Hervormd Zeeland houdt in mei a.s. drie Kerkedagen ZEEUWSE EXPOSANTEN SLAAN GOED FIGUUR OP JAARBEURS In MAGGI DE KLERKeZN Duizenden gasten verwacht in *een Axel Middelburg wordt bedreigd door „Rattenvangers" Voor WalcherenBevelanden en 0~Z~ Vlaanderen Apart programma voor de jeugd Op initiatief van hoofdstedelijke jeugdraad GOES Snijmachinesstrijkpatronen, betontegels vlasvezel bouwplaten en kaarten Omdat alleen het beste van de kip gebruikt. iVrijdag 21 maart 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 2 ENKELE DUIZENDEN leden van de Ned. Hervormde Kerk op Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland en in Oostelijk Zeeuwsch-Vlaan deren zullen medio mei op drie verschillende plaatsen in onze pro vincie bijeen komen om gezamenlijk een Kerkedag 1958 te houden, waarvan het centrale thema zal zijn: „God met ons". Op Tweede Pinksterdag zullen de Walcherse Hervormden hun Kerkedag in het openluchttheater „Toorenvliedt" te Middelburg hou den, terwijl diezelfde dag de Noord- en Zuidbevelanders in Kloetinge zullen bijeenkomen om gezamenlijk hun kerkelijke familiedag te vie ren. De Kerkedag voor de classis Oost Zeeuwsch-Vlaanderen wordt reeds eerder, op Hemelvaartsdag gehouden, en wel in het Openlucht theater te Axel. Op deze drie Zeeuwse Kerkedagen zal enerzijds door een wijdingsdienst, een gezamenlijke maaltijd, discussiegroepen, lekespel, samenzang en 'n jeugd programma het accent worden gelegd op het versterken van de saamhorig heid, terwijl deze dagen tevens een machtige manifestatie naar buiten be tekenen en de betekenis van de Hervormde Kerk als volkskerk onderstrepen. „God met ons" luidt het centrale the ma, dat is uitgegeven door de sectie vormingswezen van de Ned. Hervorm de Kerk voor de Kerkedagen-1958 die dit jaar op verscheidene plaatsen in ons land worden georganiseerd. Voor de classis Middelburg wordt dit de tweede Kerkedag die op dit eiland wordt gehouden, en evenals in 1956 weer op „Toorenvliedt". Voor de Noord- en Zuid-Bevelanders is het ech ter de eerste keer, dat zij op een Ker kedag van de classis Goes bijeenko men, waarvoor als rendez-vous het centraal en rustiek gelegen Kloetinge is uitgekozen. Dc Bevelanden Het centraal comité, dat de Kerke dag voor de Bevelanden organiseert en waarvan ds. P. Kloosterman te Kloe tinge voorzitter is, heeft in grote lijnen het volgende programma opgesteld: De dag begint met het luiden van de drie klokken, waarna om 10.15 de wijdingssamenkomst in de Herv. kerk te Kloetinge plaats heeft, tijdens wel ke het kerkkoor ook zal zingen. Na deze liturgische wijdingsdienst is er een half uur samenzang. Dan trekken de honderden Bevelan ders Kloetinge rekent op 800 a 1000 fasten naar het weiland van land- ouwer Van Iwaarden (Noordeinde), waar men zich aan lange (geïmprovi seerde) tafels zal schikken om daar in de openlucht gezellig samen een brood maaltijd te gebruiken. Een consump tietent zal voor de nodige natjes en droogjes zorgdragen. Behalve banken zullen er meer stel lages op de wei verrijzen. De muziek tent is belangeloos beschikbaar gesteld door het gemeentebestuur (evenals het gebouw „Amicitia"), terwijl op ver schillende hoekjes van het terrein stands zullen worden ingericht, waarin de diverse facetten van het kerkelijk leven worden uitgebeeld, zoals: zen ding, Open Deur-werk, jeugdzorg, so ciaal werk, enz. enz. Het middagprogramma wordt begon nen met een toespraak van ds. H. M. Strating directeur van het bureau voor Maatschappelijk werk in Zeeland van wege de Hervormde kerk, over het thema „God met ons". Na de thee zal een aantal actuele, gezamenlijke le vensvragen in discussiegroepen