Twaalf Westkappelaars ontvingen medaille Zeeuwse zwemcompetitie begonnen Ringrijderij te Gapinge Aziatische griep in Bussum geconstateerd Luctor uit Middelburg doet het niet zo best Misdaad bij de Huttenberg PUZZLE Studiebeurzen van de V.N. Voor moedig gedrag Zege van Zuidwesters II op Swift V Zeeland-Belgisch Vlaanderenzwemmen Honderd meisjes liggen ziek Waterpolocompetitie VANDAAG EENS Dinsdag 2 Juli 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 4 (Ingezonden mededeling adv.) Twaalf inwoners van Westkapelle, die in de nacht van 12 op 13 maart erin geslaagd zijn, na buitengewoon moeizaam werk, de voltallige beman ning van de gestrande Duitse coaster „Achilles", in veiligheid te brengen, zijn zaterdagmiddag onderscheiden met de Bronzen Draagmedalje van de Koninklijke Zuidhollandse Maatschap pij tot Redding van Schipbreuke lingen. In het gemeentehuis vond deze plechtigheid plaats. In een toespraak bracht de heer Murk Leis, president van de maat schappij, nogmaals de ondergang van de „Achilles" en de redding van de bemanningsleden, die beschutting hadden gezocht op de gekapseisde coaster. De grote bronzen draag medalje werd uitgereikt aan de agent der Maatschappij in Westkapelle, de heer S. W. Postma, die behalve actief te hebben deelgenomen aan de red ding ook de reddingswerkzaamheden had voorbereid en geleid. De kleinere bronzen draagmedalje werd uitgereikt aan de redders: J. Minderhout, J. Zaterdag j.l. werd onder een gloeiende zon de jaarlijkse rinrijderij gehouden. De uitslag was als volgt. Er werden 35 beurten verreden. 1 C. Langebeeke 23 r., 2 Jac. Goed- bloed 21, 3 Joh. Langebeeke 20, 4 F. Lan gebeeke 20, 5 B. Arendse 19, 6 Jac. Paau- we 19, 7 H. Joosse 17, 8 H. Wondergem 15, 9 Jo Wondergem 15, 10 W. Melis 13, 11 V. Sipma 6, 12 G. Koole 6. Extra prijzen: 1 F. Langebeeke, 2 B. Arendse, 3 C. Langebeeke, 4 Joh. Lange beeke, 5 G. Kole, 6 Jac. Goedbloed, 7 Jo Wondergem, 8 H. Wondergem. Extra prijzen van W. Wondergem en Bastiaanse werden gewonnen door C. Langebeeke enJac. Pauwe. Bekers: 1 C. Langebeeke, beker van de Burgemeester; 2 H. Wondergem beker van Van Eenennaam; 3 Jac. Goedbloed beker van Van de Berge; 4 Joh. Lange beeke beker van Van de Have; 5 B. Arendse beker van Willemse; Beker van A. Wielemaker: C. Langebeeke. 100e ring Jo Wondergem; 150e ring H. Joosse; 175e ring C. Langebeeke. Extra prijs van L. Kesteloo voor B. Arendse. De medalje voor de meeste volgringen was voor H. Joosse en de pot lepel voor C. Langebeeke. Bosbrand bij Bergen op Zoom Zondagmiddag omstreeks 12 uur is de bosbrandweer te hulp geroepen voor een bosbrand achter de inrich ting Vrederust aan de Moerstraatse- baan. Direct rukte de brandweer uit en kreeg hulp van tal van wandelaars en de jeugd. De nevelspuitwagen werd ook nog ingeschakeld, waardoor men het vuur in kon sluiten. Een stuk jonge dennenaanulant, ongev. enkele hectaren ging echter verloren. Oor zaak nog onbekend, doch vermoede lijk een weggeworpen sigaretteneind. Dekker, A. Lievense, J. Verhage, B. van Vaardeghem, A. Starrenburg, A. Boogaart, J. Louws, A. de Kam, A. Sanderse en J. P. Gabriëlse. Korfbalcompctitie In de Zeeuwse korfbalcompetitie zijn enkel enige wedstrijden gespeeld op doordeweekse avonden. De meest verrassende uitslag van deze wedstrijden viel in de avondklasse waar Zuidwesters 2 er zowaar in slaagde om uit, Swift 5 de eerste nederlaag toe te brengen. De Souburgers wonnen met 6 