Tjoba 1 nog steeds onderste plaats op de Belgen wonnen drie van de acht zwemnummers tegen De Schelde Petste Pelle Pingo VIJF PLOEGEN VERKEREN IN DEGRADATIEGEVAAR Braderie te Kloetinge Zondagschoolpersoneel kwam te Kortgene bijeen rauwsE UU WAT BEZIELT TOCH B. EN W. VAN GOES? s 5 5 Dinsdag 10 september 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 2 Nabeschouwing korfbal Voetbaluitslagen juniorencompetitie Classicale jeugdraad- te Goes Swift begon competitie met aat Antwoord op de Babbelaarspost Artemis s s s j l De vrolijke avonturen van In de eerste klasse van de Z.K.B. kreeg leider Swift 2, zoals te ver wachten viel, het zeer moeilijk tegen Vios 1. Het kwam maar net met 'de hakken over de sloot (23). Door deze nederlaag is nu ook Vios praktisch uitgeschakeld voor de titel. De strijd gaat nu enkel tussen Swift 2 en Togo 1, welke laatste ploeg ook nu weer duidelijk liet blijken, dat het sterker dan Volharding is (61). Een gedrang wordt het bepaald onderaan de ranglijst. Liefst 5 ploegen verkeren hier in Üegradatiegevaar en dat met het einde der competitie in zicht. Animo 1 werkte zich door een 76 zege op Scampolo op van de zevende plaats naar de vijfde. Tjoba 1 bleef hekkesluiter. Wel slaagde het erin om de zege van de destijds gestaakte strijd Olympia 1Tjoba 1 nu definitief te maken (52), doch in de wedstrijd die hierna volgde moest het met 24 het onderspit delven. De stand in de eerste klasse Js nu: Swift 2 1018, Togo 1 915, Vios 1 1112, Olympia 1 118, 'Animo 1 97, Scampolo 1 107, Volharding 1 107 en Tjoba 1 96. In de tweede klasse A werd Vites- ■e 1 nu definitief voor de titel uit geschakeld. Top 1 zegevierde op Wol- phaartsdijk met liefst 73. De zwaar ste concurrent van leider Top 1 lijkt ons Zuidwesters 1 te worden, vooral door de formidabele overwinningen die deze ploeg de laatste weken be haalt. Nu werd Vios 2 met 121 het kind van de rekening. Zuidwesters Staat nu op de tweede plaats. De stand In deze afdeling is: Top 1 1120, Zuidwesters 1016, Swift 3 914, Vi tesse 1 1012, Tjoba 2 1010, Vios 2 93, Eendracht 93 en Swift 4 100. Kansloos In de tweede klasse B salaagde Vol harding 2 er niet in om tegen Zee landia 1 weer een verrassende over winning te boeken. Het moest met 41 zijn meerdere erkennen. Het lot Van Scampolo 2 is nu bijna bezegeld. Het werd nu op Borssele met 81 door Vopo 1 kansloos geklopt en kan de onderste plaats nu praktisch niet meer ontgaan. De stand is hier: Elto 1018, Zeelandia 2 1116, Luctor 1 8—14, Vopo 1 11—10, De Poel 10—8, Togo 2 8—6, Volharding 2 106 en fee mpolo 2 90. In klasse 3a kon ook Atlas het in Br.skens tegen BKC niet bolwerken. Het verloor met 71. De titel kan BKC niet meer ontgaan. Het hoeft uit 4 wedstrijden nog slechts drie punten te halen om zich kampioen te noemen. KVL eiste de tweede plaats nu defi nitief voor zich op door Vedo 1 met 6—3 te kloppen. De stand in deze af deling is nu BKC 11—20, KVL 10—12, Vedo 1 98, Animo 2 98, Atlas 98 en Stormvogels 92. Verrassend In klasse 3b viel een zeer verrassen de uitslag te noteren. AKC, dat deze Week nog met plannen rondliep om zich uit de competitie terug te trek ken slaagde er nu zowaar in nummer 2 van de ranglijst, Swift 6 in Mid delburg nog wel, een 57 nederlaag toe te brengen. AKC verliet hierdoor de laatste plaats ten koste van Animo 8. De grote winnaar in deze afdeling was Ondo. Zelf won het met 64 van Animo 3 en door de nederlaag van fewift 6 kunnen de mensen uit St. Laurens nu zoetjesaan de kampioens- vlag te voorschijn halen. Nog 3 pun ten uit 3 wedstrijden en de eerste titel in hetrbestaan is binnen. De stand is Ondo 916, Swift 