Koningin reikt vaandel Commando uit aan troepen het BON Nieuws uit de Provincie Chr, Ulo-onderwijzers luidden de alarmklok Feest in Roosendaal SPORT-PROGRAMMA VOOR MORGEN Voetbal „Mannen van de daad, elite van athleten" Volleybal Tafeltennis V. Stemming blijft vriendelijk KERK Abonneer! II nu op »Zeeuwsch Dagblad" Alg. vergadering te Rotterdam 7 holen Uit 2&el<md& ifi&dm Middelburg Goes Vrijdag 23 December 1955 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 5 1 Is winst thuisclub; 2 is winst jezoekers en 3 is gelijkspel). Eerste klasse: ArnemuidenNieuwdorp 1 A.Z.V.V.Krabbendijke 2 W'dijkRillandia 2 V.C.K.Tern. Boys 3 Tweede klasse A: Rillandia IIColpl. Boys II 2 Serooskerke IIKapelle II 3 Nieuwdorp IIWemeldinge II 1 Tweede klasse B: Zeeland Sport VI-Bevelanders 2 R.C.S. IVMeeuwen 1 Middelburg VSerooskerke 2 VeereNieuwland 2 Tweede klasse C: BerenYerseke II 2 KloetingeGoes IV2 ROOSENDAAL, 22 Dec. Een zee van vlaggen, fleurige stellages en een erehaag van 400 schoolkinderen gaven kleur aan het ceremonieel, waarmee Koningin Juliana vanmorgen aan het station te Roosendaal werd begroet bij haar officieel bezoek aan de stad voor de overreiking van het vaandel aan het korps commando troepen. De Koningin nam met haar gevolg plaats in de gereed staande auto's, die het gezelschap in snelle vaart naar de sport velden aan de Zwaanhoefstraat voerden, waar de officiële uitreiking zou geschieden. Op deze terreinen stonden opgesteld drie parate compagnieën en een opleidingscompagnie met de vaandelwacht en de kapel van het re giment Limburgse Jagers. Voor de ceremoniële inspectie boden dochtertjes van de wnd. commandant en van een sergeant de Koningin bloemen aan. Daarna trad de vaandel- wacht voor H.M., waarop de korps commandant het op de bajonet van 't geweer bevestigde fanion in ontvangst nam en neerlegde op de twee diepte- trommen. Vervolgens werd door H.M.'s adjudant het Kon. Besluit voorgelezen waarin werd vastgesteld, dat als op richtingsdatum van het korps zal gel den 22 Maart 1952, de datum waarop voor de Nederlandse militairen die tot nr. 2 Dutch Troop 10 interallied com mando behoorden, het verband met de brigade „Prinses Irene" ophield te bestaan. Voorts werd vastgesteld, dat het corps een nieuw vaandel zal ontvan gen met de opschriften: Arakan 1944, Arnhem 1944, Nijmegen 1944, Eindho ven 1944, Vlissingen 1944 en Westka- pelle 1944, zijnde wapenfeiten van de commando's. In het K.B. staat nog ver meld, dat het thans in bezit van het korps zijnde fanion, dat eertijds in Engeland werd geschonken door Prins Bernhard en waarop dezelfde wapen feiten zijn vermeld, bewaard zal blij ven in het Nederlands legermuseum „Generaal Hoeffer". REDE VAN DE KONINGIN De Koningin zei o.m.: „Het is mij een voorrecht u vandaag een vaandel uit te reiken. Ik weet, dat ik dit doe aan mannen van de daad, tevens een elite van athleten. Van hen wordt ge vergd het nuchtere kennen van een si tuatie en het opgewassen zijn tegen schier iedere situatie. De verantwoordelijkheid voor de bevelvoering en de uitvoering der be velen is zeer groot. Het commando vraagt persoonlijk formaat en de uit voering daarvan zelfbeheersing. Ook wordt er innerlijk evenwicht van ieder uwer gevraagd naar lichaam en geest. Veel wordt van uw wil geëist, maar uw wil verlangt dan ook de volmaakte discipline van uw lichaam. Soms wordt de zwaarste taak aan u opgedragen. Hoe groot is dan ook de uitwerking geweest van het volbrengen