VCK bedwongen door Veere Yerseke werd koploper Markt Kwekerij M. II. Dekker Adresboek van Goes Begroting 's-Gravenpolder zeer sober van opzet Middelburg brengt tekort terug tot f 200.000.— B.B.-oefening in Vlissingen Onderste plaats in eerste klasse nog onbeslist Meerdere merkwaardige uitslagen in voetbalcompetitie Vier gelijke spelen in één klas Ds A. F. Goedendoi'p naar Nieuwdorp Raad vergaderde Volleybalcompetitie MIDDELBURG TOP I en Blauw wit I hesen kampioensvlag Prijs f 1.25 Voor de siertuin Voor ofheiningen en boerderijbeplanting Voor de fruiftuin Bloembollen Voor de kamer Snijbloemen Kamerplanten en snijbloemen GOES Nagekomen advertenties andag 11 november 1957 .ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 1 VELE VERRASSINGEN behoorden tot de resultaten van de af gelopen zaterdag. Wanneer we de uitslagen van verschillende klassen even in vogelvlucht nagaan, valt het direct op, dat: a. Rillandia ver loor, b. Zeeland Sport won van Serooskerke, c. Veere koploper V.C.K. bedwong, d. Yerseke koploper in 2 B (Mevo speelde gelijk), 1. Spui 2 afrekende met Hoek. Vermelden we voorts nog, dat er vele gelijke spelen genoteerd kon den worden, waarvan vier in de 2e klasse B. Zoals hierboven reeds werd gezegd, heeft Zeeland Sport in 2 A Seroos kerke verslagen. Eén doelpunt ver schil was juist voldoende om de gas ten met lege handen naar huis te la ten gaan. Nieuwland heeft de eerste winstpunten in deze competitie bin nen. R.C.S. 4 verloor met 32. Mid delburg 5Oostkapelle gaf ook een enigszins merkwaardig resultaat te zien, aangezien de gasten wonnen met klein verschil. Veere gaf de klap op -de vuurpijl door koploper V.C.K. er onder te krijgen. V.C.K. blijft echter bovenaan staan. Een punt voor Mevo In 2 B werd slechts één beslissende wedstrijd gespeeld. Yerseke 3 won van Wolfaartsdijk. En dit bracht de thuisclub op de bovenste plaats, want koploper Mevo verspeelde een punt tegen S.V.D. Heinkenszand behaalde ook het eerste goede resultaat van dit jaar. Wissekerke moest een punt la ten schieten. KapelleKloetinge werd eveneens een puntenverdeling. Opvallend was het in 2 C dat Arne muiden 2 zo drastisch afrekende met Kapelle 2. ColpL Boys 2 moest een veer(tje) laten in de vorm van een punt aan Rillandia 2. Het was ook niet zo best van Krabbendijke 2, dat Kloe tinge 2 met één punt een deel van de winst voor zich opeiste. Wolfaartsdijk kon het niet bolwerken tegen Wemel- dinge 2. Twee wedstrijden .werden er ge speeld in 2 D. Brouwershaven speelde een verloren wedstrijd tegen Mevo 2. Duiveland bleef heer en meester tegen Burgh 3. Ds. A. F. Goeaeuuurp te Lu Burg op Texel hoopt zondag 1 dec.,. zijn Intrede te doen in de geref. kerk te Nieuwdorp, na in de morgendienst be vestigd te zijn door ds. J. van der Leek te Kapelle-Biezelinge. Ds. Goedendorp werd op 26 oktober 1922 te Hazerswoude geboren. Hij groeide op in de havenstad Rotterdam, waar zijn vader hoofd van een geref. ulo-school was. Daar bezocht hij o.m. het Marnixgymnasium. Na de oorlog studeerde hij theologie aan de V.U. en deed daar kandidaatsexamen op 1 juli 1950. Op 26 november van dat jaar werd hij bevestigd te Den Burg. Van september 1954oktober 1955 deed ds. Go 'endorp dienst als legerpredïkant. iDoor een betreurenswaardig mis verstand is de foto van de