VAN NELLE Varende 'gouden koels' bracht hoge gaslen naar 'De Ruyter' Proeven met waterstofbommen moeten beëindigd worden Ook in ons land meersiokwandelen voor blinden Het verwisselde testament Chefariae 4 Tweede dag van statiebezoek Houtwormbestrijding met BLEYS B.O.B.-4 Zes weken voor buschauffeur Eisenhower noemt het „een theatraal gebaar" 'Lou' tot één dag veroordeeld Jordanië went zich tot Veiligheidsraad HOOFDPIJN? WEG HOOFDPIJN! Benelux-gemeente conferentie Vrouw van 103 jaar overleden -<> TIMSTM Friese beschuit OUD ENGELS VERHAAL Amerikaanse hulp bij bouw van atoomcentrales Se Radio. (Piervqt o-ni Belangrijke vooruitgang bij bestrijding van pijnen! iWoensdag 17 oktober 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 5 Aalsmeer ontving Liberiaans presidentspaar AMSTERDAM, 16 oktober. Om half tien vanochtend heerste op het hoofdstedelijke Damplein wederom een levendige feestsfeer. De koninklijke auto's en de volgwagens waren voorgereden, de rijks- politie-escortes deden hun motoren ronken, de erewacht stond stram, toen de paleisdeuren werden geopend. Koningin Juliana met presi dent Tubman, mevrouw Tubman met Baronesse van Heeckeren van Molecaten, en daarna de erediensten en gevolgen namen in de auto's plaats. De koninklijke stoet zette zich in beweging voor de rit naar Aalsmeer voor het bezoek aan de bloemenveiling. Circa tien uur werd het wereldbloe- mencentra bereikt. De comissaris der Koningin in Noord-Holland, dr. M. J. Prinsen, bevond zich met Aalsmeers burgemeester mr. G. G. Loggers in de hal van het veilinggebouw. Nadat mr. Loggers zijn hoge gasten had verwel komd stelde hij de leidende personen van de organisaties, die „Aalsmeer" tot een begrip hebben gemaakt, aan hen voor. Na een rondwandeling door de hal len en een kennis nemen van de vei lingtechniek, die ongeveer een half uur in beslag namen, begaven allen zich naar de orchideeën-kwekerij van de gebr. Barendsen. Ook daar vertoefde het hoge gezelschap ca. een half uur. Door het Amsterdamse bos en een deel van de uitgestrekte nieuwbouw west reed de koninklijke stoet terug naar het koninklijk paleis. NAAR DE „DE RUYTER" Voor half twaalf gingen de paleis deuren opnieuw open. Met een slechts klein gevolg reden onze vor stin en het Liberiaanse presidents paar naar een voor deze gelegenheid smaakvol versierd gedeelte van de gemeentesteiger aan de De Ruyter- kade. Daar begaven zij zich in de koningssloep de gouden koets te water. In een welhaast volmaakte een combinatie van doelmatige en sierlijke stijl roeide een team adelborsten het hoge gezelschap naar de kruiser „De Ruyter". Aan boord van deze oorlogsbodem bij de valreep werden de hoge bezoe kers ontvangen door de minister van marine, ir. C. Staf, de schout bjj nacht G. B. Fortuyn, en de commandant zee macht Nederland, kapitein ter zee G. J. Platerink, commandant van de „De Ruyter". Tamboers en pijpers brachten de parademars ten gehore. Onder leiding van majoor G. Nieuwland speelde de marinierskapel het volkslied van Li beria. Na de inspectie der erewacht bega ven zij zich naar de kajuit, waar de minister-president, dr. W. Drees en mi nister mr. J. M. A. H. Luns hen be groetten. Hier werd het door de ministerraad aangeboden noenmaal gebruikt. Om twee uur begaf het hoge gezelschap zich wederom ki de koningssloep. De bemanning van de „De RUyter" stond op dat ogenblik in de paradefor matie, een decoratieve noot in het beeld van de gepavoiseerde kruiser te gen de achtergrond van de bedrijvige haven, waarop van alle schepen en waaromheen van alle gebouwen de Ne derlandse driekleur wapperde. De joels van de marinemannen galm den over het IJ. Met korte tussenpo zen gelost dreunden 21 saluutschoten over het water, terwijl de