Nassers besluit flagrante schending het internationale recht van K. Eelman, lid van de C.J.B.T.B., de beste ploeger van Nederland Raad Wolphaartsdijk nam afscheid van de heer W. C. J. Bosschaart Duitsland belemmert ontwikkeling internationaal wegvervoer Speciale raad van beheer (twaalf leden) ingesteld „Strijd tegen drankmisbruik is geloofstrijd" De nationalisatie der Suez-kanaalmaatschappij Helft van arbeiders in slaking SCHIP VOOR GELEIDE PROJECTIELEN Internationale financieringsmij. opgericht Jaarvergadering Geref. Vereniging voor drankbestrijding Makarios blijft verbannen Straks naar internationale wedstrijd in Engeland V-raad akkoord met lidmaatschap Tunesië Het komt contract afspraken niet na Zaterdag 28 juli 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 9 LONDEN, 27 juli (Reuter). Nassers mededeling van de natio nalisatie der Suez-kanaalmaatschappij is als een grote verrassing voor de V.S-., Engeland en Frankrijk gekomen. Onmiddellijk werd besloten onderling contact op te nemen om de kwestie te bespreken. Diplomatieke waarnemers te Londen verwachten, dat Engeland het Egyptische besluit met kracht zal afwijzen als een flagrante schen ding van het internationale recht, aangezien het concessieverdrag nog een looptijd van dertien jaar heeft. Ook te Washington en Parijs denkt men er zo over. Voorts vraagt men zich af, op welke raad van commissarissen, Burhain, en wijze president Nasser de aandeel houders van de kanaalmaatschappij denkt te kunnen uitkopen. Ook wordt het in twijfel getrokken, of het mo gelijk zal zijn de bouw van de dam bij Assoean uit de inkomsten van de maatschappij te bekostigen, aangezien het merendeel van de som, die jaar lijks van de door het Suezkanaal pas serende schepen wordt ontvangen honderd miljoen dollar besteed wordt aan het onderhoud van het ka naal. De aanleg van de dam zal naar schatting meer dan 1.300 miljoen dol lar kosten. Een andere kwestie is, dat de Suez-kanaalmaatschappij ook grote bedragen heeft belegd in ondernemin gen in het buitenland, met name in de V.S. en Canada. Men acht het moeilijk denkbaar, dat Nasser door zijn natio nalisatie ook die beleggingen kan tref fen. Premier Eden heeft direct met Amerikaanse en Franse diplomatie ke vertegenwoordigers, alsmede met de stafchefs van de Britse strijd krachten, van gedachten gewisseld over het besluit van Egypte. NIET MEER BEDELEN In zijn rede te Alexandrië, waarin hij de nationalisatie van de Suez- kanaalmaatschappij aankondigde, heeft Nasser verklaard: „Wij behoeven nu niet meer om geld te gaan bedelen in Washington, Londen of Moskou om de dam van Assoean te kunnen bouwen". De politie heeft donderdag de ge bouwen van de Suezkanaalmaatschap- pij te Cairo bezet. Daarna verzegelden ambtenaren de hoofdingang met rode was. Graaf Jean Philippe de Grailly, de hoofdvertegenwoordiger van de maat schappij te Cairo, werd door de politie in een Her gebouwen vastgehouden. Hij deelde een correspondent van AFP telefonisch mede, dat hij nergens van af wist en dat hij geen contact met de andere functionarissen van de maat schappij had. De Grailly voegde hier aan toe: „Ik kan u niets meer zeggen. De politie geeft mij een teken, dat ik de varbinding moet verbreken". Toen radio-Cairo de mededeling van Nasser over de nationalisatie uitzond, juichten de Egyptenaren in Cairo. Zij dansten^ omhelsden en feliciteerden eUcander. SPECIALE RAAD President Nasser heeft een speci ale raad van twaalf leden ingesteld voor het beheer van de genationali seerde maatschappij. Hij deelde mee, dat deze raad zal worden geleid door dr. Helmy Bahgat Badawy, een voormalig Egyptisch lid ven de te Parijs zetelende raad van commissarissen der maatschappij. Zijn plaatsvervanger zal Mahmoed Joense 'Ijn, een ingenieur, die het toezicht ian de maat,-happij te Ismailia heeft overgenomen. Verder hebben in de raad