9?° CREGHEL BREISTERS ongeschoold personeel Dat gaat naar de schoonmaak toe! ?OM5£ Wagens vol zomergroenten Zaterdag 9 maart 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 12 0 K'i^ l ZELFBEW0NING Li l 9 hier is groot nieuws voor U PROFESSOR BEKENDMAKING BEKENDMAKING Postdienst Amsterdam vraagt mannelijk personeel NU GROENTEN in 4 minuten klaar op tafel Goed zo mevrouw! Voor alles wat schoon moet in huis kiest U Lodaline. Ook Uw gordijnen, tafel- en vloerkleden worden na een beurt met Lodaline weer als nieuw. Let wel op dat U de échte Lodaline krijgt. Dat vertrouwen hebt U ook in Loda bleekwater (Dat bleekt pas!). U weet uit ervaring, dat elke Loda fles een Voor de kinderen! waarborg voor kwab- ft Elke fles Loda en telt ,s' Lodaline bevat een aardige verrassing voor de jeugd. Shell Installaties en Fabrieken „Pernis" (N.V. De Bataafsche Petroleum Maatschappij) vraagt: in de leeftijd van 21-40 jaar. Er zijn plaatsingsmogelijkheden bij de: transportdienst, laad- en vulinrichtingen en diverse fabrieksafdelingen. Voor hen die technische aanleg en/of ervaring be zitten, wordt, na gebleken geschiktheid, de mogelijk heid opengesteld een ca. 5 maanden durende opleiding tot piipfitter te volgen. Gehuwden die NIET in Rotterdam of naaste omgeving wonen, komen in aanmerking voor een AANZIENLIJKE tegemoetkoming in de pension- en\of reiskosten. ONGEHUWDEN tot de leeftijd van 28 jaar vallen eveneens onder desse regeling. Voor vervoer van personeel, hetwelk in Rotterdam-ZUID woont, zal worden gezorgd. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, burgerlijke staat, erva ring en eventuele opleiding, uitsluitend schriftelijk te richten aan Shell Installaties en Fabrieken „Pernis", afdeling PSr Nr. 244, Postbus 644 te Rotterdam. Keuze uit enkele honderden nieuwbouwwoningen en -flats, rechtstreeks van de bouwer, in geheel Nederland. Koopsom v.a. f 16.000,zonder verdere kosten, met ruime hyp. Aanb. o.a. in: Amstelveen, Bennekom, De Bilt, 'tGooi, Haarlem, Harmeien (bij Utrecht), 's-Hertogenbosch, Landsmeer, Leersum, Lopik (bij Utr.), Oss, Soest, Son (bij Eindh.), Zaandijk. Volledige Inl. en tek. Mak. J. H. C. Penners. Brediusweg 80, Naarden, tel. K 2959-7019 Fa Fabery de Jonge Lange Kerkstraat 80# Goes Een handig# klein# goedkoop brei- toestel wordt nu door tientallen duizenden breisters in Engeland, Frankrijk en België gebruikt. Het is de Roto-Pin, het breiwonder, dat sneller, mooier en gelijkmatiger werkt dan breinaalden. Op de Rota-Pin kunt U alles breien, pullovers, ondergoed, kinderkleer- tjes, sokken, enz., in alle steken, ook in patontstook. Meerderen en minderen, recht en averecht, alles kinderlijk eenvoudig, met de prachtigste resultaten! Breibreedte tot 160 steken, geschikt voor wol, garen, katoen en rayonne. Dit handige broltoestol kost ge heel compleet voorzien van handleiding met brelmodel- len slechts f. 9.80. Bestel Uw Rota-Pin onmiddellijk, daar het aantal bestellingen zeer groot is. Franco huis na ontvangst van Uw postwissel of giro no 516084. Desgewenst rembours. N.V. Lisa, afd. 04 te Ymuiden. „Neem me niet kwalijk, meneer Moet winnik, maar ik was juist bezig die an dere heer te helpen," zei de lakei, als die er niets op tegen heeft, kan ik U wel «erst van dienst zijn, maar dan moet U het toch wel eerst even vragen". „Niks tragen, mij helpen