Miljoenen-erfenis is op Tholen nog steeds het gesprek van de dag Vergadering algemeen bestuur van de Zeeuwse C.B.T.B. Nieuwe kleuterschool te Zonnemaire is officieel geopend BON Mossefseïzoen begint op 2 juli Spoedig Z. L. M. landbouwhuishoud- onderwijs in Oostkapelle Ols Tamminga (17) gekozen tot Zeelands fruitfee 1956 Het beste ligt voor 't grijpen Abonneert U nu op »Zeeuwsch Dagblad" Vrijdag 15 juni 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 2 Een familietrust wacht op historisch rechtsherstel ,Uw huis zoals he worden kan" te Middelburg gesloten MACHINIST RAAKTE BEKNELD G.E.N.I.E. naar Middelburg en „Vrederust" Hofdames: Nel v. d. Vliet en Mieke Passieux Gedeputeerde Philipse woensdag 65 jaar Nieuwe uitvalsweg te Kapelle opengesteld Vrij vervoer op Wesierschelde voor kinderen beneden 4 jaar r y v f vvv v i Pijlenrit „De Bromvlieg" Mevrouw Rief bezocht Scherpenisse en St. Anna/and GOES, 14 juni. De miljoenenerfenis op het eiland Tholen beter bekend als de Boogaerts miljoenen houdt nog steeds de ge moederen bezig. Het laatste nieuws, dat wij hierover brachten was, dat Mevrouw Rietvan den Boogaerts naar ons land zou komen. Op 3 mei werd in Utrecht een familievergadering gehouden waarbij 600 personen, onder wie Duitsers, Belgen en Nederlanders, tegen woordig waren, met het doel gezamenlijk maatregelen te nemen om in het bezit te komen van een erfenis van bijna 100 miljoen gulden of 23 miljoen Amerikaanse dollars. Mevrouw Riet heeft deze week een bezoek gebracht aan Scherpenisse en St. Annaland, tijdens welke zij enige mededelingen heeft gedaan, die in dit verhaal verwerkt zijn. Inmiddels hebben de meer dan 600 erfgenamen zich voorgenomen eensgezind samen te werken om hun gemeenschappelijke familiezaak tot een goed einde te brengen. Het is nu vijf jaren geleden, dat Mrs. Riet zich via de pers wendde tot de lezers, die mogelijk tot haar ver want behoorden. Dit was echter haar eerste daad niet. Al jarenlang is zij be zig met deze nalatenschap. Door sommige dagbladen is de kwestie sarcastisch opgevat en zij brachten artikelen, uitspraken, die voor mevrouw Riet op het randje van belediging stonden. Zelfs haar man, Mr. William Riet werd er bij betrok ken. Mr. Riet is superintendent (laten we het maar vertalen als zaakvoerder) van de Judge Building te Salt-Lake Ci ty, een reusachtig kantoorgebouw, waarin bankinstellingen, verzekerings maatschappijen en dergelijke zijn on dergebracht, een gebouw van 14 ver diepingen hoog en 2 straten lang. Dit heeft met de erfeniskwestie vanzelf sprekend weinig te maken, maar is slechts bedoeld als toelichting en recht zetting van misverstanden. DE GESCHIEDENIS Laten we nog eens in het kort de ge schiedenis in herinnering brengen. In 1791 maakte Emanuël Ferdinand Fran ces Joseph de Bette, de markies van Lede (dat is een klein Belgisch stad je) zijn testament. De markies stierf op 6 juli 1792 en was ongehuwd. Vol gens zijn laatste beschikking moesten zijn uitgestrekte bezittingen, bossen, akkers en weiden ten goede komen aan de erfgenamen De Gruteres, een naam, die vernederlandst werd als De Gruy- ter. Deze tak was immers de enige over blijvende familie. De overgrootvader van Markies De Bette was inderdaad gehuwd geweest met Isabella De Gruy- ter. Ten tijde van de dood van de mar kies heerste Napoleon over Europa. Deze heerschappij werd eerst in 1812 opgeheven met de slag bij Waterloo. Gedurende die periode werd het tes tament van de markies „vergeten" en zijn bezittingen kwamen in handen van avonturiers. De tak De Gruyter was op dat ogen blik zo verspreid, vooral door uitwij king naar Holland en Duitsland, dat in 1799, toen een eerste procedure be treffende