Zal het veel heter worden dan verleden week? UIT DE PROVINCIE Sportlieden gaan geen beste tijd tegemoet Kats en KCS kunnen geen wedstrijden meer spelen KAAS Ik geef hem een overhemd in vrolijke cadeau- verpakking Gelijke spelen in voetbalprogramma in de lijn der verwachtingen Reeds twee afgelastingen van korfbalprogramma Zaalhandbal draait op volle toeren T orenrestaur atie in Oudelande NCLB, St. Philipsland veertig jaar Kaarsen, kaas en Kerstmis Nieuw P.MT, te Katwijk a* cL Rijn Kapitein niet schuldig aan stranding „Vittangi" Sl-M/Ok Vrijdag 20 december 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 7 NA HET TRIESTE RESULTAAT van verleden week in de korfbal en voetbalcompetitie ziet het er helaas voor de komende sportdag niet veel beter uit. We kunnen slechts zeggen: laten we er het beste van hopen. In ieder geval doen we net alsof alles doorgaat en geven we toch enige prognoses. Wat het voetbalprogramma betreft is er weep een knaap van een programma op stapel gezet. Of het echter ooit in zijn geheel van de helling zal lopen, dat betwijfelen we ten zeerste. Na een globaal overzicht lijkt het ons toe, dat er in de eerste plaats wat meer gelijke spelen te verwachten zijn dan normaal het geval is en voorts, dat, mocht er hier en daar gespeeld worden, de scores nogal hoog zullen uitvallen. Het laatste in verband met de drassige velden. Overigens zijn ver scheidene clubs er bepaald niet bang van hoge uitslagen te jorceren, getuige een van de twee wedstrijden, die vori ge week zaterdag doorgang kon vin den. Hoek 2 velde met 13 doelpunten tegen 2 Spui 2. Geen verandering In de kopgroep van de eerste klas ziet het er niet naar uit, dat er veel wijziging zal komen. Arnemuiden zal hoegenaamd geen moeite ondervinden met het behalen van twee punten in Zaamslag. Hetzelfde geldt voor Nieuwdorp, dat thuis tegen Tem. Boys speelt. Krabbendijke zal zich kunnen handhaven na een overwinning op Spui. Zowel voor AZW en Col. Boys geldt, dat zij beide overwinningen kun nen boeken. Slachtoffers hiervan moeten dan worden respectievelijk Wemeldinge en Rillandia. In 2A noteren we Meeuwen als win naar in de uitwedstrijd tegen Oostkapel- le. SerooskerkeMiddelburg is een van die ontmoetingen, die een goede kans ma ken op een puntenverdeling. Nieuwland is niet opgewassen tegen Zeeland Sport. R.CS 4 moet ongetwijfeld lijdelijk toezien, dat VCK de bult binnen haalt. Het ziet er in de 2e klasse B maar weinig hoopvol uit voor Bevelanders en Wissenkerke. Dat wil zoveel zeggen, dat SVD en Goes 5 niet met lege handen achter blijven. Ook voor Heinkenszand is de toestand maar treurig. Kloetinge zal er wel van profiteren en twee pun ten grijpen. Achter KatsKapelle zouden we voorlopig een 3 willen zetten. Yerseke 8 tippen we als winnaar in het duel te gen Wolfaartsdijk. Evenveel goals? Zou het vreemd zijn wanneer Arne muiden 2 en Col. Boys 2 in 2C evenveel goals scoorden? En wat dacht U van Ril landia 2Kloetinge 2? Hier is echter ook heel goed mogelijk, dat de thuisclub be slag legt op de twee punten. Kapelle 2 Krabbendijke 2 wordt een winstpartij voor de gasten. Wemeldinge heeft de beste kans op winst tegen Wolfaartsdijk 2. Lantaarndrager Brouwershaven 3 in 2D zal het moeten afleggen tegen Bruse Boys. Burgh 3 heeft de beste papieren in de strijd tegen Bruse Boys 2. Duiveland zal zich beslist niet van de wijs laten brengen en Sinoto een nederlaag toe brengen. Mevo 2 en 3 hebben beide vijf punten behaald tot op heden. En waarom zouden zij er na zaterdag a.s. niet samen zes van maken? Twee wedstrijden zijn vastgesteld in 2jE. Of Arnemuiden juist iets sterker is dan