Alcohol sloeg Terneuzen Finse uit de zeelui te koers ZWITSALINE gelee AMSTLEVEN levensverzekering Zeeuws-Brabantse turnkring stelde programma vast Amerikaanse komt naar Sint Annaland Honderdste coaster liep haven van Coiijnsplaat binnen Bij Zuiddorpe smokkelauto met twee vaarzen aangehouden Dinsdag 17 april 1956. ZEEUWSCH DAGBLAD Vier weken gevang mei afirek Weggenomen auto liep op de klippenvoor f 4000,- averij Tentoonstelling van leger- en luchtmacht te Goes voor mooie Chr. Militair tehuis te Vlissingen, 80 jaar Geschenken voor bemanning Badtarieven te Waarde vastgesteld Statenkring Middelburg der C.H.U. Scheepstijdingen Oriëntaiierit in en rondom Waarde pagina 2 MIDDELBURG, 16 april Hoewel het Finnen waren, de 21-jarige matroos A. A. L. en de 21-jarige lichtmatroos K. E. K., afkomstig van het Finse schip „Hildegard", stonden zij vanmiddag op het matje, omdat het bij hun handelingen te Terneuzen, in de nacht van zater dag 7 april jl. specifiek Spaans was toegegaan. Maar thans, nu de geest niet was bedoezeld door de alcohol, hielden zij hun noordelijke hoofden koel en luisterden aandachtig naar een Nederlandse politie rechter, mr. P. van Empel te Middelburg. Hier was weliswaar geen woord Frans bij; toch konden zij geen en kele klank thuisbrengen, zodat een tolk, de heer A. Bosbeek, de con cierge van het Finse zeemanstehuis te Rotterdam het correcte Ne derlands vlot in afgebeten, meer noordelijk getinte klanken omzette. In de bewuste nacht waren de zeèlieden wat overstag gegaan door een overmatig gebruik van whisky en bier. Na het verlaten van een dancing stapten zij in een in de Nieuwstraat geparkeerd staande auto van de heer C. B. Door de alcohol viel het de Finnen moeilijk de juiste koers overal te handhaven; in de Westkolkstraat liep de wa gen op de klippen, op een lantaarnpaal van de P.Z.E.M. en een muurtje van de Rijkswaterstaat. schade dienen te vergoeden. Hü hoopte daarom, dat het bedrag via het con sulaat zij het in. termijnen naar Nederland zal stromenHij bepleit te een clemente straf. Goede naam Het vonnis luidde: acht weken ge vangenisstraf, waarvan vier weken onvoorwaardelijk met aftrek de straf is daardoor reeds op 11 april in gegaan de Finnen komen dus op 9 mei a.s. vrij. De beide zeelieden zullen voorts de schade binnen twee jaar moeten vergoeden. Geslaagd. Voor het in de Technische Hogeschool te Delft gehouden examen voor adjunct-ijker slaagde de heer J. J. Frangois te Rilland. GOES, 16 april Dit jaar zal door de afdeling personeelspubliciteit van het Ministerie van Oorlog een reizende leger- en luchtmachttentoonstelling worden goerganiseerd. Op deze expo sitie zullen enkele onderdelen van het leger worden vertoond, zoals de lucht- doelarfnlerie, de verbindingsdienst, de technische dienst, camouflageschool, mobiele colonnes, nationale reserve enz. Tevens zullen de dienstplicht, so ciale dienst en welzijnszorg tot zijn recht komen. De luchtmacht zal een beeld geven van de vliegdienst, de electronische dienst, de technische dienst en de logistieke dienst. Ook de samenwerking in N.AV.O.-verband zal tot uitdrukking worden gebracht. In verschillende plaatsen van ons land wordt deze tentoonstelling gehouden, o.a. ook te Goes van 18 tot en met 23 mei. De toegang is gratis en des zon dags is de tentoonstelling gesloten. Ingezonden Mededeling (Adv.) Politierechter Middelburg De tenlastelegging bestond dus uit het zich wederrechtelijk toeëigenen van een auto en het besturen daarvan „onder invloed". Beide Finnen gaven de jiten. grif en eerlijk toe. De politie rechter vroeg hen via de tolk waarom eerst K. aan het stuur had gezeten en later, toen deze uit de wagen was ge- Sprongen, L. De