A. van Dijke uit Wolfaartsdijk winnaar in provinciale ploegwedstrijd De naam zegt II alles III. ScbipperS Zn H.V. MARINSS PLOEGENFABRIEKÜ. van Eijzeren Borssele Polder Walcheren handhaafde dijkgeschot voor volgend jaar Swift kreeg in Rotterdam de eerste nederlaag te slikken Voetbalcompetitie startte met verrassingen Maandag 1 oktober 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD Geslaagd evenement in Wilhelminapolder trok veel bekijks Brief aan Koningin over onbillijkheid inzake polderlasten Delfzijl Kantelploegen Rondgaande ploegen Stoppelploegen Cultivatoren Prov. schik- en bak- wedstrijden te Goes Krabbendijke IItopscorer van de week Om de Zeeuwse titel tafeltennis Dames-helpsters Middelburg behaalden eerste prijs Middelburg Dr. P. Korrincja benoemd te IJmuiden? Hein Cujé won Middelburgse singel- loop Uitreiking E.H.B.O.-diploma's te Vlissingen pagina 1 Zeeland's vertegenwoordiger in landelijke kamp Bevelandse C.J.V.F, bijeen GOES, sept. Zaterdagmiddag had in de Prins van Oranje een bij eenkomst plaats van drie kringen van de CJVF in Zuid- en Noord-Beveland. De bedoeling was een kontaktmiddag te houden voor alle leden in de om geving. Mevrouw C. Schneider uit Biezelinge verzorgde de zang en zong zelf ook enkele liedjes. Tevens werd de film „Mandy" vertoond, dat han delde over de geschiedenis van een doofstom meisje. GOES, 29 sept. Rechte, schone voren trokken de twee-en-dertig deelnemers aan de ploegwedstrijd zaterdagmiddag in de Wilhelmina polder. De paarden kromden hun ruggen, de trekkers lieten hun wielen draaien op een stoppelveld, dat zich uitstekend voor het hou den van de wedstrijd leende. De organisatie de wedstrijd ging uit van de „agrarische acht': Z.L.M., L.J.G., C.B.T.B., C.J.B.T.B., N.C.L. B., N.K.L.B., R.K.J.B. en A.N.A.B. kan terugzien op een uitstekend geslaagde wedstrijd, waaruit A. van Dijke uit Wolfaartsdijk met 332 punten als winnaar te voorschijn kwam. Buyck, Waterlandkerkje 260; 17. c. v. Diepvriesinstallatie te Borssele Acker, St. Jansteen 251; 18. A. C. Breu- i re, St. Annaland 250; 19. T. A. Boude- geopend ling, Anna-Jacoba-Polder 248; 20. J. J. I BORSSELE, aug. Vanmiddag Crucq, Nieuwland en R. Zandee, Bie- I is de eerste diepvriesinstallatie op zelinge 246; 21. K. Bareman, Zaam-1 Zuid-Beveland officieel geopend door slag 245; 22. L. Kramer, Wolfaartsdijk burgemeester P. J. Dominicus. De in- 228;_23. J. Langebeeke, Gapinge 221; stallatie omvat 30 boxen, elk van 195 liter, die reeds alle zijn verhuurd. Dinsdag hopen wij op dit feit nader Fraaie prestatie voor Van Dijkê; doch ook voor Wolfaartsdijk, uit welke plaats ook de bezetters van de tweede en derde plaats kwamen. C. de Jager werd namelijk met 308 p. een goede tweede; J. Beekman bleef daarbij (derde) met 305 p. weinig beneden. A. van Dijke legde eveneens be slag op de eerste plaats in het al gemene klassement, sleepte daarmee de prijs van 40,in de wacht en kwam tevens in het bezit van de Z.L.M.-wisselbeker, die door deze organisatie was uitgeloofd voor de beste deelnemer-lid van de Z.L.M. De C.B.T.B. deed zulks ook; deze wisselbeker werd gewonnen door M. J. Quaak uit IJzendijke, die beslag legde op de zevende plaats. Een mooie prestatie leverde ook J. Mijnheere uit Grijpskerke, met 298 punten bezetter van de vierde plaats, eerste prijswin naar in de categorie paardenploegen en winnaar van de wisselbaker van de N.C.L.B. DRUK WERK De jury, onder aanvoering van de heer J. G. van Liere uit Goes, had heel wat werk te verzetten! De begin- voor moest worden gecontroleerd, de aanstorting (de eerste omgang rond de beginvoor) moest recht en