5, Tegen Vedo 2 liet Swift 5 zich ech ter niet verrassen. Ze wonnen deze wed strijd met liefst 112. Door de onver wachte overwinning van Zuidwesters 2 is de spanning in deze afdeling weer enigszins teruggekeerd. De stand is nu: Swift 5 14 uit 8, Zuidwesters 2 12 uit 8, Vedo 2 4 uit 7 en Animo 4 0 uit 7. In klasse 3a behaalde KVL een even grote als onverwachte overwinning op Animo 2. De uitslag was hier 7—3. Door deze overwinning kwam KVL op de tweede plaats achter BKC. De stand aan de kop van deze afdeling is nu BKC 16 uit 9, KVL 10 uit 9 en Vedo 1 8 uit 7. In klasse 3c kwam hekkesluiter DIOS in de afgelopen week tweemaal in het veld. Deze wedstrijden resp. tegen Tjoba 3 en Vopo 2 gingen met 24 en 34 ver loren. Toch kreeg DIOS vooral in de wedstrijd tegen Vopo 2 minder dan het verdiende. Deze nederlaag vond vooral zijn oorzaak in het feit, dat Dios tot de rust met 10 mensen speelde. Eerst na de rust werd het twaalftal volledig. Tjoba 3 gaf Olympia 2 goed partij maar kon toch niet verhinderen dat de reserves uit Wilhelminadorp met de volle winst (35) gingen strijken. De stand in deze afdeling is nu SSS 916, Olympia 2 11 15, Blauw Wit 1 8—14, Vopo 2 9—13, Tjo ba 3 10—B, Kats 8—7, Elto 2 7—5, SVS 72 en Dios 110. Zaterdagmiddag wordt in het zwem bad te Middelburg voor de derde maal een zwem-tweekamp gehouden tussen Zeeland en Belgisch Vlaanderen. Aan deze tweekamp mogen alleen deelnemen de afgevaardigden van zwemclubs, die enkel over een open zwembad beschik ken. De beide vorige ontmoetingen, in 1955 te Sas van Gent en vorig jaar te le per, eindigden in een Zeeuwse overwin ning. De volgende nummers zullen worden verzwommen: Heren: 100 meter vlinderslag, 100 meter rugslag, 200 meter schoolslag, 100 meter vrijeslag en 4 x 50 meter wisselslag esta fette en 7 x 50 meter vrijeslag voor wa- terpolospelers. Dames: 100 meter rugslag, 200 meter schoolslag, 100 meter vrijeslag, 3 x 50 me ter wisselslag estafette. De meisjes tot 18 jaar: 100 meter schoolslag. Jongens tot 18 jaar: 50 meter vrijeslag. Na afloop wordt er nog een polowed strijd gespeeld tussen Zeeland en Bel- gisch-Vlaanderen. Het Virologisch Laboratorium van de interne afdeling van het Acade misch ziekenhuis te Leiden heeft za terdag op klinische gronden in een pensionaat te Bussum influenza vast gesteld, waarvan het oorzakelijke vi- rum volgens prof. dr. J. Mulder, ver bonden aan de interne afdeling van het Leidse ziekenhuis, zeer waarschijn lijk gelijk is aan dat, hetwelk in Azië grote epidemieën heeft verwekt. In het betrokken pensionaat verblij ven 100 jonge meisjes tussen 8 en 17 jaar, van wie er thans 30 ziek zijn. Het ziekteverloop is zeer goedaardig. Bij nadere informatie bleek, dat de Zaterdag is de eerste Zeeuwse zwem competitie in de Braakman gehouden. De uitslagen zijn: 200 meter schoolslag: 1 Raymonde Ver- gauwen, Bruinvis 3.06.8; 2 Annie Corne- lisse, Luctor 3.22.8; 3 A. Jansen, Bruin vis 4.09. 100 meter vrije slag: 1 Willy de Bruin, Bruinvis 1.24.8; 2 Corrie Voogd, Luetor 1.26.3. R. Meliefste, Bruinvis 1.27.4. 50 meter vlinderslag: 1 A. Jansen, Bruinvis 42.2 R. Meliefste, Bruinvis 42.1; 3 Corrie Voogd, Luctor 46.1. 5 x 50 meter estafette: 1 Bruinvis (Wil ly de Bruin, A. Jansen, R. Meliefste, T. Asselman en Raymonde Vergauwen) 3.14.9; 2 Luctor (B. de Nood, F. Calliber, Annie Cornelisse, J. van Loo en Corrie Voogd) 3.25.