'Zeven dames en 46 heren, v.w. 35 militairen over de finish Spoorlijn over primaire dammen niet gewettigd Vlissingse hondjes verwekten grote hilariteit in de raad „Sjalom" in Tooren vliedt QucUVossemeer krijgt vandaag fraai gymnastiekgebouw Beschoeiing Vissershaven wordt toch hersteld Drie-ei>vijftig Zeeuwen in de bloemetjes gezet BAAYENS OPTIEK, Dc speciaalzaak voor uw Bril Benoemingen bij waterschappen MIDDELBURG RA-RA MIDDELBURG ZEELAND EN HET WESTÉN Rentabiliteit moet basis blijven, meent dr. it. Den Hollander RAAD VLISSINGEN Voor verkoopsters een eigen opleiding Uitstekend concert van Jacob Bijster Zaterdag 27 juli 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 2 (Van onze speciale verslaggever) NIJMEGEN, vrijdagavond DE ZEEUWSE Amerikaan, de heer G. van Gemert uit Kortgene, \vas de eerste Zeeuw, die we vanmiddag bij de intocht van het Vier- daagselegër voor de eretribune zagen voorbijstappen. Hij opende, beladen met zeker vijf grote bossen bloemen, het Zeeuwse contingent, dat verspreid onder de velé duizenden Vierdaagselopers successieve lijk kwam binnendruppelen. We hebben ze niet allemaal kunnen ont dekken in die enorme drukte, maar volgens de startbureaus hebben alle deelnemers uit onze provincie dit jaar de Vierdaagse volbracht. En dat wil zeggen: zeven dames en 46 heren, o.w. 35 militairen. Er kwam niet één zonder bloemen binnen. Daarvoor zorgden meegeko men familieleden, kennissen, tijde lijke „pleegouders" of zomaar wild vreemde toeschouwers. Zeven dames Bijzonder veel succes oogstten na tuurlijk de dames L. van Hal en T. Riemens uit Oostburg en Flip Jonk heer uit Yerseke, die zich speciaal voor deze gelegenheid de laatste dag in de Zeeuwse dracht hadden gesto ken, waarvoor zij menig applausje in ontvangst moesten nemen. Ook de andere Zeeuwse deelneem sters, de dames Jos Lahr uit Middel burg (5e x), Bakker en Van Water schoot uit Walsoorden, T. Kole, Yer- seke en W. v. d. Velde uit Hoek za gen we fris en opgewekt binnenko men. De Zeeuwen Tenslotte geven wij dan hieronder nog de namen van de Zeeuwse heren, die het Vierdaagse-goud veroverden: A. J. Wijberg, Vlissingen (4 x), G. van Gemert, Kortgene, J. Amoldus, J. Schouten en J. Jacobse (allen van „Achilles") te Middelburg (1 x), Flip Jonkheer, Yerseke (2 x), J. Leendertse, Kapelle, L. Everse, Mid delburg (15 x), M. de Bruijne, Vlis singen, W. de Haan, Vlissingen, J. Kleinepier, Biggekerke, en (volgens het startbureau) 35 militairen, van wie wij ontdekten: marinier III C. Fr aan je, Krabbendijke, M. K. Deur- loo (woonplaats niet opgegeven), korp. N. Filius, Wissenkerke, sold. Joh. den Boer, Nieuwdorp, korp. W. den Boer, Zierikzee, sergt. I E. J. Mieras, Kloe- tinge, sergt. De Hond, Middelburg en 24 mannen van Hr. Ms. „Jacob van Heemskerk" uit Vlissingen. Twee BX.O.-scholen in Zeeuwsch-Vlaanderen De voorbereidende besprekingen voor het stichten van de eerste B.L.O.- school in West Zeeuwsch-Vlaanderen zijn thans geëindigd. Het resultaat is, dat binnenkort twee dergelijke scholen zullen verrijzen een rooms-katholieke en een openbare streekschool. In welke gemeenten deze scholen geplaatst zullen worden is nog niet bekend. Met het werven van leer lingen is een begin gemaakt. Ingezonden mededeling (adv.) ÏÏSTR.106-5pjSj.iL' *0 Bij Koninklijk Besluit zijn benoemd in de provincie Zeeland: tot dijkgraaf van het waterschap St. Philipsland, P. Boudeling, te St. Philipsland; met in gang van 1 augustus 1957, tot gezwo rene van het waterschap St. Philips- land, H. Timmers, te St. Philipsland; tot voorzitter van het bestuur „De Valkenissegeul", H. Wolfert te Waar de; met ingang van 30 juli 1957, tot dijkgraaf van