reden hiervan konden zij zich echter niet meer herinneren.. Geen deskundigen Politierechter: „Weten zij dat de auto zeer ernstig is beschadigd?" Tolk: „Zij hebben de auto nader hand nog gezien". De politierechter liet daarop vra gen, of zij ook weten, dat de auto niet meer waard is gerepareerd te worden. De Finnen antwoordden, dat zij geen deskundigen zijn op dit gebied. Mr. van Empel informeerde vervol gens of zij voldoende geld bezitten om de schade te vergoeden of eventueel nog een deel van de gage te goed heb ben. Er was geen geld en geen tegoed Wel verklaarden de Finnen, dat zij bereid zijn de schade te vergoeden, zo dra zij in vrijheid gesteld zouden zijn. Van boord gehaald „De gevolgen zijn bijzonder ernstig" ■ei de officier van justitie, mr. J. L. Andrea in zijn requisitoir de auto is Volkomen vernield. De schade rust op de eigenaar, die door de wagen in zijn onderhoud kon voorzien. Nu kunnen de verdachten wel zeggen, dat zij be reid zijn de schade te vergoeden, zo Vei voigde de officier hij stelde zich eender voor, dat zij, zodra zij in vrij- tieid worden gesteld, de grens over zul- en wippen de eigenaar zit dan met de brokken. Hij zag slechts één theoretische mo gelijkheid: tewerkstelling van de Fin nen hier te lande in de praktijk is dit echter moeilijk uit te voeren. „De Verdachten moeten weten, wat zij ge daan hebben als zij dergelijke nei gingen vertonen, worden zü van boord gehaald". (Dit is inderdaad gebeurd). De officier kwam tenslotte tot een eis van zes weken onvoorwaardelijke ge vangenisstraf met aftrek. De raadsman, mr. W. K. H. Diele- man, vond de totale schaderaming, 4000,enorm hoog. „Maar zoals gewoonlijk in scheepszaken, er wordt met dubbele tarieven gere kend" zo zei hij. Hij schetste het ka rakter van de beide Finnen, jongens eigenlijk nog, die in hun vaderland bekend staan als vlijtige, nette kna pen, die nimmer met de politie in aanraking kwamen. Door hun isolement in het Huis van f ewaring te Middelburg zijn zij van el- aar gescheiden betekenen zes we ken gevang eigenlijk twaalf weken voor hen. Voorts stond L. op het punt te trouwen het schip is inmiddels vertrokken. Mr. Dieleman was van me ning, dat zij moeten voelen, dat zij de Amateurfotografen op de Bevelanden GOES, 14 april. In „De Landbouw" hield de amateurfotografenvereniging „De Bevelanden" o.l.v. de heer J. v. d. Brink te Goes een bijeenkomst waarop de prijzen zijn bekend gemaakt van de viermaandelijkse fotowedstrijd. De wis selbeker was voor de heer H. J. v. d. Vrie te Kapelle met 141 punten, le pr. (gouden me.ialje) voor B. van Wingen te Kapelle met 129 punten; 2e prijs (zilveren medal- Je) voor H. Heringa te Goes; 3e prijs (bronzen medalje) voor de heer Van de Linde te Goes. Toen stond de politierechter uiter aard voor een moeilijke beslissing. Zul len de Finnen hun woord houden en het geld sturen? Eén van de Finnen verklaarde zich bereid de eed hiervoor af te leggen zij beschouwen het als een ereschuld. De tolk, die door zijn funktie veel met Finnen in contakt komt, onderstreepte dit door te zeggen, dat men wat dergelijke zaken betreft gerust met Finnen in zee kan gaan Het was de politierechter bekend, dat Finland als natie wat dat betreft een goede naam heeft. Drukke receptie VLISSINGEN, 14 april. Ter gele genheid van het 80-jarig bestaan van het Christelijk Militair Tehuis recipi eerde vanmiddag in „De Meerpaal" het bestuur der afdeling Vlissingen der Kon. Ned. Militaire Bond „Pro Bege". Velen maakten van de gelegenheid ge bruik het jubilerende bestuur geluk wensen aan te bieden. Een lange rij van sprekers voerde het woord. Kolonel b.d. G. Wielinga sprak na mens het hoofdbestuur