predikant zat dag terecht gekomen op de voor pagina, terwijl het bovenstaande be richtje, dat er bij hoorde op pagina 2 stor Pi. Negen goals Evenals het tweede elftal van Arne- muiden, schoot het derde in 2 E. tegen S.V.D. 2 danig uit zijn slof. Maar liefst negen doelpunten waren pas voldoen de na anderhalf uur spelen. De bedreiging voor Driewegen is nog niet dichterbij gekomen. A.Z.V.V. 2 speelde niet, maar belangrijker was zaterdag, dat Spui 2 met grote cijfers duidelijk maakte, dat Hoek dbn toon tje lager moet zingen. De koploper zelf versloeg A. Z. V. V. 3 met 8—0. Geen twijfel over de sterkste dus. Zaamslag deed het niet slecht en ver sloeg Hoek 2 met 30. De uitslagen luiden: lste klasse: WemeldingeArnemuiden 03; Krab bendijkeCol. Boys 2—0; Nieuwdorp— AZW 43; Tern. BoysRillandia 3—0. 2de klasse A: RCS 4Nieuwland 23; Zeeland Sport 6 Serooskerke 21; Middelburg 5Oost kapelle 1—2; Veere—VCK 3—2, 2de klasse B: MevoSVD 11; Wissenkerke—Hein kenszand 33; KatsGoes 5 2—2; Ka pelleKloetinge 11; Yerseke 3Wol faartsdijk 31. 2de klasse C: Arnemuiden 2Kapelle 2 121; Rillan dia 2Col. Boys 2 11; Kloetinge 2 Krabbendijke 2 22; Wolfaartsdijk 2 Wemeldinge 2 12. 2de klasse D: Brouwershaven 3Mevo 2 04; Bruse BoysMevo 3 afg.; SinotoBruse Boys 2 afg.; DuivelandBurgh 3 41. 2de klasse E: SVD 2Arnemuiden 3 09; "s H. H. Kin derenKats 2 afg. 2de klasse F: AZW 2Driewegen 2 afg.; Driewegen AZW 3 8—0; Spui 2Hoek 27;Zaam- slag 2Hoek 2 30. In de gemaenteraad Tan 's Gravenpol- gawn" van f 1331,36, werd aangeboden. der heeft burgemeester J. D. Jansen me dedeling gedaan van het besluit van de commissie voor de b.lx».-school te Goes tot het geven van een opdracht aan de architect tot het maken van een defini tief ontwerp voor een nieuwe schooL De huidige school is te klein en voldoet niet aan de eisen. De kosten van het gebouw alleen zal de gemeente naar raming reeds ca. f6,50 per inwoner wosten, waarhij nok komt, dat voor een nieuwe r.k. school de kosten ook nog f 0,25 per inwo ner zullen worden. De wederopbouwtaak werd ingaande 1 januari a.s. overgedragen aan het minis terie van volkshuisvesting en bouwnlj- verheid. Aa.i de orde kwam het verlenen van een bijdrage in de kosten van aanslui ting van onrendabele gebieden op het waterleidingnet en de opname van een bepaling in de bouwverordening, dat de verplichte aansluiting geldt voor alle woningen, die binnen 40 m van de hoofdleiding zijn gelegen. De heer Schipper had gaarne een en quête onder belanghebbenden gezien, la bestaat de mogelijkheid, dat slechts en kelen willen aansluiten en dat deze de overigen daardoor verplichten eveneens aan te sluiten. De voorzitter meende, dat een enquête .zonder opgave van de kosten van aan sluiting geen juist effect geeft. Ongeveer 40 woningen binnen en 40 woningen bui ten de bebouwde kom zijn nog niet aan gesloten op het net. Z.L zullen de mees ten echter willen aansluiten en daarom dient men de „goeden" tegen de „slech ten" te behoeden. Z.h.s. werd besloten de bijdrage te ver lenen en de zgn. verplichte aansluiting op te nemen. GEMEENTEBEGROTING De gemeentebegroting voor 1958, aan gevende een post voor „onvoorziene uit- In groep A van de volleybalcompeti tie speelde Michiel de Ruyter twee wedstrijden, tegen VCU en Marathon. Beide ontmoetingen eindigden