van de aan uw commandotroepen gestelde eisen. Uw vaandel legt daarvan getui genis af. Onvergetelijk was uw aandeel in de bevrijding van ons land. Het geschied de ook in de strijd tegen het water, onze oude, maar toch geliefde vijand, Of ook gehate vriend, waarbij het uw troep gegeven werd veel leed te voor komen of te verzachten. Uw vaandel zal u en hen, die na u deel van de commandotroepen zullen uitmaken, herinneren aan de hoge eis, waaraan gij wilt gehoor geven. Deze is een roep, die steeds beantwoord wordt door u en die u voorgingen en die na u zullen komen in waarachtig streven naar de hoogste zelfverzaking zonder zelfoverschatting, want zelf overschatting is een uitwas, die leidt naar avontuur en tenslotte ten val brengt. Maar zelfverzaking voert tot de glorie van de overwinning van de lagere aandriften door de hogere. Moge dit vaandel u het symbool zijn van de beste idealen, die leven in het Nederlandse volk". OVERHANDIGING Sgt.-maj. G. P. Ubbels, die aan vier van de zes acties van het korps heeft deelgenomen, was uitgekozen om H.M. het vaandel te overhandigen. Zij droeg het over aan overste De Bruin, waarna Op het jeugdsportterrein in Roo sendaal heeft H.M. Koningin Juli ana een vaandel uitgereikt aan het corps commando troepen. Foto links: H.M. draagt het vaan del over aan de commandant van het K.C.T., luitenant-kolonel P. de Bruin. Foto rechts: Na de vaandel uitreiking begaf de landsvrouwe zich naar het oude raadhuis van Roosendaal, waar het R.K. Man nenkoor „Concordia" H.M. een zanghulde bracht en waar, nadat enkele genodigden aan de Konin- ging waren voorgesteld, de lunch werd gebruikt. H.M. betreedt hier over vendels, uitgelegd door ven- delzwaaiers van de „Trommelae- ren van Roessendaele", het raad huis, nadat twee andere „Tromme- laeren" haar bij aankomst met hun vendels een groet hadden ge bracht. het Wilhelmus werd gespeeld en de ban gesloten. Nadat overste De Bruin het vaandel had overgereikt aan vaan deldrager adj. P. Vermeer, eveneens een oud-strijder, marcheerde de vaan delwacht stram voor de opgestelde compagnieën langs, die het geweer presenteerden. H.M. betrad daarop het kleine po dium om het défilé der troepen gade te slaan. Kapelle—S.V.D. KatsWissekerke Tweede klasse D: Mevo IIIBrouwershaven II Tweede klasse E: SpuiDriewegen HoekTern. Boys II Tweede klasse F: Zaamslag II—A.Z.V.V. H JUNIOREN Yerseke BIRillandia BI Groep B: EVVC 3Zuidwesters 2; Marathon 2—MVC 2; MVC 2 MVC 3. Groep A: EVVCMarathon; Ma rathonEWC 2. (27 tot en met 31 Dec.) 4e klasse: Sorry 4Will van Zoelen 4; Be Fair 3—MTTC 2; Spirit 3—VSV 3; Wilno 4—Will van Zoelen 4; Sorry 4RTC 2. SLOTKOERSEN AMSTERDAMSCHE EFFECTENBEURS medegedeeld door de AMSTERDAMSCHE BANK N.V., GOES. 3%% N. 1953 10054 3-3% N. '47 99 3% Doll.l. '47 9554 3% Inv. Cert. 9954 3% N. 1982-64 9954 3% Grootb. '46 97 Cultuurbank 8354 Nat. Hdlsbk 162 Ned. Hdlsmij. 250 A.K.U. 34314 B. Jurg. 304 Berk. Pat. 188 Calvé Delft Fokker Gelder Zn. Kon. Hoogo. Ned. Ford N. Kabelf. Phil. Gloeil. Dito 6% pref. 20454 Unilever 38254 Wilt. Fijen. Bill. I rubr. Bill. II rubr. 353 Dordtsche P. 679 Dito 7% pref. 679 K. Olie 100 65454 K. Olie 1000 65334 317 327 38054 480 305 36054 10055 99 9554 9954 9954 97 8354 164 250 34554 307 188 322 327 26854 385 48654 305 36144 20454 38444 265 34854 68554 68554 660 66054 13754 137 1050B 1053B 180 180 91L 59L 181B 6554 20754 205 20654 196 Amst. Rub, Moeara En. Band. Rub. Kend. Lemb. O. Java Rub. □e Oostkust 3erbadjadi Holl. Am. L. K.J.Ch. Ptvrt Kon. Boot Kon. Pktvrt K. Rott. Lloyd 185 N. Schrt U. 19554 Oram. Schvrt 26054 Stvrtmij Ned. 19655 H.V.A. 14954 Java Cult. 8254 N.I.S.U. 104 Vorstenlanden Ver. Deli Mij. 15054 Senembach Müller Co. 26754 Amst. Bank 33254 Esc. Bank Rott. Bank Tw. Bank N.B. Aniem Overz. Gas 200 26654 257 9254 192 58L 181 6554 21044 205 20855 20254 185 19654 263 19754 19454 8254 104 5454 152 107. 