'tijRe taak voor zending van Gereformeerde Kerken Vliegtuig op kazerne te Bussum door montagefout Geen plannen woning bouw in particuliere sector te steunen Prinses Beatrix nam afscheid van Aruba Manchester bracht eerbetoon aan omgekomen voetballers Overvaller bejaarde vrouw binnen enkele uren gegrepen Antwoord van minister Staf Onjuist monteren van heteluchtleiding Hospitaalkerkschip „De Hoop naar Noorwegen Geen verlaagde invoerrechten voor citrusfruit Een dode en drie gewonden bij auto-ongeluk Maastrichtse textiel handelaar vermist Antwoord van Minister Opperlieden braken in Goochelaar trad per telefoon op Overal vlaggen en juichende mensen Meer dan 100.000 mensen op de been Elf mijnwerkers gedood Woensdag 12 februari 1958 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 3 De brand in de op 14 november j.l. op de kolonel van der Palm- kazerne te Bussum neergekomen „Super Sabre'-straaljager van het op Soesterberg gelegerde squadron van de Amerikaanse luchtmacht, is naar de minister van oorlog heeft meegedeeld, naar met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid is aan te nemen, het gevolg geweest van het op onjuiste wijze monteren van een heteluchtleiding, aldus zegt minister Staf in zijn nader antwoord op vragen van het lid van de Tweede Kamer de heer Visch over het neerstorten van deze straaljager op de kazerne. Bij het ongeluk werden vijf militairen ge dood en vijftien gewond, van wie één ernstig. Minister Staf legt een verslag van het gebeurde over, waaruit o.a. blijkt dat de eerste luitenant Rezk Mohamed op 14 november opdracht kreeg met twee volg- vliegers een tactische oefenvlucht uit te voeren. Luitenant Mohamed hield voor de vlucht een uitgebreide voorbespreking over de oefening. De vliegtuigen waren volledig bewapend en hadden de maxi mum hoeveelheid brandstof aan boord. ROOK IN STUURHUT Tijdens een linkerbocht vlak na de start ontdekte luitenant Mohamed rook in de stuurhut. Hij verzocht aan de verkeerstoren op Soesterberg toestem ming om onmiddellijk te landen, gaf de twee volgvliegers opdracht de oefe ning verder uit te voeren en maakte zich gereed voor de landing. Met behulp van het radiobaken vloog hij terug naar Soesterberg. Hij kreeg het veld in zicht in een zodanige positie dat het vliegtuig met een linkerbocht direct voor de landingsbaan had kunnen uit komen. De rookontwikkeling was inmid dels zo intens geworden, dat het zeer moeilijk was de instrumenten in de stuurhut en het vliegveld te zien. LANDINGSBAAN VOORBIJ De vlieger kreeg het advies het druk- systeem, dat zrrgt voor een constante druk in de stuurhut bij een dalende druk van de buitenlucht, uit te schakelen om dat verwacht werd dat daardoor de rook in de stuurhut sneller zou verminderen. Onmiddellijk na het uitschakelen van het systeem kwamen echter vlammen uit het linkergedeelte van de stuurhut en ver- Uit IJmuiden is gisteren het Neder landse hospitaalkerkschip „De Hoop" met de Nooréë vlag in de voormast naar de Lofoten vertrokken om daar opnieuw alle mogelijke bijstand te ver lenen aan de twintig tot dertig duizend Noorse vissers, die in het hoogseizoen van de kabeljauwvisserij in deze wate ren zijn bijeengetrokken. Het witte schip werd aan de IJmui- dense tegeltjesmarkt uitgeleide gedaan door de ambassadeur van Noorwegen ln ons land, de heer A. E. L. J. H. Jor- stad en zijn echtgenote. De regering heeft wel overwogen, zulks mede op verzoek van het pro- duktschap voor groenten en fruit, het invoerrecht op citrusfruit tijdelijk buiten werking te stellen, maar dit zou een dergelijke derving van in komsten voor de schatkist betekenen, dat de minister van landbouw, vis serij en voedselvoorziening het niet verantwoord achtte opnieuw een ver laging bij zijn ambtgenoot van finan ciën te bepleiten. De minister van landbouw heeft dit meegedeeld m ant woord op schriftelijke vragen, die