THEE -levisie De koning heeft het beet Het bier is weer PHOENIX flinke meisjes van 17 jaar en ouder leerling-journalist Rijwielhandel Den Engelsman Rijwielhandel „WIBRA" flinke jonge krachtenv Zaïer'dag 12 mei 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 11 U hebt toch ook het volste vertrouwen in wat de dokter zegt?" Een sterk staaltje Veel voldoening geef het werken onder geesteszwakke kinderen en ouderen in de Stichting 's-Heeren Loo-Loeenoord te Ermelo (Gld.), voor welke, arbeid worden gevraagd op gunstige arbeidsvoorwaarden en met huisvesting in een gezellig huiselijk milieu. Volledige inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Geneesheer-Directeur. Bij het „ZEEUWSCH DAGBLAD" te Goes is plaats voor Spoedige indiensttreding gewenst. Sollicitaties aan Directie „Zeeuwsch Dagblad" Lange Vorststraat 90, Goes. HOOG INKOMEN Grootste maatcorsettenbedrijf vraagt DAMES voor verkoop van massage-gordels naar maat aan par ticulieren. Hoge provisie, vrij reizen, soc. verz. Voor dames, die met het vak bekend zijn is het prettiger werken Dij onze firma, omdat onze naam een garantie is Ïoor betere verkoop. lames, die met het vak niet bekend zijn, worden door ons ingewerkt. Br. te richten onder no. A 4631 bur. van dit blad te Goes. Hm WfMi Marilyn Monroe Abe Lenstra Bal-behandeling en Thee-behandeling zetten; er nooit iemand bui tenspel stond? Als U het mij vraagt is buitenspel bij thee zetten alleen maar een onheb belijkheid, waar we zo gauw mogelijk van af moeten komen THEEPROEVER, in Oost-Nederland Laat da THEE niet in x'n hemdje «taan! Met excuses aan /an de Cler en KRO Eerlijk gezegd: die twee doel punten nk de thee. kwamen er beslist niet dóór de thee. Niet, dat ik iets tegen thee heb. Integendeel. Maar wèl heb ik Iets tegen het mishandelen van dat kostelijke kruid, wat je in de kleedkamer, maar al te dikwijls overkomt. Het is met thee als met de bal op de grasmat. Wil je hem in de touwen krijgen, dan is daar beheersing en balcontröle voor ïiodig. Wil je écht van je kop thee genieten, dan komt er hetzelfde by het zetten van te pas. Want, zoals een pass pre cies op maat moet zijn om tot z'n recht te komen, zo is ook bij theezetten de juiste maat onontbeerlijk. Die maat is minder moeilijk te vinden dan bij het voetballen: geen drup pel water meer dan er koppen thee geschonken moeten wor den en voor ieder kop één maatschep in de pot! Wedden, dat als goed Voetballen zo eenvoudig was als goed thee- 1 THEEPROEVER,, de man die dag: in dag uit om klokke half vier in de middag en acht uur 's avonds op theevisite, komt en óveral, waar hii goed gezette thee proeft, een prachtig theeservies cadeau geeft, is' door onze correspondent in OverUsel in het oosten van ons land gesignaleerd. XJ. die in Arnhem. Zwolle. Enschede of Apeldoorn, in Hardenberg, Tiel. Ommen of Zevenaar woont, kijk uit naar Theeproever. U kunt hem elke dag verwachten. Zorg. dat uw. volgens de 5 Gouden Theere- gels gezette, thee klaar staat. Een theeservies zal uw be loning zijn! Oproep T. Schep Wie heet T. Muts T. Pot Ieder, die zó heet. wordt ver zocht om vóór 1 Juni 1956 een briefkaartje aan het Theebu reau (Postbus 4074, Amsterdam) te schrijven met volledig: naam, leeftyd, beroep en adres. Uw moeite wordt beloond met een nuttige attentie 1 lekkere sterke thee Uit 'Marilyn Monroe as the jirl', uit gave Ballancine Books, New York. Wie won een Gratis Theeservies In de grote Theeregelwedstrijd met élke Dinsdag, Donderdag en Zaterdag een kostelijk