PHILIPS L Drie Amerikanen moeten Syrië verlaten Groei openbare leeszalen breidt zich steeds uit Chroesjtsjef Adenauer Egypte levert Israëliër uit Functionarissen van ambassade T.W.A. opent lijn over poolgebied Cassatieberoep „Zwarte Ruiter" verworpen Geen maagklachten meer! Pres.-directeur K.L.M. schreef brief aan Gouverneur Nw. Guinea Strengere naleving woonruimtebepaling Ontwerp samenstelling burg. gerechten Verbod ploegenarbeid voor jeugdigen Aantal leden steeg tot half miljoen Liberalen willen met Adenauer samenwerken Chinese minister legt bekentenis af Padvinders naar Nederland Benzinecheques voor Frankrijk bij KNAC Geen gesprek over repatriëring Fel Zuidslavisch toestel boven Tsj. Slowakije Hond op schoenen.,., NIEUW PROCES OVER „SCHAT VAN DONGO" raó DOOR DE WERELD Donderdag 15 augustus 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 3 Het Syrische ministerie van buitenlandse zaken heeft dinsdag medegedeeld, dat de Syrische regering de Amerikaanse zaakgelastigde in Damascus op de hoogte heeft gesteld van haar wens, dat twee functionarissen van de Amerikaanse ambassade, alsmede de Ameri kaanse militaire attaché, binnen 24 uur Syrië moeten verlaten. De Amerikaanse zaakgelastigde heeft dit verzoek ingewilligd. Maandagavond heeft de Syrische rege ring in een communiqué gezegd, dat de V.S. een samenzwering op touw hadden gezet tegen het huidige bewind in Syrië Er was een komplot ontdekt ter omver werping van de regering en vervanging ervan door een regering die Israël zou erkennen en het aangrenzende Libanon zou inlijven. Volgens het communiqué hebben de V.S. vele malen getracht de Syrische re gering omver te werpen, omdat de om standigheden in het land hun niet aan stonden. Een Amerikaanse functionaris, Howard Stone, was naar Syrië gezonden en had zich in verbinding gesteld met leden van de Syrische socialistisch-natio- nalistische partij en legerofficieren. De Syrische minister van propaganda en voorlichting, Sayed Saleh Aqil, heeft dinsdag gezegd te menen, dat wat tot dusver is onthuld slechts het begin is van iets veel groters. Hij voegde eraan toe, dat een nieuwe afkondiging van de staat van beleg in Syrië wellicht nodig zal zjjn. De wacht rondom de Amerikaanse am bassade in Damascus is dinsdag ver sterkt. Fantasie In bevoegde Franse kringen te Pa rijs wordt de beschuldiging van Syri sche zijde, als zouden de Franse am bassadeur in Libanon en de Franse militaire attaché in Beiroet aan de sa menzwering tegen de Syrische rege ring hebben deelgenomen, met nadruk tegengesproken. De Syrische beschuldiging zou op pure fantasie berusten, ook al omdat de Franse ambassadeur ijt - Libanon, Louis Roche, sinds, j aiiin Frankrijk De Trans World Airlines, (TWA) gaat op 29 september een dienst over het Poolgebied van de Stille Oceaan naar Europa openen. De dienst zal tweemaal per week worden gevlogen van San Francisco en Los Angeles naar Londen, Parijs en Rome. Het verkeer zal worden onderhouden met gestroomlijnde constel lations met straalmotoren, die voor eers te klas en toeristenvervoer zullen zijn Ingericht. De duur van de vlucht naar Londen zal 19 uur en 10 minuten bedragen. De advocaat-generaal bjj de Hoge Baad, mr. Loeff, heeft geconcludeerd tot verwerping van het cassatieberoep van H. G. uit Mierlo-Hout, bijgenaamd „De Zwarte Ruiter", die in hoger beroep door het gerechtshof te 's-Hertogenbosch we gens verschillende misdrijven is veroor deeld tot 15 jaren gevangenisstraf en ter- beschikking-stelllng. Enige maanden geleden wist G. te ont vluchten uit het huis van bewaring te Scheveningen. In Rotterdam is de vluch teling toen weer gearresteerd. De Hoge Raad zal arrest wijzen op 28 augustus. De verdediger had o.m. aangevoerd, dat de rechtbank, waarvan het vonnis is bevestigd, geen