Tito beschuldigt landen van communistische blok 4 Kwaadaardigekritiek op politiek van Nog een keer overleg over koffie bij textiel Regering zal twee miljard winst' maken op wegverkeer Proces tegen Nagy? KAMERS TE HUUR - NIET TE BETREKKEN PUZZLE I5 1 „Geen scherpe woorden" beroemde geneesmiddelen in 1 tablet zorgen, dat U weer met plezier Uw werk doet l Chefarine „4' VOLSLAGEN VERRASSING A.N, W.B. dringt aan op verlaging belastingdruk Smokkelauto reed op drie andere wagens in Belastingverhogingen in Frankrijk Spiedend oor Gevangenisstraf voor baldadigheid De Bert en Bettie Brinta stripverhalen zijn een groot succes! Li ims DOOR DE WERELD Masjumi won in Djakarta Echtpaar profiteerde van woningnood Comhinatie Centrum Wedvlucht Concours VLISSINGEN Iraaks'Jordaanse samenwerking VANDAAG EENS GOES Woensdag 26 juni 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 3 Gromyko De Sovjet-Russische minister van buitenlandse zaken Gromyko heelt op een persconferentie te Moskou een beroep gedaan op de Amerikaanse autoriteiten om „geen tot oorlog aan hitsende redevoeringen meer te hou den", indien zij wensen dat de Lon- dense ontwapeningsbesprekingen suc ces, opleveren. Gromyko had vooral kritiek op de opperbevelhebber der N.A.V.O. strijd krachten, de Amerikaanse generaal Aluris Norstad. Sprekend over de uiteenzetting over de N.A.V.O.-strategie die generaal Norstad kortgeleden voor de commis sie voor buitenlandse zaken van het Amerikaanse Huis van Algevaardig den heeft gehouden, verklaarde Gro myko: „Een Amerikaanse wens tot overeenstemming op de Londense ont wapeningsbesprekingen verdraagt zich niet met agressieve en tot oorlog aan hitsende redevoeringen als die van generaal Norstad". Hij voegde hieraan toe: „Het was vooral na het indienen door de Sow- jet-TJnie van nieuwe ontwapenings voorstellen, dat het er te Londen op begon te lijken dat eventueel overeen stemming zou kunnen worden bereikt over een gedeeltelijke ontwapening. Onder deze omstandigheden moeten allen, die aan de besprekingen deel nemen, ernaar streven bijzonder voor zichtig en gematigd in hun uitlatingen te zijn, opdat een gunstige atmosfeer voor voortzetting der besprekingen worden geschapen". Ingezonden mededeling (adv.) Bij pijnen, griep of „landerig" gevoel doet en enkel tablet werkelijk wonderenI President Tito van Zuid-Slavië heeft de landen van het communis tische blok beschuldigd van „kwaadaardige" kritiek op de politiek van Zuid-Slavië. In een rede tot de 1800 afgevaardigden op het congres van arbeidersraden verklaarde de president, dat de leiders van de landen van dit blok enerzijds pleiten voor samenwerking en vriendschap en anderzijds Zuid-Slavië beschuldigen van revisionisme, anarchisme en kapitalisme. Deze nieuwe aanval van Xito op de Oosteuropese landen kwam voor de buitenlandse waarnemers als een volslagen verrassing, nadat het Zuidslavl- sche staatshoofd een maand geleden had verklaard, dat een door de Sowjets geleide campagne tegen zijn land was geëindigd en dat de betrekkingen „steeds beter werden". Het congres, waar Tito het woord voerde, werd bijgewoond door vertegen woordigers van de vakbeweging in de Sowjet-Unie en andere communistische landen. „Wjj eisen, dat er geen vertekend beeld van onze situatie wordt gegeven en dat wat er aan goeds en positiefs in ons land is ook als zodanig wordt vermeld", aldus Tito. „Alleen op deze manier kunnen er met de landen van het socialisme en de volksdemocratie goede betrekkingen worden onderhou den". Hij noemde niet eenmaal de Sowjet- Unie of andere communistische landen bij name, terwijl hij ook niet sprak over de Russische leider