810, Top 2 9 JUNIOREN COMPETITIE 7 sept. 1957 Groep A I (111) Middelburg AI Vlissingen A I 03, Vlissingen A II Middelburg A II 22, Oostkapelle A I —Vlissingen A III 7—1, RCS A I—Zee landia A I 01, Walcheren A IZee- land Sport A I 06. Groep A II (112) Goes A IPatrij zen A I 70, Hansw. Boys A IGoes A II 41, Luctor A IKapelle A I 21, Yerseke A IRillandia A I 35, C.roep B I (114) :Arnemuiden B I— Vlissingen B II 61, Middelburg B I RCS B I 7—2, VCK B I—Middelburg B II 41, Vlissingen B I Zeelandia B i 4—0. Groep B II (115): Middelburg B III r—Vlissingen B IV 2—0, RCS B II— Zeelandia B II 50, Vlissingen B III Walcheren B I 0—5, Groep B III (116): Zeeland Sport B JIMeeuwen B I 08, Serooskerke B JRCS B I uitg.; Vlissingen B VII Vlissingen B V afg. Groep B IV (117): Luctor B I Ka- Êelle B I 12, Wolfaartsdijk B I iloetinge B I 71, Robur B IKrui- ningen B I 23, Groep B V (118): Krabbendijke B I Goes B II 80, Yerseke B IRillan dia B I 1—1. Groep B VI (119): Beren B I Nieuwdorp B I afg. Kwadendamme B Lewed. Boys B I afg. Patrijzen B I Volharding 32 B I 24. Groep B VII (120): Oostburg B I— Aardenburg B I 60, Biervliet B I Oostburg B II 20, Schoondijke B I Breskens B I 11, Breskens B II IJzendijke B I 15. Groep B VIII (121): Brouwershaven B I—Mevo B I 50, Renesse B I Burgh B I 17, Zonnemaire B I Dreischor B I 11; Duiveland B I Zierikzee B II 22. Groep B IX (122): Axel B I—Axel B II afg. AZVV B I—Philippine B I 00; Corn. Boys B ICorn. Boys B II 12, Sluiskil B ISpui B I 22, Zaamslag B ITern. Boys B I 017, Terneuzen B ITerneuzen B II 80. Groep B X (123): Clinge B I Graauw B I 101, Hontenisse B I Hontenisse B II afg.; Hulst B IHulst B II afg.*, Koewacht B IRapenburg B I. 10, Dos '55 9—10, VZOD 10—7, AKC 96 en Animo 3 105. In klasse 3c wonnen de leiders zo als te verwachten viel met groot machtsvertoon. Leider Blauw Wit 1 noteerde de hoogste score tot nu toe in dit seizoen. Hekkesluiter Dios moest met een 211 nederlaag naar huis terug. SSS had geen last van de verre reis naar Scherpenisse, het overwon SVS met 26. De eindstrijd om de titel wordt hier bizonder spannend getuige de volgende stand: Blauw Wit 1 12—22, SSS 11—19, Vopo 2 12—19, Olympia 2 12—17, Kats 12—13, Elto 2 11—8, Tjoba 3 12—8, SVS 11—2 en Dios 150. Gewijzigd In klasse 3d werd het oorspronke- lenke programma danig gewijzigd. De wedstrijden Luctor 2WKV en VOTO Togo 3 werden afgevoerd en daar voor in de plaats werd vastgesteld de strijd tussen de twee kanshebbers Luc tor 2 en Togo 3. Togo 3 ging echter met 92 royaal ten onder, waardoor het opgeslagen record van Luctor 2 ongeschonden bleef. Nog slechts een punt uit drie wedstrijden scheidt Luc tor 2 van het kampioenschap. In de wedstrijd Blauw Wit 2KCS liet deze laatste ploeg verstek gaan. De stand is hier Luctor 2 918, Togo 3 912, WKV 10—11, Blauw Wit 2 9—4, Voto 10—4 en KCS 8—2. Hervormde jeugdouderlingen en af gevaardigden van de plaatselijke jeugdraden waren zaterdagmiddag aanwezig op de Classicale Jeugdraad welke houden werd in „De Prins van Oranje" te Goes. Deze bijeenkomst stond onder lei ding van ds. A. de Haan uit Hans- weert, terwijl ds. Strating een cause rie hield. „Zullen onze kinderen nog op straat kunnen spelen in Zeeland", was de titel van het betoog van ds. Strating. Als uitgangspunt nam hij het leven in de veranderlijke wereld. Deze ver anderingen zijn overal te merken. Hiervan gaf spreker diverse voorbeel den. Merkwaardig is het dat het ker kelijke leven nog zo conservatief blijft, terwijl men in het gewone leven veel sneller veranderd. Wel ziet men in grotere perioden veranderingen op kerkelijk gebied. In de moderne