De vermakelijke avonturen van Don Quichot Slagerij „Te Roller" Natuurzuivere Pianta Alle Japonnen moeten er uit! Egyptisch linnen Mantels Gabardine Mantels Tweed- en Tweed Popline Mantels een agent gesloten zijn ®ff®©8G (0® fflgtöfflfflff Offl tin -my Damesmantels 3 4 Mantels Rokjes, Blouses, Pullovers Sportjacks 20 tot 30 pCt. korting ..daarom is natuurzuivere Planta zoveel smakelijker en gezonder Goes, Lange Vorststraat 80-82 De etalages zijn klaar Komt eens kijken en profiteert van de koopjes Voor Oud en Nieuw Fa. M. W. van Aartsen SLAGERIJ „TE ROLLER" Premieverhoging Wij vragen U vriendelijk blijft rustig, dringt niet, want VnCbCt'i&fc' l Donderdag 29 December 1955 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 6 JERSEY - TRICOT - FANTASIE GROTE KOOPJES Hoe gul schenkt de natuur ons haar goede gavenbessen, perziken... planta! Ja, ook planta is puur natuur. Want ze is bereid uit de kostelijk ste vetten van tropische vruchten. Vandaar dat planta zoveel smakelijker en gezonder is. Ontdek vandaag nog hoe volmaakt zuiver margarine kan zijn. Breng een pakje planta mee! En vergelijk, proef het grote verschil Dan zult U begrijpen, waarom steeds meer huisvrouwen PLANTA prefererenom die zo aparte smaak. Bovendien heeft natuurzuivere PLANTA meer voedingswaarde. En ze is lichter verteerbaar, dus gezonder. 1W> PLANTA maakt niet alleen de boterhammen smakelijker. Ook de jus, het vlees, degroen ten. Uw kookkunst zal extra worden gewaardeerd! uitsluitend geheel dubbel, 22.75, 26.90, 29.75 zuiver wollen merkmantels, 39.75, 49.75, 59.75 restant prijzen 39.75, 42.75, 49.75, 59.50 Grote Levens-, Volks- en Varia Verzeke ring-Mij vraagt voor Goes en omgeving in vaste dienst met verkoopcapaciteiten. Minimum verdienste 300.per maand, borgstelling vereist. Br. onder No. 34176, Reel. Advies en Advert, bur. „Die Haghe" N.V., Plein 11, Den Haag. De te Middelburg en Vlissingen gevestigde Banken sullen op ZATERDAG 31 DECEMBER a.s. voor het publiek Als U er iets bij schenken -wilt Oude Genever vanaf 6,65 per liter en 20 andere merken Cognac's, Citroen, Punche, Likeuren Frambozen en Bessen van Coebergh Alle soorten Wijnen: Bordeaux, Bourgogne, enz, Volzoete Wijnen, prima kwaliteit Samos 2.75, Muscatel 2.80 Rode Spaanse Wijn 2.90 Californische Abrikozen op sap, slechts 2.65 per liter MARKT 25-27 - MIDDELBURG - TEL. 3037 Anno 1869 .mMV Voor al Uw familieberich ten het aangewezen adres: Het „Zeeuwsch Dagblad" 63. Don Q. ichot besloot zich niet in te laten met deze platvloerse ruzie en verwijderne zich van het poortgebouw. Stapvoets reed hU naar de plaats toe, waar de twee gewapende ruiters nog steeds in gesprek gewikkeld waren met de kleine Don Luis. „Gij- hebt niet veel te wensen. Don Luis", hoorde de hidalgo zeggen. „Gij moet met ons mee naar huis. Daarmee basta! Gaat ge niet goedschiks, dan gaat ge kwaadschiks. Maar ge gaal! De tranen sprongen Don Luis in de ogen en hij zei: „ik ben een vrij man en ik zal thuiskomen als mij dat lust! Niemand zal mij ertoe kunnen dwin gen!" „Zwijgt, gij allen!" riep Don Quichot toen uit met harde en duidelijke stem. „Vertel mij precies waarom het hier gaat en ik zal een eerlijk oordeel vellen, rechtvaardig en strikt, zoals het een dolende ridder betaamt!" De twee ruiters werden woedend toen ze de woorden van Don Quichot