h?m waren gesteld door het lid van de Tweede Kamer de heer Blaisse. Paard op hol, voerman omgekomen Gistermiddag om twee uur ls in Baarle-Nassau een voor een wagen gespannen paard op hol geslagen. De voerman, de 21-jarige J. G. K., kwam onder de wagen. Met zware verwon dingen werd hij naar het ziekenhuis in Breda overgebracht, waar hij in de loop van de avond overleed. meerderde de rookc 'wikkeling aanzien lijk. Dit had tot gevolg dat luitenant Mohamed nagenoeg niets meer kon zien en de landingsbaan voorbijvloog. Nadat hij *mt landingsgestel weer had ingetrokken, vloog luitenant Mohamed rond het vliegveld. Hij probeerde een tweede landing, maar ook deze poging mislukte. De vlieger meldde de toestand per radio aan de basis en hjj kreeg het ad vies uit het toestel te 9pringen. Hij be sloot hoogte te winnen om ruimte voor de parachutesprong te hebben. Door het afwerpen van de kap van de stuurhut verergerde de intensiteit van het vuur; de hitte en de rook noodzaakten de vlie ger het toestel onmiddellijk te verlaten. In Alteveer, gemeente Onstwedde, is gistermorgen te ongeveer 7 uur een autobusje met personeel geslipt en te gen een boom gebotst. De bestuurder, de 39-jarige H. Huiteng uit Wedde, werd uit de wagen geslingerd en was op slag dood. De drie andere inzitten den werden gewond naar het zieken huis te Winschoten vervoerd. De heer Huiteng laat een vrouw en zeven kin deren achter. De auto Werd zwaar be schadigd. De ongeveer 47-jarige gros Ar in textielwaren, J. Pekel uit 'Maastricht, is sedert drie weken spoorloos. De Maastrichtse recherche en Inter pol trachten 's mans verblijfplaats op te sporen. Het wordt niet uitgesloten geacht, dat P. in het buitenland ver toeft, waarschijnlijk in frankrijk. Maandagavond bracht hij een be zoek aan de speelbanken van Chaud- fontaine (B.). Volgens een van zijn vrienden heeft hij daar een klein geldbedrag gewonnen. De volgende dag, 's avonds om 9 uur, bracht hij zijn auto naar de parkgarage van Tielens te Maastricht met de mededeling dat hij de wagen woensdagmorgen zou komen halen. De heer P. kwam echter niet meer opdagen en de auto staat er nog. De regering heeft geen plannen op di recte wijze de woningbouw in de parti culiere sector te steunen, zo blykt uit het antwoord van de minister van volks huisvesting en bouwnijverheid op schrif telijke vragen van het Tweede Kamerlid Van Eibergen. De minister zegt in zijn antwoord, dat hjj van oordeel is, dat de hoofdoorzaak van het achterbleven van de particuliere bouw is gelegen in de heersende kapitaalschaarste en de daar uit volgende hoge rentevoet. De belangrijkste bijdrage, die de re gering aan het bestrijden an deze grond oorzaak van de stagnatie in de particu liere bouw heeft gegeven, is het in over leg met het bedrijfsleven doorgevoerde program van bestedingsbeperking, dat al lengs zijn gunstige resultaten op de geld en kapitaalmarkt enigszins begint te ver tonen. WIJZIGING Het ligt in het voornemen van de minister de bestaande premie- en bij drageregeling enigszins te wijzigen, waardoor een aantal bepalingen, die 'n belemmering blijken te vormen voor de soepele werking dezer regeling, zul len vervallen' of gewijzigd zullen wor den. De minister acht het, zoals hij by de behandeling van de begroting van volks huisvesting en bouwnijverheid reeds meedeelde, niet juist een tijdelijke rente bijslag op de premies toe te kennen. Hij is dan sok niet voornemens daartoe de nodige stappen te ondernemen. De berichten, die de minister van de directie van de volkshuisvesting en de bouwnijverheid uit de provincies ont vangt omtrent de voorbereiding van nieuwe bouwplannen, geven de indruk, dat de animo voor particuliere bouw nog steeds bij de subsidiemogelijkheid achter blijft, zo deelt de minister mee. De politie te Dordrecht heeft twee opperlieden gearresteerd en daarmede een groot aantal in 1957 in