Raad Middelburg denkt nog eens over brandverzekeringsbelasting Puistjes Congres van Jehova's Getuigen te Goes Vijf en zeventig jaar muziek in St. Annaland DDD Hervormde vrouwen in Oostburg bijeen VERKLARING Geslaagde Provinciale dag met schoonheid en opvoeding Woensdag 26 september 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD Brandende kwestie blijft nog twee weken smeulen Ook voorstellen aanbesteding brand weerkazerne en aanschaf materiaal aangehouden OPENT VRIJDAG 28 SEPT. II.30 UUR 't helpt en't is lekker! Door grote belangstelling donderdag herhaling Ombouw elektriciteits net vraagt 6.5 ton Middelburg Laatste rit K. N. M.V.- clubrittencompetitie Aannemers in Zouie- lande zijn het niet eens Confrontatie met moderne kunst pagina 2 Ingezonden Mededeling (Adv.) MIDDELBURG, 25 sept. Een brandende kwestie in de Zeeuwse hoofdstad is vanmiddag (nog) niet door de gemeenteraad opgelost. Maandag 8 oktober volgt een tweede debat (al wilde burgemeester inr. dr. N. Bolkestein dan niet van het woord „debatingclub" weten) over drie voorstellen, welke alle drie iets met de brandweer hebben te maken, t.w. de onderhandse aanbesteding der brandweer- en reini gingsgarage, de kredietverstrekking tot vernieuwing van het brand weermateriaal en de invoering van een brandverzekeringsbelasting. Fel laaiden vele vlammende woorden op, voordat de beslissing viel, dat de drie voorstellen maar moesten worden aangehouden. Bijna veertien dagen heeft de raad dus de tijd er nog eens over te denken. Dat geldt ook voor de door de burgemeester onverwacht gepo neerde stelling dat er in Middelburg sprake is van een „belasting oase" en dat er beslist niet op een hogere uitkering uit het gemeente fonds gerekend moet worden, als de belastingheffing niet tot het uiterste is opgevoerd Het was een merkwaardig debat, dat begon na een besloten vergadering van drie kwartier. De burgemeester nam eerst het woord om mede te delen, dat de invoering der brandverzekerings belasting beslist gekoppeld moet wor den aan de bouw der kazerne en de aanschaf van nieuw materiaal. De ge raamde opbrengst van 27 mille kan niet worden gemist om de andere voorstellen te kunnen realiseren, wat de bouw der brandweerkazerne be treft tot dekking van de sinds enkele jaren geleden aanmerkelijk gestegen kosten. Maar burgemeester Bolkestein had nog een ander argument. Hjj citeerde uit een brief van ged. sta ten, dat Middelburg voldoet aan de eis tot heffing van straatbelasting. Die levert zelfs iets meer op dan nodig is, maar weer niet voldoende om een ev. opbrengst der rioolbe lasting welke de gemeente niet kent te compenseren. Om dit te bereiken zullen nog voor stellen worden gedaan. In elk geval kon de verheugende mededeling wor den verstrekt, dat de begroting voor 1956 zojuist sluitend gemaakt is kun nen worden. TE WEINIG Nu gaat het volgens de heer Bolke stein het rijk er niet om hoe hoog de opbrengsten der afzonderlijke belas tingen zijn, als het totaal maar de ge wenste hoogte heeft. En dan blijkt, dat zelfs bij invoering der brandbelasting dit totaal nog aanmerkelijk te laag is. Aldus redenerende kwam de burge meester tot de conclusie, dat hier min der belasting wordt betaald dan in an dere grotere gemeenten. „Als wij dus meer vragen uit het gemeentefonds, dan laten wij eigenlijk de inwoners van andere gemeenten voor ons beta len. Men zal er dus niet aan denken ons een hogere uitkering te geven, als wij zelf de belastingen niet tot het ui terste hebben opgevoerd. Die geraam de 27 mille is nog niet genoeg, maar wellicht, dat er door het rijk genoegen mee genomen zal worden", zo betoog de hij. DISCUSSIE Daarna was het woord aan de raads leden. De heer M. A. L. Hubregtse (Arb.) verklaarde zich, ondanks het betoog van de burgemeester, tegen in voering der brandbelasting: „dan maar fiever een rioolbelasting", vond hij. De heer L. A. Schenk (vvd) dien de een voorstel van orde in: laten wij de behandeling der voorstellen inzake aanschaf materiaal en invoering be lasting uitstellen tot de begroting aan de orde is". „Dat wil dan zeggen, dat de kazerne er voorlopig ook niet komt. Als wij de materiaalaanschaf op de begroting van 1957 zetten, dan wordt die nooit goedgekeurd. Er is al een tekort van meer dan drie ton op", interrumpeerde de burgemeester. Maar drs. Th. J. Westerhout (arb.) repliceerde, dat de scherpe koppeling der drie voorstellen niet juist is: in 1953 werden al dekkingsmiddelen aan gewezen voor de bouw der kazerne. Het gaat er maar om voor 1956 nog een bedrag te vinden. Ook dat accep teerde de burgemeester niet. „U moet goed begrijpen, dat wij dan een kazer ne krijgen met verouderd materiaal. Probeert u liever niet langs omwegge- tjes het voorstel te verwerpen, maar zegt u het dan direct", zo verklaarde hij. ONJUISTE VERONDERSTELLING „U gaat van een onjuiste veronder stelling uit", zei de heer M. Wattel (ar). „Of het materiaal nu veroudert is of niet, de raad besloot in 1953 al, dat er een goed onderdak voor moet komen. Op dit moment weiger ik te beslissen over het heffen van een be lasting. Die zou op 1 januari a.s. in gaan, maar de raad heeft de begroting voor 1957 nog niet eens behandeld. De bouw van een kazerne staat volkomen los van die begroting. Ik vind het bo vendien wel erg vreemd, dat b. en w. nu plotseling komen met de medede ling, dat aanschaf van nieuw materi aal zo urgent is. Waarom hebben zij ons daarover nooit eerder ingelicht Waarom is niet gevraagd om geleide- delijke vernieuwing?" In zijn antwoord zet de burge meester, dat de verantwoordelijk heid niet langer bij b. en w., maar bij de raad berust, als deze niet ak koord gaat met de vernieuwing van het materiaal. Bovendien: waarom moet in Middelburg minder belas ting worden betaald? „Zijn wij we zens van een hogere orde?", zo vroeg hij. De heer J. S. Hoek (ar) verzocht evenals de heer Schenk uitstel van behandeling, opdat de materie nog eens aan alle kanten kan worden be keken. Van verschillende zijden werd dit onderschreven. Na enige discussie werd aldus besloten. WAAROM GEEN EIGEN AANNEMER? Geheel los van deze kwestie sprak de heer I. van Loo (arb.) zijn grote verwondering uit over het feit, dat b. en w. de bouw der brandweer- annex reinigingsgarage onderhands willen opdragen aan Boele en Van Eesteren. Waarom wor It het werk niet opgedra gen aan Middelburgse aannemers of openbaar aanbesteed? Zij beschikken over voldoende personeel, terwijl ge noemde N.V. maar zes werklieden in dienst heeft, .'.lies wordt gedaan om de bouwvakarbeiders hier te houden, maar wanneer b. en w. doorgaan met het opdragen van grote objecten aan aannemers van buiten, dan komen de eigen aannemers zonder werk te zit ten, als gevolg waarvan zij hun arbei ders naar elders zullen zien vertrek ken. 'emim 8SURS VOOR MODS I e« HUISHOUDING AHOY' GEBOUW t/m 10 Oct Ingezonden Mededeling (adv.) Provinciale dag C.J.V.F. OOSTBURG, 26 sept. Meer dan de helft van de elfhonderd Her vormde vrouwen, die deze week de provinciale dagen van de C.J.V.F. zullen bezoeken, was dinsdag samengestroomd in het fraaie Ledel- theater te Oostburg. Omdat de belangstelling voor deze dag zo ver heugend groot was, groeide de dag uit tot twee dagen: donderdag a.s. komt het andere deel van de dames, die afkomstig zijn van de Her vormde vrouwengroepen C.J.V.F. in Zeeland, naar Oostburg. Dinsdagmorgen heeft ds J. v. d. Graaff uit Nieuwvliet het onder werp „Geestelijke groei" behandeld, 