2)e macht der zonde lil Willebrord predikte in Westkapelle Petsie Pelle Pingo Pömp®bevrijdf ot&Lo en TELEVISIE Seiêotapg. Se£êotape MIDDELBURG De vrolijke avonturen van en Maandag 3 maart 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 5 Natuurvrienden De plaatselijke afdeling van de Christelijke Jeugdbond van Natuur vrienden organiseerde vrijdagavond 'n vergadering in de bovenzaal van de Schouwburg. Ko Sweeris, secretaris van de Ned. Ver. tot Bescherming van Vogels, gaf bij lichtbeelden een boei ende causerie over het vogelleven in Nederland. Na de pauze werd een kleuenfilm vertoond, die een duidelijk beeld gaf van de rijke vogelschat, die ons land kent. De voorzitter, de heer J. van Kamer, deelde mee, dat de vereniging zich in haar vierjarig bestaan in een grote be langstelling mocht verheugen. Daar door is het ook mogelijk, met Pinkste ren een zesdaags kamp in Zeeuwsch- Vlaanderen te houden. 15 maart zal in Goes een vergade ring gehouden worden, om te komen tot oprichting van een afdeling Zuid- Beveland. AAGTEKERKE N.C.V.B. De afd. Aagtekerke van de N.C.V.B. hield o.l.v. haar presidente mevr. Willemse-Breukink haar jaarvergadering. Ondanks het slechte weer was de op komst bevredigend. Ook was aanwezig de gewestelijke presidente mevr. De Jong alsmede mevr. Baars, propagandiste. De avond werd gevuld met voordrach ten en gedichten, met als lot een tableau, getiteld „Van wieg tot graf'. De volgende vergadering zal gehouden worden op 18 maart a.s. Als spreker zal dan optreden de heer J. A. van Benne- kom, met als onderwerp „In de branding". COLIJNSPLAAT .Jaarfeest". In de zaal boven de Chr. bewaarschool heeft de Geref. vrouwen vereniging „Geloof en Werken" haar 10- jarig bestaan gevierd, onder leiding van de presidente mej. S. A. Contant. Opge voerd werd het declamatorium „Van stap tot stap het leven door". Mej. N. Contant hield een inleiding over „Het ge bed". Bijzondere belangstelling bestond voor het declameren van mej. De Schip per uit Koudekerke. Het verdere van de avond werd gevuld met bijdragen. BIGGEKERKE Chr. kleuteronderwijs. De ver. voor Chr. kleuteronderwijs kwam in een le denvergadering bijeen onder voorzitter schap van de heer J. Goedbloed. De in komsten van de vereniging overtroffen met ongeveer f125,de uitgaven. Aan de voormalige penningmeester van de vereniging, de heer W. Janse, thans te Zoutelande werd een geschenk aangebo den. De heren J. deh Hollander en C. Brug man werden herkozen als bestuurslid. De voorzitter kon de door de architect Ir. Rothuijzen te Middelburg ontworpen •n in tekening gebrachte nieuwe kleuter school laten zien. Tevens deelde hij mede, dat de gemeente ook reeds stappen heeft gedaan om te komen tot de stichting van een nieuwe school. Tijdens de pauze was er gelegenheid het werk van de leerlingen te bezichtigen. Daarna lichtte de leidster haar werkme thode toe. DO 'BURG Vrouwenbond. De N.C.V.B. hield haar huishoudelijke vergadering in „Rehoboth' onder leiding van mevr. Jellema-van Dijk In de plaats van mej. P. C. Louwerse, werd als bestuurslid gekozen mevr. Ph. A. J. Dondorp-Goslinga. De volgende vergadering zal gehouden worden op 27 maart. Dan zal spreken de heer Verboom, uit Middelburg. 