VCK 2?. Een gelijkspel is ook hier niet uitgesloten. Kats gaat het niet ge makkelijk krijgen tegen 's-Heer Hen drikskinderen. De zege hadden wij toe gedacht aan de gasten. AZW 2 gaat zijn puntental op 12 brengen na de ontmoeting tegen Drie wegen 2. Het derde eljtal van AZW echter zal het niet vlot verlopen. Spui 2 heejt hier betere papieren. Tem. Boys 2 gaat vermoedelijk Driewegen verslaan. Hoek 1 wint van Hoek 2. Hoe kan het anders? Programma le klasse: Zaamslag IArnemuiden I; AZW I Wemeldinge I; Colijnspl. Boys IRillan dia I; Krabbendijke ISpui I; Nieuw dorp ITern. Boys I. 2e klasse A: Oostkapelle IMeeuwen I; Serooskerke Nieuwland I; RCS IV—VCK I. 2e klasse B: SVD IBevelanders I; Goes VWissen kerke I; Kloetinge IHeinkenszand I; Kats IKapelle I; Wolfaartsdijk IYer seke III. 2e klasse C: Arnemuiden II—Col. Boys II; Kapelle II Krabbendijke II; Rillandia II—Kloetin ge II; Wemeldinge IIWolfaartsdijk II. 2e klasse D: Bruse Boys IBrouwershaven III; Burgh IIIBruse Boys II; Duiveland ISinoto I; Mevo IIIMevo II. 2e klasse E: VCK IIArnemuiden III; 's-H. Hendriks kinderen IKats II. 2e klasse F: Driewegen n—AZW II; Spul II—AZW III; Tern. Boys IIDriewegen I; Hoek I —Hoek II. Het zit de competitieleider bepaald niet mee om de competitie 1957 klaar te krijgen. Reeds tot tweemaal toe moest alles worden afgelast. Inmiddels is reeds komen vast te staan, dat de vereniging Kats en KCS door diverse moeilijkheden de hun nog resterende wedstrijden niet meer zullen kunnen spelen. Alle nog door hun te spelen wedstrijden zijn nu door de tegenstander met 50 gewonnen. De meest belangrijke wedstrijd van zaterdag is de ont moeting Elto IOlympia I die het antwoord moet geven op de vraag of Elto het volgend jaar voor het eerst in de eerste klasse zal uitkomen of dat Olympia I het eerste klasserschap zal behouden. Voor de wedstrijden van zaterdag verwachten wij de volgende resultaten: Prom. le klasse: Elto IOlympia I 1. From. 2e klasse: BKCSwift 4 1. OndoBlauw wit I 3. Klasse 2b: Togo IIScampolo II 1. Luctor IZeelandia I 2. Klasse 3b: Swift VI—Animo III 1. ADSP1RANTENPROGRAMMA Afd. b. Swift vlugAnimo b. Afd. d: VopoTjoba. Afd. c: Scampolo bLuctor c. De PoelVios b. Vios bDe Poel. Nu ook de Goese veilinghal voor de zaalhandbalcompetitie in gebruik werd genomen, kon een omvangrijk programma worden afgewerkt. Ër werden dan ook maar liefst 17 wed strijden gespeeld. In de 1ste klasse heren had de Goese derby Hellas-Tonido een wel heel spannend verloop. Tenslotte won Tonido met de wel heel zeldzame uit slag 1415. Marathon begon de com petitie met een 138 nederlaag tegen EMM zodat de stand er als volgt uit ziet: Tonido 2—4; Hellas 2—2; EMM 32; Marathon 10. In de 2de klasse heren behield Olympus de leiding, dankzij een 119 overwinning op Walcheren. Volhar ding toonde zich sterker dan Fortuna (69) en haalde dus de eerste puntjes binnen. In de 3e klasse begon For tuna 2 beter, want Neptunes moest er met 811 aan geloven. Bij de junioren bleek Marathon net niet opgewassen tegen Olympus (78). In de 1ste klasse dames bleven Ma rathon en Hellas ongeslagen en zon der verliespunten de leiding delen. Ingezonden mededeling (adv.) Een geschenk voor hem èn voor haarelke dag een correct, schoon overhemd en toch geen minuut Strijken of geen cent wasrekening meer. In effen tinten, fijne streepjes en ruitjes van f 17.90 af, Aanbevolen door de Ned. Ver. van Huisvrouwen. Marathon bleef met 42 baas over Zeeland Sport en Hellas behaalde een 128 zege op Tonido. De stand is hier: Marathon 24; Hellas 24; Tonido 2—0; Zeeland Sport 20. In de 2de klasse startte Olympus met een 95 overwinning op