—; 3 Ganze (A. Sturm, A. van Oost, T. van Oost, C. Broer, I. Broer) 3.53.8; 4 SZV (Jasperse, T. Daalhuizen, M. van Klinken, N. de Jonge en E. de Vlie ger) 3.54. HEREN Luctor doet het dit seizoen bijzonder slecht in de 3de klasse N van de lande lijke waterpolocompetitie. De Middel burgers speelden In de afgelopen week twee wedstrijden, zonder daaruit ook maar een enkel puntje te behalen. Be gonnen werd met een 20 nederlaag tegen RES, dat daardoor de leiding kon nemen. Hierna verloren de hoofdstede lingen in Bergen op Zoom met 41 van De Krabben. Bij de heren in de kring Zeeland de buteert Ganze uit Goes uitstekend. De ploeg won met 28 van Bruinvis 2 en veroverde daardoor de derde plaats. Bruinvis 2 won op zijn beurt met 51 van SZV 2, dat hierdoor lantarendrager bleef. Bij de Zeeuwse dame» tenslotte ver- Inschrijvingsformulier voor de zesde Zeeuwsch Dagblad wandeltocht op zaterdag 13 juli 1957. Start om half drie van de Grote Markt in Goes. GROEPSINSCHRIJVING Groep:personen (tenminste 10 leider) Naam vereniging: Adres secretaris:rn Afstand:km. (10, 15 of 25). INDIVIDUEEL Naam: Adres: Leeftijd: Afstand: Het inschrijfgeld bedraagt f 0.75 voor deelnemers tot en met 15 jaar en f 1.25 voor deelnemers van 16 jaar en ouder. Het moet gestort worden op girorekening 274289 ten name van het Zeeuwsch Dagblad te Goes onder vermelding van: Zesde Zeeuwsch Dagblad-wandeltocht. overde Luctor ongeslagen en zonder ver- liespunten de leiding door SZV met een 70 nederlaag naar huls te sturen en daarna Ganze met 16 te kloppen. 100 meter schoolslag: 1 M. de Braai, Bruinvis 1.22.7; 2 W. de Vries, Bruinvis 1.24.9; 3 Piet v. d. Heuvel, Scheldestroom 1.26.4. 3 x 50 meter wisselslag persoonlijk: 1 A. Sampon, Bruinvis 2.11.2; 2 Piet v. d. Heuvel, Scheldestroom 2.14.8 W. de Vries, Bruinvis 2.17.9. 3 x 50 meter wisselslag estafette: 1 Luc tor (P. Rotte, K. Volwerk en Jan Dirkse) 1.50.2 Bruinvis (W. de Vries, M. de Braai en A. Sampon) 1.50.6; 3 SZV (T. Seynstra, W. v. d. Steen en C. Wagenaar) 1.54.2. JONGENS 25 meter vrije slag 12 en 13 jaar: 1. Th Vervooren, Luctor 16.6; 2 R. Korstanje, Ganze 17.8; 3 B. Volwerk, Luctor 18.4. 25 meter rugslag 14 en 15 jaar: 1 A. Booy, Luctor 18.5; 2 N. van Giezen, Luc tor; 3 P. Reynhout, Scheldestroom 21.6. 50 meter schoolslag 14 en 15 jaar: 1. P. Reynhout, Scheldestroom 44.2 N. van Giezen, Luctor 45.l 8 A. Vermast, Bruinvis 45.7. MEISJES 25 meter rugslag 12 en 13 jaar: 1 H. de Vries, Bruinvis 18.5; 2 I. Baart, Bruin vis 24.8 T. Stubbe, Bruinvis 25.6. 25 meter schoolslag 12 en 13 jaar: 1 I. Baart, Bruinvis 21.3; 2 M. Visser, Luc tor 23.4; 3 N. de Jonge, SZV en J. du Bois, Scheldestroom 24.2. 50 meter vrije slag tot en met 17 jaar: 1 M. Leenhouts, Scheldestroom 38.6; 2 Willy de Bruyn, Bruinvis 38.9; 3 A. Bondewel, Scheldestroom 39.—. 25 meter rugslag 14 en 15 jaar: 1 C. Evers, Ganze 23.4; 2 G. Tacq, Bruinvis 23.4; 3 R. Delmotte, Luctor 23.6. ziekte vermoedelijk reeds sinds 10 ju ni in Bussum heerst. Het is niet dui delijk langs welke weg de besmetting is gelopen. Waarschijnlijk juist als bij de geïsoleerd gebleven patiënt van enkele weken geleden in Den Haag is het virum met een vliegtuigtrans port uit Azië ons land binnengedron gen. Op het ogenblik wordt in het Leid se ziekenhuis gepoogd de verwekker van deze influenza vast te stellen. Ge zien echter het feit, dat het ziekte beeld typisch is voor influenza en men bovendien gewone influenza vrijwel pimmer in de zomermaanden waar neemt, acht pi-of. Mulder het