wor den aangesneden en besproken, welke problemen daarna waarschijnlijk nog aan een forum zullen worden voorge legd. Er zal veel worden gezongen en gemusiceerd. Ook 's middags is er sa menzang, begeleid door een muziek korps. Als sluitstuk van de dag zal door de Lekespelgroep van Goes, o.l.v. wika D. E. Hiensch een Pinksterleke- spel worden ongevoerd, naarna ds. P. Kloosterman tegen zes uur de bijeen komst zal sluiten. „Wij willen niet, dat de gezins band door de Kerkedag wordt ver broken. Ook de kinderen horen er bij," zei ds. Kloosterman ons, „maar verschillende programmapunten gaan voor de kinderen te diep en daarom is er voor hen een eigen programma." Vaardigheidsproeven Medioburgum De Middelburgse gymnastiek- en schetmvereniging „Medioburgum" zal dit jaar voor haar leden weer de vaar digheidsproeven afnemen. Daartoe is op vrijdag 21 maart een avond belegd in het gymnastieklokaal der H.B.S. De tijden zijn als volgt ingedeeld: meisjes proeven A: 6.45 uur, meisjes proeven B: 7.30 uur; jongens: 8 uur; dames en heren: 8.45 uur. Simavi-collecte. Het Simavi-comité hier ter plaatse verzoekt ons, mede te delen dat in de week van 2429 maart a.s. de jaarlijkse inzameling wordt ge houden. De opbrengst is bestemd voor de medische arbeid in Suriname en Nieuw-Guinea. Parallel aan het programma van de ouderen, is een jeugdprogramma sa mengesteld voor de kinderen bene den de vijftien. Met kinderspelen een oppenkast, volksdansen, etc. Na tuurlijk ontbreekt ook op het ter- reintje van de jeugd niet de con sumptietent Walcheren In Middelburg begint op Tweede Pinksterdag de Walcherse Kerkedag met een gezinszangdienst in de Nieu we Kerk, waarin zullen voorgaan de praeses van de classis ds. E. Durkstra, ds. J. de Boer te Vrouwenpolder als voorzitter van de classicale Jeugdraad en mej. Theunisse als jeugdwerkleid ster. Na de zangdienst zullen de hon derden Walchenaren gezamenlijk op de Markt geestelijke liederen zingen, begeleid door een muziekkorps. En dan gaat de stoet voorafgegaan door muziek, naar het openluchttheater „Toorenvliedt", waar aan lange ta fels de lunch zal worden gebruikt 's Middags houdt ds. F. J. Pop van „Kerk en Wereld" een toespraai „God met ons", waarna men zie discussiegroepen nader op dit tm.. zal bezinnen. Met een lekespel, ver zorgd door de lekespelgroep van de Koorkerkgemeenschap, wordt om streeks half zes de Kerkedag-1958 be ëindigd. Ook in Middelburg is er een apart programma voor de jeugd. Voor de kinderen tot plm. 14 jaar worden spe len gedaan, en mej, Theunisse zal een oppenspel verzorgen. Tegelijkertijd vormt de rijpere jeugd (tot plm. 18 jaar) een aparte sectie; deze jongelui zullen naast de ontspanning zich even eens verdiepen in de vragen, die voor deze Kerkedag zijn opgeworpen. Oost Zeeuwsch-Vlaanderen Het programma, dat het centraal comité voor de Kerkedag voor Ooste lijk Zeeuwsch Vlaanderen in het open luchttheater te Axel, heeft opgesteld, ziet er als volgt uit: De dag wordt begonnen met een wij dingsdienst in de Ned. Hervormde kerk te Axel waarin ds. Pennings de liturg zal zijn, ds. Groenveld uit Sluis de predikator en mevrouw Van Meeuwen uit Hoek de Schriftleester. Koren en blaasinstrumtenen zullen de dienst opluisteren. Met muziek voorop gaan de hon derden dan naar het openluchtthea ter, waar de koffie zal worden ge dronken. Na de gezamenlijke brood maaltijd (ook in de openlucht) zal de voorzitter van het organiserend comité, ds. Verbeek, een korte in leiding geven op het thema „God met on:?', waarna men zich geza menlijk in discussiegroepen op een aantal vraagpunten zal bezinnen. Een openluchtspel van Ted Loge man, zal tenslotte