Jan Zwart-herdenking Gevaarlijk kinderspel eindigde met vuurzee Uit Zeelands Steden Weer kwamen in Z.-Vlaanderen twee verstekelingen aan wal Scampolo I gaat moeilijke wedstrijd tegemoet Pag. 2 Landbouwschuur ging verloren MIDDELBURG GOES ZIERIKZEE N.C.V.B. Jongetje (6) te Bergen op Zoom aangereden Vandalisme in Axel Kapitein zit er al acht maanden mee opgescheept Concerten in alle bevolkingscentra o.a. in Middelburg en in Goes Weer sla naar België Prinses Beatrix per helikopter naar Zierikzee Ploegen van Oost-Brabant voor Zeeland SPORTPROGRAMMA VOOR MORGEN Inter Scaldis vergadert Vrijdag 12 april 1957 ZEF.TIWSCH DAGBLAD Felle brand ie Heinkenszand BINNEN EEN UUR tijds ls de grote landbouwschuur, grenzend aan bet woonhuis van de Gebrs. Van Dries te Heinkenszand door een felle brand geheel verwoest. Door snel ingrijpen van de plaatselijke brandweer kon het woonhuis en een andere schuur worden behouden. Vijf koeien en een aantal varkens konden uit het brandende gebouw worden gered, evenals verschillende machines. De totale schade loopt echter nog ver boven de ƒ100.000, Doordat kinderen in het hoekje ach ter de schuur vuurtje stookten al dus neemt men aan is de brand om streeks kwart voor twee ontstaan. Me vrouw Van Dries zag eensklaps rook en vlammen uit de schuur komen, Waarna zij onmiddellijk haar man waarschuwde, die achter op het land werkzaam was. Men slaagde erin een aantal koeien en varkens te redden het overige vee liep buiten maar aan blussen viel niet meer te denken. De brandweer was binnen enkele minuten ter plaatse, o.l.v. commandant H. den Hartog. Door de felle wind had het vuur het gehele gebouw, dat een houten dak had, toen reeds in zijn macht, zodat de brandweer zich con- oentreerde op het gevaar lopende woonhuis. Omstreeks kwart voor drie was de zaak bekeken: de schuur was tot de grond toe afgebrand, maar het huis Kostuumactie „Juliana" Middelburg De actie van het tamboer- en pijper- korps „Juliana" te Middelburg verloopt zeer gunstig. Momenteel zijn ongeveer 60 van de 100 leden, die meegaan naar Delft, voorzien en de jubileumcommis sie is vol goede moed dat de resteren de kostuums er ook zullen komen. De medewerking van de Walcherse bevol king is groot en de adhesie-betuigin- «en zijn vele. Van verschillende kan- sn zijn er aanbiedingen om de reis paar Delft mede te maken, speciaal van diegenen die nog in Zeeuws kos tuum gekleed gaan, opdat een prima indruk van dit bezoek zal achterblij ven. Zaterdag a.s. 's avonds om 8 uur zal Juliana" bij gunstig weer Westkapelle bezoeken om haar actie inzake deze kostuums kracht bij te zetten. De be langstelling voor deze actie is in W.- Kapelle dermate groot, dat een bezoek op haar plaats is. De commissie is thans gereed geko men met haar concept-programma voor de viering van het Jubileum en met groot enthousiasme is dit door de leden van „Juliana" ontvangen. Het adres van de commissie is: Rou- aansekade 27, Middelburg. De Emmabloemcollecte heeft te Mid delburg f 914,69 opgebracht. Chr. Hist. Vrouwengroe De Chr. Hist. Vrouwengroep verg derde o.l.v. Mevr. Strubbe-Van Veen. deze bijeenkomst sprak Jkvr. Mr. W. I. Wittwaal van Stoetwegen, 1 van de 2e Kamer der Staten-Genera over: „Hedendaagse politiek ln binn en buitenland", waarna talrijke vrag door de aanwezigen gesteld, werden b antwoord. Gcref. gezinsverzorging De Vereniging voor Geref. Gezin verzorging hield Woensdag j.l. ha jaarlijkse ledenvergadering. De voo Zitter, de heer Dourleyn, memoreer: ln zijn openingswoord in hoofdtrekk de lotgevallen der vereniging in h afgelopen jaar, waarbij hij vooral dar bracht aan de dames Beeftink en Li tooy, voor het vele