o.m. zitting de vertegenwoordi ger van de Egyptische regering in de een jonge jurist, dr. Moestafa El Hef nawy, die in het jaar van de Egypti sche revolutie aan de Parijse Sorbonne is gepromoveerd op het proefschrift „Het Suezkanaal en zijn moderne pro blemen". De overige leden zijn allen deskundigen van het ministerie van financiën en de nationale raad voor de produktie. Dit gewoonlijk welingelichte bron wordt vernomen, dat de secretaris generaal van de V.N., Hammarskjoeld, Britse autofabrieken LONDEN, 26 juli (Reuter) Don derdag staakten 21.000 van de 43.444 werknemers der „British Motor Cor poration". Er wordt, als gemeld, ge staakt uit protest tegen het ontslaan van zes du'-end werknemers. De ont slagen werden verleend als gevolg van verminderde werkgelegenheid, ver oorzaakt door daling van de verkoop van Britse auto's in het buitenland. Bij de Ford-fabrieken in Engeland staken 12.000 man. Hier volgde de sta king op ontslagen, verleend omdat, als gevolg van de staking bij de B.M.C., waardoor de levering van bepaalde auto-onderdelen werd vertraagd, ook bij Ford verminderde werkgelegenheid ontstond. zou trachten de Ver. Naties In te scha kelen bij de bouw van de Assoean- stuwdam. Hammarskjoeld, die teruggekeerd is van een reis naar Cairo en andere hoofdsteden in het Midden-Oosten, zou gedaan willen krijgen, dat de V.N. een aanbeveling doen aan de Wereld bank om alsnog in de financiering van het project bij te dragen. Nieuwe vice-presidenten van de Wereldbank PARIJS, 27 juli (Reuter). De Wereldbank heeft de benoeming van drie nieuwe vice-presidenten bekend gemaakt. Het zijn William Iliff, een Ier, die tot dusver assistent van de president der Wereldbank, Black, was, J. Burke Knapp, oud-directeur van de Wereldbank voor de operaties op het westelijk halfrond, en Davidson Sommers, juridisch deskundige, die tevens in zijn functie van algemeen adviseur van de Wereldbank, welke hij reeds sedert 1949 bekleed, zal wor den gehandhaafd. De beide laatstge noemde vice-presidenten zijn Ameri kanen. Het nationalistisch gezinde blad „Hong kong Times" meldt dat communistisch China militaire goederen naar Egypte zal sturen. Het eerste Britse schip dat geleide pro jectielen kan lanceren, het vroegere onderhoudschip voor landingsvaartui gen „Gidle Ness", is deze week na een verbouwing van drie jaar te Plymouth in gebruik genomen. Het schip heejt een accomodatie voor 80 officieren en 536 manschappen, zodat het een groot aantal wetenschappelijke onderzoe kers, die nodig zijn voor het testen, dat eerstdaags in zee zal geschieden, WASHINGTON, 26 juli (Rt.). - De president van de Wereldbank, Black, heeft de oprichting bekend gemaakt van de internationale fi nancieringsmaatschappij, een met de Wereldbank verbonden instel ling, die ten doel heeft produktie- ve particuliere ondernemingen te bevorderen. Bij de internationale financierings maatschappij zijn 31 landen aangeslo ten, die tezamen voor 78 miljoen dol lar op het kapitaal hebben ingeschre ven. President is de Amerikaan Ro bert L. Garner, die om deze functie te kunnen aanvaarden is afgetreden als vice-president van de Wereldbank. Garner deelde mede, dat de nieuwe Instelling, die de eerste internationale financiële instelling ter bevordering van het particuliere initiatief is, zal trachten kapitaal in minderontwikkel- de landen te investeren. Er zal niet geïnvesteerd worden in „sociale on dernemingen", zoals ziekenhuizen en scholen, en ook niet in openbare nuts bedrijven, zoals verkeers- en energie ondernemingen. De maatschappij zal lich hoofdzakelijk bezighouden met de financiering van middelgrote onder nemingen, die goede afzetmogelijk heden voor haar produkten hebben. Groter oppervlakte aardbeien en aardappelen 's-GRAVENHAGE, 26 juli Dr. ir. H. J. Mathot, voorzitter van het pro- duktschap voor groenten en fruit, heeft tijdens