aaneenge sloten zijn, de voren, die recht en schoon dienden te zijn, de geploegde sneden moesten aan verschillende eisen voldoen; alle groen en stoppel moest geheel ondergeploegd zijn, de eindvoor moest schoon en niet diep zijn, het inzetten en uitlichten diende aan bepaalde eisen te voldoen en de algemene indruk! Ieder jurylid kon totaal 100 punten toekennen. De ze jury bestond uit de heren F. Bom, Wolfaartsdijk (Z.L.M.), J. de Kok, Nieuwdorp (N.C.L.B.), A. Ramondt. Sluiskil (C.B.T.B.), M. C. Kosten, Tholen (L.J.G.), J. J. de Feijter, Schoondijke (C.J.B.T.B.), M. J. de Jonge, Ovezande (R.K.J.B.) en A. d. Walle, Kloetinge (N.K.L.B.). Dan was er de regelingscommissie, met de heer A. Vingerling uit Goes als secretaris, die er voor waakte, dat alles zodanig verliep, als men dat bij een ploegwedstrijd maar kan wensen. Deze commissie bestond uit de heren: P. Vink, Kuitaart (N.K.L.B.), D. Goen- se, Driewegen (R.K.J.B.), K. G. L. van Nieuwenhuijse, Krabbendijke (L.J.G.) F. de Groene, Wilhelminadorp (Z.L M.), M. v. d. Maas, Wissekerke (C.B.T, B.), S. P. Dekker, Retranchement (C J.B.T.B.) en M. D. den Hollander, Goes (N.C.L.B.). Gedetailleerde uitslag De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: 1. A. van Dijke, Wolfaartsdijk 332; 2. C. de Jager. Wolfaartsdijk 308; 3. J. Beekman, Wolfaartsdijk 305; 4. J. Mijnheere, Grijpskerke 298; 5. P. de Kraker, Terneuzen 291; 6. A. Overdul- ve, Axel 283; 7. A. M. Vos, Koudeker- ke en M. J. Quaak, IJzendijke 278.; 8. C. op 't Hof, Heinkenszand 275; K- Francke, Biggekerke, 274; 10. P. van Hoeven, Terneuzen en M. C. Wisse, Kattendijke 270; 11. I. C. Hage, Oud- Vossemeer 269; 12. C. P. Burgers, Poortvliet 268; 13. F. Klaassen, Kats 263; 14. M. Goense, Lewedorp 262; 15. C. Zweedijk, Wilhelminadorp, P. de Looff, Geersdijk, J. Dieleman, Axel en J. M. Noom, St. Maartensdijk, allen 261; 16. C. Verwij, Rilland-Bath en Ed. 24. C. Maas, Kortgene 203. ALGEMEEN KLASSEMENT 1. A. van Dijke (prijs f40); 2. C. de Jager (f30); 3. J. Beekman (f20); 4. J. Mijnheere (f 10); 5. M. Vos (med.). Categorie paardenploegen; 1. J. Mijnheere (f 25)2. C. Zweedijk (medalje); 3. C. Verwij (sigaren). Categorie wentel-, kantel- en twee- wegploegen: le prijs: M. Vos; 2. C. op 't Hof; 8. K. Francke (allen een wisselbeker). Categorie rondgaande ploegen: 1. A. van Dijke (wisselbeker); 2. C. de Jager (miniatuur trekker); 3. J. Beekman (medalje). Ingezo-v'"" M-^edeling (Adv.) BUISMAN verhoogt het koffiegenot en verlaagt de kosten. Ook bij Nescafé en andere soorten oplosbare koffie doet een beetje BUISMAN wonderen. <0 i terug te komen. .aatste vergadering geleid t/oormr. dr. R. W. Graaf van Lynden MIDDELBURG, 30 sept. In recordtijd heeft de algemene ver gadering van de Polder Walcheren hedenmorgen een uitgebreide agenda afgewerkt. Praktisch zonder discussie werd de begroting voor 1957 vastgesteld en werd besloten het dijkgeschot onveranderd te laten. Het was de laatste vergadering ,die door mr. dr. R. W. Graaf van Lynden werd geleid, omdat hij per 1 november als voorzitter moet aftreden in verband met de voorgeschreven leeftijdsgrens. Hij verklaarde altijd met genoegen het werk te hebben gedaan, ook al ging hij wel eens met lood in de schoenen naar de vergaderingen, vooral wanneer er voorstellen waren tot verhoging van het dijkge schot. De zeer plezierige verhoudingen waren slechts mogelijk, door dat allen het belang van Walcheren op het oog hadden. De vergadering besloot een schrijven aan de Koningin te richten met be trekking tot het geschil met de minis ter van landbouw over de heffing van polderlasten in verband met de