A. Wilking - Goes Kabouters KIENZLE Vrijdag 13 april 1956 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 6 Vacantie-Verpleeghulp Blauwe overalls Khaki overalls Witte overalls Blauwe jasjes Grijze jasjes Stofjassen Bakkersbroeken Draagt öök het beste wat te koopis, koopt K.L.M. Werkkleding bij 2 assistenten in de huishouding DEZE WEEK Aanbesteding Het eeuwig misverstand Ie knecht-voorman Fa. W. SCHELLINKHOUT, Noordstr. 64-66 Terneuzen, Tel. 2656 POLSHORLOGE 19.20 kleurecht PRODENT r/f U krijgt met alleen de beste tandpasta, maar I bovendien de enige tandenborstel met „Precisie-Curve". Profiteer biervan!" U hebt ze allebei nodig voor parelwitte tanden, gezond stevig tandvlees en een zuivere adem. Voor leerlingen uit de hogere klassen van Middelbare scholen, Kweekscholen enz. be staat gelegenheid in de Psychiatrische Inrich ting „Wolfheze" te Wolfheze als te werk gesteld te worden. Men kan zich met opgave van godsdienst mel den bij de Geneesheer-Directeur. NËDEItLANDSCHE HEIDEMAATSCHAPPIJ De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings commissie Walcheren op woensdag 2 mei 1956, des v.m. 11 uur, in het ge bouw van de Herverkave ling, Loskade 29 te Middel burg in het openbaar aanbesteden: Bestek Pd. no. 870. Het egaliseren van per celen en het afgraven van kavelsloten, een en ander met bijbehorende werken in de Herverkaveling Walcheren (codeno. L 113 - 2514.30). Het bestek met bijlagen is van dinsdag 17 april 1956 af verkrijgbaar ten kantore van het hoofd van het ambtsgebied der Nederland sche Heidemaatschappij te Middelburg, Zuidsingel 92, telefoon 2629, tegen beta ling van 9.per stel, franco per post ƒ9.50. Restitutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied, die hier voor zitting houdt in het kantoor van de Nederland sche Heidemaatschappij, Zuidsingel 92 te Middelburg op vrijdag 20 april 1956, des v.m. van 912 uur. NEDERLANDSCHE HEIDEMAATSCHAPPIJ NEDERLANDSCHE HEIDEMAATSCHAPPIJ De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings commissie Walcheren op woensdag 2 mei 1956, des v.m. 12 uur, in het ge bouw van de Herverkave ling, Loskade 29 te Middel burg, in het openbaar aanbesteden: Bestek Pd. no. 871. Het egaliseren van per celen en het graven van kavelsloten, een en ander met bijbehorende werken in de Herverkaveling Walcheren (codeno. L 134 - 2514.34). Het bestek met bijlagen is van dinsdag 17 april 1956 af verkrijgbaar ten kantore van het hoofd van het ambtsgebied der Nederland sche Heidemaatschappij te Middelburg, Zuidsingel 92, telefoon 2629, tegen beta ling van 5.50 per stel, franco per post 6. Restitutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied, die hier voor op vrijdag 20 april 1956, des v.m. van 912 uur zitting houdt in het kan toor van de Nederlandsche Heidemaatschappij, Zuid singel 92 te Middelburg. De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings commissie Zeeland op maandag 30 april 1956, des v.m. 11.30 uur, in hotel „Hof van Holland" (A. Gaakeer) te St. Maartens dijk, in het openbaar aanbesteden: Bestek Pd. no. 881 - code no. 2214.22. Het egaliseren van per celen, het graven en ver ruimen van kavelsloten, het graven van waterlei dingen en het aanleggen, verbeteren en