RADIO Hooftman's kleding CREGHEL Voor al wat fris en schoon moet zijn: herenkapperszaak U kunt altijd bouwen op de kwaliteit van Castella - van wasmiddel tot schoonheidszeep - van babypoeder tot vaatwas - van tandpasta tot shampoo! I Machinale houtbewerkers Timmerman (geschoold) Halfwas timmermans Leerlingen Timmerfabriek A. C. de Mol Wij ruimen op Cameras een aankomende bakkersbediende Geha-motortruc N.V.d. Linde ZOUTELANDE - Tel. K 1186-209 G. H. van Bergen H. H. KAPPERS PROFESSOR ensemble benny vreden Fa. Van Benthem en Jutting Woensdag 9 januari 1957 ZEEUWSCH DAGBLAD Pagina 6 1 1 Speciale aanbie dingen in vloerbe dekking LINOLEUM voor winkels, kan toren en café's. Complete HOTELKAMER, INRICHTING. Vraagt offerte. Castella Wolwas, per pak 41 cent Spaar Castella-kopjes Wij hebben plaats voor HEINKENSZAND Telefoon K 1106—271 door inruil verkregen r en andere Zie onze I Foto-artikelen etalage FOTOHANDEL Pltt Korte Delft 2 (naast Dumppaleis) - Middelburg Lange Vorststraat 40-42-44 Goes Telefoon 2717 Gevraagd BAKKERIJ r/l Wittebroodskind Korte Noordstraat 20 - tel. 3012 - Middelburg voor huis-aan-huisbezorging, in alle gewenste uitvoering, van 3% tot 12% P.K. Lage prijs, lage onderhoudskosten Tandarts - Middelburg Donderdagmiddag GEEN SPREEKUUR en GEEN PRAKTIJK OPENBARE AANBESTEDING Namens het Gemeente bestuur van Wemeldinge zal ondergetekende in het open baar aanbesteden, overeen komstig het Aanbestedings reglement W.B.: Het bouwen van een post kantoor met dienstwoning in het uitbreidingsplan van Wemeldinge. Bestek en tekening zijn ver krijgbaar tegen betaling van ƒ12,50 per stel op de Ge meentesecretarie te Wemel dinge en ten kantore van de architect, adres Achter de Houttuinen 30 te Mid delburg, tel. 01180-2938. Restitutie 10, De aanbesteding vindt plaats op dinsdag 5 februari 1957, om 11.30 uur, op het Ge meentehuis van Wemel dinge. De architect, Ir. F. H. KLOKKE, Amersfoort. Stuur ons slechts deze adver tentie en Uw adres en U ontvangt gratis vele schitte rende radio-bouwtekeningen, gratis geïll. prijscouranten met alle radio-onderdelen, gratis prospectus en proef lessen van radiocursussen, gratis inlichtingen omtrent een agentschap voor radio verkoop. 16 Instituut MAXWELL Utrecht (Nader adres overbodig) Te koop: een prima zeer geschikt voor uitbrei ding damessalon. Brieven onder No. A 4797, Bureau van dit blad te Goes BELANGRIJKE AFBRAAKVEILING te Zoutelande J. THIERY, Keizerstraat 3 te Goes, zal t.o.v. Deurwv- kantoor Willeboordse, Van Maaren en Van Dijlte, en ten verzoeke van Fa C. Westdorp Sc Zn, op a.s. zaterdag 12 januari 1957, n.m. 1 uur, aan de Lang straat te Zoutelande, a con tant verkopen: DE GEHELE AFBRAAK van de Pastorie aldaar, als: 400 ms Dak-, Zolder-, Vloer- en Kraal- delen, 500 m. Balkhout in div. maten, grote partij Ribben, Latten en Tengels, 150 Deuren en Ramen, 25.000 Waalsteen, partij Zeeuwse Moppen en XJss. Straatklinkers, 1500 Beton-, Marmeren-, Wand- en Hard- geb. Tegels, 5 Closetpotten met Stortbakken, Wastafels, 2 Gran. Aanrechten, Gres-, buizen, Dakramen, grote partij Dakpannen (oud- en verb. Hollandse), 80 ijzeren en eterniten Golfplaten, al het van de Pastorie geko men Lood en Zink, partij Ijzerwerk, een Afdak 6x3 m. met ijz. platen bedekt, voorts: 9 verplaatsb. Lood sen, w.o. 3 Strandtenten, 2 verplaatsb. Kippenhokken roet veel glas, partij eiken Biels lang 2.80 m., partij Telefoonpalen, 6 a 7 m. lang, liz Hekwerk, 4 Kruiwagens op luchtbanden, grote partij Brandhout, enz., enz. teveel om op te noemen. Alles wordt voetsstoots ver kocht. Te bezichtigen vóór de ver koop. VLASMARKT 33-35 - MIDDELBURG I t m meisjes- en juuycus vjjjuj. ij»,.