PHILIPS RADIO '56 Mam CRÉGHEL ,Ik ben maar wat blij, dat wij toch een nieuwe radio hebben gekocht..." „...en vooral dat 't een Philips is!" tijdens het speelkwartiertje I Zij kozen Philips BX 750 A van 528.- Dat een radiotoestel na jarenlange dienst tenslotte toch niet meer voldoet, valt licht te begrijpen. Maar zelfs als u meent, dat uw radio er nog best mee door kan, moet u op die plaats eens een nieuwe Philips zetten. Dan beseft u hoezeer uw oude toestel is achtergeraakt bij wat moderne radio vermag. De kristalzuivere ontvangst en rijkgeschakeerde klankvorming plaatsen Philips radio '56-toestellen voor jaren aan de spits. Nederland bouwt FM-zenders! Onderdeel voor onderdeel, toestel voor toestel in de roos! PROFESSOR 45. Weer naar huis U vaart er wel bij! "U staat pekplex van. AftiFsX Flinke jonge meisjes leerling-verpleegsters OM het beroemde „BI-AMPLI" systeem, waardoor het toestel een sublieme geluidsweergave heeft als gevolg van de gescheiden hoge* tonen- en lagetonen-kanalen. OM de aparte afstem-mechanismeo voor AM en FM, waardoor het af stemmen zowel op AM- als op FM- zenders onafhankelijk van elkaar snel en gemakkelijk kan geschieden. OM de onafhankelijke continue klankkleurregeling van de hoge en de lage tonen, waardoor het geluid kan worden aangepast aan eigen smaak en aan de akoestische om standigheden van welke kamer ook. 't Is zover! De FM-zenders verrijzen I Irnsum, Friesland, is al in de lucht. Hulsberg, Limburg, start binnenkort. Een nieuw geluid komt in de ether: het kristalzuivere FM-geluid. Als u Hilver sum I en II levensechter wilt horen dan ooit, dén zult u een Philips radio toestel kiezen uit de „in de roos" serie '56. Het toestel met de vele hóórbare ver beteringen, o.m. „FM-zes", de nieuwe schakeling voor uiterst gevoelige en rustige FM-ontvangst. Het toestel dus, dat het volmaakte FM- geluid volmaakt ontvangt. FM-zender It Irnsum De groei van jonge levens eist meermalen per dag het eten van kleine hoeveelheden, welke rijk aan calorieën zijn en die de juiste vitaminen "bevatten. MARS is o.a. samengesteld uit melk, eieren, roomcaramel en chocolade. Bestanddelen, die door medici worden aanbevolen. Laat Uw kinderen dus tijdens het speelkwartier smullen van MARS. Deze extra voeding geeft extra groeikracht en komt de gezondheid van Uw kinderen ten goede. 1 I Kitsch kwam vlak naast Knots neer, doch was dadelijk weer op de been, toen hij het politiefluitje hoorde. Hij pakte Knots bij de schouder en schudde hem heen en weer. „Kom vlughet is misgelopen, we moeten weg, daar komt de politie. Laat me nu liggen", steunde Knots. „Nee vooruit, als ze jou pakken, ben ik verloren", schreeuwde Kitsch ang stig. Knots sprong op, en samen holden de twee boeven de dorpsstraat uit. De politiemacht van het dorp, be staande uit de veldwachter en twee te hulp gesnelde agenten, stond machte loos. „Ho.... help.... kom terug schreeuwde de veldwachter. „In de cel met jullie". Doch Kitsch en Knots holden maar door. „Dat is vechten tegen de bierkaai", bromde één van de agenten, „hier staat de wet machteloos", en mopperend gin gen ze maar weer naar huis. Professor Créghel was erg in zijn schik met de goede afloop van het ge beurde. Hij vergoedde de waard ruim schoots de geleden schade en keerde dezelfde avond nog gelukkig en tevre den naar huis, waar hij Langhals toe vertrouwde aan de goede zorgen van zijn vriend, de directeur van de dieren tuin. Notaris Van Dissel te Goes zal ten verzoeke van de heer C. J. Steutel te Goes op dinsdag 27 maart te 20 uur in de „Prins van Oranje" te Goes PUBLIEK VERKOPEN Het huls en erf te Goes aan de Lange Vorststraat 4, groot 99 c.a. Bij de betaling vrij te aan vaarden behoudens toestem ming van B. en W. Te be zichtigen op woensdag 21 maart en maandag 26 maart van 14 tot 15 uur. Nadere inlichtingen ten kantore van de Notaris. Huishouden altijd rekenen I Zeil breien ia winnen aan kwaliteit en sparen in geld. De uitnemende kwaliteit KOMPAS kost nog slechts 1 2.50 per knot van 100 gram de slager mevrouw! hoeveel brood vandaag' - en U maar naar die tochtige deur Kou-vatten en ziek-zijn is hel ergste wat een onmisbare Moeder kan overkomen. Houdt U dus een wollen vest bij de hand, een shawl om even om te slaan. Brei het zelf van Scheepjeswoh Dan lacht U om wind en tocht en plotse- ling-koude dagenl Uw Passap- of Knittax-apparaat geeft nóg meer gemak en voordeel bij gebruik van de Passap. of.Knitta* brelgidsen. Uiterst lage abonnementsprijst Voor slechts f3.75 per Jaar li nummers met 16 pagtna's brei patronen. Abonneer UI Adres: Scheepjeswol Veenendaal t SCHEERMESJE DAT O blijfGEBRUIKEN VANAF 65 CT. PER 10 STUKS Import: Artilex Postbus 63 Venlo I - HOOG INKOMEN Grootste maatcorsettenbedrijf vraagt DAMES voor verkoop van massage-gordels naar maat aan par ticulieren. Hoge provisie, vrjj reizen, soc. verz. Voor dames, die met het vak bekend zijn is het prettiger werken bij onze firma, omdat onze naam een garantie is voor betere verkoop. Dames, die met het vak niet bekend zijn, worden door ons ingewerkt. Br. te richten onder no. A 4.631 bur, van dit blad ce Goes. van christelijke huize kunnen als op onze inrichting geplaatst worden om opgeleid te worden voor het diploma Ziekenverpleging B. Aanvangssalaris 87,per maand, intern. 3 weken va- cantie per jaar, 2 maal per maand vergoeding van de reiskosten naar huis onder aftrek van 2,50. De nieuwe cursus begint 1 mei a.s. Deze datum is van belang voor het afleggen van het eindexamen. Sollicitatie of verzoek om inlichtingen te richten aan de Geneesheer-Directeur van de Psych. Inrichting „Voge lenzang" te Bennebroek.

Zeeuwsch Dagblad | 1956 | | pagina 14