Meeuwen sloeg Middelburg met duidelijk verschil DRUM SHAG Drie gelijke spelen in 2b Elto I kampioen in tweede klasse A Half zwaar Heel lekker! Prof. E. de Vries sprak over: „Christelijke verantwoordelijkheid" C.N.V.-bestuurders kwamen te Goes bijeen ZEEUWSCH DAGBLAD De zaterdagmiddagcompetitie Vier Spartanen in Ned. Elftal (onder 23 jaar) Nieuw postkantoor te Hoedekenskerke De korfbalcompetitie Swift II verpletterde Animo I Talrijke verrassingen Nagekomen advertenties Swift-DKC 6-3 Ds T. Cabaret weer terug naar Geref. Gemeente Oecumenische dienst te Goes Ds B. Zoodsma deed intrede in Nieuwdorp CBPB en CJBTB van Z-Beveland over „Het gezin in de branding Maandag 21 oktober 1957 Pagina 2 kerke 22. 2de klasse C: Rillandia 2Arnemui- den 2 25; Kapelle 2Nieuw drop 2 2—5. 2de klasse D: DuivelandBrouwers haven 3 101. 2de klasse E: Arnemuiden 3VCK 2 32, 's-Heer HendrikskinderenBe ren 70; Heinkenszand 2SVD 2 0 11; Kats 2Serooskerke 2 1i. 2de klasse F: Hoek 2Driewegen 00; Spui 2Zaamslag 2 32. In feite is er weinig veranderd in de eerste klasse van de zaterdag middagcompetitie. Arnemuiden en Nieuwdorp wonnen beiden hun wedstrijd, terwijl A.Z.V.V. het ten dele heeft kunnen bolwerken te gen Col. Boys. Krabbendijke moest de meerdere erkennen in Arne muiden en Nieuwdorp bleek ook geen moeite te hebben met Rillan dia. Spui had blijkbaar minder moeite dan werd verwacht met Zaam slag want de beide punten gingen mee. WemeldingeTern. Boys eindigde in een gelijkspel. De stand in de kopgroep luidt: Nieuwdorp 611; Arnemuiden 610; Krabbendijke 68. Meeuwen heelt in 2A niet gelaaid tegen Middelburg. Met grote cijfers werd duidelijk gemaakt, dat men de eerste plaats wil blijven bezetten. On middellijk gevolgd door V.C.K. dat zelf ook geen twijfel over de sterkste ploeg liet bestaan. (130 tegen RCS). Veere schoot bijzonder uit zijn slof door Zeeland Sport met 80 te ver slaan. GELIJKE SPELEN In 2b waren drie gelijke spelen te noteren. "I -seke III liet een steek vallen te gen Wissekerke, dat van laatstgenoem de beslist een prestatie is. Ook S.V.D. liet zich van zijn beste zijde zien door een punt af te snoepen van Ka- peil». BevelandersGoes heeft ook deze keer vóór de gasten geen winst kun nen brengen. De bewoners van de Ganzestad zullen uit een ander vaatje moeten gaan tappen willen zij een betere positie op de ranglijst gaan innemen. Nieuwdorp en Arnemuiden II bezet ten nog steeds de bovenste plaats in 2C. Zaterdag werden twee overwin ningen behaald op Kapelle en Rillan dia. In 2D werd maar één wedstrijd gespeeld t.w. DuivelandBrouwersha ven (101). Serooskerke II toonde zich in 2E toch sterker dan Kats. Arnemuiden deed wat werd verwacht en versloeg V.C K. 's-Heer Hendrikskinderen klop te Beren met 70. Tn de laatste klas gingen twee wed strijden door; Hoek kwam verrassend uit de bus door Driewegen te slaan en Zaamslag moest met 32 in het zand bijten bij Spui. UITSLAGEN le klasse: KrabbendijkeArnemui den 18; AZVVColijnsplaatse Boys 11Nieuwdorp—Rillandia 72 ZaamslagSpui 02, Wemeldinge— Terneuzense Boys 3—3. 2de klasse A: MeeuwenMiddelburg 9 5—2; VCK—RCS 4 13—0; Veere— Zeeland Sport 6 80. 