Chroesjtsjef, die in april opnieuw heeft aangedron gen op verbetering van de relaties tus sen de Sowjet-Unie en Zuid-Slavië. Van de zijde van de Zuidslavische vertegenwoordigers werd de verkla ring met gejuich begroet, maar de voorzitter van het bestuur der Sowjet- vakbeweging, Viktor Grisjin, hoorde Tito's woorden onbewogen aan Niet opdringen „Als vandaag de verdedigers van 't dogmatisme uiting geven aan hun twij fel ten aanzien van ons stelsel en het anarchisme noemen, behoeven wij dit systeem niet te rechtvaardigen. Wij verwezenlijken socialistische betrek kingen in ons land. Wij zijn niet van plan ons stelsel aan iemand op te dringen, maar wij moeten het verde digen tegen hen, die blind en doof zijn en die niet willen zien, wat er in ons land gebeurt", aldus de president. De Kon. Ned. Toeristenbond A.N.W.B. heeft, blijkens het jaarver slag 1956, ruim 40.000 nieuwe leden geboekt, waardoor het ledental tot 375.000 is gestegen. De wegenwacht wierf 35.000 nieuwe leden, waardoor het aantal W.W.-leden tot ruim 218.000 steeg. Per 1 januari telde Nederland 1.200.000 motorvoertuigen, waarvan 327.000 personenauto's en 113.000 vrachtwagens. Bijna 7 miljard gulden zal tussen 1954 en 1970 aan belastingen op het wegverkeer in de staatskas vloeien. De kosten van het wegennet en het daarbij behorende overheidsapparaat worden over die periode op ruim 5 miljard gesteld. Bijna 2 miljard gul den „winst" maken naar mening van de A.N.W.B. een drastische verlaging van de belastingdruk op het motor- wegverkeer mogelijk. Gewezen wordt op de onjuistheid van de veronder stelling, dat de verhoogde belastingen op benzine het goederenvervoer langs de weg niet zouden treffen. Nog geen 10 procent van de vrachtauto's heeft dieselmotoren. Snelheidsbeperking Het voornemen om opnieuw een ma ximumsnelheid binnen bebouwde kom men van 50 kilometer in te stellen, wordt in het jaarverslag aangevoch ten. De A.N.W.B. wenst alleen daar snelheidsbeperkingen, waar zich pro blemen van excessieve snelheden voordoen. Wegbebakening De A.N.W.B.-wegbebakening werd uitgebreid met 642 wijzers, richtings bonden enz., waarvan 28 nieuwe tele foonposten. Van de bestaande beba- kening werden 1640 stuks vernieuwd. Reflekterend materiaal werd op 1400 richtingsborden toegepast. Tweehon derd wegwijzers werden van nieuwe verlichting voorzien. Een smokkelauto, bestuurd door H. R. uit Middelburg, die door douaniers werd achtervolgd, is maandag op de weg van Brugge naar Knokke, inge reden op een drietal auto's, die daar eerder met elkaar in botsing waren gekomen. De bestuurder van de smok kelauto werd gewond naar het zie kenhuis te Knokke overgebracht. Zijn auto bleek honderden kilo's boter te bevatten, dié in beslag werd genomen evenals de auto zelf. Tegen R. is een bevel tot aanhouding uitgevaardigd. De wegenwacht, die in 1956 in to taal 118.545 maal hulp verleende, waarvan 2000 E.H.B.O., kon opnieuw aanzienlijk worden uitgebreid. Het door de Franse regering in de Nationale Vergadering geboekte suc ces betekent, dat de Franse belasting betaler de volgende belastingen zal moeten opbrengen: 1. Een verhoging van de benzine prijs van 78,6 tot 90 frank per liter voor de gewone soorten en van 81,5 tot 95 frank per liter voor superkwali teit. Deze verhogingen gaan 1 juli a.s. in. 2. De vennootschapsbelasting wordt verhoogd met 10 pet. 3. De zegelrechten worden verhoogd met 20 pet. 4. Een belasting van ongeveer 5 pet. zal worden geheven op van de waarde der voorraden van maatschap pijen met een omzet van meer dan 45 miljoen frank per jaar. 5. De post- en telefoontarieven zul len worden verhoogd. 