Een simpel, sterk riekend touwtje Nieuws uit de Provincie Belangrijke uitvinding va n het IT.B.O.N. te Arnhem WEER T SCHADELIJK WILD UIT DE ZEEUWSE NATUUR Petsie Pelle Pingo Misdaad bij de Huttenberg? Eerste resultaten op Walcheren en de Bevelanden zijn veel belovend Voor slechts enkele guldens per jaar MIDDELBURG B RIN TA is zo gemakkelijk. U maakt *t aan tafel snel klaar! VLISSINGEN GOES Woensdag 1 mei 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 5 WAARSCHIJNLIJK NOG DIT JAAR zal een middel in de handel worden gebracht, waarmee men voor slechts enkele guldens per - jaar een groot gebied kan vrijwaren voor ko nijnen, hazen, reeën of welk ander schadelijk wild dan ook. Sinds enkele maanden zijn er op Walcheren, Zuid-Beveland en Schouwen-Duivéland uitgebreide proeven genomen met dit nieuwe preparaat, dat niet vergiftig of schadelijk is, maar wel een zodanige Uitwerking heeft, dat haas of konijn er op een veilige afstand van ver wijderd blijven. Op 35 plaatsen in ons land, waar veel wild voorkomt, zoals in Het Gooi, Gaasterland, Drente, de duinstreek, de Veluwe, en Limburg, heeft de afdeling Wildonderzoek van het Instituut van Toe gepast Biologisch Onderzoek in de Natuur ITBONgevestigd te Arn hem soortgelijke proeven genomen. De eerste resultaten van deze maandenlange experimenten zijn zo affectief, dat uit alle delen van het land de aanvragen om dit preparaat binnenstromen. leidingmaatschappij „Midden-Zeeland" te Middelburg, die op verzoek van het ITBÓN met het nieuwe middel experi menteert in de Walcherse duinen bij het pompstation Oranjezon (tussen Vrouwenpolder en Serooskerke) meende te hebben kunnen constateren, dat er hoegenaamd geen konijnen meer uit de duinen in de afgebakende bos percelen komen. „Wij komen daar ge regeld", aldus de heer Treure, „maar de laatste maanden hebben we daar maar éénmaal een haas zien lopen, terwijl het er voorheen wemelde van de hazen en konijnen". Het ITBON, dat bijkans onder de aanvragen wordt bedolven, houdt zich ♦chter uitsluitend bezig met het ex perimentele gedeelte, zodat particulie ren nog even geduld zullen moeten hebben, tot het nieuwe middel in de pandel is gebracht. Men verwacht, dat dit spoedig zal geschieden, daar er in handelskringen voor deze vinding reeds grote belangstelling bestaat. De eerste resultaten zijn veelbelo vend. Op de meeste proefgebieden tneent men te kunnen aannemen, dat het aantal gesignaleerde hazen, konij nen en reeën sterk is teruggelopen. UIT DIERENKLAUWEN Naar wij van de heer Eigenraam, chef van de afd. Wildonderzoek van het ITBON vernemen, heeft men een preparaat bereid, hetwelk bestaat uit «en olie, getrokken uit dierenklauwen. Dit produkt is geen vergift of zeer schadelijke substantie; het verspreidt alleen een minder prettige, penetrante reuk. Bij de proefnemingen heeft men lange touwen, gedrenkt in deze olie, Om de te beschermen gebieden ge- Spannen, op een hoogte van 15 cm. van Ie grond. Naar men meent te kunnen vaststellen, hebben de meeste wild soorten een zo grote afkeer van deze ireuk, dat zij voor het touw verschrikt rechtsomkeert maken. EEN HAAS De heer Treure van de N.V. Water- BINNENV AART Australia, Argentoria, Stad Gent, Colonia, Trevisia, Hernia, Butania 1, Revenir, Eric, Dany, Ardea, Moldau, Cormoran, Ribra, Salf 1, Pijnacker, Paula, Gabriëlle, Olievos 4, Luxor, Marinus Tardé, Res Nova, Potentilaa, Emma van Hoboken, Adjea, Patrick, Eendel 110, Auguste, Constance, Dam- co 132, Corjo, Atalante, Patriotisme, Telegraaf 15, Anjo, Deus Rector, Nep tune 59, Amstel 4, Sancta Mariq, Mou lin a Vent, Naxexmotor 