2de klasse B: Bevelanders—Goes 8—1; SVD—Kapelle 2—2; Wolphaarts- dijk—Kats 3—3; Yerseke 3—Wissen- Belgisch schip voer omhoog Het Belgisch m.s. „Salf 14" geleden met ijzer naar Antwerpen is vrijdag morgen tijdens' mist bij Valkenisse tus sen boei 54 en 56 omhoog gevaren en blijven zitten. Drie motorschepen van dezelfde re derij en de sleepboot „Passepartout" hebben nog getracht het schip vlot te slepen doch dat lukte niet. Pas des avonds met de vloed is het schip met behulp van de sleepboten En Avant 15 en „Schelde" beiden van de Fa. Muller te Terneuzen vlot gesleept en door de „En Avant 15" naar Antwer pen gebracht. Geslaagd In Den Bosch slaagden de volgende da mes voor de acte U, vrouwelijke hand werken: mej. T. Davidse, R. Wallen burg en D. Wildschut te Middelburg, leerlingen van de Middelburgse opleiding Het Ned. Elftal (spelers beneden 23 jaar) dat woensdag in Edinburgh tegen Schotland speelt is als volgt sa mengesteld: doel: Cox (Rapid J. C.); achter: Brüll (Rapid J.C.) en Kraay (D.O.S.); midden Burgerhof (B.V.V.); Schilder (Sparta), De Koning (Sparta); voor: De Vries (Sparta), Bosselaar (Sparta), Kruiver (P.S.V.), Luyten (N.A.C.), Moulijn (Peyenoord. Reserves: De Graaf (Stormvogels), Van Ham (Ajax), Weustink (Ensche de), Coenen (M.V.V.). In de raad van de gemeente Hoede kenskerke heeft burgemeester Stieger meegedeeld, dat de P.T.T. instemt met de bouw van een postkantoor op de plaats van de afgebroken krotwonin gen A 136137. Kantoorhouder wordt de heer F. W. Perrels te Ovezande. Kot besluit van b. en w. tot de bouw van een wachthokje voor de buspas sagiers te Kwadendamme ontlokte enige discussie. De heer Boone merkte op, dat de gemeente hier moet op draaien voor de kosten van een betere busverbinding, waarvan niet alleen de inwoners van Kwadendamme profite ren, maar de gehele zak van Zuid- Beveland. Deze mening wordt ook door b. en w. gedeeld. Tenslotte wordt toch besloten tot de bouw van dit wachtlokaal aan de Si- guitsdijk. Besloten werd het verzoek om een bijdrage in de kosten van aansluiting van zijn woning op het elektriciteitsnet af te wijzen. Voorts werden enige subsidieverzoeken af gewezen. De R.K. en prot. chr. in stellingen voor maatschappelijk werk kregen een jaarlijkse subsidie van f 0,20 per resp. katholieke en niet- katholieke inwoner. Met 6 tegen 1 stem (de heer Boo gaard) werd besloten afwijzend te be schikken op een subsidieaanvraag van de kerkvoogdij der Ned. Herv. kerk voor het geven van godsdienstonder wijs op de o.l. school. Een nieuw con tract met de P.Z.E.M. zal aangegaan worden. De wederopbouwtaak zal per 1 jan. a.s. als beëindigd worden be schouwd. Tot slot werd de gemeentebegro ting voor 1958 aangeboden. Hoewel het met aanwending van bijzondere middelen gelukt is de begroting sluitend te krijgen vertoont hij in feite een tekort van ongeveer f 30.000. i Eindelijk kon wegr een flink programma worden afgewerkt. Alleen in klasse 3e dreigen moeilijkheden omdat enkele clubs hier, doordat de voetbalcompetities ook volop draaien, met spelerstekorten sukke len. In deze afd. moesten van de drie wedstrijden er twee worden uit gesteld. In de eerste klasse is de met spanning tegemoet geziene strijd tussen Swift 2 en Animo 1 geëindigd in een debacle voor Animo 1. Met niet minder dan 123 gingen ze ten onder. Togo 1 deed wat van ze ver wacht werd en klopte Vios 1 met 6—3. Toch heeft het er voor Togo even donker uitgezien want met de rust keken ze tegen een 23 achterstand aan. De stand aan de kop bleef dus ook nu weer ongewij zigd. Swift 2 aan de leiding gevolgd op één punt door Togo 1. In klasse 2a kon jammer genoeg het duel tussen Swift 3 en Zuidwesters 1 door veldafbeuring niet doorgaan. Bij Vitesse—Vios 2 bleek Vios nog di verse grieppatiënten te tellen, zodat ook deze wedstrijd werd uitgesteld. De derde wedstrijd EendrachtTjoba 2 leverde een daverende onverwacht grote zege voor Eendracht op (61). De Tholenaars klommen hierdoor een plaats op de ranglijst. Overigens in deze klasse dus geen verschuivingen. ELTO