6. De omzetbelasting op een aantal niet-essentiële goederen wordt ver hoogd van 19,5 tot 25 procent. Voorts is de regering voornemens dit jaar voor 250 miljard frank te be zuinigen. Ji Ter gelegenheid van het feit, dat Lord Robert Baden Powell of Gilwell 100 jaar geleden werd geboren en dat de wereldbroederschap der verkenners 50 jaar geleden is gesticht, organiseren de vier Nederlandse organisaties (pad- vindstersgilde, gidenbeweging, padvin der en verkenners) een nationaal spel, waaraan de leden dezer organisaties zullen deelnemen. Voor dit spel „Spie dendsoor", schreef Joop Reinboud de tekst. Het wordt uitgezonden op 6 juli als een gezamenlijk programma. In 'n tijdv<ft'loop van twee uren zullen de deelnemers eerst het spel krijgen toe gelicht, waarna verschillende aanvul lende mededelingen over de radio vol gen. Hij las, zonder zjjn stem te verheffen, zijn van te voren opgestelde rede voor. Ook zei hij niet te willen spreken over hen „wier stelsel beter en democra tischer is, omdat duizenden arbeiders in alle landen dit kunnen beoordelen. Onze arbeidersklasse is tevreden en zij zal hetgeen zij verworven heeft, met haar leven verdedigen". „Het is daarom moeilijk uit te leg gen, waarom sommige mensen in het buitenland bezorgd zijn over ons so cialistische stelsel. Enige critici huiten onze grenzen durven te beweren, dat ons systeem geen socialisme is, hoewel sommige en zelfs vele van hen daar voor niet de noodzakelijke bevoegd heid bezitten. Zij, die niet geloven, zouden moeten komen zien, wat er m ons land gebeurt. Critici moeten ech ter van goede wil zijn", aldus Tito. Zes maanden gevangenisstraf, waar van vier maanden onvoorwaardelijk met aftrek van voorarrest en twee maanden voorwaardelijk met 'n proef tijd van drie jaren, eiste de officier van justitie bij de Alkmaarse recht bank, jhr. mr. A. J. Reigersman, tegen de 22 jarige los-arbeidèr Frans van W. te Alkmaar, die zich in de maan den november 1956 tot en met maart 1957 met "nog enkele kornuiten had schuldig gemaakt aan diefstal en ver nieling. In een groentenzaak te Bergen had hij wat appelen weggenomen en achterop de bromfiets van zijn vriend gezeten, had hij met deze vruchten en andere „projectielen" in een dozijn woningen te Bergen de ruiten inge gooid. In Heiloo stalen zij flessen melk en limonade, dronken die leeg en ge bruikten de flessen als projectielen. Tegen zijn medeplichtige, de 21-Ja- rige Frans van der M. uit Bergen, die nog een blanco strafregister had eiste de officier eveneens zes maanden waarvan echter drie maanden voor waardelijk met aftrek. Beide knapen zaten reeds sedert 30 maart in voor arrest. (Ingezonden mededeling (adv.) Het 4e boekje uit deze leuke serie is nu uit. Vraag het meteen aan! U ontvangt ook dit boekje tegen inzending van 5 BRINTA- merken 4- 25 ct aan postzegels aan BRINTA, afd. Reclame, Foxhol (Gr.) <S jou nap VOOR 'N SNEL EN GEZOND ONTBIJT! Minister van defensie van India, Krisjna Menon, is gistermiddag, ver gezeld van zijn particuliere secretaris, de heer Bahandary, komende met het K.L.M.-toestel uit Cairo, een kwartier op Schiphol geweest. Menon was op weg naar Londen. In Alaska woeden in een gebied van meer dan 200.000 ha bosbranden, begunstigd door een lange periode van grote droogte en aangewakkerd door een krachtige wind. Per uur gaan 400 ha in vlammen op. In de gevangenis van Oran zijn twee Algerijnen terecht gesteld, die op beschuldiging van gewelddaden ter dood waren veroordeeld. Bij gevechten ten zuidwesten van Sidi Aich in Algerië zijn 24 opstande lingen gesneuveld. Twee rebellen werden door de Franse ordetroepen gevangen genomen. Gistermorgen is te Gouda de 67- jarige mevrouw G. IJ.