de openbare bestuursvergade ring medegedeeld, dat de oppervlak te aan geteelde aardbeien en asperges js toegenomen met tien percent, dat Van zaaiuien met 25 pet., ofwel 1000 ha en van vroege aardappelen met zes het. Ds. C. M. van der Loo in Zwolle (Van een speciale verslaggever). ZWOLLE, 27 juli. Waar zijn we aan toe met onze strijd tegen het alcoholisme? Vrees kan ons hart overmannen, vrees voor de reusachtige afmetingen van het drankmisbruik en voor de lauwheid onder de christenen, die zich van dit alles niets schijnen aan te trekken. Wij moeten onze strijd zien als een geloofstrijd. Wanneer we daarvan hartelijk overtuigd zijn, dan is de uitkomst zeker. Wij moeten gehoorzaam zijn en niet vrezen. Aldus zei ds. C. M. van der Loo in zijn openingswoord voor de 53e algemene vergadering der Geref. Vereniging voor drankbestrijding, welke in de Zuiderkerk werd gehouden. Hij sprak een woord ter nagedachtenis van de in het afgelopen verenigingsjaar overleden voorgangers in de drankbe strijding, prof. dr. A. H. Edelkoort en de heer J. Severijnen, inspec teur der drankwet. De vergadering keurde de verslagen stuk te worden in de kring der ortho- van secretaris en penningmeester, de heren J. Feitsma te IJmuiden en J. O. Elshout te Apeldoorn goed en dechar geerde laatstgenoemde van zijn be heer. Het aftredend lid van het hoofd bestuur, de heer Feitsma, werd her kozen. Besloten werd een voorstel van de afdeling Middelburg om te komen tot uitgave van een folder voor re- classeerders, maatschappelijke werk sters en gevangenispersoneel, door te zenden aan Emkrateia, bond van Prot. Chr. drankbestrijdersvereni- gingen. Aangenomen werd een voorstel van de afdeling Zwolle om de propaganda onder de jeugd voort te zetten en zo mogelijk dit najaar opnieuw een jeugdconferentie te organiseren. De heer Elshout deed in dit verband en kele mededelingen over de in januari j.l. te Huis ter Heide gehouden jeugd conferentie. Op voorstel van het hoofdbestuur werd besloten om de af dracht van de afdelingen aan het hoofdbestuur te verhogen van 10 op 25 cent per lid. REFERAAT In de middagvergadering hield ds. J. Prins, Chr. Geref. predikant te Gro ningen, een referaat over: „De wer kers van het elfde uur". Daarin betreurde hij het, dat in ker kelijke kring de belangstelling voor de geheelonthouding uiterst gering is, terwijl juist vanuit de kerk het krach tigst offensief tegen het alcoholisme mocht worden verwacht. Hij consta teerde. terwijl deze vijand onverhin derd slachtoffers maakt, een steeds meer tanende bereidheid tot het bren gen van offers. doxie. Naar aanleiding van het boek van Marshall „De werkers van het elfde uur" bepleitte hij het simpel de ander ten dienste te willen staan in het licht van het kruis. BEGROETING EN ONTVANGST Aan de jaarvergadering ging een begroetingssamenkomst vooraf, waarin de burgemeester van Zwolle, de heer Strick van Linschoten, de zilveren eremedalje van Oranje-Nassau uit reikte aan de heer B. Bosch, die 50 jaar lid is geweest van de Zwolse af deling. Na de jaarvergadering werden de aan boord kan nemen. De normale be manning bestaat slechts uit 30 offi cieren en 370 manschappen. Op de foto ziet men het schip aan de kade te Devonport. o LONDEN, 26 juli (Reuter) Cle ment Attlee, de vroegere Britse La- bourpremier, heeft in een debat over Cyprus in het Hogerhuis de regering verzocht een eind te maken aan de verbanning van aartsbisschop Maka- rios, de leider van de Cyprische bewe ging voor aansluiting bij Griekenland. Attlee vroeg de regering nieuwe toe naderingspogingen te doen. Hij noem de de verbanning van Makarios een verkeerd besluit. De regeringswoordvoerder, minister Lord Salisbury, verklaarde dat aarts bisschop Makarios was verbannen om dat hij „oogluikend een campagne van geweld tegen onze militairen en vrien den op Cyprus toestond en zelfs aan