KAMPIOEN In klasse 2 b viel de beslissing om trent het kampioenschap. Elto 1 klopte Luctor 1 in eigen hnis met duidelijke cijfers (1—8). Wat de komende promotie- strijd betreft hebben wij grote verwach tingen van de club u* Kapelie. Zeelandia 1 en Togo 2 sloten hun strijd af op 22, hetgeen van de Goesenaars een verdienstelijk resultaat is. Ook De Poel kende met Scampolo 2 geen genade (13—0). De stand in deze afdeling is nu Elto 1— 13—24, Luctor 1 12—17, Zeelan dia 1 13—17. Togo 2 11—11, Vopo 2 12— 11, De Poel 13—10, Volharding 2 12—8 en Scampolo 2 120. In klasse 3a was het 22 gelijk spel. dat hekkesluiter Stormvogels tegen kam pioen B.K.C. wist te behalen een grote verrassing. Ook de andere wedstrijd in deze klasse leverde een onverwachte uitslag op. Atlas slaagde er nl. in om Vedo 1 thuis met liefst 52 te kloppen. Atlas steeg door deze zege naar de derde plaats. De stand is B.K.C. 1424, K.VX. 14—18, Atlas 13—12, Vedo 1 12—11, Ani mo 2 12—10 en Stormvogels 133. SPANNING In klasse 3b blijft de strijd om de onderste plaats bijzonder spannend. Beide kandidaten Animo 3 en A.K.C. speelden gelijk (44) en door deze uitslag is ook V.Z.O.D. weer volop in de strijd om de rode lantaarn betrok ken geraakt. Dos '55 is een ploeg waarvan de resul taten steeds beter worden. Nu slaagde men erin om Swift 6 met 96 aan de zegekar te binden. Dos '55 kwam hier door op de derde plaats. OndoV.Z.O.D. werd uitgesteld. De stand is hier: Ondo 11—19, Top 2 12—16, Dos '55 11—12, Swift 6 11—11, V.Z.O.D. 11—7, A.K.C. 11—7 en Animo 3 116. In klasse 3c werden drie wedstrijden uitgesteld. Ingelast werd Tjoba 3—Elto 2, uitslag 14. Deze uitslag had geen Heden overleed na een kort stondige ziekte in de hope des eeuwigen levens onze zeer ge liefde man en zorgzame vader, behuwd- en grootvader PIETER VAN EENENNAAM op de leeftijd van 74 jaar. M. VAN EENENNAAM— HOLLESTELLE. Souburg, 19 oktober 1957. Wilhelminastraat 35. De teraardebestelling zal plaats hebben op dinsdag 22 oktober a.s. Vertrek Wilhelminastraat des na middags om 2 uur. wijzigingen in de stand tengevolge. Even eens was dit het geval met het resultaat van Vopo 2Olympia 2. Vopo 2 stelde wel heel duidelijk zijn kandidatuur voor de titel (111). UITSLAGEN ADSPIRANTEg Afd. a: Swift aVolharding a 4—3) Afd. b: ZuidwestersAnimo 5—1; Ondo Swift vlug 22; Afd. o: Vedo b— Animo c 12; Afd. d: VopoBlauw wit 11; Togo a—Vios a 21; Vios aTogo a 1—1; ZeelandiaTogo b 120; Togo b Zeelandia 022; Afd. e: Elto bLuctor c 11; Elto aLuctor b 21; Elto a kampioen; K.C.S.De Poel (K.C.S. niet opgekomen) Swift was dadelijk in de meerder heid en Goedbloed die in verband met zijn op handen zijnde vertrek uit Middelburg zijn laatste wedstrijd speelde kon al spoedig uit een doorloopbal de score openen (10). Door Mop de Voogd, Nel Bouwmees ter en Chris van Leerdam liepen de hoofdstedelingen uit tot 40, aleer D. K.C. de korf wist te vinden. Met een ver schot bracht Jan Maljers de stand op 51, doch hierna viel Swift even terug, waarvan D.K.C. dankbaar pro fiteerde en de achterstand tot 53 te rugbracht. Na de rust werd er heel wat min der goed gespeeld. Weliswaar behield Swift ook nu het beste van het spel, doch in de aanval wilde het niet luk ken. Tenslotte maakte Moolenbroek uit een strafworp het halve dozijn vol (6—3). Liberiaans tankschip voer omhoog Het Liberiaanse tankschip „Cassian Sailor", groot 9796 brt, geladen op weg naar Antwerpen is zondagmorgen om streeks half twee tijdens dikke mist bij Bath op de „Konijnen-schor" om hoog gevaren. Uit Vlissingen, Antwer pen en TerneuzeH Vöefen sleepboten ter assistentie