in een 22 gelijk spel, doch dat was voor de zeelieden voldoende om aan de kop te komen, zoals uit de stand blijkt; Michiel de Ruyter 34; Marathon 3 4; EMM 3—1; HTS 2—2; VCU 2—1, EVVC 2 21, Zuidwesters 10. In groep B nam Michiel de Ruyter 2 de kop, ook al zag het zich door Marathon 2 met 03 geklopt. EVVC 2 en HTS 3 deelden eerlijk {22), waar door de stand als volgt werd; Mdehiel de Ruyter 2 3—4; EVVC 3 2—3, MVC 2 1—2, Marathon 2 1—2; MTS 3 2—1; EWC 4 1—0, VCU 4—0. (Vervolg van pag. 1) der het stadsnieuws van Middelburg). De meerdere opbrengst door deze verhogingen wordt geraamd op rond f 24.000. „Het is ons geen bron van ge noegen nieuwe lasten op de burgerij te leggen", aldus b. en w„ „maar de fin neiële toestand noopt ertoe. Voorts wordt voorgesteld de ramin gen der fondsuitkeringen te verhogen, de toevoeging van rente aan het me rendeel der reserves te staken en en kele voorgenomen reserveringen niet te doen plaats vinden (totaal f 1-4.000). Door verhoging van de gastarieven, waartoe reeds eerder werd besloten, kon het geraamde verlies van het gas bedrijf van f40.500,worden omge zet in een geraamde winst van f 5.000. Het verwachte tekort der godshuizen kan met ruim f 56.000 worden ver laagd. Op de verlichting en verwarming van het stadhuis zal f 2.000 worden be zuinigd, de vergoeding van instamd- houdingskosten van het bijzonder ge woon lager onderwijs gaat met f 7.000 omlaag, de bijdrage in de exploitatie van het museum met f 10.000, de steun aan culturele doeleinden met f 1.000, subsidie aan het jeugdwerk met f 3000. Ondanks de moeilijke financiële po sitie stellen b. en tv. voor toch subsi die te verlenen aan de Kon. Ver. „Uit het VolkVoor het Volk" en aan de Ver. Zeeuws consultatiebureau voor Alcoholisme (beide f500. Na al deze maatregelen blijft er een tekort van ruim f 290.990 over. Dit be staat grotendeels uit stijging van de onderwijskosten, de rentelast en de kosten voortvloeiende nit de sociaal maatschappelijke taak der gemeente. T.z.t. hopen b. en w. tot de ministers van binnenlandse zaken en van finan ciën om een subjectieve verhoging van de algemene uitkering uit het ge meentefonds. De voorzitter merkte op, dat deze begro ting Lv.m. de beschikbare middelen zeer sober is opgezet. Besloten werd aan de provincie Zee land een bijdrage van 25 in de kosten van verbetering van de hoek Dorpsstraat/ Raadhuisstraat te verlenen. Voorts werd een krediet van f5.650, bij begrotingswijziging gevoteerd als aan deel van het reeds in 1954 verleend sub sidie in de kosten van de restauratie van het kerkgebouw der Ned. Herv. kerk. Het subsidie aan de stichtingen voor pret. christ. en r.k. maatschappelijk werk in WestZuid-Beveland werd verhoogd niet resp. ffl,15 en f0,16 per inwoner, doch voorlopig alleen voor het jaar 3958. Bij de rondvraag gaf de heer Op 'f Hof in overweging het aantal nieuw te bou wen woningen uit te breiden van 6 "tot 12 en vroeg deze naar verbetering van de regeling tot verlening van een torand- stoffentoeslag aan minvermogenden. „VOORLICHTING" De heer Tissing vestigde de aandacht op een artikel in de Haagse Post van vorige week betreffende een schisma in 's-Gravenpolder. Over het geschil tussen gereformeerde gemeente en ds. T. Caba ret wenste hij niets te zeggen, doch wel vond hij het artikel