Albert Heijn PHILIPS PHIUSHMfi Geen rivier is langer dan de langste rivier! GRATIS BIJ ELKAAR SPAREN Dit kunt U allemaal (en... vlug) Nog geen jaar... en al obligatiehoudster Donderdag 26 april 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 10 Van blijvende waarde PROFESSOR CRÉGHEL N.V. Zeepfabriek „De Klok- Heerde VJ ••"''Xijft „Wij vinden deze methode om voor jh[ - de kinderen te sparen buitengewoon i^r aardig", schrijft Mevr. M. de N. te Z. (Brief ter inzage) Wie kinderen heeft, ziet verder dan vandaag - en verder dan de dichtstbijzijnde kruidenierszaak. Die ziet door alles heen wat kwasi-gratis is. Die kiest Albert Heijn als kruidenier! Bij Albert Heijn geen „kortingen" die u eerst zelf betaaltgeen „cadeaus" uit uw eigen portemonnaie. Een eerlijk systeem: de beste kwaliteit de laagste prijzen Prijzen die zó scherp gesteld zijn, dat u ongemerkt (en vrijwillig) een AH-Klantenobligatie bijeenspaart. Een felbegeerd bezit, om z'n hoge vaste rente en winstaandeel. (Dit jaar samen 7 °/o Kom óók naar de kruidenier waar voordeel inderdaad voordeel is. Kom deze Week nog naar 1. de beste kwaliteit 2. de laagste prijzen 3. rente winstaandeel Drie redenen otn bij AH li kopen PHILIPS De Amazone, 6460 km lang, met meer dan 200 zijrivieren, waarvan 12 groter dan de Rijn, is 's werelds langste rivier. ó7. 't Plan van Sluijper Mei een snelheid, een werkelijke vorst onwaardig, stoot Créghel de trap at en de gjng door. Voorzichtig opende hij de ueur, stapte naar buiten. Eerst keek hij links en toen keek hij rechts. Daar hij aan beide zijden niets van het tweetal kon ontdekken, liep hjj recht vooruit het tuinpad op en zag even later de minister met Sluijper op een bank zitten. Créghel kroop achter een borstbeeld van Krelis de Kale, dat vlak bij het bank je stond en deed zijn best om elk woord dat er gesproken werd op te vangen. „Tot mijn spijt ben ik gedwongen om m(jn belofte tegenover Créghel te bre ken", hoorde hij Sluijper zeggen. „Goed zo", zei Brusselslofsky, „dat is mannenwerk. Maar vertel me eerst eens wat je hem beloofd had". „Och, ik had de man beloofd, dat hij vrij zou zijn, zodra hij de verklaring van de troonafstand zou hebben voorgelezen: maarhij is mij te pienter en ik vrees dat hij later nog wel eens bezwarende berichten over ons bekend zou kunnen maken vooral in het buitenland en zó. Daarom stop ik hem toch maar In een werkkamp". „Uitstekend verzonnen!!! HaHa.." lachte Brusselslofsky. „De kerel verdient niet beter". „Hmmmm..1" bromde Créghel zacht jes achter het standbeeld, „leuk Is dat... Maar vergeet niet, heren, dat ik er zelf ook bij ben, we zullen eens zienEn stilletjes nam hij de benen, elk gedruis vermijdend, om niet ontdekt te worden. SNELSCHEERAPPARAAT laag in prijs dank zij enorme wereldproduktie! Hierop zitten die Klok Geschenkzegels GZ 1156 Hoe u ook zoudt zoeken, hoeveel tijd en geld u er aan zoudt besteden... nergens ter wereld vindt U een rivier, langer dan de Amazone. Evenzo vindt U nergens een scheerappa- raat, beter dan de Philips „PhiliShave", het meest gevraagde apparaat ter we reld. De Philips „PhiliShave" scheert Waarop berust de superioriteit van de Philips „PhiliShave": Snelheid en gladheid door het unieke rotatie principe/ Vliegensvlug rondgaande scheerbeitels snijden ononderbroken alle haren feilloos af. Gemak Sierlijk en natuurlijk handpalmmodel. Geschikt voor alle spanningen van 110 tot 230 volt. Af. geschoren haren worden opgevangen achter het scheerhoofd. Service Een jaar internationale garantie. In Nederland en in het buitenland zijn vele duizenden erkende PHILISHAVE" service adressen. Stevige badhanddoek Plastic afwasbak Pakket met afwnsborstel, vaatdoek en badhanddoeken Vraag Uw winkelier de cadeaulijst! 't Wassen moet U toch. Wasmid delen hebt U toch nodig. Neem dan Klok Wasmiddelen. Daarop zitten Geschenkzegels. En die leveren U tal van fraaie cadeaux op, die bij was en afwas te pas komen. In de Klok cadeaulijst Klok spaarkaart tevens Is fantastisch I staan er nog veel meer, dan hier afgebeeld zijn. Leuke mo derne en degelijke geschenken, die heel waardevol zijnl Nft gratis, als U de kwaliteits-was» middelen van De Klok voortaan gebruikt. Klok Zelfwerkend Wasmiddel 42 cent Snelwerkend Sneeuwwit 37 cent Klokpoeder* 38 cent Klik41 cent Klok Zeeppoeder. 34 cent onberispelijk glad met een ongekende snelheid en een onovertroffen gemak. Door de enorme vraag en de grote wereldproduktie kost dit volmaakte apparaat toch niet meer dan f39.75. Een verrassend lage prijs dus, waarvoor u in het bezit kunt komen van het beste wat er op dit gebied te verkrijgen is. Kies nü KLOKwasmiddelen Plastic emmer Royale theedoek Voor een stralende was en waardevolle Geschenkzegels. Plak Uw Geschenkzegels op en stuur ze met 35 cent aan postzegels naar N.V. Zeep fabriek „De Klok" - Afdeling Geschenken, Heerde voor het cadeau, dat U wenst. prettig in het gebruik, ge makkelijk te hanteren. Voor 50 Klok Geschenkzegels. van exclusief lus-weefsel. Voor 25 Klok Geschenkzegels. panspons. Voor 20 Klok Geschenkzegels. vederlicht, oer8olide, inhoud 6 liter. Voor 60 Klok Geschenkzegels. die snel vocht opneemt, dut vlugger afdroogt. Voor 15 Klok Geschenkzegels.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 10