herver kaveling. De heer J. Bosselaar dankte het bestuur voor de opstelling van de concept-brief, die hij zeer correct vond. Of er veel kans van slagen is wist de voorzitter niet. Wel meende 51 55 Wij kunnen U leveren: RANSOMES PLOEGEN getrokken en in aanbouw uitvoering. Ervaring en vakmanschap van de fabriek waar borgen U een ploeg die AF is, hetgeen ook be wezen is in de praktijk en op ploegwedstrijden. Alsmede RANSOMES CltLTIVAT OREN SCHIJFEGGEN en AARDAPPELROOIERS. Mogen wij U eens uit voerig hierover inlichten? Steeds gaarne staat voor U klaar: GOES - Telefoon 3244 ZIERIKZEE - Telefoon 727 Hieuw! Jweesck. uelauiom. Q&ndee UeuHwieten Een Maring's product dusgoed Telefoon 01105-436 Smederij en handel in Landbouwwerktuigen en Machines Kantelploegen - Wentel- ploegen - Rondgaande Ploegen in alle merken Diverse soorten Trac toren Heeft li interesse voor boven staande artikelen? Zo ja, komt li eens langs. GOES, sept. Nijvere dames handen schikten vele fraaie bloemen in eenvoudige bakjes. Af en toe klonk een licht afkeurend gemompel als het resultaat niet zo was als men wel be doelde. Af en toe gluurde men ter loops naar de stand van zaken bij de ..buurvrouw". Een en dertig gedach ten waren voor een uur alleen bij: Welke bloemen zal ik nu nemen". Dito zoveel dames beconcurreerden el kaar om een van de vele fraaie prij zen in de wacht te slepen. Een opge wonden geroezemoes van enthousias te bloemschikkers klonk uit een van de zalen van „De Landbouw" te Goes. In de andere zaal heerste evenwel een doodse stilte. Drie dames liepen proe vend en keurend om een tafel waar de heerlijkste taarten en cakes voor het grijpen lagen. Hier werden elf bakprodukten van verschillende meiS' jes beoordeeld. Deze waren thuis ge maakt om te proberen de hoofdprijs, een kookboek, te winnen. De Zeeuwse vereniging van platte landsmeisjes heeft voor de tweede maal haar bloemschik- en bakwedstrij den gehouden. Dames uit heel de pro vincie hadden hiervoor ingeschreven, terwijl de leiding berustte bij mej. H. de Mul. De jury voor de bakwed- strijd waren de dames S. Kleinepier, C. Schrenkel en D. Huininga. De jury voor de bloemschikwedstrijd bestond uit de heren Slabbekoorn en Budde en mej. De Groot. De uitslagen voor de bakwedstrij - den waren: 1. L. van Liere; 2. R. van der Slikke; 3. M. de Jager; 4. B. de Visser en 5. H. de Mul. hij, dat de herverkaveling met enige I De eerste Prijs'bij de bloemschik- goede wil in staat is de kwestie tot wedstrijd werd gewonnen door mej. een oplossing te brengen. Schieman; 2. T. Wolfert; 3. J. Dee, Bjj het voorstel tot aankoop van eni- |4. J. Scheele en S. van Driel; 5. R. v. ge percelen te Zoutelande (verzwaring I ^aajjenhoven en S. Dieleman; 6. J. der zeewering) vroeg de heer S. A. Mul en S. Kostense; 7. C. Dee en Versluijs, of de procedure naar wens Lbidenberg en 8 L. Kloet, verloopt. Dit is inderdaad het geval, maar de voorzitter kon niet begrijpen, waarom de prov. griffie de stukken zó lang laat liggen. NOG MEE»| Naar aanleiding van enkele opmer kingen van de heer Bosselaar ver klaarde de voorzitter, dat er ook na de verwerking van de meer dan 10,5 GOES, -- sept. Ook de Zeeuwse zaterdagvoetbalcompetitie ia weer begonnen. Natuurlijk vielen er op de eerste dag reeds verras singen te noteren. Zo begon kampioen Arnemuiden in de eerste klas se met puntenverlies tegen Rillandia. De kampioenen kwamen op eigen veld niet verder dan een 33 gelijkspel. AZW en Terneuzense Boys deel den ook eerlijk, maar Colijnsplaatse Boys begon met een stevige 84 over winning op het bezoekende VCK. Zaamslag debuteerde niet al te best, want