26954 33434 26854 25854 93 19154 Born. Sum. 13044 Internatio 159 Am. Motors 854 Am. Radiator 2354 Am. Smelting 50 Anac. Copper 7254 Bethl. Steel 16354 Chrysler Ford Canada Gen. Motors Int. Nickel Kennecott Rep. Steel St. Brands U.S. Steel North Am. C. Cities Serv. Cont. Oil Midc. Oil Phil. Oil Shell OU Tidewater Baltimore Ches. Ohio Miss. K. Tex. N. York C. Pennsylvania 2654 Can. Pac. 3354 8954 13754 8334 12054 4854 3754 5754 99 13154 15854 854 2354 50 73 16454 9034 14054 8334 122 4954 3754 5754 60 101 80 625.4 6554 3354 49 5354 48J4 5354 45 2654 3354 AMSTERDAM, 22 December Ook vandaag is de activiteit ter beurze gering geweest, doch de stemming was over het algemeen goed te noemen. Bij de inter nationale soorten onderscheidde Kon. Olie zich. Gestimuleerd door de hogere notering in Wallstreet trok het hoofd fonds circa zeven punten aan tot 66054. Unilever en A.K.U. verbeterden circa drie punten en Philips was ruim een punt ho ger. Ook de scheepvaartsector gaf vanmid dag over het algemeen verbeteringen te zien. Hier trok vooral K.P.M. de aan dacht. Dit fonds noteerde gisteren 354 punt lager, maar wist dit verlies geheel weg te werken; vanmiddag steeg de koers van 196 tot 202. De overige soorten één twee punten hoger. Op de cultuurafde ling wilde het aanvankelijk niet erg vlot ten, maar later trokken de noteringen hier toch iets aan. H.V.A. en Amsterdam Rubber sloten onveranderd en Ver. Deli was een puntje hoger. Guldensbeleggin gen stil en ruim prijshoudend. Vandaag staat de inschrijving open op 25 mil- lioen 354 pCt 10-jarige obligatiën van de Export Financierings Mij. De belangstel- Bewogen betogen en motie en Ned. Herv. Kerk Beroepen te Noord- en Zuid-Scher mer en Oterleek W. Janssens, vicaris te Amsterdam-W., die voor deze be roepen bedankte. Aangenomen naar Zwaagwesteinde H. B. Oosthoek, vicaris te Creil. Geref. Kerken Beroepen te Kamerik C. Honig, cand. te Amsterdam. Geref. Gemeenten Aangenomen naar Borssele M. Heer- «chap te Corsica (Amerika). ONDERWIJS ST. ANNALAND. Met ingang van 1 Januari 1958 is benoemd tot onderwijzer ui vaste dienst aan de School met de Bij- Del de heer R. Weijler te Dinteloord. U onfvangl dan de krant gratis tot 31 Dec. 1955 Vult onderstaande bon in en zendt deze naar ..Zeeuwsch Dagblad", afdeling abonnementen, Lange Vorststraat 90, Goes. Dit uitknippen en opzenden U gelieve mij te noteren als abonné op „Zeeuwsch Dagblad". Naam Adres Woonplaats Ik wil het abonnementsgeld betalen per week/maand/kwartaal. Doorhalen wat niet gewenst wordt. Tot en met 31 December ontvangt U dan Uw dagblad gratis. (Van onze §-redacteur) «OTTERDAM, 23 Dec. „Het Ulo wordt bedreigd, het Ulo is in gevaar!" Deze alarmerende geluiden werden ge hoord op de alg. vergadering van de Vereniging voor Chr. Mulo, gisteren en heden te Rotterdam gehouden. Zowel de voorzitter als verscheidene afge vaardigden tekenden met schrille kleuren de gevolgen van de uittocht van bevoegde krachten bij de Ulo-scho len. Juist de mensen met M.O.