verharden van wegen, een en ander met bijbehorende werken in de Herverkaveling Zee land, Bureau van Uitvoe ring Tholen. Het bestek met bijlagen is van dinsdag 17 april 1956 af verkrijgbaar ten kan tore van het hoofd van het ambtsgebied der Nederland sche Heidemaatschappij te St. Maartensdijk, Veerhoek- seweg, telefoon 125, tegen betaling van ƒ7.50 per stel, franco per post ƒ8. Restitutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden, na ge pleegd overleg, alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied. Aanwijzing wordt gedaan op vrijdag 20 april 1956. Plaats van samenkomst in hotel „Zeeland" te Tholen, des v.m. 11 uur. NEDERLANDSCHE HEIDEMAATSCHAPPIJ De Nederlandsche Heide maatschappij te Arnhem zal namens de Herverkavelings- commissie Walcheren op woensdag 2 mei 1956, des namiddags 2 uur in het gebouw van de Herverka veling, Loskade 29 te Mid delburg, in het openbaar aanbesteden: Bestek Pd. no. 872. Het egaliseren van per celen en het graven van kavelsloten, een en ander met bijbehorende werken In de Herverkaveling Walcheren (codeno. L 137 - 2514.36). Het bestek met bijlagen is van dinsdag 17 april 1956 af verkrijgbaar ten kantore van het hoofd van het ambtsgebied der Nederland sche Heidemaatschappij te Middelburg, Zuidsingel 92, telefoon 2629, tegen beta ling van 7.per stel, fran co per post ƒ7.50. Restitutie heeft niet plaats. Inlichtingen worden alleen aan bestekhouders verstrekt door voornoemd hoofd van het ambtsgebied, die hier voor op vrijdag 20 april' 1956, des voormiddags van 912 uur zitting houdt in het kantoor van de Neder landsche Heidemaatschap pij, Zuidsingel 92 te Mid delburg. Voor het Rusthuis „Ter Mantelinge" bij Domburg, worden gevraagd: min. leeftijd 16 jaar. Goede salarisregeling. 4 vakantietoeslag. Sollicitaties aan de Directrice of aan de Directie van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen „Walcheren", Molstraat 2, Middelburg. POPELINE REGENJASSEN Geen massa-arti kel, maar wèl een zorgvuldig uitgekiende col lectie van een le klas merkartikel, met volledige ga rantie. Moderne, vlotte coupe en uitstekende kwa liteit. Een greep uit on ze prijzen: 52.50 57.50 65.enz. Ook onze collec tie GABARDINE JASSEN is up-to-date, en het is juist onze eer U een jas te verkopen waar U jaren langer ple zier van hebt, o.a. van het be roemde Malininefabrikaat 1 vanaf 89.75 100 gr. de Ruyteris vruch- tenhagel voor 10 ct. bij 1 rol VéGé-beschuit h 29 et. met 6 gratis geldzegels. Alléén bij Uw VéGé-krui- denier! Lang' Delft II, Vliddfelbu'g - Telefoon 3891 Namens Gedeputeerde Sta ten van Zeeland, zal op vrijdag 27 april 1956, te 11 uur, te Middelburg, Londense kaai 13, worden aanbesteed: Het verbeteren van een gedeelte van de weg ClingeSt. Jansteen, no. 52 van het Tertiair wegen plan, wegvak Clinge, lang ongeveer 1930 m. Het bestek ligt van ten minste tien dagen vóór de dag der aanbesteding ter lezing ter Provinciale Grif fie te Middelburg, Dam 6, bij de Hoofdingenieur-Direc teur en de Districtsinge nieur van de Provinciale Waterstaat, onderscheiden lijk te Middelburg, Londen se kaai 13 en Terneuzen Narcisstraat 8a, en bij de Technisch hoofdambtenaar van die dienst te Terneuzen. Het is van gelijk tijdstip, zolang