-de B. uit Gou da door een achteruit rijdende bestel auto gegrepen en op slag gedood. Binnenkort zal op het landgoed „Salentein" aan de rijksstraatweg Nij- kerk-Putten het kindertehuis „Benve- nuta", thans gevestigd te Dordrecht, worden gehuisvest. In dit tehuis, uit gaande van de algemene diaconale raad van de Nederlandse Hervormde Kerk, worden kinderen verzorgd, die moeilijk kunnen leren. Er zullen ruim veertig kinderen onderdak vinden. Buitenlands beroep op Hongaarse autoriteiten De wereld heeft het recht van de Hongaarse autoriteiten een uitleg te vragen van het feit, waarom de schrij vers Gyula Oversovsky en Jozsef Gali, die eerst tot drie en een half jaar ge vangenisstraf waren veroordeeld, nu de doodstraf hebben gekregen, aldus schrijft het Deense communistische blad „Land og Folk" dinsdag in een hoofdartikel. De organisatie van Zwitserse stu denten heeft het ministerie van jus titie te Boedapest „uit naam van de grondbeginselen van de rechten van de mens en de academische vrijheden" gevraagd tussenbeide te komen ten gunste van de Hongaarse schrijvers en Om clubkampioenschap De Bromvlieg Voor de derde keer is door de leden van de bromfietsclub „De Bromvlieg" uit Goes een rit gereden voor het club kampioenschap 1957. Ditmaal was het een oriënteringsrit, waar 17 deelnemers voor inschreven. De uitslagen waren: N. Eversdijk, Kloetinge 6 strafpunten; Dalebout, idem 8; P. Temmerman, Goes 8; G. Schrier, Goes 20; Joh. Maas, Goes 34; Jac. Schipper, Goes 38; P. Schrier, Goes 42; P. Kramer, Goes 66; M. van Liere, Goes 68; L. Duvekot, Goes 194; D. van Daalen, Goes 224; D. Wijs, Goes 362; I. de Regt, Goes 392. Volgens de Weense „Neuer Kurier" is de voormalige, door de Russen af gezette en gevangen genomen Hon gaarse premier Imre Nagy van Roe menië naar een gevangenis in Boeda pest overgebracht. Het blad meldt, dat een groot „schijnproces" tegen Nagy wordt voorbereid. De „Neuer Kurier" zegt „van diplo matieke kringen" te "Warschau verno men te hebben dat Nagy naar Boeda pest werd overgebracht, nadat hij ge weigerd had in het openbaar een ver klaring over door hem begane „fou ten" af te leggen. De Sowjet-Russische minister van landsverdediging, maar schalk Sjoekof, zou hem in de Roe meense gevangenis, waarin hij was op gesloten, hebben bezocht, om hem over te halen een dergelijke verklaring af studenten, die ter dood zijn veroor- te leggen, doch Nagy zou hiertoe niet deeld. bereid zijn geweest. De textieldetaillisten zullen nog eenmaal overleg plegen met de commerciële organisaties van het kruideniersbedrijf. Heeft dit over leg geen voor de textielhandel be vredigend resultaat, dan zullen de manufacturiers overgaan tot het verkopen van koffie. Zoals t end heerst in de textiel branche grote ontevredenheid over het feit dat in kruideniersbedrijven textiel (badhanddoeken e.d.) worden verstrekt bij de aankoop van levens middelen. Voor de verkoop van koffie door manufacturiers is in het vesti- gingsbesluit van de kruideniers nog een gaatje te vinden. Naar wij verne men volgen de andere branches, die onder het cadeaustelsel te lijden heb ben deze actie met grote interesse. Man uit raam gevallen en overleden De 53-jarige F. W. K. is uit het raam op de eerste etage van zijn woning in de Leidekkersteeg te Amsterdam ge vallen en later in het ziekenhuis aan de gevolgen van zijn val overleden. De man verloor het evenwicht, toen hij 's nachts om 4 uur het raam open schoof om een vriend, met wie hij uit was geweest, te woord te staan. Gemeenteraadsverkiezingen Blijken de jongste voorlopige uit slagen van de gemeenteraadsverkiezin gen, welke zaterdag in Djakarta wer den