tijd is het uitkijken. Men moet ook wel radicaal zijn, maar het moet verant woord zijn. Als inleiding op het refe raat van ds. Strating werd de ge schiedenis van de Talenten gelezen. Nadat het onderwerp in verschil lende groepen was besproken werden de vragen beantwoord. Deze bijeen komst werd géhouden met het oog op het komende winterseizoen. De zwemwedstrijd tussen de ploegen van de N.V. Koninklijke Maatschappij De Schelde te Vlissingen en van de scheepswerf Cockeriil Ougree nabij Ant werpen had een bijzonder geanimeerd verloop en trok veel belangstelling. De Belgische gasten werden in het Scheldekwartier ontvangen en toege sproken door mej. M. van Zweeden, die van de gelegenheid gebruik maakte om hen geluk te wensen met de verjaardag van Koning Boudewijn. De leider van de Belgische ploeg dankte hartelijk en bood een vaantje aan. Van de acht nummers wonnen de Belgen er drie, doch de Heren-polo- ploeg kwam bijzonder goed voor de dag. De ploeg van de Schelde was geen partij voor deze Belgen, die maar liefst met 185 wonnen. Daar de Bel gen geen damesploeg hadden, fun geerde De Ganze uit Goes als tegen stander voor de ploeg van de Schelde. Uitslagen De uitslagen waren: 50 meter rugslag dames: 1. J. Schout (Schelde) 46.7; 2. M. van Klinken (Schelde) 49.0; 3. C. Evers (Ganze) 54.4; J. de Jonge (Ganze) 1.5.6; 100 meter rugslag heren: 1. J. Segers (Cockeriil) 1.23.5; 2. Hessele (Cocke riil) 1.29.1; 3. C. Wagenaar (Schelde) 1.30.5; 4. J. Sinke (Schelde) 1.35.9; 5. W. v. d. Steen (Schelde) 1.40.4; 100 meter schoolslag dames*. 1. N. Hangoor (Schelde) 1.45.3; 2. A. Sturm (Ganze) 1.48.3; 3. C. Evers (Ganze) 1.45.3; 4. W. Wagenaar (Schelde) 1.52.5; 100 meter schoolslag heren: 1. J. v. Bosch (Cockeriil) 1.30.4; 2. Breedam (Cocke riil) en W. v. d. Steen (Schelde) 1.30.4; 3. J. Sinke (Schelde) 1.35.4; 4. S. Ventevogel (Schelde) 1.38.4; 50 meter borstcrawl dames: 1. M. van Klinken (Schelde) 43.7; 2. M. van Zweeden (Schelde) 40.9; 3. M. van Zweeden (Schelde) 40.9; 4. A. Sturm (Ganze) 42.5; 100 meter borstcrawl heren: 1. C. Wagenaar (Schelde) 1.11.8; 2. S. Ventevogel (Schelde) 1. 12.4; 3. W. Wondergem (Schelde) 1.12.7; 4. Braunstein (Cockeriil) 1.14.5; Swift is de korfbalcompetitie in de landelijke 2de klasse begonnen met een 38 nederlaag tegen Algemene uit Leiden. Olympia won met 41 van Achilles en DCZ zag zich met 47 ge klopt door Ready. Zuiderkwartier moest in het bezoekende Zwervers zijn meerdere erkennen (48). Hoewel de overwinning van Alge mene op de Middelburgers volkomen verdiend was de ploeg was tech nisch beter en beschikte over uitste kende schutters toch mag de 38 overwinning geflatteerd genoemd worden. De oranjehemden hadden na melijk nog al eens pech met hun schoten en zij compenseerden hun ge brek aan techniek door een laaiend enthousiasme. Het werd dan ook een bijzonder aantrekkelijke partij korfbal, waarin Mop de Voogd Swift zelfs de leiding gaf. Door Van Duyl en Iterson kregen de Leidenaren een 12 voorsprong, doch Chris van Leerdam bracht de balans weer in evenwicht. Nog voor de rust nam Algemene door Harte- veld opnieuw de leiding, terwijl het door Van der Pluym zelfs 24 werd. Dadelijk na de hervatting viel de beslissing. Van Duyl, Baardwijk en Kruit brachten namelijk de stand op 27. Swit bleef dapper partij geven en Gré Gast verkleinde de achter stand tot 37. Tenslotte scoorden de gasten nog één maal (38). 