Adverteren doet verkopen 'CRÉGHEL RADION Plan*J" Wat 'n verschil nu ik weer met Radion was... M| Voeleens hoeveel zachter wast witter en u proeft de natuur in Natuurzuivere Planta •••daarom Is natuurzuivere Planta zoveel smakeliiker en gezonder Woensdag 17 april 1957 ZEEUWSCH WEEKEND Pagina 8 MarGAR|ne Al wat de natuur U geeft Is volmaakt... VTatuurlijk heb ik wel eens an dere wasmiddelen geprobeerd, wie niet Maar ik heb de stralende witheid van Radion-wasgoed een paar keer vergeleken met de witheid van ander wasgoed. En ja, toen wist ik het welUit het dikschuimende Radion-sop komt het witste, het allerwitste wasgoed. En niet alleen daarom ben ik weer vlug op Radion overgegaan. Ook omdat het zo veilig is, veilig voor alles! Nmumuivene *2? 39) We moeten toch wel een grote be wondering voor de professor hebben. De hele nacht had hij gewaakt zonder maar ook een oog dicht te doen. Maar oh wat was dat, gaapte hij daar net? Ja, kijk maar, daar deed hij het alweer. „Foei, Foei", zuchtte Créghel, „dat is geen werk voor iemand, die iedere avond gehoor zaam naar bed gaat. Maar komaan Crè- gheltje nog een paar uurtjes en de zon komt weer op". Ja de professor meende het goed, maar toch kon hij er niets aan doen dat hij even later begon te knikkebollen en met een diepe snurk op zijn stoel in slaap viel. vVell-terrrusten", mompelde hij nog verstrooid en bevond zich toen in het land der dromen De tijd verstreek en niets was er dat de professor en Sniffel in hun slaap stoorde. Totdat opeens Snif fel met een -uk overeind schoot en een diep woedend geblaf liet horen! PnhlïkatiB van het Nederlands Zuivelbureau - 's-Qravenhaoe Hoe heerlijk is de lente! Zon, bloemen en al gauw volop vruchten en groente van de koude grond! Ze zullen onze voorjaarsmoeheid verdrijven, ons nieuwe gezondheid geven en levenslust! Ja, de moderne vrouw kent de waarde van natuurzuiver voedseldaarom zet ze 't haar gezin het hele jaar door zoveel mogelijk voot sinaasappels, koolsla, tarwebrood en natuurzuivere Planta! Want Planta, bereid uit zuivere plantevetten, is óók een gave van de natuur! Proeft U maar! Met dichte Ogen weet Uzo zuiver smaakt Planta alleen. De natuur schenkt gezondheid met gulle hand Vroeger dacht men wel, dat Planta alleen geschikt was voor dieetpatienren. De mo derne vrouw weet wel beter! Ook gezonde mensen vragen een gezonde voeding om gezond te blijven I Daarom vragen zij na tuurzuivere voedingbladgroenten, vruch ten en... natuurzuivere Planta! Planta, lichtverteerbaar, met grote voedings waarde en zo zuiver van smaak Als je voelt hoe zacht de „greep" van Radion-wasgoed is in vergelijking met ander wasgoeddan zegt je dat wat. Zelfs de teerste stoffen lopen in het vette Radion-sop geen risico! En schrale handen Nooit! Radion is werkelijk veilig. En., ideaal inde wasmachine. 'jé" Natuurlijk, tijd is goud. Maar... uw gezondheid uiet soms? Denk daaraan - en denk dan aan melk. Ja, melk. Want melk is nu precies wat dit moderne tempo eist. In melk zit n.l. lecithine. En choline. Leeithine en choline: ideale herbouw stoffen voor het zenuwstelsel, dat door spanning, haast en drukte zo sterk wordt aangetast. DéArom, èn om de eiwitten, kalk en vitaminen: neem voldoende melk - tenminste driekwart kan per dag. Voor de beste bescherming in een nerveuze tijd! Jagen en jachten en nooit even wachten,,. De wijzer regeert en de hel commandeert

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 8