koningssloep met de vorstin en haar gasten naar de steiger werd teruggeroeid. Om half drie arriveerde de stoet weer op het Damplein. NAAR RIJKSMUSEUM Om half vijf formeerde zich voor het koninklijk paleis opnieuw de koninkljj ke cortège voor de rit naar het Rijks museum. De minister van O., K. en W., mr. Cals, ontving de hoge gasten in de hal van onze nationale verzameling. An derhalf uur duurde dit bezoek. Met diner in de troonzaal eindigde de twee de dag van dit staatsiebezoek. ingezonden Mededeling (Adv.) Volledige garantie BLEYS Morsstraat 39 - LEIDEN Telefoon 21078 Voor kleinverpakking vraagt Uw drogist Geen hernieuwde opening en sluiting zitting Staten- Generaal 's-GRAVENHAGE, 15 okt. Het ligt niet in de bedoeling der regering om bij gelegenheid van de a.s. uitbreiding van het aantal leden der Eerste en der Twee de Kamer over te gaan tot sluiting v»n de gewone op 18 september j.l. geopende zitting der Staten-Generaal en tot ope ning ener nieuwe zitting. Deze procedure wordt niet door enig grondwettelijk voorschrift vereist, ter wijl daartegen bovendien bezwaren van praktische aard bestaan. De uitbreiding van het ledental der beide kamers zal derhalve geschieden tijdens de gewone zitting. AMSTERDAM, 16 okt. De recht bank heeft de 45-jarige busonderne mer G. van der Z. uit Utrecht conform de eis veroordeeld tot een onvoor waardelijke gevangenisstraf van zes weken en een ontzegging van de rij bevoegdheid voor de tijd van twee jaar. De busondernemer werd schul dig bevonden aan een roekeloze ma noeuvre naar links op donderdagoch tend 10 mei j.l. Hemelvaartsdag op de rijksweg tussen Amsterdam en Amersfoort, waardoor een hem tege moet komende motorrijder de 25- jarige Teun Jongejans plotseling moest uitwijken, de achterkant van de bus raakte en in volle vaart tegen een tweede bus opbotste. Zijn deerlijk ver minkt overschot werd later onder de wagen vandaan gehaald. Ook zijn duo- passagiere, de 29-jarige dienstbode Trien Kleyn, overleed vrijwel onmid dellijk. Ingezonden Mededeling (Adv.) Adlai Stevenson handhaaft zijn standpunt AMSTERDAM, 15 okt. Het gerechts hof heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen de 58-jarige vroegere viskoopman Lou V. uit Muiden, die op 5 maart j.l. ge weigerd had als getuige te verschijnen voor de rechter-commissaris in Amster dam nadat hij ter dagvaarding daartoe was opgeroepen. Het hof legde deze verdachte, die zich „De weergekeerde Christus met de nieu we naam en dat is Lou" noemt, één dag gevangenisstraf op. Het vonnis van de rechtbank werd bevestigd, behalve ten aanzien van de straf, want in eerste aan leg had de rechtbank de verdachte twee weken gevangenisstraf opgelegd. NEW YORK, 15 okt. (Reuter). Jordanië heeft maandag officieel om een bijeenkomst van de Veiligheids raad verzocht, welke „zo spoedig mo gelijk" de „zeer ernstige toestand" moet bespreken, die „het gevolg is van de incidenten van elf oktober". Deze incidenten, waarbij meer dan honderd mensen van beide partijen het leven zouden hebben gelaten, zijn door militaire deskundigen beschre ven als de grootste slag sedert de Israëlisch-jordaanse wapenstilstand van 1949 CHICAGO, 16 okt. AFP-Reuter. Adlai Stevenson, de democrati sche presidentskandidaat, heeft verklaard, dat zijn eerste daad, als hij tot president gekozen wordt, zal zijn „gebruik te maken van de huidige gunstige gelegenheid" om een einde te maken aan de proe ven met waterstofbommen. „Waar wachten we op?" zo vroeg hij zich. af in een rede, die door de televi sie werd uitgezonden. Sinds hjj vier maanden geleden, dus vóór de verkie zingscampagne begon, pleitte voor be ëindiging van de proeven met water stofbommen, hadden zowel' Engeland als de Sowjet-Unie verklaard, dat zij