5. R. Daelmans (Cockeriil) 1.16.0; 3x50 meter wisselslag estafette dames: 1. Schelde 2.11.1; 2. Schelde II 2.34.3; 3. Ganze 2.34.7; 4. Ganze II 2.38.3; 3x50 meter wisselslag estafette heren: 1. Cockeriil 1.50.8; 2. Schelde 1.52.8; 3. Schelde 2 1.57.2; 4. Cockeriil 2 1.57.5. De damesploeg van De Schelde speelde een polowedstrijd tegen de dames van Luctor uit Middelburg. De Middelburgers wonnen met 41. De muziekvereniging „Excelsior" is dit jaar met de organisatie van de bijna traditioneel geworden braderie op het marktveld niet zo gelukkig ge weest als voorheen. Was het nl. donderdagavond bij de opening gunstig weer evenals vrijdag, zaterdag heeft pluvius nogal wat roet in het eten gestrooid wat betreft het bezoek. Vanzelfsprekend zijn daardoor de inkomsten voor „Excelsiors" kas kleiner dan vorige jaren, maar toch mag men nog niet ontevreden zijn. Er kan dan ook gerust gesproken worden van een geslaagd tuinfeest rondom de oude „Vate", waarin het midden een verlichte fontein was op gesteld die een feestelijk aanzien gaf. Er waren diverse keurige stands van winkeliers benevens de nodige tentjes met de alom bekende attracties zoals rad van avontuur, ballen gooien, etc., etc. Donderdag concerteerde de muziek vereniging „O.K.K." uit Wemeldinge, vrijdag „Euterpe" van Heinkenszand en zaterdagavond de mandolinever eniging uit Kruiningen. Zaterdagmiddag waren er tevens nog kinderspelen op het marktveld. Provinciaal Personeel te Goes bijeen De vereniging van Provinciaal per soneel in Zeeland kwam zaterdagmid dag in hotel „Centraal" te Goes bij een onder voorzitterschap van de heer J. P. Overbeeke uit Zierikzee. De heer Overbeeke werd evenals het bestuurs lid, de heer P. Jobse uit Middelburg herkozen. Diverse interne aangelegenheden werden uitvoerig besproken. Tot af gevaardigde naar de Algemene Bonds dag van Provinciaal personeel in Ne derland, welke op 13 en 14 september in Haarlem wordt gehouden, werden benoemd de heren I. Toissaint uit Ter neuzen en H. M. v. d. Linde uit Drei schor. Uit het jaarverslag van de secreta ris, de heer C. Kotvis, bleek, dat de vereniging er gunstig voorstaat, zowel wat betreft het ledental als de finan ciën. Teleurstelling werd uitgesproken over het feit, dat bij de vereniging alleen leden zijn aangesloten van de Provinciale Waterstaat en niet van de overige provinciale diensten, waarvan bekend is dat een groot aantal niet is georganiseerd. Verbond van Veilig Verkeer Tijdens de zaterdagmiddag gehou den vergadering van het district Zee land van het Verbond voor Veilig Verkeer werd onder meer besloten het districtsbestuur uit te breiden, nl. één uit de afdeling Schouwen-Duive- land en één uit de afdeling Tholen. Voorts werd besproken en eveneens besloten om meer eenheid in de op leiding van de verkeerscursussen In het algemeen te krijgen en het aantal afdelingen in Zeeland uit te breiden. De secretaris-penningmeester, de heer Borrie uit Goes, bracht verslag uit over het afgelopen seizoen. De afdeling Poortvliet werd toe gelaten tot het Verbond. De bijeenkomst stond onder leiding van de heer E. Visscher uit Middel burg. In verband met het 25-jarig jubi leum van het Verbond zullen uit de verschillende afdelingen leden naar het congres te Utrecht op 25 septem ber a.s. gaan. Zaterdag en zondag is te Kortgene een weekend gehouden van het dis trict Z.en N.-Beveland van de Ned. Zondagsschoolvereniging. Ds. Sehuppen te Kortgene leidde het onderwerp „Onze zondagsschool 's zon dag en door de week" in. Hü wees op de noodzakelijkheid van contact tussen het zondagsschoolpersoneel en de ouders, waardoor men ook het kind beter kan leren kennen en begrijpen. 