Albert Heijn Geen beeldhouwwerk is groter dan het grootste PHILIPS PHIU1IHIIAVE dat is !00°L koffie! Aan uw pakje thee zit nu een kwartje voordeel vast! professor C R G H E L 65 jaar kwatiteitsprodukten een pakje AH Thee 25 ct goedkoper! SNELSCHEERAPPARAAT laag in prijs dank zij enorme wereidproduktiet Donderdag 24 mei 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 8 Bij bet fijnste boort bet fijnste t Bi/ AH-Tbee en Koffie: AH-koekjes en AH-chocolade Zaanse Koeken 20 stuks pec bus 55 Koffiespritsen 12 stuks per bus 55 Bitterkoekjes de echte 100 gram 32 Carabiesjes fijnzandkoekje 250 gram 59 Gemberkoek vol heerlijke gember per stuk 65 Grote snijkoek oud-Zaans recept per stuk 39 Petit Beurre met roomboter pak 200 gram 39 Formosa-biscuits bros theebiscuitje pak 200 gram 35 Zaanse Molen voordelige ronde biscuitjes 250 gram 35 Chocolade pastilles fijnste Delicata kwaliteit per rol 69 Profiteer bij Albert Heijn van deze extra aanbieding: tot en met woensdag 30 mei a.s. ontvangt u bij iedere f 4.- boodschappen waaronder een pak Boffie Koffie G0UDMERK fijngeurige Darjeeling mélange p. pak van 94 voor 69 ZILYERMERK zeer aparte smaak P- pak van 94 voor 69 BLAUWMERK Ceylon mélange P- pak van 84 voor 59 GR0ENMERK fijne Java/Sumatra mélange p. pak van 78 voor 53 ROODMERK yolle krachtige thee P- pak van 74 voor 49 GEELMERK Java-mélange, goede afschenk P. pak van 67 voor 42 GROTE DEUCATA CH0C. REPEN mili - puur txtra bitter butterscotch Zès voor één gulden 1. de beste kwaliteit 2. de laagste prijzen 3. rente winstaandeel Drie redenen cm bij AH te kopen Vraag hel kaasreceptenboekje Uw winkelier heelt hel voor UI U kunt ook schrijven (extra 10 els postzegel Insluiten) aan het Neder lands Zuivelbureau. Groot Hertogin- nelaan 26 - Den Haag 89. Snufski gaat zijn fles vullen „Kijk", zei koning Krelis toen ze voorbij een ton liepen, „daarin hebben ze me hier gebracht". „Ja, dat weet ik", antwoordde de pro- lessor. „Ik was er zeil b(j toen ze IJ er in stopten. Ik zat achter een pilaar te koeke loeren. Het was een behoorlijke smak, die U maakte". itïifil'» zegt dat wel", sprak de koning. „Sjonge, Créghel, wat had ik moeten be ginnen als jij er niet geweest was". „Niks", antwoordde de professor be scheiden. Generaal Snufski had het intussen wei nig naar zijn zin. De dappere man had een halve dag, een hele nacht en weer een dag zitten wachten op een ontvluch tingspoging van Koning Krelis. Dat hij zijn flesje waterchocola daarbij danig had aangesproken, valt te begrijpen en mag hem dan ook niet als gulzigheid worden verweten. Hoe het ook zij, de' watercho colade raakte op en Snufski zon op mid delen om dit te voorkomen. „Snuf", sprak hij in zich zelf, „een goed Snufski verlaat nooit zijn post snif-snuf Hij bemerkte echter, dat hij er met deze redenatie niet kwam en begon opnieuw. „Ahum-snifEen goed Snufski moet genoeg te drinken hebben, anders kan hij zijn plicht niet vervullen". Buitengewoon verheugd over deze vondst, stond hij met krakende knieën op en begaf zich naar de keuken om zijn flea wat bij te vullen. Het Mount Rushmore National Memorial in de Verenigde Staten, uitgehouwen in een bergmassief op 1.800 meter hoogte, is het grootste beeld houwwerk van de moderne tijd. DE BESTE BEREIDINGSWIJZE Wanneer U Nescafé in het kopje hebt gedaan: l. eerst kokend water erbij, z. don pas suiker en melk naar smaak toevoegen. Hoe u ook zoudt zoeken, hoeveel tijd en geld u er aan zoudt besteden nergens ter wereld vindt u een modern beeldhouwwerk groter dan het groot ste. Evenzo vindt u nergens een scheer- apparaat, beter dan de Philips „Phili- Shave'.'het meest gevraagde apparaat ter wereld.De Philips „PhiliShave" scheert Waarop berust de superioriteit van de Philips „PhiliShave": Snelheid en gladheid door het unieke rotatie principe! Vliegensvlug rondgaande scheerbeltels snijden ononderbroken alle gevangen baren feilloos af. Gemak Sierlijk en natuurlijk handpalmmodel. Geschikt voor alle spanningen van 110 tot 230 volt. Af geschoren haren worden opgevangen achter bet scheerhoofd. Service Een jaar Internationale garantie. In Nederland en in het buitenland zijn vele duizenden erkende PHILISHAVEservice adressen. NESCAFÉ is kwaliteitskoffie van de edelste soort, is verrukkelijk van smaak en aroma, blijft tot het laatste schepje vers onberispelijk glad met een ongekende snelheid en een onovertroffen gemak. Door de enorme vraag en de grote wereldproduktie kost dit volmaakte apparaat toch niet meer dan 39.75. Een verrassend lage prijs dus, waarvoor u in het bezit kunt komen van het beste wat er op dit gebied te verkrijgen is.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 8