bereid zijn met de Ver. Staten te stre ven naar beëindiging van de proefne mingen, zo zei Stevenson. Deze gele genheid zou hij willen benutten door een conferentie of overleg op wat voor niveau ook. President Eisenhower heeft in de af gelopen weken deze opvatting van Ste venson aangevallen. Hij noemde haar „een theatraal gebaar", dat gevaarlijk zou kunnen zijn voor de Amerikaanse nationale veiligheid. Een aantal voor aanstaande atoomgeleerden heeft zich evenwel voor Stevensons standpunt uitgesproken. OVEREENKOMST Stevenson gaf toe, dat het wellicht niet mogelijk zal zijn in de naaste toekomst een internationale overeen komst te bereiken, die verdere proef nemingen verhindert. De produktie van waterstofwapens en verder on derzoek op dit gebied zou voortgezet moeten worden. De waterstofbom is reeds zo krachtig dat één bom de grootste stad op de wereld verwoesten kan, aldus Steven son. Als elke man, vrouw en kind op de aarde met een staaf dynamiet van Ingezonden Mededeling (Adv.) 'S-GRAVENHAGE, 16 okt. Op vrijdag 26 en zaterdag 27 okt. wordt in Utrecht de derde Benelux-gemeen- tenconferentie gehouden. Ruim twee honderd gemeentebestuurders uit de drie Benelux-landen zullen van ge dachten wisselen over „De gemeenten en 't woningvraagstuk'. Daarbij zal In het bijzonder aandacht -worden ge schonken aan de bevordering van het eigen woningbezit en aan de bouw en exploitatie van gemeentewege. Als inleiders treden op: van Belgi sche zijde: Graaf B. de Grunne, bur gemeester van Wesembeek-Oppem en directeur van de vereniging van Bel gische steden en gemeenten, en van Nederlandse zijde mr. H. J. Wijtema, burgemeester van Alkmaar. De bur gemeester van Luxemburg, de heer E. Hamilius, is gevraagd om de situa tie in het derde Beneluxland te be spreken. Voorts staat een causerie van de heer mr. J. M. Ravesloot, burge meester van Almelo, over „De inter nationale gemeentecontacten" op het programma. HYENA'S UITGEBROKEN TILBURG, 15 okt. Twee gestreep te hyena's, die in Tilburgs dierenpark thuis hoorden, zijn uitgebroken en aan de wandel gegaan. Eén hunner werd nog binnen de omrastering van het park gevangen, de ander had zich in tussen in de richting Tilburg langs de Bredaseweg verwijderd. Dit uitstapje is het dier duur komen te staan, want toen het was opgespoord, bleek er geen andere mogelijkheid dan het te doden. De nieuwe BM shag van VAN NELLE ligt vooraan. In smaak, in geur, in kwaliteit De pure (langeVirginia tabak rolt gemakkelijk. U zult genieten van deze nieuwe VAN NELLE shag zeven kilogram onder de arm zou lo pen, zou de totale ontploffingskracht gelijk staan aan die van één waterstof bom van 20 metagon en zo'n bom reeds tot ontploffing gebracht. De democratische kandidaat haalde voorts de verklaring van Harold Stas- sen, de adviseur van president Eisen hower op het gebied van de ontwape ning, aan, dat over een jaar het ge heim van de waterstofbom over de ge hele wereld verspreid zal zijn. „Denk u eens in wat gebeuren kan", aldus Stevenson, „als een maniak, een twee de Hitier, de waterstofbom bezit. En stel u de gevolgen voor, als een dozijn landen proeven met waterstofbommen gaan nemen en de atmosfeer besmetten met radio-actief materiaal. SOEST, 16 okt. Gisteravond is de oudste inwoonster van Soest, de 103- jarige mevr. Heinrich-Spitzer, over leden. Mevrouw Heinrich is 3 juni 1954 in Molmansdorf in Oostenrijk ge boren en in 1873 gehuwd met Sigmond Heinrich. Begin 1938 vluchtte zij, als gevolg van de Jodenvervolging, uit Wenen en kwam zij naar ons land. Zij vestigde zich in Den Haag, maar in de oorlog moest zij onderduiken te Soest, waar zij met haar twee dochters na de oorlog bleef wonen. Geleidehonden niet altijd ideaal AMSTERDAM, 16 okt. veel moeite