uit. Omstreeks 'kwart over twaalf zondagmiddag, gelukte- het aan B sleepboten, waaronder de „Scal- dis" de gestrande tanker weer vlot te brengen. Het schip werd naar Antwer pen gesleept. Naar wij vernemen is ds. T. Caba ret van 's-Gravenpolder zondag weer teruggekeerd tot de Geref. Gemeen te in deze plaats. Er schijnt weer een verzoening te hebben plaats gevon den tussen deze predikant en de ker- keraad der Geref. Gemeente. Ds. Ca baret was zondag als gewoon lid In de kerk. Zoals bekend is ds. Cabaret enige tijd geleden geschorst als predikant van de Geref. Gemeente in 's-Graven polder. De predikant stichtte toen met een aantal leden van de Geref. Ge meente, die hem trouw bleven een Geref. Gemeente in Hersteld Ver band, die iedere zondag twee keer dienst hield in het verenigingsge bouw, waarin ds. Cabaret voorging. De moeilijkheden met de kerkeraad der Geref. Gemeente hielden "aan en bereikten een hoogtepunt toen ds. Ca baret deze zomer uit de pastorie werd gezet. Zaterdagmiddag heeft ds. Cabaret de leden van de Geref. Gemeente in Her steld Verband meegedeeld, dat hij te rugkeerde naar de Geref. Gemeente en dat zij het dus voortaan zonder hem zouden moeten stellen. De Geref. Gemeente in Hersteld Verband hield, nu ze haar voorganger kwijt was, gisteren reeds geen dienst meer in het verenigingsgebouw. Ter gelegenheid van de Oecumeni sche tentoonstelling van de Wereld raad van Kerken is zaterdagavond in de grote kerk te Goes een Oecumeni sche bijeenkomst gehouden. Voor de aanvang van de dienst was er samenzang met begeleiding van or gel en trompet. Mej. P. Stok, voor zitster van de Oecumenische Gespreks- kring te Goes sprak in haar openings woord van een voorrecht en een fees telijk gebeuren, dat deze bijeenkomst gehouden mag worden. „We hebben verschillende opvattingen en de ge schillen verdoezelen we niet voor el kaar; de meningen van anderen moet ons tot nadenken stemmen. Er is ver schil tussen de ranken en de wijn stok (Joh. 15); deze twee horen bij elkaar en toch zijn er verschillen. Een heid is broodnodig in onze tijd. Hoe zouden wij goede christenen kunnen zijn, als we helpen als kerken samen om de nood van de wereld te bren gen, aldus mej. Stok. Prof. dr. Ir. E. de Vries, secretaris van de Wereldraad van Kerken en voorzitter van de N.O.V.I.B. sprak daarna voor een talrijk gehoor over het onderwerp: „Christelijke ver antwoordelijkheid". Dit punt is een wereldwijde taak, een persoonlijk appèl aan ons Ned. kerkmensen en Nederlanders, aldus prof. de Vries. Hij stelde de vraag: „rust de nood van de wereld alleen maar op de schouders van de christenen, éénvier- de deel van de wereld is christen, drievierde Hindoe of heiden. Er is geen sprake van dat wij als christenen de gehele verantwoording van de mensheid dragen. Samen gaan, zien en dragen, dan komt er vreugde. Er is veel veranderd Voor een 40-tal C.N.V.-bestuurders uit Zuid. en Noord-Beveland, zaterdagmid dag in de „Prins van Oranje" te Goes, heeft de heer P. Tjeerdsma, secretaris van het C.N.V., de vraag besproken: Hoe komen wij uit de moeilijkheden, waarin Nederland zich bevindt. Allereerst vertelde de heer Tjeerdsma, hoe Nederland in deze moeilijke situatie is terechtgkomen. Diverse oorzaken heb ben hiertoe geleid. In een. korte periode is veel tot stand gekomen: belastingver laging, diverse loonsverhogingen, invoe ring A.O.W., afschaffing schoolgelden, de werken voor het Deltaplan enz. Hier door kwam veel geld in de consumptieve sfeer, dat er mede toe geleid heeft, dat de betalingsbalans uit het evenwicht ge raakte. Het zijn echter