's-GRAVENPOLDER Uitvoering. In „Ons Dorpsleven" hiel den de M.V. en J.V. op Geref. Grondslag hun gecombineerde jaarvergadering sa men met genodigden. Voor de pauze konden de aanwezigen horen, hoe het op de beide verenigingen toegaat. Eerst werd vertoond het tableau: „Het kruis van de Heiland is de kracht van ons werk". „De vrolijke noot" van de M.V. en „De vrolijke voddenraper" van de J.V. hadden veel succes. Na de pauze werd opgevoerd het to neelstuk „De diktator". Een nieuwe va riant op een oud thema: De liefde. Door rijn humoristische inslag vond het bij de aanwezigen een goede klankbodem. KAPELLE Wijkverpleging. Onder voorzitter schap van de heer C. Traas Sr. werd donderdagavond in het wijkgebouw de algemene jaarvergadering gehouden van de vereniging wijkverpleging. Uit de verslagen van de secretaresse-pen- ningmeesteresse, Mevr. A. B. van der HaveWigman, bleek, dat de vereni ging 900 leden heeft. De rekening over 1957 sloot met een nadelig saldo van f 797,79 maar in deze rekening was begrepen een nadelig saldo van 1956 van f 1663,72. De begroting voor 1958 heeft een nadelig saldo van ruim f 1500,—. De rekening tbc-bestrijding had een voordelig saldo van f 869,24 en de be groting voor 1958 een voordelig saldo van f 24,24. De rekening van het badhuis toonde aan, dat in 1957 in totaal 15.870 baden waren genomen. Er was een voordelig saldo van f 216,59 maar hierin zat ook weer het saldo van 1956, groot f 781,14, zodat er uiteindelijk een tekort was van f 564,55. Bij de bestuursverkiezing werden herkozen Mevr. A. B. van der Have Wigman en de heren C. Traas en H. G. van Suylekom. KOUDEKERKE Polio-inenting. Op 26 februari vond in het gem. ver. gebouw de eerste inenting tegen de polio-myelitis plaats van de kin deren geboren in de jaren 1952, 1953, 1954, 1956 en 1957. Voor deze inenting kwamen in aanmerking 236 kinderen. Van de 201 kinderen die voor de inen ting waren opgeroepen verschenen 193 kinderen, die alle werden ingeënt. Een 8-tal kinderen waren door ziekte niet in staat ter inenting te verschijnen. Roode Kruis. De plaatselijke afdeling van het Roode Kruis hield in hotel „Wal cheren" haar jaarvergadering. De colon ne bestaat thans uit 7 helpers, 14 help sters en 3 leerlingen. Ook gedurende het afgelopen jaar werd weer een inzameling van oud papier gehouden, hetwelk bij verkoop een bedrag opbracht ad f194, Dit werd aan het Jeugd Roode Kruis overgedragen. Tijdens deze vergadering hebben", dacht Peggy, en vroeg zich sprak de heer A. D. Constandse, kring secretaris, een propaganda-woord. Er werden een tweetal films vertoond'. OOST- EN WEST-SOUBURG School met de Bijbel. Donderdag avond hield de Vereniging „Een school met de Bijbel" in Rehoboth haar jaar vergadering onder leiding van de heer A. Arendse. De jaarverslagen van se cretaris en penningmeester konden ge wagen van een gezond verenigingsle ven. Uit het verslag van de secretaris bleek, dat er 200 leerlingen zijn. De plannen tot stichting van een nieuw schoolgebouw konden helaas nog niet in vervulling gaan. Bij de bestuursverkiezing werd ge kozen de heer W. Asscheman, terwijl de voorzitter werd herkozen. De heer De Graag, die 16 jaar de school als bestuurslid heeft gediend en niet meer herkiesbaar was, werd dank gebracht voor de door hem in het belang van de school verrichte arbeid. Besturenbond. De Christelijke Be sturenbond heeft woensdag in „Reho both" een vergadering gehouden. De districtsbestuurder van het C.N.V., de heer H. Beenhakker, sprak over: Het economische en sociale leven; dit in verband met het Deltaplan, dit en ver volg op zijn overzicht over het tech nische deel van dit plan, in een vorige vergadering. Z.L.M. De landbouwvereniging „O.- en W.-Souburg, afd. Z.L.M. heeft haar jaarvergadering gehouden in de zaal van De Zwaan. Mr. Schlingemann hield een met aandacht gevolgde le zing. Vrouwenbond. Vrijdagavond heeft de Ned. Christelijke Vrouwenbond een vergadering gehouden in „Rehoboth". Spreker was de heer Robijns over „Ik was in de gevangenis en Gij zijt tot mij gekomen". RIT Jj AND-B ATH CJB.