het waterschap Kruinin- gen, J. Glerum te Kruiningen; tot ge zworene van het waterschap Elle- woutsdijk, A. Koeman te Driewegen; tot gezworene van het waterschap Baarland, P. M. C. van Nieuwenhuij- zen te Oudelande; tot lid van het be stuur van het waterschap voor de uit watering door de sluis aan de Ooster- landpolder, L. J. Overbeeke en P. S. Noteboom, beiden te Wolp'naartsdijk; tot gezworene van het waterschap St. Maartensdijk, M. J. Mol, te St. Maar tensdijk; tot gezworene van het wa terschap Oud-Wolphaartsdijk, J. A. Smallegange te Wolphaartsdijk; met ingang van 9 augustus 1957, tot dijk graaf van de Stroodorpepolder, J. vo gelaar te Krabbendijke; tot plaatsver vanger van de dijkgraaf van de Stroo dorpepolder, J. Vogelaar te Krabben dijke; tot plaatsvervanger van de dijk graaf van de Katspolder L. C. de Vos te Kats. Op hun verzoek is eervol ontslag verleend aan L. Th. Vogelaar te Krabbendijke, uit zijn functie van voorzitter van het waterschap^ „De Valkenissegeul"; en aan A. Butijn, te Krabbendijke, uit zijn functie van ge zworene van de Karelpolder. Chr. Huishoudschool hield eindles De Christelijke Landbouwhuishoud- school te Middelburg hield vrijdag in de fover van de Concert- en Gehoor zaal 'een eindmiddag voor gediplo meerde leerlingen en hun ouders. De directrice van de school, mej. N. Boudeling, wenste de geslaagde leer lingen geluk met het behaalde resul taat. Zij vestigde er evenwel de aan dacht op, dat de meisjes er nu nog niet zijn, hetgeen dan speciaal geldt voor de scheidende leerlingen van de derde klas. Voor hen zijn echter mo gelijkheden genoeg om zich verder te bekwamen. Mej. Boudeling reikte ver volgens met een toepasselijk woord de diploma's uit. De rest van de middag werd door de leerlingen zelf verzorgd, hetgeen dan geschiedde onder de eminente lei ding van de heer P. A. Bouwense. Als vanmorgen met enig officieel vertoon het nieuwe gymnastieklokaal in de gemeente Oud-Vossemeer wordt geopend, krijgt dit dorp er een prach tig gebouw bij, waar niet alleen de sportliefhebbers van Oud-Vossemeer, maar de gehele bevolking trots op kan zijn. Deskundigen verklaarden ons, dat dit complex het mooiste is uit de gehele streek. DE TELEFOON is ongetwijfeld één van de meest waardevolle uitvindingen van de laatste tijd. Het apparaat staat geheel ten dienste van'de hedendaagse mens en het gebruik ervan kan vaak leiden tot het verkrijgen van waardevolle inlichtingen en even zo kan de mens er via de tele foon nog al eens in slagen be paalde raadselen te ontsluieren. Maar een viertal personen er voer gisteren, dat de telefoon zelve ook wel eens een mysterie kan zijn! Er ontstond een dolkomische situatie, toen een Vlissings jour nalist, via de lijn, met een Mid delburgse collega een praatje maakte, terwijl beide lieden plot seling een derde stem hoorden, waarvan de eigenaar hun uitno digde voor een vergadering. Nu zijn dagbladschrijvers veelal be reid een dergelijke uitnodiging met beide handen aan te nemen, maar de Walcherse persmensen begrepen toch wel, dat er hier iets niet in orde was. De ge heimzinnige stem hielp hun spoe dig uit de droom; het was de referendaris van de Provinciale Griffie te Middelburg, die in ge sprek was met een heer in Den Bosch! Hoe het ook zij, op zo'n manier blijft er van de vertrou welijkheid van een telefoon gesprek niet zo veel meer over. Schoolzwemwedstrijden tc Middelburg De schoolsportcommissie te Middel burg organiseerde zwemwedstrijden voor de schooljeugd, waaraan door 'n groot aantal leerlingen met veel ani mo werd deelgenomen. De uitslagen waren: 4 x 50 meter estafette meisjes: 1. chr. burgerschool Olmenlaan; 2. chr. jongens: 1. herv. school Zuidsingel; 3. school Gravenstraat; 3. school C. Voor r.k. school; 3. herv. school 't Zand. Meisjes 9 en 10 jaar schoolslag: 1. Dineke Francke; 2. Nel van Hermon. Rugslag: 1. Tjaske Kruit; 2. Ineke van Dalen. Meisjes 11 en 12 jaar school slag: 1. Rosita Rijkse; 2. Greta Koole; 3. Lenie Alma. Rugslag: 1. Rosita Rij ke; 2. Gre Koole. 