worden opgevoerd door een versterkte lekespelgroep uit Axel. Ook in Axel is er een speciaal pro gramma voor de jeugd, o.l.v. wika Westerval uit Hedenesse. Dominee en mevrouw Van Meeuwen uit Hoek zul len daarin optreden met een poppen kast, terwijl voorts tal van spelen zul- worden gedaan en ook gedacht wordt aan een gezellige polonaise met de ouders. Omstreeks zeven uur 's avonds zal de Kerkedag worden beëindigd. De Middelburgse jeugdraad heeft een bijzonder aardig initiatief genomen. Hij zal op zaterdagavond 7 juni in het openluchttheater „Toorenvliedt" opvoeren „De rattenvanger van Hameln" en de toneel bewerking van Starings gedicht „Marco". Leden van alle plaatselijke jeugdorganisaties gaan aan deze avond hun medewerking geven. De jongsten vooral spelen de .Rattenvanger' en de ouderen komen aan hun trek in „Marco". De Middelburgse jeugd zal echter niet alleen betrokken worden in de op voering van de toneelspelen. Er is n.l. voor hen ook een wedstrijd uitgeschre ven in het maken van een raambiljet, dat de bijeenkomst aan het publiek be- bekend zal maken. Onder het motto „Zorg dat iedere plaats is bezet, maak een raambiljet" gaan ze aan de opdracht werken. Het tijdstip, waarop de inzendingen binnen moeten zijn 10 april is zo geko zen, dat de scholieren er in hun Paas vakantie aan kunnen werken. Op een toneelavond, die de Middel burgse jeugdraad voor de beneden 15- jarige leden van de jeugdorganisaties op 18 april in de Schouwburg geeft, zal de uitslag van de wedstrijd bekend worden gemaakt. De inzendingen zul len dan tevens worden tentoongesteld. Op de middag van de zeven juni wil men nog eenmaal de aandacht van de bevolking en speciaal van de jeugd vragen. Verschillende „rattenvangers", leden van pijpercorpsen uit Middel burg, zullen dan door de stadswijken trekken om (net als in het toneelspel) de kinderen mee te lokken. Niet met kwade bedoelingen evenwel, want op de plaats van samenkomst, de Markt, zullen de rattenvangers hun buit over dragen aan „spullebazen" die de kinde- HAAMSTEDE J. W. Ooms voor Nederlandse Christen Vrouwen Bond Tijdens de ledenvergadering van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond hield de bekende schrijver J. W. Ooms uit Soestdijk een zeer interessante le zing over het onderwerp: „Schrijver, waarom schrijf je?" Hij begon zijn lezing" met een ge sprek te memoreren met een schipper aan de Lek, die het zo prettig vond een schrijver te ontmoeten en deze grondig uitvroeg. Eén voor één deze vragen opwerpend en beantwoordend was de eigenlijke lezing. Na een zeer geanimeerde rondvraag danftte de presidente, mevr. De Haas- Verton, de heer Ooms voor zijn cau serie. Op de volgende ledenvergade ring zal ds. Bicker uit Zwolle over Amerika spreken. ren gaan bezighouden met poppenkast, volksdans, muziek enz. Het is te hopen, dat deze frisse en originele ideeën van de Middelburgse jeugdraad verwezenlijkt kunnen wor den en dat de bevolking er zijn welge meende aandacht aan zal geven. De plannen van deze jongeren zijn het be slist waard. Damclub herdacht 35-jarig bestaan Da Goese damclub G.D.C. vierde woensdagavond haar 35-jarig bestaan in het clublokaal café „Nationale". De voorzitter, de heer F. P. den Her tog, herinnerde er aan, dat G.D.C. in zijn opriehtingsperiode veel heeft bij gedragen tot de ontwikkeling van de damsport in Zeeland. Vele provinciale kampioenschappen zijn behaald en ook in dit jubileumjaar behaalde het eerste tiental ongeslagen de Zeeuwse kam pioenstitel. Ook het tweede tiental, dat dit jaar voor het eerst in de hoofd klasse heeft gespeeld, wist zich daar te handhaven. Het eerste tiental wenste de