-kiesvereniging. Door de C.H.-kies- vereniging werd een openbare vergade ring belegd, waar als spreker optrad de heer M. J. Taillie, gemeentesecretaris van Goes, die het onderwerp „De taak van de gemeenteraad in politiek verband" be handelde. Van de gelegenheid tot vragen stellen werd een druk gebruik gemaakt. 50-jarig huwelijk. Donderdag herdacht het echtpaar H. de Leeuw-Pekaar zijn 50-jarig jubileum. Behalve van de zijde der familie bleek de belangstelling voor dit gouden jubileum ook van de zijde der dorpsgenoten te komen. SEROOSKERKE (S.) Uitslag verkoping. Notaris J. A. Janse de Jonge te Middelburg heeft in het café van de heer Huijsse te Seroos- kerke, publiek verkocht drie huizen met werkplaats en schuur en tuin grond, aan de Vrouwenpolderseweg nr. 7, 9 en 11 te Serooskerke, samen groot 17.80 A. In koop toegewezen aan de heer J. A. de Ligny, smid te Seroos kerke, voor f 9.025, ST ANNALAND Jaarvergadering knapenvereniging. Donderdagavond hield de Herv. knapen- vereniging op G.G. „Samuël" haar jaar vergadering. Ouderling G. J. Breas Pzn sprak een kort openingswoord naar aan leiding van Matth. 21117. Uit het jaarverslag van de penningmeesters Kees en Jaap Goedegebuure, bleek, dat er een batig saldo is van f 194,63. Het jaarverslag van de secretaris Karei Hage, gaf aan, dat de vereniging 36 leden telt. De biblio thecaris, Tonny van Luijk, deelde mede, dat de bibliotheek 79 boeken telt, weke lijks worden zo'n 31 boeken uitgeleend. Piet Mosselman gaf een Bijbels opstel over „Jona". Verder werd de avond ge vuld door het voorlezen van gedichten en een aardig punt in het programma was: „Goed van de tongriem gesneden", waaraan werd deelgenomen door Witte Rijnberg (het verkeer), Han Elenbaas (sneeuw), Jan van Dijke (liefhebberij) en Bart Vroegop (de lente). Een en ander werd afgewisseld door zang van een koortje o.l.v. zuster Krijger. Tevens dient vermeld de solozang van Corrie Goede gebuure met haar mooie stemmetje. Ook zongen Wim Heijboer (Ring) en Cent Scherpenisse. Een collecte ter bestrijding van de onkosten bracht f 54,50 op. De lei ding van deze zeer goed geslaagde jaar vergadering berustte bij de heer W. Goe degebuure. Een afgevaardigde van de K.V. uit Oud-Vossemeer bracht de felici taties van zijn vereniging op rijm over. Ds, P. Westland sprak een kort slotwoord. WEMELD1NGE Chr. school. In de Chr. school is een ouderavond gehouden onder voorzitter schap van ds K. W. Slik. Na het openings woord werd een aardrijkskundige school- film vertoond, die door het hoofd der school nader werd toegelicht. Na de pauze hield Ds Slik een toe spraak over het onderwerp „Opvoeding van de jeugd tot het volwassen worden." WESTKAPELLE Ned. Blindenbond. De algemene Ned. Blindenbond hield een propaganda-avond in het verenigingsgebouw „Westkapelle Herrijst". Vertoond werden de film „De stoute schoenen" en een n'atuurfilm.Me- dewerking verleenden de Christelijke zangvereniging „Looft den Heere" en het fanfarecorps O.K.K. DINSDAG 4 MAART 1958 HILVERSUM I (402 m) AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 De groente man. 9.15 Gram. .9.35 Waterst. 9.40 Mor genwijding. 10.00 Gram. 10.50 V. d. kleu ters. 11.00 Lichte muz. 11.30 Alt en piano. 12.00 Orgel en piano. 12.20 Regeringsuitz.: Landbouwrubr. 1. Kentering op het plat teland: I. Structuurwijzigingen. 2. Land bouwkundig weeroverzicht. 12.30 Meded. v. land- en tuinb. 12.33 Dansmuz. 13.00 Nws. 13.15 Meded. of gram. 13.20 Strijk- ork. 13.55 Beursber. 14.00 Gram. 14.40 Schoolradio. 15.00 Viool en piano, 15.30 V. d. zieken. 16.30 V. d. jeugd. 17.30 Jazz- muz. 