een dier kan Op veel grotere schaal houden. Ook het op be- dan tot dusver zal in ons zoek of naar het werk land het z.g. stokwande- gaan met een hond levert len voor de blinden icor- voor vele blinden be den gerealiseerd. Dit in zwaren op. Engeland en Amerika Gezien het succes van reeds sterk verbreide het wandelen met de wandelen met een lange stok in andere landen, wandelstok betekent een vooral daar waar de wit- uitkomst voor de blinde, rode stokken als wette- die om welke reden dan lijk erkend verkeerste- ook moeilijk of in het ken geheel niet gebruik kan heeft De doorgaans opvouw bare en gemakkelijk op te bergen stok is gemid deld 1.10 meter lang en reikt tot de heup. Tij dens het wandelen wordt de weg voor de voeten afgetast naar obstakels door de stok ongeveer anderhalve pas voor de linkervoet te zetten op het moment dat de rech- De voorrang geven, tervoet vóór staat, de Nederlands weg is dan vrij om de Blindenraad (het over- linkervoet vooruit te koepelend orgaan van de plaatsen, toaarna de drie blindenbondenop- rechterzijde op dezelfde dracht gekregen van de wijze wordt afgetast. Het plaatselijke contactcom- op- en afgaan van trap- missie de organisatie vg,n pen ,het in- en uitstap- vele blinden in hoog ge- opleidingscursussen op pen van motorrijtuigen legen etagewoningen, grote schaal ter hand te enz. vereist een bijzon waar men niet dan met nemen. dere techniek. maken van een geleide hond. Alleen al in Am sterdam is voor 80 pet. van de opgeleide wolfs honden het verkeer te druk. Bovendien wonen Ingezonden Mededeling (Adv.) grote brosse beschuiten jn één ról 79) „Daar spreek je een waar woord, freule Pansy", antwoordde de oude man. „Houd dat goed vast. Jonker Justin is een goed en een groot man. Luister niet naar wat de wereld zegt, mijn kind; de wereld vergist zich al tijd. De wereld heeft immers de Here der heerlijkheid wel gekruisigd. En er zijn nog wel veel meer mensen, die gunstig over je vader denken, hoor. O, hij heeft zijn gebreken ook. Een mens zonder gebreken is er nog nooit op aarde geweest. Maar of je vader heer van Herford is, of dat hij zijn brood moet verdienen als een van ons, hij is en blijft een rechtschapen man. Houd daaraan vast, freule Pansy. Je bent zijn oogappel, en als er de min ste verandering bij je is, dan merkt hij het. Wat er ook komt, blijf je va der trouw." Maar toen de oude man die avond zijn laatste pijp rookte bij het haard vuur voordat hij naar de vuurtoren ging, schudde hij droevig het hoofd bij de gedachte, hoe bleek Pansy was en hoe verslagen zij leek. „Onze freule Pansy heeft een slag gehad", zei hij tegen zijn vrouw; „ze is als een gewonde vogel, die niet meer vliegen kan. Jonker Justin had een toren gebouwd, maar hij had de kosten niet berekend. Wat gedaan is kan niet ongedaan worden gemaakt, ook al is het vergeven. De gist kan niet uit het brood worden genomen en het kwaad niet uit ons leven. We krijgen vergiffenis van onze zonden, maar we kunnen niet vrijgesteld wor den. Freule Pansy moet het brood eten, dat haar vader jaren geleden heeft gezuurd. Jonker Justin heeft de onrijpe druiven gegeten en haar tan den zijn stomp geworden." Toen Justin Pansy weer zag aan het station te Londen, trof het hem, welk een lieve verschijning zijn doch ter was. Ze waren nooit vroeger veer tien dagen gescheiden geweest gelijk nu, en onze herinnering is maar een zwakke plaatsvervangster van onze ogen. Haar gelaat toonde niet meer de kinderlijke rust, maar het was rij ker geworden. Ze lachte niet meer zo veel, maar haar glimlach had meer betekenis gekregen, en haar stem klonk niet meer vrolijk, maar was zachter en rustiger. Zij was niet meer een onbezorgd kind, en het deed hem hartepijn dat op te merken. De