Dordrecht gepleegde inbraken tot klaarheid ge bracht. De beide mannen werden gegrepen, toen zij betrapt werden bij een poging tot inbraak in het kantoor van een kolenhandel. Nog twee mannen, die van tijd tot tijd in het komplot werden betrokken, zijn in arrest gesteld. Het viertal was voornamelija op geld uit. De recherche te Amsterdam heeft de 34-jarige goochelaar C. M. E. uit Amsterdam aangehouden ,die ervan verdacht wordt herhaaldelijk gepoogd te hebben zich telefonisch rijk te goo chelen. Er worden hem drie gevallen ten laste gelegd, waarbij hij zich van de bekende telefoontruc bediende: begin rijwielonderdelen op de Keizersgracht dezer maand werd een groothandel in opgebeld door iemand, die zich uitgaf voor een goede relatie van het be drijf. De „goede relatie" bestelde 15 torpedonaven, die samen f 460, kostten. „Ik zal ze straks even laten halen", zei de relatie. Er kwam in derdaad iemand (vermoedelijk de goochelaar zelf of een handlanger van hem), aan wie de naven in goed ver trouwen werden meegegeven. Later bleek, dat de echte goede relatie he lemaal géén opdracht had gegeven. Vrydag werd bij een andere firma een slijpmachine telefonisch besteld. Een onbekende kwam deze machine later halen en kort daarna bleek, dat de zgn. opdrachtgever van niets wist. De slijpmachine bleek toen reeds te zijn verkocht. Dinsdagmorgen heeft Prinses Beatrix allereerst een bezoek gebracht aan de hotelprojecten van Palm Beach, waarbij gedeputeerde Petrona haar van voorlichting diende. In de onmiddellijke omgeving van Basi- ruti zullen nog twee hotels verrijzen. Beiden zullen er toe bijdragen de toeristenindustrie, voor Curasao in de eerste plaats, maar voor Aruba eveneens de belangrijkste bron van inkomsten naast de olie te vergroten. En inderdaad biedt Aruba met zijn prachtige strand en zijn heerlijke zee attracties voor bezoekers die niet te overtreffen lijken. Via het plaatsje Noord, waar de schooljeugd de prinses hulde bracht, ging het verder naar de nutriculture boerderij van de heer S. Robins, die met een soortgelijk project op Puerto Rico veel succes oogstte. Aan het slot van het bezoek ver zocht de heer Robins de prinses sym bolisch de eerste oogst binnen te halen en tot grote vreugde van allen koos H.K.H. enkele welgevormde tomaten en komkommers uit. Later op de morgen bracht prinses Beatrix nog een kort bezoek aan de Lago Oil and Transport Company In San Nicolaas, het oliebedrijf vau '!e Standard Oil Company of New Jer.ey, „ZONNEGLOREN" GAAT KERK BOUWEN 6 januari 1.1. heeft het dagelijks be stuur van de Christelijke Vereniging tot stichting en exploitatie van de Sanatoria voor lijders aan longziekten en tuberculose, aanbesteding gehou den van de bouw van een.kerk annex recreatiezaal. Naar aanleiding van de binnengekomen opgaven is het werk gegund aan de firma V. d. Wal en Steeds te Utrecht, voor een bedrag van f 259.740,exclusief technische installaties en meubilair. Het gebouw zal verrijzen op de ter reinen van het Sanatorium „Zonne gloren" te Soest, en in een dringende behoefte gaan voorzien. Het reeds enkele jaren geleden in het leven geroepen „Bouwfonds" blijkt echter niet voldoende middelen te be zitten, om de bouwkosten hieruit ge heel te kunnen voldoen. Het bestuur hoopt met de mede werking van geheel Protestant Neder land en de reeds ingeschreven „Bouw fondsleden", de laatste „stenen", nog benodigd voor deze bouw, te kunnen aandragen. Een menigte van meer dan 100.000 per sonen, mannen, vrouwen en kinderen, stond de afgelopen nacht langs de straten van Manchester geschaard toen de stoffe lijke resten van de bij de vliegramp om gekomen spelers en officials van Man chester United van het vliegveld naar het voetbalveld van Old Trafford werden vervoerd. De ontroering was groot, en sommigen knielden terwijl de droeve stoet voorbij trok. Over een afstand van zestien kilometer