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.30 R.V.U.: Kernenergie in Nederland, door Prof. Dr. J. A. A. Ketelaar. 19.00 V. d. kind. 19.05 Paris vous parle. 19.10 Vrouwenkoor en soliste. 19.25 Gitaarspel. 19.45 Filmpraatje. 20.00 ,Nws. 20.05 Gevar. progr. 22.00 Rep. v. h. bezoek v. fPrinses Beatrix aan de West. 22.15 Operafacetten. 22.55 Ik geloof, datcaus. 23.00 Nws. 23.15 Beursber. te New York. 23.16 New York calling, caus. 23.2124.00 Gram. HILVERSUM II (298 m) KRO: 7.00 Nws. 7.10 Gram. 7.45 Morgengebed en lit. kal. 8.00 Nws. en weerber. 8.15 Gram. 8.50 V. d. vrouw. 9.45 Lichtbaken, caus. 10.00 V. d. kleuters. 10.15 Gram. 10.30 School radio. 10.50 Gram. 11.00 V.d. vrouw. 11.30 Schoolradio. 11.50 Als de ziele luistert, gaus. 12.00 Middagklok—noodklok. 12.03 Gram. 12.30 Land- en tuinb.meded.. 12.33 Gram. 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nws. en kath. nws. 13.20 Gram. 13.30 Dansmuz. 14.00 Pianorecital. 14.25 Gram. 14.30 V. d. vrouwen v. h. platteland. 14.40 Kamerork. Zijn wieg stond in Northumberland in Engeland, in 658, dit jaar dus juist 13 eeuwen geleden. Zijn graf is nog te vinden in Echternach, een toeristenplaatsje in Luxemburg. Tussen de wieg en het graf ligt een lang leven van ruim 80 jaar, gewijd aan zijn grote Meester, de Heiland der wereld. Het was zijn begeerte de heidense volken met deze Redder van zondaren bekend te maken. De bekende slagzin „We hebben een woord voor de wereld" bracht Willebrord in toepas sing. Echt uit roeping. Want hij kwarn uit voorname familie en kon in Engeland een rustig leven hebben. Maar hij koos de onrust en de moeiten, de gevaren en ontberingen, die het werk van een Evan gelieprediker met zich meebrengen. En God heeft hem zegen gegeven op dit moeilijke werk. en sol. 15.30 Metropole ork. en soliste. 16.00 V. d. zieken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 V. d. jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Rege ringsuitz.: Rijksdelen Overzee: Manokwa- ri, stad en zeehaven, door Claude Belloni. 18.00 Lichte muz. 18.20 K.V.P., causerie. 18.30 Lichte muz. 18.50 Van klanten en wanten weten, vragenbeantw. 19.00 Nws. 19.10 Comm. op het nws. 19.15 Chansons. 19.35 Gram. 19.45 Act. 20.00 Lijdensmedi tatie. 21.00 Radio Philh. ork. en solist. 22.10 Pianokwint. 22.50 Boekenweek, ook voor de Missie, caus. 23.00 Nws. 23.15 24.00 Gram. Ingezonden mededeling (Adv.) Voor 1001 plakwerkjes kleelband kleefband bij uw kantoorboekhandelaar In de laatste dagen is de Rjjn ook in Nederland buiten haar oevers getreden, waardoor heel wat overlast wordt ver oorzaakt. De foto laat zien hoe het overtollige Rijnwater onstuimig de Spjjkse Overlaat bij Tolkamer passeert. Op de achtergrond Lobith. 50-3) Pak eens aan, Pingo! Moeder Baars komt in mijn boot- tje! is het niet verschrikkelijk, om altijd maar onder water te zijn en kletsnat te worden? Een ogenblikje, ik moet mijn baby meenemen, hoor! Kom eens hier, Snorkie! Zeg eens netjes goeiendag tegen Petsie en Pelle. Wat leuk!is dat Uw jongste zoontje? Dat weet ik niet hoor! Het is in ieder geval de laatste, die ik ge kregen heb! 102) „Ja, de zee!" riep zij, terwijl haar wangen koortsachtig gloeiden, „moe der en Maisie zullen er heen gaan en eens komt er misschien een schip, dat hen naar de andere kant brengt, waar vader is." HOOFDSTUK XXVIII Waarom sluit zij ons buiten? Op diezelfde avond vóór Kerstmis was Peggy naar huis gegaan in de stemming van een gevangene, die is vrijgelaten. Als het geen opzien ge baard zou hebben, zou ze wel hebben willen zingen. Ze behoefde vier lange dagen niet te poseren. Het zouden da gen zijn waarop ze zich geheel thuis zou gevoelen. Op donkere winteravonden mocht ze