EMM. In de 3de klasse nam ODI de leiding, dankzij een benauwde 54 zege op Volharding. Luctor en Hellas 2 scoor den elk vier maal en deelden de buit dus eerlijk. Bij de junioren A kwam Olympus op de onderste plaats, want het trok tegen Marathon net aan het kortste eind (56). Bij de junioren B behaalde Tonido een stevige 40 zege op Hellas. Pas volgend jaar In de raad van Oudelande is mee gedeeld, dat het ontwerp voor een rioolwaterzuiveringsinstallatie waar schijnlijk nog dit jaar gereed zal ko men. Besloten werd tot aankoop van de nodige grond tot bouw van deze installatie aan de Baarl.weg van Gez. Mol. De torenrestauratie zal vermoede lijk pas na 1 jan. 1958 kunnen begin nen, daar de rijksgoedkeuringen voor 1957 zijn uitgeput. De brandstoffenbijslag voor minder draagkrachtigen werd verhoogd tot ƒ4.65 per week. Verzoek van de Prot. Chr. en R.K. Stichting Maatschappelijk Werk om verhoging van de jaarlijkse subsidie tot resp. f 0.25 en f 0.20 per inw. werd ingewilligd. Verzoek van de Herv. Gezinsverzorging Ring Borssele om subsidie werd voorlopig afgewezen. De gemeentebegroting 1958 werd vastgesteld. Behoudens inwilliging van het verzoek om hogere uitke ring uit het gemeentefonds voor 1957 (waarop nog geen beslissing is ontvangen) sluit de begroting 1958 met 'n post onvoorzien van ƒ993,77. Nieuwe kapitaalswerken zijn niet geraamd. Het bedrag per leerling voor de openbare school voor 1958 werd vast gesteld op ƒ47,13. De exploitatiever goeding voor de bijzondere lagere school over 1956 werd vastgesteld op ƒ2969,70 en de werkelijke uitgaven op ƒ3629,99. De raad besloot voorts tot instandhouding van de O.L. school. De Commissie tot wering van School verzuim werd als volgt samengesteld: C. J. Christiaanse, C. Bosselaar, P. Bosselaar, P. Meeuwse Cz. en J. de Broekert. Tot lid van het B.A. werd herbenoemd de heer C. Lous. De Woonruimteadviescommissie werd ge heel herkozen. Op feestelijke wijze heeft de afde ling St. Philipsland van de Ned. Chr. Landarbeidersbond het 40-jarig bestaan gevierd. De leiding berustte bij de heer J. Verwijs. De secretaris der afdeling, de heer P. Mol hield een inleiding over de arbeidstoestanden van vroeger en herinnerde aan de totstandkoming van de organisaties. Voorts gaf de heer Mol een overzicht van de uitbreiding der N.C.L.B. In 1917 kwam een afde ling St. Philipsland tot stand. Van het eerste bestuur waren nog drie perso nen aanwezig. De hoofdbestuurder, de heer Van Wensen sprak een feestrede uit, waar in hij wees op de betekenis en het nut om christelijk georganiseerd te zijn. Verder voerden nog het woord de oud-secretaris, de heer L. Neele en de oud-voorzitter, de heer J. Neele; de voorzitter van de zustervereniging A. J. Polder, de heer J. Quist, het lid van de ledenraad, de heer L. Quist en tot slot burgemeester de Jonge. Hij hoopte dat de afdeling op de ingeslagen weg Ingezonden mededeling (adv.) Natuurlijk hebt U met Kerstmis kaarsen in huis. Immers, wat is Kerstmis zonder kaarsen? 't Is als een maaltijd zonder kaas. Laat daarom met al Uw zorg voor kaarsen de kaas met Kerstmis toch niet schieten. Want zonder kaas is Kerstmis geen Kerstmis. Als U vóór het Kerstdiner een aperitief drinkt, presenteer er dan een stukje kaas bij - en na het diner, als waardig sluitstuk, weer een hartig stukje Hollandse kaas. Dat accentueert het succes van Uw kookkunst! Over kookkunst gesproken kent U het Kaasreceptenboekje, met schat aan kaasrecepten? Vraag het Uw winkelier (25 ct.) of schriftelijk (25 ct. postzegel bijsluiten), aan Het Nederlands zfuivelbureau Cort van der Lindenstraat 7, Rijswijk-Z-H. doe meer met (Van