was er een bijna ononderbroken file van stilstaande auto's waarvan de bestuurders met ontbloot hoofd naast de wagens had den post gevat. Alle verkeer uit de tegen overgestelde richting was stopgezet. Op het veld van de United wachtten vijfduizend mensen voor een zwijgend eerbetoon, en pas uren later verspreidde de menigte zich. Do toestand van de zwaarst gewonde overlevenden was gistermorgen nog zeer zorgwekkend. Kapteln Kenneth Rayment, medebestuurder van het toestel, en de spelers van Manchester United Jon Berry en Duncan Edwards waren alle drie bui ten kennis, en in hun toestand was geen verandering gekomen. Matt Busby, de manager van Manches ter United, de speler Johnny Blanch- flower en de journalist Frank Taylor wa ren alle drie, hoewel nog zeer ziek, goed vooruit gegaan, zeiden de doktoren. De voorhoedespeler Bobby Charlton en de heer Tomasevic van de Zuidslavische am bassade in Londen zullen waarschijnlijk vandaag het ziekenhuis mogen verlaten. Daarna komt de vleugelspeler Ken Mor gan aan de beurt. Met de keeper Ray Wood, de vleugel speler Scanion en de middenvoor Dennis Viollet, die ook nog ln het ziekenhuis verpleegd worden, gaat het goed. Het is de bedoeling, dat de sa menwerking tussen de kerken in Indonesië en in Nederlandse ker- zover dit van de Nederlandse ker ken afhangt, zo lang mogelijk zal worden voortgezet, zij het dan wellicht in gewijzigde vorm. Dit is volgens een communiqué van de Raad van Samenwerking, waarin alle zendingsinstanties van de Gereformeerde Kerken samen werken, naar aanleiding van gere zen misverstanden nadrukkelijk uitgesproken in een vergadering van de raad. Op deze vergadering heeft de zending van de Gerefor meerde Kerken zich bezig gehou den met vragen, die zijn gerezen als gevolg van de uit Indonesië ontvangen berichten over de ont wikkeling van de zendingsarbeid. In het communiqué wordt gezegd, dat de gereformeerde zending berichten heeft ontvangen van zendingsarbeiders in Indonesië, dat men zo lang mogelijk op zijn post zal blijven. Anderzijds zal een eventuele beslissing, om na overleg met d« Indonesische zendingsinstanties met vervroegd verlof naar Nederland te rug te keren, volledig door de zending worden geëerbiedigd. In het communiqué wordt voorts mee gedeeld, dat de Raad van Samenwerking samen met de generale zendingsdeputa- Minister Algera maakt ontslagen ongedaan Een derde poging van de dienst landaanwinningswerken om op grote schaal arbeiders te ontslaan op de landaanwinningswerken in het noor den van Friesland, is van de zijde van het ministerie van verkeer en waterstaat ongedaan gemaakt. Minis ter Algera heeft namelijk het aan gezegde ontslag van 107 slikwerkers in Friesland ingetrokken. De dienst landaanwinningswerken had dit ontslag aangezegd per 1 maart 1958, echter onder de toezegging, dat de arbeiders direct weer op hetzelfde werk konden worden geplaatst, maar dan als werklozen in aanvullend werk. Zij zouden daardoor hun rechtspositie verliezen. Als motief voor het ontslag werd genoemd de bestedingsbeperking. Tengevolge van een sneeuwstorm, heeft getroff zijn minstens vijftien personen om het leven gekomen. De sneeuw ligt op sommige plaatsen vijf meter hoog. ten een commissie heeft benoemd onder leiding van de zendingshoogleraar dr. H. Bergema, die opdracht heeft alle vraag stukken, voortvloeiende uit de recente ontwikkeling ln de zendingsarbeid, op zeer korte termijn onder ogen te zien. Tenslotte wordt ln het communiqué gezegd, dat voor de zending van de Ge reformeerde Kerken in Nederland voor een nog niet vast te stellen periode nog een belangrijke taak Is weggelegd om sa men met de Indonesische kerken voort te werken aan de algemene zelfstandig heid van deze kerken in de evangelie verkondiging. Boven; een moment tijdens het be zoek van Prinses Beatrix aan Emma- stad; een blijde Prinses temidden van opgetogen