graag aan de overzijde van de straat lopen, opdat de verlichte ramen van hun huis haar eerste welkom zouden zijn. Het tweede was altijd het gelaat van haar moeder. Deze .avond was er slechts één verlicht raam. De boven kamer was in duisternis gehuld. Ver- ney Drake was die morgen naar Mon- nowbridge vertrokken. Maisie'g kamer was ook leeg. ,Nu zal ik moeder voor mij alleen door LESLIE KEITH af, waarom de gedachte haar niet meer verheugde. Toen ze door het hek kwam, ging de deur vanzelf open, zonder behulp van haar sleutels. Maar tot Peggy's ver wondering was er geen moeder, met een doek om de schouders tegen de koude avondlucht, die haar verwel komde. Zij liep door en opende de deur van de huiskamer met enige aarzeling. Daar zag ze haar moeder stijf op een onge wone stoel zitten, overladen met grote en kleine pakjes. Haar ogen, zoals ze Peggy tegenblikten, waren vol smart en verwondering. „Wel, moeder!" begon Peggy, half lachend, en hield toen op, getroffen door haar blik. „Wat is er gebeurd?" vroeg zij. „Weet u, dat u niet bij de deur kwam? Het is de eerste maal, dat u er niet was, behalve toen u ziek was. Kon u er niet tussen uit komen?" Dit maal wilde de lach komen. „U hebt een muur van pakjes om u heen. Wat jes van de hele straat hier te bren gen?" „Ze zijn allemaal aan ons geadres seerd". Mevrouw Brandon wierp een verdrietige blik naar de bruine papie ren wal, waarachter zij verschanst was. „Het spijt mij, dat ik niet naar de deur ging, lieve, maar ik ben helemaal van streek. Maisie is weggegaan." „Weggegaan?" „Ja, ik heb een brief." „Waar is ze heengegaan?" „Ik weet het niet." Margareth Bran dons stem beefde. „Ergens bij de zee, zegt ze. Ze belooft te schrijven, als ze op streek is. Kijk, hier is de brief. Die kwam pas een uur geleden. En zij ging gisteren weg." Peggy wierp de pakjes opzij en knielde bij haar moeder neer, om de brief te lezen. Het bericht was kort, maar niet onvriendelijk. Het vroeg om vergeving, om begrijpen. De schrijf ster kon de gedachte aan familiesamen komsten en een vrolijk feest niet ver- bezdelde de postbode, om de kerstpak-dragen. „Het zou mijn ellende slechts vergroten en Maisie weet niets van Kerstmis af en zal niets missen. Ik denk, dat het beste is, weg te zijn, voor deze brief u bereikt, het zal u de moeite sparen, te pogen, mij te over reden. Wil de herinneringen aanvaar den, die hierbij gaan; ze zijn van Mai sie, met haar groeten aan u en Peggy". „Arme Maisie", zei Peggy, met diep medelijden. „Arme Maisie! Ik geloof haar te begrijpen en kan met haar sympathiseren." „Om zonder één woord heen te gaan?" „Om u verdriet te besparen. U zou zeker elk argument gebruikt hebben, om haar hier te houden, als u het had geweten." „Ja". „Wel, dan?" „Denk je, dat ze niet toegegeven zou hebben?" „Neen, moeder." „Juist; daarvoor was ik al bang. Het zou mij niet alleen nu zijn mislukt, ik zie, dat het mij de gehele tijd is mis lukt. Er moet iets aan mij mankeren, Peggy- Het is mij niet gelukt, haar liefde te winnen." „Zij heeft niet geleerd, iets om ons te geven, maar het is niet uw schuld, of de mijne." „Het ligt niet aan jou, lieve kind, maar ik.... haar moeders zuster...." (Wordt vervolgd) Met elf gezellen verliet Willebrord Engeland en stak de Noordzee over. Drie ervan kennen we bij name Adelbert, Switbert en Werenfrid. Dat was in 694. Hij landde bij Westkapelle, in die tijd een handelsplaats met een haventje. Dit oude Westkapelle bestaat niet meer, het is verzwolgen door de Scheldegolven. De Westkappelaars waren juist be zig, een offerfeest te vieren. Aan wel ke afgod ze een offer brachten, weten we niet precies. Melis