13 en 14 jaar school slag: 1. Lineke Janse; 2. Jannie Hen- drikse. Vrije slag: 1. Lineke Jansen; 2. Nel van Dalen. Jongens 9 en 10 jaar schoolslag: 1. Jo Dronkers; 2. Giel Krijger. Vrije slag: 1. Leen Davidse; 2. Jaap Mesu; 11 en 12 jaar schoolslag: 1. Jaap Kriek; 2. Tonnie Suurland. Rugslag: 1. Ton- nie Suurland; 2. Wim van Kruiningen. Vrije slag: 1. Jaap Kriek; 2. G. de Heer. Jongens 13 en 14 jaar school slag: 1. Bram Volwerk; 2. Leo Kie- boom. Rugslag: 1. Theo Vervooren; 2. Bram Volwerk. Vrije slag: 1. Theo Vervooren; 2. Bram Volwerk. Openbare verkoping Notaris J. A. Janse de Jonge heeft in het Notarishuis publiek verkocht het huis met schuur en tuin aan de Breeweg 7, groot 4 aren en 12 centi aren. Koper was de heer H. Reynierse, bloemist, voor S 10.000. Het gebouw, dat ontworpen is door architect H. Wesselo uit Bussum en gebouwd is door de firma G. van Driel Zn. te Oud-Vossemeer, is gelegen aan de Bou-Kooij manstraat, naast het nieuwe sportveld, dat vo rig jaar in gebruik is genomen. Ook dit sportveld wordt tot de mooiste van het eiland Tholen gerekend. Het complex is modern van opzet en licht en lucht zijn ook in dit gebouw de allesoverheersende motieven. De gymnastiekzaal beslaat een oppervlak te van 20 bij 10 meter met daar naast een flinke ruimte voor het opbergen van werktuigen. Een warme luchtin- stallatie is aangebracht. Na een ruime entree volgen grote kleedruimten, voorafgegaan door lokaliteiten voor het uittrekken en opbergen van schoeisel. Daarna vindt men een uit stekende wasgelegenheid plus een ka mertje voor de gymnastiekleraar. De vloer van de turnzaal bestaat uit beton, estrichlaag en linoleum, die elkaar in niet minder dan negen lagen afwisselen. Het gehele gebouw is in moderne kleuren geschilderd. Ook zijn verscheidene nieuwe toe stellen aangeschaft. Naar het zich laat aanzien zal druk gebruik worden ge maakt van het gebouw: de leerlingen van drie lagere scholen, gymnastiek vereniging „Spido" en de volleybal club „Vio". Donderdagmiddag ontving kapitein G. A. Numan van het 413 gardebataljon grenadiers uit Schaarsbergen namens het team, dat zal worden afgevaardigd naar de schietwedstrijden voor de landstrijdkrachten in centraal Europa te Stetten in Znid-Duitsland, uit han den van sir E. Miliington Drake, de organisator van de jaarlijkse interna tionale schietwedstrijden om de Prix Leciercq, de door hem beschikbaar gestelde „Bernhard Trophy". Foto boven: Kapitein Numan ontvangt het trofee van sir E. Miliington Drake waarna de manschappen van het schietteam er zich over ontfermden (foto onder) De bevolkingsdichtheid in Zee land is zo gering, dat het aanleg gen van een spoorlijn over de pri maire dammen niet gewettigd is. Dat is de (voorlopige) conclusie de president van de Nederlandse Spoorwegen, dr. ir. F. Q. den Hol lander. Een dergelijke lijn zou iets korter zijn dan de verbinding Vlissingen Rotterdam op het ogenblik, maar niet zoveel dat een tweede lijn daardoor gewettigd is, meent de heer Den Hol lander. Hij heeft deze opmerkingen gemaakt in een onderhoud met een redacteur van het Algemeen Dagblad. Blijkens dit blad heeft de president der N.S. ge zegd dat het helemaal niet uitgesloten is dat Goes met omgeving eens Mid delburg en Vlissingen zal overvleuge len. Over een spoorlijn via de secundaire dammen