vernederend voor de burgerlijke gemeente, terwijl erevenee'ns diverse onwaarheden in stonden. - Bij le zing deed het blad hem aan „De Zeeuw- sebe Stromen" denken. Gezien de inhoud van het artikel, alsmede het feit, dat blijkens de bijbehorende foto ds. Cabaret speciaal geposeerd heeft, is wel te raden wie deze „voorlichting" heeft verstrekt. Hij vroeg zich af, of het niet dienstig is hiertegen als burgerlijke gemeente te re ageren. De voorzitter verklaarde, aldus zijn persoonlijke meping, dat de overheid niét moet reageren op dergelijke onwaarhe den in kranten. Men kan dan aan de gang blij wen. Ook de heer De Schipper is van me ning, dat de raad zich met dergelijke te rugschrijverij verlaagd. Vermakelijkheidsbelasting omhoog In hun schrijven aan de raad stellen te. en w. van Middelburg voor te besluiten tot het vaststellen van een nieuwe veror dening tot heffing «en invordering van een plaatselijke belasting op toneelver toningen en andere vermakelijkheden. Het is b. en w. hl. gebleken, dat de ta rieven "ta.v. de belasting geheven naar de oppervlakte van de lokaliteiten en in de -openlucht te laag zijn. Deze belastin gen dienen verhoogd te worden, terwijl b. en w. deze gelegenheid tevens willen benutten om de indeling van deze ver ordening te wijzigen en de redactie te veranderen om de leesbaarheid te be vorderen. De meerdere opbrengst uit deze wijzi ging voortvloeiende, wordt geschat op flOÖÖ,— Tekort reinigingsdienst stijgt Het nadelig saldo van de reinigings dienst van de gemeente Middelburg, on dergaat de laatste jaren een voortduren de stijging. De tekorten van deze dienst bedroegen in 1954 f .86.193,29; in 1955 f 90.094,36 en in 1956 1 35.523,54, terwijl voor dit jaar een tekort wordt verwacht van f 103.000,en voor vólgend jaar rond f lilDOD,-— B. en w. concluderen, dat deze stijging van de nadelige saldi wordt veroorzaakt door de verhogingen van hert Joonpeil. In hum schrijven aan de raad, stellen zij deze dan ook voor, tijdens de eerstvol gende vergadering op 18 mov. a.s. te be sluiten de verordening pp het heffen en invorderen van reinigingsrechten .te wij zigen. B. en w. verwachten, dat door deze wijziging een meeropbrengst wordt ver kregen van 117.350,Zij Streven ernaar, bet fekoit van de reinigingsdienst de f 100.000,niet te dosi overschrijden. In het kader van de ledenwerfactie heeft de B.B. te Vlissingen zaterdag middag een bijzonder realistische oe fening gehouden, die werd bijgewoond door de provinciale leiding van de B.B., de burgemeester van Vlissingen, en vele autoriteiten. De leiding be rustte bij de H.B.B., de heer A. Ro- reye. Voor deze oefening had men de be schikking gekregen over het terrein, van de voormalige gasfabriek, waar thans de gebouwen en opstallen ge sloopt worden. Deze half gesloopte ge bouwen leenden zich bijzonder goed voor de oefening, terwijl de gasfabriek een verstikkende rook kon versprei den. Teleurstellend was het, dat zo wei nig ouderen om wie het ging deze oefening bijwoonden, doch de jeugd van Vlissingen was overvloedig opgekomen. Voor hen was vuurtje stoken of op de wankele gebouwen klimmen er niet bij. Toch hebben eni ge jongetjes zich niet helemaal kun nen bedwingen, want toen de commis saris van politie tijdens de oefening iets uit zijn jaszak wilde halen, bleek, dat