zo goed als zeker, dat in Bussum sprake is van de Aziatische griep. In verband met de studie van de epidemiologie van deze ziekte, die blijkbaar een grote besmettingskracht heeft, doet prof. Mulder een dringend beroep op alle artsen in Nederland ge durende de eerstkomende weken nieu we soortgelijke ziektegevallen te mel den aan de afdeling inwendige ge neeskunde van het Academisch zie kenhuis. te Leiden. Randolph Churchill verlaat „Evening Standard" Randolph Churchill, zoon van Sir Winston, heeft op staande voet ontslag genomen bij de „Evening Standard", waaraan hij sedert een jaar verbonden was. In een open brief aan de leiding van het blad geeft hfl als reden op, dat hij zijn mening niet meer vrijelijk ln de kolommen van het blad tot uiting kon brengen. De ware reden van zijn ont slag zou echter in verhand staan met de kwestie van het afluisteren van te lefoongesprekken van overheidswege. Randolph Churchill schreef onlangs in de „Evening Standard", die eigendom van Lord Beaverbrook ls, dat er geen reden was om zich in beginsel tegen het afluisteren van telefoongesprekken te verzetten, aangezien het briefgeheim reeds sedert lang door de veiligheids diensten van het land geschonden werd. Op deze opvatting' werd heftige kritiek geleverd door 't weekblad „Spectator". Randolph Chrurchill wilde hierop ant woorden, maar de directie van de „Evening Standard" stemde hier niet in toe. Naar aanleiding daarvan diende Randolph Churchill zijn ontslag in. Tarief concessies van V.S. De Verenigde Staten hebben handels overeenkomsten ondertekent, die voor zes produkten, welke uit Engeland, Bel gië en Nederland worden ingevoerd, ta riefconcessies toestaan. Volgens de ondertekende overeenkoms ten zullen de Verenigde Staten de in voerrechten onder meer verlagen voor textielmachines ter bereiding van vlas en andere plantaardige vezels, behalve ka toen of jute, waterproofstof, imitatie- oosterse kleedjes uit katoen, schilderdoek uit vlas of andere plantaardige vezels anders dan katoen en bepaalde boeken. JOHN H1DDENS ons dagelijks vervolgverhaal 73) •li „Nou....", mompelt hij dan, „die kon er nog wel eens minder aan toe wezen dan ik. Wisse is dodelijk bleek. Een zware wolk schuift langzaam aan en traag begint het te regenen. Een vogel breekt los in een zacht vloeiend lied. Het groen begint ver sterkt te geuren. De regendruppels glijden langs Wis- se's wangen. Het is alsof hij schreit. ,,'k Word er beroerd van", zegt Hendrik moeilijk. Niet lang daarna ligt de zwaarge wonde stroper in het huis van Evert, het huis dat hij wel had willen huren. Volk uit het dorp stroomt toe. De tijding is van huis tot huis gegaan, dat dat er een gevecht geweest is tussen de stroper en een jachtopziener heeft men de schoten niet gehoord? De jachtopziener hinkt, maar Wisse moet er slecht aan toe zijn. Hij is ge vonden door Evert en Hendrik, en naar Everts huis gebracht. Men haast zich daarheen. Ook Jan tien doemt op in het licht, ontstelte nis op haar gezicht. Is haar man en haar broer niets overkomen? De ge ruchten zijn reeds zo wild. Samen met Lumina Linning heeft zij zich hier heen gespoed. Zij dringen naar voren en zien dat beide mannen ongedeerd zijn. Maar enkele dagen later sterft de stroper. Zijn hut en zijn grond zullen wor den verkocht. Die hut is vrijwel waardeloos. Maar Evert zou het stukje grond wel willen kopen. Het ligt niet ver van zijn huis en zou in de toekomst een goed