Hier is voor 't eerst de wekelijkse RADION PUZZELWEDSTRIjD Radion wast witter.en zachter! CREGHEL KABOUTERS Woningruil Nu is het de beurt aan de dames! Hooftman's kleding gloednieuw - leuk en gemakkelijk voor iedereen leerling-ambtenaar Vrijdag 5 juli 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 8 Dringend beroep op de Prot. Chr. Jeugd GEBR. IZEBOUD KOUDEKERKE tenmmste i en mogelijk f100.000 of meer Radion wast witter Deze kolom gratis H De kolommen optellen en het totaal hier invullen II III IV r PROFESSOR Nogal makkelijk V. DE JAGER Jr., IJZERHANDEL MiWhure. Telefoon 3761 ATAG GASAPPARATEN komforen - ovens - grootbranders THERMOSTAAT-GASFORNUIZEN (voor alle gassoorten) Zware constructie, hoog rendement, prachtige afw. om te voorkomen, dat verplegingsafdelingen van onze inrichting moeten worden gesloten! Wij vragen Leerling-verplegenden, m. en vr. Ook 17-jarigen komen hiervoor in aanmerking. Salaris le jaar ƒ1261,71; 2e jaar ƒ1449,77; 3e jaar 1691,55. (Bovendien kost en inwoning, vrije ge neeskundige behandeling, vergoeding in de reis kosten naar huis, 2 x per maand). Eerste dienst kleding wordt vanwege de inrichting verstrekt. Verder Gediplomeerd-verplegenden met diploma B of A of beiden. Gediplomeerden met A-dipl. kunnen bij indiensttreding vóór of op 1 november a.s. in 1% jaar het B-diploma ver krijgen. Tijdens deze opleidingstijd salaris gediplo meerde vlg. Rijksregeling. Verder kunnen we plaatsen enkele Leidsters voor de arbeidstherapie. Zij, die in het bezit zijn van diploma fröbelonderwijs A of A en B of dipl. handenarbeid genieten de voorkeur. Aanmeldingen voor genoemde functies of inlich tingen daarover te richten aan de geneesheer- directeur van de psych. inrichting „Vogelenzang" te Bennebroek. Wij hopen onze zaak op Dorpsplein 2 a.s. zaterdag 6 juli om 10 uur des morgens te openen Wie uit Goes of omgeving een moderne woning wil in Amsterdam en een woning te ruil heeft aan té bieden schrijve onder no. A 4935 Z. Dagblad, Goes James originele suede jasjes 134, Dames Big Ben mantels 12,75-15,75 Dames Jusilit jasjes voor brommer en motor Niet van leer te onder scheiden 35, Dames Popeline mantels 39,50-49,— 'James Gabardine mantels 79,97,110,— :ames sportjackets an prima zeeduffel 34,50 lames Topolino's van moderne duffel 62, DAMES, DRAAGT HET NIEUWSTE en bezoekt VLASMARKT 33, TEL. 2560, MIDDELBURG f 50.000 in de Pot Nooit eerder hebt U kunnen meedoen aan een wedstrijd die zó gezellig, zó aantrekkelijk is. Laat daarom deze ge legenheid niet voorbijgaan. Meedoen kost U heel weinig moeite. Iedereen die zijn ogen en gezond verstand gebruikt kan winnen in deze grootscheepse Radion puzzelwedstrijd „Kijk-U-Rijk". U hebt Uw winstkans in eigen hand U ziet hieronder 12 plaatjes (A t/m L) en 4 smalle kolommen 1 t/m IV. Wat U nu moet doen? Eenvoudig genoeg! Begin met plaatje A te bekijken. Er staan tweewoorden onder. Vindt U dat het eerste woord het best past bij de afbeelding? Vul dan het cijfer 1 in achter de A in de eerste kolom (I). Hebt U voorkeur voor het tweede woord, dan schrijft U een 2 in plaats van het cijfer 1. En acht U beide woorden even toepasselijk... een 3. Metzelfde doet U met de andere plaatjes. Bekijk de plaatjes stuk voor stuk aandachtig en zet Uw cijfers (1, 2 of 3) in de eerste verticale kolom. Is deze kolom (I) gehèel ingevuld en bovendien opgeteld dan is er een oplossing gereed. Daarna kunt U - als U wilt - de tweede, de derde en vierde kolom nog invullen. Maar vergeet dus vooral niet Uw kolommen