het kreeg in Nieuwdorp met 6 1 de kous op de kop. Krabbendijke kwam op eigen veld tegen Wemeldin- ge maar net met de hakken over de sloot (21). Krabbendijke 2 heeft onbetwist de leiding genomen in 2A want het ver pletterde Kloetinge 2 op eigen veld met 014 en werd daardoor tevens topscorer van de week. Kapelle 2 stuurde Wolfaartsdijk 2 met een ste vige 61 nederlaag naar huis. In 2B had Veere weinig moeite met Nieuwland (28). Serooskerke stel de bij Middelburg 6 danig teleur want hst kreeg een 72 nederlaag te slik ken. VCK 2 was niet opgewassen te gen het bezoekende Nieuwdorp 2 en Oostkapelle moest de eer aan Arne muiden 2 laten (04). In 2C startte Bevelanders met een 15 nederlaag tegen Kats. Goes 4 moest in Kapelle de meerdere erken nen (14) en Kloetinge zag zich met 30 geklopt door Wolfaartsdijk. SVD MIDDELBURG, sept. Het toer nooi om de Zeeuwse titel tafeltennis mag bijzonder geslaagd genoemd wor den. De publieke belangstelling was echter gering. Szoszkiewicz van Wilno uit Vlissingen werd kampioen in de eerste klasse heren-enkelspel. Kalk man werd titelhouder in de tweede klasse. Morgen hopen wij de andere uitslagen te geven. behaalde een benauwde 32 zege op Mevo. In 2E was Terneuzense Boys 2 niet sterl genoeg voor Driewegen. Zaam slag 2 verloor in Hoek met 51. in 2F tenslotte won Terneuzense Bcvs 3 met 20 van Hoek 2. Rode Kruis-wedstrijden te Kampen KAMPEN, 30 sept. Tijdens de na tionale Rode Kruiswedstrijden hebben de dames-helpsters der transportco lonne Middelburg de eerste prijs ge wonnen. Zij zagen kans met 1055 van de in totaal te behalen 1335 punten da erepalm weg te dragen. Die bestond uit de grote wisselbeker van het Rode Kruis en uit vier medaljes. De groep stond onder leiding van mevr. M. A. Teurlings-Bouwens. De commandante der helpsters, mevr. Van der Roost- Geertse, behaalde 200 punten. Er kon den er 255 behaald worden. De heren der transportcolonne te Goes bezetten de vijfde plaats in hun afdeling. Zij kwamen uit de bus mei 261 punten van de in totaal te behalen 585 punten. De commandant behaalcfé 71 van de 110 punten. GOES, 28 sept. Naar wij van welingelichte zijde vernemen is dezer dagen de benoeming te verwachten van dr. P. Korringa, bioloog Rijksinstituut Visserij-onderzoek, tot directeur van het Cen- miljoen gulden voor buitengewone I traal Visserijlab. te IJmuiden. De huidige directeur, dr. B. Havinga, werken in 1957 nog vele miljoenen no dig zijn om de Walcherse zeeweringen in de vereiste staat te brengen. Zon der hulp van het rijk is dit niet mo gelijk. Aan het begin der vergadering werd de nieuw gekozen commissaris, ir. J. P. Berdenis van Berlekom, be ëdigd. De herkozen commissarissen J. Bosselaar, Z. Maljaars, mr. J. H. C. Heijse, jhr. ir. H. L. Bogaert, J. Pol derdijk en mr. Th. Portheine, werden opnieuw toegelaten. Alle voorstellen - waarvan wij reeds uitvoerige uittrek sels gaven - werden aanvaard. zal zijn functie op 1 februari a.s. neerleggen wegen het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Hoop autobanden in de fik Zaterdagmorgen ca. half twaalf werd de brandweer gealarmeerd voor een brand op de vuilnisbelt achter de Oudq Veerseweg bij de Kanaaldijk. Mei twee wagens werd uitgerukt, maar ge spoten is er niet. Een groot aantal oudé autobanden, die (waarschijnlijk mei opzet) in brand waren gestoken, ont wikkelde enorme rookwolken, maat aangezien honderden meters in de om trek geen huizen stonden, werd beslo ten er geen water aan te verspillen. s-HEER ARENDSKERKE Collecte. De collecte voor Sonnevancll en Zonnegloren en D.E.L. heeft in 's Hee# Arendskerke en 's Heer Hendrikskinde- ren