Stoke, d« schrijver van de Rijmkroniek, zegt ei het volgende van: Zo zendt hij in den Lande schier* Willebrorde die eerst bekeerde De Vriezen en 't gelove leerde; Tot Westkappelen daar tüj quam, En aanbedende vernam, Mercoriose over enen Godt, Dat beeld, door ons Heren gebod, Brak hij Melis Stoke, die in de tijd. van Floris V leefde, is een tamelijk betrouwbaar kroniekschrijver. Hij noemde de afgod Mereurius, een naam die men later bij Domburg op het voetstuk van een beeld heeft gevonden. Een Romeinse afgod van de handel, die Wodan had vervangen. Ook heeft men daar later beelden gevonden van Hercules (Her cules Magusanus) en niet te vergeten van de godin Nehalennia. Terwijl de offeraars bezig zijn met hun heilige verrichtingen, komt daar plotseling Willebrord met zijn vrien den de plechtigheid verstoren. Erg taktisch treedt de prediker niet op: hij gaat op het beeld toe en slaat het kapot. Zijn bedoeling is wel goed: hij wil laten zien, dat de afgod niet an ders is dan een stuk hout of steen, zonder enig goddelijk vermogen. Maar deze onbezonnen demonstratie wekt de woede van de offeraars op. Een van hen neemt zijn knots en slaat de prediker op het hoofd. Maar God be schermt hem: ongedeerd staat hij op. De afgodendienaar is er' erger aan toe: de duivel vaart in hem, hij ver valt tot razernij en na drie dagen van hevig lijden, sterft hij. Hierin zien de Westkappelaars een bewijs van de macht van Willebrords God en van de onmacht van hun eigen goden. Velen komen tot hem om uit Gods Woord onderwezen te worden. Later worden ze gedoopt. Op deze plaats werd een kerk gebouwd, naar Willebrord genoemd, nu al eeuwen met het oude Westkapelle in de zee verdwenen. Te Zoutelande Enige tijd later vertrekt Willebrord langs de duinen naar het zuiden. Het is een warme dag. Hij en zijn metgezellen hebben dorst. Maar het water uit de kruiken is op. Nergens is water te vinden. Dan knielt hij neer en bidt. Hij wijst een plaats aan, waar ze een put moeten graven: heerlijk fris drinkwater borrelt uit het zand op. Zoals Mozes aan het volk Israël in de woestijn op Gods bevel water gaf, heeft de prediker in het dorre duin zand op zijn gebed water gekregen. Het putje heet nog altijd Wille- brordsputje. Vroeger stond het op da markt van Zoutelande, meer land waarts. Maar door het afnemen en wegslaan van de duinen staat het nu dicht bij de zee. Om te voorkomen, dat het vol zand zou stuiven, heeft men er enkele jaren geleden een kap over gemaakt. Binnenkort moet het verdwijnen. Zoutelande heeft bij de storm van 1953 hele stukken duin verloren. Op da plaats van het putje zijn de duinen erg smal: daar moet een zware dijk wor den aangelegd, zoals dat meer west waarts al gedaan is. Niet alleen en kele woningen, maar ook het histori sche putje moeten verdwijnen. Maar het gemeentebestuur heeft besloten, het ergens anders weer op te bouwen. Niet alleen Zoutelande heeft een Willebrordusputje, ook in Heilo hij Alkmaar en in Oss in Noord-Brabant is er een te vinden. Aan het water wordt zelfs geneeskracht toegeschre ven. Op 7 november, de sterfdag van Willebrord, komen veel Rooms-Ka- tholieken uit de omgeving hier ter bedevaart en nemen een flesje van dit wonderwater mee naar huis. Of deze verhalen juist zijn? De historie heeft hier vrij zeker veel fantasie bij gevoegd. L. v. W. Ingezonden mededeling (adv.) neus, keel,borst van vastzittend slijnr VROUWENPOLDER Arjos. De Arjosclub vergaderde weer. De heer C. Joziasse sprak over het onder, werp: „Bevolkingsdichtheid en werkge legenheid". Mej. N. Louwerse las een po litiek overzicht voor.

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 5