manier v Adresboek van Goes 25 cent BRASS0 GLASPOL Donderdag 6 maart 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 4 R. W. Hendriksen GENEEST RADICAAL lect&ie, HOEST f y m G Het theezakje blijft bovenin de theepot drijvenwaar het water het heetst is. Daardoor trekt de thee veel beter af VERSCHENEN 1957-U58 I Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes Koninklijke Mij ïïeReïuute. n.v. TIEL STERKE VOGEl Schoonmaak - verrassing KABOUTERS Tot onze diepe droefheid nam de Seere, na een smar telijk, doch geduldig gedragen lijden, van ons weg onze innig geliefde Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder, Zus ter, Schoonzuster en Tante, Mevrouw Aaltje Jacoba Blok Weduwe van Ds. Adrianus van Stuyvenberg in de ouderdom van 73 jaar. Trooste de Heere ons in dit smarte lijk verlies. De diepbedroefde familie: Yerseke: S. C. Tramper- Van Stuyvenberg J. Tramper Barneveld: Th. v. Stuyvenberg D. v. Stuyvenberg- Vos En Kleinkinderen A. C. Blok Familie Blok Familie Van Stuyvenberg Yerseke, 4 maart 1938 Grintweg 6a De begrafenis zal D.V. plaats hebben op zaterdag 8 maart op de Algemene Be graafplaats te Waar denburg om 2.30 u. Belangstellenden worden verzocht om 1.30 uur in het kerk gebouw der Geref. Gemeente aanwezig te zijn. Bij mijn vertrek uit Goes is het mij tot mijn spijt niet mogelijk geweest van al mijn vrienden en kennissen afscheid te nemen. Het zij mij ver gund op deze wijze Uiting te geven aan mijn gevoelens van dankbaar heid voor alle vriend schap, welke ik gedu rende de voor mij on vergetelijke jaren in Goes heb ondervonden. A. M. van Ballegoijen de Jong-Henny Toek. adres: Buurtweg 11, Wassenaar fey haar vertrek uit Goes zegt mevrouw A. M. van Ballegoyen de Jong-Henny alle lidmaatschappen en contributies op. Coöp. Boerenleenbank Veere De Algemene Vergadering zal gehouden worden op vrijdag 21 maart a.s. des avonds te 7.30 uur, ln café „De Vriendschap" te Veere. De agenda ligt ter in zage ten kantore der bank. Het bestuur Gemeente Krabbendijke Uitbreidingsplan in onderdelen Het hoofd van het ge meentebestuur van Krab bendijke maakt bekend, dat vanaf 10 tot en met 24 maart 1958 ter ge meente-secretarie voor een ieder ter inzage is gelegd het uitbreidings plan in onderdelen dezer gemeente, met de daar bij behorende bebou wingsvoorschriften. Binnen zes weken gere kend vanaf 24 maart 1958, alzo tot en met 5 mei 1958, kunnen be langhebbenden, die zich met bezwaren tot de Baad hebben gewend, bij Gedeputeerde Staten de zer provincie bezwaren tegen het plan indienen. Krabbendijke, 4 maart 1958 Het hoofd van het ge meentebestuur voor noemd, L. Cnossen Tandarts - Yerseke AFWEZIG van vrijdag 7 tot maandag 10 maart Bij Apothekers en Drogisten i fp i Behalve de bekende Pickwick Theezakjes, gevuld met een geurige Ceylon melange, brengt Douwe Egberts thans voordelige groot formaai theezakjes, gevuld met een fijne Engelse melange. Deze zijn goed voor 4 tot S koppen geurige verkwikkende thee Zet nu de thee op de nieuwe manier... met de nieuwe groot formaat Pickwick Theezakjes, die 111 het gebruik zo voordelig zijn. De zakjes zijn dubbel en geven daardoor snel een maximum aan smaak en geur af. Het staat bovendien zo keurig en verzorgd. Neem de proef! Dit zijn de voordelen Geen theebladeren in de theepot of in de hopjes. Geen theezeefje meer nodig. Altijd thee van precies dezelfde sterkte door de nauwkeurig afgepaste hoeveelheid O Na 5 i 6 minuten, als de thee voldoende getrokken is, kan het theezakje gemakkelijk worden verwijderd. De thee blijft dan haar fiine geur en volle smaak geheel behouden. m VEEL VOLDOENING geeft het werken onder geesteszwakke kinde ren en ouderen in de STICHTING 's-HEEREN LOO-LOZENOORÜ te Ermelo (Gld.) Christelijke Inrichting voor Geesteszwakken, voor welke arbeid FLINKE MEISJES van 17 jaar en ouder worden gevraagd op gunstige arbeidsvoorwaarden en met huisves ting in een gezellig huiselijk milieu. Opleiding voor het Diploma Kinderbescher ming A en gedeeltelijke opleiding voor het Ziekendiploma B. Volledige inlichtingen worden gaarne ver strekt door de Geneesheer-Directeur. OFFICIËLE, PUBLIK ATIES De Burgemeesters der gemeenten Middelburg en Vlissingen, maken bekend, dat op het gemeentehuis voor een ieder ter inzage liggen de beschikking van de Minister van Landbouw, Visserij en Voedsel voorziening van 10 januari 1957, No. L/PA 3012 en de