tlaJ DE plasticlak ASPRO Stadhouder Willem V naar laatste rustplaats Nederland grootste exporteur van suikerprodukten Geen beperking garantie melkprijs per gewest ZEEUWSCH DAGBLAD Onzuiverheden De bedoeling beroemde geneesmiddelen in t tablet doen wonderen I Chefarine ..4' Waardige overbrenging van vreemde bodem iet-leiders Sowj zijn kortzichtig Prinses Margaret ging eigen weg Tentoonstelling „De Suiher" in Amsterdam Produktie lopende melkjaar geen norm Verkorting werktijd in Rusland 2 'aspro'* ,-éP? ttfèntmek ft! Goedereede in ongerede Postzegelruilbeurs 2 weken op non-actief Woensdag 23 april 1958 WIJ HEBBEN voor de verkiezingen de P.v.d.A. een mooi-weer partij genoemd, een partij, die het alleen goed kan gaan, als alles goed gaat en zij dns wel een kranige indruk maakt. Dat de P.v.d.A. bij de verkiezingen ver lies zou lijden, verwachtten wij toen al. Dat het verlies zo groot zou zijn, konden wij natuurlijk niet verwachten. En even min, dat de P.v.d.A.-ers zulke slechte verliezers zouden zijn, dat zij tot woorden zouden komen, als we gisteren al signa leerden. Feitelijk komt dat nog sterker uit in een uitspraak van de heer Drees, die als minister-president toch een zekere stand heeft op te houden. Hij verklaarde, zoals „het Vrije Volk" meldde: „het is een van de grote onzui verheden in de Nederlandse politiek, dat de andere partijen niet de volle verant woordelijkheid willen dragen". Terecht is van verschillende zijden, o.a„ door de heer Bruins Slot in zijn uit nemende speech op het partij convent der AR partij en door de heer Romme in „de Volkskrant" op de wonderlijke figuur van deze uitspraak gewezen. Terecht zei de heer Bruins Slot, dat de heer Drees met deze uitspraak de zaken op hun kop zet te, omdat niet de partijen, doch uitslui tend het ministerie zelf, dat toch een extra-parlementair karakter draagt, de verantwoordelijkheid voor zijn bewind moet dragen. Wij zouden daaraan willen toevoegen: en de partij, die zich in goede tijd er zo op beroemde, dat alles, wat het kabinet goed deed, van haar afkomstig was, kan dat ook doen. Maar dit is bij de P.v.d.A. klaarblijke lijk niet aan de orde. Als er lof gegeven kan worden, zou die aan haar moeten toevallen. Maar als er blaam moet vallen, zou die komen op de schouders van de partijen uit welker midden zich minis ters beschikbaar hebben gesteld. Er is we zijn het daarmee eens iets onzuivers in onze politieke constellatie na de oorlog. Maar de bron, de oorsprong is voorna melijk de P.v.d.A., met haar hybridisch, meerslachtig karakter. Onzuiver is het, als een partij tegelijk socialistisch wil zijn en niet-socialistisch (om van „burgerlijk" maar niet te spre ken). Onzuiver is het, als een partij tege lijk humanistisch (dat is: niet-Christelijk) wil zijn en Christelijk geacht wil worden. Onzuiver is het, als een partij in goede tijd zegt: kijk, zo gaat het nu, als wij de macht hebben, wij kunnen crisissen.en werkloosheid uitbannen en als die dan toch komen, ondanks haar sterke invloed op het bewind die partij niet eerlijk durft erkennen: wij hebben ons vergist, er zijn factoren sterker dan menselijke wenselijkheden en berekeningen, maar integendeel zegt: het is de schuld ervan, dat we niet nóg meer macht hadden. Onzuiver is het tenslotte, dat zo'n partij niet ziet, dat er kiezers kunnen zijn, die dit spel "door hebben. MINISTER HOFSTRA heeft in Zeeland gesproken op de kadervergadering van öe P.v.d.A. In de landelijke editie van „het Vrije Volk" stond daarover een kor te notitie. Maar in de Zeeuwse editie een wat bredere aantekening. Wij vonden daarin twee merkwaardige passages. Allereerst, dat de heer Hofstra uit de teruggang van de P.v.d.A. het succes van de doorbraak constateert. Want, uit die achteruitgang blijkt, dat er na de oorlog een groter beweeglijkheid onder het kie zerscorps is gekomen Tja, als