's Middags was er een rondrit met touringcars door West-Zeeuws-Vlaanderen. Nadat in Sluis was gepleisterd keerden de dames terug naar het Ledeltheater, waar de film „De Nachtwacht" (Die Nachtwache) werd vertoond. Raad Middelburg aanvaardde voorstel MIDDELBURG, 25 sept. De raad heeft een krediet van 650.000,ver leend voor de ombouw van het hoog spanningsnet c.a. De heer J. S. Hoek (AR) stelde vast, dat deze belangrijke investering gebaseerd is op een toene* mend verbruik van elektriciteit. De vraag is echter, of dit zo zal blijven bij dalende welvaart. Kan het bedrijf de lasten dan dragen? Wethouder L. J. van 't Westende antwoordde, dat in de prognose van het verbruik inderdaad enig risico zit, maar dat het verbruik per hoofd der bevolking nog belangrijk kan toene men, wanneer men weet, dat het lan delijk gemiddelde 800 kWh is tegen 550 per hoofd der Middelburgse be volking. Bovendien zal straks (o.m. op t Zand) het net aanmerkelijk moeten worden uitgebreid en volgens een voorzichtige raming zal de produktie over 14 jaar verdubbeld moeten zijn. Voor de kosten van herbestrating, waarnaar de heer Hoek informeerde (voor aanleg van nieuwe kabels zullen de straten nl. moeten worden opgebro ken) is een post uitgetrokken. Door gebrek aan plaatsruimte moet het verslag van de andere agendapun ten tot donderdag wachten. Laatste uitvoering van Molenwater-concerten De Molenwater-concerten die deze zo mer hebben plaats gevonden, door het Middelburgs muziekkorps „Excelsior" „Onda" en het Leger des Heils muziek korps, zal nu a.s. vrijdagavond 28 sept, worden besloten met een concert in de Graanbeurs op de Dam, van 89.30 uur, door het Middelburgs muziekkorps o.I.v, Piet de Rooij. Programma: 1. Jhr. Mr. de Casembroot mars (op verzoek); 2. Suite uit Valerius; 3. Auf der Wache (cornetsolo) de heer Hariot, op verzoek; 4. Arendnest (mars); 5. Suite de Miniatures (7 delen); 6. Ma- nouvremars; 7. Grillige Wals en Volks feest; 8. Donausagen Walzer; 9. Imperial Echoes (mars). Naar wij vernemen, denken de Jehova's getuigen op 6 en 7 oktober a.s. een congres te Goes te houden. Door colportage met het blad „De Wachttoren" en door huisbezoek trachten zij aanhangers te werven voor hun onschriftuurlijke opvattingen. Wij noemen onder andere: De loochening van de Drieëenheid Gods (Jehova is de enige God, Jezus is een lagere god, de Heilige Geest is een onpersoonlijke kracht.) De Bijbelse prediking van zonde en genade komt niet tot uitdruk king, terwijl Paulus toch centraal gesteld heeft: „Want ik heb niet voorgenomen iets te weten onder u dan Jezus Christus en Dien gekrui sigd". (1 Cor. 2 2) De Bijbel wordt als een legkaart gebruikt, waarbij Gods plan met de wereld wordt nagecijferd. Zo wordt b.v. het jaar 1914 gezien als de aanvangsdatum van het duizendjarig rijk. De mens wordt een sterfelijk „zielewezen" genoemd. Na zijn dood wacht hem een zieleslaap tot de dag der opstanding. Onderscheid wordt gemaakt tussen de hemelse opstanding van Jezus en de 144.000 gezaligden (Jehova's getuigen) enerzijds èn de aardse opstanding voor hen, die „het goede doen". Algehele vernietiging is het lot van allen, die de leer van Jehova's getuigen afwijzen. De Kerk wordt gezien als een instituut van valse religie, waar tegen verbitterde aanvallen worden gericht. Ondergetekenden voelen zich geroepen, uit eerbied voor de Heilige Schrift en de daarin vervatte aloude boodschap der Christelijke Kerk, U ernstig te waarschuwen tegen deze dwaalleer en, op grond hiervan, een be zoek aan bovengenoemd congres U met alle beslistheid te ontraden. Ds. A. W. M. Odé Ds. C. Metselaar Dr. C. Stam Ds. R. A. Flinterman Ds. J. Karelse Uitgave Stichting Zeeuwsch Dagblad Goes. Medewerkers: J. A. van