hoorden. „L-moei jij je er nou maar niet mee!" riepen ze uit. „Wij zijn be diendes van de vader van Don Luis en wij hebben opdracht hem mee naar huis te nemen. Dat zullen wij doen ook en wij zullen ons daarin niet laten dwarsbomen door de eerste de beste dwaze ridder!" Het zal nu iedere lezer wel duidelijk zijn geworden, dat de herberg lang zamerhand veranderde in een soort slagveld, waar iedereen ruzie had met iedereen. Zelfs de anders zo hoogmoedige Sancho Panza bleef daar niet voor gespaard. Dit zat namelijk op dit moment ergens achter de herberg op een omgekeerde emmer en hij keek nieuwsgierig naar de manspersoon, die in de verte naderde, gezeten op een ezeltje. Toen deze persoon dichterbij was gekomen, dacht Sancho: „Deksels! Die snuiter kèn ik! Is dat niet de reizende kapper, van wie ik de reukwatertjes heb gebruikt en op wie mijn baas de betoverde gouden helm van Malle Bruno heeft veroverd!" Sancho bleek gelijk te hebben, want ook hij werd herkend door het brave barbiertje. Het ventje begon tenminste meteen te keer te gaan en riep uit: „Ha! Daar heb ik je eindelijk te pakken, meneer de dief! Betaal mij mijn reukwater en geel mij onmiddellijk mijn scheerbekken terugl Lelijke gannefl" wenst U een goede gezondheid, een best humeur en een nog betere eetlust toe in 1956. Voor de vervulling van deze wensen is een veelvuldig contact met onze Slagerij zeker belangrijk. Wij stellen er prijs op met goed vlees, de fijnste vleeswaren, een prettige, snelle be diening en uiterst populaire prijzen te mogen bijdragen tot de gezondheid en levenslust van uw gezin. LANGE DELFT 57 LANGSTRAAT MIDDELBURG ARNEMUIDEN Algemeen Middelburgsch Ziekenfonds Het bestuur deelt mede, dat door de sterke kosten stijging de premie voor de vrijwillige verzekering in gaande 1 januari a.s., verhoogd zal worden tot 1.80 per week voor personen van 16 jaar en ouder. De reductieregeling voor bepaalde groepen verzeker den blijft voorlopig van kracht. Als inkomstengrens geldt thans een bedrag van 6000 per jaar met aftrek van 150.voor elk kind bene den 16 jaar. „Zeeuwsch Dagblad" telt zijn abonné's met duizenden! Zijt Gij daar ook bij? Officiële Publicatie Gemeente Middelburg Hondenbelasting. Burgemeester en Wethou ders van Middelburg bren gen ter openbare kennis, dat eventuele houders vafl honden dienen te letten op de navolgende voorschrif ten: le. ieder, die bij het begin of in de loop van 1956 één of meer honden gaat houden, moet hiervaii binnen veertien dagen na de aanvang der be lastingplichtigheid aan gifte doen; 2e. van verandering van be stemming van de hond, indien daarvan belas ting naar een hoger ta rief het gevolg is, moet eveneens binnen veer tien dagen, nadat de verandering of bestem ming is ingetreden, aan- fifte worden gedaan; ij verzuim van de on der 1 en 2 genoemde aangifte wordt de na te vorderen belasting met het drievoud daarvan verhoogd; 3e. de aangiften dienen schriftelijk te geschie den aan de Gemeente- Ontvanger, Stadhuisstr. 3, of door invulling en ondertekening van een formulier dat op zijn kantoor gratis verkrijg baar is. Middelburg, 27 dec. 1955. Voor al Uw familieberich ten het aangewezen adres: „Zeeuwsch Dagblad" iiiiimi|iiiiiiiiimiiimi llll ■"illll in ■iiiillllliiiml 1 11 i - - Ook in grote maten

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 6