men het zo wil verklaren, zal een groter teruggang van de P.v.d.A. in de toekomst de heer Hofstra nög meer verheugenEerlijk gezegd, ons ook. Laten daarom al onze lezers hun buur man opwekken, de heer Hofstra dat plei- ziertje te doen.... door op een Christe lijke partij te stemmen. Laat ieder er voor werken, dat deze „beweeglijkheid" een blijvende zij, in die richting. Maar de heer Hofstra zei nog iets an ders, dat zorgvuldig buiten de landelijke editie van „het Vrije Volk" is gehouden. We citeren: „Tevens zullen wij duidelijk moeten maken, aldus minister Hofstra, onze poli tlek op lange en onze politiek op korte termijn. Wij zullen het kiezerskorps moeten overtuigen, wat wij met onze toekomst bedoelen en dat wij op korte termijn een coalitiebeleid slechts aanvaarden als een afbetaling op wat daarna kan komen". Wat hier staat, bewijst zonneklaar, dat de P.v.d.A. in haar samenwerking geen eigenlijke samenwerking bedoelt. Zij wil slechts incasseren, „als afbetaling", wat in haar schuitje komt. Maar zodra ze de kans ziet, zal ze alleen „de toekomst" bouwen. Dit doet ons denken aan de methode, die de communisten in landen als Tsecho- Slowakije hebben toegepast. Van „onzuiverheid" gesproken. Waaruit overigens weer duidelijk blijkt, dat een brave P.v.d.A. in wezen nooit haar marxistische afkomst verloochent. Ingezonden mededeling (Adv.) Bij pijn, griep ol „landerig" gevoel xorgl een enkel labiel dal U weer mei plezier Uw werk kunl doen! Op 28 en 29 april zal het stoffelijk overschot van Prins Willem V, die op 9 april 1806 te Brunswijk is overleden, van Brunswijk worden overgebracht naar Delft, ter bijzetting in de koninklijke grafkelder. Koningin Juliana en Prins Bernhard zullen de plechtigheid van de bijzetting in de nieuwe kerk bijwonen. Op de morgen van 28 april zal de kist aan het hoofd van de stoet, gevolgd door in Brunswijk worden verzegeld door de tweede secretaris van de Nederlandse ambassade te Bonn, mr. A. C. J. Struy- cken, en afgedekt met de Nederlandse vlag voor het hoofdaltaar van de Domkerk te Brunswijk, worden opge steld. Hier zullen aanwezig zijn de heren A. Th. Lamping, buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur te Bonn. luite nant-generaal titulair C. F. Pahud de Mortanges, chef van het militaire huis van H.M. de Koningin en J. ie Heux, ma joor van de grote staf, adjudant van H.M. de Koningin. Tevens zullen namens het „comité tot overbrenging van het stoffe lijk overschot van z.d.h. Prins Willem V aanwezig zijn de voorzitter, generaal b/d jhr, W. Röell en de secretaris, de heer J. A. van Zelm van Eldik. Met uitzondering van de heer Lamping zullen deze heren de lijkauto van Brunswijk tot Delft in twee auto's volgen. De rouwstoet vertrekt uit Brunswijk om 11.30 uur, na een korte uitvaartdienst in de Domkerk, onder leiding van de bis schop van de Brunswijkse Evangelisch- Lutherse kerk. De lijkauto voert geduren de de reis de standaard van prins Willem V. IN NEDERLAND Wanneer de stoet om ongeveer 18.30 uur bij Poppe, ten oosten van Oldenzaal, de Nederlandse grens bereikt, zal hij daar worden opgewacht door de commandant der koninklijke marechaussee, brigade generaal L. de Zeeuw, vergezeld van zijn adjudant. De begeleiding van de stoet zal dan van een Duits motor-escorte worden overgenomen door een motor-escorte van de koninklijke marechaussee, bestaande uit acht man onder bevel van een onder officier. Brigade-generaal De Zeeuw rijdt Tito op congres: President Tito van Zuid-Slavië heeft op het partijcongres van de communis ten van Zuid-Slavië, het eerste sinds 1952, de „kortzichtigheid en het gebrek aan tact" veroordeeld van „bepaalde kameraden" in Oost-Europa, die druk op Zuid-Slavië uitoefenen om het tot toetreding tot het Sowjet-blok te be wegen. Tito zei het zeer te betreuren dat bepaalde kameraden in enkele van de Oosteuropese landen nog steeds nei gingen tot wantrouwen tonen en blijk geven van een onjuiste beoordeling van de binnenlandse ontwikkeling van Zuid-Slavië. Zoals bekend wordt het congres ge boycot door de Sowjet-Unie, commu nistisch China en andere landen van 't Sowjet-blok, die de uitnodigingen tot het zenden van delegaties naar 't con gres hebben afgeslagen. Als reden hiervoor werd opgegeven de meningsverschillen op ideologisch gebied met betrekking tot de „natio nale weg naar het socialisme" van Z.