een verslaggever) Gistermiddag had onder aanwezig heid van een groot aantal marine autoriteiten en kerkelijke en burger lijke vertegenwoordigers uit Katwijk en omgeving de opening plaats van het prachtige nieuwe Protestants Mili taire Tehuis te Katwijk aan den Rijn, bedoeld voor de mannen van de mari neluchtbasis Valkenburg. Achtereenvolgens werd gesproken door schout bij nacht L. Brouwer, die een fraai embleem onthulde van onze grootste kruiser De Ruyter, vervolgens sprak schout bij nacht C. B. Fortuyn, kapt. ter zee W. O. P. R. Aernout, de burgemeester van Katwijk, mr. W. F. Schokking, voorzitter van P.S.T., ds. H. de Valk, Geref. predikant te Kat wijk aan den Rijn, voorzitter van het federatief bestuur van Pro Rege en tot mag voortgaan en in groei en bloei slot de vlootpredikant ds. W. P. Kra- mag toenemen. I mer. De raad voor de scheepvaart heeft in een schriftelijke uitspraak ver klaard dat de stranding van 't Zweed se motorschip „Vittangi" op 18 febr. j.l. nabij het roeiershoofd te Vlissin- gen niet te wijten is aan enige schuld van de kapitein of de loods, maar dat de ramp een gevolg is van bijzondere onvoorziene omstandigheden. Het schip was circa 300 m. uit de wal op een oud wrak gestoten. Honderden sche pen waren er voordien overheen ge-' varen. Het schip, dat een grote diep gang had, werd ernstig beschadigd. Het maakte veel water en slechts door naar het oordeel van de raad uitste kend verricht bergingswerk gelukte het de „Vittangi" weer vlot te krijgen, waarna het naar Rotterdam kon wor den gesleept om te worden hersteld. AXEL N.C.V.B. In het lokaal bij de Ned. Herv. kerk heeft de plaatselijke afdeling van de N.C.V.B. dinsdagavond haar kerkver gadering gehouden. De door de bond uit gegeven kerstliturgie werd uitgevoerd, aangevuld met kerstverhalen en koor zang verzorgd door de leden. A.R.-kiesvereniging. In de laatst ge houden vergadering van de A.R.-kiesver- eniging Nederland en Oranje werd in de eerste plaats de kandidatenlijst voor de Prov. Staten vastgesteld. Verder werd met algemene stemmen besloten, evenals vorig jaar, opnieuw met een gecombi neerde lijst a.r.-s.g.p. uit te komen voor de gemeenteraadsverkiezingen. ARNEMUIDEN A.R.-kiesvereniging. Onder leiding van de heer K. J. Steketee, vergaderde woensdagavond de A.R.-kiesvereniging. In zijn openingswoord herdacht de voor zitter de heer B. J. la Soe, die als raads lid en wethouder de A.R.-partij vele ja ren heeft vertegenwoordigd. Nadat de kandidatenlijst voor Prov. Staten was vastgesteld, werd in de plaats van de heer La Soe gekozen, de heer J. Corne- lisse Czn. De heer P. Boon Sr., van St. Laurens sprak tenslotte over de vraag: Wat lezen wij? Hierop volgde een pret tige discussie. N.C.V.B. De plaatselijke afdeling van de Ned. Chr. Vrouwenbond heeft de kerstmiddag gehouden met de dames uit de gemeente, die ouder dan 65 jaar zijn, de weduwen en de hulpbehoevenden. De leiding berustte bij zuster Van Donk. De kerstinleiding werd behandeld door mevr. Boone-Meerman. De presidente las een mooi kerstverhaal en een koortje zong ter afwisseling op verdienstelijke wijze enige kerstliederen. Samenzang, de clamatie en tractatie maakten deze mid dag zee r gezellig. Des avonds werd een kerstfeest gevierd met de eigen leden. Ook dat was zeer gezellig. BERGEN OP ZOOM A.R.-kiesvereniging. Woensdagavond hield de A.R.-kiesvereniging een goed bezochte ledenvergadering onder leiding van de heer J. J. Boon. Het akkoord tot samenwerking met de C.H. bij de a.s. gemeenteraadsverkiezin gen werd vastgesteld, waarbij als voor naamste bepaling, dat de C.H. de oneven nummers zullen bezetten, dus een C.H.