de erfenis begon, niemand van de tak De Gruyter zich aanbood, wat met de gebrekkige, toen heersende verkeersmiddelen en de napoleontische situatie wel begrijpelijk was. In 1833 werd door de tak Claessens uit Holland een poging gedaan om een vereffening te krijgen, maar zonder succes. Het scheen ernstiger te worden in 1846, toen de Duitse tak Kroes, ver want aan de De Gruyter's bij de Belgi sche rechtbank van Dendermonde een procedure instelde maar ook deze po ging strandde bij gebrek aan macht en geld. Een soortgelijke procedure zou in 1898 ondernomen worden door 'n Ne derlandse vereniging van rechthebben den, waarvan de grootvader van Me vrouw Riet, de heer Abraham Machiels de leiding nam. Ook deze acte werd stilgelegd. De tak Kroes probeerde het in 1911 nog eens met een familiever gadering in België. EEN INTERNATIONALE KWESTIE Zowel uit het oogpunt der ver spreiding van de erfenis (men vindt de eigendommen in België, Duitsland, Frankrijk en Nederland) als door het feit, dat de erfgenamen over ver schillende landen verspreid zijn, blijkt deze zaak werkelijk van inter nationale allure te zijn. Terwijl haar grootvader reeds een klein fortuin besteedde aan het na speuren naar verklaringen, wettelijke documenten en het originele testament, vervolgde Mevrouw Riet dit werk en bracht het bewijs van de erfenis, ter wijl zij thans in 64 landen de talrijke aanverwante familieleden op kaart heeft geregistreerd. Dit zijn niet alle erfgenamen. Mevrouw Riet kan U dit binnen enkele minuten vertellen, nu ze over deze registratie beschikt. Niet alleen om gezamenlijk op te kunnen trekken, maar ook omdat zij meende, dat eerst alle wettelijke erf genamen dienden te worden opge spoord, is Mevrouw Riet tot dit uitge breid onderzoek overgegaan. Volgens Notaris De Vries uit Dirksland één van haar gemachtigden is het voor het verkrijgen van de erfenis evenwel niet noodzakelijk, dat zich alle erfge namen meldden. In elk geval, toen Me vrouw Riet d»ze registratie had, acht te zij het tijd om naar Nederland te •liegen en een familievergadering te beleggen. En zo had zii in mei de lei ding van een vergadering waarbij een 600 personen tegenwoordig waren. Me vrouw Riet verklaarde hoever deze zaak er thans bij stond en de vele moeilijkheden, die er nog te overwin nen zullen ziin. Nadat haar thans 82- iarige vader, Antoon Johannes van den Boogaert, enkele jaren geleden haar aandacht op deze zaak vestigde, en kostbare aanwijzingen verstrekte, heeft zij er voor registratie en onderzoek tot op heden zo'n 7500 gulden aan besteed. Het is haar dus wel volkomen ernst om het recht te verkrijgen. Daartoe werkt voor haar ook de in Amerika be kende advocaat David S. King, HET BESLUIT VAN DE VERGADERING Alle verwanten, in Utrecht bijeen, hebben besloten deze zaak door te zet ten. Daartoe is dan ook een familie trust gevormd met Belgen, Duitsers en Nederlanders. Zij weten zeer goed, dat het rechtsherstel, dat zij beogen, een dure zaak zal zijn, maar denken er evenmin aan zich hierdoor te laten af schrikken. MIDDELBURG, 14 juni Vanmid dag is de door de Centrale van Boe rinnen- en andere Plattelandsvrouwen- organisaties georganiseerde tentoon stelling voor huisraad- en woningin richting „Uw huis zoals het worden kan" gesloten. In het korte tijdsbestek van nauwelijks een week hebben ruim 3500 bezoekers en bezoeksters deze tentoonstelling bezocht. De „topavond" viel op verkiezingsdag, toen in enkele uren een stroom van meer dan dui zend belangstellenden de expositie kwam bekijken. Zij gaat nu naar Oost burg, de laatste plaats die wordt be zocht. Op 20 juni is de opening, op 27 juni sluiting. Naast de reeds genoemde Amerikaan se advocaat, David