van „Pro Rege" en schetste de ontwikkeling van het militaire tehuis, het eerste in ons land. Erfeniskwestie is nog niet opgelost SINT ANNALAND, 16 april. Vele Sint-An- nalanders herinneren zich nog wel hoe destijds het gerucht zich door 't dorp verspreidde over een mogelijke miljoenen erfenis. Een Amerikaan se had namelijk inlich tingen verzocht aan de verschillende families met de naam Boogaart, Boogaard, Bogert enz. Hoewel de mogelijkheid, dat er een dergelijke er fenis bestond, nimmer door ons werd ontkend, was het altijd zaak deze fantastische berichten met de nodige reserve te nemen, omdat er nu een maal ook heel wat men sen zijn met een stam boom-hobby. Toch is die miljoenen erfenis van de Boogaarts nog niet uit de wereld. Integendeel. In de eerste plaats is gebleken, dat er inderdaad nog diverse kapitalen zijn, die tot verdeling behoren te ko men, maar tevens, dat er zeer vele hindernissen overwonnen zulen moe ten worden om werkelijk tot verdeling over te gaan. Deze moeilijkhe den zouden niet alleen bestaan, omdat in de loop der jaren het aantal ge rechtigden fabelachtig groot is, maar ook omdat de kapitalen zo groot zijn, dat de tegenwoor dige beheerders zullen trachten de bestemming onbekend te laten blij ven. Bovendien schijnt een reeds verdeeld ge deelte ten onrechte in handen te zijn gekomen van personen, die door deze legaten welgesteld en invloedrijk zijn ge worden. Al deze moei lijkheden kunnen het grootst zijn in het inter nationale juridische vlak. Na een uitvoerige be schrijving concludeert de met deze zaak belaste notaris, dat de kwestie in de loop der laatste 160 jaren een nachtmerrie is geweest voor de „gedu peerde" familie De Gruy- ter. Dat deze erfeniskwes tie nog niet uit de we reld is, blijkt ook uit het feit, dat de welbekende Mrs. Riet uit Salt Lake City 2 april j.l. schreef, dat zij per vliegtuig op zaterdag 7 april j.l. op Schiphol zou arriveren en voorts, dat het in haar bedoeling lag binnenkort in Sint Annaland te ko men om enige nadere in formaties te geven. Ten slotte is bekend gewor den, dat de families en vrienden, die tot de erf genamen behoren, allen uitgenodigd worden voor een familieconferentie. Burgemeester Kolff bood gelukwensen namens de gemeente aan, de heer A. Schout namens Ged. Staten. Dat mili tairen graag het tehuis bezoeken kwam tot uitdrukking in de woorden van dank die gesproken werden door de commandant der COAK en de plv. cdt. Maritieme Middelen Vlissingen. Verder spraken o.a. nog Ds. W. M. Maas, herv. predikant en de heer W. de Ridder namens de herv. mannen- vereniging „In dienst der Kerk". Over duidelijk bleek, welke belangrijke plaats het Militair Tehuis inneemt. De voorzitter der afd. Vlissingen, de heer Joh. P. Ventevogel sprak een dankwoord. De gehouden bazar, waar van de opbrengst bestemd wordt voor de restauratie der gevel, is een over weldigend succes geworden. Echter nog niet zó, dat de restauratie-kosten bijeen gebracht werden. Steun van de burgerij is nog dringend noodzakelijk. Het echtpaar Van Damme, dat nu het Tehuis beheert, werd eveneens in de vele woorden van hulde en dank be trokken. VEERE Programma Koninginnedag. Het be stuur van de Oranjevereniging heeft het programma voor Koninginnedag als Volgt samengesteld: 8.00 carillon, zanghulde schoolkinderen voor het stadhuis, 10.00 miniatuur poppenthea ter voor schoolkinderen, 14.00 vossen jacht door Veere voor alle leeftijden, 16.00 schoolvoetbal (wisselbeker), 18.30 voetbalwedstrijd VeereAmbonezen om wisselbeker. In de avonduren uit voering op de muziektent door chr. zangvereniging „Valerius". Mei feestelijk verioon COLIJNSPLAAT, 16 april Het was vanavond nog onver