Het Selektronisch Brein 31 mei verkrijgbaar Vrijdag 4 mei 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 8 G5 jaar kwaiiteitsprodukten Aanbesteding Wat doet het Selektronisch Brein? IHi Prijs f 995.. van het Philips televisie-apparaat verzekert een stabiel... helder... en contrastrijk beeld! net meisje Keuze uit 10 apparaten van f 495.- tot f 1895. Vakschool voor meisjes Goes S.il !il het vierde TELEVISIE-TOESTEL, en de gelukkige werd ditmaal de heer J. Schouls Leliestraat 97 Goes en nog staan erVERSCHILLENDE TELEVISIETOESTELLEN op U te wachten koop daarom bij de deelnemende winkeliers in Goes voor Uw voordeel U ziet 'tmet kennersblik, maar juist onze STYLEMASTER OVERHEMDEN kunnen die ken nersblik best ver dragen, want het weefsel is werkelijk iets heel bijzonders: glanzende Sanfor popeline Onze Stylemaster overhemden heb ben een vlotte sportieve coupe en door de bijzondere snit blijft het boord altijd correct in vorm. Deze prachtige kwaliteit ont vangt U nergens voor slechts Alt soms door da drukte vergeten wordt punten bij te leveren, dan kunt U hier tonder schroom om vragen „onze winkeliers stellen dat alleen maar op prijs" doch uitsluitend Langt Delft 11, iliddelbu-g - Telefoon 3891 Namens Gedeputeerde Sta ten van Zeeland zal op vrijdag 18 mei 1958, te 11 uur, te Middelburg» Londense kaai 13, worden aanbesteed Het verbeteren van een gedeelte van de weg Hulst -Graauw- de Paal-Kloos- terzande-Groenendijk, no. 50 ged. van het Tertiair wegenplan, wegvak Melo- polder, lang ongeveer 2700 m. Het bestek ligt van tenmin ste tien dagen vóór de dag der aanbesteding ter lezing ter Provinciale Griffie te Middelburg, Dam 6, bij de Hoofdingenieur-Directeur en de Districts-ingenieur van de Provinciale Water staat, onderscheidenlijk te Middelburg, Londense kaai 13 en Terneuzen, Narcis straat 8a, en bü de Tech nisch hoofdambtenaar van die dienst te Terneuzen. Het is van gelijk tijdstip, zolang de voorraad strekt, ter Provinciale Griffie ver krijgbaar voor ƒ5. Aanwijzing ter. plaatse vol gens bestek. De Nota van ïnlicntmgen ligt van woensdag 16 mei 1956 af ter inzage bij de Districts-ingenieur en in af schrift bij de Technisch hoofdambtenaar voornoemd. Middelburg, 24 april 1956. Notaris R. BATTEN te Mid delburg is voornemens op dinsdag 8 mei 1956, des na middags 2 uur, in het café, bewoond door de heer W. Huijsse te Serooskerke publiek te verkopen: In de gemeente Serooskerke: EEN HUIS met erf en tuin, aan de Wilgenhoekweg 20, groot 2 a. 71 ca. Ont ruimd. Vestigingsvergun ning beschikbaar. Onmiddellijk na afloop van de verkoping van het huis, zal aan dat huis worden verkocht de gehele HUISHOUDELIJKE INBOEDEL, om contant geld. Bezichtiging daags voor de verkoopdag van 1012 en van 2—4 uur en op de ver koopdag van 1012 uur. Nadere inlichtingen ver krijgbaar ten kantore van voornoemde notaris, Pijp- straat 1. Het kiest uit een ongekend aantal elektro-magnetiscke golven alleen het door u gewenste station. Scherp en stabiel komt het beeld op uw televisie-scherm. Het versterkt de signalen van de door u gekozen zender waardoor een helder en contrastrijk beeld wordt verkregen. Het maakt deze signalen pasklaar voor het juiste functioneren van de andere elektronische schakelingen in het Philips televisie apparaat. Het verzekert een feilloze werking van alle onderdelen van het apparaat, zelfs onder de meest uiteenlopende ongunstige om standigheden. Door de ingenieuze constructie wordt een ongeëvenaarde detail scherpte van beeld gegarandeerd in alle nuanceringen van het Zuiverste wit tot het diepste zwart. 17 TX 140 A Diameter beeldbuis 43 cm I nterd raaggolf-systeem RHRQf Gemakkelijke afstemming Twaalf-kanalenkiezer ra Twee luidsprekers ■I Ouidetijke kanaalindicaties &W»XkJH39 Anti-reflex-veiligheidsglas S,!.'!<'Klankkleurregeling - Afmetingen 55 x 58 x 47/55 cm V Bl^nBSlaa (excl. antenne en installatie) Na een eenvoudige draai aan een knop stelt u het Philips televisie apparaat in op de gewenste televisie zender, die binnen uw bereik ligt. De totstandkoming van beeld en ge luid in uw toestel wordt geleid door het SELEKTRONISCH BREIN, de kanalenkiezer, die zich achter deze knop bevindt. De feilloze wer king van dit SELEKTRONISCH BREIN is het resultaat van dc Jabo- ratoriumprccisic, waarmee het is ge construeerd en de uiterste nauw gezetheid, die bij dc fabricage wordt toegepast. Alleen Philips kent daar van het geheim. Bij elke inschakeling wordt steeds een volmaakt zuivere afstemming bereikt - dank zij het haarfijne schakelmechanisme met contacten van zorgvuldig gekozen edele metalen, waardoor deze zui vere afstemming behouden blijft. Oit Is het Selektronisch Brein van het Philips T.V.-apparaat Gevraagd: van 9 tot 12 uur, behalve 's zondags. Leeftijd liefst •tiet beneden 15 jaar. Hulp voor ruw werk aanwezig. Aan te melden tussen 7 en 8 uur. Mevrouw STEVENS, Kastanjelaan 15, Middelburg Inschrijving voor de cursus 1956—1957 voor de volgende opleidingen: Primaire opleiding duur 2 jaar Assistente in de huishouding 2 Naaister 2 Kostuumnaaister 3 Vormingsklas 1 Vooropleiding voor lerares N.O. 3 Opleiding lerares Na 3 op 8, 22 en 29 mei, van 2.30—5.00 uur en van 7.30 9.00 uur, in het schoolgebouw. Wijngaardstraat 3. DE DIRECTRICE. Haast U ff HOOG INKOMEN Grootste maatcorsettenbedrijf vraagt DAMES voor verkoop van massage-gordels naar maat aan par ticulieren. Hoge provisie, vrij reizen, soc. verz. Voor dames, die met het vak bekend zijn is het prettiger werken bij onze firma, omdat onze naam een garantie is voor betere verkoop. Dames, die met het vak niet bekend zijn, worden door ons ingewerkt. Br. te richten onder no. A 4631 bur. van dit blad te Goes.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 8