rekening hield met de herroeping door de verdachte van zijn aanvankelijk afgelegde verklaringen. De overweging, dat de verdachte voor zijn gewijzigde houding geen aanneme lijke reden heeft kunnen opgeven, acht te de advocaat-generaal echter reeds vol doende om de gedane herroeping niet te aanvaarden. Dat verdachte de herroepen verklaring heeft afgelegd onder opgeven van talrijke met de ware toedracht vol komen overeenstemmende bijzonderhe den, welke tijdens zijn verhoren hem niet zijn medegedeeld, noch in de cou ranten zijn gepubliceerd, maakt de ver werping van de herroeping nog sterker. Voorts zeide mr. Loeff o.a. nog niet in te zien, waarom de rechtbank niet in aanmerking zou mogen nemen de wijze waarop ter beschikkingstelling door de overheid wordt geëffectueerd. Immers behoort kennis van toepassing van straf fen en maatregelen tot het arsenaal, waarmede een rechter verwacht mag worden te zijn toegerust. Ingezonden mededeling (adv.) Niet alleen licha melijk, maar ook geestelijk gaat da maaglijder onder zijn kwaal gebukt. Pessimistische stemmingen, hu meurigheid, zijn 't gevolg van pi|nen, krampen, zuur- branden enz. Wordt weer een prettig, opgeruimd mens zonder maag klachten met de verbijsterend en gunstig werkende RABRO MAAG TABLETTEN! 3.90 per 50 tabletten. Ook In grotere oi kleinere verpakkingen MBRO COMPANY IU NIJMEGEN HOLLAND verblijft en dus onmogelijk kan heb ben deelgenomen aan de bijeenkomst met de samenzweerders in Beiroet. De woordvoerder van het Amerikaan se ministerie van buitenlandse zaken, Lincoln White, verklaarde, dat de Syri sche beschuldiging aangaande het be staan van een Amerikaanse samenzwe ring van a tot z verzonnen is. Prins Charles gaat naar kostschool Prins Charles, de Britse kroonprins, zal met ingang van september de kost school van „Cheam" te Headley, 100 km ten westen van Londen, bezoeken. Zijn vader is 25 jaar geleden ook leerling van deze school geweest. De school leidt op voor particulier mid delbaar onderwijs. Koningin Elizabeth en Prins Philip hebben onlangs een bezoek aan deze school gebracht. De Gouverneur van Nederlands Nieuw- Guinea heeft, naar aanleiding van de vliegramp van de „Neutron" het volgen de schrijven ontvangen van de president directeur van de K.L.M. de heer X. A. JUer."" „Het is mij een behoefte u te schrijven na het ernstige ongeval te Biak, om u te zeggen hoezeer wij meeleven in het leed dat de Nederlands-Nieuw-Guinese gemeenschap heeft getroffen. Wij besef fen welk een diepe indruk een dergelijke ramp moet maken, juist omdat het gaan en komen van de leden van Uw gemeen schap per K.L.M. voor U allen een le vend begrip is geworden. Met grote dankbaarheid hebben wij ook vernomen welk aandeel terstond in prauwen toegesnelde leden van de be volking in de redding van de overleven den hebben gehad. De K.L.M. is er trots op Nederlands- Nieuw-Guinea dé verbinding door de lucht met Nederland te kunnen bieden en daarmede haar deel in de taak, welke Nederland in dit deel van de wereld op zich heeft genomen, te mogen bijdragen. Van harte geef ik U de verzekering dat wij deze taak zullen blijven vervul len in een geest van verbondenheid, welke wij na de slag die ons getroffen heeft, nog sterker gevoelen". Aangezien de woningnood" in 's-Gra- venhage niet afneemt en de doelmatige verdeling van de woongelegenheid na deel ondervindt door een aantal inge bruiknemingen van woonruimte, zonder dat burgemeester en wethouders tevoren de daarvoor vereiste vergunning hebben verleend, heeft de burgemeester beslo ten op nog strengere naleving van de wettelijke bepalingen toe te zien. Dit houdt ondermeer in, dat ieder, die zon der de vereiste vergunning dus „clan destien" een woongelegenheid in ge bruik neemt, zich bloot stelt aan uit zetting, zo nodig met