wacht feest in het dorp met als concentratiepunt de haven. De honderdste coaster in het seizoen 1955-1956 was tegen zeven uur de haven binnengelopen. Dus er was alle reden om de feestmuts even op te zetten. Zelfs de muziekver eniging „Wilhelmina" was uitge rukt om de binnenkomst van de coaster op te luisteren. En de mannen, die nog druk bezig waren enkele coasters met aardappelen te laden legden het werk voor een ogenblik neer. Het gemeentebestuur was op de haven aanwezig om de bemanning officieel te ontvangen. In een hartelijke toespraak wenste burgemeester Schuit de kapitein geluk met het feit, dat hij de honderd vol maakte. De burgemeester wees op het grote belang voor het dorp Coiijns plaat, dat deze haven de geschikste is van Noord-Beveland, hoewel de ha ven toch niet geheel aan de eisen vol doet. Namens het gemeentebestuur bood hij kapitein Smit een sigaretten koker aan, waarop het wapen van Co iijnsplaat. Voor mevrouw Smit waren er bloemen. De verdere bemannings leden (zes) en de loods ontvingen een Bij deze plechtigheid waren mede tegenwoordig: de heer Ribbens uit Zierikzee, de scheepsbevrachter, de heer Warren, gemeente-opzichter en enkele vertegenwoordigers van de Z. L.M. Na deze feestelijkheden was er een gezellig samenzijn in hotel „De Pa trijs", tijdens welke de leden van dn bemanning herinneringen uit hun zen- mansleven ophaalden. De coaster, „Oranje" genaamd, waz afkomstig uit Rotterdam van de rede rij Thaems en na het laden van de aardappelen zal het koers zetten naar Boston. flessenopener eveneens met het wapen van Coiijnsplaat. De kapitein sprak namens de bemanning een dankwoord voor de feestelijke ontvangst. WAARDE, 16 april Zonder uit voerige discussies, maar met grote nauwkeurigheid heeft de raad, van middag in openbare vergadering bij een, de begroting 1956 behandeld en zonder wijzigingen aangenomen. Het is gelukt een sluitende begroting te krijgen, waarover de raadsleden zeer content waren. Voorts werden de badtarieven vastgesteld: volwassenen 25 ct en kinderen 16 ct per bad. De badmees ter krijgt 10,per week en er kan elke vrijdagavond en zaterdag middag gebaad worden. Burgemeester A. Lokker werd tot bestuurslid benoemd in de centrale werkplaats „De Bevelanden" en beslo ten werd aan het gemeentepersoneel een uitkering ineens van drie pet te verlenen over 1955. Tenslotte werd de begroting 1956 van het Burgerlijk Armbestuur aangenomen met ont vangsten en uitgaven van ƒ4.127,95 en een post onvoorzien van 403,55. GOES, 16 april Zondagavond omstreeks negen uur hebben en kele douane-beambten onder de gemeente Zuiddorpe beslag weten te leggen op een vee-auto met smokkelwaar. De douaniers zagen een wagen in de richting van de grens rijden, vermoedelijk met de be doeling België in te gaan. Toen zij de chauffeur sommeerden te stop pen, sprong hij uit zijn wagen en verdween in de duisternis. Nog steeds is hij voortvluchtig. De buit was niet slecht: twee flinke vaar zen, elk een waarde van minstens -900, n (VT-.'-torioijpg (Adv Uitgave: Stichting Zeeuwsch Dagblad Goes. Medewerkers: J. A. van Benne- kom, Middelburg. Ds. W. C. van Burgeier, Kruiningen. 