9, Chavignol, Trio 2, Klaus Peter, Corry, Rolf Kra- tner Kirdorf, Express 200, Christine, Cumieres, Marmorera, Revue, Jannig- je, Dranaco XI, Josephine, Rhenus 14, Gerda, Leentje, Willy,, IJsselsteijn, Morgon, Outremont, Res Nova, Chris tine, Amotéé, Amstel 17, Jacoba, Trots Alles, Polonia, Thessalia, Rijn- schelde 17, Peruvia, Maria, Basiiia, Rijnschelde 23, Beryl, Tetras, Citer- pa 33, Jura, Rijnschelde 8, Tadorna, Fiat, Caroline, Versseveld, Clemen tine, Feleicitas, Waesland, Hemiksem, Anja, Gerrie, Capria, Talpi, Mura, Joris, Buckeburg, Arag 15, Illico, Sca- letta, Telegraaf 4, Adolfine, Tija, Na- vexmotor 5, Marie Helene, Monto, El- ba, Bourgeuil, Tourane, Calaroco, Gre- ton, Corry, Edelweiss 36, Express 29, Bornmard, Rodin, Edméé Diana, Cona, Realite 2, Martina, Ambulant, Bahia, Luctor et Emergo, Gead, Adriana, Rheinland, Coumus, Zeelands Luister, volkerak, St. Emilion, Joseph, Odil, Cornelia, allen België. Revenu, Navico, Louis, allen Kerk- driel; Liena, Deil; Cupido 2, Harculo; Altair, Geertruidenberg; Lippe, Bergen op Zoom; Hoop op. Oosterhof; Risico, Muiden; Vios, Enschede; Maria, Wals oorden; Tanja, Haarlem; Hylkje, Delft; Paula Jean, Heerenwaarden; Netty, Beverwijk; Zorg en Vlijt, Hellevoet- sluis; Mutatio, Velsen; Confiance, Vlis- singen; Stientje, Sluiskuil, Cosmopoliet Utrecht; Fatima, Harculo; Phian, Kol- horn; Dankbaarheid, Geertruidenberg; Gerardus, Gorinchem; Santmar, Vlis- singen; Spes, Ribeauville, Gerja, Hille- gersberg, Malta, Secundo, allen Dordt; Amstel 15, Marinus, allen Amsterdam; Maria, Fram, 4 Gebroeders, Esso Ne derland 1, Erwil, Catharina 2, Augus- tina, Cyhne, Butania 1, Antwerpen, Wandria, Vivat, Damco 77, Eleonore, Dine, Saumur, Telegraaf 20, Martha Vogelsang, Nelly, Salf 17, Olievos, Be ta, Neska 9, Damco 75, Adriana, Apul- da, Butania 3, Corail, Aller, Columbia, Bella, Tagila, Telegraaf 6, Viator, Adje, Johanna, Rijnland, Scheldedorp, allen Rotterdam; Gerdi, Rheinunion 5, Pro gress, Nigriella, Damco 126, Fraternité 7, Pierre, Odenwald, Marx, Hydra, Ve- nendaal, Fanto 45, Diana M Rhenus 80, allien Duitsland; Graves, Manet, Chat Cantemerle, allen Straatsburg; Argen toria, Potentilla, Express 21 Viamala, Damco 251, Han. Kurier 20, Damco 27, Alpina 3, Navexmotor 1, Marignano, allen Basei Soortgelijke berichten bereiken uit praktisch alle proefterreinen het IT- BON-laboratorium, waar dan dank baar gebruik wordt gemaakt van de opgedane ervaringen, teneinde het preparaat te kunnen vervolmaken. Thans wordt nog gezocht naar een methode, waarbij het effect van het middel zo lang mogelijk bewaard blijft. Op verschillende proefterreinen heeft men nl. de ervaring opgedaan, dat de reuk van de olie, en daarmee ook de uitwerking, na verloop van maanden minder sterk wordt. Een half jaar is het echter wel houdbaar, zodat, wanneer het bepaalde terrein elk voor jaar van een vers olie-touw wordt voorzien, dit voor de meeste gebieden wel voldoende zal zijn. GOEDKOOP De handelsprijs wordt ongetwijfeld zeer aantrekkelijk, daar de substantie op vrij eenvoudige manier kan wor den verkregen uit dierenklauwen. Met een klos touw en een pot van deze „wonder-olie" kan men voor enkele guldens een grote oppervlakte van schadelijk wild vrijwaren, althans het aantal zeer sterk doen teruglopen. Over enkele maanden zal het IT BON een publikatie het licht doen zien, waarin de resultaten van de proeven nauwkeurig zullen worden belicht en waarin een advies van de afd. Wildonderzoek wordt gegeven. Verwacht wordt, dat de handel daarna vrijwel direct tot de produktie van het middel zal