-acten, die vanouds de ruggegraat vormden van het Ulo-korps, en de bezitters van de steeds schaarser wordende wis- kunde-acten, vertrekken naar het mid delbaar en het technisch onderwijs. Daar kunnen zij met dezelfde bevoegd heden veel meer verdienen. De enige remedie is dan ook volgens de spre kers een grondige salarisherziening voor het Ulo, waarbij de salarisschalen geheel worden los gemaakt van die bij het lager onderwijs. De heer A. van Os, voorzitter van de Amsterdamse afdeling, wist wel op de beste wijze het klavier der volkscon- ciëntie te bespelen. In een gloeiend be toog, tekende hij de noodtoestand der scholen en de groeiende ontstemming bij de nog trouw gebleven leerkrach ten. Spr. besloot zijn betoog met de voor lezing van een motie waarin een drin gend beroep op de regering wordt ge daan, de onderwijzers bij het ULO recht te doen wedervaren door hun een salarisverhoging te geven, gelijk waardig aan die voor het Uitgebreid Technisch Onderwijs. Het bestuur stelde zich achter de mo tie, die aan de minister van onderwijs en aan de leden der Staten-Generaal zal worden toegezonden.- Raad Vrijdag bijeen Vrijdagmiddag a.s. komt de raad bijeen. O.m. worden de begrotingen aangeboden, terwijl er ook een voorstel is tot aan koop van het bedrijf van de Gebrs. S. en P. Potter aan de Hofstraat. Kerstavond N.C.V.B. Onder leiding van mevr. A. van Stee- Deurloo werd de jaarlijkse kerstavond van de N.C.V.B. gehouden. In een kort openingswoord sprak de presidente en kele woorden ter nagedachtenis van het overlijden van de secretaresse, mevr. J. A. van den Berg-Pleune. Hierna werden aan de leden de kerstpaketjes, bestemd voor de ouden van dagen, uitgereikt. Na de pauze werd een kerstliturgie verzorgd. ling voor deze kortlopende lening was zeer groot, zodat het toewijzingspercen tage wel weer gering zal zijn. Prolongatie 254 pCt. Kerstavond V rouwenvereniging Onder leiding van mej. Roeda hield de Geref. Vrouwenvereniging „Rondom Gods Woord' in het jeugdgebouw haar Kerstavond. Mevr. Louisse vertelde een kerstverhaal en mevr. Labruyere-David- se droeg enige gedichten voor. Aan het declamatorium „Een Kind is ons gebo ren" werkten alle leden mee. Succes fotowedstrijd De heer C. W. Priem heeft een prijs gewonnen in. de wedstrijd voor amateur fotografen van de E55. Hij ontving een waardebon van f250. Kerstavond Stichting Walcheren De Maatschappelijke Werksters en Ge zinsverzorgsters van de Stichting Wal cheren hielden een bijeenkomst die in het teken stond van het naderend Kerst feest. Als genodigden waren o.a. aanwezig de Moderamenleden van de Stichting met hun dames. De Maatsch. werkster mej. W. J. Sin- ke had de leiding. Er werd een Kerstliturgie verzorgd en mej. C. Boogaard las een Kerstverhaal voor van Anne de Vries getiteld: „Het raadsel der liefde". Verder was er een eenvoudige kerstmaaltijd die aangeboden werd door de Maatsch. Werksters en Ge zinsverzorgsters. Deze ontvingen op hun beurt van het bestuur een bundeltje Kerstgedichten. Ds L. H. W. Theunissen, voorzitter der Stichting, sprak een slot woord. Benoeming In verband met de uitbreiding van het Maatschappelijk Werk, werd door de Stichting Walcheren voor Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging op het platte land van Walcheren, per 1 Januari 1958 benoemd tot Maatschappelijk Werkster mej. A. Pieperink te Leiden. Schaakgongwedstrijd Woensdagavond was door de Perso neelsvereniging der PZEM in de kof fiekamer van het kantoorgebouw aan de Poelendaelsesingel