werk, dat deze a leidsters, geheel belangeloos hebbe verricht. De secretaris wees in het jaarversla t>p de toename van het werk, die mee te danken is aai de manier, waarop d vez ins verzorgsters en gezinshelpster ti de gezinnen optreden. Het financieel verslag, dat de pet ningmeester gaf, gaf aan, dat de kas positie der vereniging in 1956 was ver fterkt, dank zij de hulp van Kerk e Diaconie en de stijging der retributie gevolg van het toenemen van 't werk Ook de subsidies van Rijk en gemeen te waren daardoor hoger dan in voor gaande jaren. De begroting 1958 werd goedgekeurd. Mevrouw Beeftink zag zich genood zaakt wegens gezondheidsredenen te bedanken als bestuurslid en leidster Zij zet het werk voort tot een plaats vervangster is gevonden. Vergadering zwemverenigingen De zwemverenigingen 't Sas en De Ganze hielden onder leiding van de heer E. W. Carels een algemene le- Jenvergadering. De plannen voor het komende seizoen werden besproken. Men zal proberen met een dames- en heren-zevental deel te nemen aan de kringcompetitie waterpolo. De traditio nele lange afstandswedstrijd wil men proberen uit te breiden tot een natio naal festijn. Een datum voor dit laat ste evenement moet nog worden vast gesteld. Uit het jaai'verslag bleek, dat er 614 junior- en 167 senior-leden zijn. Een klein ploegje nam deel aan de zwemcompetitie van de kring Zee land. De spoedige komst van een zwembad wordt nog steeds door al lerlei oorzaken belemmerd. De verga dering werd in „Centraal" gehouden. Feestavond Heidemij. De Ned. Heide-Mij. gaf voor haar Zeeuwse leden (uitgezonderd die van Schouwen) 'n geslaagde cabaretavond ln de „Prins van Oranje" te Goes. De Heidekneuters,, een gezelschap uit Aalten o.l.v. de heer Peters, gaf in sappig Achterhoeks enkele staaltjes kleinkunst weg. De heer J. Aartsen te Goes, inspec- bleef behoudens enige waterschade geheel behouden. Van de inboedel ging niets verloren. Met de schuur ging een hoeveelheid (eerste snee) hooi van drie gemeten land, alsmede een paar honderd mud den graan en enkele landbouwmachi nes verloren. Omtrent het lot van enkele varkens, die in een aangrenzend schuurtje za ten, verkeerde men nog enige tijd in het onzekere. Men vreesde aanvanke lijk, dat deze door de hitte of de rook zouden zijn bezweken, maar ze kwa men luid knorrend naar buiten, toen men de schuur opende. Op het terrein van de brand was o.m. loco-burgemeester Nijsse aanwe zig. De Gebrs. Van Dries zijn tegen brandschade verzekerd. Later op de dag vernamen wij, dat de buurman, de heer N. Koster, door deze brand een gebroken bovenbeen heeft opgelopen. Hij had van zijn ge dupeerde buren een koe op stal geno men. Toen hij even later ging kijken, gaf het dier hem onverwachts een trap. De heer Koster is naar het St. Joanna-ziekenhuis te Goes overge bracht. teur bij de Mij., sprak een kort ope ningswoord. Vanavond volgt een opvoering in Zierikzee. Automobiel Technische Club De Automobiel Technische club hield een geslaagde maandelijkse vergade ring in hotel „Centraal" te Goes. De heer P. van Driel van de fa. James Ruben te Den Haag sprak over zuiger veren, het onderhoud en de behande ling. Hierbij wees hij op de nieuw ont dekte olieveer, de z.g. „perfect circle", die in de V.S. een grote opgang maakt. Een levendige discussie volgde op dit onderwerp. Het geheel werd door de vertoning van lichtbeelden omlijst. Ook werd een film vertoond over de sensationele autorace te Indiana polis in de V.S. Woensdagavond hield de plaatselijke afdeling van de Ned. Chr. Vrouwen bond haar maandelijkse bijeenkomst onder leiding van mevrouw A. M. Baas-Kloet. Ds. H. R. Timmerman te Yerseke sprak over „De Man