3. S. Hoek, Middelburg, J. Hommes, Nieuw- dorp. J. Huijssen, Terneuzen. Ds. J. Karelse, Goes. Ds. 3. Kwast, Vlissingen. J. Laport, Goes. J. Lodder, Vlissingen. J. Moll, Vlis singen. K. C. van Spronsen, Goes. A. H. S. Stemerding, Souburg. R. •idema, Goes. OuOELANDE Filmvertoning. In het dorpshuis heeft de Oranjevereniging zaterdagavond twee voorstellingen gegeven van het bekende filmwerk „De wrede zee". MIDDELBURG, 16 april. In de onder leiding van mr. W. H. Vermaas zaterdagmiddag in het CJMV-gebouw gehouden vergadering van de Staten kring Middelburg der Chr. Historische Unie heeft luitenant-generaal J. H. R. Calmeijer gesproken over de buiten landse politiek van ons land. Na de ge schiedenis der buitenlandse betrekkin gen vanaf 1814 in het kort te hebben gereleveerd, kwam de spreker op de z.g. neutraliteitspolitiek, waarbij Ne derland van de gedachte uitging: „als wij ons niet met de ander bemoeien, zal deze het ook niet met ons doen". Tijdens de eerste wereldoorlog bleven wij gelukkig gespaard voor het oor logsgeweld, maar dit lag zeker niet aan onze neutraliteitspolitiek, doch was een gevolg van de toenmalige krachtsver houdingen. Nadien kwam de Volken bond tot stand, die de tweede wereld oorlog niet wist te voorkomen. De heer Calmeijer schetste daarna de totstand koming van de Verenigde Naties, haar opzet en werkwijze. Ook het Verdrag van Brussel werd nader belicht, even als de Atlantische Vredragsorganisatie. De duidelijke conclusie was, dat Neder land is aangewezen op samenwerking, Tijdens jaarvergadering ie Bergen op Zoom BERGEN OP ZOOM, 16 april De Zeeuws-Brabantse Turnkring van het K.N.G.V. hield te Bergen op Zoom haar jaarvergadering on der leiding van de heer F. G. Lemmers uit Vlissingen. Deze reikte aan de heer Jac. Becht uit Bergen op Zoom de oorkonde uit, ver bonden aan het ere-lidmaatschap van het K.N.G.V. De heer Becht heeft bijna 60 jaar zijn krachten aan de gymnastiek gegeven. georganiseerd door Astrow te Souburg ter gelegenheid van haar tienjarig be staan. Op 14 juli volgt dan een kring- De vergadering besloot tot het in stellen van een kringraad, waarin alle voorzitters van de aangesloten verenigingen zitting zullen hebben. Deze kringraad zal de kringvergade ring voorbereiden. De aftredende bestuursleden, de he ren J. Kooy uit Goes, J. de Dreu uit Goes, C. Bennaars uit Bergen op Zoom en R. van Roo uit Middelburg, zagen zich herkozen, terwijl de heer Mijnsbergen uit Goes aan het bestuur werd toegevoegd. Als afgevaardigden naar de bondsvergadering werden aangewezen de heren Kooy uit Goes, Van de Velde uit Domburg en Lam- mers uit Breda. Het programma He programma voor het komende jaar vermeldt op 28 april de trailmeet tussen de Zeeuws-Brabantse Turn kring, de Dordtse Turnkring en de niet alleen op militair gebied, maar ook Turnkring Noord-Brabant/Gelderland, in economisch en cultureel opzicht. welke te Breda wordt gehouden. Op In deze vergadering werden de he- tweede Pinksterdag zullen, eveneens ren mr. W. H. Vermaas te Middelburg, te Breda, de jaarlijkse kringuitvoering J. Dingemanse te Nieuw en St Joos- en kring wedstrijden worden gehou- land en H. Janse te Serooskerke in het den. De jaarlijkse adspirantendag is bestuur herkozen. vastgesteld op 30 juni en zal worden uitvoering van de Walcherse vereni gingen op de Markt te Middelburg. Het jaarlijkse kader-weekend zal weer in de Vlissingse jeugdherberg worden gehouden op 8 en 9 september. Voorts vermeldt het programma nog een kringparade te Goes op 18 of 20 ok tober. Dit jaar zal een jeugdleiderscursus worden georganiseerd. In mei zullen de examens van de aan de gang zijnde voortumerscursus worden afgenomen, waarna in september met een nieuwe cursus zal worden gestart. De gehou den cursus „lange mat" onder leiding van de heer J. Wichel Is een groot succes geworden. ELLEWOUTSDljK De eerste zwaluw. Al maakt één iwa-. luw dan nog geen zomer, toch betekent het, dat de zomer niet meer zo heel erg lang op zich laat wachten. Welnu: on danks het weinig zomerse weer is de eerste zwaluw gesignaleerd. De heer Jac. Moerland zag de vogel begin van deze week. AAGTEDIJK, 14 van Madras naar Rangoon. AMSTELDIJK, 15 van Brons villa naar Houston. DELFSHAVEN, 