gehouden, heeft de sterk anti communistische Masjumi haar voor sprong op de communisten, die tot dus ver de tweede plaats bezetten, met nog 20.000 stemmen vergroot. De nationalistische partij en de Is- lamietische Nahdatul Uulama nemen resp. de derde en vierde plaats in. Van de in totaal 1.000.000 uitgebrachte stemmen zijn de uitslagen van slechts een van de 21 kiesdistricten van de hoofdstad nog niet geteld. De officiële uitslagen zullen in het midden van de volgende maand be kend gemaakt worden. De regering van Guatemala heeft bekend gemaakt dat er in dehaven- stad San Jose een „communistisch komplot" is ontdekt. De rechtbank te Amsterdam heeft de 32-jarige oneervol uit de belasting dienst ontslagen J. v. d. W. overeen komstig de eis tot één jaar waarvan zes maanden voorwaardelijk en zijn vrouw, de 39-jarige gedetineerde werk ster A. v. d. W.-K. tot één jaar met aftrek veroordeeld, elk wegens oplich ting. Ter zitting werd de man boven dien onmiddellijk gevangen genomen omdat er aldus de president vrees voor herhaling bestond. Het echtpaar had in oktober j.l. per advertentie z.g. vrij komende woon ruimte aangeboden, die het n.b. zelf bewoont en ook niet van plan was te verlaten. Met drie der vele verloofde paren, die schreven werd een contract afgesloten en zij betaalden een jaar huur ad 600 gld, of een deel daarvan, vooruit. Van het betrekken der ka- De Bond van zaterdagvliegers (Con cours Combinatie Centrum) hield een wedvlucht uit St. Quentin, afstand onge veer 190 km. De combinatie-uitslag luidt als volgt; L, Janse 1; J. Duynkerke 2, 3, 4 en 5; G. de Hond 6 en 7; M. Tilroe 8; P. A. van Loo 9; J. van de Velde 10. Goes: G. de Hond 1, 2, 5, 7 en 8; M. Tilroe 3; J. Bakker 4 en 10; W. Scheers 6 en 9. Borssele; L. Janse 1 en 6; J. Duynkerke 2, 3, 4, 5 en 7. Wemeldinge: M. Jeremiasse 1, 3 en 4; P. Tolhoek 2; Gebr. van Stel 5 en 6. Wolfaartsdijk: P. A. van Loo 1; J. van de Velde 2, 3 en 5; Gebr. Houtekamer 4 en C. Korstanje 6. Avondvierdaagse fe Oostburg Te Oostburg werd de avondvier daagse voor de tiende maal "gehouden. Ook hier werden de tochten een suc ces, want er viel slechts één uitvaller te noteren. Mevrouw Leenhouts-van Hal en de heer P. Catsman volbrach ten alle tien de tochten. Zoals gewoonlijk werd de laatste dag van dit wandelevenement gecom bineerd met de jaarlijkse wandeltoch ten van de scholen in West Zeeuwsch- Vlaanderen. De ganse stoet werd op het laatste traject begeleid door „De Harmonie' 'uit Oostburg. De wisselbeker voor de scholen ging ditmaal naar de Chr. Nat. school te Oostburg. De o.l.s. Cadzand, die de trophee de laatste twee jaren had ge wonnen, moest zich nu met de tweede prijs tevreden stellen. De o.l.s. Oost burg werd derde, de r.k. lagere school Oostburg vierde de de o.l.s. Schoon- dijke vijfde. Alle scholieren ontvingen een di ploma. Een achtjarig Ambonneesje, dat de gehele toch had volbracht, hoe wel hij nog te jong was om officieel ingeschreven te worden, kreeg even eens een diploma. Hulp aan Polen De Vereniging van Poolse oud-strij ders bericht ons dat n.a.v. het inge zonden stuk over „Hulp aan Polen" reeds enkele kledingstukken werden ontvangen. Giften kunnen worden be zorgd bij de heer B. Strenk, Clij ver straat 53, Vlissingen. In een communique, dat te Bagdad na beprekingen tussen koning Feisal van Irak en koning Hoesein van Jor danië is uitgegeven, wordt verklaard, dat beide landen de beginselen van de Arabische Liga willen hooghouden. Zij zullen voorts het handvest van de V.N. en het Arabische defensieverdrag oorbiedigen. Jordanië en Irak zullen volledig sa menwerken om de Arabische gebieden te beschermen en zij