™* Dames- en neren jropeunemanceis en -jassen j Öa anSODrU mlnO met 0f ZOnder capuchon 12,501 Damessportjacks van prima zeeduffel 36,- f 23 kleine stijging per maat Toppolino's 47,50 I -Jjc ftl4> 50 l q Herenjekkers .nu 49,— Gabardinemantels 49,— Middelburg „De Schouwburg" woensdag 16 januari 1957 Aanvang 8 uur n.m. In een geheel nieuw nederlands programma Met hoeveel plezier ziet u een fris gezin, een huis waar alles en iedereen u van helderheid tegenstraalt! In zo'n gezin komt u telkens weer de naam Castella tegen. Castella Actief Wit of Castella Parels zorgen voor de helderste was ter wereld... Castella zepen, zo milddadig voor de huid, verrassen u met rijk en geurig schuim... de afwas, eens uw schrik, is nu zó aan kant met Castella Vaatwas! Daarbij, mevrouw, kunt u uw echtgenoot nau welijks een groter genoegen doen, dan te zorgen voor Castella Scheerzeep, per tube of per staaf, maar altijd verrijkt met het baardwekende Recinit! En nog steeds wint het gebruik van Castella Tandpasta veld... de tandpasta, die door middel van een z.g. „anti-enzym" na iedere keer poetsen uw gebit nog is uur lang beschermt! De rij der Castella-producten is groot... er is nog shampoo, er zijn fantastische goede babyarti kelen... en er is, om dat alles te bekronen, de Castella-spaarkaart, die u op een gemakkelijke manier uw linnenkast laat vullen met het allerfijnste textielof u in het bezit brengt van kwaliteitsnylons 22. Sultan van Banana. „Brr," dacht Sniffel, „wat een drukte maakt die kok om zo'n paar stukjes vlees, 't Is maar gelukkig, dat hij struikelde, anders had het er lelijk voor me uitge zien". Helemaal gerust was Sniffel echter nog niet en terwijl hij het paleis indren- telde, om zijn baas weer op te zoeken, keek hij telkens even om, of de chef-kok hem soms nog achterna kwam. Jammer was het, dat Sniffel er daardoor niet op lette, waar hij liep, want zonder dat hij het zelf had gemerkt, was hij in de ont vangzaal van het paleis terechtgekomen. Daar heerste een grote drukte, want de hoge gasten, die aan het diner zouden deelnemen, waren in aantocht. Op dat ogenblik trad juist de Sultan van Banana binnen. „Welkom, hoge vorst," sprak de ceremonie-meester met een diepe bui ging. De Sultan lachte hem vriendelijk toe, tenminste dat wilde hij doen, maar zoals ik al zei, lette Sniffel niet op, waar Castella Parels, per pak 42 eeftt of Castella Actief Wit, per pak 42 cent (dubbel pak 81 cent) De Castella-spaarkaart is belangrijk uitgebreid! Iedere spaarkaart geeft u recht op een postwissel van f 2.50 of Castella stuurt het geld voor u op aan een textiel-verzendhuis. Dat verzend huis geeft u ruime keus voor uw geld» schitterend textiel of kwaliteitsnylons. Vraag een kaart bij uw winkelier of bij de Castella-fabrieken te Nijmegen. kltty knappert i, mieke lemmer» plet ekel benny vraden toegangsprijs I 1.75 a.r.t. hij liep en daardoor huppelde hij juist voor de voeten van de binnenstappende Sultan. De zwarte heerser uitte een ake lige gil en viel pardoes over Sniffel heen. Een geweldig gedreun weerklonk, toen de dikke Sultan met de vloer in aanra king kwam en een paar tellen lang stond het paleis te sidderen op zijn grondves ten. „Ach, ach," zuchtte de ceremonie meester, „wat zal Koning Krelis hiervan zeggen?" Kaarten verkrijgbaar bij Lange Delft 64 Ook niet-leden zijn van harte welkom Castella Tandpasta, per tube 47 cent per grote tube 75 cent Castella Shampoo, per zakje 25 cent Castella Schoonheidszeep, 32 cent of Castella Spécial, 32 cent J (badformaat 55 cent)

Zeeuwsch Dagblad | 1957 | | pagina 6