- Slavië. Export van groente en import van aardbeien Met directe ingang is de invoer toe- gestaanin Oostenrijk van 400 ton sla en van 150 ton sla uit de daarvoor in aanmerking komende landen. Ver wacht mag worden dat ons land hier van een flink gedeelte zal kunnen le veren. De invoergelegenheid eindigt op 30 april a.s. De invoer van speciebonen, bloem kool en wortelen kan in Oostenrijk onbeperkt plaats vinden tot en met 31 mei a.s. en die van kroten en selderie tot en met 30 juni a.s. Het Produktschap voor Groenten en Fruit heeft bekend gemaakt dat van- 15 april af de invoer in ons land is toegestaan van Italiaanse p-'-dbeien in ons land. Met ingang van 1 mei a.s. mogen kersen in ór~ land worden ingevoerd. vier motorrijders en de beide volgauto's. Via De Lutte en Hengelo zal naar de gemeente Ambt-Dêlden worden gereden, waar de hjkauto op het terrein van Hotel Carelshaven gedurende de nacht van 28 op 29 april wordt ondergebracht. De volgende morgen om 9.00 uur ver trekt de stoet naar Kamp B van de vlieg basis Ypenburg. Het vertrek hiervandaan wordt op een zodanig tijdstip gesteld, dat de stoet precies om 15.15 uur de hoofdin gang van de Nieuwe Kerk te Delft be reikt, thans met een motor-escorte van zestien man, gekleed In ceremonieel tenue. DE BIJZETTING Van drie uur 's-middags af, wanneer de genodigden in de Nieuwe Kerk hun plaat sen hebben ingenomen, wordt het orgel bespeeld. De aankomst van de stoet wordt kenbaar gemaakt door het blazen van het signaal „geeft acht". Aan de hoofdingang van de kerk zal de stoet worden opgewacht door de bur gemeester van Delft, tevens commissaris van de koninklijke grafkelder, de presi dent-kerkvoogd en de oudste hofprediker, ds. J. F. Berkel, Een dubbelpost van de kon. marechaussee zal het militair eerbe wijs brengen. Acht manschappen, gekleed in ceremonieel tenue, doch zonder sabel, zullen de kist de kerk indragen, waarbij de hofprediker voor hen uitgaat en de overige heren, die de stoet hebben opge wacht of daarvan deel hebben uitgemaakt zich achter de kist aansluiten. Voor de geopende hoofd-ingang van de koninklij ke grafkelder zal de kist op een baar worden neergezet. De commissie van ontvangst, bestaande uit de burgemeester, de president-kerk voogd en de voorzitter en secretaris van het comité zullen vervolgens Koningin Juliana en Prins Bernhard opwachten en naar hun plaats begeleiden. Tijdens een korte dienst, onder leiding van Ds. Berkel, zal de kist ontdaan van de Nederlandse vlag, op het signaal „tap toe", voorafgegaan door de commissaris van de koninklijke grafkelder door de manschappen van de marechaussee naar beneden worden gedragen. Tot slot blaast een trompetter van de koninklijke militaire kapel het signaal „reveille' Volautomatisch België-Nederland draaien Gistermiddag is het volautomatische telefoonverkeer tussen Brussel en Ant werpen enerzijds en anderszij ds Am sterdam en Rotterdam in dienst ge steld. Om vier uur gistermiddag heeft de Belgische minister Anseele van Antwerpen uit de Rotterdamse burge meester Van Walsum opgebeld en een eerste gesprek gevoerd via een verbinding, die automatisch tot stand was gekomen. Luiken, drijfhout en reddingsgordel gesignaleerd De Deense kustvaarder „Nancie S" heeft geseind, zes luiken, drijfhout, een reddingsgordel en enige wit geverfde planken in zee te hebben zien drijven. Zeven mijl ten zuidwesten van het lichtschip Noordhinder. Dit is onge veer 60 km. ten westen van Walche ren. 1 Het stralende weer was prin- ses Margaret, die op het ogen- blik een officiële reis door Brits l West-Indië maakt, gisterochtend I te verleidelijk. 