deze volgestopt was met brokken teer, die gebruikt werden om de vu ren beter te doen branden In- en verkoper verdacht van verduistering Het bestuur van de Zeeuwse coöpe ratieve Vee Aan- en Verkoopvereni ging g.a. ZECOVA, gevestigd te Goes, is thans overgegaan tot ontslag van zijn in- en verkoper voor Schouwen- Duiveland, A. Z. te Zierikzee. Zoals bekend is, werd M. begin oktober op non-actief gesteld wegens onregelma tigheden in zijn administratieJamid- dels is een onderzoek ingesteld en m. wordt thans verdacht van verduiste ring. Het onderzoek is nog niet afge sloten, doch vast staat dat het verduis terde bedrag véle tienduizenden gul dens bedraagt. Verwacht wordt dat dit jaar de win terwerkloosheid in Canada vrij groot zal zijn. Minstens 750.000 Canadezen zuilen zonder werk zijn. In de eerste klas gebeurde eigenlijk het minst verrassende. De clubs waar van werd verwacht, dat zij zouden winnen, hebben gewonnen. Alleen Rillandia moest de volle buit overlaten aan Tern. Boys. Arnemuiden liet zich uiter aard niet van zijn plaats dringen en won van Wemeldinge. Krabbendijke versloeg Colpl. Boys en ook Nieuwdorp blijft tweede, al was de zege op A.Z.V.V. maar mager. Het meest opzienbare feit in de uitslagen van afgelopen zaterdag was wel de overwinning die Scampolo 1 te Wiihelminadorp wist te behalen op Olympia 1 (23)Op het laatste nippertje hebben de Scampolonezen de onderste plaats das nog overgedaan aan Olympia L Tocb is Scampolo nog niet geheel veilig want, blijkens een uitspraak van de protestcommissie moet nn de tweede helft van de wedstrijd Vios 1Olympia 1 worden overgespeeld. Deze tweedo helft begint dan met een stand 32 in het voordeel van, Vios 1. Indien Olympia uit deze halve wedstrijd een gelijk spel weet te bereiken is een beslissings wedstrijd nodig tegen Scampolo I. Wint Olympia dan wordt Scampolo 1 het kind van de rekening. Tjoba 1 en Animo 1 deelden de punten (44) waardoor beide ploegen definitief in veiligheid kwamen. In klasse 2a klopte Top 1 Swift 3 in een enerverende strijd met 21 en werd dus kampioen. Zuidwesters 1 deed weer in het groot tegen Vitesse 1 en sloot de wedstrijd af met een 91 overwinning. De Souburgers komen dus juist een punt aeliter op Top 1 en nestelden zich vast op de tweede jlaats. In de eindsprint schie ten ze net iete te kort alhoewel de pres tatie van Zuidwesters na het slechte be gin toch bewondering afdwingt. Swift 3 eindigde dus ep de derde plaats. Een dracht stelde wat teleur en verloor met 13 van Vios 2, waardoor de club uit Tholen definitief laatst op één werd. Verrassing In klasse 2 b incasseerde Volharding 2 thuis de verwachte nederlaag tegen Vo po 1 (36) Vopo 1 kwam nu weer sa men met Togo 2 op de vierde plaats, doch de Goesenaars moeten nog twee wed strijden spelen terwijl Vopo 1 is uitge speeld. In klasse 3 a viel nog een goede pres tatie van Animo 2 te noteren in de vorm van een 10 zege op Vedo 1. Stormvo gels kwam hierdoor met nog groter ach terstand op de onderste plaats. Het ver schil bedraagt nu liefst 9 punten. In klasse 3 b zorgde AKC voor een JOHANNES KOEMAN en S Ij Z ANN A PIETERNELLA CEVAAL hebben de eer mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van bun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op vrijdag 29 november a.s. des