de voorraad strekt, ter Provinciale Griffie ver krijgbaar voor ƒ5. Aanwijzing ter plaatse vol gens bestek. De Nota van inlichtingen ligt van woensdag 25 april af ter inzage bij de Dis- triets-ingenieur en in af schrift bij de Technisch hoofdambtenaar voornoemd. Middelburg, 3 april 1956. op akkerbouwbedrijf. Woning beschikbaar. Adres: P. G. VAN MALDEGEM, Casteleynsweg 13, Emmel- oord. Tel. 05270-2494. Voor al Uw familieberich ten het aangewezen adres: Het „Zeeuwscb Dagblad" Dinsdag 17 april 1956, 8 uur n.m., Prins van Oranje te Goes. Rotterdams toneel brengt Blijspel in drie bedrij ven door J. M. Barrie. Kaarten voor leden a 3.25, niet-leden a 4.schriftelijk of telefonisch tussen 19 20 uur; tel. 3516 bij de heer A. J. Mijnsbergen, Stationsweg 19 te Goes en indien voorradig 's avonds aan de zaal. Noord-Beveland: Inlich tingen over kaart verkoop, extra-bus enz. bij de heer C. M. Schot, Molenweg 89 te Kort- gene. Gevraagd voor direct in N.O.-Polder Voor al Uw familieberich ten het aangewezen adres: „Zeeuwscb Dagblad" TE KOOP: mm Puch motorrijwiel, geheel gereviseerd t.e.a.b. Van Speijkstraat 12 (Eiland), Vlis- singen Twee schapen m. lammeren. C. Wisse, Schroeweg 120, Rit- them. Gebruikte landrollen 2 mtr; 10- en 12-balkseggen; 5 velds- stoppeleggen; gebruikte paar- dencultivators; 2-wielige wied machines; stoppelploegen en maaimachines. Fa. Wlllemse, Tel. 310, Aagtekerke 1500 kg groene erwtenstro en 5000 kg wijnpeen bij M. VersteUe, B 42, Wolfaartsdijk 1 jaar schriftelijke garantie Bestel per omgaande. D. Lievense, Horloger, Goes Restant pootaardappelen, Bintje klasse C 3545. L. Francke, „Torenzicht", Grijps- kerke Schuur, 32 x 14 m., eternit- dak, spotprijs. S. van Gurp, Molenweg 20, Lewedorp, Tel. 306 mm Afgetrokken witlofwortels tegen elk aannemelijk bod. S. van Gurp, Molenweg 20, Lewedorp, Tel. 366 TE KOOP GEVRAAGD Grote en kleine partijen slachtkippen. A. C. de Koning, Wouwseweg, Bergen op Zoom TeL 1409 of stuur briefkaart GEVRAAGD mm Nog een paar telers gevr. voor plantuitjes of pikkels door M. Rottier, B 55, Hein- kenszand, TeL 315 DIVERSEN Fa. J. Konraad Se Zn., Ijzer handel, Middelburg. Een han dige tuinslang compleet on ijzeren haspel voor 19.00, zowel voor de tuin als voor het afwassen van uw wagen Van 'n kalenderplaat maakt onze lijstenmakerij voor U een keurige wandversiering. Den Boer, L. Vorststraat 110, Goes LESSEN Heer in 't verkeer? Bij JASPERSE in de leer! Specia listen in autorijles, motorrij les en verkeerscursus. Autorij school Jasperse, erkend en ge diplomeerd door de F.N.O.P., Vlissingsestraat 1, Koudeker- ke, TeL K 1185—343. rsTcn Koop gerust zo'n fris en fleurig VLISCO schort.», het moder* ne, vlotte dessin blijft fris en fleurig I Al wast U 't nóg zo vaak... al werkt U er mee in de felste zomerzon! VLISCO kleuren zijn voor de volle /honderd procent echt! En nét zo blijvend is die prachtige pasvorm I De „wasvaste" VLISCO schorten STOTEN WATER EN VUIL AF„. en ze zijn de enige die dat doenl Maakt U Uw schort liever zelf? Neem dan de waterafstotende VLISCO stof per meter I Ga morgen meteen eens kijken In de winkel. Een VLISCO schort loont cuim* schoots de moeite!

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 6