S. King, heeft Me vrouw Riet ook haar Nederlandse ver dediger J. Jolles, een eminente rechts geleerde, met deze zaak belast, evenals Notaris J. de Vries te Dirksland. Nota ris De Vries behartigt onder meer de belangen van de mogelijke Flakkeese ergenamen. Het zou volgens Notaris De Vries zeer gelukkig zijn, indien er na een tijdsbestek van 160 jaren een definitief einde aan de zaak zou ko men. Hoewel hij een kans op succes niet uitgesloten acht, zijn de verwach tingen niet hoog gespannen. Immers, de boedel van De Bette is opengeval len in de tijd van het Directorium en door Franse rechtbanken naar het oud- Vlaamse recht beoordeeld, daarna is het beheer over het betwistbaar deel der erfenis gekomen onder staatsbe heer van het Koninkrijk der Nederlan den van 1813, terwijl de afsplitsing van België erfenis mede beïnvloedde. Het beheer is telkens overgedragen. NOG EEN KANS Tijdens haar bezoek aan St. Anna land (deze week) neemt Mevr. Riet aan, dat Notaris De Vries gelijk heeft en het wettelijk niet persé nodig is, dat alle erfgenamen meedoen om de erfe nis los te krijgen, maar Mevrouw Riet acht het wel billijk dat zij er de gele genheid toe hebben. Daarom kan ieder, die meent tot de families te behoren, zoals iedere vorm van Boogerts en van de(n) Bogerts, Roodsant, Overweel, Zee dijk, Noordijk, Van Gulick, Van Putten, De Gruyter, Van Schouwen, Van Prooyen, Oosterling, De Haas De Koning. Verweii. Den Rrabe enz. rog toetreden tct c'e familietru Deze trust heeft besloten voor dek king van de onkosten, die door de rechtsgeleerde worden gemaakt om ra te gaan, of de mogelijkheid er is, die erfenis vrij te maken, 25,- te storten. Indien U er dan ook zeker van bent, tot de erfgenamen te be horen, schrijft U dan maar aan de heer H. Schlink, Aalbrechtskade 94b te Rotterdam. Als U daaromtrent rerst zekerheid wilt hebben, vraagt U het maar aan mevrouw Riet-van den Boogaert 735 3e Avenue, Salt Lake City (U.S.A.). Mervouw Riet zet door tot het recht verkregen is of tot onomstotelijk vast staat, dat daartoe geen enkele moge lijkheid is. Voorlopig zullen belanghebbenden dienen te wachten op het rapport van de rechtskundige. GOES, 14 juni De 23-jarige ma chinist J. de Leeuw van het Neder landse m.s. „Waterweg" varende van Antwerpen naar Cardiff (Eng.) had op de Westerschelde ter hoogte van Hansweert het ongeluk bekneld te ra ken met zijn linkerhand tussen de draaiende hoofdmachine. Zijn twee middelste vingers werden zwaar ver wond zodat het schip de haven van Hansweert binnen moest lopen en de machinist direct naar het ziekenhuis Oostwal te Goes werd vervoerd, waar hij onder geneeskundige behandeling werd gesteld. Het m.s. „Waterweg" heeft in de loop van de dag de reis naar Cardiff voortgezet. GOES, 14 juni Zaterdagmiddag a.s. zal de drumband van de Chr. gym- nastiekver. G.E.N.I.E. en de dames- en herenafdelingen naar Middelburg gaan. Daar vindt een grote demonstra tie plaats van het Ned. Chr. Gymn. Verbond. Woensdagavond zal G.E.N.I.E. ter ge legenheid van haar 20-jarig bestaan een openluchtuitvoering op „Vrede rust" geven. YERSEKE, 14 juni. Het Cen traal Verkoopkantoor voor Mosse len is voornemens om het seizoen op 2 juli voor aanvoer open te stel len, met dien verstande, dat ge noeg aanvoer te verwachten is. De prijs zal hetzelfde blijven als vorig seizoen, evenals de kwaliteitseisen. De export mag op 9 juli beginnen. Noodschoot in afwachting van permanent gebouw GOES, 14 juni. In afwachting van het afkomen van bouwvolume heeft het bestuur van de Z.L.M. besloten een chr. noodlandbouw- huishoudschool te doen verrijzen in Oostkapelle. Deze school zal wel licht zeer spoedig in gebruik kunnen worden genomen. Zij