valt nog helemaal niet te pra ten. Wie zal op het ogenblik zeggen, welke er zullen komen en waar? HOLLAND Gezien de groei van wat de heer Den Hollander het liefst de Stad Hol land noemt, is in de eqyste plaats een spoorwegontwikkeling in het westen nodig. De behoefte aan vervoer per spoor is in Holland veel groter .dan in Zeeland. Daarom, zegt de president van de Nederlandse Spoorwegen, lig gen mijn problemen thans in en om Rotterdam, in en om Den Haag en in en om Amsterdam. Mocht de bevolking van Zeeland te zijner tijd aanzienlijk in omvang toe nemen, dan zal de tweede verbinding met het noorden de bevolking niet achterna gaan, maar haar vooraf gaan, verzekerde de heer Den Hollander de verslaggever van het Algemeen Dag blad. Overigens herinnerde hij er nog eens aan, dat de vervoerspolitiek van Slechts met de stem van de heer E. G. Vader (KVP) tegen en na enige discussie, verleende vrijdagmiddag de raad der gemeente Vlissingen een kre diet van f 10.000,- voor het aanbrengen van herstellingen aan de beschoeiing aan de zuidzijde van de Vissershaven. De Commissie van Gemeentewerken had dit voorstel van b. en w. volledig aanvaard, doch de commissie van Fi nanciën had haar stem onthouden. Uit de discussie, waaraan dit voorstel on derworpen werd, bleek, dat de com missieleden het niet zozeer te doen was om deze belangrijke uitgave, doch meer of dit voorstel al dan niet be- DE RONDVRAAG, die vrijdagmiddag aan het eind der raadszitting te Vlissingen werd gehouden, heeft meer tijd in beslag genomen, dan de behandeling van de 25 punten tellende agenda. Het overgrote deel werd besteed naar aanleiding van de uitspraken die de voorzitter der Voetbal Combinatie Vlissingen heeft gedaan op de kortgeleden ge houden algemene ledenvergadering en waarin hij verklaarde, dat de V.C. Vlissingen een buitengewoon hoge terreinhuur moet betalen. uitte eveneens zijn ergernis over de grote verontreiniging en verhaalde hoe hij persoonlijk een hond een voor deur zag bevuilen, terwijl de eigenaar het dier aan een lijn vasthield Hij vroeg zich af, waar het met de dierenbescherming heen gaat en vertelde onder grote hilariteit het volgende verhaaltje: Tegen Kerstmis kwam een lid der dierenbescherming op het politie bureau een wil konijntje brengen. ,,'tls van mijn buurman, die het dit jaar gemest heeft om het tijdens de Kerst op te eten. Doch ik ben zo aan het wier gehecht, dat ik het niet kan verdragen, dat het straks de pot ingaat". De ijverige politie ambtenaar stelde toen nuchter vast, dat het wegnemen van het diertje ondanks alle goede bedoelingen van de dierenbeschermer onder „dief stal" gerangschikt werd. „Nee, want ik heb mijn buurman een schadevergoeding gegeven". Waarop de politieman informeerde naar de grote der schadevergoeding. Het onverwachtte antwoord van de dierenbeschermer was: „twee blik ken kip" Zwemmen Raadslid Krietemeyer wees vervol gens op het grote belang van het schoolzwemmen en brak een lans voor het plannen maken voor een overdekt zwembad. Hij gaf de suggestie een speciale commissie van onderzoek in te stellen. Wethouder Poppe merkte op dat 'n overdekt zwembad eerst rendabel is te maken bij een inwonertal van 70.000, doch dat het waard is thans reeds een dergelijke studie-commissie in het leven te roepen. Het P.v.d.A.