's Zondagsmorgens woonde men de kerkdienst bij, waarin Ds. v. Sehup pen voorging. In de middagvergade ring vormde een inleiding van mevr. Meidman uit Colijnsplaat over „Is ons zondagsschoolwerk een persoonlijk ge tuigenis?" de hoofdschotel. Met na druk wees zij er op, dat het vertellen van een Bijbels verhaal niet het weer geven van een aantal feiten is, maar evangelieverkondiging, die men zo op zich moet laten inwerken, dat door de vertelling de kinderen het zien ge beuren. Na deze inleiding, die tal van prak tische wenken bevatte, werd 'n leven dige bespreking gehouden. Als ontspanning werd in de namid dag een wandeling gehouden, waarbij een bezoek in en op de graansilo werd gebracht. Na de maaltijd werd het laatste deel der conferentie gewijd aan het be spreken van opgedane ervaringen uit de praktijk van het zondagsschool werk. Na een door enkele leden ge houden declamatie werd dit zeer ge slaagde weekend door de voorzitter, de heer Hoogerbrugge (Lewedorp) ge sloten. Exportmogelijkheid appelen Zwitserland Overal is dit jaar de fruitoogst ge ring in West-Europa maar in Zwit serland is het wel heel erg. Daarom heeft men in sommige gebieden een volkomen mislukte oogst. In verband hiermede heeft dit land nu besloten dat tot nader order de invoer van ap pelen in dit land onbeperkt zal mo gen plaats vinden. Oesterverzending verloopt vrij vlot De oesterverzending is weer op gang en heeft een-vrij vlot verloop. In oes terkringen is men van mening dat de goede kwaliteit de export stimuleert. Voor 't eerst in Nederland is aan Youth for Christ door een gemeentebestuur de mond gesnoerd. Waar? In Goes Over deze bedenkelijke „primeur" hebben velen hun hoofd geschud of zich boos gemaakt. Drie van hen luchten in deze rubriek hun hart. Zij vragen zich evenals Artemis af: 'T WORDT WEER TIJD om eens weer in mijn correspondentie- bak te kijken, want de stapel brieven van Babbelaarsvriend(inn)en is al weer flink gegroeid. Daarom meteen maar het mes, of liever gezegd de briefopener erin gezet. Eerst de dames aan het woord. „Zeer geachte Artemis. Graag wil ik u iets schrijven over de Babbe laar van 5 cept. j.l.", aldus schrijft mevr. E. D.-de S. te Nieuwdorp, „die Babbelaar smaakte me best; alleen zo halverwege aan het sab- >elen leek het of er een steentje in zat. 't Kwam wat onzacht tussen mijn kiezen. Het verhaal over de heer J. van Capelleveen Youth for Christ) en zijn echtgenote interesseerde me werkelijk. Maar schreef u de ommekeer in het leven van Mevr. Van Capelleveen lijkt als uit een Zondagsschoolboekje". Dat vind ik niet juist. Dat er werkelijk zvlke ....Beuk .n Goes geen lawaai maken. Dat mag alleen de kermis verhalen echt gebeurd zijn, geloof ik graag, maar al bijna tien jaar ben ik Zondagsschoolleidster en ik keur de boekjes die we met Kerst mis aan de kinderen uitdelen, maar wij geven kinderboeken die ook over kinderen vertellen, en zo zul len de meeste zondagsschoolleid- (st)ers wel doen. Werkelijk, Arte- mis, verhalen als die over Mevr. Van Capelleveen vindt u tegen woordig niet meer in zondagsschool boekjes. Misschien vroeger wel, maar tegenwoordig zeker niet meer. U hebt het natuurlijk zo niet be doeld, maar het doet wat „antiek" aan en zo zou door sommigen mis schien ook het zondagsschoolwerk op zichzelf als antiek worden be schouwd en dat zou jammer zijn. Ook voor het werk van mevr. Van Capelleveen onder de kinderen, want ik begrijp wel, dat ook zij met moderne middelen de oude Bood schap wil brengen. Overigens komt u eens een kijkje nemen, wanneer we zover zijn, dat we de boekjes gaan uitzoeken? Verder houd ik me gaarne aan bevolen voor een Babbelaar bij de koffie, en dat u deze Babbelaar die u van mij krijgt aangeboden ook smaken zal is de wens van: die u hoog acht, E. Duine-de Schipper. Hartelijk dank voor deze vrien