overgaan, daar het ITBON slechts de praktisch-wetenschappelijke zjjde behandelt en geen patent zal aan vragen op het middel. Het ITBON heeft ons daarom gevraagd, er bij geïnteresseerde particulieren op aan te dringen, zich niet tot het ITBON te wen den, doch af te wachten tot het produkt waarschijnlijk nog dit jaar door een of meer firma's in de handel zal worden gebracht. ARNEMUIDEN Baad. öp donderdag 2 mei, des middags om twee uur hoopt de raad bijeen te ko men. De agenda vermeldt o.m. het voor stel tot onderhandse aanbesteding van het maken van rioleringen en bestratin gen in het uitbreidingsplan. T.O.V.Swift 514 TOV was te zwak voor Swift, dat reeds spoedig door Mop de Voogd en Piet Eiff een 02 voorsprong nam. Hierna miste Henk Bruggeman een strafworp, doch hij maakte dit goed door tweemaal kort achter elkaar te scoren (04). Eerst nadat Lien Me- liefste de stand op 05 had gebracht, scoorde de thuisclub een tegenpunt. Moolenbroek tekende nummer zes voor Swift aan, waarna TOV nog net voor de rust de achterstand tot 26 terugbracht. In de tweede helft maakte Henk Bx-uggeman er 27 van, waarna hij opnieuw een strafworp miste. Ans Bruggeman, Goedbloed (2 x) en Piet Eiff voerden de score op tot 211. Hierna misten zowel Piet Eiff als TOV een strafworp. Moolenbroek maakte het dozijn voor Swift vol (2 12). TOV verkleinde de achterstand, maar door Brevet werd het 313. Nog een keer kwam TOV terug, maar nu werd het door mej. Vader 414. Tenslotte benutte de thuisclub nog 'n strafworp (514). Raad Wemeldinge bijeen Maandagavond kwam de Raad van de gemeente Wemeldinge in openbare vergadering bijeen. Door de voorzitter, burgemeester C. N. F. van Sas, werd medegedeeld, dat met de bouw van een nieuw postkan toor annex woning voor de kantoor houder binnenkort een aanvang kan worden gemaakt. Koninklijke onder scheidingen werden uitgereikt aan de heren D. de Witte en Joh. Gyssel. Wegens zijn benoeming tot secreta rispenningmeester van het burgerlijk armbestuur bood de heer M. C. Lin- denbergh zijn ontslag aan als wethou der en raadslid. In zijn plaats werd als raadslid geïnstalleerd de heer P. de Groene. Tot voorzitter van het Burgerlijk 'Armbestuur werd burgemeester C. N. F. van Sas benoemd. 4-mei-herdenking Het programma voor de avond van 4 mei vermeldt o.a. een stille omgang die om 7.15 begint. Gezamenlijk gaat men naar de Algemene Begraafplaats. Er zullen geen toespraken worden ge houden. Om acht uur precies zal 2 minuten van volkomen stilte in acht genomen worden. Hierna gaat de stoet langs de voorgeschreven route naar de Dam, waar een herdenkingsdienst zal worden gehouden (om 8.30 uur). B. A. Hesselink onderscheiden In de met palmen en bloemen ver sierde cantine van de Vitrite Fabriek heeft de burgemeester van Middelburg aan de oudste directeur van de N.V., de heer B. A. Hesselink, een ere medaille uitgereikt, omdat de heer Hesselink benoemd is als ridder in de orde van Oranje-Nassau. Voor deze gelegenheid spraken de burgemeester, de directeur ir. J. P. Berdenis van Berlekom, de bedrijfsleider, ir. G. Kranen, het lid van het dagelijks be stuur der ondernemingsraad, de heer A. Poortvliet, namens de commissaris sen ir. M. Spies en tenslotte de heer Hesselink zelf. Ter ere van dit feit wapperde op de fabrieks- en kantoorgebouwen fier de vlaggen. Jaarvergadering veiling Walcheren Op 7 mei a.s. 