Benne- icom, Middelburg; Ds. W. C. van Burgeier, Kruiningen; A. I. Cats- man, Aardenburg; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuw- dorp; J. Huijssen, Terneuzen; Ds. J. Karelse, Goes. Ds. M. v. d. Klis, Zierikzee; Ds. J. Kwast, Vlissingen; Ds. C. J. P. Lam, Poortvliet; J. Laport, Goes; J. Lodder, Vlissingen; J. Moll, Vlis singen, K. C. v. Spronsen, Goes; Dr. C. Stam, Goes; A. H. S. Ste- merding, Souburg; R. Zuidema, Goes. Ds. V. d. Graaff, die zijn onderwerp behandelde na afwerking van liturgie en opening door de presidente, mevr. A. H. v. d. GraaffLammerink, had dit onderverdeeld in drie fasen. Voor vele mensen is de vraag „Hoe kom ik tot God?" beslissend. Hun geloof gaat op in de vraag, hoe zij een genadig^ God zullen vinden. Dat is echter niet de juiste weg. Het gaat er om, dat men discipel van Christus wordt. God beoogt, dat wij Zijn kinderen zijn. Daarom bracht ds. V. d. Graaff naar voren, welke eigenschappen men bij een kind treft. Het onbe dorven kind bezit eerbied, geduld en vertrouwen. Leerling-zijn is een status, die men zijn gehele leven be houdt. De eigenschappen van het onbedorven kind hoort men als dis cipel ook te hebben. GEESTELIJKE GROEI Zo kwam ds. V. d. Graaff tot de geestelijke groei. Kan men nu als dis cipel van Jezus Christus groeien? Ja. De drie genoemde kinderlijke deugden kunnen uitgroeien. Eerbiedigheid kan transformeren tot aandacht, geduld kan uitgroeien tot ootmoed. Het vertrouwen, dat aanvankelijk passief is, moet uitgroeien tot de be reidheid om God te dienen. Tenslotte wees de predikant er op, dat daarbij niet de mens wordt gepre dikt. Integendeel, de mens wordt in deze weg eerder afgebroken, want wie aandachtig leeft, geeft zijn eigen- GOES, 24 sept. Aan de derde en laat ste rit om het K.N.M.V.-kampioensehap van Zeeland kleine ritten namen 20 rij ders deel. Het was een oriënteringsrit bij duisternis door Walcheren over een af stand van 69 km, waarvan de start en finish te Middelburg waren. Niet minder dan vijf deelnemers moesten worden ge diskwalificeerd. De uitslag was: Soloklasse: 1. J. Crucq, Arnemuïden 15 strafpunten; 2. W. Jansen, Middelburg 22; 3. C. de Jager, Middelburg 30; 4. Nieu- wenhuyze, Oudelande 36; duoklasse: 1. P. den Hollander, Serooskerke 12; S. Jonge- pier, Serooskerke 28; 3. L. de Klerk, Mid delburg 30; 4. P. Baan, Middelburg 75; 5. P. C. Louws, Serooskerke 105; 6. D. C. Kayser, Zaamslag 130; autoklasse: 1. W, Kesteloo, Middelburg 13; 2. J. v. d. Kree- ke, Middelburg 16; J. Jakobsen, Souburg 19; 4. A. van Dijke, 's-Heer Arendskerke 20; 5. A. C. Haeck, Souburg 33. wijsheid daarmee prijs. Aandachtig leven lost de eigenwijsheid op. Oot moed brengt mee, dat het ophouden van de eigenwaardigheid wordt prijs gegeven. De mens is van naturé eigen willig; de bereidheid tot Dienst komt met het uitgroeien van de drie eigen schappen van het onbedorven kind. 's Middags werd, voor de aanvang van de filmvertoning, een verloting gehouden, waarvan de opbrengst ge deeltelijk Is bestemd voor een nader te bepalen, liefdadig doel. Zowel des morgens als des middags was er sa menzang. De presidente, mevr. V. d. Graaff, richtte zich aan het eind van de dag in haar slotwoord in het bijzonder tot de dames, die voor de organisatie van deze dag zorgdroegen. Dank was hier ook op zijn plaats; de organisatie was prima. Ook de rijkspolitie heeft er toe bijgedragen, dat de rit met de touring cars elf autobussen zonder stoor nissen kon verlopen. ZOUTELANDE, 25 sept. In de vanavond gehouden raadsvergadering heeft burgemeester Kodde medege deeld, dat de gemeente-architect geen overeenstemming heeft verkregen met de plaatselijke aannemers om hen de houw van acht woningwetwoningen te gunnen. Nu