behulp van de sterke arm. Twee ontvluchtte jongens te Rotterdam gepakt Twee jongens, de 14-jarige H. L. uit Apeldoorn en de 16-jarige P. V. uit Rotterdam, die vrijdag uit het rijks opvoedingsgesticht te Maarsbergen wa ren ontsnapt, zijn door de Rotterdam se politie gepakt en in bewaring ge steld. Bij de Tweede Kamer is een wetsont werp ingediend tot nieuwe regeling van de samenstelling der burgerlijke gerech ten en van de bezoldiging van de rech terlijke ambtenaren. In het wetsontwerp zijn voorstellen verwerkt om de maxi male bezetting van de gerechtshoven te 's-Gravenhage, Amsterdam en Arnhem, van de Arrondissementsrechtbanken en van een aantal Kantongerechten uit te breiden. Bij K.B. tot wijziging van het werktij denbesluit van fabrieken of werkplaat sen 1936 is het met ingang van 1 okto ber aan arbeiders beneden 18 jaar ver boden zonder vergunning in fabrieken of werkplaatsen arbeid te verrichten tussen 6 uur 's avonds en T uur 's mor gens, hetgeen in feite neerkomt op een verbod van ploegenarbeid (in opeenvol gende ploegen) voor jeugdigen. In ge vallen, waarin toepassing van deze nieu we maatregel in verband met de krappe arbeidsmarkt tot onoverkomelijke be zwaren zou leiden, bestaat de mogelijk heid dat bij vergunning van het verbod wordt afgeweken. Voorts krijgen voortaan alle jeugdigen, recht op een vervangende vrije middag of maandagmorgen. Het beperken van de bedrijfsarbeid tot de normale werkuren en het verlenen van het recht onder alle omstandighe den op een wekelijkse vrije halve dag beogen een betere bescherming van de bedrijfsjeugd. Ingezonden mededeling (adv.) Radicale vernietiging van insectendodende lamp Het modernste en voordeligste insectenbestrijdingsmiddel Export van pekel- en steurharing Uit door de dienst der Nederlandse haringcontrole gepubliceerde statistieken blijkt, dat in het tweede kwartaal van 1957 een netto-hoeveelheid van 3.281.505 kg pekel- en steurharing met een aange geven waarde van 2.603.547 gulden naar het buitenland werd gezonden. De over eenkomstige cijfers voor het tweede kwartaal van 1956 waren resp. 4.047.172 kg en 2.987.285 gulden. De aangegeven waarde per kg netto bedroeg resp. ƒ0,79 en ƒ0,74. Op 20 augustus zullen van La Sirene in Frankrijk 28 zwemmers en zwemsters te water gaan om het Ka naal over te zwemmen in het kader van de „Butlins International Cross- Channel Swimming Rage" om een prijs van 1.900. Momenteel zijn een aantal zwem mers en zwemsters aan het oefenen aan het strand van Margate In Enge land. V.l.n.r. de Engelse Erenda Fis- ker, de winnares van 1951 en 1954, Margaret Sweeney uit Nieuw Zee land, Maria Meesters uit Bergen op Zoom en Florence Burdette uit de Amerikaanse staat Zuid Carolina. De groei van de openbare leeszalen en bibliotheken in Nederland, die in de laatste jaren van de oorlog 1940-'45 sterk was toegenomen, zet zioh, na een inzin king in de jaren direct na deze periode steeds voort. De cijfers van het lees zaaljaarboekje 1956-'57 dat zojuist is ver schenen, spreken hieromtrent duidelijke taal. Niet alleen beweegt het aantal door het rijk gesubsidieerde bibliotheken zich nog steeds in stijgende Hjn, ook de acti viteiten van iedere o.I.b. afzonderlijk worden intensiever. Eind 1956 waren er in Nederland 137 leeszalen en openbare uitleenbibliothe ken, verdeeld over 110 gemeenten, waar van 79 algemene, 51 rooms-katholieke en 7 christelijke bibliotheken. Al deze bi bliotheken, zowel de algemene als de confessionele zijn verenigd in een orga nisatie: de Centrale Vereniging voor Openbare Leeszalen en Bibliotheken, ge vestigd te 's-Gravenhage, die ook boven genoemd boekje heeft uitgegeven. Deze vereniging werd in 1908 opge richt, en hoopt dus volgend jaar haar gouden jubileum te vieren. Bij de 137 bibliotheken waren bijna