14 van Rotterdam nr Mellila. INDRAPOERA, 15 bij Sabang. ENA, 14 by Flores. JOHAN VAN OLDENBARNEVELT, 15 by Gibraltar. KATELYSIA, 15 naar Gibraltar. LAURENSKERK, 16 te Genua. P.C. THULIN, 15 by Halifax. RAKI, 15 by Kreta. SOLON, 15 te Mobile. WILLEM RUYS, 14 van Belawan naar Colombo. ZUIDERKRUIS, pas. 14 Wight naar Las Palm as. WAARDE, 16 april. Met een aantal deelnemers, waarop de besturen van de Zeeuwse motorclubs jaloers zouden zijn, heeft de Vereniging van Personeel in Dienst der Ned. Heide Mij, afd. Goes en St. Maartensdijk zaterdagmiddag een oriëntatierit georganiseerd. Niet minder dan veertig auto's, motoren en bromfiet sen gingen in Waarde van start voor deze rit, die in het teken stond van de her verkaveling en de deelnemers voerde naar Krabbendijke, Kruiningen en Yerse- ke, om vervolgens weer bij café Kloet te Waarde te finishen. Bij de categorie auto's en motoren (af stand 62 km) ging de eerste prijs een beker naar het duo BaltinkVan den- Broek, dat het presteerde om maar zeven strafpunten op te lopen. De verdere uit slag luidde: 2 Bouwman, eveneens zeven strafpunten; 3 Harmsen 9 strpt.; 4 Fran- cke 12 strpt.; 5 Hollestelle 14 strpt.I Categorie „brommers": 1 en winnaar be ker Schipper 6 strpt.; 2 Kaas 8 strpt.; 8 De Dreu 14 strpt.; 4 Bij de Vaate 22 strpt.; 5 Meyer 27 strpt. De ritten waren uitgezet door de heer en mevr. Lentra, die daarvoor harteiyk dank werden gebracht. 's-Gravenpolder treedt toe tot de A.N.W.B. 's-GRAVENPOLDER, 16 april Vrydagavond vergaderde de raad. Een subsidieverzoek van de Ned. Amateur Toneel Unie werd voor ken nisgeving aangenomen, omdat in da gemeente geen amateurtoneelvereni- ging aanwezig is. Een bedrag van f50 werd beschikbaar gesteld voor deel name aan de te Kruiningen te houden brandweerwedstrijden. Aangedrongen werd op een intensieve oefening door het korps. De gemeenschappeiyke regeling voor keuring van vee en vlees werd opnieuw vastgesteld. Besloten werd als lid van de ANWB toe te treden. Een perceel bouwterrein aan de Am- bachtsstraat werd verkocht aan Th. de Klerk, Joh. van Liere, H. Nieuw- dorp, C. van der Hiele, J. Molhoek en F. Harthoorn voor de bouw van een woning. Na enige discussie werd besloten dq fond aan de Goese straatweg voot jaar te verhuren aan H. en A. den Dekker, alhier. Op het eind van het jaar zal door middel van pub-likatie aan een ieder de gelegenheid tot huur worden gegeven. De jaarwedderegeling van de ge meentewerkman werd verhoogd met f27 per maand, zulks in verband met de toetreding tot de IZA-regeling. Bij de rondvraag vroeg de heer J. de Schipper aandacht voor de spoedi ge nieuwbouw van een kleuterschool en verenigingsgebouw, opdat in het kleuteronderwijs rt. De heer ijs een bijzonder het betere huisvesting verkrygt. Tissing wees daarby echter op een waarschynlijke verhoging van de huurt hetgeen voor vele verenigingen een bezwaar zal zijn. Ds. K. A. Schippers naar Nieuw-Guinea DEN HAAG, 16 april Ds. K. Schippers, Geref. predikant te Ermel is benoemd tot docent aan de Theoli gische School te Seroei (Nw-Guinea! waartoe Generale Zendingsdeputate hem hebben aangezocht. Hy zal doof èèn der kerken voor dit werk worden beroepen en het aannemen zodat hy voor het beroep als studenten predikant te Leiden heeft bedankt. KRABBENDI~ÏKE~ CJE.F.A.-voorstelllng. Tydens een film avond van de C.E.F.A., welke in de zaal Verburg werd gehouden, werd de film „Het ls middernacht", handelend over het leven van Dr. Schweitzer, vertoond. Mevrouw, deze knoop heb ik in mijn soep aangetroffenl" Kostjuffrouw: „Ah! nu ontbreekt me nog maar een haar- Wlkkeltje en een veiligheidspeldl"

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 2