-raadslid C. J. Gillesen Verschage stelde aan b. en w. hier over een vraag, waarna wethouder J. Post, voorzitter van de Stichting Sportbelangen deze beantwoordde en waarin hij zijn „geprangd gemoed" luchtte. Aan de hand van cijfermate riaal toonde hij aan, dat er vele an dere plaatsen in Nederland zijn, die hogere terreinhuur vragen dan in het onderhavige geval van 15 pet. der re cette na aftrek der vermakelijkheids belasting. Wethouder Post luchtte zijn veront waardiging over de 'demagogie' die op deze vergadering en in de club- geschriften ten beste wordt gegeven. Raadslid J. L. Verhagen voorzit ter der adviescommissie van de V.C. Vlissingen die in deze hoedanigheid aan het debat deelnam wees er ech ter op, dat weliswaar in andere ge meenten hogere terreinhuren bestaan, doch dat naar verhouding de V.C. Vlissingen voor de terreinhuur een be langrijk minder gebruik van de speel velden mag en kan maken omdat men nu eenmaal kampt met een groot te kort aan speelvelden. Hondjes De Vlissingse hondjes, die enige tijd geleden aan de lijn moesten doch kort daarop hun vrijheid weer herkregen, maakten eveneens deel uit van het rond vraag-uurtj e. Raadslid ir. J. Krietemeyer wees op de grote verontreiniging van trottoirs en wandelpaden. Wethouder Poppe trekking had tot de verdere uitbrei ding der Zeehondenwerf. In haar zit ting van enkele maanden geleden uitte de raad overwegende bezwaren tegen een uitbreiding van de aan de Vissers haven gelegen Zeehondenwerf, die het plan koestert de hele Vissershaven te benutten voor coasterbouw etc. Op vragen van de heer J. L. Ver hagen (WD) kon echter het college, onder voorzitterschap van loco-burge meester M. A. van Popering, pertinent verklaren, dat dit voorstel tot de zo dringend noodzakelijke verbetering volstrekt geen verband houdt met uit breidingsplannen van de Zeehonden werf en dat men, wanneer men zijn stem aan dit voorstel gaf, zich niet bindt aan een verdere uitbreiding van het scheepswerfje. Consequenties Tegen de kosten van het herstel f 10.000,- had het KVP-raadslid E. G. Vader grote bezwaren. Hij gaf toe dat een verbetering der beschoeiing noodzakelijk is, doch tot dat de be slissing valt over al dan niet uitbrei ding der scheepswerf en de daarmee gepaard gaande consequenties voor de Vissershaven, zag hij liever een tijde lijke en goedkopere oplossing b.v. door het storten van puin. Uit beantwoording door b. en w. bleek, dat het herstel der beschoei ing een provisorisch karakter draagt en op de goedkoopst mogelijke wijze wordt uitgevoerd. Volgens loco-bur gemeester Van Popering was er nog wel een goedkopere wijze dan raads lid Vader aangaf en wel de bewo ners te vragen hun vuilnisbakken ter plaatse te ledigen, doch van een te nemen maatregel moet men een zekere verwachting kunnen hebben, dat deze aan redelijk te stellen eisen voldoet. Verkoopsters De raad besloot z.h.st. tot noodzake lijkheidsverklaring van de uitbreiding met en de instandhouding van een opleiding tot leerling verkoopster aan de gem. Industrie- en Huishoud school, tot het toekennen van een 2 pet. loonsverhoging aan het gemeente- personeel ter compensatie van de in te voeren huurverhoging, tot het in bruikleen geven van een leslokaal van de openbare Jac. Catsschool aan de vereniging voor Chr. Kleuteronder wijs, en tot het verstrekken van een crediet van f 2300,- voor de verbou wing van een bij de brandweerkazerne behorende woning. Men besloot eveneens het bestuur der vereniging voor Chr. Kleuteron derwijs medewerking te verlenen voor het stichten van een nieuwe kleuter school met 2 gewone lokalen en een speellokaal aan de Ridderspoorlaan. OOST- EN WEST-SOUBURG Verkoping. Notaris J. A. Janse de Jonge te Middelburg heeft publiek verkocht het huis en tuin aan de Vi- sodeweg 1, 417 ca, koper de heer M. F. L. Rouw voor 2750; Visodeweg 3, groot 438 ca, koper de heer C. Jasper- se, voor 1950; Visodeweg 5, groot 422 ca, koper eveneens de heer C. Jasperse voor 2030. de Nederlandse Spoorwegen is geba seerd op rentabiliteit. Van