zal in de onmiddellijke omgeving komen van de toekomstige permanente school die in de Torenstraat zal worden gebouwd. Het ontwerp is ter goedkeuring opgestuurd naar Den Haag. Onmiddellijk na de goed keuring zal de aanbesteding van het noodgebouw plaats vinden. KAPELSE FRUITKWEKER VOND MOERASSCHILDPAD KAPELLE, 13 juni. Tja, dan sta je toch wel even vreemd te kijken wanneer je in de tuin zomaar tegen een schildpad oploopt. Dat overkwam gisteravond de fruitkweker D. de Jonge te Kapelle. Omdat het een nogal onge woon exemplaar scheen te zijn, toog de vinder er mee op pad naar de die- renkenner bij uitstek, de heer B. J. J. R. Walrecht te Biezelinge. „Dat is een moerasschildpad", stelde de heer Walrecht vast, „een dier dat men maar zelden tegenkomt". Volgens de heer Walrecht is het niet uitgesloten, dat het dier is overgeble ven uit de tijd, dat er in Zeeland nog veel moeras was. Hij achtte het waar schijnlijk, dat het beest niet het eigen dom van een dierenliefhebber is, maar dat het nog steeds in het wild leefde. Hoe het ook zij, voorlopig heeft de moerasschildpad een gastvrij onderdak gevonden bij de heer Walrecht. Noordbevelandse leden zijn teleurgesteld GOES, 14 juni. Tijdens de vergadering van het algemeen be stuur van de Zeeuwse C.B.T.B. deelde de voorzitter, de heer C. de Putter, mede, dat van het bestuur van de C.B.T.B. in Noord-Beveland een schrijven was binnengekomen, waarin de grote teleurstelling wordt uitgesproken over het feit, dat de provinciale jaarvergadering ditmaal niet op Noord-Beveland zal worden gehouden. „De mogelijk heden voor het houden van een dergelijke vergadering zijn op Noord- Beveland zeker aanwezig en op onze volledige medewerking had ge rekend kunnen worden", aldus het bestuur. In de algemene verga dering werd beslotën deze zaak voor een volgende keer weer ernstig onder ogen te zien. Bijna 11.000 Zeeuwen kozen hun ambassadrice (Ér-s* GOES, 13 juni. Voor de twee de maal in de historie heeft Zee land een fruitfee. Ols Tamminga heet ze, een vlotte, niet-oriknappe jongedame van bijna 17. „Reuze leuk", lachte ze char mant, toen we haar in het ouder lijk huis (Leliestraat, Goes) vroe gen, wat ze van haar nieuwe „ambt" vond. En daarmee hebben al die duizenden wanneer wij op onze eerste indrukken afgaan de Zeeuwse fruitwereld aan een uitstekende ambassadrice geholpen. Het is een hartelijk, flink uit de kluiten gewassen meisje, dat bijzonder uitgelaten, maar soms ook heel bescheiden kan zijn. Zoals haar (Friese) vader tegelijk fruit kweker en (bekend) musicus is, zo heeft de Fruitfee 1956 ook een veelzijdige be langstelling. Atletiek, zwemmen, hand bal, muziek, toneel, tapdansen. „Van alles wat", zegt ze eenvoudigjes. Maar we mo gen gerust verklappen, dat ze op al die Uitgave: Stichting Zeeuwsch Dagblad Goes. Medewerkers: J A. van Benne kom, Middelburg. Ds. W. C. van Burgeier, Kruiningen. J. S. Hoek, Middelburg, J. Hommes, Nieuw- dorp. J. Huijssen, Terneuzen. Ds. J. Karelse, Goes. Ds. J. Kwast, Vlissingen. J. Laport, Goes. J. Lodder, Vlissingen. J. Moll, Vlis singen. K. C. van Spronsen, Goes. A. H. S. Stemerding, Souburg. R. Zuidema, Goes. terreinen behoorlijk meetelt. Ols is kam pioene van Zeeland met discuswerpen (27 meter) en kogelstoten (9.90 meter), speelt in het eerste (kampioens) elftal van de handbalclub Hellas", is een verwoed wedstrijdzwemster, speelt viool (klas siek) maar heeft ook een collectie jazz platen, en is dol op tapdansen en toneel spelen. „En verder mag ze graag een beetje gek doen", voegt haar oudere zuster pla gend aan de indrukwekkende lijst toe. DE HOFDAMES Nel van der Vliet (21) en Mieke Passieux (16), beiden uit Goes, zijn door de stem