zal worden overgegaan tot openbare aanbesteding. De subsidieverzoeken van Pro Rege en de federatie van verpleeginrichtin gen werden afgewezen. Aan de heer J. Meyers werd f 500 beschikbaar ge steld voor woningverbetering. De win kel aan het slachthuis zal verhuurd worden aan de heer N. v. d. Heuvel, gedurende vijf jaar voor 82 per jaar. B. en W. stelden voor in beginsel het gemeentebestuur van Middelburg toe zegging te doen, dat de netto-kosten voor leerlingen, die een cursus voor kleuterleidster aan de Rijkskweek school willen volgen voor rekening van de gemeente te nemen. Op voor stel van de heer K. Wouters (AR), werd gestemd; met 4 tegen 2 werd het verworpen. Verschillende eigenaren van kampeerhuisjes hadden een ver zoek ingediend om deze huisjes te mo gen laten Staan. Aan Ged. Staten zal gevraagd worden of er bezwaren be staan tegen een regeling, zoals Koude- kerke die in de bouwverordening heeft opgenomen. De heren P. Brasser, P. L. den Hollander, J. Jobse, J. Kleinepier en C. de Visser zijn herbenoemd in de Geref. Vrouwenverenigingen in Zeeland GOES, 25 sept. Enkele honderden dames, vertegenwoordigsters van de ruim dertig Gereformeerde Vrouwenverenigingen in Zeeland hebben vandaag in de Prins van Oranje te Goes hun jaarlijkse Pro vinciale dag bijgewoond. Het is voor de dames uit alle hoeken van Zeeland een prettige en leerzame dag geweest. Want behalve het massale getuigenis, de zang en het gezelschapsspel confronteerde een tweetal bij uitstek deskun digen de Geref. vrouwen met de verschillende uitingen van kunst en cultuur, en met de opvoeding der kinderen. De presidente, mevr. Elshout uit Koudekerke (W.), sprak een wel komstwoord en wees tevens op de voortsnellende tijd, waarin dikwijls het dagelijkse contact met de Bijbel in het gedrang komt. In het bijzonder werden verwelkomd mevr. De Jong Bikker uit Middelburg (NCVB), een afgevaardigde van de Geref. Mannen bond en de vertegenwoordigsters der vier nieuwe afdelingen; Borssele, Vlissingen-, Scharendijke en Westka- pelle. Nadat mevr. Rouw te Goes, penning- meesteresse, en mevr. Middelkoop van Zaamslag, hun jaarverslagen naar vo- ST. ANNALAND, 25 sept. Van avond had in de garage van de heer A. Bruynzeel de feestviering plaats ter gelegenheid van het 75 jarig bestaan van de muziekvereniging „Acceleran do". De directeur en tevens voorzitter, de heer M. P. Lanooy sprak een woord van welkom in het bijzonder tot de Commissaris der Koningin, jhr. mr. de Casembroot en echtgenote, burgemees ter J. van de Bos en de mede-oprich ter de heer P. D. Goedegebure, die de leeftijd van 94 jaar heeft bereikt. De secretaris, de heer A. D. Goede gebure gaf een schets van de afgelo pen 75 jaar, waarna verschillende sprekers het woord voerden. Aller eerst sprak burgemeester T- van de Bos, die mede namens de adoptiege meente (Bergen) 2000 schonk van het gemeentebestuur aldaar. De heer C. J. C. Boot bood een cheque van 370 aan, namens de verenigingen uit St. Annaland. De ere-voorzitter van de muziekvereniging, de heer W. A. Boo gaard sprak enige woorden op rijm. woonruimtecommissie. Voorts werd een verzoek gericht tot de minister van binnenlandse zaken om het basis bedrag per inwoner inzake de algeme ne uitkering uit het gemeentefonds te verhogen tot f 57,92. De begroting '57, die aangeboden wérd, geeft een be drag aan inkomsten en uitgaven van 185.122; post onvoorzien f 2490. Namens de bond van muziekgezel schappen op Tholen en St. Philipsland sprak de heer C. Hage, namens de Thoolse muziekvereniging, de heer van Elsacker, namens „Scherpenisse", de heer Versteine, namens de landbouw- verenigingen, boerenleenbank en de veiling, de heer C. J. J. Kooyman na mens W.H.S. de heer A. J. Soeters, die