Ned. Herv. Kerk Wemeldinge neemt kerkorgel in gebruik Mogelijkheid voor behoud schelpdiercultures aanwezig DE vraag blijft echter: Zijn de grote uitgaven economisch verantwoord? Drie maanden gevangenisstraf voor „aardappelscharrelaar" FRAAI INSTRUMENT, DAT VAN KRUININGEN WERD GEKOCHT ZEEUWSCH-VLAMINGEN VOOR EEN MILJOEN GEDUPEERD Telegram naar minister Vondeling TESTAMENT LIET NOG MOGELIJKHEID OPEN. Tractor en PTT-auto botsten; chauffeur uit Goes gewond Politierechter te Middelburg Per 1 mei alleen abortus-vrij vee exporteren Na vijf jaar abortus uitgeroeid Dr. P. Korringa sprak te Bruinisse: Georgette Hagendoorn boekte successen in Middelburg Uitvoering Chr. zangver. Halleluja te Grijpskerke Vrijdag 14 maart 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 2 DONDERDAG 20 maart 's avonds om half acht zal in de Ned. Herv. kerk te Wemeldinge het kerkorgel officieel in gebruik worden ge nomen. Dit zal geschieden in een speciale dienst, waarin hoopt voor te gaan de plaatselijke predikant ds. K. W. Slik. Daarmee zal de Hervormde gemeente van Wemeldinge voor het eerst in haar geschiedenis een kerkorgel bezitten. Er zullen dus geen voorzanger, geen bazuinen en geen harmonium meer nodig zijn. Lang heeft het geduurd, voordat de Hervormde gemeente van het dorp kon overgaan tot de aanschaffing van een orgel, omdat een uit 1787 daterend testament dit 170 jaar lag heeft verhinderd. In dit do cument stond namelijk vermeld, dat er nooit met kerkelijke gelden een orgel in de kerk van Wemeldinge mocht komen. Dat er nu toch een instrument in het fraaie, oude kerkgebouw een plaats heeft ge kregen, vindt zijn oorzaak in het feit, dat er nergens in het testament was opgemerkt, dat er geen orgel mocht komen, dat met particuliere gelden was gekocht. Hierop heeft men doorgeborduurd. voor een steviger gaanderij, die er inderdaad is gekomen. Deze gaanderij komt nu het orgel ten goede. Behalve de heer Philipse zal vol gende week donderdag ook mej. Rouw uit Yerseke, oud-organiste van Krui- ningen, het orgel in de kerk van Wemeldinge bedienen. Autobotsing te St. Maartensdijk Gisteravond omstreeks zes uur zijn even buiten St. Maartensdijk twee auto's tegen elkaar gebotst, waarbij de chauffeur van het confectiefabriekje uit St. Maartensdijk zodanig werd ge wond, dat hij naar het ziekenhuis te Bergen op Zoom moest worden ge bracht. Deze chauffeur reed met zijn bestel wagen naar St. Maartensdijk. Vlak bij het dorp werd hij verblind door 't zonlicht, waardoor hij op het linker weggedeelte terecht kwam. Uit tegen overgestelde richting naderde de heer Slager met zijn volkswagen uit Goes. Hij kon de bestelwagen niet meer ont wijken en een botsing volgde. Beide wagens liepen zware schade op. De Goese, chauffeur kwam er met lichte verwondingen af. HET ORGEL is in 1899 in Krui- ningen nieuw gebouwd door de fa. L. van Dam uit Leeuwarden. Tot voor kort stond dit orgel in de Ned. Herv. Kerk van dit dorp, maar nu de kerk Is gerestaureerd, wilde men daar een nieuw orgel hebben. Het bestaande werd dus overbodig. En de kerk van Kruiningen keek uit om het instru ment van de hand te doen. Er bleken vele gegadigden te zijn, onder wie Wemeldinge, welke plaats ten slotte de voorkeur kreeg, omdat deze ge meente gedurende en na de ramp dagen zoveel voor Kruiningen had ge daan. In de prijs, die Wemeldinge voor het orgel moest geven, was de dankbaarheid tot uitdrukking ge bracht. HOOG TINGEHALTE Het orgel verkeert nog in prima staat, zo vertelde ons het hoofd van de School met de Bijbel te Wemel dinge, de heer C. Philipse, die orga nist is van de Ned. Herv. Kerk. „Ik heb er persoonlijk veel vreugde van", aldus de organist, die de laatste jaren het harmonium