's middags om half twee zal in de veilingzaal vande veiling „Walcheren" te Middelburg de algemene ledenvergadering van deze vereniging worden gehouden. Naast de behandeling der verschillende verslagen staat op de agenda o.m. de be stuursverkiezing wegens periodieke af treding van de heren L. Joziasse, M. Arendse en M. Steyn. De twee eerstge noemde bestuursleden stellen zich niet herkiesbaar. Bij de verkiezing leden Raad van Toe zicht stelt de heer J. Kwekkeboom zich niet meer verkiesbaar. Verder stelt het bestuur voor: Een en treegeld te heffen van ƒ5,per lid. De contributie vast te stellen op 10,per lid. Het veilingpercentage voor 1957 als volgt vast te stellen: gewone veiling 6 Ingezonden mededeling (adv.) JOHN HIDDENS ons dagelijks vervolgverhaal 24) „Nee", zegt hij. En hij vraagt of dominee dat ook tegen moeder gezegd heeft. De oude man knikt. Ja, hij heeft het gezegd. „Ik kon vanavond nog wel eens even naar huis gaan", zegt Evert, ter wijl hij naast de lange man naar het hekje loopt. Langs het tuinpad bloeien lentebloemen, en de mussen brengen veren naar het dak. Dominee kijkt de jongen na. Hfj ziet, dat die zich zorgen maakt. Het is een gevoelige knaap, dat heeft hij meer dan eens gemerkt. Op de catechisatie is hij één van de besten. Zijn catechismus-antwoorden komen er altijd vlot uit. Evert heeft deze dag weinig aardig heid aan zijn werk en hij kan het niet laten om Piets vrouw deelgenoot te maken van zijn onrust. Zij zegt, dat hij zich nog maar niet te veel zorgen moet maken; ze pro beert hem wat op te beuren, maar zij vindt ook, dat hij die avond wel eens even kan gaan kijken. Dan raakt hij misschien heel wat van zijn zorgen kwijt. En zo loopt hij dan die avond met gezwinde pas de lange zandweg af, over de heide die de beide dorpen scheidt. Als hij de Huttenberg nadert, schrikt hij ineens op: achter een houtwal vandaan komt een meisje. Lumina, de vriendin van zijn zusterZou die hem, zou die hem misschien moeten halen? Meteen bedenkt hij, dat Lumina's ouders een stukje land in deze buurt hebben. Misschien. „Hé", zegt ze, „EvertEn dat op vrijdagavond?" „Ik wou eens kieken hoe 't in huus is. Hoe is 't met mien moeder?" „Je moeder? Wel goed toch?" „Zoveel te beter", zegt hij beheerst. Het schijnt dan toch in ieder geval niet zo verontrustend te zijn. Anders zou Lumina het zeker weten. Lumina leunt tegen de hoge rand van de holleweg. Ze schijnt niet veel haast te hebben. „Mooi weer hè?" zegt ze. „Ja. Maar ik ga verder, Lumina. Anders is 't de moeite niet waard, 't Is al niet zo Vroeg meer en ik moet ook weerom". En haastig loopt hij door, na haar gegroet te hebben. Even later stapt hij het huis van zijn moeder binnen. Ze zit bij tafel en kijkt verrast bijna geschrokken. „Wat is dat nou...." zegt ze. „Ie bent toch wel goed?" Wat een dwaze boel, denkt hij even, vrolijk door zijn opluchting. Moeder zit daar zo gewoon Hij schikt genoeglijk bij de tafel, waar hij een beetje op leunen gaat. Achter het huis hoort hij zijn stief vader praten met Wisse, de stroper. Moeder staat op om koffie te schen ken, maar hij zegt, dat hij dat wel doen kan; laat zij ook maar eens uit blazen. „Ja", meï-kt ze met een glimlach op, „zulks zei dominee gister ook al." Als hq weer tegenover haar zit, neemt hij haar aandachtig op. Ze ziet er werkelijk niet zo heel best uit. Terwijl hij zijn koffie drinkt, zegt hij dat ook tegen haar. „Dan zal 't wel zo wezen", zegt ze. „Dominee had 't er ook al over. Ik ben ook wel slim moe, de laatste tied." „Wat kalmer aan doen, moeder raadt hij aan. Zij knikt. Hij kijkt even op de klok en zegt dan, dat hij straks ook al gauw weer weg moet. ,,'t Is ja haast de moeite niet", zegt zij. En dan, met een verontschuldi gend lachje: „Maar 'k vind 't toch wel mooi, da'j eens even kommen bent. Hoe is 't, hè 'j 