de jubilerende vereniging een muziek nummer aanbood en namens de ijsclub de heer A. Burgers. Hierna speelde „Accelerando" enige nummers. De commissaris sprak enkele woorden van dank voor de werk zaamheden door de vereniging ver richt en dankte de bevolking voor de spontane wijze waarop geofferd is voor het instrumentenfonds. Met een gezellig samenzijn (optre den van Boerenkapel) werd de feest viering besloten. De zaal was tot de nok gevuld. Ingezonden Mededeling (Adv.) Zuiver en ontsmet uw huid met de helder vloeibare D.D.D. De jeuk bedaart, de ziekte kiemen worden gedood. VLOEISTOF 1.20 BALSEM 1.60 ZEEP 0.90 GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN ren hadden gebracht, hield mevrouw C. de GoedeMom uit Gramsbergen, een referaat over „Als we het maat zien", waarin zij belangstelling poogde te wekken voor het schone en het ar tistieke. „God schonk het scheppend, maar ook het genietend vermogen", aldus de spreekster, die het betreurde, dat zo weinig mensen met werkelijk ge opende ogen door het leven gaan. Na gesteld te hebben, dat het een natuur lijke zaak is, dat de mens zijn schoon heidsgevoel wil bevredigen, belichtte mevr. De Goede iri het kort a.e.v. de beeldende kunsten, de muziek en dé litteratuur. De spreekster was de mening toe gedaan, dat de moderne schilders en beeldhouwers, die zich niet meer aan bepaalde vormen en wetten gebon den voelen, Gods schepping negeren. „Het is een symptoom van aftake ling", zo zeide zij. Ook v.w.b. de moderne uitingen op muzikaal terrein had de spreekster weinig waardering. Eenzelfde onderscheid wilde mevr. De Goede maken tussen het goed# boek en de ontspanningslectuur. „Als we het maar zien' In haar zeer sterk subjectieve lezing, waarin de rijke woordkeus en rijpa belezenheid, spon de spreekster een gouden draad, die steeds weer herin nerde aan het gestelde: „Als we het maar zien". En bij dat genieten van natuur en kunst, wees de spreekster er nadrukkelijk op, dat al het zoeker) naar schoonheid gedragen moet wor den door een verlangen naar God. Jeugd en opvoeding De middagvergadering bevatte al* hoofdschotel een causerie van de heer L. A. v. d. Zweep, schoolinspecteur te Amsterdam, getiteld: „Zoekers naar hun wereldbeeld", en handelde over de opvoeding der jrinderen. De spreker stelde, dat de huidige jeugd niet alleen emotioneel, doch ook rationeel is. „Zij gaat twijfelen aan verschillende zaken, en denkt het veelal beter te weten dan de ouders" aldus de heer Van der Zweep, die de ouders wilde toeroepen zich in zulk 'n situatie niet direct beledigd te gevoe len. H(j zag meer heil in het onmerk baar leiden, terwijl het kind zich vrij en ongebonden waant. „Weest tot hun 12e jaar leidslieden, tot hun 20e jaar raadslieden", zo besloot de inspecteur zijn lezing. Zang en spel Een tweetal dames van Westkapelle verraste hun gehoor met liedjes over Zeeland, gezongen bij de piano. Maar ook de andere vrouwen' verleenden actieve medewerking, toen samenzang en hersengymnastiek aan de orde kwamen. Het verzoek van het hoofdbestuur de Bondsdag '57 in Zeeland te mo gen houden, vond veel instemming bij de Zeeuwse dames. Met het oog op de grote moeilijkheden, die onge twijfeld bij de organisatie zullen rij zen (o.a. logies, vervoer) meende da presidente echter het voorstel voor lopig niet te mogen accepteren. SINT LAURENS Raad. Donderdag komt de raad bijeen om onder meer enkele voorstellen inza ke subsidie-aanvragen te bespreken. Op de agenda staat ook .het voorstel tot ver koop van diverse percelen bouwterrein en de benoeming van de heren leden commissie Woonruimtewet. Tevens zal de gemeentebegroting 1957 aangeboden wor den.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 2