van Smarten". In aansluiting op het ge sprokene zong het koortje een twee tal Paasliederen. Na de pauze beant woordde Ds. Timmerman een aantal vragen. Voor zijn leven wordt gevreesd Donderdagmorgen is op de Ant werpsestraatweg ter hoogte van hotel de Schelde een zeer ernstig ongeluk gebeurd, waarvan het 6-jarig zoontje van de familie v. d. Kasteele uit de Plein XlII-straat het slachtoffer is ge worden. De kleine werd door een auto die uit de richting centrum kwam, ge schept, toen de bestuurder hiervan weer moest uitwijken voor een paar kinderen die slingerend over de weg reden en welke de automobilist tracht te te ontwijken. Het ventje dat onder de auto terecht was gekomen bleek 'n schedelbasisfractuur te hebben beko- en en werd in zorgwekkende toestand, nadat dokter Sluter de eerste hulp had verleend, per ziekenauto naar het Al gemeen Burger Gasthuis vervoerd. Men vreest voor zijn leven. Vandalisme te Axel. In de Oudewijk te Axel heeft de jeugd weer eens huisgehou den. Daar moest dinsdagavond de nissen- hut van de padvindsters het voor de zo veelste maal ontgelden. Het weinige meu bilair, dat nog over gebleven was na vo rige „aanvallen", werd kapot geslagen en -getrapt, ja zelfs verbrand. Ditmaal werd een 10-tal jongens en meisjes op heter daad betrapt door de commandant van de Rijkspolitie. Gasten in Sas van Genf Nog maar net was de negerjongen uit Singal, die als verstekeling op een Groningse kustvaarder verbleef (zie onze krant van gisteren), uit Terneu- zen vertrokken, of daar werd de Z. Vlaamse politie opnieuw met zo'n zaakje opgescheept. Ditmaal betreft 't twee jongemannen, resp. 22 en 24 jaar oud, die te Sas van Gent van het Fin se schip „Susanne" aan land wilden stappen. De politie stak hier echter 'n stokje voor en heeft de jongelui voor lopig te gast. De Finse kapitein vertelde ons, dat hij geweldig met deze verstekelingen in zijn maag zat. Hij weet niet, waar ze vandaan komen en daar ze lezen noch schrijven kunnen en uitsluitend hun eigen taaltje brabbelen, heeft men hun domicilie nog niet kunnen vast stellen. „Vermoedelijk zijn ze in Alex- andrië aan boord gesmokkeld", aldus de kapitein, die meende dat het wel eens Syriërs zouden kunnen zijn. Acht maanden lang zit de beman ning nu al met deze knapen opge scheept. Overal waar het schip moest laden of lossen probeerde men de Oos terlingen aan land te zetten. Maar noch in Griekenland, noch in Italië, Spanje of Finland is dat gelukt. En nu, in Sas van Gent, heeft de kapitein zich weer tevergeefs tot de politie ge wend. De rederij, waartoe de „Susanne" behoort meent echter de oplossing ge vonden te hebben. „Hier in Sas van Gent laden we een vracht voor Alex- andrië", vertelde de kapitein ons, „en in Egypte zullen we ze wel kwijt kun nen. In elk geval weten ze daar wel, waar die snaken vandaan komen en desnoods zetten we hen dan in hun geboorteland af". Voor de beide jonge Oosterlingen een aardig snoepreisje. Of zij de reis kosten zullen moeten betalen, valt te betwijfelen. „Pluk maar eens veren van een kikker," lachte de Finse kapi tein. Ziekten in de fruitteelt Steeds groter wordt voor de fruit kweker het aantal insekten dat be streden moet worden en dat alles geeft hem handen vol werk. Reeds enige we ken is de schurftbestrijding aan de gang. Thans zijn ook de eerste rupsen van de voorjaarsuilen uitgekomen. Ver wacht mag worden dat er op het eind van de week al heel wat zullen zijn en daarom zal ook hiertegen gespoten dienen te worden. Verder zal op vele bedrijven ook de spintbestrijding de aandacht vragen en tenslotte worden zeer binnenkort de eerste larven van de perezaagwesp verwacht. 