't nog druk tegenwoordig?" Hij voelt, hóe sterk haar belang stelling is en met opgewekt» stem ver telt hij van zijn werk. Intussen gaan de stappen van Pinke Vaan en Wisse aan het raam voorbij, de avond in. Dat wegstervende geluld verhoogt de goede sfeer, die in 't kleine ver trekje zweeft. Hy zit hier gezellig met moeder te praten. Wat is het mooi, dat hit nog kan! Wat zou het erg zyn., als dat niet meer mogelijk was. Wanneer opnieuw de klokslag klinkt, staat hij op en vertrekt. Moeder kijkt hem na in de deur. Ze is trots op hem. Van Piet Boor heeft ze gehoord, dat Evert een puike timmerman wordt! En even denkt zij weer terug aan die avond van de dag dat ze van het huis van Wiecher verhuisd was naar dat van Jan Kamps, toen Evert plot seling kwam aangerend, en zo trouw hartig en wilskrachtig naast haar ging. Wat deed dat goed! Een beste jongen is hij. Ze kijkt hem na, tot hij niet meer te zien is. (Wordt vervolgd) VEILINGBERICHTEN ASPERGEVEILING. BERGEN OP ZOOM, 30 april. Aanvoer 2100 kg. AA extra 2.30, AA I 1.95, A extra 2,A I 1,50, B extra 1,25, B I 0,90, C extra 1,—, C I 0,76, D I 0,65, E II 1.10, F I 1,28, stek 0,58, ondereind 0,12. GOES, 30 april 1957. Export- en Industrieveiling: Op monster: Bram- ley Seedling H 80-90 66, H 70-80 54,30, H 65-70 40,70. Jonathan H 70-75 56— 70, H 65-70 47,65, H 60-65 38—53, H 55-60 30—44, II 21—28. Gold. Delici ous H 75-80 89, H 70-75 85—97, H 65-70, 77—91, H 60-65 58—72, H 55-60 37—50, II 31—33. Winston H 60-65 48, H 65-70 58. Gewone veiling: Jonathan keuken 3547, fabr. 2534, Gold. Delicious keuken 4965, fabr. 2942, Winston keuken 41, fabr. 1829, Goudreinette keuken 4345, fabr. 3740, Br. Seed ling II 30, keuken 2427, fabr. 1828. KAPELLE, 30 april 1957. Bramley Seedling op monster huishoud 68,20, h 70 58,2059, h 65 42,50. Golden De licious h 75-80 86—03, h 75-70 90—98; h 65-70 80—87, h 60-65 50—65, h 55-60 41—45, II 28—40, k 43—56, fabr. 28— 40, id. standaard kwaliteit 75-80 98, 70-75 98—99, 65-70 90, 60-65 66, Jo nathan h 75-80 65—70, h 70-75 65—69, h 65-70 59—64, h 60-65 43—52, h 55- 60 32—39, '2 22—28, k 30—43, fabr. 1630. Goudreinette k 50, fabr. 3744. Winston h 65-70 46, h 55-60 33, 2 19, k 28, fabr. 17—22, St. Remy h 65-70 4147, h 75 47, k 41, 2 44. Aardbeien per doos 1 109139, 2 5494, per stuk 7 cent. Groenteveiling: Aardappelen 1 10, Bloemkool 17—107, Radijs 6 8%, Kropsla 911, Uien stek 47, Ramanas 13. VISMIJN VEERE 1519 export garnalen 2.272,85, 36 schar 4862, 83 bot 4359, 28 tong 50—3,40, 130 rog 74—94, 11 griet 1,31 —2,30. De vrolijke avonturen van en 34. Daar gaat-ie daneen tweedrie, en daar gaat het schip weer omhoog. Zo daar staat- ie. En dan moeten we de boot ondersteunen met palen. Zo, nu kan het schip in geen geval meer omver tuimelen. Wat is onze Pelle toch een reus achtig slimme knaap. koelhuisprodukten 6%; administratief geveilde produkten 4 alles exclusief heffingen. Niet leden zullen 2 meer provisie moeten betalen. De huur emballage vor leden en niet leden stelt het bestur als volgt voor: kleine pootbak 3 ct; groentekist 3 ct; fruitkist 6 ct; bushel 5 ct. „Melodia" Zaterdagavond gaf het Middelburg» jeugdorkest „Melodia" een geslaagde avond voor ouders en donateurs. Na de opening door mejuffrouw L. de Graaf trad het 20 man sterke orkest op. In de pauze kreeg men gelegenheid een muziek instrumentenexpositie te bezoeken, die werd ingericht door A. de Werk. Na de pauze liet het orkest zich op nieuw op uitstekende wijze horen. Spaanse ex-pater spreekt Vrijdag 3 mei a.s., des avonds om half acht, zal in de Geref. kerk aan het Hofplein spreken