Taxi Prijsraadsel! 4» weg/ RHEUMIN Middenstandscursus LICHTSPREIDING PHILIPS „ARGENTA" LAMPEN flinke meisjes O technisch personeel nodig? J. VAN SABBENJr. helptbfprf sn woning maakt uw kamers groter en gezelliger Het geheim van gezellige verlichting een geroutineerde typiste Veel voldoening Telegraafkantoor Rotterdam teletypist telexist de n.v. nederlandsche spoorwegen A. leerlingen slationsambfenaar B. leerlingen conducteur C. leerlingen-machinist Zaterdag 13 oktober 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina Je adres voor RUIME WAGENS GOES, Stationsweg 7 TELEFOON 2135 Snipverkouden ben ik ge weest, maar dat is al weer helemaal over en vlug. Dank zij Rheumin voel ik mü weer kiplekker. Maar niet alleen bij ver koudheid, ook bij hoofd pijn en griep geldt: Rheumin helpt snel! bij elk buisje tijdelijk 'n handig schuifdoosje voor 4 Rheumientjes. Steek 't in uw zak of tas Ei9 Met weinig eigen geld en op gemakkelijke voorw. vrij van schuld: dat is een Bouwkas- woning! Zend een gefr. briefk. met „K" en Uw adres aan Bouwkas Ned. Gemeenten, Javastraat 7, Assen en U ontvangt gratis de brochure: „Over het verkrijgen van een eigen huis en hoe Uw gemeente U daarbij wil helpen". Aanmelden z.s.m. A. VAN BOCHOVE, Prelaatweg 26, Aagtekerke. Warongemakkelijk en ongezellig, om samengedron gen te zijn om één lamp boven de tafel. Niemand kan zich werkelijk ontspannen, werken of lezen.. Maar kijk nü eens wal er gebeurt als u het licht over de kamer gaat s-p-r-e-i-d-e-n. EfifHa'-ldggToar Old - FiinithiSüSH X Wie licht spreidtspreidt gezelligheid Wat een ruimte, wat een gezellig licht in alle hoeken van de kamer! Geen ellebogengestoot, maar volop plaats voor iedereen. Om te borduren, te lezen, een spelletje te doen en thee in te schenken zonder mor sen. De kosten van lichtspreiding? Die zijn te ver waarlozen - rekent u 't zelf maar eens na. En denkt u er vooral aan, dat alleen „Argenta", de nieuwste Philips lamp, u dit mooie en gezellige licht geeft Vervang de cijfers door de juiste letters Tegen mededeling van de goede oplossing op een met 7 cent gefrankeerde briefkaart zenden wij U als prfls gratis en franco een flesje van dit voortreffelijke product „LILO" Chemische Fabrieken, Leiden De N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde", i Scheepswerf en Machinefabriek, Vlissingen vraagt voor haar afdeling Secretariaat Interessant werk, onder goede sociale en financiële voorwaarden. Aanmeldingen zowel mondeling als schriftelijk aas de afdeling Personeelszaken van het Hoofdkantoor Glacisstraat 165, Vlissingen. geeft het werken onder geesteszwakke kinde ren en ouderen in de STICHTING 'sHEEREN LOO-LOZENOORD te Ermelo (Gld.) voor welke arbeid van 17 jaar en ouder worden gevraagd pp gunstige arbeidsvoorwaarden en met huisves ting in een gezellig huiselijk milieu. Gedeeltelijke opleiding voor Diploma B, als mede voor het Diploma Kinderbescherming A. Volledige inlichtingen worden gaarne ver strekt door de Geneesheer-Directeur. vraagt mannelijk of vrouwelijk personeel voor opleiding tot VEREISTE: diploma M.U.L.O.-A ofB, of daarmede gelijkwaardig diploma of bewijs. Aan hen, die zich in verband met hun ver- afgelegen woonplaats in Rotterdam moeten vestigen, wordt een pensiontoelage toege kend. Voor vergoeding van reiskosten naar huis geldt een zeer gunstige regeling. Persoonlijke aanmeldingen via de portier PTT-gebouw, Coolsingef, in gang Stadhuisstraat* Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het Telegraaf kantoor te Rotterdam. vraagt Vereist: Mulo- of gelijkwaardig diploma. Vereist Volledig lager onderwijf. Gegadigden moeten een behoorlijk postuur bezitten en goed met publiek kunnen omgaan. Vereist: diploma A.B.S. elektriclön, machine-bankwerker of automonteur dan wel V.E.V, diploma sterkstroommonteur, alsmede praktische ervaring. Gegadigden mogen geen bril dragen. Geboden worden: goed loon bijslag voor nacht- en zondagsdienst speciale sociale voorzieningen e voordelige reismogelijkheden tegemoetkoming In pensionkosten. Leeftijd: 20 t/m 30 jaar. Sollicitaties (met vermelding van de gewenste betrekking) te richten aan de 2e Afdeling van de Dienst van Personeelzaken der N.S. te Utrecht. Op de enveloppe In de linker bovenhoek vermelden: nr. B/65 Bij de Shell Installaties en Fabrieken „Pernis" (N.V. DeBataafsche Petroleum Maatschappij) kan worden geplaatst in de functie van A. bedieningsvakman (operator) b. pompmachinist Aan de onder A genoemde functie is zowel een prak tische als een theoretische opleiding verbonden, ter wijl de kandidaten voor de onder B genoemde functie uitsluitend in de praktijk worden opgeleid. De werkzaamheden in beide functies worden uitge voerd in volcontinudienst, hetgeen inhoudt, dat perio diek nacht- en zondagsarbeid moet worden verricht. Minimum vooropleiding: Ambachtsschool in één der metaal- vakken of daarmede gelijk te stellen onderwijs. Leeftijd: 21-35 jaar. Aan gehuwde kandidaten, die niet in Rotterdam of naaste om geving wonen, wordt na indiensttreding een aanzienlijke tege moetkoming in de pension- en/of reiskosten verleend. Ongehuwden tot de leeftijd van 28 jaar vallen eveneens onder deze regeling. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, burgerlijke staat, oplei ding en ervaring uitsluitend schriftelijk te richten aan Shell Installaties en Fabrieken „Pernis", Afdeling PSr, Postbus 644, Rotterdam.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 14