samen opgebracht 364,05. MIDDELBURG, sept. De tra ditionele Singeiloop van EMM is een groot succes geworden, dank zij het feit, dat deze wedstrijd een interna tionaal karakter droeg. Aan de start verschenen 55 lopers. Hein Cujé won gemakkelijk bij de senioren. Bij de A-junioren had de Belg Allonsius weing moeite met zijn tegenstanders en by de B-junioren won Kas Mulder van EMM onbedreigd. Morgen hopen wij er uitvoeriger op terug te komen. CHARLOIS—SWIFT 6—4 Een uitstekende wedstrijd, waarin de Rotterdammers zich meesters toon den in het afstanddoelen. Daardoor keken de Middelburgers reeds na' een kwartier spelen tegen een 30 ach terstand aan. Zij pakten toen wat ste viger aan en nadat Schreuder de ach terstand had verkleind, bracht Truus "Vader nog voor de rust de stand op 3—2. Na de hervatting zat er voor Swift veel in, maar het doelpunt viel juist aan de andere kant. Moolenbroek bracht de achterstand terug tot 43, maar ook nu bleef de verwachte ge lijkmaker uit. Het werd 53 en door mevrouw Bruggeman 54 maar kort voor het einde maakten de Rotter dammers het halve dozijn vol, waar mede zij een verdiende 64 overwin ning behaalden. Het behaagde de Heere heden van ons weg te nemen in de hope des eeuwigen levens onze gelief de zuster, behuwdzuster en tante THONA HELENA DE MTJYNCK echtgenote van J. J. Mol in de ouderdom van 51 jaar. Familie DE MUYNCK Borssele, 29 september 1956. Heden overleed tot onze diepe droefheid nog onverwachts onze lieve zuster, behuwdzuster en tante MARIA WIJTMAN op de leeftijd van 52 jaar. Middelburg: S. R. WIJTMAN H. B. WIJTMAN" TH. WIJTMAN Eindhoven: P. H. WIJTMAN S. WIJTMAN-VLEER Froukje Rotterdam: W. WIJTMAN B. WIJTMAN-GRAAF Middelburg, 28 september 1956. Langevieleweg 63. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 2 oktober 1956 2 uur, ver trek van Langevieleweg 63. Liever geen bezoek De korfbalcompetitie VLISSINGEN, 29 sept. Vanavond vond in het „Scheldekwartier" de uit reiking plaats van EHBO diploma's aan 80 geslaagden, waarvan er 60 op geleid werden voor de B.B. Deze officiële uitreiking werd bij gewoond door de loco-burgemeester, de heer M. A. van Popering en het hoofd der B.B., de heer A. Rorije. De voorzitter der afdeling Vlissin gen der EHBO, de heer J. J. de Kok, wees in zijn openingswoord op de gro te verantwoordelijkheid die door dit diploma in handen van de geslaagden wordt gelegd. Hij verzocht de loco burgemeester de diploma's te doen uitreiken. Met groot genoegen aan vaardde de loco-burgemeester deze taak, omdat het gemeentebestuur deze opleiding op hoge prijs stelt en door drongen is van de belangrijkheid van dit diploma. Het gemeentebestuur is voorts verheugd, dat zestig van de tachtig geslaagden een vrijwillige ver bintenis hebben aangegaan by de B.B. Na de uitreiking werden gelukwen sen aangeboden door het distriet Zee land der EHBO bij monde van de heer Schipper, terwijl de cursisten geschen ken aanboden. Het hoofd der B.B., de heer A. Rorye, bracht dank voor de uitstekende samenwerking tussen de EHBO en B.B. Tot besluit van deze avond werden enkele films vertoond. Tengevolge van het uitvallen van regel is in het verslag van de huldi ging van de heer J. IJsselstein te Mid delburg verzuimd mede te delen, dat de heer L. A. C. Janse de Jonge na- mens de oud-leerlingen een schilderij of meer verrassend van 14 van Tjo- aanbood. I ba. MIDDELBURG, i sept. - Swift heeft moeten ervaren, dat het in de landelijke korfbalcompetitie niet zo gemakkelijk zal zijn om re gelrecht op het kampioenschap af te gaan. De Zeeuwse hoofdstede lingen kregen namelijk in Rotter dam van Charlois