namiddags L30 uur te Middelburg. Huwelijksinzegening in de Engelse Kerk des nam. 2 uur door de Wel- eerw. Heer Ds. P. F. Th. Aalders, Ned. Herv. pre dikant. Middelburg, 7 nov. 1957. Wolfaartsdijk, Westkerkepolderweg no. 2, „Nóóit Gedacht" Middelburg, Veerseweg 138 „Favorite" Gelegenheid tot felicite ren van 4.306 uur in het Geref. Jeugdgebouw, Singelstraat 15. Toekomstig adres: Beverley, Box. 92, West-Australië TE KOOP WOON- EN WINKELHUIS met schuur en garage, geschikt voor vele doel- doeleinden. L. B. Hove- stadt, Hoofdstr. 61, TeL 01130386, Kruiningen GEMEENTE VEERE Burgemeester en Wet houders van Veere ma ken bekend dat op 7 no vember 1957 de navol gende nummers van de oude achterstallige schuld der gemeente Veere zijn uitgeloot: 486, 912, 1076, 1305, 1458, 2066, 2258, 2946 3238, 3378 Betaling kan worden verkregen bij de ge meenteontvanger iedere maandag- en vrijdag morgen tussen 9 en 12 n. VERSCHENEN: 1957-1958 bijgewerkt volgens de gevens van het bevolkingsregister tot 1 sept 1957 Het bevat een lijst van Instellingen, Verenigin gen, Adverteerders, in woners van Goes en een plattegrond van Goes Verkrijgbaar bij de Boekhandel en bij de Uitgeefster OOSTERBAAN L£ COINTRE N.V GOES Postrekening 38000 KNIP UIT KNIP UIT DINSDAG: GOES, WOENSDAG: OOSTBURG DONDERDAG: MIDDELBURG voor het stadhuis ZATERDAG: MIDDELBURG EN VLISSINGEN Bladverliezende bloemhresters, als: Sering, Gouden regen, Prunus, enz. Gouden regen, Prunus, enz.' Ook vele soorten stam- en treurvorm Groenblijvende planten als: Hulst, Rhododendron, Coniferen, Aueuba's enz. Klimplanten, als Ampelopsis, Bruidssluiers, Blauwe regen, Clematis, Klimop/Kamperfoelie Vuurdoorn, Winterjasmijn, Forsythia enz. Rozen in vele soorten. Struik- stem-, klim- en treurrozen, groot- en kleinbloemigén Groenblijvende ligustrum, Randpalm, Popelieren, Els, Doorns, Essen, Iepen, Wilgen, Abelen, Linden, Berken, Kastanjes enz. Vruchtbomen te leveren in pyramids (struik) en snoervorm, half- en hoogstam en als leiboom N.A.K.B. gekeurd, als: Appelen, Peren, Pruimen, Perziken, Kersen, Morellen, Abrikozen, Moerbeien, Mispels, Vijgen, Tel- en Hazelnoten, Aal- en Kruisbessen, Bramen, Druiven, Japanse Wijnbessen, enz. Nu is het de juiste tijd om bloembollen te planten in uw tuin of in de kamer Glashyacinten 3 voor 1.20; Franse Paperwhites (grintnarcissen) 5 voor ƒ1.25 Krokus voor tuin 35 voor ƒ1. Krokus voor pot 20 voor L Darwintulpen, Voorts Kievitseitjes, Sneeuwklokjes, Irissen, Blauwe druifjes, Lelies, Narcissen, Scilla's Sparaxis Anemonen Dubbele vroege en enkele vroege Tulpen (Hyacinten glazen en Krokuspotten) Cyclamen vol knop vanaf 75 ct., Klimplanten vanaf 60 ct.. Ficus vanaf 3.50, Primula's, Begonia's Alle soorten bonte en groene planten, hang- en klimplanten, varens enz. Chrysanten, Cyclamenbloempjes, grote sor tering sierpotten, hang- en wandpotten, Rode schaaltjes vanaf 25 cent Ook opgemaakte manden en schalen Palmen en voor zaalversiering Bruidsboeketten tegen scherp concurrerende prijzen worden dagelijks in Middelburg thuisbezorgd Elke vrijdag worden alle soorten planten ook in Sint-Laurens, Souburg, Koudekerke en Vlissingen gratis thuisbezorgd Verder door geheel Walcheren bij aankoop van minstens ƒ3.50 en door geheel Zeeland bij aankoop van minstens f 10,franco thuis