mensen. Links de direc teur van de C.P.I.M. de heer Bierman Onder: de versierde Koningin Em- mabrug, die de twee delen van Wil lemstad op Curasao verbindt, in avondlijke feesttooi. Diamanten huwelijk in Barneveld Dinsdag 25 februari zal het 60 jaar geleden zijn, dat Gijsbert Donkersteeg in het huwelijk trad met Mechelina van Vliet. Het diamanten paar woont aan de Nederwoudseweg 9 te Barne veld. De bruidegom is 89 jaar en de bruid 77 jaar. Uit het huwelijk werden dertien kinderen geboren, die thans alle getrouwd zijn. Er zijn voorts 94 kleinkinderen en 36 achterkleinkinde ren. Beiden gaan nog Veluws gekleed. Hij met de zijden pet en zij met de die het noorden van de staat New York witte knipmuts. Maandagnacht om één uur is in Utrecht een overval gepleegd op een bejaarde vrouw, die met een bijl niet ernstig werd verwond. De overvaller, die met een bedrag van f295,was gevlucht, is met behulp van een speurhond nog binnen an derhalf uur in zijn woning, waar aak het geld werd gevonden, gearres teerd. De dader is langs een regenpijp aan de voorzijde van het perceel Lessing- laan 87, in de wijk „Oog in Al", naar boven geklommen en binnen gekomen. Met een bijl heeft hij een deur geforceerd en kwam in de slaapkamer van de 74-jarige mevr. M. R. Door haar in het kussen te drukken belette de overvaller de door het la waai wakker geworden bejaarde be woonster om hulp te roepen. Zij werd daarbij met de bijl, niet ern stig, in de rechterzijde gewond. Met een bedrag van f 295,rende de aanvaller de trappen af en wist door de voordeur te ontkomen. Hij werd bij zijn vlucht gezien door medebe woners van het pand, die de politie alarmeerden. Het hevig geschrokken slachtoffer werd naar het Anthonius- ziekenhuis overgebracht. De politie vond de bijl in de kamgr en in het bed een leren knoop. Uit informaties bij de aannemer, die het huis heeft gebouwd, bleek daarbij een loodgieter werkzaam te zijn ge weest, die een oude bekende van de politie is doordat hij al eens eerder met een dergelijk „bijltje heeft ge hakt". Het vermoeden in deez rich ting bleek juist te zijn. Een politiehond werd lUchl gegeven aan de bijl en de knoop en de lood gieter de 23-jarige Utrechter M. L. van H., thuis opgezocht. Ijlet be hulp van een speurhond lukte het de politie spoedig de dader tot be kentenis te brengen. Het buitge maakte geld, dat hij nog juist had kunnen verbergen, kwam ook te voorschijn. Oud-minister Deckers 75 jaar Vrijdag 14 februari a.s. zal mr. dr. L. N. Deckers, lid van de Raad van State en oud-minister van defensie en van landbouw en visserij, zijn 75ste verjaardag vieren. In 1918 deed dr. Deckers zijn intrede in de Tweede Kamer als afgevaardigde van de R.K. staatspartij. In 1929 aanvaardde hij de portefeuil le van defensie in het derde kabinet Ruys. In 1935 verwisselde dr. Deckers de portefeuille van defensie voor die van landbouw en visserij. In 1937 nam hij weer zitting als kamerlid. Nij de be vrijding trad hij af als Kamerlid. Van de algemene Nederlandse ver eniging voor vreemdelingenverkeer is hij sinds 1940 voorzitter. Sinds 1 april 1946 is dr. Deckers lid van de Raad van State. De Slowaakse politie heeft 35 mensen gearresteerd, die ervan be schuldigd worden dat zij tijdens de Duitse bezetting 400 menseen heb ben terechtgesteld, zo heeft de Tsje- cho-slowaakse minister 'van binnen landse zaken vrijdag in Praag be kend gemaakt. De Amerikaanse regering heeft de benoeming van prof. Wilhelm Grewe tot ambassadeur van de bondsrepu bliek in Washington goedgekeurd. een raffinaderij, die nog steeds geldt als de grootste ter wereld. Het ls een Amerikaans bedrijf en het grote aan tal Amerikanen dat er werkt, is ook verantwoordelijk voor de Amerikaanse sfeer, die men duidelijk op Aruba kan bespeuren. De president—directeur e heer Mingus, en enkele van zijn naas te medewerkers begroetten de prin ses en haar