weid je kunnen zijn voor zijn koeien. Het zou dom zijn om geen poging te doen het in bezit te krijgen. Voor niemand ligt het zo gunstig als voor hem. Hij heeft er het geld niet voor, maar als hij wachten wil tot hij genoeg ge spaard heeft, vist hij achter het net. Hij overlegt met Oto Koster en die is dadelijk bereid hem geld te lenen. ,Dan koop ik 't", zegt Evert. „Als 't niet te duur wordt". Hij koopt het *oor een schappelijke prijs. De hut is er bij Inbegrepen en ook een kleine bijenstal, bouwvallig evenals de hut. Evert en Hendrik gaan de koop be kijken. De weinige stenen die in de hut verwerkt zijn, kan Evert wel ge bruiken voor zijn verbouwing, en het houtwerk is voor een deel ook wel kom. „Och, och", mompelt Hendrik, „wat toch een wonerij, niet?" „V ersehrikkelijk". Ze duwen eens tegen één van de wanden en stellen vast, dat het een wankel geval is. Hendrik biedt aan om het te slopen en de grond eventjes vlak te maken. Hij hoeft er niets voor te hebben, 't is immers een kleine moeite. Graag dan krijgt hij er de bijen voor, al heeft dat weinig te betekenen. Maar Hendrik stelt er wel prijs op. Hij heeft zelf ook een rijtje korven. Ze drentelen naar het vervallen bijenstalletje van Wisse. Voor twintig studenten uit alle delen van de wereld bestaat de mogelijkheid op het Hoofdkwartier van de Verenigde Naties te New York gedurende een jaar de praktijk van het werk der Verenigde Naties te leren kennen. Zij zullen wor den tewerkgesteld op die afdeling van het Secretariaat, waar zij voor hun eigen studie de meeste kennis en ervaring kun nen opdoen, en zullen gedurende vier maanden werkzaam zijn als gids bij de rondleidingen voor bezoekers. Het zgn. speciale interne programma, dat van 13 september 1957 tot 12 september 1958 duurt, staat open voor studenten tussen 20 en 30 jaar, die hun candidaatsexamen hebben afgelegd en zich vlot van het En gels kunnen bedienen. De deelnemers ontvangen een beurs van 240,per maand en bij aankomst 100,ter be strijding van de eerste kosten. Aan vrou welijke deelnemers wordt door de Ver enigde Naties het uniform van de V.N.- gidsendienst uitgereikt. Aanvragen moeten vóór zaterdag 13 juli 1957 worden ingediend hetzij bij de Informatie-Attaché der Verenigde Naties voor Nederland, Bezuidenhoutseweg 21, Den Haag, hetzij bij het Bureau Econo mische en Sociale Zaken van het minis terie van Buitenlandse Zaken, Plein 23, Den Haag. Nadere inlichtingen en aanmeldingsfor mulieren worden verstrekt door de Ne derlandse Inlichtingendienst voor de Verenigde Naties, Javastraat 80, Den Haag. Visum van Indonesisch student niet verlengd Op een bijeenkomst in Djakarta hebben Indonesische studenten krach tig geprotesteerd tegen de „uitwijzing" van een Indonesische student door de Nederlandse regering. Deze student Ong Hui Jang, was lid. van de „Indo nesische vereniging" in Nederland. De bijeenkomst drong er bij de Indonesi sche regering op aan de studenten, die thans in Nederland studeren, hun .stu die aan universiteiten in andere lan den te laten voortzetten. Naar wij van bevoegde zijde in Den Haag vernemen is er geen sprake van uitwijzing van de heer Ong. Hij had zijn studie aan de universiteit te Am sterdam beëindigd en er werd geen reden aanwezig geacht om zijn visum dat vorig jaar reeds met een jaar was verlengd verder te verlengen. Hoewel zijn visum op 1 juni afliep werd hem toegestaan eerst met de Willem Ruys op 13 juli naar