busuitslag tot hofdames van de Fruitfee uitverkoren. Nel, de charmante, blonde dochter van garagehouder Van der Vliet (Jacob Val- ckestraat) is werkzaam als laborante op de röntgenafdeling van ziekenhuis Oost- wal. Mieke Passieux, een leuke bakvis, zit evenals Ols Tamminga te blok ken voor het eindexamen van de Mulo. Gezien het feit, dat vele van de le den belang hebben bij de teelt en af zet van brouwgerst, werd besloten toe te treden tot het nieuwgevormde in stituut voor brouwgerst, mout en bier T.N.O. Als vertegenwoordiger van 't bestuur werd aangewezen de heer W. J. Dieleman te Sluiskil. ONDERWIJSZAKEN. Met blijdschap werd kennis geno men van het feit, dat voor de land- bouwhuishoudschool in 's-H. Arends- kerke een directrice is gevonden en wel mej. A. v. d. Wetering, thans di rectrice van de Chr. landbouwhuis- houdschool te Garijp. Er hebben zich reeds 34 leerlingen gemeld. De bouw en inrichting v n de school vorderen uitstekend. De chr. landbouwhuishoudschool te Bruinisse, waarvoor reeds enkele voorbereidingen ter hand zijn geno men, zal zo mogelijk eveneens op 1 september a.s. gaan „draaien". Vodr de nieuwe cursus aan de chr. landbouwwinterschool te Middelburg gaven zich 29 leerlingen op. Aan de heer J. van Reeden werd op zijn ver zoek ontslag verleend als tijdelijk le raar. Tot dusver werden B.W. 1-werken cultuurtechnische werken, die door de boer met zijn eigen vaste kern worden uitgevoerd gesub sidieerd met gemiddeld 35 tot 40 pet. De laatste tijd is deze subsidie Dank zij vele giften uit het buitenland GOES, 14 juni De heer Lootsma, voorzitter van het Nederlands Onder wijzersgenootschap uit Amsterdam heeft vanmiddag, in tegenwoordigheid van een gfoot aantal genodigden, de nieuwe kleuterschool te Zonnemaire officieel geopend. De bouw van deze school is mogelijk gemaakt door hij- dragen van verscheidene onderwijzers uit geheel Europa en ver daarbuiten. Tevoren zijn de genodigden verwel komd door burgemeester H. Roelvink van Zonnemaire, dieer zijn vreugde over uitsprak, dat zovelen waren ge komen om deze, voor zijn gemeente zo heugelijke dag mee te maken. De heer Lootsma herinnerde in zjjn toespraak aan de spontaniteit, waarmee de giften van heinde en ver, tot zelfs van Haiti, waren bin nengekomen. Van deze kleuterschool zal een kleurenfilmpje worden op genomen, dat op een te Montreux te houden internationale onderwij zersconferentie zal worden vertoond, zodat daar Zonnemaire opnieuw on der de aandacht zal worden gebracht. Verder behandelde de heer Loots ma de nieuwe wet op het kleuteron derwijs en de mogelijkheden die daar uit voortvloeien voor de kleuterscho len, vooral op het platteland. De heer Morren, hoofd van de afde ling onderwijs der gemeente Amster dam verklaarde, dat niet alleen door de adoptieactie in 1953 banden tussen Amsterdam en Schouwen in zijn ge heel zijn gelegd; met Zonnemaire be stonden die banden al lang, omdat reeds voordien contacten werden on derhouden tussen de stad, waar prof. Zeeman had gewerkt en de plaats waar hij is geboren. Mej. Glasz, inspectrice van het kleu- terschoolonderwijs in Zeeland was zeer verheugd over de opening van deze nieuwe school en zij wees er op, dat de liefde tot het kind primair moet zijn. Zonder dat is geen goed onder wijs mogelijk. Als vader van de benoemde onder wijzeres sprak de heer Berrevoets uit Tholen, waarna architect Wesselo uit Bussum het woord voerde namens de aannemers. MIDDELBURG, 14 juni Bij de aanvang van de tweede buitengewone zitting der Prov. Staten, die vanmor gen in de Statenzaal werd gehouden, heeft de Commissaris der Koningin jhr mr. A. F. C. de Casembroot een har telijke gelukwens gericht tot de heer C. Philipse, lid