moedigde", waaraan hij toevoegde: „Indien de aartsbisschop zich in het openbaar tegen het bedrijven van ge welddaden uitsprak, zou een nieuwe toestand ontstaan, die vele mogelijk heden zou inhouden". Hierna sprak het Hogerhuis zich té gen Attlee's voorstel uit, om Makarios toe te staan naar Cyprus terug te ke ren. Volgens de „Daily Telegraph" heeft een niet met name genoemde Cyprische zakenman aangeboden als bemiddelaar tussen de Britse regering en aartsbis schop Makarios op te treden. Hij zou de verbannen leider willen vragen een verklaring te tekenen, waarin hij zijn landgenoten verzoekt van gewelddaden af te zien. Het Britse ministerie van koloniën zou zorgvuldig een voorstel bestuderen om een einde te maken aan de verbanning van de aartsbisschop, aldus het blad. Nationale ploegwedstrijden in de Noordoostpolder (Van onze §-redaeteur). NAGELE, 27 juli. Om vijf minuten over één ging donderdag middag de nationale driekleur omhoog aan de mast op het wedstrijd terrein bij Nagele in de Noordoostpolder. Een daverend lawaai steeg óp, toen de zware, motoren van de Fordsons, de Fergusons, de Allis Chambers en de andere tractoren werden gestart. De nationale ploegwedstrijden waren begonnen. Het was een spannende strijd tussen de beste ploegers uit het gehele land. Eenentwintig deelne mers stuurden hun trekker met aangebouwde of getrokken ploeg met beleid en berekening over het hun toegewezen veldje van 50 are. Allen hoopten op de onderscheiding, die slechts voor de twee besten van de deelnemers was weggelegd: aangewezen te worden om Ne derland te vertegenwoordigen op de internationale ploegwedstrijd van de World Ploughing Organisation, die dit jaar in Engeland ge houden zal worden. Het was de vierde maal, dat het Ploeg Comité Nederland een dergelij ke nationale selectiewedstrijd- uit schreef. Dit comité is ingesteld door de Chr. Jonge Boeren- en Tuinders- bond, de Katholieke Jonge Boeren- en Tuindersbond en de Plattelands Jon- gerengemeenschap Nederland. Tot de wedstrijd worden alleen die leden van deze organisaties toegelaten, die ten slotte bij de nationale wedstrijden van hun eigen bonden als winnaars uit de bus kwamen. Voorts wordt nog een aantal deelnemers aangewezen door de drie landarbeidersbonden. Het ging hier in Nagele dus om een wedstrijd tussen kampioenen en het was daar om vanzelfsprekend, dat uitstekend werk werd geleverd. De jury had dan ook geen gemakkelijke taak. De deelnemers begonnen met het maken van een open voor, een zgn. dubbele opening, waarbij de begin- voor eerst naar weerszijden uitge ploegd moet worden. Dit onderdeel werd afzonderlijk beoordeeld. Daarna moesten ze zes omgangen te hoop ploegen om dan te beginnen met van een te ploegen. MEETLATJES De juryleden liepen weldra met meetlatjes tussen de voren rond. want volgens het wedstrijdregle ment mag de diepte van de voor niet meer dan 18 em en niet minder dan 13 cm zijn. Na drie omgangen moet de juiste diepte bereikt zijn. Voorts werd scherp gelet op de dekking van de stoppel, op een goede geslo ten ligging van de voren en de mo gelijkheid om van het geploegde zonder veel moeite een goed zaai- bed te maken. De eindvoor werd tenslotte even nauwkeurig bekeken als de beginvoor. De deelnemers kwamen dan ook handen en ogen tekort om hun taak in alle onderdelen goed te verrichten. Een had zelfs een houten vizier op zijn trekker bevestigd om te contro leren of zijn voren goed recht waren. De belangstelling voor deze wedstrijd was zeer groot. Een groot aantal kij kers vulde het middenpad tussen de veldjes en speelde daar de aloude rol van stuurlui aan de wal. Onder de kijkers waren ook twee leden van de Amerikaanse plattelandsjongerenorga nisatie „Vier H's", die in het kader Het waren de boerendochters Beverly Bishop uit Sherwood en Diane Dameron uit Marianna, die tot haar grote verbazing constateer