de eerste neder laag te slikken (64). In de Zeeuwse eerste klasse zal kampioen Togo de competitie niet ongeslagen beëindigen, want het kreeg in Zaamslag met 75 klop van Scampolo. Swift 2 behaalde een benauwde 56 zege op Olympia en Zeelandia kwam definitief op de on derste plaats door een 62 neder laag tegen Volharding. In de tweede klasse A behield Vi tesse nog een kansje door een 40 overwinning op het bezoekende Swift 3. Eendracht was niet opgewassen te gen Tjoba 2 (87), maar kwam toch buiten gevaar, want Vios 2 kreeg bij Vopo een stevige 90 nederlaag te slikken en moet dus degradatiewed strijden spelen. In 2B won Elto de strijd om de bo vensta plaats op het nippertje van Luctor (21), maar TOP behield ook nog een goede kans door BKC in Bres- kens de beide punten te ontfutselen (13). Zuidwesters trok bij Volhar ding 2 aan het kortste eind (43) en moet dus degradatiewedstrijden spe len. In 3A eindigden Swift 4 en Animo 2 samen op de bovenste plaats, zodat zij een beslissingswedstrijd zullen moeten spelen. Animo 2 stuurde At las met een 81 nederlaag raar Rit- them terug en Swift 4 eiste in Viis singen bij Vedo de volle buit op (2— 4\ In 3B verloor DOS '55 met 30 van Or,do en eindigde dus op de onderste plaats. Swift 7 zag zich in t-igen huis mei 12 geklopt door TOP 2. In 3E behield Luctor 2 nog een kansje, dank zij een stevige 31 over winning op het bes rekende Vitesse 2. Bij de Aöspiranten werd Swift A ongeslagen en zonder verliespunten kampioen. Ditmaal m«est O.ympia er in eigen huis met 06 aan geloven. Dat is dus het derde kampioenschap vau de Middelburgse club in dit sei- 7' Vios 2 werd do^r Vopo weer ieviger op de onderste plaats ge- (51) maar Swift B won min Bij de B-adspir anten behield Swift Viug haar kans door een S7 over winning' op KVL. Swift Kwiek bleef met 40 baas over Or.do. Bij de C- adspiranten won Swift Vlot net van Atlas (10). Bij de D-adspiranten tenslotte had het leidende Volharding geen moeite met Vitesse (09). Dë Poel won met 40 van Vios B en To go met 14 van Scampolo A. Wemeldingse jeugd zwemt als waterratten WEMELDINGE, 29 sept. Bij het ge houden diplomazwemmen te Wemeldin- ge slaagden de volgende kinderen: Diploma A voor schipperskinderen: Trijntje Pleket; Dini v. d. Jagt; Ka- trien V. d. Endt; Ria v. Veen; Johan Ma- ohielsen; Kees van de Ville; Cor Leeu- westein; Rinus Vermeire; Anton Moer land; Cobie Koudenburg. Diploma B idem. Cobie Koudenburg; Annie Goesijej Adrie Versluijs; Kees Leeuwestein. Chr. School. Diploma A voor meisjes: 1. Jozina P. A. Ruissen; 2. P. H. F. de Mul; 3. C. O. J. Tissing; 4. A. N. H. Mefjjaard. Diploma B voor meisjes: 1. L. Tolhoek; 2. J. Schouten; 3. K. C. Speelziek. Openbare School. Diploma A voor meisjes'. 1. N. Alink; 2. A. de Klerk; 3. A. Dagevos. Diploma A voor jongens: 1. W. Korstan- je; 2. H. Pieterse; 3. J. Moelker; 4. Visser. Diploma B voor meisjes: 1. P. Hout; 2. E. V. d. Bogaard; 3. B. de Klerk; 4. L. Ver- schure; 5. S. Sonke; 6. L. Bruinoge. Diploma B voor jongens: 1. R. Hoge- steger. Instructrice mej. F. Prins. Uitgave Stichting Zeeuwsch Dagblad Goes. Medewerkers: J. A. van Benne- kom, Middelburg; Ds. fV. C. van Burgeier, Kruisingen; A. I. Cats- niKH, Aardenburg; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuw dorp; J. Huijssen, Terneuzen; Ds. J. Karelse, Goes. Ds. M. v. d. Klis, Zierikzee; Ds. J. Kwast, Vlissingen; Ds. C. J. P. Lam, Poortvliet; J. Laport, Goes; J. Lodder, Vlissingen; J. Moll, Vlis singen, K. C. v. Spronsen, Goes) Dr. C. Stam, Goes; A. H. S. Ste- merding, Souburg; R. Zuidema, Goes.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 2