- candidaat lijststrekker zal zijn. Het akkoord bij de statenverkiezingen in Brabant werd met grote instemming besproken. De lijst van kandidaten voor de ge meenteraadsverkiezingen werd vastge steld. Met grote belangstelling werd geluis terd en gediscussieerd naar en over de beantwoording van een 5-tal vragen, ie der door een daartoe aangewezen lid. COL1JNSPLAAT Kerstmuziek. Dinsdagavond bracht het muziekgezelschap „Soli Deo Gloria" een bezoek in het oudeliedenhuis „Rustoord" waar zij door het spelen van enkele kerstliederen e.d. de oudjes een gezellige avond bezorgden. 's-GRAVENPOLDER Verkiezing. Tot notabelen van de Ned. Herv. gemeente zijn herkozen de heren A. B. Hulshof en Jac. Walraven, i HEINKENSZAND Kerstfeestviering. De afd. Heinkens zand van de N.C.V.B. hield een kerst avond onder leiding van mevr. Amesz. De liturgie werd verzorgd door mevr. Amesz, en mevr. Lammers en het kerst verhaal werd verteld door mevr. Huis- soonAlmekinders. KAPELLE Publieke verkoping. In café „De vei ling" werd ten overstaan van notaris J. C. Kram alhier publiek verkocht een woonhuis met schuurtjes aan de Stati onsstraat 3 alhier, groot 4 a 7 ca. Zulks ten verzoeke van de heer H. C. Noussen. Hoogste inschrijver was de heer M. van Liere Mzn. voor f12.600,Het perceel werd niet gegund. KORTGENE Raad. Vrijdagmiddag om half drie komt de raad bijeen. Op de agenda staat o.m. een voorstel om rente en aflossing te garanderen van de bedragen, die door de Groene Kruisverenigingen van Co- lijnsplaat en Kortgene moeten worden geleend voor de bouw van Groene Kruis- gebouwen. Verder is er een voorstel om over te gaan tot verbetering van de Kruisstraat te Colijnsplaat en de Van Cit- terstraat. KRABBENDIJKE Zangavond. De zangvereniging Sursum Corda, hoopt op tweede Kerstdag in het kerkgebouw van de Geref. gemeente een zangavond te geven. Medewerking wordt verleend door de koren „De Lofstem" te Wolfaartsdijk en „A Capello" te Yerseke. Aanvang zeven uur. ST. MAARTENSDIJK Aanbesteding. Maandag is in St. Maar tensdijk aanbesteed door de herverkave ling bestek t.d. 1381, code 221128, inzake het aanleggen, verbeteren en verharden van wegen, ter lengte van bijna drie kilo meter, met bijbehorende werken in de herverkaveling Zeeland, bureau van uit voering Tholen. De inschrijving was als volgt: Gebr. J. M. Moerland, St. Annaland f153.600; G. van Herk Tzn, Nieuwerkerk f159.900; B. Stegink, Vlissingen f162.000; Fa. Buitendijk, Strijen f162.000; N.V. v.h. J. van Verlaat en Zn, Hardinxyeld-Gies- sendam f164.500; Fa. J. D. Jansse, Mid delburg f164.750; A. en D. v. d. Werff, St. Maartensdijk-Scherpenisse f 165.200; M. de Oude en K. T. de Jonge, Zierikzee f 165.600? J. H. van Eleveld en Zn, Gro ningen f 167.860; Fa. Janssen en Co, Le pelstraat f167.000; N.V. Hillen en Roozen, Amsterdam f172.000. De raming bedroeg f 195.950,Gun ning is aangehouden. OOSTKAPELLE Ouderavond. Dezer dagen werd de ouderavond gehouden van de Chr. school „Een school met de Bijbel". Een groot aantal ouders kon de voorzitter van de schoolvereniging, de heer J. de Kam, in het verenigingsgebouw verwelkomen. Het hoofd der school, de heer P. Cor- nelisse, hield een causerie over „De zesde klas op de lagere school". Dit praktische onderwerp werd met grote aandacht ge volgd. Na een voordracht van mej. Vo- back onderwijzeres en zang van een koortje der leerlingen uit de hoogste klas onder leiding van de onderwijzer, de heer J. Zwart, vertrok het gezelschap naar de schoollokalen voor bezichtiging van het werk. Hier was ook gelegenheid nader in contact te treden met de. leer krachten. NCVB De afdeling