een schaakgong wedstrijd georganiseerd. Aan 9 borden werden door drie groepen van 6 perso nen strijd geleverd. Voor de winnaars waren enkele prijzen beschikbaar ge steld. Het was een zeer geanimeerde wedstrijd, die onder leiding stond van de heer W. Flissebaalje. ST. LAURENS Benoeming aangenomen. De heer A. Simonse Lzn. (A.R.) heeft zijn benoe ming tot raadslid in de aanstaande vaca ture van de heer P. Boon Sr. aangeno men. ANNA JACOBAPULDER Kinderfeest. In de Geref. Kerk is een knderkerstfeest gehouden o.l.v. ds K, Smit. Nadat mevr. Bremmer uit Numans- dorp een kerstverhaal had verteld, voer den leerlingen van de hoogste klassen 'n Kerstdeclamatorium op. Collecte. De collecte voor de Stichting Chr. Blinden „De fakkels bijeen", heeft opgebracht f43.88. ST PHILIPS LAND Kerstviering Chr. Boerinnen. De plaat selijke afdeling van de Chr, Boerinnen en Plattelandsvrouwen heeft een mooie Kerstavond gehouden, waarbij een Kerst inleiding, zang, declamatie en een decla matorium naar voren werden gebracht. De opkomst was groot. Acht dames gaven zich op als lid. ARNEMUIDEN Bazar. Zaterdagmiddag 2 uur zal in de openbare school de bazar ten bate van het instrumentenfonds van „Arne's Ge noegen" officieel worden geopend. De bazar is niet alleen Zaterdag, maar ook Maandag a.s. geopend. Kerstavond. Onder leiding van mej. E. Boon hield de Geref, Vrouwenvereniging NAGEKOMEN AÜVERIENTIB Heden overleed plotseling onze geliefde vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder JOHANNA VAN ZWEDEN, geb. Polderman, in de ouderdom van 78 jaar. Namens de familie: P. VAN ZWEDEN Goes, 22 Dec. 1955. Heernisseweg 130. „Wees een zegen" haar kerstavond. Ge- voor de ouden van dagen uit deze ge declameerd werd „Een Kind is ons ge boren"; na de pauze vertelde mevr. Boone-de Hamer een kerstverhaal, waar van tevens enkele gedichten gedecla meerd werden. Voorts werden in samenwerking met de Geref. M.V. kerstpaketten bijeen ge bracht, welke paketten voor de kerstda gen bij de zieken en ouden van dagen zullen worden rondgebracht. Duivententoonstelling. De P.D.V. „De Voorwaarts" organiseerde een tentoon stelling, waarvoor 260 duiven werden in gezonden. Keurmeester was de Roverts uit Utrecht. De uitslag was: Oude dof fers: 1. C. v. d. Graaf; 2. H. de Nooijer; 3. M. van Belzen. Oude dulvinnen: 1. M. v. Belzen; 2. M. Schroevers; 3. A. de Rid der. Jarige doffers: 1. M. v. Belzen; 2. P. Meertse; 3. B. van Belzen Azn. Jarige duivinnen: 1. M. van Belzen; 2. M. van Belzen; 3. D, C. van Dalx. Jonge doffers: 1. Jac. de Meulmeester; 2. J. Siereveld; 3. H. de Meulmeester. Jonge duivinnen: 1. M. van Belzen; 2. Jac. de Meulmeester; 3. C. v. d. Graaf. Mooiste doffer was van C. v. d. Graaff, mooiste duivin van M. v. Belzen, mooiste duif tentoonstelling van M. v. Belzen. AXEL Geslaagd. Aan de Technische Hoge school te Delft is geslaagd voor het in genieursexamen voor werktuigkundig in genieur, de heer J. Schieman. BIEZELINGE Kerstmiddag ouden van dagen. Uit gaande van de Ned. Herv. Kerk is Woens dagmiddag in de consistorie der Ned. Herv. Kerk een Kerstmiddag gehouden meente. De leiding berustte bij ds D. Schneider. Mevr. Schneider vertelde een verhaal en een koortje zong kerstliede ren. Ook werden alle aanwezigen getrac eerd. BRUIN1SSE KerstwQdingsmiddag. Voor en door de leden van de bejaardensociëteit kerstwijdingsmiddag gehouden, die door de Herv. predikant, ds Van den Brink, werd geopend. Na de kerstliturgie zong de