PHILIPS PHILISHAVE PHILIPS PHILISHAVE PIET VREKE KABOUTERS Dagbladreclame is niet te versmaden AKKERTJES Net meisje MEISJE een jongste kantoorbediende y/oensdag 14 mei 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 4 GOUDSWAARD Ds. HEERSCHAP Fotohandel Compleet in etui f HOOFDFMM duurt bij mij maar Mien minuten j|k neem direct één of twee BAKKERTJES;'... heel ge makkelijk met een slokje Avater en volkomen smaak loos door dat ouwel-omhul- «elBinnen tien minuten tvoel ik de pijn van me af glijden en Ben ik weer de pude. Jk kan mijn werk weer lianen zie niet tegen de avond pp. "AKKERTJES" zijn ik heb •vare pijn-verjagers; ïe dan ook altijd bij d bij de hand. Bij inschrijving te koop in prima conditie verkerende WEEGBRUG, staande op de haven te Colijnsplaat Weegvermogen 20.000 kg. Tevens te koop het daar bij staande nieuwge bouwde weeghuisje. Inlichtingen te verkrijgen «n inschrijfbiljetten ge zamenlijk of afzonderlijk Ui te dienen vóór 1 juni 6.S. hij de voorzitter der Weegbrugvereniging „Help uzelf", M. v. d. Weele, Havelaarstr. 70, Colijnsplaat, Tel. 01199 $45 Op het kantoor van DUVEKOT'S Graanhandel N.V. te Goes, is plaats voor een vlot en accuraat GEVRAAGD, nette leeftijd 17 a 18 jaar bij K. Noordstr. 6, M'burg, Tel. 3340 GEVRAAGD voor de huishouding Bchoenhandel W. Ver- burg, Grote Markt 19, GER. GEMEENTE BIEZECINGE Donderdagavond 0 uur van Borssele voor administratief werk (bij voorkeur kunnende typen). Schriftelijke of mondelinge aanmeldingen: J. A. v. d. Goeskade 59. Wij tonen u zonder enige verplichting onze nieuwe modellen camera's en geven u gaarne alle gewenste inlichtingen. Wij hebben voor elke beurs een goede camera. Ook voor het nemen van kleurenfoto's en dia's Bezoekt onze zaak Als u interesse hebt slaagt u beslist bij: Korte Delft 2 (hoek Nieuwstraat), Middelburg tel. 2731 De Coöp. Melkinrichting en Zuivelfabriek „Wal cheren", Poelendaelesingel 6, Middelburg, vraagt Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van bovengenoemde vereniging. Notaris M. S. Frantzen te Goes, Kleine Kade 5, Zal namens de heer Ir. J. C. Brink bii inschrijving verkopen t>. Een perceel bouw land aan de Graszode te 's-H. Arendskerke, groot 1.87.30 hectare; b den woonhuis en erf aan de Grote Kade 18 te Goes, groot 88 ca.; verhuurd aan de fam. Dominicus voor 49,50 per maand; r Een woonhuis en erf aan de Buys Ballot straat 9 te Kloetinge, groot 2.30 are; verhuurd aan de heer Da Munter voor f 10,- per week. Bezichtiging in over- 'eg met de huurders. In h rij vingsbil j etten in te leveren uiterlijk op zaterdag 17 mei 1958 ten kantore van genoemde hotaris, alwaar nadere Inlichtingen te verkrijgen Zijn. Vergadering van Deelhebbers der On derlinge Brandwaarborg- Maatschappij voor de Provincie Zeeland van 1829 op vrijdag 30 mei 1958 des namiddags 2.30 uur in Hotel „De Burg", Groenmarkt te M'burg. De agenda dezer verga dering' ligt ten kantore der Maatschappij, Hout kade 11, Middelburg en ten kantore der Z. L. M. te Goes (bijkantoor O.B. W.M.) ter inzage. TE KOOP: in Goes een zakenpand, terstond te aanvaarden; een bedrijfspand in Goes, terstond te aanvaarden; een groot bedrijfspand te Goes, spoedig te aan vaarden; een winkelpand in Goes, binnen korte tijd te aanvaarden, ook zeer geschikt voor kan toren. M. BOOGAARD, Makelaar, L. P. v. d. Spiegelstraat 33, Telef. 2448, Goes TE KOOP: Vette koe. J. Simonse, Prelaatweg 62, Aagtekerke. Twee plaatijzeren water, bakken. M. Boone, Noord- weg 3, Oostkapelle. Als nieuwe handnaaima chine in pracht koffer f 125 m. 5 j. garantie. Zuidstraat 103, Westkapelle. Tel. 287. 3 nwe elektr. naaimachi nes in koffer. Door omstan- digh. f200 goedkoper. Nu f250 m. 15 j. schr. garantie. Vrijbl. aan huis demonstra tie. Zuidstr. 103, Westkapel le. Tel. 287. TE HUUR: Zomerhuisje m. 8 sl.pl. bij duin en strand te Vrou wenpolder Zld. Inl. Oost K.weg 65, Serooskerke W. 46 aren rode klaver. P. Joziasse, Zuidbeekseweg 2, West Souburg. PERSONEEL GEVRAAGD Bietendunners gevr. Be- suijei), Segeersweg 34, Mid delburg. Gevr. bietendunner. J. Meyers, Schotsehoek 10, Gapinge. In Meulmeester's drogis terijen kan een verkoopster of leerling geplaatst wor den. Schr. sollicitaties aan De Ruyterstr. 