kamers, die hij had gehuurd, le ken hem al heel saai, nu hij ze be keek door Pansy's ogen. Tot dusver was ze altijd omringd geweest door al wat maar vrolijk en sierlijk was, klei nigheden, die voor hem zelf geen waarde hadden, maar voor haar een deel van haar leven uitmaakten, en nu trof het hem, hoe troosteloos zijn nieuwe woonplaats haar wel moest lijken. Maar wat kon hij er aan ver anderen? Hij was een arme man, die bezig was, werk te zoeken, en dat was in deze tijden geen gemakkelijke taak. ,Ik hoop, dat het maar voor korte tijd zal zijn, lieveling", zei hij, toen Pansy's ogen van het ene kale voor werp naar het andere gingen; „zo gauw mogelijk zullen wij ons eigen huisje hebben, en daar ben jij dan de huisvrouw." „Vader", fluisterde Pansy; terwijl ze het hoofd aan zijn borst legde, „het kan mij niet meer schelen, waar, als ik maar bij u ben." Dat geloofde ze ten volle; ze meen de wat' zij zei. Als ze maar bij haar vader was. En ze wekte zichzelf op en probeerde te praten en te lachen als de vroegere Pansy, terwijl ze steelsge- wijze soms een blik sloeg op zijn ver ouderd gelaat. Want ook hij was ver anderd. Hij leek oud en vervallen, wanneer ze hem vergeleek bij de man, die verleden winter hier in Londen zoveel opgang had gemaakt. Die tijd was nu voorbij, en de wel sprekende redevoeringen waren door iedereen, behalve door de sprekers, vergeten. De families van buiten, en de Engelse bisschop met zijn dochters, die zoveel met Pansy op hadden ge had, waren nu allen de stad uit. Al leen baron Fortescvie was nog in Lon den wegens de zitting van het Parle ment, maar gelukkig had Justin hem nog niet ontmoet. Na de briefwisseling, die ze hadden gevoerd, zou een ont moeting niet zeer aangenaam zijn. Londen was dus heel wat veranderd. Voor Pansy was het anders niet dan een doolhof van warme, stoffige stra ten onder de hete augustuszon, en geen frisse bries van de zee verkoelde haar slapen. Onverwacht vond ze de weg naar Kensington-tuinen, waar zo vele groene lommerijke lanen zijn en zoveel stille hoekjes, en daar kon ze uren lang zitten peinzen aan Her ford of aan de mooie voorjaarsdagen, hier in Londen, toen het geleken had, of het leven haar enkel vreugde en blijdschap zou schenken. Was dat nog maar drie maanden geleden? (Wordt vervolgd). WASHINGTON, 16 okt. (Reuter). - Amerika is bereid regeringen en par ticuliere maatschappijen in andere landen hulp te verlenen bij het bou wen van atoomkrachtcentrales. De aangeboden financiële en tech nische hulp is uitsluitend bestemd voor de landen, die er in samenwerking met de V. S. voor zorgen, dat de hulp vreedzame doeleinden worden gebruikt. De export-import bank is bereid de verstrekking van leningen te overwe gen tegen dezelfde voorwaarden als die, welke gelden voor de financiering van conventionele krachtcentrales. Eén van de voorwaarden is, dat al leen Amerikaans materieel en Ameri kaanse technische diensten mogen worden gebruikt. Theologische Hogeschooldag te Kampen GOES, 16 okt. De jaarlijkse School dag van de Theologische Hogeschool der Geref. Kerken in Kampen zal in 1957 worden gehouden op 23 mei. Op 22 mei zal in de Burgwalkerk een bidstond ter inleiding op de „schooldag" plaatsvinden. De leiding van de schooldag 1957 is op gedragen aan één der curatoren, ds. D. Scheele te Assen. Koninklijke belangstelling voor kerkrestauratie GOES, 16 okt. Ds. H. A. Hauer, Herv. predikant te Bredevoort, heeft een boek geschreven onder de titel „Breevoort can ick vergeten niet", waarvan de opbrengst is bestemd voor het restauratiefonds van de Ned. Herv. kerk. Aan H.M. de Konin gin is een exemplaar van dit werk aan geboden. De particuliere secretaresse van de Koningin heeft aan de kerkeraad de dank van onze vorstin overgebracht en medegedeeld, dat H. M. in de restauratie kosten voor een bedrag vair 500, zal bijdragen. DONDERDAG 18 OKTOBER 1956. HILVERSUM I (402 m) KRO: 7.00 Nws. 7.10 Gram. 7.45 Morgengebed en lit. kal. 8.00 Nws. en weerber. 