1 Tegen alle protocol in besloot l de zelfstandige prinses zich aan het officiële programma te ont- j trekken en met een klein gezel- schap naar een afgesloten par- ticulier strand van een Ropish eiland op de noordwestelijke punt i van Trinidad. Zo stapte prinses l Margaret om half elf aan boord van een motorbarkas, terwijl 1 i nietsvermoedende hoogwaardig- l heidsbekleders aan verslaggevers 1 verzekerden dat de prinses in 1 he paleis van de gouverneur- l generaal rustte. Desondanks lekte het gebeur- 1 de van prinses Margaret onver- l wachte uitstapje spoedig uit. S Men verwachtte dat het groepje 1 zeker enige uren op het eiland 1 blijven, dat een idea'al- zou zwemstrand bezit. Het lid van de Tweede Kamer de heer Bakker, heeft aan de minis ter van oorlog vragen gesteld over de vestiging van raketbases in Ne derland. Premier MasMillan van Engeland en president Eisenhower zullen 9 en 10 juni in het Witte Huis wereld vraagstukken hespreken, zo heeft het Witte Huis maandag bekend gemaakt. 'n BRINK product is beter - kost minder! is beter - kost minder! De wereldopbrengst van suiker bedraagt 49.700.000 ton per jaar. Dit staat te lezen op een enorme wereldkaart op de vierde internatio nale tentoonstelling „De Suiker", die de minister van landbouw, vis serij en voedselvoorziening, dr. ir. A. Vondeling, gisterenmorgen in het R.A.I.-gebouw te Amsterdam opende. Nederland dat 444.000 ton suiker per jaar verwerkt, waarvan tweederde voor de directe con sumptie, is van de Eurolanden op het gebied van produkten der sui kerverwerkende industrie de belangrijkste exporteur. Aan de tot en met 30 april durende expositie nemen 180 exposanten deel uit: Nederland, België, West- en Oöst- Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, Tsjechoslowakije, Polen, de Domini caanse republiek, Denemarken, Zwe den en Zwitserland. De expositie onderverdeeld in 10 groepen omvat: de suikercultuur, de suiker- en de suikerverwerkende in- Confcrentie van Afrikaanse staten De conferentie van onafhankelijke Afrikaanse staten heeft een resolutie aangenomen, waarin een beroep op Frankrijk wordt gedaan, onderhande lingen met het nationale bevrijdings front in Algerië te beginnen. Andere resoluties betreffen maatre gelen ter waarborging van de rechten der onafhankelijke staten in Afrika, een verklaring van trouw aan het handvest van de V.N. en de beginselen van Bandoeng, en een veroordeling van de rassendiscriminatie in al haar vormen. De minister van landbouw, visserij en voedselvoorziening en het Land bouwschap hebben op hun maande lijkse bespreken van gedachten gewis seld ook in het licht van de slechte zuivelsituatie over de beperking van de melkprijsgarantie 1957-58 tot 5,18 miljard kg melk, overeenkomende met de hoeveelheid, die in het vooraf gaande melkprijsjaar gerekend over 52 weken door de melkveehouders is afgeleverd. Op voorstel van het Landbouwschap en in overeenstemming met het gelijk gerichte Produktschap voor zuivel, is minister Vondeling naar het mini sterie van landbouw, visserij en voed selvoorziening mededeelt tot de conclusie gekomen, dat uitsluitend voor het melkprijsjaar 1957-58 een glo bale beperking zal gelden, die betrek king heeft op de vastgestelde totale hoeveelheid af te leveren melk. Onder de sterke aandrang van het agrarische bedrijfsleven, heeft de minister voor 1957-59 afgezien van een beperking der melkprijsgarantie per gewest of per zuivelfabriek. Bij zijn beslissing heeft minister Vondeling mede rekening gehouden met het vergevorderde melkprijsjaar. Het ingaan van 't weideseizoen maakt beïnvloeding