voor zitter veel succes toe in de komende strijd om het nationaal kampioenschap. Namens de Zeeuwse dambond bracht de heer M. F. de Jonge uit Middelburg zijn gelukwensen over. Hetzelfde deed hij namens de Middelburgse damclub. De heren J. Blom en L. Goedbloed brachten hun gelukwensen over na mens de verenigingen uit 's-Graven- polder en Vlissingen. De avond werd verder gevuld met sneldammen, afgewisseld met prach tige staaltjes van goochelkunst door de heer De Jonge uit Kloetinge. Bond van Plattelandsvrouwen Voor de leden van de afdeling Zuid- Beveland-west van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, die gistermiddag in „De Prins van Oranje" te Goes ver gaderde heeft drs. M. C. Verburg uit over de ontwikkeling van de provin- Middelburg een causerie gehouden cie Zeeland. De heer Verburg besprak verschil lende facetten van het Deltaplan. AXEL Jaarvergadering N.C.V.B. De afd. van de N.C.V.B. hield dinsdag haar 24e jaarvergadering. Mevr. Boor- de Graaf had de leiding. Het hele programma werd door de leden verzorgd. Mevr. v. Rijswijk-Schouten hield een mooie in leiding over „Mirjam". Een koortje, met orgelbegeleiding van mevr. de Feijter-la Gasse, zong een aantal liede ren. Mevr. de Putter-Belger boeide al len met een bijzonder leuk gezel schapsspel. Uit het verslag van de secretaresse, mevr. Dekker-Vermeulen, bleek, dat de afdeling 80 leden telde. Staande de vergadering gaven zich nog twee nieuwe leden op. In het be stuur werden gekozen de dames Weyns—Bakker en Dey-Seheele. Voor het Magdalenafonds werd een collecte gehouden, die f 15,44 opbracht. BURGH Candidatenlijst V.VJD. In de op woens dagavond gehouden vergadering der kiesvereniging der V.V.D. werd de vol gende candidatenlijst opgemaakt: 1. A. v. Zuyen; 2. W. J. v. d. Zande; 3. J. C. de Feiter; 4. N. Steur; 5. J. C. Hanse; 6 A. L. Bakker; 7. "W. Blok; 8. W. J. Flohii; 9. A. J. Meijering. SINT LAURENS Gemeente-avond. De gemeente-avond van de Herv. kerk werd gehouden in het verenigingsgebouw. Ds. W. A. Kalkman had de leiding. De rekeningen van kerk voogdij, diaconie en fonds B.N.K. werden toegelicht en besproken. De meisjes verenigingen brachten daar na het spel „Als de poorten opengaan", van ds. Aalbers te Amsterdam. Dit werd toegelicht door mevr. Bommeljé-Wisse en beeldde doel en streven der meisjes ver enigingen uit op uitnemende wijze. BRUINISSE Bode Kruis. De afdeling van het Ro de Kruis hield haar jaarvergadering onder leiding van burgemeester Mi- chaëlis. Deze deelde mede, dat de Kasteel Staverden, met zijn rondvaart met chronische bedlegerigen op 14 april in de Vluchthaven zal meren. De afde ling zal dan fruit aanbieden. De secretaris, de heer W. van den Ouden, had een jaarverslag op rijm, dat veel succes oogstte. Uithet verslag van de penningmees ter bleek, dat de rekening sloot met een batig saldo van f 1218,62. De col lecte had in 1957 f 806,10 opgebracht. Burgemeester Michaëlis en de heer M. Pleune werden bij acclamatie als bestuurslid herkozen. Zuster Van den Berg werd op haar verzoek als be stuurslid vervangen door de tegen woordige wijkverpleegster, zuster Fluit. Besloten werd op 11 april een bloed transfusie-avond te organiseren eri ook de omliggende afdelingen op Schou- wen-Duiveland te animeren, daarvoor donors af te staan. Marine in de haven. Opnieuw werd de Vluchthaven te Bruinisse door vier mijnenvegers bezocht. Het schijnt in de bedoeling te liggen, in de komende weken nog dikwijls van deze haven, als eindpunt van diverse oefeningen op de Zeeuwse Stromen gebruik te maken. WEMELDINGE Nieuwe notabelen. Woensdagavond vergaderde de kerkelijke kiesvereni ging „Uw Koninkrijk