8.15 Gram. 8.50 V. d. huisvr. 9.35 Waterst. 9.40 Gram. NCRV: 10.00 Gewijde muz. 10.30 Morgen dienst. KRO: 11.00 V. d. zieken. 11.45 Gram. 12.00 Angelus. 12.03 Gram. 12.25 V. d. boeren. 12.35 Land- en tuinb.meded. 12.38 Lichte muz. 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nws. en kath. nws. 13.20 Sopr. en piano. 13.45 Gram. NCRV: 14.00 Promenade-ork. 14.45 V. d. vrouw. 15.15 Gram. 16.00 Bij beloverdenking. 16.30 Pianorecital. 17.00 V. d. jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Vocaal ens. en sol. 18.05 Lichte muz. 18.30 Friese uitz. 18.45 Gram. 19.00 Nws. en weerber. 19.10 Gram. 19.20 Sociaal perspectief. 19.30 Gram. 20.00 Radiokrant. 20.20 Gevar. progr. 21.45 Gram. 22.00 Pe riodieken-parade. 22.10 Orgelconc. 22.35 Gram. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nws. 23.15 Zaalsportuitsl. 23.20—24.00 Nieuwe gram. HILVERSUM H (298 m) AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: Dag opening. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 V. d. vrouw. 9.15 Gram. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. 10.50 V. d. kleuters. 11.00 Tussen de wal en het schip, caus. 11.15 Kamer- ork. 12.00 Orgelspel. 12.25 In 't spionnetje. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 West- indisch ork. 12.50 Uit het bedrijfsleven, caus. 13.00 Nws. 13.15 Meded. of gram. 13.25 Mil. Kapel. 13.55 Koersen. 14.00 Gram. 14.05 Paul Vlaanderen en het Law- rence-Mysterie, hoorsp. 14.45 Sopr. en colachon. 15.05 Gram. 15.15 V. d. zieken. 16.00 Van vier tot vijf. (Intermezzo: 16.15 —16.25 Gram.). 17.00 V. d. jeugd. 17.45 Regeringsuitz.: Nederland en de Wereld: Uitwisselingsprogramma over Birma, in samenwerking met Radio Nederland We reldomroep: Spreker: H. M. van Rand wijk. 18.00 Nws. 18.15 Sportproblemen. 18.25 Lichte muz. 18.55 Gesproken brief uit Londen. 19.00 V. d. kind. 19.05 Jazz- muz. 19.40 Lichte muz. 20.00 Nws. 20.05 Radio Filh. ork. 20.55 Ontmoeting der le vensovertuigingen, caus. 21.25 Piano kwintet. 22.00 Progr. v. d. strijdkrachten. 22.50 Act. 23.00 Nws. 23.15 Koersen. 23.17 Sportact. 23.2524.00 Jazzmuz. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 20.00 Journ. en weerber. AVRO: 20.15 „Circusliefde". 21.15 Televizier. 21.30 „De Chinese hoed", éénacter. Brussel (324 m) 11.45 Gram. 12.00 Amus. muz. 12.30 Weerber. 12.34 Omr. ork. 13.00 Nws. 13.11 Orgelspel. 14.00 Engelse les. 14.15 Gram. 14.30 Franse les. 14.45 Gram. 15.00 Schoolradio. 15.30 V. d. jeugd. 16.00 Koersen. 6.02 Gram. 16.30 Idem. 17.00 Nws. 17.10 Gram. 17.15 V. d. kind. 18.15 Vlaamse liederen. 18.30 V. d. sold. 19.00 Nws. 19.30 Rep. 19.40 Gram. 19.50 PoL caus. 20.00 Gram. 20.10 Hoorsp. 20.40 Verz. progr. 21.30 Jazzmuz. 22.00 Nws. 22.15 In tern. Radio Universiteit. 22.30 Gram. 22.55—23.00 Nws. Ingezonden Mededeling (adv.) Vier werkelijk betrouwbare middelen helpen elkaar endoen wonderen I De kennis van pijnbestrijding is in de loop der jaren regelmatig groter geworden. Ge leerden hebben vastgesteld waar en hoe pijn ontstaat en zij hebben geleerd pijn te metenm Daarna hebben zij kans gezien de werking van één der oudste pijnbestrijders belangrijk te versterken door toevoeging van nieuw ontdekte mid delen. Deze combinatie werkt bij pijnen - en ook bij griep beter dan elk middel afzonderlijk. 4IER0EMDE GENEESMIDDELEN IN ÉÉN TABLET fegen pijnen en griep. Geschikt voor de gevoeligst* meeg, ■"•nt dl* wordt beschermd doorhetbestanddeelChelaro*.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 5