eerst!" schreeuwe me neer Moetwinnik boos, maar toch keek hij achter zich om te zien wie er nu ei genlijk vóór hem aan de beurt was. „Ha, ha," lachte hij zwaar, „deze kleine kame raad is eerst? Jij wachtenzal!" „Ho, ho, vriend, dan vergis je je toch," merkte Créghel rustig op, „ik was het eerst en jij kan wachten. „Heren, geen ruzie!" als- ublieft," suste de lakei. „Wel ruzie!" blaf te heer Moetwinnik, terwijl hij dreigend met zijn wandelstok zwaaide, wel ruzie! weg jij kleine kameraad! Hop!" Bij de navolgende onbewaakte overwegen zullen medio maart 1957 automatische knip perlichtinstallaties in gebruik worden genomen: 1. Overweg Poelweg 4 Bergweg in de gemeente 's Heer Arendskerke, 2. Overweg Zandweg in de gemeente 's Heer Arendskerke, 3. Overweg Ankerveerseweg in de ge meente 's Heer Arendskerke. Deze installaties tonen onder de bij de over weg rechts van de weg geplaatste waarschu wingsborden één van de volgende lichtseinen: hetzij een groen knipperlicht met ongeveer 45 knipperingen per minuut, het geen betekent: er'isgeen trein in aantocht; hetzij een rood knipperlicht inet ongeveer 90 knipperingen per minuut, ge lijktijdig met het luiden van een bel, hetgeen betekent: stop, er is een trein in aan tocht; heizij een oranje nietknipperendlicht,hetgeen betekent: de seininrichting is buiten werking. Op vrijdag 15 maart 1957 zullen de afsluit bomen van de overweg in de Kerkweg in de gemeente 's Heer Arendskerke worden weggenomen. De waarschuwing van het weg verkeer zal geschieden door lichtseinen, die de komst van een trein automatisch aankondigen. Deze seinen worden getoond onder de bij de overweg rechts van de weg geplaatste waar schuwingsborden en wel: hetzij een groen knipperlicht met ongeveer 45 knipperingen per minuut,het geen betekent: er is geen trein in aantocht; hetzij een rood knipperlicht met ongeveer 90 knipperingen per minuut, ge lijktijdig met het luiden van een bel, heigeen betekent: stop, er is een trein in aan tocht; hetzij een oranje niet knipperend licht, hetgeen betekent: de seininrichting is buiten werking. In de Kerkweg aan de zuidzijde van de over weg is een voorwaarschuwingssein gejplaatst, dat gelijktijdig met het in werking zijn van de rode lichten een geel knipperend licht toont, hetgeen betekent: Voorzichtigheid geboden: er is een trein in aantocht. gehuwd en ongehuwd voor expeditiewerkzaamheden. Geboden wordt een afwisselende en aantrekkelijke werk kring met gunstige arbeidsvoorwaarden. Leeftijd 18 t/m 45 jaar. Schriftelijke inlichtingen worden op aanvraag verstrekt door de directeur van het Postdistrict Amsterdam. N.Z. Voorburgwal 182 te Amsterdam. Wist u dat de Nederlandse zomergroenten wereld beroemd zijn? En dat vooral de Blikgroenten die roem hoog houden 1 Dank zij Blikgroenten kunt u ook 's winters profiteren van de zomer. Juist in de winter! Want nü heeft elk gezin vers-gebleven zomergroenten extra nodig. Geniet er dus van, het kan! Die wagens vol zomergroenten zijn kostelijk bewaard in blik! Meer dan 30 soorten en variëteiten uit het beste van elke oogst. Zonrijp geplukt en pijlsnel ver werkt, kant en klaar voor u! Alleen Blikgroenten zijn zó gemakkelijk, gezond en... voordelig! Méér dan 30 ver schillende soorten. Geniet er dagelijks van! Prik do xomer aan uw vork

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 12