den, dat zij de enige waren, die klompen droegen! UITSLAG Groot was de spanning in hotel 't Voorhuys te Emmeloord, waar de uit slag bekend gemaakt zou worden. Kampioen-ploeger van Nederland bleek te zijn de heer K. Eelman uit Texel, lid van de Chr. Jonge Boeren- en Tuindersbond, die 490 punten (max. 600) wist te behalen. Hij werk te met een Ferguson-trekker met aan gebouwde ploeg. Tweede werd de heer W. de Lint uit Zevenbergschehoek met een Fordson Major trekker en een Ransomesploeg. Hij behaalde 484 pun ten en is lid van de Plattelandsjonge- rengemeenschap. Deze beide heren zullen dus bij de internationale wed strijd Nederland mogen vertegenwoor digen. De derde plaats werd bezet door H.- Willemse uit Wieringerwerf, de vierde door B. Biesheuvel uit Half weg (CJBTB) en de vijfde door H. Moerman uit Middenmeer, lid van de Ned. Chr. Landarbeidersbond. NEW YORK, 27 juli (AFP). De Veiligheidsraad heeft met algemene stemmen aanbevolen Tunesië tot de Ver. Natie3 toe te laten. Frankrijk had het Tunesische lidmaatschap voorge steld. De aanbeveling wordt thans aan de in november a.s. bijeenkomende Al gemene Vergadering voorgelegd. Habib Bourguiba, zoon van de Tu nesische premier, die is benoemd tot Tunesische zaakgelastigde te New York, heeft op een informele perscon ferentie in het hoofdkwartier der V. N. verklaard, dat Tunesië de Ver. Sta ten om hulp heeft gevraagd bij het oplossen van zijn zeer ernstige econo mische moeilijkheden. Hij voegde hieraan toe begrepen te hebben, dat dit verzoek hetzij reeds ingewilligd is of zal worden. Hij be- afgevaardigden door b. en w. officieel ten stadhuize ontvangen en door de burgemeester namens het gemeente bestuur toegesproken, waarop de voor zitter antwoordde. Nieuwe burgemeesterswoning en hulppostkantoor De vrijwillige ascese de naaste te behouden dreigt het vergeten hoofd ingezonden Mededeling (adv.) WOLPHAARTSDIJK, 27 juli. De vergaderende gemeenteraad van Wolphaartsdijk heeft afscheid genomen van het S.G.P.-raadslid, de heer W. C. J. Bosschaart. Bur gemeester B. H. G. ter Haar Ro- meny bracht de scheidende, die thans uitsluitend in dienst van zijn kerk zal gaan werken, dank voor het door hem als raadslid in het belang van de gemeente verrichte werk. De raad eerbiedigt Uw be sluit, zo zei de voorzitter en wens te de heer Bosschaart toe, dat God hem in zijn nieuwe werkkring en roeping zou schragen en nabij zijn. De heer Bosschaart dankte de voor zitter voor zijn vriendelijke woorden. In de dank betrok hij de raad en het college van B. en W. voor de prettige samenwerking, die hij steeds van beide mocht ondervinden. Vervolgens werd besloten na onderzoek van de overgelegde ge loofsbrief tot toelating van het nieuwbenoemde raadslid, de heer G. de Witte. De raad voteerde een crediet van f 6000.voor het aanleggen van een plantsoen en speelgelegenheid voor de jeugd in de Ring te Oud-Sabbinge, Zonder hoofdelijke stemming werd besloten de bouw van een ambts woning voor de burgemeester te gun nen aan de laagste inschrijver, de Fa A. den Herder Zn te Wolphaarts dijk, zulks voor het bedrag van f 44.885.—. De fa M. Verburg Zn te Wol phaartsdijk werd de bouw van een woning met hulppostkantoor gegund voor de som van f26.100.Deze fir ma was eveneens de laagste inschrij ver. De beide aanbestedingen waren uitgeschreven onder de plaatselijke aannemers. Voor de Zuid-Bevelandse rundvee- fokdag op 11 sept. a.s. werd een be drag van f 10.beschikbaar gesteld. Aan de stichting Rembrandtherden- king 1956 werd een bijdrage verleend van een halve cent per inwoner. Voor het personeel van de vrij willige brandweer werd een vergoe dingsregeling vastgesteld overeenkom stig de door de vereniging van b. en s. gegeven richtlijnen. ider van het uitwisselingsprogram op Ne- sloot met de mededeling, dat er in derlandse boerderijen vertoeven. I Tunesië 400.000 werklozen