foutloos op te tellen. Lees echter vooral eerst de „voorwaarden" met o.a. bij zonderheden over de wijze van inzenden. Zó moet Uw briefkaart er uitzien: Plak hei uitgeknipte tekstgedeelte van de verpakking (Radion wast witter) eerst op (de achterzijde van de briefkaart. Dus één van het teuzenpAk of twee van het stan- daardpakPlak de 3trook er overheen, zo danig dat de helft van het knipsel zicht baar blijft, (Zie af beelding)Op deze wijze voorkomt U, dal Uw inzending ongeldig wordt door het verloren raken van de knip sels. Het best kunt U de knipsels tevoren zo dun mogelijk maken door de karton- laag aan de achterzijde te verwijderen. ACHTERZIJDE Kolom IV is voordelig voor U Voor elke ingevulde kolom plakt U een postzegel van 25 cent op Uw briefkaart. Maar - en dat is een belangrijk voordeel voor U - als U de eerste drie kolommen hebt ingevuld, kunt U de vierde kolom invullen zonder er een postzegel voor te plakken. Voor vier ingevulde kolommen behoeft U dus maar drie postzegels van 25 ct. te plakken. Plak nü de uitgeknipte strook op een briefkaart (hoogstens één strook van 4 kolommen per kaart. Wel moet iedere briefkaart, ongeacht het aantal ingevulde kolommen voorzien zijn van twee uitgeknipte slagzinnen uit de bovenklep van een standaard Radionpak of één slagzin uit de bovenklep van een reuzenpak (zie af beelding) Hoeveel kunt U winnen De grootte van de beschikbare prijs wordt bepaald door het totale aantal ingezonden kolommen en dus door de tegenwaarde van de totale inzet aan postzegelsvan 25 cent. Een minimum bedrag van f 50.000 wordt door Radion gega randeerd. Maar mogelijk wordt het bedrag f75.000 of misschien wel f 150.000.- Hoe meer inzendingen, hoe groter de pot. Win naar is ieder die twaalf juiste cijfers in een kolom heeft ingevuld en ze ook correct heeft opgeteld. Bij meer dan één goede oplos sing wordt de pot verdeeld, na aftrek van 19% voor omzetbe- lasting, innings-, administratie-, controle-, notaris-, vcrzekcrings-, en overige kosten. Elke goed ingevulde kolom geeft recht op een evenredig deel van de pot. VoorbeeldEr staat een bedrag van f125.000 in de pot. Na aftrek van 19% kosten is er f 101.250.- te verdelen. Als er* 50 goed-ingevulde kolommen, zijn bedraagt kolomprijs f2.02-.-. Heeft iemand 4 kolommen goed ingevuld, dan ontvangt hij 4x f2.025.- - f8.100.-. Is er maar één inzender met een juiste op lossing, dan ontvangt hij het hele bedrag van f 101.250.-. Zijn er geen goede oplossingen dan blijft het geld in de pot. De vol gende week is er dan een extra grote pot beschikbaar. Belangrijk 4 De Radion puzzelwedstrijd „Kijk-U-Rijk" verschijnt elke' vrijdag in de voornaamste Nederlandse kranten. Inzen dingen moeten altijd uiterlijk de volgende dinsdag 12 uur 'smiddags in bezit zijn van „Kijk-U-Rijk", Postbus 2500, Amsterdam. (Alleen door de P.T.T. gestempelde brief kaarten zijn geldig)De prijswinnaars krijgen direct bericht thuis. De uitslag wordt in de volgende advertentie (dus over een week) bekend gemaakt, evenals de motivering en de inhoud van de pot. als U de 3 andere kolommen hebt ingevuld (3 x 25 ct.)' ij I II III IV 1 $i: (IA 7 2 7 3 B 2 2 7 7 'TTTi3t Ijc 2 7 D 7 7 v/ - 7 2 3 1 F. 2 2. J G 3 7 7 l 0 7 7 i O 2 1 3 j J -k 2 1 2 K 2 1 1 1 i L 2 1 3 3 i i 1 1 22 21 27 23 1 .J I i I ADRESZIJDE E 8 (EU KAART AA&/OW J?i/ZZA€ PasrJc/s AU A Vergeet niet Uw inzending tijdig te posten! Voorwaarden voor de deelnemers: 1. Iedereen kan aan deze puzzel deelnemen. 