een half miljoen lezers ingeschreven als lid, waarvan een derde jonge lezers be neden de 18 jaar omvatte. Deze leenden rond 15 miljoen boeken over 1956, Inbe grepen die boeken welke de openbare bibliotheken ten behoeve van haar le zers uit de grote wetenschappelijke bi bliotheken betrokken. Want er staan voor de leden van Nederlandse o.I.b. niet slechts 4 miljoen boeken gereed voor uitlening (het totale bezit van alle o.l.b.'s in Nederland), maar nog vele miljoenen meer. Dit is n.l. de boekenschat van de we tenschappelijke en speciale bibliotheken, waarmee de leeszalen regelmatig inter- bibliothecair leenverkeer onderhouden. Deze .bemiddelende rol, die de o.I.b speelt in de verspreiding van boeken van meer wetenschappelijke of speciale aard, is van grote betekenis. Parlementaire missie in Nieuw-Guinea De parlementaire missie, die een reis door Nederlands Nieuw-Guinea maakt, heeft de afgelopen dagen bezoeken ge bracht aan Seroei, Wasior/miei, Orans- barie en Manokwari. Voordat zij op 30 augustus naar Nederland zal terugkeren staan op het programma Fak-Fak, Sa rong, Merauke, Bade, Kepi, Tanah Me- rah, Hollondia en Biak. Ook zullen ont wikkelingsprojecten worden bezocht in Koeme en Genjem. Dr. Erich Mende, de vice-voorzitter van de Vrije Democratische Party in West-Duitsland, heeft woensdag in Augs burg verklaard, dat zijn party bereid i» een coalitie-regering te vormen met Ade nauers C.D.U. na de verkiezingen van september. Wy willen met de C.D.U. samenwer ken als zy ons nodig heeft, maar slechts op één voorwaarde, nl. dat de C.D.U. méér voor de hereniging van Duitsland doet dan tot nu toe, aldus Mende. De Chinese minister van houtindustrie, Lo Loeng-Sju, heeft volgens radio- Peking dinsdag in Peking op een verga dering van de democratische Liga ge zegd, dat hij dertig jaar anti-Russisch en anti-Communistisch geweest 'is. Hij had lange tijd betrekkingen onderhouden met „Amerikaanse imperialistische elemen ten". Hy beloofde later nog meer over zijn politieke activiteit te vertellen en verzocht de leden van de democratische Liga hem te helpen zyn denkbeelden te wijzigen. De Antilliaanse en Surinaamse pad vinders, die, nu de Jamboree in En geland ten einde is, een bezoek aan Nederland brengen, zyn op 14 dezer aangekomen, 't Surinaamse contingent samen met de Nederlandse padvinders, de Antillianen als afzonderlijke groep. De 30 Surinamers, die voor het be gin van de Jamboree reeds enige tijd in Nederland vertoefden, zullen op 16 augustus met de „Boskoop" van de K.N.S.M. naar Paramaribo vertrek ken. nadat zy samen met de 53 Antil liaanse collega's op 15 aug. te 11.30 op Soestdijk zullen zijn ontvangen door de Koningin. Benzinecheques voor Frankrük zijn thans ook bij de kantoren- van de K.N. A.C. in Den Haag en Amsterdam ver krijgbaar. De cheques, met een tegen waarde van 1000 francs aan Franse ben zine, kosten ƒ6,15. Deze prijs werd en wordt ook berekend door de Nederland se banken; er is geen wijziging in geko men door de jongste fiscale maatregelen van de Franse regering. Door deze maat regelen is wel de prijs van de cheques by aankoop in Frankrijk gestegen, na melijk van 555 tot 670 francs. De aankoop van francs in Frankrijk is thans echter eveneens goedkoper geworden, zodat de huidige en de vroegere kosten elkaar in feite weinig ontlopen. O vyf Noordafrikanen zyn dinsdag in het gebied van Parijs door andere Noord afrikanen gedood. Zy werden in ver schillende café's en een winkel doodge schoten. Zes Noordafrikanen werden ge wond. HET BEZOEK VAN DE Russische communistenleider Chroesjt sjef aan Oost-Duitsland heeft, volgens persberichten uit commu nistische bron, moeten dienen om diverse politieke en economische aangelegenheden tussen de Duitse vazal en het Kremlin te rege len. Nu de