waren. Voorzitter van N.I.W.O.: UTRECHT, 27 juli. De voor zitter van de Nederlandsche Inter nationale Wegvervoersorganisatie (NIWO), de heer E. van Donke laar, heeft in de jaarvergadering zijn grote teleurstelling uitgespro ken over de restrictieve bepalin gen, die Duitsland het internatio naal wegvervoer heeft opgelegd. Deze bepalingen, die o. m. beper kingen inhouden ten aanzien van afmeting en gewicht van het vrachtvervoer, alsmede het rijden op zondag verbieden, staan, vol gens de heer "Van Donkelaar, een gezonde economische ontwikkeling in de weg. Duitsland, zo zei hij, toont geen be grip te hebben voor het dynamische karakter van het internationaal weg vervoer. De maatregelen zijn, volgens hem, voorts in strijd met het wegver- voercontract 1949, dat door de West- europese landen is gesloten. Van Duitsland dient verwacht te worden, dat men deze contractafspra ken nakomt. In internationaal verband zijn mede door de NIWO naar aanlei ding van deze maatregelen besprekin gen gevoerd en rapporten verzonden naar de verschillende ministers van verkeer. Met betrekking tot de fiscale las ten, die op het internationaal weg vervoer drukken, was de heer Van Donkelaar van mening, dat de be lastingen dienen geheven te worden by de thuisbron en er voor de rest vrijheid van de weg dient te zijn. Voorts hoopt de NIWO, dat Neder- UITBREIDING BEGRAAFPLAATS. Ten behoeve van de uitbreiding van de begraafplaats Oostkerke werd van jhr. Van Vredenburch een perceel grond gekocht met een oppervlakte van 650 m2. Tijdens de rondvraag ontspon zich een discussie over de wenselijkheid van de bouw van een toneelpodium in de o.l. school Oud-Sabbinge, welke wenselijkheid door wethouder A. v. d. Vliet naar voren werd gebracht. Tot de bouw hiervan werd besloten. land spoedig erin mag slagen met de nabuurlanden een tariefregeling te treffen. Dit is volgens de NIWO niet alleen in het belang van de vervoer ders, maar ook van de verladers. De NIWO, die dit jaar 10 jaar be staat, had over 1955 een batig saldo van 250.000, hetgeen 43 procent uit maakt van de door de leden betaalde bedragen. Dit bedrag zal in de komen de maanden aan de leden worden ge restitueerd. ARTSENDIENST Zondag a.s. is de praktijk van de artsen als volgt geregeld: Middel burg: A. W. Boerwinkel, Noordweg 22, telef. 2460; Vlissingen: C. C. Sluy- ter, Badhuisstraat 70, telef. 2225; Goes: T. F. van der Werff, Wijngaardstraat 43, telef. 2121; Hansweert, Krabben- dijke, Kruiningen en Rilland: P. Alle- wijn, Kruiningen, telef. K 1130-566; Hoedekenskerke en Kwadendamme: A. P. Kole, telef. K 1193-262; Borssele, Driewegen, 's-Heerenhoek, Lewedorp en Nieuwdorp: Dr. Kievit te Borssele, telef. K 1105-203 voor dr. Gelderblom en A. Folmer te Driewegen, telef. K 1195-275 voor dr. Luycks; Kapelle- Biezelinge: I. J. Risseeuw, Kapelle, telef. K 1102-290; Kapelle-Biezelinge, Kloetinge en Wemeidinge: A. J. Eek- hardt, Wemeldinge, telef. K 1192-352; Oostkapelle, Serooskerke en Veere: A. Reynders-Schilt, Serooskerke, tel. K 1189-212; Koudekerke, Westkapelle en Zoutelande: H. Frima, Zoutelande, telef. K 1186-282; Heinkenszand, 's-H. Arendskerke en Wolfaartsdijk: A. J. Zonnevijlle, 's-Heer Arendskerke, tel. K 1106-202; Tholen, Poortvliet, Oud- Vossemeer, Nieuw-Vosmeer en Sint- Philipsland: A. Kugel te Poortvliet, telef. 10 en J. Vermet te Nieuw-Vos meer, telef. 10. Apotheken In de week van 28 juli tot 4 augus tus zijn de volgende apotheken voor avond- en nachtrecepten geopend; Middelburg: Nonhebel. Vlissingen: mej. v. d. Kleinemulder, Singel. Goes: Numans. Zondagsdienst dierenartsen Van zaterdagmiddag tot maandag morgen zal de praktijk van de die renartsen in Zuid-Beveland worden waargenomen door J. Klaassen te Heinkenszand, telef. K 1106-288 en G. Boneschanser te Kruiningen, telef. K 1130-233.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 9