van de Ned. Chr. Vrouwenbond kwam in kerstvergadering bijeen onder leiding van de presidente mevr. Lantsheer. Uitgevoerd werd de door het hoofdbestuur uitgegeven Kerst liturgie 1957. De daarin opgenomen me ditatie werd verzorgd door mevr. Corbijn- Sinke. Bovendien werden door verschil lende dames kerstgedichten voorgedragen en vertelde mevr. Sprenger-Staring een kerstverhaal. De jaarvergadering van de afdeling werd bepaald op 30 jan. 1958. De kerstvergadering was zeer druk be zocht. RILLAND-BATH Verkiezing. In de vergadering van de notabelen der Ned. Herv. kerk is de heer Jac. Bolier, als kerkvoogd herkozen. In de vacature van de heer M. Weststrate, die niet meer in aanmerking wenste te komen, wegens hoge leeftijd, werd geko zen de heer L. Nagelkerke. De heer West strate heeft de kerk gediend, vanaf 1912, eerst als diaken, later als notabel en kerkvoogd. In dezelfde vergadering werd afscheid geomen van de notabelen A. A. Mol en M. C. de Koster, die beiden 42 jaar on afgebroken als notabelen werkzaam zijn geweest. SINT ANNALAND Kolendamp. Maandag hadden de ge zinsleden van winkelier J. de Goffau uit de Voorstraat te Sint-Annaland last van hoofdpijn. Na des avonds naar bed te zijn gegaan, kon de heer des huizes de slaap maar niet vatten. Dinsdagmorgen ont dekte hij, dat kolendamp de oorzaak was. Zijn vróuw en de beide kinderen werden bij vrienden ondergebracht. De heer De Goffau maakt het naar omstandigheden goed, doch zijn vrouw is nog niet geheel hersteld. De oorzaak was een verstopte kachelpijp in de winkel. Gelukkig liep dit voor het gezin De Goffau tot nog toe bijzonder goed af. Advents- en Kerstwijdingsavond. Dins dagavond 17 december hield de Neder lands Hervormde Bijbelkring te Sint- Annaland haar jaarlijkse Advents- en Kerstwijdingsavond o.l.v. ds P. Westland. De heer A. Rijnberg hield een Bijbel inleiding over het Kerstevangelie. Verder werd de avond gevuld door het voor dragen van gedichten door mej. J. A. Krijger, de heer C. Verhoole en de heer R. Weijler. Mevr. C. Quist-van Ofwegen en mevr. H. Rijnberg-den Braber lazen kerstverhalen voor. Verder was er een korte Kerstliturgie door de heer C. van Winkelen, afgewisseld met zang van Kerstliederen door een koor en een duet. VEERE Weegbrug. In onze maandagkrant pu bliceerden wij een bericht over de door de weegbrug verwerkte hoeveelheden tijdens de bietencampagne. Hierin is een storende zetfout geslopen. Er zijn nl. ge wogen 9.969.580 kg suikerbieten en 157.320 kg pulp. VROUWENPOLDER Schietvereniging. Onder leiding van da heer G. de Jonge hield de schietvereni ging de vierde jaarvergadering. Uit da verslagen bleek, dat er een flink saldo in kas is en dat er 24 leden zijn. Hierna reikte burgemeester De Kam de prijzen uit: klasse A: C. Corbijn; Jac. Corbijn; C. de Bruyn; C. Tilroe; L. Schoe; J. Al- laart; M. Louwerse; A. Duvekot. Klasse B: A. Schout; J. Louwerse en J. Schout. Gewone prijzen: le C. Corbijn; 2e J. Cor bijn. Na de pauze voerde een groep van het tamboer- en pijperkorps „Juliana" in Middelburg het stuk „De tante van Char lie" op. Herv. vrouwen. De hervormde vrou wenvereniging hield onder leiding van mevr. De Boer het kerstfeest. Nadat de liturgie afgewerkt was las mevr. De Boer een prachtig kerstverhaal. ZOIJTELANDE Raad vergadert. Vandaag komt de ge meenteraad in openbare vergadering bij een. De agenda vermeldt o.m. de volgen de punten: plaatsbepaling voor de her bouw van het cafébedrijf G. Gabriëlse, behandeling aanvraag grond voor de bouw van een R.K. toeristenkerk en aan bieding van de begroting 1958.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 7