van de Ged. Staten, in verband met zijn 65ste verjaardag. De ze felicitatie werd door de Statenle den met een applaus onderstreept. Namens de Staten heeft de heer D. Kodde hem gelukgewenst en een fraai bloemstuk aangeboden. De heer Philip se sprak hierna, mede namens zijn echtgenote, woorden van dank. 1 Ingezonden Mededeling (adv.) echter drastisch beperkt. Besloten werd daarom er bij het bestuur van de Ned. C.B.T.B. op aan te dringen stappen te ondernemen om de sub' sidiepolitiek van 1954 cn 1955 voort te zetten. Geen bezwaar bestond tegen het voorstel om de in 1938 opgerichte Zeeuwse Grondverbeteringmij te li quideren en om het kleine liquidatie saldo te bestemmen voor de Stichting Proefboerderijen Zeeland. In verband met de klachten, dat er in Zeeland vaak zeer slordig wordt gedorst, speciaal met de maaidorser, waardoor aan nascho- nen extra zorg en tijd moeten wor den besteed, werd gedacht aan een toeslag boven de normale dorsprijs (combineprijs) van zaaigranen en brouwgerst. KAPELLE, 14 juni Vandaag is de nieuwe uitvalsweg, die loopt vanaf de veiling naar de rijksweg, voor het verkeer opengesteld. Het trottoir is nog wel niet klaar maar het verkeer kan er in elk geval weer over en dat is een grote verbe tering want tot nu toe moest men een grote omweg maken om vanaf de rijksweg Kapelle te bereiken. De of ficiële opening zal eerst op een later tijdstip plaats vinden. Het is een mooie en brede weg geworden en een sieraad voor de gemeente. MIDDELBURG, 14 juni Het pro vinciaal bestuur van Zeeland deelt mede, dat met ingang van heden, op de veren over de Westerschelde aan eerste klasse passagiers heneden de leeftijd van 4 jaar vrij vervoer wordt verleend. Met onfeilbaar instinct pikt de kip de beste graankorrels uit het gestrooide voer. Denk aan die „kippenkarakter- trek", wanneer U een pakje kip pensoep koopt. Laat U niet in de war brengen, het beste ligt Immers voor het grijpen: OXO „Chicken"kippensoep (het beste van de kip) in het bekende groen-geel-rode zilverzakje. Deze week staat het woord „kiezen" in het middelpunt der belangstelling. Ook Uw soepen keuze is belangrijk,kies OXO kippensoep en U hebt de soep van Uw keuze gevonden. Eén pakje Is voldoende voor 4 borden heerlijke kippensoep. SOEPEN 'i-'2: ,f» x? 7 ..Chicken"-kippensoep. Toma» tensoep, Juliennesoep. Cham» pignonsoep. Vermicellisoep, Aspergesoep, Bruinebonensoep GOES, 14 juni De bromfietsclub „De Bromvlieg" hield dezer dagen haar derde rit voor het clubkampioen schap. Ditmaal was het een pijlenrit door een mooi deel van Z.-Beveland. Er waren 23 deelnemers. De uitslag was: 1. G. Luijk, Goes, 4 strafp.; 2. M. Tilroe, Goes, 6; 3. J. Verhage, Schore, 10; 4. J. Kuypers, Kloetinge, 12; 5. me vrouw Wijs, Goes, 20; 6. P. Temmer man, Goes, 24; 7. mej. C. Bruggeman, Goes, 24; 8. Th. Goedegebure, 's-Heer Arendskerke, 32; 9. P. Schrier, Goes, 34; 10. mej. R. Weezepoel, Kattendijke, 36 strafpunten. YERSEKE Onderwijzer benoemd. In de dinsdag avond bijeengeroepen spoedeisende open bare raadsvergadering werd benoemd tot onderwijzer aan de Openb. Lagere School de heer N. J. Bosma te Delft uit het drie tal: N. J. Bosma, Delft, J. Schipper, Kloe tinge, J. A. Jonker, Goes. U ontvangt dan de krant gratis tot 1 Juli 1956 Vult onderstaande bon in en zendt deze naar „Zeeuwsch Dagblad", afdeling abonnementen, Lange Vorststraat 90, Goes. Dit uitknippen en opzenden U gelieve mij te noteren als abonné op „Zeeuwsch Dagblad Naam Adres v Woonplaats Ik wil het abonnementsgeld betalen per week/maand/kwartaal. Doorhalen wat niet gewenst wordt. Tot en met 1 juli 1956 ontvangt II dan Uw dagblad gratis.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 2