vooraanstaande Russen, na een groot vuurwerk, dat hun bezoek besloot, Berlijn weer hebben verlaten, blijkt echter wel zonneklaar dat het bespreken van Russisch-Oostduitse pro blemen slechts een zeer ondergeschikt doel van het bezoek is ge weest. De aap is uit de mouw gekomen: Chroesjtsjef kwam naar Oost-Duitsland om over West-Duitsland te spreken. De Sowjet-communistenleider heeft in Oost-Duitsland een acte van zijn politieke spel opgevoerd. Daarvoor was hij uit Moskou gekomen. In West-Duitsland worden bin nenkort verkiezingen gehouden en er is het Kremlin veel aan gelegen dat Adenauer een flinke klap krijgt bij de stembus. De grijze bondskan selier ziet voor West-Duitsland al leen perspectief in een nauwe sa menwerking met de Westerse lan den. Dit is, zoals bekend, Moskou een doorn in het oog. Op tal van manieren heeft men al getracht de politiek van Ade nauer te doorkruisen, doch de oude staatsman weet wat hij wil en laat zich niet door de Russen van zijn stuk brengen. Vlak voor zyn vertrek uit Berlijn heeft Chroesjtsjef in een rede felle kritiek op Adenauer geleverd. Hy beschuldigde hem van militairisme en van streven naar het uitoefenen van machtsmisbruik. Dat vooral de laatste beschuldiging in de mond van een aanhanger van het com munistische dictatoriale stelsel zeer vreemd klinkt, laten wii nu maar buiten beschouwing. Het meest opmerkelijke, ja zelfs opzienbarende in de dinsdag door door de Russische communistenlei der gehouden redevoering is dat hij beweerde dat Adenauer ten onrech te met de Sowjets wil spreken over de repatriëring van Duitsers uit de Sowjet-Unie. Van Westduitse zijde is enkele dagen geleden beweerd dat nog 80.000 Duitsers zich in de Sowjet- Unie zouden bevinden. Over de te rugkeer van deze mensen wilde Adenauer met de Russen spreken. Gelijk bekend, is het feit dat nog steeds een groot aantal Duitsers, die in de oorlog in Russische han den zijn verzeild geraakt, een oor zaak van grote ongerustheid in de bondsrepubliek. De familieverhou dingen worden gekenmerkt door hechte banden. Velen in West- Duitsland hopen nog steeds op de terugkeer van hun dierbaren uit de Sowjet-Unie. Bij de Westduitse re gering is deze zaak keer op keer aan de orde. Nu heeft de Bondskan selier opnieuw over deze zaak con tact opgenomen met de Russen. Er is in Duitsland weer enige hoop op een overeenstemming over de re patriëring gaan leven. Politiek Men moet deze aangelegenheid ondanks de diepe tragiek van 't uiteengerukt zijn van gezinnen toch ook zien als een politieke. Wie in West-Duitsland wil spreken over de hereniging van beide Duit se landen en over de terugkeer van de Duitsers in Rusland, vindt een gewillig oor. Deze zaken gaan de Duitsers nauw aan het hart. Het is Hef gesprek van de dag dan ook zeker niet zonder beteke nis dat Adenauer voor het voeren van besprekingen o.a. over de handel met de Sowjets de eis ge steld heeft dat ook de repatriëring aan de orde zal komen. Adenauer heeft deze aangelegen heid kennelijk niet zonder zin nu aan de orde gesteld. Binnenkort worden in de Bondsrepubliek ver kiezingen gehouden en een over eenstemming met de Russen zou een verkiezingssucces voor de oude bondskanselier en zijn C.D.U. zijn. Dood! Chroesjtsjef heeft in Oost-Berlijn nu plompverloren medegedeeld dat er geen Duitsers meer in Rusland zijn. Deze mensen zijn in de oorlog gesneuveld, deelde de Sowjet-par- tijleider mede en daarmede heeft hij de mogelijkheid van een ge sprek over deze repatriëring bot weggenomen. Aldus heeft Chroesjtsjef getracht Adenauer te treffen bij de stembus. Het Duitse volk moet van Adenauer niet verwachten meent Chroesjt- sjel dat hij terugkeer van Duit sers uit de Sowjet-Unie kan be werkstelligen. Die mensen zijn al twaalf jaar dood, deelde de Russi sche leider