Vlissingen Van Nelle's htétfêfk Unox GRATIS RADION VOOR IEDEREEN ttnaten soep en... van soep... en tfeest kan beginnen wast witter.;* en zachter Radion-letteractie 8 cent VOORDEEL 16 cent VOORDEEL Volmaakt koffie! 26EUWSCH DAGBLAD Pagina 8 Uw beurs vaart er wel bij Als U geregeld met Radion wast, weet U dat het doet wat het belooft: witter wassen.en zachter wassen. Kunt U beter voor Uw was verlan gen Maar Radion gaat nu nog meer voor U doen. Radion helpt U het leven een beetje goedkoper te maken. U kunt voortaan geregeld een pak Radion gratis krijgen. En dit op een bjjzonder gezellige en spannende manier. Begin vandaag nog! Doe mee aan de nieuwe, aantrekkelijke Radion-letteractie! D. BIJL JZN, In het villapark te Vlissingen, dicht bij boulevard en strand zijn te koop in aanbouw zijnde villa's. Luxe afwerking. Vrije vestiging. bereid volgens het Chase Sanborn recept In blikjes van 25 gr. 1.39 I 50 gr. 2.48 I 200 gr. 8.9S Uziet geurig, romig en vol balletjes... CHASE SANBORN RECEPT het verschil! Donderdag 21 november 1957 'mm mm Uw leverancier heeft pakken Radion voor U met letters erineen R, A, D, I, O of N. Verzamel deze letters op de spaarkaart die bij U thuis is bezorgd. Elk woord R.A.D.I.O.N. geeft recht op een gratis pak. Ruil Uw dub bele letters met Uw buurvrouw of vriendin. Dat maakt het sparen extra gezellig enU bent nog vlugger toe aan Uw volgend gratis pak. Ook Uw gratis pak bevat een letter. U behoeft er dus maar vijf bij te sparen.' De spaarkaart hebt U beslist nodig. Is de Uwe zoek? Haal een nieuwe bij Uw leverancier. U kunt dan precies lezen wat U allemaal kunt doen en op welk een prettige manier U met Radion voordelig uit bent: op ieder standaardpak op ieder reuzenpak Deze aanbieding geldt alleen voor de provincies: Groningen, Friesland, Drente, Limburg, Noord-Holland ten noorden van het Noordzcekanaal, Zeeuws- Vlaanderen, Walcheren, Noord en Zuid-Bcveland. RAD 56.210.500. M] Volledige inlichtingen worden geheel vrijblijvend verstrekt door: Kasteelstraat 116, Vlissingen - tel. 01184 - 2537 dats tomatensoep! Ja, dit is tomatensoep uit de fijne keukenromig, verrukkelijk gekruid en met malse balletjes. Unox gebruikte alleen tomaten-op-hun-best, dus op precies het juiste moment geplukt en direct daarna bereid. Van zo'n verkwikkend fris en geurig soepje r geheel volgens uw smaak bereid - wordt volop genoten l Unox stelt U in staat er dagelijks op te tracteren. Proeft U maar: het kan niet beter! llnox Kijk, zo verzegelt UNOX het aroma, zo blijft die frisse smaak bewaard I Unox verzegelt de gezonde natuurlijke Voor uw gemak werd de nieuwe Unox sappen van tomaten en verse tuinkruiden soep extra geconcentreerd. U tovert 4grote, samen met mals vlees tn een busje. Zó krachtige porties uit het handige busje. ontsnapt er niets eD droogt er niets uit I Alléén met Unox soep kunt U zo gul zijn l Zoekt u poederkoffie, die de naam koffie ten volle waard is? Neem dan Van Nelle's Instant Coffee. Volmaakt geurig! Volmaakt pittig! Volmaakt koffie Open een busje Van Nelle's Instant Coffee en u ziet dat deze poederkoffie volkomen nieuw, volkomen anders is. Miljoenen minuscule „koffie-kogeltjes" omsluiten het geheim van de snelle oplosbaarheid en de superieure smaak van Van Nelle's Instant Coffee! Alleen Van Nelle's Instant Coffee wordt bereid volgens het unieke Ja, er is belangrijk en verheugend nieuws over Nederlands meest gebruikte wasmiddel. Het is nieuws dat U rechtstreeks aangaat en waarvan U meteen en volop de zoete vruchten plukken kunt. Hoe? Leest U maar en... profiteer ervan! Dit procédé werd ontwikkeld in Amerika, waar de poederkoffie zijn meest volmaakte vorm bereikt heeft.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 8