heeft bespeeld, maar van 1950 tot 1952 kerkorganist was te Schore, „het is een fraai instrument. Het pijpwerk heeft een zeer hoogtin- rehalte en er zijn geen afgeleide regis ters. Het orgel is mechanisch en 17- stemmig, het front is neo-Gothisch". In Wemeldinge zelf heeft men met voldoening kennis genomen van het besluit van de kerkeraad, de kerk voogdij en de orgelcommissie* tot aan koop van het orgel. Vroeger stond men er sceptisch en zelfs afwijzend tegenover, maar toen ds. Van Yperen, die thans in Ter Heide staat, zich in Wemeldinge vestigde, wijzigden de inzichten. Ds. Van Yperen, die zelf veel voormuziek voelde, besloot na •nige studie van het orgelvraagstuk de koe bij de horens te vatten. Hij vroeg advies aan de Generale Synode van de Ner. Herv. Kerk. En kwam geleidelijk aan tot het inzicht, dat het mogelijk was om met inachtneming Oorzaak: dichte rook Terwijl een dichte rook over de weg hing zijn gisterenmorgen om streeks half acht een bestelwagen van de P.T.T. met aan het stuur de heer M. de Jonge uit Goes en een tractor met twee aanhangwagens, bestuurd door P. van D. uit Colijnsplaat op de weg tussen Wissekerke en Colijns plaat tegen elkaar gebotst. De P.T.T.- chauffeur liep daarbij inwendige kneu singen op en dr. L. P. Maas achtte het nodig het slachtoffer naar het ziekenhuis te Goes over te brengen. De landbouwer De L. had een hoop stro in brand gestoken, waarbij een grote rookontwikkeling ontstond. De rook trok over de weg, waardoor het sicht bijzonder slecht was. Het gevolg was, dat beide chauffeurs, die met hun voertuigen uit tegenovergestelde richting kwamen, niets zagen. Een botsing was onvermijdelijk. De trac tor doorboorde bijna de P.T.T.-wagen, die van voren geheel werd ingedrukt, tie tractorchauffeur kwam met de Schrik vrij. V.V.D. heeft afdeling Oost Zeeuwach-Vlaanderen Tijdens een te Terneuzen gehouden vergadering van de Vereniging voor Vrijheid en Democratie werd besloten tot oprichting van een afdeling oost- Zeeuwsch-Vlaanderen. De heren ir. J. F. Denie, J. W. de Feyter en R. G. Vrieling vormen het dagelijks bestuur. In het bestuur krijgen de volgende personen zitting: Axel: de heren A. P. Èsselbrugge en A. H. van der Lee; Hoek: de heren D. Haak en A. Wol- fert; Sas van Gent: de heren H. P. Scheffer en J. Acke; Terneuzen: de heren P. Fijn van Draat en A. Brons. Voor de gemeente Zaamslag moet nog een tweetal worden gekozen. Verbetering elektriciteits voorziening in Oost-Z.-Vl. Bij de P.Z.E.M. zijn plannen in 'oorbereiding om in de loop van dit aar de elektriciteitsvoorziening in oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen te ver beteren. De bestaande 10 KV-lijn tus sen Westdorp en Hulst zal vervangen worden door een 50 KV-lijn. Hiervoor dient onder het Kanaal van Terneuzen naar Gent een kabel gelegd te worden. De rest van deze lijn zal bestaan uit een bovengrondse leiding, waarvoor 'n aantal steuhmasten opgericht moeten worden. van de bepalingen in het lgaat een orgel in de kerk te krijgen. IETS VERBOUWD Het harmonium, dat een prachtige klank had, werd verkocht aan de ge meente van Zaandijk voor een be hoorlijke som gelds. Met dit geld was men al een heel eind om het orgel van Kruiningen aan te kopen. Al het geld is nog wel niet bij elkaar, maar er bestaat goede hopo, dat dit binnen afzienbare tijd wel het geval zal zijn. De firma Koch uit Apeldoorn plaat ste het orgel van Kruiningen over naar Wemeldinge en heeft het instru ment gedeeltelijk verbouwd, omdat de ruimte in de Ned. Herv. Kerk van Wemeldinge anders was. Destijds heeft ds. Van Yperen nog geijverd De politierechter te Middelburg heeft gistermiddag de sinds medio januari in het Huis van Bewaring gedetineerde landarbeider