van de produktie gemak kelijk. PRODUKTIE Overeengekomen is, dat de produk- tieomvang van het lopende melkjaar op geen enkele wyze als norm, dan wel als basis zal dienen voor de toe komstige werkwjjzë bij de beperking in volgende jaren. De individuele veehouder dient dan ook bij zijn bedrijfsvoering wei te be seffen, dat enigerlei verhoging van de melkprodnktie op zijn bedrijf in ae produktie in voorjaar en zomer van 1958, nooit kan leiden tot verhoging van een eventuele hasis-hoeveeiheid melk, waarvoor de garantieprijs geldt, scherming van de eigen industrie. dustrie, de machine-, verpakkings- en grondstoffenleverende industrie. Ver der zijn vertegenwoordigd de vakop leiding en de research. „De Suiker" is de enige tentoonstelling/beurs op het gebied van de suiker in de wereld. Tij dens de expositie zijn verschillen de machines in bedrijf, zodat de be zoeker zoete produkten zal kunnen zien ontstaan. Eén der noviteiten is een elektro nisch bestuurde koffie-automaat, die 1000 koppen koffie exclusief melk en suiker per uur aflevert. Tijdens de expositie worden ver schillende wedstrijden gehouden. Op de salon „de kunst in de suiker" zul len meer dan 100 meesters in de zoete kunst hun werkstukken van suiker, chocolade, marsepein e.d. tonen. Concurrentiebelemmering Nederland is zoals gezegd van de'Eurolanden de belangrijkste expor teur van produkten der suikerverwer kende industrie. Nu is, als gevolg van de Euromarkt, in Duitsland een stre ven merkbaar, om aan de invoer uit Nederland belemmeringen in de weg te leggen met behulp van het zg. kleu- renreglement, de Verkehrsbestimmung e.d., heeft de secretaris van „De Sui ker", de heer B. H. Wellmann, mede gedeeld. Ook in Frankrijk voelt men aan alles, dat er een neiging is tot be- Ter gelegenheid van het 75-jarige bestaan van de vrouwelijke stu dentenvereniging aan de universi teit van Mississippi werd een show van oud en nieuw gehouden. Jane Fatheree had veel belangstelling voor de schoenen uit de tijd van de oprichters van de vereniging (boven), maar een van de oudste leden, mevrouw Dalvin S. Brown, kon maar niet begrijpen, hoe een mens kan lopen op deze „rare" schoenen (onder). Viaduct te Bergen op Zoom in gebruik genomen Maandagmiddag is op officiële wijze het viaduct over de spoorlijn Bergen op Zoom-Vlissingen, onder de gemeen te Bergen op Zoom geopend en in ge bruik genomen. Dit viaduct, dat een directe verbinding van het nieuwe stadsdeel ten oosten van de spoorlijn met de oud stadskern vormt, is onder directie van de N.S. gebouwd. De burgemeester, Ir. L. A. H. Peters belichtte de grote betekenis van het viaduct, vooral voor Bergen op Zoom- oost dat reeds door 12.000 mensen be woond wordt. Na de openingsplechtigheid werd een receptie gehouden in de Markie- zenzaal van het stadhuis, waar een ten toonstelling was ingericht van de plat tegronden en uitbreidingen van Ber gen op Zoom vanaf het jaar 1570. In de voornaamste takken van de zware industrie in de Sowjet-Unie wordt de duur van de werkdag terug gebracht tot zeven uur en in de mij nen tot zes uur, aldus meldt het Rus sische persbureau Tass. Hiertoe heb ben het centrale comité van de com munistische partij, de ministerraad en het centrale comité van het vakver bond gezamenlijk besloten. De maat regel wordt dit jaar reeds van kracht. De betaling zal op zijn minst gelijk blijven. Mussenjacht in Peking Meer dan vijftigduizend militairen, studenten en kinderen uit Peking hebben deelgenomen aan een door de regering van communistisch China gepropageerde actie tot verdelging van mussen. Binnen drie uur waren er vijftienduizend van deze vogels gesneuveld. Tijdens de jacht kwam bij een verkeersongeval een kind om het leven. De jagers waren uitgerust met vijfdui zend vuurwapens, twee en een halve ton munitie, vergif en talloze katapulten. De campagne was ingezet