TIP VAN BOOTZ Weet U wat Zonder Pril Rumm ontspannen water d@et Frisse gezonde I voeten ...daarom Is natuurzuivere zoveel smakelijker en gezonder Donderdag TI juni 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 6 Ontdek dat en nog veel meer. Omo, dat wast pas smetteloos wit! z' Haast U! Olieverwarming geschikt voor Uw huis? Vraag 'f de expert vraag 't Haas Sohti BON Antwerpen PROFESSOR CRÉGHEL Füuezv'n Ttp/ U proeft de natuur in NdtUUfZUlVPlcüttH 1. Ontdek die prettige geur! Zodra U de nieuwe Omo gaat gebruiken, merkt U hoe „helder" de geur is. 't Wassen wordt er voor U zoveel plezieriger door! 2. Ontdek dat langschuimende sop! Zelfs in het hardste water ontstaat een intens werkzaam sop, met stevig schuim. Schuim dat blijft stéan, ook als Uw witte was klaar is en het bonte goed een beurt krijgt. 3. Ontdek Omo's bijzondere veiligheid! Orao's pittig werkzame sop is o zo zorg zaam voor het goed. Door en door veilig is het, ook voor wasmachine of wasketel. 4. Ontdek die stralende witheid! Ja, 't Omo-sop doet wat het belooft. Weg vlekken, weg grauwheid. Stralend, smette loos helder wappert het goed aan de lijn. U straalt ookvan voldoening! Haal 20'n pak en spaar mee voor Omo's prachtige messen-aanbieding ést wast pm srmttshos wlti NOG TOT 30 JUNI VOORDELIGE AANBIEDING: Bij aankoop van een pak Pril het tweede voor 15 ct. in plaats, van 35 cent Stuur aan Haas en Sofm, Herengracht,254 Amsterdjt» C. Voor gratis brochure flAAM» STRAAT i PLAATS'» OSiïrffllïEïtulo.iirüiiu* A 38 Als Uw huis voor oliestook ge schikt is, bent U 'n gelukkig mens. Want oliestook Is de ideale, mo dernste vorm van verwarmen. Stuur de boni De experts van Haas Sohn zenden U gaarne alle gege vens die U wenst en afbeeldingen van de beroemde Haas Sohn collectie haarden en kachels van degelijk Duits fabrikaat. S»' 7 Duidelijk zichtbaar rolt het gewone t water in dikke, trage druppels langs bet glas. Overal laten ze sporen na. Het kost U veel tijd en kracht om door zemen en nawrijven de ruit X helder te krijgen. Het ontspannen water gutst naar beneden, laat geen enkel spoor ach- ter. Al het vuil vloeit snel en zonder moeite weg. In een ommezien is j de ruit droog stralend van s helderheid! Veilig zelfs voor de gevoelig ste handen! Geen onaangename reuk of nasmaak! Geen flessenrompslomp! Niet zwaar in Uw boodschap pentas! Ook Pril doet mee aan Het sympathieke Persil- spaarsysteem voor verenigingen, clubs, comité's, enz. De hiervoor nodige spaaremmertjes komen voor op de zijkanten van de pakken t geneest transpirerende f 22$. Verkrijgbaar bij Uw apotheker en drogist Zij weten het goede te waar deren - het bewijs van hun zuivere smaak staat op ta fel. Tip van Bootz! De be kende nationale drank. Heer lijk niet alleen overdag maar ook 'savonds. Morgen zo'n flesje halen. Tip - opwek kend, hartverwarmend! Doe een beetje Pril in gewoon water en wat merkt U? Het water ontspant zich! Het wordt veel actiever, veel vloeibaarder. Alle vet en vuil vloeien direct weg! Zeldzaam snel is Uw af was droog en blinkend schoon een lust voor het oog! Wat een verschil door Pril - het wérke lijke afwaswonder! Partieel uitbreidingsplan in hoofdzaak voor het gebied „Paauwenburg" Het hoofd van het ge meentebestuur Koude- kerke brengt ter open bare kennis, dat het door de gemeenteraad op 25 juni 1957 vastgestelde partieel uitbreidingsplan in hoofdzaak voor het gebied „Paauwenburg", uitgewerkt in --een uit voerige kaart met toe lichtende beschrijving, gedurende veertien da gen, vanaf 27 juni 1957 voor een ieder ter ge meentesecretarie ter in zage is gelegd. Binnen zes weken na af loop van die termijn kunnen belanghebben den, die zich met bezwa ren tot de gemeenteraad hebben gewend, bij ge deputeerde staten be zwaren tegen het plan indienen. Koudekerke, 26 juni 1957 Het hoofd van het ge meentebestuur voor noemd, J. L. DREGMANS ledereen kon frisse, ge zonde voeten hebben met RUTRANEX, hei poeder dot tronspirerende voe lt ten geneest. Tob met met lapmiddelen om het euve! te verdoe zelen. Maak Uw voeten weer gezond met was het ook niet, het was de kogel van professor Piekhaai, die onder water stiekum. tot vlak bij het schip was gevaren, en toen zijn pro peller had aangezet, wat natuurlijk geweldig spatte. Met een paar handgrepen liet de professor de kogel uit het water opduiken, en schaterlachend klom hij naar buiten. „Ha, ha", riep hij, „heb ik jullie even goed bij de neus genomen hé? Nu heb je meteen gezien wat mijn kogel kan doen!" Hap! Daar gaat weer een brokje gezondheid naar binnen. De moderne vrouw weet 't maar al te goednatuurzuiver voedsel is 'tgeheim van vitaliteit en jeugd! Ook U zorgt daarom dagelijks voor verse groenten en verse vruchten. Ook bij U is daarom Planta 20 in trek! Want weet U waar Planta uit bereid is, mevrouw? Uit edele plantevettenPlanta is zrilver natuur. Daarom is Planta zo anders, zo veel gezonder. En onvergelijkbaar zuiver van smaak! Vertrouwde natuur U w gezondheid toe' Vroeger dacht men dat Planta alleen ge schikt was voor diëetpatienten. Moderne mensen denken daar anders over! Juist omdat zij gezond zijn en gezond willen blijven, voeden zij zich met wat de natuur hun van haar rijkdom biedt. Daarom eisen zij vruchten, groente., daarom ook na tuurzuivere Planta! Planta, licht verteer baar en met grote voedingswaarde. En... zo zuiver van smaak! 461. Iedereen bleef sprakeloos van schrik staan en keek met grote ogen naar de plek, waar de kogel onder water verdwenen was. Maar dat duurde niet lang, want opeens steeg vlak naast de boot een ge weldige waterzuil op. Knots, die zich niet zo gauw uit de voeten kon maken, kreeg een grote puts water in het gezicht. „Hu!" rilde hy. „Er zit zeker een garnaal onder het schip, wat slaat zo'n beest toch met zijn staart". Maar nee hoor, het was geen garnaal en een haai

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 6