gevolg toen zij na een lange rit per auto dwars over het eiland tegen het middaguur arriveer de. Het leek wel of de gehele bevol king van San Nicolaas was uitgelo pen om haar te begroeten, toen zij door het stadje reed. Overal warcr vlaggen en juichende mensen. Het afscheid van Aruba wer;l p Basiruti gevierd, waar een aantal ge nodigden zich om de houtskoolvuren van een state-partij verzamelden en waar onder het genot van het ge roosterde vlees de mogelijkheid be stond voor prinses Beatrix om met da diverse autoriteiten eens dieper in te gaan op de verschillende aspecten welke Aruba biedt. In een mijn te Mericourt bij Lens (noord-Frankrijk) is een liftkooi neer gestort. De elf mijnwerkers die zich er in bevonden, maakten een val van 65 meter en waren op slag dood. Deense aankoop van zaaioesters Naar wij vernemen is de belang stelling uit Den'emarken voor de zaai oesters overgegaan tot de aankoop van 3 miljoen zaaioesters. Verdere aankoop wordt nog overwogen. Ook uit Engeland is geïnforme.Vd naar bepaalde soorten zaaioesters. Een de putatie van belangstellenden uit dit land wordt in het laatst van deze maand verwacht. De oesterverzendingen De oesterzendingen over januari '58 Waren als volgt: Nederland 126.140 (188.474), België 1.620.570 (1.878.096), Engeland 97.900 (70.000), Duitsland 132.835 (141.910), Frankrijk 104.000 (135.500), andere landen 54.710 (63.910). De tussen haakjes geplaatste cijfers geven de vergelijkende cijfers weer over januari 1957. Hieruit blijkt, dat de verzending in januari 1958 ruim 300.000 minder was dan in dezelfde maand van het vorig jaar. Over het gehele seizoen genomen is de verzen ding ruim 1 miljoen minder aan ln. het afgelopen seizoen. Loop der bevolking in Nederland over 1957 Volgens het dezer dagen door het Centraal Bureau voor de Statistiek voorlopig vastgestelde bevolkings cijfer van Nederland per 31/12-1957 bedroeg het aantal inwoners op dat tijdstip 11.094.736 hetgeen een toene ming in 1957 betekent met 138.000 in woners. De 11-miljoenste inwoner werd in mei geboekt. Uniecongres S.S.R. in in Groningen Het 72e jaarlijkse uniecongres van de S.S.R. zal woensdag, donderdag en vrijdag a.s. in Groningen worden ge houden. Er staan drie lezingen op het pro gramma n.l. door dr. Rietveld (Den Haag) over „God en de mondige we reld", prof. dr. K. J. Popma (Utrecht) over „de mondige wereld en haar go den" en dr. J. H. Schreurer (Voor burg) over „de mens in de mondige wereld". Deze lezingen vallen onder het eongresthema van dit jaar. „etsi Deus non daretur" (alsof God niet be stond). Vervoerproblemen in B cneluxverband „De Belgische vervoerders hebben ondanks de hun in Nederland toege stane vrijheid van de weg vooral klachten over de moeilijke concurren- tie-positie", zei de heer K. C. A. Col- lette, directeur van de Nederlandse In ternationale Wegvervoer Organisatie (N.I.W.O.), in de rede, die hij tijdens de jubileumbijeenkomst van het syn dicaat voor het algemeen vervoer per auto (S.A.V.A.) te Antwerpen hield over „vervoerpvoblemen in Benelux- verband". Spreker zeide, dat de verschillen van vervoerspolitieke opvattingen en knelpunten in beide landen medebren gen, dat men zowel in België als in Nederland de komende ontwikkeling in het unieverdrag met enige argwaan gadeslaat. Hij zag echter voor alle par tijen grote mogelijkheden in het unie verdrag verankerd en was van mening, dat juist door de bepalingen van het Unieverdrag de concurrentiemogelijk heden voor het Belgische wegvervoer ten opzichtee van het Nederlandse wegvervoer er beslist niet op achter uit zijn gegaan. Want hier gelden de grondbeginselen van „de harmonisatie van de concurrentievoorwaarden tus sen de verschillende takken van het ■binnenlands vervoer op het grondge bied van elk der drie partijen" en „de rentabiliteit van de vervoeronderne- mingen".

Zeeuwsch Dagblad | 1958 | | pagina 3