niet alleen nationale, maar ook internationale situaties, die het gevolg zijn van deze ontwikkeling. Als klein land zijn we sterk afhankelijk van de internationale markt. Als leden van de Chr. vakbeweging zullen we met elkaar mee moeten hel pen om uit de misère te komen. Wij zullen in ieder geval moeten komen tot een maatschappijvorm, waarin het voor ieder, ook voor de arbeider, goed is om te leven en te werken. Een snellere doorvoering van de PBO zal nodig zijn. DE OVERHEID Op de vraag of het overleg wel zo goed ls, gezien de situatie van de ont- spreker, dat we b(j het overheidsperso- spreker dat we bij het overheidsperso neel nooit d i e situatie kunnen krijgen als bij het particuliere bedrijfsleven. Er wordt onderhandeld met de overheid. Als we de overheid als zodanig erkennen heeft zij het laatste woord. We kunnen daar niet spreken over medezeggen schap, maar van overleg. Het overleg zal ook daar goed moeten functioneren. Proteststakingen e.d. wees spr. princi pieel van de hand. De oplossing is steeds te trachten het overleg In goede banen te leiden. Of de groepen met de laagste Inko mens niet het meest de dupe zijn van 1 en 5. het gestegen pnjsindexcij fer werd volko men beaamd: In C.N.V.-kring is bezin ning gaande over de vraag wat voor deze mensen gedaan kan worden. Met een algemene loonronde zijn deze groe pen niet gebaat. Opgemerkt werd nog, dat de produk- tiviteitsverhoging bij kan dragen tot het in evenwicht brengen van de betalings balans. De heer Tjeerdsma, alsmede de dis trictsbestuurder H. Beenhakker behan delden verschillende .vragen. De aanwezigen werden opgewekt mee te werken aan het uitdragen van de chr.. sociale gedachte. Het C.N.V. moet sterk gemaakt worden, zowel uit. als inwen dig. De heer A. de Lange uit Goes had de leiding. in deze tijd en we kunnen ons niet afsluiten van deze gehele wereld. DRIE DELEN. Spr. verdeelde de wereld in drie delen, n.l. een stukje West-Europa, Rusland, Azië en Afrika. Nieuwe kerken ontstaan in deze gebieden. De economische situatie is daar slecht, ziekte, honger, wonen in krotten. Wat zegt de kerk hiervan? De rij ke staten dragen hierin niet bij. De mensen daar moeten hoop putten uit de hand, die uitgestrekt wordt en die omgezet moet worden in daden. In Japan werden voor het eerst kerken gesticht op het platteland. Ook zijn er in Japan veel onwettige huwelij ken. In Egypte zijn er geen christelijke kerken die mogen daar niet gebouwd worden. In Sao Paulo is een oecume nische werkkring, die de fabrieken be werken en elke dag een gebedstond houden. DIENEN EN GETUIGEN Dienen en getuigen is onze taak voor de verantwoordelijkheid. In Amerika is een Interkerkelijke hulp, daar wordt de vastentijd gebruikt om gelden bij elkaar te verzamelen voor de kerken. Als voorzitter van de N.O.V.I.B. zei spreker dat het Nederlandse volk te genover andere naties een verantwoor delijkheid heeft; in Nederland zijn er 1400 mensen die 1 procent van hun maandsalaris geven aan de N.O.V.I.B. dat is christelijke verantwoordelijk heid. Dan zullen we zegen ondervin den, die we onder Gods hemel mogen beleven. Ds. D. Bouwknecht, Geref. predi kant te Wolfaartsdijk sprak een slui tingswoord en dankte prof. De Vries voor zijn rede. Aan deze avond werkte mede, het Ned. Herv. Kerkkoor en de zangbri gade van het Leger des Heils. eoQr» rofcrj cofyn 'i Zoals men zaterdag 19 oktober in Na slechts een vakature van zeven weken kreeg de Ned. Herv. gemeente van Nieuwdorp gisteren in ds. B. Zoodsma, voorheen legerpredikant weer een nieuwe herder en leraar. In de morgendienst heeft ds. H. P. Nij- dam uit Amersfoort hem bevestigd met een preek naar aanleiding van Matth. 