Kome" in de Christelijke school onder voorzitter schap van de heer J. Slaakweg. Deze stelde voor om tot stemming van twee vacatures voor het ambt van notabele der Ned. Herv. Kerk over te gaan. Ge kozen werden de heren Arn. de Schip per Jz. en W. Nieuwdorp. Beide na men hun benoeming aan. Ingezonden mededeling (Adv.) HH Morgen 9 uur beginnen wij met de verkoop van een speciale en zeer voordelige fabriekspartij CRETONNE gordijnstoffen. Prachtige kwaliteit cretonne in fraai en kleurrijk -fantasie- dessin, kleurecht, 120 cm. breed, nu per meter 1.95 Moderne gordijnstof van zware kwaliteit in 3 zeer aparte meerkleurige en de coratieve dessins, kleur- zonecht, 120 cm. breed, per meter 2.39 BELLAMY PARK VLISSINGEN OOSTKAPELLE „Vrederust". De afdeling van de Stichting „Vrederust" kwam in jaar vergadering bijeen onder leiding van ds. T. S. de Groot. Uit de jaarverslagen bleek o.m„ dat de afdeling thans 240 leden telt. Bij de bestuursverkiezing werden de voor zitter en de heer Jac. Maljaars herko zen. De heer P. den Hollander bracht verslag uit over de jaarvergadering der Stichting, terwijl voor de komende zomervergadering vier afgevaardigden werden benoemd. Hierna sprak ds. O. Richard over „Genezing in het Nieuwe Testament". KRABBENDIJKE Damcompetitie. Voor de onderlinge competitie van de damclubcombinatie Oostdijk te Krabbendijke werden de volgende partijen gespeeld: J. de Jon geL. Nieuwenhuize 02, J. Kriek- aartH. de Bat 11, A. van WeeleE. Hennekij 02; G. HollestelleJ. Boo ne 11, A. van IwaardenJan van Iwaarden 02, Jac. van IwaardenJ. Joossen 20, S. NieuwenhuizeJ. de Jonge 20, A. van WeeleJ. de Jon ge 20, J. de Jonge—Jac. van Iwaar den 02. COLIJNSPLAAT Serenade. Grote belangstelling was er woensdagavond voor de serenade, die gebracht werd door de Koninklijke Harmonie „E.M.M." te Kortgene, ter gelegenheid van het huwelijk van het echtpaar Anthonisse-Huige. De heer Anthonisse is lid van de drumband van genoemd corp3. KAPELLE Dammen. Om het persoonlijk kam pioenschap van de damclub Kapelle werden deze week weer een aantal wedstrijden gespeeld met de volgende uitslagen: J. J. GansemanJ. Lindhout 11, H. van de VrieG. Lepoeter 2 0, C. van OverloopJ. Lindhout 20, J. J. GansemanC. van Liere 20, A, v. d. Schraaf—Chr. Korstanje 20, C. van LiereC. Sulsters 20. Afbraak armenhuizen. Donderdag ii een begin gemaakt met de sloop van de armenhuizen in het begin van da Ooststraat op de hoek bij de Bieze- lingsestraat. De oude woningen zullen nog deze week helemaal tegen de grond gaan en daarmede is op dit punt een grondige verbetering bereikt. Ondertussen is men deze week ook begonnen met het gelijk schuiven van het bouwterrein in het centrum van de gemeente op de vroegere boom gaard van de heer H. P. Ganseman. Op dit terrein wordt de Van der Bilt- laan doorgetrokken en er is dan weer een prachtige oppervlakte beschikbaar voor de woningbouw. Zolang er nog niet wordt gebouwd, zal het terrein worden verpacht in kleine percelen. YERSEKE A.R.-kandidatenlijst. In de woens dagavond gehouden vergadering van de A.R.-kiesvereniging is de kandida tenlijst voor de a.s. gemeenteraadsver kiezingen vastgesteld. Zij luidt als volgt: 1. J. Sinke (aftr.), 2. J. J. de Koeyer-Waverijn (aftr.), 3. J. Simonse 4. J. W. Bol-Koppe, 5. C. L. Pronk, 6. P. C. van Putten, 7. L. IJpma, 8. C. Kole. (Van een onzer verslaggeefsters) OP DE HELE Voorjaarsbeurs staan welgeteld slechts vijf exposanten, die uit Zeeland afkomstig zijn. De produkten die zij de duizenden bezoekers tonen doen echter de naam van onze provincie alle eer aan en hun stands zijn stuk voor stuk het bezichtigen waard. Variatie bie den de