por- celeinen theeservies als prijs, zijn ditmaal als winnaressen te melden de Amsterdamse dames A- V. d. Biesen (896). w. Bonne- veld (1095), H. van Dijk (680). P-Hack (680). G. W. Kleen (679). J. Kramer (1630). F. Lede- lay (1012), j. F. Neervoort (563), J. H. v. Thiel-Vos (662) en Mevr. Van Schalk (360). Voorts werd een theeservies gezonden aan de damesT. Agema, Slo- termeer (2017), J. Danebroek, Bilthoven (345). J. v. Tiel. Bols- ward (329). jr. M. Vermaat, Den Haag (473), O. J. Sibbald-De Kleyn. Zandvoort(459). J. Kete laar-Wigman, Haarlem (153), Tj. Huisman-Van Vliet (1030), Nadere uitslagen volgen. MHfl Zttp en indere wasmiddelen zijn vijanden van thee. Theepot schoonhouden met zuiver water. De wedstrijd duurt voort. Blijf knippen tn sparen! Mr. T. Pot zegt; 'Lekkere thee zet U zó:} 5 Gouden Theeregels ^Theepot voorverwarmen door omspoelen met heet water. Qper kop minstens iin af gestreken maatschepje thee In de pot doen. 1 Vers water gebruiken. Vooral niet meer dan vopr het te zetten aantal koppen nodig is. Als het water kookt, direct in één keer opgieten. S tot 7 minuten (aten trekken. Qvoor het Inschenken om roeren. Suiker voor de geur en melk voor 'n milde smaak toevoegen. De dokter zegt: Borstvoeding' en daarna: 50 contrólezegels van de verpakking geven recht op onze paplepel of etnaille papbord „Nu dan de dokter vindt dat vóór alles, mijn voeding er op aankomt. Vandaar mijn dagelijks bordje Molenaar'a Kindermeel, dat blijkbaat zowat alles bevat wat een baby nodig heeft om te groeien.*'\ Voor kinderen is Molenaar's Kindermeel een ideaal voedsel van ongekend fijne structuur, waardoor niets van de hoge voedingswaarde verloten gaat. Ook U zult weldra die gunstige resultaten bij Uw kindje waarnemen. Geef het daarom geregeld dit onovertroffen kindervoedsel. Phoenix monteert steeds Vraagt gratis ptijsfoldet bij Phoenlx- ffobrikaat-V-Vredestein banden dealer of van fabriek te Leeuwarden, ZANDSTRAAT 23 - MIDDELBURG - Telefoon 2069 Vorstelijk gevoel om bierklant te zijn in Nederland! Want de klant is koning aan de tapkast tegenwoordig meer dan ooit. Overal ontdekt U hoe koel en knap bet bier geschonken wordt: de scbuimkroon twee vingerdikten boog, de tinteling helder en fris. Er is een nieuwe liefde voor het bier ontstaan - dat bewijzen de bierkundige caféhouders, de overal parate Bierwacht, de edele rood-en-gouden glazen. U hebt het best, Koning Klant! En mócht U eens een glas „majesteits-schennis" tegenkomen meldt dat ongelukje dan snel aan de caféhouder KANS OP TWEE ECHTE BROUWERSGLAZEN! Ja, twéé prachtige brouwersglazen krijgt U cadeau van de „Grote Onbekende" als hij U in een café of op een terras ziet terwijl U bier geniet. Dag in dag uit trekt hij door het hele land: 50.000 glazen heeft hij uit te delen. Dus drink's uit ...en kjjk's uit heeft niets met staal te maken, maat..., een PHOENIX wèl! Die is gemaakt van het sterkste staal, dat et is - en levett bovendien fantastisch stetke staaltje» in snelheid en souplesse! Een fiets die niet moe wordt, U gemak en plezier te geven. NIEUWE HAVEN 3 - Telefoon 3807 - MIDDELBURG streeft alles voorbij I N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde", Scheepswerf en Machinefabriek, Vlissingen vraagt die bij gebleken geschiktheid opgeleid zullen worden voor: LASSER EN BRANDER Aanmeldingen, zowel mondeling als schriftelijk aan de afdeling Personeelszaken van het hoofdkantoor, Glacisstraat 165, Vlissingen.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 12