 24 p. 5e pr.; A. van Sighem, Westkapelle, 21 p. 6e pr. Door de Vereniging van Onderwij zers Hoefbeslag m Nederland werd een medalje beschikbaar gesteld. Deze werd verworven door de heer A. de Poorter te Middelburg. IN DE GISTEREN gehouden ver gadering van Provinciale Staten van Zeeland is weliswaqf filet uit voerig van gedachten gewisseld over de nieuwe veertarieven voor het vervoer over de Westerschelde doch niettemin is deze materie toch nog even onderwerp van be spreking geweest. Het slot daarvan was dat Pro vinciale Staten besloten de nota van Gedeputeerde Staten over de besprekingen, die met betrekking tot de tarieven met de minister zijn gevoerd, ter behandeling te verwijzen naar de afdelingen der staten. De heer P. V. M. Vercauteren (K.V.P.) voerde namens zijn fractie het pleit voor een directe openbare behandeling. Hij merkte op dat zijn fractie dit, mede in verband met de interpellatie Verkerk in de Tweede Kamer, van belang acht. Wordt de nota eerst in de afdelingen, behan deld, dan kan hierover pas in het openbaar worden gesproken als de nieuwe tarieven op het punt staan in te gaan. De heer L. P. van Oorschot (PvdA) steunde het voorstel van Ged. Staten om de nota eerst in de afdelingen te behandelen. Bespreking in het open baar is thans min of meer onvrucht baar, meende de socialistische fractie. De beslissing over de tarieven is ge nomen, aldus spr. en hieraan kan een bespreking in de staten geen veran dering brengen. De heer Van Oorschot wilde wel duidelijk stellen, dat de nieuwe veer tarieven door Den Haag 2ijn opge drongen. De C.H.-fractie was het hiermede eens. Laten wij, aldus de heer Stemer ding, de interpellatie in de Tweede Kamer afwachten. De heer J. Hommes steunde, namens de A.R.-fractie dit standpunt en de heer Kodde (S.G.P.) achtte openbare behandeling weinig effectief. Hij wil de deze zaak echter los zien van de interpellatie. De heer Schlingemann (V.V.D.) wilde weten of de datum van invoe ring der nieuwe veertarieven is ge wijzigd. De voorzitter merkte op, dat hem hier niets van bekend was. Alle fractievoorzitters uitten hun waardering voor de nota van Ged. Staten. De heer Philipse, die als waarne mend commissaris der Koningin de vergadering leidde, merkte op dat de beslissing over de tarieven reeds is genomen. In de afdelingen kan men echter wel uitspreken het niet eens te zijn met de verkregen resultaten. Tenslotte werd besloten, met de stemmen van de heren E. G. Vader (K.V.P.), A. J. J. M. Mes (K.V.P.), G. P. M. Dikötter (K.V.P.), P. V. M. Vercauteren (K.V.P.), C. Verdonk L. F. VAN OORSCHOT „Opgedrongen door Den Haag" (K.V.P.), E. J. van Ruymbeke (KVP), P. Vink (K.V.P.), C. van Bellegem (K.V.P.), J. F. G. Schlingemann (V.V.D.), C. A. L. Horstmann (VVD), P. Heering (V.V.D.) tegen de nota eerst in de afdelingen te behan delen. Het voorstel van Ged. Staten werd aangenomen met 28 tegen elf stemmen. De volgende vergadering van Prov. Staten werd vastgesteld op 30 juli, des voormiddags tien. uur. haven van een meterdikke laag slib te zuiveren en men dient dan maar af te wachten in hoeverre dit proces zich in de toekomst zal herhalen. In ieder ge val zal de „Prinses Beatrix", de nieuwe veerboot, die bij de Kon. Mij. „De Schelde" inmiddels werd hersteld, na de aanvaring van enkele weken gele den, waarschijnlijk niet voor septem ber in de vaart komen. De seizoen- drukte op het veer VlissingenBres kens is dan evenwel voorbij. Op de gisteren te Middelburg ge houden keuring van hengst- en mer rieveulens, georganiseerd door de Walcherse paardenfokkers „Hippos", werd in de rubriek merrieveulens, ge boren na 1 mei 1958 een eerste a- prijs toegekend aan een veulen van fa. A. Wisse en Co te Nieuw- en St- Joosland en een lb prijs aan een veu len van J. Boogaard Jzn. te Melisker- ke. In de rubriek merrieveulens, gebo ren tot en met 30 april 1958 werd een veulen van Joh. Gideonse te Seroos kerke bekroond met een eerste prijs. Hengstveulens, geb. na 1 mei 1958. la pr. veulen van W. Louwerse, Vee- re; hengstveulen, geb. tot en met 30 april 1958. Ie prijs veulen van S. de Visser te Oostkapelle. Oordeel jury venlenkeuring. Er werden verschillende zeer goede veu lens voorgebracht. Er kan dan ook van een geslaagde fokdag worden gesproken. Verdere uitslagen in ons nummer van morgen. Op de merrie- en premiekeuring, die gisteren te Middelburg is gehouden en was georganiseerd door de Kon. Ver. „Het Nederlandse Trekpaard", afd. Zeeland werden de volgende eerste prijzen toegekend; Tweejarige merries, kleine maat; Rita van de Belt, eig. X. de Buck, Grijpskerke, le prijs. Tweejarige merries, grote maat; Je anne van Janshaf, eig. J. Maljaars, Oostkapelle, le prijs. Driejarige merries, kleine maat; Gerda van Nieuwland, eig. L. J. Lorier, Middelburg, le prijs. Driejarige merries, grote maat: Ju liana van Duboishoeve, eig. J. L Ce- vaal, Grijpskerke, le prijs. Vierjarige-merries, kleine maat: Co- ra, L. V03, Grijpskerke, le prijs. Vierjarige merries, grote maat: Fio rina van Duierve, eig. L Verhage, Kou dekerks, le prijs. Vijf- tot tienjarige merries, kleine maat: Adéle v. d. Ruigens, eig. I. de Buck, Grijpskerke la prijs; Cora van Lindenhof, eig. I. de Buck, Grijpskerke lb prens, Gonda van 't Hof Nieuwland, eig. fa. A. Wisse en Co., Nw.- en St Joosland, le prijs. De aanvoer voor deze keuring was groot. Verdere uitslagen in ons nummer van morgen.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 2