A. van D. uit Kapelle conform de eis veroordeeld tot een onvoorwaardelijke gevangenisstraf van drie maanden met aftrek, een voorwaardelijke hechtenis van drie maanden met drie jaar proeftijd, alsmede onder toezichtstelling van de protestantse christelijke reclasseringsvereniging. Van D. werd ervan beschuldigd op 1 januari j.l. de Breskense handelaar De F. te hebben opgelicht. Onder het voorwendsel vertegen woordiger te zijn van een bekende Rotterdamse firma, had Van D. de handelaar er toe gebracht hem een partij van 11.000 kilo aardappelen te verkopen. De officier van justitie, mr. J. L. Andreae, wees er op, dat deze oplichting door de verdachte wordt erkend. Hij bracht naar voren, dat dit één van de vele gevallen van knoeie rij met aardappelen is, waarbij Van D. de laatste tijd betrokken was. De politierechter, mr. B. S. Sieperda,. achtte geen termen aanwezig om be neden de vordering van de officier te gaan, zodat Van D. conform veroor deeld werd. HOND VERGIFTIGD Eén week gevangenisstraf eiste mr. Andreae tegen de 73-jarige C. J. B. uit Nisse, die ervan beschul digd werd op 10 januari de hond van de familie V. te hebben vergif tigd. Een tweetal getuigen verklaar de te hebben gezien, dat B. het dier iets gaf, hetgeen deze onmiddellijk op at. Een half uur nadien was de hond dood. De eigenaar van de hond stelde 'n civiele vordering van f70 in, die de officier voor toewijzing vatbakr achtte. Gezien de leeftijd van B. wilde de politierechter hem geen gevangenis straf opleggen. Het vonnis luidde: f 50 boete en toewijzing van de civiele vordering. Een boete van f 100 viel de monteur R. uit Westkapelle ten deel. Hij was namelijk, terwijl de rijbevoegdheid hem bij rechterlijk vonnis was ont zegd, op 23 december j.l. toch weer achter het stuur gekropen. D, landbouwersknecht S. F. M. uit 's-Heerenhoek had ook al onder in vloed op de fiets gereden, hetgeen op 15 december van het vorige jaar in Goes gebeurde. Conform de eis werd het f40 boete. HAZENPAD De woonwagenbewoner A. K. van E. uit Goes stond terecht, omdat hij op 6 januari een bestelauto tegen 'n geparkeerd staande wagen had aan gereden, waarna hij het hazenpad ge kozen had. De officier wilde er reke ning mee houden, dat Van E. na de aanrijding door zijn mede-inzittende in de steek was gelaten, waarbij de 18-jarige Van E. toen met de brokken kwam te zitten. Er werd f30 gevor derd en het vonnis was gelijkluidend. De chauffeur G. H. M. uit Zierik- zee kwam 15 december bij Noord- gouwe met zijn brommer in de sloot terecht. „Ik was bevangen door de kou", sprak M. „En ik denk, dat de drank de oorzaak was", vulde de officier, die één week hechtenis KAPELLE Baden. In het badhuis van de ver eniging voor wijkverpleging werden in de maand februari 1199 baden ge nomen. V.V.D. De plaatselijke afdeling van de V.V.D. heeft haar kandidatenlijst voor de komende gemzenteraadsver- kiezingen opgesteld. Deze ziet er als volgt uit: 1. F. van Hoorn; 2. D. Schip per Dzn, 3. W. Karelse Wzn; 4. W. J. van Liere; 5. D. J. van der Have. vroeg, aan. M. werd veroordeeld tot één maand gevangenisstraf voor waardelijk met drie jaar proeftijd en f50 boete. Eén maand voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en f 15 boete kreeg de 18-jarige mej. J. J. de M. uit Oostburg opgelegd. Zij had 23 de cember j.l., toen zij in Schoondijke bij een bakker werkte, f20 uit de man tel van een andere dame genomen. Een burenruzie in Middelburg le verde als verdachte mevrouw C. E. R. op. In haar bovenwoning had zij druipnatte was te drogen gehangen, zodat bij de benedenburen het water van de zoldering stroomde. De schade liep in de honderden guldens. Mevr. R. werd veroordeeld tot drie weken hechtenis