14 vers 16b. In de middagdienst verbond ds. Zoodsma zich aan zijn gemeente met het tekstwoord uit Exodus 33 vers 14 en 15. Na zijn prediking werd hij hartelijk toegesproken door ds. J. H. Kluiver van 's-Gravenpolder, namens het breed moderamen van de classis Goes; door de heer W. van Boven namens de plaatselijk Geref. Kerk; door burge meester A. Vermet, namens de burger lijke gemeente 's-Heer Arendskerke, door de consulent ds. W. A. Vrijlandt te Borssele en tot slot door ouderling J. Traas. Hij liet de gemeente de nieu we predikant toezingen Gez. 263 vers Ingezonden Meded. (adv.) dit blad kon lezen, hebben meer dan 200.000 kinderen in ons land meegedaan aan de grote teken- en kleurwedstrijd der Christe- lijke Dagbladpers, waarvoor 325 t hoofdprijzen en 1725 gewone T 4 prijzen waren uitgeloofd. L - Van de hoofdprijzen zijn er 12 in het gebied van ons blad ge- T 4 vallen. 4 c De prijswinnaars waren: T Marianne van Krimpen, te Ter- f f f f 4 neuzen (eerste prijs, een fiets); s Marten de Nood, te Veere en t Jan Maaskant, te Bergen op 4 Zoom (tweede prijs, een pols- horloge) T Kees van Oord, te Haamstede en 4 Anneke Burger te Kapelle Biezelihge (derde prijs, een t autoped op luchtbanden); 4 Gerda Voogt, Terneuzen (vierde L j prijs, een paar rolschaatsen); 4 Jacobus Paardekoper, te Borssele f 4 (vijfde prijs, een fototoestel); 1 Saartje Mechielsen, te Terneu- zen (zevende prijs, een baby- f pop); 1 Nelis v. d. Sluis, te Lewedorp en Wim Bosselaar, te Wissenkerke 4 (achtste prijs, een mondharmo- nica)T Jaap Kloosterman té 's Heer J" Arendskerke en J. Westveer, 1 te Bergen op Zoom (tiende J prijs, een boekenbon van vijf y 4 gulden). ufo Ufo Ufo ufo ufo ufo ufo Ufo Ufo ufo ufo ufo De Zuid-Bevelandse C.B.P.B.-sters en C.J.B.T.B.-ers hebben zich zater dagavond bezonnen op „Het gezin in de branding", een onderwerp waar over de heer S. Baar te Goes, secreta ris van de C.B.T.B.-Zeeland, een cau serie hield, waarna de jongelui over deze materie van gedachten wisselden. Na achtereenvolgens de verschillen de functies te hebben nagegaan, die het gezin in de loop der tijden heeft vervuld, als staat, bedrijf en gemeen schap, tekende spreker de situatie van het moderne gezin anno 1957, waarin tal van spanningen zijn ontstaan. Spanningen tussen man en vrouw, spanningen tussen ouders en kinderen. Speciaal stond de heer Baar stil bij de verhoudingen in het boerengezin, dat dikwijls ook een arbeidsgemeenschap is en waarin de emancipatie van de vrouw nog minder sterk is doorge werkt dan in vele andere kringen. „Er is vandaag de dag zoveel onzekers", aldus de heer Baar, „laten we ons daarom concentreren op datgene wat zeker is". Het programma werd op aangename wijze geïllustreerd met samenzang, o. l.v. mej. I. Douw. De heer A. J. de Ja- gër jr. verzorgde de dagsluiting. Er was een behoorlijke opkomst voor de ze gezamenlijke ring-kringavond in de Prins van Oranje. KAPELLE Concert in „Pomona". Op a.s. dins dag 22 okt. zal er in het bejaardente huis „Pomona", 's avonds een concert worden gegeven door het mannenkoor „Zang en Vriendschap" alhier en het plaatselijk zangkoor van de Bond van Plattelandsvrouwen. Beide koren staan onder leiding van de heer J. Kousemaker te Goes. Ingezonden Meded. (adv.) ZEEUWSCH DAGBLAD vraagt voor de plaatselijke berichtgeving van LEWEDORP een ACTIEVE CORRESPONDENT interessante bijverdienste Brieven aan de redactie van Zeeuwsch Dagblad, Lange Vorststraat 90, Goes

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 2