2. Hel in deze advertentie met een stippellijn aangegeven oplossingsgedeelte moet worden uitgeknipt en volgens het voorbeeld op een briefkaart worden geplakt. Het oplossings gedeelte mag ook nauwkeurig worden nagetekend op een blanco stuk papier van precies gelijke afmetingen. 3. Op elke briefkaart moeien één resp. twee Radion uitknipsels worden geplakt zie de advertentie) 4. Men mag een of meer kolommen invullen. Behalve de normale frankering moet de deelnemer voor elke ingevulde kolom een geldige postzegel van 25 cent extra plakken. Wie postzegels plakt voor drie kolommen mag de vierde kolom gratis invullen. Per brief kaart mogen dus niet meer dan vier kolommen worden ingevuld. Elke deelnemer mg echter meer dan één briefkaart inzenden. 5. Elke kolom moet volledig zijn ingevuld en opgeteld en mag geen veranderingen of onduidelijkheden bevallen. Romeinse cijfers mogen niet worden gebruikt. 6. Oplossingen moeien uiterlijk a.s. dinsdagochtend om 12 uur aangekomen zijn bij: Postbus 2300, Amsterdam. Briefkaarten moeten een P. T. T.-datumstempel dragen 7. Inzendingenwelke niet aan bovenstaande voorwaarden voldoen zijn ongeldig. 8. De pot bestaat uit de tegenwaarde van alle op één puzzel ontvangen postzegels van 25 centverminderd met 19% onkosten voor administratie, contróle, notaris, verzekering en omzetbelasting. De pol komt toe aan de inzender van een juist ingevulde en opge telde kolom. Zijn er meer juiste kolommen ingezonden, dan wordt op elke zodanige kolom een gelijk deel van de pot uitgekeerd. 9. Wanneer op een puzzel geen juiste oplossing wordt ontvangen wordt de pol samen gevoegd met die van de volgende puzzel. Bij beëindiging van de serie puzzels wordt de pol uitgekeerd aan de inzender (s) met de minste fouten. 10. De prijswinnaars ontvangen uiterlijk 6 dagen na de sluitingsdatum bericht. De uitslag van iedere puzzel wordt bij de volgende opgave bekendgemaakt. Knip de strook met kolommen langs de stippellijn uit 11. De juiste oplossing berust in verzegelde enveloppe bij notaris Mr. F. A. de Gelder te Ainsterdam. Beslissingen van het prijsvraag-service-bureau Laurens A. Daane in» zake prijstoekenning zijn bindend. I Nbch over deze beslissingen, noch over de opgaven, nbch over de oplossing kan corres pondentie worden gevoerd. 12. De organisatoren'van de puzzel nemen geen verantwoording voor geheel of gedeelte» lijk zoekgeraakte poststukken, nbch voor poststukken, die door welke oorzaak ook te laat bij hen binnenkomen. Deze laatste worden niet geretourneerd. Hel ingezonden bedrag aan postzegels komt ten goede aan de pot. 13. Personeel van het prijsvraag-service-bureau Laurens A. Daane en hun gezinsleden zijn van deelneming uitgesloten. Hoewel het personeel van Leverls ^eep-Mij N. V. en haar Reclame-bureau onbekend zijn met de juiste oplossing zijn zij en hun gezinsleden j niettemin van deelneming uitgesloten. 14. Deelneming aan de puzzel houdt in, dal men met bovenstaande voorwaarden akkoord gaat. „Zeg Kits, hoe moet het eigenlijk een schip besturen?" vroeg Knots, toen Créghel en Miehiel naar hun kooien waren gegaan. „Nou, dat is nogal makkelijk", antwoordde Kits, je hoeft alleen maar het stuur wiel vast te houden en je moet goed uitkijken, dat we nergens tegen aanvaren!" Knots keek gerustgesteld. „Oh, ik dacht dat het erg moeilijk was", zei hij, „maar het valt dus nogal mee. Ik zie wel weer, dat een stuurman niet veel te doen heeft om zijn boterham te ver dienen". Kits stak waarschuwend zijn wijsvinger in de lucht. „Zet maar niet zo'n grote mond op Knots!" sprak hij, „straks zul je