daarbij behorende op deze gemeente betrekking hebbende lyst, zoals deze aangevuld is bij de be schikking van 27 januari 1958 No. L/PD 94. Deze beschikking verbiedt de teelt van aardappelen in een tuin, gelegen binnen een in de lijst omschre ven gebied, behalve op dat gedeelte van die tuin, dat voor het betrokken teeltjaar is aangeduid op een door of vanwege de Directeur van de Plantenziek- tenkundige Dienst vervaardigde situatieschets van die tuin. De beschikking is niet van toepassing op tuinen, ook al zó'n ze gelegen in het in bovenbedoelde lijst om schreven gebied, die in min of meer geordend ver band (b.v. volkstuincomplexen) bij elkaar liggen en waarvoor reeds een teeltregeling van toepassing is volgens de beschikking van 8 februari 1957, No. L/PA 3037. Deze teeltregeling is op by genoemde beschikking behorende kaarten vastgelegd en ligt op het gemeentehuis ter inzage. Telers van aardappelen in tuinen, waarop boven genoemde beschikking(en) niet van toepassing is (zijn), zijn gehouden de bestaande voorschriften nauwkeurig op te volgen, te weten slechts daar aardappelen te verbouwen waar deze in de twee voorafgaande jaren niet hebben gestaan en boven dien jaarlijks niet meer dan hoogstens Vs gedeelte van de tuin. Telers op wier tuin door deze bekendmaking de be schikking No. L/PA 3012 van toepassing wordt en die nog niet in het bezit zijn van de situatieschets kunnen deze schriftelijk aanvragen bij het Land bouwschap, Grote Markt 28a, Goes. 4 maart 1958. De Burgemeesters der gemeenten Middelburg en Vlissingen maken bekend, dat op het gemeentehuis voor een ieder ter inzage liggen de beschikking van de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoor ziening van 8 februari 1957, No. L/PA 3037 en de daarbij behorende, op deze gemeente betrekking hebbende kaart(en) zoals deze op 1 februari 1958 opnieuw zijn vastgesteld. Deze beschikking verbiedt de teelt van aardappelen in een tuin, gelegen binnen een op de kaart (en) aangeduid en op de lijst omschreven gebied, tenzij deze teelt wordt uitgeoefend op een voor het be trokken teeltjaar in de beschikking genoemd en op de kaart (en) aangeduid gedeelte van het gebied. 4 maart 1958. Het nieuwe officiële bijgewerkt volgens de gegevens van het bevolkingsregister tot 1 sept. '57 Het bevat een ly'st van instellingen, verenigingen, adverteerders, inwo ners van Goes en een plattegrond van Goes Prijs 1,25 Verkrygbaar by de Boekhandel en by de Uitgeefster Postrekening No. 36000 de beroemde koper poets, waarmee U 20 snel Uw koper glans geeft. het nieuwe grote succes van Reckitts: zonder water, spons, zeem of moeite, glanzend-schone rui ten en spiegels TE KOOP Volbloed vaarskalf. Prod. M 6248 kg, 4,20 262,4. G. Koole, Abeelseweg 44, West-Souburg I.g.st.z. meisjesfiets, v. 1. 610 j. C. de Later, Noord- weg 8, Serooskerke (W.) Een koe aan de rek., 4e kalf. Gebr. Bosschaart, Dorpsstraat, Meliskerke 1 gekalfde koe en 1 koe aan de rek. J. Francke Zz.f Oostkapelle 1 solistenpiston, 1 dito trombone, beiden m. stem- coulis voor lage stemming, le klas instrumenten. A. Rotte, Dorpstraat 17, Oost- kapelle DIVERSEN Telefonisch aangesloten onder No. K 1189-^60 C. Langebeeke, Gapinge Toneelclub „Onder Ons" te Oostkapelle. Blijspel 13 maart: Zwarte kunst op de boerderij „De Dageraad" in Verenigingsgebouw. Aanv. 19.30 uur. Entree f 1, Oostkapelle. Zaterdag 8 maart komen wij met een her-opvoering van het to neelstuk „Nynke" in het Verenigingsgebouw. Aanv. 7.30 ut r n.m. Entree f 1, Muzikale omlijsting door accordeonmuziek Goud-doublé dameshorL v.a. f 29,75, zeer kleine dames waterproof onfvan- gen, heren waterproof „Kienzle" v.a. f 23,75, auto matic in doublé en chroom v.a. f 99,J. Hengst, Markt 69, Westkapelle a Schrijfmachines, Telma chines, Kantoormeubelen. Van der Peijl. Tel. 532, Yerseke. Onze wekel. verkeers- cursus in M'burg en Vliss. zijn bedoeld als opleid, voor het rijexamen, maar ook toegankelijk voor iede re weggebruiker, Autorij school J ASPERSE, erk. en gedipl. F.N.O.P., Vliss. str. 1, Koudekerke. Tel. 01185 343. Voor al uw rijlessen naar Autorijschool van Zweeden. Erk. en gedipl. F.N.O.P. Tel. 370, Domburg Gehaald en gebracht gra tis. Ook in Middelburg kunt U beginnen. - Hoest uw kind? Natter- mann's Melrosum Forte helpt, lost taai slijm op, smaakt goed. Flacon f 2, bij elke drogist.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 4