voorwaardelijk met drie jaar proeftijd, alsmede tot een boete van f 15,— In begin 1952 besloot de kerke- l raad van de Ned. Herv. Kerk van Wemeldinge bazuinblazers toe te laten in de kerk. Voor- zanger Vleugel had zijn werk gedaan, maar het tijdperk van i de bazuinen als solo-begeleiding duurde niet lang. Met Pinkste- 1 ren 1952 werd een 15-spels-har- 1 monium In gebruik genomen en sindsdien gebruikte men voor de f begeleiding dit harmonium sa- 1 men met de twee bazuinen. I Volgende week zal eindelijk het l kerkorgel zijn intrede kunnen j doen. De foto toont twee bazuin blazers. AXEL Kandidaatstelling. Door het Gere' formeerd Politiek Verbond zijn voor de komende gemeenteraadsverkiezin gen kandidaat gesteld de heren: 1. D. J. Oggel, 2. .L. Hamelink-Dekker, 3. L. Scheele, 4. K. Riemens, 5. F. Goossen, 6. P. Fraanje, 7. M. de Fauw, 8. P. van Bendegem. OUDELANDE P.T.T.-kantoor. Met ingang van 17 maart wordt het hulppostkantoor Oude- lande omgezet in een Post-Telegraaf- Telefoonstation. Het kantoor zal daartoe worden verplaatst van Wilhelminastraat 63 naar Wilhelminastraat 57. ZOUTELANDE Gemeente-avond. Woensdag hield de Ned. Herv. Kera een gemeente avond in het verenigingsgebouw, on der leiding van ds. J. F. Wagener. Voor de pauze sprak de diaken S. v. Sluijs over het diakonaat. Na de pau ze refereerde ds. Wagener over „Wat willen de Jehovagetuigen". Op beide inleidingen volgde een geanimeerde bespreking. Met ingang van 1 mei a.s. wordt in ons land de abortus bang-be- strijding onder het rundvee ter hand genomen. Dit betekent o.m., dat met ingang van die datum alleen nog maar vee geëxporteerd mag worden van abortusvrije bedrijven. Dit houdt in, dat vanuit Zeeuws- Vlaanderen jaarlijks voor één miljoen gulden aan vee minder uitge voerd kan worden. Van Zeeuwse zijde is alles in het werk gesteld om dit tegen te gaan, maar dat is niet gelukt. En wel voornamelijk, omdat Zeeuws-Vlaanderen slechts een klein deel uitmaakt van de totale Nederlandse export, die jaarlijks ongeveer 800 miljoen gulden oplevert. Dit deelde donderdagmorgen de directeur van de Gezond heidsdienst voor Dieren in Zeeland, dr. J. Tesink mee, tijdens een bijeenkomst met de Walcherse veehandelaren in het Nederlands Kof fiehuis te Middelburg. Deze vergadering was door de Ge zondheidsdienst belegd in verband met de vele vragen, die nog steeds rijzen ten aanzien van de abortusbestrijding. Dr. Tesink diende nu donderdag de Walcherse veehandelaren van advies, hetgeen ook in de rest van de provin cie zal gebeuren. Hij wees er op, dat 1 mei a.s. de spaarheffing voor de besmette bedrij ven ingaat. Men dient dus voor zo weinig mogelijk besmettingen te zor gen. Het ligt in de bedoeling de abor tus binnen vijf jaar uit te roeien en het vrijmaken van besmetting kan ge beuren in drie of in vijf jaren. In dit laatste geval kost het onderzoek f 5 per rund per jaar. Eén maal per jaar moet er dan een melkmonster van ieder dier worden opgestuurd naar de Gezondheidsdienst en van alle dieren, ouder dan achttien maanden, een bloedmonster. De man, die de „drieja- renkwestie" kiest, betaalt f 10 per rund per jaar. Hij heeft dan niet de verplichting ieder jaar melk- en bloedonderzoek bij zijn vee te laten doen. Dr. Tesink besprak ook nog de drie soorten bedrijven, die men bij de abortusbestrijding onderscheidt. In de eerste plaats zijn dit de besmette be drijven, die deze kwalifikatie krijgen, wanneer het melkonderzoek positief is uitgevallen of wanneer de Gezond heidsdienst niets van het betreffende bedrijf weet (administratief besmet) Een bedrijf is pas melkvrij, wanneer het melkonderzoek gedurende drie achtereenvolgende kwartalen gunstig is geweest. Om een melkvrij of