meisjes vereniging „Wees een zegen" enkele liederen, las mevr-. Van den Brink een kerstverhaal voor en declameerde mevr. IJzelenberg-Olree 'n gedicht. Tot slot bracht de heer L. van der Weele hartelijk dank voor alles wat in het af gelopen jaar in het belang van de ouden van dagen was gedaan. Raad Vanavond zal de raad in open bare vergadering bijeen komen. De agen da vermeldt o.m. een voorstel tot deel name aan de gemeenschappelijke rege ling Zeeuwse Muziekschool, terwijl de bestekken voor de rioleringsplannen '66 en de daarmee verband houdende be strating eveneens zullen worden bespro ken. s-GRAVENPOLDER Gemeenteavond. Onder leiding van ds J. H. Kluiver werd in „Ons Dorpsleven" een Herv. gemeente-avond gehouden om te luisteren naar de heer J. Louwerse, voorheen alhier woonachtig, theologisch candidaat, die vertelde over zijn verblijf van tien maanden in Schotland, waar heen hij voor de Wereldraad van Kerken werd uitgezonden. Er volgde een prettige bespreking. HEINKENSZAND Kerstavond N.C.V.B. Onder leiding van mevr. Kouwenhoven hield de plaatselijke afdeling van de N.C.V.B. haar jaarlijkse kerstavond. Er werd een kerstliturgie verzorgd, er werd gezongen, er was een tractatie en er werden enkele kerstge dichten voorgedragen. Kiesvereniging. De A.R. Kiesver. „Dr Colijn" kwam bijeen onder voorzitter schap van de heer M. C. de Leeuw. Voor de komende Tweede Kamerverkiezingen werd een groslijst samengesteld, waarna de heer M. Zuidweg een inleiding hield over „Waarom ben ik gereformeerd?" KAMPERLAND Hartverlamming. Een dezer dagen ging de timmersmansknecht A. Barentsen na zijn werkzaamheden een kort bezoek brengen aan familieleden in de Rippol- der. Toen hij om half twaalf nog niet te rug was, stelde men een onderzoek in en na enige tijd vond men zijnontzielde lichaam in een droge sloot in de Molen weg; h(j was door een hartverlamming getroffen. Kerstavond. De afdeling der N.C.V.B. hield onder leiding van mevr. Klap-Breel haar kerstavond. Na afhandeling van de huishoudelijke zaken lazen mevr. Van Kerstavond Geref. J.V. en M.V. De Geref. J.V. en M.V. hebben een ge combineerde Kerstavond gehouden. Het programma bestond uit een Kerstliturgie een inleiding van Dries Vingerling over de betekenis van het Kerstfeest en een Kerstverhaal, dat werd voorgelezen door Truus van Rijswijk. Geslaagd Aan de Eerste Nederlandse Slagers vak school te Utrecht slaagden voor het vak diploma de heren H. C. van Sabben en J. A. M. van Stee. Kerstmiddag Onder leiding van mevr. Op 't Hoff- Frederiksen werd de jaarlijkse Kerst middag gehouden van de Chr. Boerinnen en Plattelandsvrouwenbond afd. Zuid en Noord-Beveland. Voor de pauze werd een liturgie afge werkt en na de pauze sprak mevr. M. van Spronsen-Taal te Goes over het on derwerp „Kerstfeest in de Wereld en Lectuur". De spreekster werd hartelijk dank gebracht voor haar boelende lezing. Ook het koortje, dat enige kerstliederen ten gehore had gebracht, werd dank ge bracht. De pianiste, mej. I. de Mey, wer den bloemen aangeboden. der Heijde-de Regt en mevr. Verburg- Reijnhoudt een kerstverhaal voor. Deze verhalen werden afgewisseld met zang. Na afloop werden aan de „weduwen en eenzamen" kerststukjes uitgereikt. Ingezonden Mededeling (Adv.) het heste der betere horloges In duurzaamheid onovertroffen in prijs binnen Uw bereik. Firma T.FABÊRIJ DE JONGE Juwelier Anno 1834 Horloger LangeKerkstraat 30, Goes

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 5