0 Koning Hoessein van Jordanië heeft donderdag dr. Hoessein Fakhri Khalidi, een senator die vroeger minister van buitenlandse zaken is geweest, opgedra gen binnen 24 uur een nieuwe regering te vormen. ".dedeling (adv.) OP ZATERDAG, 13 JULI 1957 zal het 20 jaar geleden zijn, dat de orgelist Jan Zwart, geboren op 20 augustus 1877 te Zaandam, over leed. Deze kunstenaar heeft niet alleen door zijn vele composities voor kerkelijk gebruik en door zijn talrijke concerten, maar ook door zijn historische onderzoekingen op het gebied van de orgelkunst, grote vermaardheid gekregen in binnen- en buitenland. Jarenlang is hij medewerker geweest aan tal van bladen in ons land, zoals „De Standaard", „De Reformatie", „De Omroepgids" van de .NCRV, het geïllustreerde weekblad „Het Schouwvenster" enz. enz. Ook re digeerde hij enige jaren zelf een blad: „Het Orgelistenblad". Op'het gebied van de bevordering der orgelkunst is hij een pionier ge weest en kan hij de grondlegger van de hedendaagse belangstelling voor or gelkunst genoemd worden. Zo was hij de eerste, die voor de microfoon (in 1925) een orgelbespeling gaf, in 1929 gevolgd door een contract met de NCR V voor wekenlijkse bespelingen, die tot zijn dood toe (in 1937) hebben voortgeduurd. Ter nagedachtenis aan zijn sterven zal dit jaar door een herdenkingsco mité, dat zich onlangs heeft gevormd, het volgende worden voorbereid: 1. Door de NCRV zal vanaf 20 mei wekelijks gedurende de herdenkings periode een orgelbespeling worden uit gezonden, waarbij naast andere werken Jan Zwarts gehele orgeloeuvre (behal ve diens koorwerken) zullen worden uitgevoerd. Deze concerten staan on der redactie van Feike Asma, Zwarts grootste leerling, en zullen worden ge speeld door de orgelisten Feike Asma, Piet van Egmond, Dirk Janszoon Zwart Simon C. Jansen, Jan Bonefaas en Wim v. d. Panne. 2. Het gehele orgeloeuvre van Jan Zwart zal dit jaar op de plaat worden vastgelegd. 3. Tijdens de herdenking zal een GE DENKBOEK verschijnen, samenge steld door de voorzitter van het her denkingscomité, Ds. A. J. Kret, Ned. Herv. Pred. te Krimpen aan de Lek en door Feike Asma. Concerten Over het gehele land zullen, in alle bevolkingscentra, herdenkingsconcer ten worden gehouden, te beginnen in Dordrecht op dinsdag 21 mei. Verder zullen o.a. concerten worden gegeven in de plaatsen: Delft, Groningen, Mid delburg, Leiden, Goes, Arnhem, Rot terdam, Apeldoorn, Noordwijk Binnen (waar Jan Zwart 4 dagen voor zijn dood concerteerde), Capelle a. d. IJs- sel, zijn eerste plaats als orgelist), Den Helder, Amsterdam, Sneek, Den Haag, Zierikzee, Aalten en Utrecht. Vorige week zaterdag werd de ex port van Nederlandse sla naar België en Luxemburg stopgezet maar thans is de grens van deze landen weer opengegaan voor het Nederlandse pro- dukt. Er blijft echter nog een belem mering bestaan en wel de heffing wel ke bij de export betaald moet worden. Deze wordt dagelijks vastgesteld en bedraagt op het ogenblik 11 ct per krop. Dat wil zeggen dat er meer hef fing betaald moet worden dan de Ne derlandse kweker op de veiling voor zijn produkt ontvangt. Er mag name lijk enkel A kwaliteit naar België en Luxemburg en de prijs hiervan ligt rond 10 ct per krop. Voor de kweker is dat te weinig om sprake te doen zijn van een bevredigende prijs. De oorzaak is dat er aanhoudend een groot aanbod is. Alleen de veiling in Venlo had woensdag een aanvoer van 600.000 kroppen. Niet alleen ons land heeft veel sla, ook Frankrijk en Italië brengen elke dag opnieuw veel sla op de Europese markten. In de laatste week van maart be- drpeg de totale sla-export van ons land ruim 2.000 ton en in de eerste week van april lag het