Zeeuwen ook: zij brachten huishoudelijke snijmachines, bouw platen, betonprodukten en oliehaarden zowel als dameshandwerken naar de Domstad. In het Paviljoen op het Utrechtse Vredenburg ontdekten wij de stand van de firma Allimpex uit Sas van Gent. De heer G. A. van Charante had een groot aantal jaarbeursgangers om zijn toonbank verzameld, die met be wondering en aandacht de demonstra tie van zijn volledig gepatenteerde snijmachine volgde. De machine, die talloze goede en buitengewone eigen schappen bezit, snijdt even gemakke lijk vers wittebrood in flinterdunne sneedjes als kaas, worst, komkommers, kool en allerlei andere groenten. „Hij snijdt alles behalve verse eieren", zo verklaarde de heer Charante en deze uitlating ontlokte de toeschouwers een vrolijke lach. Andere exposanten mo gen dan al klagen over weinig belang stelling, de heer Charante hoeft daar beslist niet bang voor te zijn! De Zeeuwsehe Dameshandwerken - fabriek uit Middelburg is al een oude bekende op de beurs. Deze keer is zij er voor de vijfentwintigste maal met een uitgelezen collectie strijkpatronen, bedrukte stoffen, borduurgarens en fournituren. Het „jubileum" wordt ge vierd met twee noviteiten: strijkpatro nen met een bijzonder laag smeltpunt, die dus ook zonder bezwaar op nylon stoffen kunnen worden overgebracht en voorgeborduurde handwerken met een permanente en wasechte opdruk, die al naar keuze van de bezitster ge heel of gedeeltelijk overgeborduurd kunnen worden. De opdruk alleen is ook al een lust voor het oog, zodat een dergelijk handwerk zelfs zonder eigen bordnursel een aanwinst is voor het interieur. Van het Vredenburg naar het Croe- selaanterrein en van de handwerkjes naar de bouwstenen. De firma De Hoop uit Terneuzen heeft een stand, die onmiddellijk in het oog valt, zodra men de Margriethal binnenkomt. De Ytong-bouwsteen trekt er nog steeds de aandacht, dank zij de vele goede eigenschappen: deze gasbetonsteen is zeer licht (een baksteen weegt onge veer twee maal zoveel), hij is gemak kelijk te hanteren en bovendien is hij zaag-, schroef- en spijkerbaar. Van de diverse geoctrooieerde beton- genbouw, moet ook de tweedelige be- artikelen voor dijkbekleding en we- tonnen bermplank worden genoemd, die in de stand van De Hoop te be zichtigen is. De twee delen zijn met stalen draden aan elkaar bevestigd t wanneer een automobilist er tegen aan rijdt, knappen de draden alleen maar. Het paaltje is dus in een omme zien gerepareerd en de schade aan de auto wordt tot het minimum beperkt. BOUWPLATEN Ook de Platenfabriek Linex-Neder- land uit Koewacht ontbreekt niet op de beurs. De platen die wij er zagen (samen gesteld uit vlasscheven en kunsthars) kunnen- in verschillende hardheid en dikte geleverd worden en daarom hebben zij een bijna onbeperkt aantal toepassingsmogelijkheden: ze kunnen worden gebruikt voor lichte, demonta bele scheidingswanden, voor betimme ringen, plafonds, dakbeschotten, tafel bladen, kastplanken en voor isolerend bekledingsmateriaal. Ons laatste bezoekje gold H. Meri- son Zonen's Ijzerhandel N. V. uit Goes, die een plaats had gekregen in de nieuwe Merwedehal. We zagen er kolenhaarden en oliekachels, zowel in traditionele als in moderne kleuren en vormen. De belangstelling voor het oliestoken wordt steeds groter en dank zij het feit dat de heer Merison enkele zeer vooruitstrevende mooie en tevens bijzonder praktische oliehaarden in zijn stand heeft staan, heeft hij op de ze Voorjaarsbeurs bepaald niet te kla gen over gebrek aan belangstelling. Ingezonden Meded. (adv.) MAGGI kippensoep proeft U de kip!

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 2