zullen de strijd der Algerijnen tegen het Franse „im perialisme" steunen. In het communique wordt geen mel ding gemaakt van de financiële hulp, die de Jordaanse regering aan Irak heeft gëvraagd. Irak en Jordanië zullen alle Arabi sche landen, die nog „onder het juk van het kolonialisme zuchten" steunen. Zij beschouwen de Golf van Akaba als behorend tot de Arabische terri toriale wateren. mers kwam uiteraard nooit iets. Het geld gebruikte het echtpaar ter aflos sing van schulden, die totaal 6000 gld. bedroegen. In het vonnis werd voorts bepaald, dat de man gedurende de proeftijd van drie jaar zijn financieel beheer zal moeten inrichten naar de aanwij zingen der toezicht houdende reclas- seringsvereniging. r T~ i 5 7 T T ■4 5 b 7 tl 9 Behalve de gevraagde woorden moe ten ook 16 zwarte blokjes in het dia gram worden bijgetekend. HORIZONTAAL: 1. hoop, 2. stupide/ gering gewicht, 3. rookartikel/de lezer heil, 4. delfstof/weep, 5. gereed/zang- noot, 6. veerkracht/lijst, 7. pers. voor naamwoord/belegering, 8. werkschuw /in prima conditie, 9..kleine inheemse eend. VERTICAAL; 1. Knaagdiertje, 2 dwaas /elfenkoningin, 3. model/laatstelden, 4. gésteven dasje/vlaag, 5. vrijwel on verwoestbaar/onbedorven, 6. vaartuig /zangnoot, 7. naschrift onder brieven/ moed, 8. tüssenvormsel/zwart agaat steen, 9. sluw geslepen. Oplossing vorige puzzle; HORIZONTAAL: 1. Zekering, 9. lor, 10. nel, 11. op, 14. ka, 15. makreel, 18. lei, 19. zon, 22. gemelijk, 24. af, 26. la, 27. ara, 29. den, 31. kastanje. VERTICAAL: 2. El, 3. koetsier, 4. er, 5. in, 6. nek, 7. glad, 8. dom, 12. pal, 13. bezeten, 16. keg, 17. lol, 20. Nijl, 21. raak, 23. kaf, 25. fra, 29. da, 30. n.l. Aanwinsten Openbare Leeszaal Baardman, Controle-arts; Christie, Lord Edgware sterft; Corsari, Charles en Charlotte; Pauwels, Een hond huilt in de nacht; Roberts, Trilogie der vrij heid; Spring, Het ijdel verlangen; Wertheim, Vorst van de ballingschap; Maltz, Vuur in de nacht; Moulijn, Waarom wij Protestant zijn en blijven; Tadema-Sporry, Gelukkig Libië; Ta- dema, Sahara; Santen, Spelen met bloemen; Dibbits, Nederland-Water land; Nolthenius, Beethoven vanuit zijn muziek; Freidlaender, Vroege meesters in de Nederlanden; van Van Eyck tot Brueghel; Devigny. Un con- damné a mort s'est échappé; Proust, A la recherche du temps perdu, dl. 3 en 4; Marquand, H.M. Pulman esquire; Stone, Lust for live. Zeeuwsch-Vlaamse diakenen bijeen De diakenen van de classis Axel der Geref. kerken kwamen bijeen onder leiding van de heer J. Haak uit Aar denburg. In zijn openingswoord merk te hij op, dat het diakenambt een vol waardig ambt is en geen voorberei ding tot het ouderlingschap. Naar aanleiding van een vraag van de diakonie te Terneuzen over over heidssubsidie voor bijv. de verpleeg- kosten van bejaarden in rusthuizen verklaarde de adviseur, ds. M. Gras- hoff te Aardenburg, dat overheid en bedrijfsgemeenschap een plicht heb ben t.a.v. de zgn. armenzorg. Wanneer de kerk haar diakonale roeping ver vult, toont zij aan de wereld de ge stalte van de barmhartige Christus. De diakonie mag nooit afschuiven op de overheid, maar er moet een vorm van samenwerking worden gevonden. Na de pauze sprak de heer W. Dour- leyn uit Middelburg over organisatie en praktijk van de gezinsverzorging. Mej. Arendse, gezinsverzorgster te Middelburg, belichtte het werk van de praktische kant. Keurturnersnaar 's-Heer Arendskerkc De keurturners van de Zeeuws Bra bantse Turnkring zullen hun medewer king verlenen aan de 6 juli a.s. te hou den sportdemonstraties op het gemeen telijk sportterrein te 's Heer Arendsker- ke.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 3