totale kwantum nog hoger. West Duitsland blijft de voor naamste afnemer. Engeland en België namen begin april ook veel af. Verder ging er ook regelmatig Nederlandse sla laar Zweden en Zwitserland. Op Jan Zwarts sterfdag, zaterdag 13 juli, zal des middags een korte plech tigheid plaats hebben bij zijn grafmo nument te Zaandam, waar een krans zal gelegd worden. Des avonds om 8 u. precies zal in de Oude Kerk een offi cieel herdenkingsconcert gehouden worden, dat op maandag 15 juli in da avonduren door de NCRV zal worden uitgezonden. Het orgel zal bespeeld worden door Feike Asma, de herden kingsrede wordt uitgesproken door Ds. A. J. Kret. In samenwerking met het Bureau voor Uitgifte van Nederlandse Orgel muziek zal dit jaar een aanvang wor den gemaakt met de uitgifte van de nog niet genoteerde of niet gepubli ceerde composities van Jan Zwart. Voor opening ziekenhuis Het Rode-Kruisziekenhuis te Zierik zee, een geschenk van de Zweedss regering zal, zoals is gemeld, officieel worden geopend door H.K.H. Prinses Beatrix. Verder kan worden medegedeeld, dat het in de bedoeling ligt, dat de prinses per helikopter in Zierikzee zal arriveren. Getracht wordt deze heli kopter te laten landen op het terrein van het ziekenhuis. Blijkt dit niet mo gelijk, dan zal een landingsterrein ln de naaste omgeving van het gebouw worden gezocht. Onmiddellijk na de landing, die om drie uur des middags is gepland, zal de prinses worden ontvangen door de Commissaris van de Koningin in Zee land, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, die de prinses de hal van het zieken huis binnen zal leiden. Na de officiële opening zal de prinses, vergezeld door een klein gevolg, een rondgang ma ken door het ziekenhuis. Enkele pa tiënten zullen een kort onderhoud met haar hebben. Daags voor deze opening zal de Zweedse ambassadeur in Den Haag 'a ontvangst voor genodigden houden. Zaterdag 11 mei, de dag van de of ficiële opening, zal van Anna Jacoba- polder naar Zierikzee een speciale boot varen, waarop de door de prinses uitgenodigde personen een plaats zul len vinden. Deze boot zal na afloop van de plechtigheid terugvaren naar Anna Jacobapolder. Zaalhandbal Thans zijn ook de zaalhandbalploe- gen van Oost-Brabant, die zaterdag avond ln de Middelburgse veilinghal uitkomen tegen de vertegenwoordigen de Zeeuwse ploegen, samengesteld. De dames komen met een zeer sterk team geheel samengesteld uit speelsters van de hoofdklasse en landelijke eerste kL Bij de heren zijn zelfs de internatio nals Schonnewille en Jongh es opge steld. De junioren komen met de vol ledige ploeg van Eindhoven, die nog ongeslagen aan de kop stsaat in de veldcompetitie. De ploegen zien er als volgt uit: Dames: doel: M. Brugge (PSV); ach ter: A. Kauffeld (PSV) en F. Neggers (DES) en P. v. d. Spelde (DES); voor! R. Gaken (Eindhoven), M. Mulder (Eindhoven) en G. Jansen (Eindho ven); wissels: S. van Eyk (Eindhoven) en W. van Gijzel (Eindhoven). Heren: doel: A. Nabbe (Stratum Me teoor); achter: L. Simt (Vriendschap), J. Schonnewille (PSV) en H. Jonge tjes (PSV); voor: Fr. Sphie (Straum Meteoor), T. Verhoeven (Straum Me teoor) en F. Findhamer (Stratum Me teoor); wissels: A. Geurts (Stratum Meteoor) en A. van Ooyen (HEW). Junioren: doel: W. Berbers; achter; H. Kamp, J. Vermeuelen en A. Schrer- hof; voor: W v. d. Sande, C. van Tuyl en A. Visser; wissels: P. Vermeulen, L. v. d. Eynden en Chr. Giepmans, allen van Eindhoven. 9 De Amerikaanse commissie voor de kernenergie is een overeenkomst aange gaan met een firma te New York betref fende de bouw van een atoomreactor voor een koopvaardijschip. Deze koop vaarder zal begin 1960 van stapel lopen. 