delijke rechtzetting. Aan genoemde uitnodiging zal ik t.z.t. graag ge hoor geven. A. WELKOM „WELKOM, Yersekse Oester-ste wardess", roept de heer B. v. M. Sr. uit Leiden door middel van een briefkaart en hij ondertekent met de naam Bart van de Veluwe, on der welk pseudoniem vele Zeeuwen hem wel zullen kennen. Als reactie op de Babbelaar van 4 sept j.l. over Jannie van Zanten uit Tholen als eerste Zeeuwse „oester-stewardess", schrijft Bart van de Veluwe: „In spijt van uw onhollandse titel (die gelukkig meer van een dienende dan van een heersende geest tuigt) wens ik u en uw handlang sters een groot succes toe." 0 Wat die handlangsters betreft bij mijn weten zijn die er nog niet. Maar wie weetA. „UW VERHAAL over uw erva ringen in Denemarken had mijn bij zondere belangstelling", zo begint het briefje van de heer G. A. J. te Middelburg, „omdat wij vorig jaar een bezoek aan dat mooie land hebben gebracht. Een paar dingen die u noemt, kan ik echter niet thuisbrengen. Wat bedoelt u -eigen lijk met het Regenmeisje van Ko- penhage (nooit van gehoord) en Langelisie? Ja, Tivoli hebben wij ook bezocht. Om nooit weer te vergeten." 0 Dat is gauw verteld, meneer J., het Regenmeisje kunt u vinden tegenover het stadhuis van Kopen hagen, bovenop het zgn. Richshus. Het is een meisje (een pop) met een parapluie, dat als levende baro meter fungeert. Komt zij naar bui ten, dan betekent dat regen, maar als u haar „zusje" op de fiets te voorschijn ziet komen, dan belooft dat goed weer. De Lange Linie (per abuis stond in mijn verhaaltje „Langelisie") is een zeeboulevard, tevens centrum van vermaak. In de zeemanswereld even bekend als de Hamburger Reeperbahn. MEJ.J. S. TE WISSENKERKE en de heer W. J. de K. te Vlissingen hebben met schrik in ons dagblad gelezen, dat voor de Youth for Christ-samenkomsten op de Markt te Goes geen toestemming is ver leend voor het gebruik van een ge luidsversterker. En de heer J. A. V. TE GOES kwam daarover telefo nisch zijn hart luchten. Hun oor deel was niet mals. „Wat in heel Nederland nog nooit is geweigerd, dat presteren b. en w. van Goes. Ik schaam me dood voor zo'n gemeen tebestuur. Wat bezielt deze mensen? Hoe is zoiets mogelijk? De meer derheid van b. en w. is toch chris telijk? Wei kermis, maar geen Youth for Christ? 0 Ja, als de burgemeester en een van de wethouders vóór hadden ge stemd, dan was er geen vuitje aan de lucht geweest. Naar ik heb ver- .de burgemeester houdt van rust. nomen, was (natuurlijk!) de C.H.- wethouder ervóór, maar de burge meester stemde tegen. Neen, meneer V., ook Artemis kan een dergelijke houding niet be grijpen en nog minder waarderen. Hopelijk komt er enige ophelde ring, nu raadslid Zuidema schrif telijke vragen aan b. en w. heeft ge steld (zie onze voorpagina van maandag). Maar inmiddels is de pap dan al gemorst. Dat was dan weer de oogst van vandaag. Tot morgen! k k 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 -k -k ■k s k •k •k ■k -k k -k -k 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 •k -k 4 4 4 KRABBENDIJKE Spaarbank. In de maand augustus werd bij de spaarbank van de Coöp. Boeren leenbank „Krabbendijke" f 238.722,51 in gelegd en f 163.014,20 terugbetaald, zodat het saldo spaargelden aan het einde van deze maand f 5.232.069,bedroeg. Er werden 11 nieuwe spaarrekeningen ge opend. ei Ik geloof dat we het schip I gaat het er misschien vandoor, maar vast moesten leggen, anders En hoe moet ik dan aan boord komen? Zwemmen heb ik nooit geleerd. Uit aller naam bedankt zee rob. Lijkt het je niet om met ons mee te varen?

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 2