de ex-pater José Borras uit Spanje. Als tolk zal op treden de heer C. Neeser te 's-Graven- hage, evangelist van de Spaanse Evan gelische Zending. Deze geloofsgetuige uit Spanje zal spreken over zijn overgang tot het protestantisme. De samenkomst wordt geleid door Ds. W. J. Meister, Geref. predikant. Voorstellingen voor scholieren Door het aardrijkskundig jeugdcen trum zullen op 9 en 10 mei voorstellin gen worden gegeven voor alle Middel burgse scholen, in de Schouwburg aan het Molenwater. De film „De woestijn leeft" zal ver toond worden. Afscheid bij de P.Z.E.M. Maandagmorgen heeft de heer J. Bal bankwerker le klas in de mechanische werkplaats der centrale Zeeland der P.Z.E.M., na een diensttijd van ruim 28 jaar, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd afscheid genomen van bedrijf en personeel. In de conferentiezaal der centrale werd de heer Bal in hartelijke bewoordin gen toegesproken door de directeur der P.Z.O.M., ir. T. Michielsen, die hem prees om zijn toewijding en plichtsbe trachting en hem nog vele goede jaren toewenste. De hoofdopzichter der cen trales, de heer A. F. Linse, sprak even eens hartelijke woorden van afscheid en sprak zijn bewondering uit voor de wijze waarop de heer Bal zich steeds heeft weten aan te passen en om te scholen, waardoor hij steeds voor het bedrijf een uitnemende kracht is ge weest. Ook de chef van de werkplaats, de heer F. Kaashoek, sprak. Namens de Personeelsvereniging sprak de heer J. J. de Kok. Herdenking van de gevallenen Op zaterdag 4 mei a.s. zullen de ge vallenen in de tweede wereldoorlog worden herdacht. Aan de burgerq wordt verzocht om zes uur des avonds de vlaggen halfstok te hijsen. In de Brouwenaarstraat zal de stille tocht naar de Noorderbegraafplaats worden opgesteld. Om half acht wordt afge marcheerd langs de Singel naar de Koopmansweg. Van kwart voor acht tot 30 seconden voor acht uur zullen de klokken luiden van de Jacobs- en de Johanneskerk, de R.K. kerk, het St. Josephziekenhuis en de kerk van de Doopsgezinde gemeente. Om drie minuten voor acht zullen de leden van een plaatselijke zangvereniging op de begraafplaats een toepasselijk lied zingen, waarna om 30 seconden voor acht door een hoornsignaal 2 minuten stile zullen worden aangekondigd. Na de stilte wordt de vlag gehesen en zal de zangvereniging het Wilhelmus zin gen. Geslaagd. Voor Scheepswerktuig- kundige, diploma B-II: P. van An- raad; voor Scheepswerktuigkundige, diplo ma C-I: D. de Baat, beiden leerlingen der „De Ruyter- school". Jonge Kerk In de bovenzaal van de Prins van Oranje heeft de Jonge kerk een be groetingsavond voor haar nieuwe leden belegd. Ds. Coenraad sprak op deze avond over het onderwerp: „Wat is en wat doet de Jonge kerk?" Onder leiding van wika Hiensch werd daar na een „rollenspel" gedaan. Nagekomen advertenties Met grote dankbaarheid en blijd schap geven wij kennis van de ge boorte van ons dochtertje en zusje JOHANNA We noemen haar Anke G. WATTEL C. WATTEL-MALJAARS SJAAK Oostkapelle, 29 april 1957 Dorpsstraat 57 Heden overleed, zacht en kalm, in het ziekenhuis Bethesda, onze geliefde, zorgzame Vrouw, Moe der, Behuwd- en Grootmoeder CATHARINA SIMONSE, geb. LOUWERSE, op de leeftijd van 68 jaar. A. SIMONSE L. SIMONSE S. SIMONSE-VAN ROOYEN G. MINDERHOUD-SIMONSE K. MINDERHOUD A. SIMONSE P. SIMONSE-BRASSER J. SIMONSE P. SIMONSE-HENGST K. SIMONSE J. SIMONSE-VAN SIGHEM W. VERHULST-SIMONSE N. VERHULST En Kleinkinderen Sterke de Here ons in dit zo zware verlies. Westkapelle, 30 april 1957 Molenweg 32

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 5