21, Middel burg. DIVERSEN: Schapenhouders, laat Uw schapen elektr. scheren door P. Karreman, 137, Rit- them. Tel. 01183—400. Pracht verlovingscadeau. Speciale reclame tot Pink steren. Bij aankoop van een thee-, ontbijt- en .eetservies krijgt u het ontbijtservies gratis. Porceleinhuis, Lan- geviele 65, Middelburg. Laat uw haard of kachel nü nazien door een vakman B. Midavaine, v.h. Van Roon, Langeviele 62, Mid delburg. Grote sortering jurkjes, pakjes, manteltjes, korte jasjes, truitjes, broekjes, regencapes, dames- en kin derkousen, zeer sterke Ny lons enz. enz. Mej. Poppe, Gravenstraat 86, Middel burg. Vasana Enkalons. Naad loze kousen .2,95; kristal 2,95, 3,50, 3,95; wandelkou sen 2,95, 3,50, 3,95; mousse nylons 5,90, 6,90 maat Si4-— 11. Speciaalhuis „De Weef stoel", Langeviele 3, Mid delburg. Kiezers van Serooskerke stemt 28 mei K. Meijers no. 9 AR.-lijst. Dagelijks sehapekaas. A. Geschiere, Kaasboerweg 2, Biggekerke. Is de stad te druk voor U met Hemelvaartsdag? Breng dan een bezoek aan het Vogelpark m. speel tuin, Veerseweg, Middel burg. Een enorm groot ter rein met veel dieren; ook aapjes. Eet lekker, benut uw af val. Zwaar soort mesthanen f 1,50 en f 1,70. Pluimvee- bedrijf „De-Karput" Hees- eind 21, Nuland. Volop leggende kippen wit, rood of zwart f6,50. Jonge hennen 10-weeks ge ënt f4,25. Pluimveebedrijf ..De-Karput", Heeseind 21, Nuland. Weet u dat autorijschool P. Wattel uw autorijles ver zorgt voor f6,per uur? Gediplomeerd instructeur. Tel. 4118, L. Noordstr. 44. Theorie gratis. m. Voor de feestdagen. 1 Edammer wit of komijn f2,35, 1 lunchkaasje volvet f 1,35, jonge volvette kaas 250 gram v. 52 cent. Bele gen volvette kaas 250 gram v. 74 ct. Natuurlijk in „Vi tamin", L. Noordstr. 44, tel. 4118, Middelburg. Cassettes, vlekvrij door en door D. Lievense, L. Vorststr. 87, Goes. Overgangsleeftijd? Mi graine? Ongezonde teint? Jeugdpuistjes? Verstop ping? Vetzucht? Natter- mann's Bloedzuiverende thee nr. 8 helpt! Groot pak ƒ1.85 bij elke drogist Dames! Laat uw knoops gaten bij Singer maken. Ze zijn in één dag gereed. Singer N.V., Segeersstraat 9a, Middelburg. Uw naaimachine door Singer gerepareerd gaat weer jaren mee. Wij repa reren alle merken onder volle garantie. Singer N.V., Segeerstraat 9a, Middel burg. Tel. K 1180-2165 Wasmachinefabr. heeft gloednieuwe wasmachines en centrifuges met lichte emaille beschadiging voor f155,—, met garantie; des gewenst afbetaling. Fa- brieksagent: Nieuwstraat 28, Terneuzen, Tel. 01150— 2410. De enige rijschool die door twee bonden erkend en gedipl. is, F.N.O.P. en B.E.A. Autorijschool Van Zweeden, tel. 370, Domburg Gratis gehaald en thuisge bracht. Dit is het grote nieuws voor mannen, die zich beter, sneller, gemakkelijker willen scheren dan ooit tevoren. Philips brengt de nieuwe "Philishave 120" met gegolfde scheersleuven: het scheeroppervlak 40% vergroot! Het nieuwe model (modern van vorm, in twee kleuren) ligt prettig in de hand en geeft als vanzelf de goede scheerbeweging. Nog nooit ging het scheren zo prettig, nog nooit was u zo snel geschoren als met de nieuwe "Philishave 120". 40% groter scheeroppervlak door gegolfde scheersleuven Het aanrakingsvlak met de huid is nu met 40 vergroot - elektrisch scheren gaat nu merkbaar sneller! so Nu kunt u kiezen uit een volledige serie Philips droogscheerapparatenDaarin vindt u ook de bekende „Philishave" van f39.75 (waarvan er in Nederland al veel meer dan een miljoen zijn verkocht!) en het apparaat van f4U5, de „Philishave" voor batterij en accu. Openvercnde scheerhoofdhoader Druk op de knop - pfflt - schoon maken van uw „Philishave 120" is nu in een seconde gebeurd. Verbeterde huidspanner Nu met extra spanvlakjes, waardoor de haren nog beter in de scheer sleuven worden geleid. Oersterke motor Loopt praktisch geruisloos en kan niet trillen.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 4