1 winst thuisclub: 2 winst be2oekers: 3 qelijksoel Arnemuiden: 15.30 uur: Selectie wedstrijd A- en B-elftal. 2e klasse A: Kloetinge II-'s H.H.kinderen I 2 Rillandia IIWemeldinge II 3 2e klasse B: V.C.K. IIArnemuiden II 2 Nieuwdorp IIMeeuwen I 2 Z.Sport II—Middelb. IV 1 Oostkapellle IR.C.S. IV 1 Serooskerke IVeere I 2 2e klasse C: Yerseke IIIBevelanders I 2 Heinkenszand IKats I 2 Kapelle IWolfaartsdijkI 2 2e klasse D: S.V.D. I—Kloetinge I 1 Bruse Boys IIMevo II 2 2e klasse E: Tern. Boys IISpui I 8 JUNIOREN: Groep A Is W alcheren AIMeeuwen AI Middelburg AI—RCS AI Serooskerke AIMiddelb. All Groep BI: RCS BIArnemuiden BI Middelb. BI—Walcheren BI Zeelandia BIZ. Sport BI Groep Bil: Z. Sport Bil—Middelb. Bil Oostkapelle BIRCS BH Groep BIH: RCS BIII—Middelburg Bill Groep BIV: Kloetinge BIGoes BI Kapelle BIWolfaartsdijk BI Kruiningen BIRobur BI Groep BVI: SVD BINieuwdorp BI In en om de korf Het korfbalprogramma voor deze zaterdag kan al een beetje tekening brengen in de ranglijst. De zwakkeren krijgen het vooral zwaar en speciaal in de eerste klasse komen te titelkan- c1 'n in enkele gevallen al tegen in het veld. 1 ontvangt Scampolo 1 en we Zi jenieuwd of Vios zich van de misstap van vorige week zal kunnen herstellen. Wij betwijfelen het omdat Scampolo niet in de fout zal verval len om direct al in het begin van de competitie achterop te raken. TOGO 1 moet zonder veel moeite kunnen win nen in Wilhelminadorp van Olympia 1 waardoor Olympia 1 al aardig achter op begint te komen. Vitesse 1 zal zich in 2A vast niet door Swift 3 laten verrassen, terwijl TOP 1 Eendracht op bezoek krijgt. Zouden de Tholenaars weer een punt je kunnen behalen.?De laatste wed strijd ln deze klas is Tjoba 2Swift 4. Zeelandia in IB is in staat om Scam polo 2 met lege handen naar huis te rug te sturen. Elto 1 krijgt Togo 2 op bezoek. Bij De PoelLuctor 1 bestaat er geen twijfel over wie de sterkste zal zijn,, ofschoon De Poel thuis een geducht tegenstander is. Vedo 1KVL in de 3e klasse A kan een spannend duel worden en een ge lijk spel is hier mogelijk het resul taat. Voor Stormvogels zal er in Sou burg bij Animo 2 wel geen winst weg gelegd zijn. In de 3e klasse B zien we met be langstelling de eerste wedstrijd van DOS 55 tegen Ondo tegemoet. We hou den het op. winst voor DOS 55 om dat wellicht het eigen terrein voor haar een voordeel is. Animo 3 tegen VZOD is een wedstrijd waar de gas ten wel eens de eerste winstpunten zouden kunnen behalen. AKC kan van TOP 2 winnen maar dan moeten ook alle zeilen bij gespannen worden. Blauw Wit 1 in 3 C moet van Elto 2 winnen om een beetje in de running te blijven. VOPO 2 zal zeer zeker in de wedstrijd tegen SVS de punten wel in Borssele houden. In de 3e klasse D wordt de wed strijd WKV tegen KCS gespeeld. Met belangstelling zien we het eerste op treden van de nieuwe ploeg uit Sluis kil tegemoet. Aan een voorspelling omtrent de uitslag zullen we ons maar niet wagen. Voorts maakt in deze af deling Vitesse 2 in Terneuzen weinig kans tegen Luctor 2 en moet Zeelan dia 2 in staat zijn om Blauw Wit'2 te kloppen. Voor de adspirantafdelingen is het volgende programma vastgesteld: A.: Volharding BElto B, Olympia Swift. B.: Animo BVedo A, Swift Kwiek BKC. C.: Animo CAnimo D, Vedo B Swift Lenig. D.: Luctor AVitesse. E.: Vios BScampolo B. Van de Motor- en Autoclub „Inter Scaldes" te Goes wordt de laatste tijd weinig vernomen. Het bestuur is thans voornemens de vereniging nieuw leven in te blazen en heeft daartoe op maan dag 15 april in „De Landbouw" te Goes een bijeenkomst belegd, waar ook niet-leden van harte welkom zijn.

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 2