mede. In de politieke strijd worden vaak op onbehouwen wijze grove mid delen gebruikt. Men gaat zelfs over lijken. De Israëlische journalist Rafi Eylon, die door de Egyptische autoriteiten aan boord van het Deense schip „Birgitte door het Suezkanaal voer, is woensdag aan de grens by Gaza aan de Israëlische autoriteiten uitgeleverd. In Jeruzalem is bekendgemaakt, dat vertegenwoordigers van de Ver. Naties In juli j.l. heeft de Tsjechoslowaakse regering bij de Amerikaanse autoriteiten geprotesteerd tegen een schending van het Tsjechoslowaakse luchtruim door een Amerikaans vliegtuig. Thans is gebleken, dat destijds een Zuidslavisch vliegtuig door een naviga- tiefout onopzetteiyk boven Tsjechoslo- waaks gebied heeft gevlogen. De Zuid- slavische regering heeft dit, bUjkens een mededeling van de Amerikaanse ambas sade te Praag, ter kennis van de lei ding der Amerikaanse luchtmacht ge bracht. Het is zover. Uw Pekineesje, uw Tackel of Dwergpoedeltje, maar ook uw Boxer, Herdershond of St. Bernard behoeft niet lan ger ongekleed en ongeschoeid door het leven te gaan. Op de komende najaarsbeurs zal een complete regenjas met capuchon en een paar leren laars jes voor uw hond worden geïn troduceerd. De importeur van dit Duitse hondenkledingstuk en schoeisel kan het niet langer aanzien, dat in Nederland de honden zo onge soigneerd aan de lijn lopen. De regenjas en schoentjes zijn in verschillende kleuren uitge voerd. In kunstleder en gevoerd met een warme, kleurige, wollen stof, biedt het regenjasje een wel dadige bescherming tegen het kil le Hollandse klimaat. De schoen tjes zijn van een zacht leder met heuse leren zool. Consul-generaal voor Zeeland Bjj K.B. is F. J. E. Willems erkend en toegelaten, op de voet van vreem deling, als consul-generaal van België te Rotterdam, voor de provincies Zuid- Holland, Noord-Brabant, Zeeland en Limburg. hebben bemiddeld bij het tot stand bren gen van een overeenkomst voor uitleve ring van Eylon. Het proces tegen 35 partisanen uit de oorlog, die verdacht worden van diefstal van een groot deel van de geldschat, waarmee Mussolini zich in 1945 getracht heeft uit de voeten te maken, zal van voren af aan moeten beginnen. Eén der juryleden, de 62-jarige Silvio Aldrighet- ti, is namelijk dinsdag doodgeschoten in zijn huis in Padua aangetroffen. Er lag een revolver naast zijn Rjk. Volgens de wet moet er nu een nieuwe jury worden gevormd en een nieuw proces worden gehouden. Het oude proces liep al drie maanden. Om tien minuten voor twaalf gister morgen heeft de luchthaven „Rotterdam" de 50.000ste bezoeker geregistreerd. Het was de 16-jarige verkoopster Yvonne Brand uit de Wouwerlaan te Rotterdam. De proef met een atoomwapen, die al op 29 juli was vastgesteld, is dinsdag weer 24 uur uitgesteld. Als redenen wer den een ongunstige wind en technische moeilijkheden opgegeven. Uit Hongaarse persberichten blykt, dat Janos Horvath een vooraanstaand lid van de partij van kleine boeren, is ge arresteerd. Horvath zou hebben bekend dat hy vorig jaar oktober was gekozen tot voorzitter van het nationale comité te Kecskemet. 0 De politie te Marseille heeft zeven leden van het Algerijnse nationale be vrijdingsfront aangehouden, die in een hotel vergaderden. Vier personen zyn maandag omge komen by een instorting in de Ban- doengse kininefabriek. Vijftien mensen werden ernstig gewond. De secretaris-generaal der V.N., de Zweed Dag Hammarskjoeld, heeft voor het nieuwe begrotingsjaar der internati onale organisatie een begroting tot een bedrag van 54.728.000 dollar ingediend. De begrotingscommissie der V.N. heeft voorgesteld dit bedrag met 1.052.800 dol lar te verminderen. De Algemene Ver gadering zal de begroting 17 september a.s. bespreken.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 3