Beleefd aanbevelend LANGEVIELESINGEL 38 - MIDDELBURG Telefoon OU80-2661 verrassing door met 42 te winnen van Dos 55. De Aardenburgers kwamen hier door definitief in veiligheid. Het dapper* volhouden van AKC ondanks een steed* chronisch gebrek aan spelers dwingt be wondering at Door deze AKC-zege werd Animo 3 definitief hekkesluiter. Wijziging In klasse 3 c werd het programma te elfder ure gewijzigd doordat Kats geen kans zag in het veld te komen tegen Blauw Wit 1. De wedstrijd SSSElto 3 werd nu afgelast en daarvoor in de plaats kwam Blauw Wit 1SSS welke wed strijd op het Togoterrein moest worden gespeeld omdat Blauw Wit niet over een veld kon beschikken. Blauw Wit won met 42 en werd hierdoor kampioen. Jammergenoeg verscheen SSS niet volle dig in het veld hetgeen enigszins afbreuk deed aan deze wedstrijd. De promotie/degradatie van de derd* naar de tweede klasse kwam eveneen* op gang. Indrukwekkend was hier de start van BKC tegen Ondo (1101 en wij moeten ons sterk vergissen indien BKC niet de 3e voor de 2e klasse gaat verwisselen. Swift 4 en Luctor 2 speel den een zeer aantrekkelijke wedstrijd, om beurten werd er gedoelpunt, en bij de rust was de stand 33. Na rust kreeg Luctor 2 de wind in de rug, maar het kruit bleek verschoten te zijn terwijl Swift 4 nog eenmaal de korf vond. De uitslag werd dus 43. De stand in deze promotieeompetitie (halve competitie met 5 ploegen voor 2 plaatsen in de 2e klas se) is nu: BKC 1—2, Swift 4 1—2, Luc tor 2 1—0, Ondo 1—0 en Blauw Wit 0—0. Uitslagen De volledige uitslagen luiden: Klasse 1 Olympia 1—Scampolo 1 23; Tjoba 1Animo 1 44. Klasse 2 a: Top 1—Swift 3 2—1; Zuid westers 1—Vitesse 9—1; Eendracht—Vios 2 1—3. Klasse 2 b: Volharding 2Vopo 1 36. Klasse 3 a: Animo 2Vedo 1 19. Klasse 3 b: AKC—DOS 55 4—2. Klasse 3 e: Blauw Wit 1—SSS 4—2. Prom./degr. 2e kl. Pndo—BKC 1—10; Swift4—Luctor 2 43. ADSPI8 ANTEN Afd. a: Olympia—Sekinpólo I—0; Swïft bAnimo a 41. Afd. b: Vedo a—Animo b 1—2; Swift snel—Zuidwesters 3—1 (Swift snel kam pioen). Afd.- d: Tjoba—Togo a 11. Afd. e: Luctor b—Vios b 0—0; Luct'ór cVios b 01. O In de Cubaanse hoofdstad Havanna zijn voor scholen, bioscopen en win kels tientallen bomaanslagen gepleegd. Een aantal personen is gewond. Bedankt voor beroep Geref. kerk De Geref. kerk te Goes heeft bericht ontvangen van ds. C. L. Timmers te Sint Pancras, dat hij heeft bedanht voor het beroep dat op hein was uit gebracht. Met grote vreugde geven wij U ken nis van de geboorte van onze zoon en broertje AREND LAURENS. L. T. NIEBOER, arts. N. C. B. NIEBOER-DROOGENDIJK. HANNEKE. Norman Wells, North West Territories, Canada. 6 november 1957. Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te geven van 'het plotseling overlijden van het plotseling overigden van on ze geliefde zoon, broeder, zwager en oom JAN PIETER VAN DER MOERE op de leeftijd van 41 jaar. Wissenkerke: E. H. VAN DER MOERE. L. P. VAN DER MOERE-DE KAM. L. VAN DER MOERE. A. M. VAN DER MOERE-BEIJE. Kortgene: P. J. VAN DER MOERE. J. VAN DER MOERE- VAN DEN HOEK. en Kinderen. Middelburg: ,P. J. VAN DER VLIES-VAN DER MOERE. C. M. VAN DER VLIES, en Kinderen. Wissenkerke, 8 nov. 1957. De begrafenis zal plaats heb ben te Wissenkerke op dinsdag 12 november 1957, des nam. 2 uur.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 2