een abortusvrij bedrijf te krijgen, moet een bloedonderzoek gedaan worden met een gunstige uitslag. De directeur van de Zeeuwse Ge zondheidsdienst riep de veehandelaren op om actief mee te werken aan de abortusbestrijding. Bij de aanvoer van vee dient de veehouder er zich van op de hoogte te stellen, hoe het bedrijf bij de Gezondheidsdienst staat aan gemerkt. Immers, wanneer op een „vrij" bedrijf besmet vee wordt aan gevoerd, dan wordt het bedrijf op nieuw besmet verklaard en de boer moet dan een heffing betalen, die hij niet terug krijgt. Dit alles geldt even wel niet voor ossen en voor runderen, jonger dan zes maanden. Deze dieren kunnen zonder een verklaring op de bedrijven worden aangevoerd. Dr. Te sink, die er op wees, dat jaarlijks minstens 20.000 stuks vee Zeeland binnenkomt, zei tegen het eind van de herfst voldoende aanvoer van geldige verklaringen te verwachten. De voorzitter van de afdeling Zee land van de Nederlandse Bond van Veehandelaren, de heer Noordhoek, drukte de aanwezigen op het hart on der geen enkele, voorwaarde op welke markt ook, vee aan te kopen, dat niet voorzien is van een verklaring van de vee-arts. Hij zag dat als een zaak, die de gehele veehandel aangaat, ten einde de abortus met succes te bestrij den in het kader van de veeverbete ring. OOST- EN WEST-SOUBURG Mannenkoor jubileert. Het Souburgs Mannenkoor zal zaterdag 22 maart zijn 20-jarig bestaan vieren. Onder dirigent schap van de heer A. Goedegebuure voert het koor enige liederen uit, waarbij 't begeleid zal worden door het Clavioline kwartet uit Middelburg. De mogelijkheid voor oester- en mosselcultuur in de Grevelingen zijn ook na de afsluiting van de zeegaten zeker aanwezig. Ook het maken van een kunstmatige" verwaterplaats is mogelijk. De plaats van het hoe en het waar staat nog niet vast. De proeven in het Veerse Gat zullen in dezen veel moeten uitwijzen. Deze woorden sprak dr. P. Korringa, directeur van het Instituut voor Visserijonderzoek te IJmuiden gisteravond tijdens de forumavond te Bruinisse, georganiseerd door de stichting Eilandgemeenschap „Schouwen-Duiveland", o.l.v. de heer J. van Nieuwenhuijze uit Nieu- werkerk. Zijn dus de technisch-biologische mogelijkheden aanwezig, de grote vraag blijft: is men bereid de grote uitgaven die dit alles vergt, te doen en zijn deze economisch bezien nog verantwoord. van de consequenties is het verloren gaan van mosselcultuurgrond in Zeeland. Aan de minister werd een tele gram verzonden, waarin werd aan gedrongen op compensatie daarvoor in de Waddenzee. Aanbestedingen Burgemeester Michaelis van Brui- Burgemeester Michaelis achtte de Deltawerken een nationale zaak, die door het gehele Nederlandse volk moet worden gedragen. Een nisse besprak de volgorde der wer ken, die op 15 april a.s. zullen wor den aanbesteed, t.w.: de nieuwe ge meentehaven, de bouwput voor de schutsluis en de grote werkhaven van de eigenlijke Deltadienst. Mr. Hornstra besprak de maatschap pelijke veranderingen die bezig zijn zich te voltrekken en die ook in de toekomst zich in versneld tempo nog zullen plaats hebben. Stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Midden-Zeeland' Naar wij van het bestuur van de Stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Midden-Zeeland" vernemen, heeft de heer D. Kodde te Zoutelande te ken nen gegeven als penningmeester te wil len aftreden. In verband met de hier door ontstaande vakature heeft het be stuur de navolgende aanbeveling ge daan, t.w. 1. G. A. A. Adelaar te Me- liskerke en 2. Th. Bakker te Goes. COLIJNSPLAAT SwiftZuiderkwartier. Het eerste elftal van de Middelburgse korfbal vereniging Swift, dat zoals bekend uitkomt in de tweede klasse B van de