om het pas ge zaaide zaad te beschermen. Daar zijn de prijzen van suikerwerk e.d. veel hoger dan in ons land. De suikerverwerkende industrie in Duitsland ei Frankrijk heeft zich niet op de export toegelegd en men is be ducht voor Nederland, aldus de heer Wellmann. In een bespreking in mei a.s. te Parijs zullen deze problemen aan de ordt worden gesteld. Ingezonden mededeling (Adv.) Wacht niet tot Uw hoofd of keel gaat dichtzitten. Neem onmiddellijk 'ASPRO' en U voelt zich opknappen Miljoenen mensen over de hele wereld ondervinden het dagelijks. Ook zenuwpijn, reumatische aandoeningen en gevoel van rillerigheld verdwijnen snel door 'ASPRO' Mis niets van Uw levensvreugde Voel U prettiger. opgewekter door 'ASPRO' 'ASPRO' irriteert Uw maag niet Houd het altijd bIJ de hand luiJte» 09»' wa pjog'wm» ..HêRHAUNG Of VERZOEK' ovêr Ratfio ljuxwburg (206 m.) iedere zondagmorgen J0.4S uur In het stadje Goedereede op Goeree- Overflakkee was het bij de beide vori ge verkiezingen zo, dat de zittende raadsleden gezamenlijk één lijst in dienden, zodat er dus volgens de kiesr wet geen verkiezing behoefde plaats te hebben. Leek het er dus in dat stille stadje politiek gezien op, dat men zeer ver draagzaam was hel is er nu rumor in casa: inplaats van één lijst, zijn er nu vijf kandidatenlijsten ingediend. De zittende wethouders komen met een (naamloze) lijst van 3 kandidaten; de zittende raadsleden met een naam loze lijst van zeven. ,^Algemeen Be lang" (de lijst, die de sterkste oppo sitie voert) stelt 12 kandidaten, de V. V. D. 2. Tenslotte is er nog een lijst „Haven hoofd", een gehucht bij Goedereede. waar uitsluitend zeevissers wonen, mei 8 kandidaten, met de heer E. A. Snij der, hoofd van de Christelijke school als lijsttrekker. De gemeente Goedereede telt iets meer dan 1100 inwoners, van wie er 750 stemgerechtigd zijn. De kiesdeler bedraagt ongeveer 100. Door bijzondere omstandigheden staat de postzegelruilbeurs deze en de volgende week op non-actief. De le den mogen natuurlijk wel hun ruil waar inzenden. Omstreeks 1 mei zul len de inzendingen weer worden be antwoord. De winnaars van de puzze} krijgen dan hun prijzen thuis, terwijl we dan ook de namen van de geluk kigen in deze rubriek zullen vermel den. WAAR U AAN MOET DENKEN 1) U mag niet meer dan 25 geweekte, onbeschadigde exemplaren inzenden. Toegestaan wordt, dat men enkele reserve-zegels meestuurt voor ver vanging van eventueel beschadigde zegels. 2) Postzegels met een totale waarde van 12 cent Insluiten voor antwoord. Gebruik zoveel mogelijk gelegen heidszegels. 3) Het ls toegestaan, enkele landen te noemen, waarvan men het liefst ze gels terug ontvangt, wat ln geen geval wil zeggen, dat zo'n verzoek kan worden ingewilligd. 4) U wordt verzocht te vermelden, hoe veel zegels u van de terug ontvan gen ruilwaar nog niet had 5) Willen degenen, die voor het eerst aan de ruilbeurs deelnemen ieder mag Immers verzenden melden, hoe groot hun verzameling is? 6) Vergeet niet uw naam en adres op de enveloppe en op de ingesloten brief te vermelden. 7) Men mag maar éénmaal in de maand inzenden 8i Inzendingen moet men richten aan de Beursmeester, Zeeuwsch Dagblad, Korte Noordstraat 35, Middelburg. Ditmaal verzoeken we de leden zoveel mogelijk zegels op te zenden van de volgende landen: België (vóór 1940); Belgische CongoJ Luxemburg; Nieuw-Guinea; Oost-Indlë; Oost-Dultsland en de verschillende oude Duitse staten. Heeft u van deze landen zegels dub bel? Stuur ze dan op! DE BEURSMEESTER. Prinses Beatrix vertrok uit Zoutelande Gistermorgen om half twaalf ver- H. K. H. Prinses Beatrix uit Zoutelan de, waar zij gedurende enige dagen verbleef in „De Noord Hinder". Slechts enkele bewoners van de Duinweg sloe gen haar vertrek gade. Prinses Beatrix verbleef incognito te Zoutelande.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 3