een nieu we lijn moet dus vaststaan, of zij ren dabel zal zijn of in de naaste toekomst worden. HET STUK „SJALOM" van de Duit se toneelschrijver Heinz Flügel, is don derdagavond in het openluchttheater „Toorenvliedt" te Middelburg door De Horstspelers uit Driebergen opgevoerd. Deze toekomstige wika's hebben een spel laten zten, dat de toets der kritiek glansrijk kan doorstaan. De hoofdpersoon in het verhaal is de blindgeboren jonge man uit een be- bekend Bijbelverhaal (Joh. 9). Deze fi guur werd door Gjalt Radersma uitste kend vertolkt. Dieneke Drost wist Sa- fira, de bezeten vrouw, die zich „de bruid van Jezus van Nazareth" noemt, tot een acceptabele figuur te maken. Waarljjk een glansrol in dit toneelspel, dat alles van de krachten der spelers vraagt. Vóór „Sjalom" werd de uitermate luchtige eenacter „Eén pot nat" van de Engelse auteur Jan Otto Francis opgevoerd. De artistieke leiding van deze avond berustte geheel by Gjalt Radersma. Inderdaad een succesvolle avond, V. DE BEKENDE Haarlemse organist Jacob Bijster gaf donderdagavond een concert in de Nieuwe Kerk te Middel burg. Hij werkte een afwisselend pro gramma af, dat een groot deel van de orgelliteratuur bestreek. De heer Bijs ter is een orgelvirtuoos in de ware zin des woords. De uitgevoerde werken ge tuigen ervan, hoe deze organist het in strument volkomen beheerst. Direct al in het openingsnummer, de Toccata, Adagio en Fuga van J, S. Bach, kwam zijn briljante uitvoeringsstyi naar vo ren. Dit bleek eveneens in de Pièce Hé- roique van César Franek. Alleen we herhalen het hier weer hoe jammer is het, dat Francks prachtige orgelwer ken volkomen uit de stijl vallen met dit orgel, dat ondanks zijn vele goéde kwaliteiten geen „Franck-orgel" is. Na de zeer virtuoos gespeelde Kerk- sonate van Hendrik Andriessen, besloot de heer Bijster zijn repertoire met een eigen compositie, een Partita over Ps. 146. In een achttal variaties was deze Psalm bewerkt op een wijze, die nog al verwant is aan de moderne Franse orgelstrjl. Dit was overigens een hoog tepunt in dit concert. Met zeldzame virtuositeit uitgevoerd, maakte dit werk wel een bijzondere indruk. Er bestond voor dit uitstekende concert een ruimte belangstelling. B. Maria Meesters naar Engeland Maria Meesters uit Bergen op Zoom, die vorig jaar als enig Nederlandse aan de bekende Engelse Kanaal race deelnam, heeft nu weer bericht ont vangen dat zij half augustus aan deze race mag deelnemen. HEINKENSZAND Concert. Vanavond om half acht geeft de muziekvereniging „Euterpe" een concert in de tent. In het pro gramma zijn opgenomen de concours nummers van 1957. KAPELLE Geslaagd. De heer H. D. Hendrikse, onderwijzer aan de Chr. Nationale school slaagde voor de hoofdakte. Ouden van dagen op reis. Donderdag middag zijn de ouden van dagen uit deze gemeente op reis geweest. Deze keer ging men niet uit met particuliere auto's maar met autobussen en wel naar Zeeuwsch Vlaanderen. Deze manier van reizen bleek bij allen zeer goed te beval len. Concert op de tent. De muziekvereni ging „Ons Genoegen" heeft donderdag avond een concert op de muziektent op het Kerkplein gegeven. Hiervoor bestond een grote belangstelling, vooral van de zijde der jeugd. Beroepingswerk Ned. Herv. Kerk Beroepen te Lunteren (2e maal), J. J. Poot te Delft; te Sliedrecht, J. Wieman te Oudewater. Bedankt voor Spijkenisse, C. Baten burg te Hendrik Ido Ambacht. Geref. Kerken Beroepen te Wierum, J. Boes, kand. te Waarder. Geref. Gemeenten Bedankt voor Middelburg, W. C. Lamain te Grand Rapids. Doopsgezinde Broederschap Bedankt voor Warns, B. K. Homan te Blokzijl.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 2