K.N.K.B., zal naar alle waarschijn lijkheid zijn thuiswedstrijd tegen het Leidse Zuiderkwartier op Koninginne dag in Colijnsplaat spelen. DE BEKENDE chansonnière Georgette Hagendoorn trad gisteravond in de Middelburgse schouwburg op voor de leden van de samenwerkende toneel verenigingen van de Zeeuwse hoofd stad. De kunstenares, die geen onbekende meer was voor de Middelburgers die voor een uitverkochte zaal zorg droe gen, is erin geslaagd het publiek de gehele avond in haar ban te houden met haar uitgelezen vocale acteer- kunst. Opvallend was haar veelzijdig heid, waarbij echter sterk naar voren kwam haar voorliefde voor het Franse chancon tevens haar force. Op voor treffelijke wijze gaf zij een onne-wo- man-show, betrekking hebbende op het leven van alledag op de Parijse bistro terrasjes. Kostelijk waren haar paro dieën op een cocktailparty en een mo deshow. Georgette Hagendoorn, die door de pianist Pierre Vervadonk op goede wijze werd begeleid, bracht voorts tal van liedjes die tot uitdrukking brach ten haar kennis van het dialectische lied. Haar voordracht over Adam en Eva vonden we echter minder ge slaagd. Ons inziens had zij zich hier sterk moeten beperken. Het was ver- 'der te betreuren, dat Georgette Hagen doorn enkele nummers van haar re- portoir van het vorig jaar ook nu weer op de planken bracht. Overigens wa* haar optreden een succes. P.B. Tijdens de jaarlijkse uitvoering van de Christelijke Zangvereniging „Hal leluja" in de Ned. Hervormde kerk te Grijpskerke bleek al spoedig, dat di recteur J. Hekhuis Wzn., in dit win terseizoen hard met zijn koor heeft gewerkt. Er heerste een uitstekende koordiscipline, terwijl veel zorg aan zuiverheid en uitspraak was besteed. Jammer, dat de tenoren af en toe (wegens een te zwakke bezetting) te geforceerd zongen. Dit euvel viel weg bij de werken, die met orgelbegelei ding werden uitgevoerd. Met name het bekende „Wohl mir, dasz ich Je- sum habe", van Joh. S. Bach, kreeg een prima vertolking. Op verzoek werd dit werk zelfs na de pauze her haald. Het koor bereikte zijn beste presta ties evenwel in enkele „wereldlijke" liederen, die met een opvallende licht heid en vrolijkheid gezongen. In dit verband willen wij vooral „Zeeuws wandellied", „Holryé" en „Nacht wachterslied" noemen; zeer muzikaal voorgedragen. Het koor besloot zijn optreden met de Avondzang van Leo Mens. Deze muzikale avond, die was ge opend door voorzitter F. Dronkers, werd beëindigd met een slotwoord van ds. I. J. Wisse, Hervormde predi kant, waarna gezamenlijk Gezang 281 werd gezongen. Het koor mocht zich in een goede publieke belangstelling verheugen. De B. Oratorium „Daniël" in Borsscle uitgevoerd door Soli Deo Gloria De Christelijke Gemengde Zang vereniging „Soli Deo Gloria" te Bors- sele o.l.v. haar directeur, de heer Job van Westen, in het Verenigingsgebouw een uitvoering gegeven van het ora torium „Daniël" van Jac. van Westen (tekst mevr. Poley). De zangliefhebbers konden genieten van een mooie zangavond, waaraan de volgende solisten hun medewer king verleenden: mevr. Schouten, so praan, mevr. Van Westen, alt, en de heren Scheerder (tenor) en Hille- brand (bas)a Met dit goede stemmen- materiaal en een geoefend koor wist dirigent Job van Westen te komen tot een bevredigend peil. Het gehalte van de uitvoering kan zeer bevredi gend genoemd worden met een be lofte voor de toekomst. Dat het directeur en koor moge stimuleren voort te gaan op de goe de weg. Mevrouw Franken (piano) en de heer Van Weele (trombone) zorgden voor een correcte en slag vaardige begeleiding. Ds. Van Veen sprak een slotwoord en sloot de geslaagde zangavond met dankgebed. P

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 2