zien, dat je alles weer verkeerd doet". Dat vond Knots niet aardig van zijn vriend. „Pas maar op, dat je zelf niet tegen een garnaal opvaart", zei hij, „ik ga naar bed, welterusten!" Hij daalde de brug af en met grote stappen liep hij over het dek. Hij was er trots op, dat hij straks aan het stuur mocht staan en uit volle borst zong hij een liedje dat hij zelf bedacht had. „Ons Knotsje is een rappe klant, Hoezee! „Hij klau tert vrolijk in het wand, Hoezee!" En dat vond hij zo leuk, dat hij nog een rijmpje bedacht: „En het zal niet lang meer duren, of Knots- je mag de boot besturen!" Lachend stapte hij zijn hut binnen en klom tevreden in zijn kooi. „Welterusten Knots" zei hij tot zichzelf en spoedig sliep hij als een os. GEMEENTE SEROOSKERKE (W.) Ter gemeentesecretarie van Serooskerke (W.) wordt gevraagd een (op arbeidscontract) Vereist wordt het bezit van het Mulo-diploma of een daarmede gelijkwaardig diploma, alsmede vaardigheid in typen Bezoldiging nader overeen te komen Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan burgemeester en wethouders TE KOOP: Jonge geit, drie maan den oud. C. de Voogd, no. 39, Serooskerke. Prima kinderwagen (koopje). Korte Noord straat 35, Middelburg. 12 klaverruiters en laag model Gazelle herenrij wiel z.g.a.n. J. de Groot, Beertastr. 2, Grijpskerke. DIVERSEN: Jonge hennen 10 weken en oudere. J. Verlare, Breeweg 42, Yerseke. Tel. 01131—201. H.H. Landbouwers. We derom beleefd aanbeve lend voor het plukken van vlas. W. Geschiere, Bigge- kerke. Tel. K 1185—237. Dames die met net en eerlijk werk veel geld wil len verdienen en ouder zijn dan 25 jaar schrijven onder no. A 4935 bureau van dit blad. Goes. De naam kent U, het adres weet U, de tijd meet U, en het uurwerk raadt U. Kienzle wekkers en pols- en zakhorloges, on der volle garantie. D. Lie- vense, L. Vorststraat 87, Goes. m Vraagt gratis ziehtzen- ding. Eén van de grootste contantzaken levert heren kostuums, kombinaties, re genjassen, regenmantels, mantelkostuums, jersey pakjes reeds vanaf 5 p. maand. Strikte geheim houding. Brieven onder no. A 4929 bureau van dit blad te Goes. Zaterdagavond acht uur openluchtsamenkomst te Domburg door het Leger- des-Heils-corps Middel burg. Bezoekt zaterdag 6 juli a.s. de openluchtuitvoering van de gymnastiekvereni ging „Serooskerke" te Ga- pinge. Aanvang 19 uur bij goed weer. Benzo rijwielen Bestel celf uw rijwiel rechtstreeks aan de fabriek, 50,— tot f60,— goedkoper en dan 'n Benzo-rijwiel uit de kunst in kwaliteit en prijs. 51 j. arvaring. dit zegt u genoeg. Ook voor wasmachines, wringers, stofzuigers enz Vraagt gratis prijscourant Benzo Rijwielfabriek, loogstraat 169. Vlaardingen Telef. 2474 - 4244 - 5686 (K 1898) H.H. Landbouwers, On dergetekenden hebben sa men aangeschaft een „Wei ger" pik up balenpers en bevelen zich beleefd aan. W. Louwerse, Vr.pold.weg 61, Tel. 431, Serooskerke (W.) St. Brouwer, Brou- werijstr. 7, Tel. 373, Oost- kapelle. Wasmachinefabriek heeft snelwasmachines met lichte emaillebeschadiging, gloed nieuw met garantie f 145,-. Langzaamwassers f 259, Centrifuges 150,— Desge wenst afbetaling. Depót: Nieuwstraat 28. Terneuzen, Tel 2410 TE HUUR: Zomerhuisje. 4 pers. Te Vrouwenpolder. Voorzien van keukengerei. Van 13 tot 20 juli. Van 24 augus tus t/m september. J. Neve Wagenaarstraat 11, Mid delburg. TE KOOP GEVRAAGD: Grote en kleine partijen slachtkippen. Tel. K 1640— 3730 of stuur briefkaart. H. C. de Koning, Wouw- seweg 178, B. op Zoom.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 8