Djakarta terug te keren. Australisch bezoek aan Nederdlands Nieuw-Guinea Met een vliegtuig van de Ameri kaanse missie in Australisch Nieuw- Guinea is de Australische minister Hasluck voor een kort beleefdheidsbe zoek in Hollandia aaneekomen. Hij werd op het vliegveld verwelkomd door gouverneur Van Baal en andere autoriteiten. ,,'t Is niet veel soeps", zegt Evert. Hendrik neemt de vijf korven één voor één op. „Nou.mompelt hij. Ér komt een trommeltje te voor schijnEverts ogen sperren zich... Dat trommeltjedaar heeft hij in dertijd zijn spaargeld in bewaard Dat is hem ontstolen Hij grijpt het, opent het gejaagd... Het is zo goed als leeg.Het blijkt nog vijftien gulden te bevaten.... t HOOFDSTUK XXVII. „Nou" zegt Piet Boor, „dan ga wij maar." Ze stappen de deur uit, de morgen in. Ze hebben het benodigde gereed schap bij zich. Er is een karweitje te verrichten bij de ouders van Oebigien. „Goed weer", zegt de baas. „Ja". Evert is zwijgzaam. Hij zit in span ning. Hij zal Oebigien terugzien en hij verlangt daar hevig naar. Maar hij ziet er ook tegenop Sedert hij weer bij Piet Boor is, heeft hij naar deze ontmoeting uitge zien. Soms was hij geneigd om er eens heen te gaan. Maar Piet Boor had ge zegd, dat ze er binnenkort naar toe moesten voor een karwei. Als hij ech ter geweten had, dat het telkens zou worden uitgesteld, was hij misschien tóch wel eerder gegaan. Misschien. Want hoe sterk zijn verlangen mag zijn sterk is ook de herinnering aan de woorden en de uitdrukking op haar gezicht, toen ze hem de rug toekeerde. Daar lag zó veel in opgesloten Het was of er toen met razende spoed een muur gemetseld werd door haar. Zij had voorgoed genoeg van hem. Zo leek het en werd dat niet bewezen door het feit, dat zij vlak daarop al verkering had met Meindert Meibing? Competitie zevenhandbal beëindigd De Zeeuwse jeugd competitie zeven handbal is thans helemaal afgekwerkt. De titel ging bij de meisjes naar Tonido uit Goes en bij de jongens naar Olym pus uit Vlissingen. De eindstanden luidden als volgt; Meisjes; Tonido 1020; De Meeuwen 10—15; Luctor 10—10; ODI 10—9; Vol harding 10—4; Tonido 2 102 Jongens; Olympus 815; Tonido 813( EMM 8—10; Hellas 8—4; EMM 2 8—0. (Ingezonden mededeling adv.) Snerpende pijnen van brandend maagzuur? Maar neem dan toch Rennies. Die doven de zuurbrand dadelijk, Ven. -euauizeuden lijders aan oranr dend maagzuur verbreiden de roem van Rennies. Ze zijn dan ook een ware uitkomst ook in de hardnekkigste gevallen. En U hoeft helemaal niet in het onzekere te zijn over het resultaat, ze helpen vanaf 't eerste ogenblik dat ge Uw eerste Rennies laat smelten op de tong. U voelt de zuurbrand doven; één of twee minuten en alle leed is geleden. (Wordt '«d) PUZZEL No. 265 Horizontaal: 1. Ondervinden; 7. verstandig; 8. vogel, 10. maat, 12. voor zetsel, 13. plezier, 15. vogel, 16. oog holte, 18. etui, 20. rivier in Rusland, 22. vogel, 23. vis, 26. gladde zijde stof, 27. opvouwbaar zonnescherm. Verticaal: 1. Wapen, 2. verlaag de toon, 3. titel, 4. wankel vervoer middel, 5. bijwoord, 6. keurig, 1. ver dienen, 9. onderricht, 11. vervoermid del, 13. drank, 14. wagen, 17. glans loos, 19. zouteloos, 21. projectiel, 22. oogholte, 23. rondhout, 25. maanstand, 26. voorzetelsel. Oplossing puzzel no. 264 Z STAPEL D O M A A S I TABAK L S M L E I K A T A F F S S I R E K R O L G ME BELEG O L U I F I T TALING T

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 4