Ik stond als 'Heilsoldaat' op wacht bij een Kerstpot dakota Vee verbeurd verklaard wegens poging tot smokkel Discussie in Kloetingse raad over uitbreiding financiële commissie Herv. Gemeente te Schoondijke viert bijzonder jubileum En schaamde mij diep voor U.... en voor mijzelf.... Vrouw op Rijksweg door auto gegrepen Tof heil der mensheid in de kou.... Kinderachtig en twee weken in de cel Geen geheimzinnigheid rond waterwegen en Deltaplan Waar moet O.L. school te Borssele komen 1 Bijzonder goed jaar voor „S.S.Z," Extra-treinen tijdens de Kerstdrukte Subsidie voor biblotbeek Herv* Gemeente Molen te 's-H. Arendskerke wordt gerestaureerd Klokluiden bij huwelijksplechtigheden Christus Geboorie'' Waar zijn onze schepen Vrijdag 23 December 1955 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 2 Best kans, dat U het was, die mij geen blik gunde, toen ik gistermiddag bij één van de Leger des Heils-kerstpotten stond te klappertanden. Voor een uurtje speelde Uw verslaggever „pot- wachter om zelf eens te ervaren, hoe de voorbijgangers zouden rea geren. Om de waarheid te zeggen, net is me verschrikkelijk tegen gevallen. U hebt me letterlijk en figuurlijk in de kou laten staan Naast me bij de kerstpot stond de jongen van veertien. Af en toe blies hij Vervaarlijk in zijn handen, die me blauw en verstijfd toegrijnsden. Vlak achter ons was het hotel, dat enorme lichtgolven door de vensters uitbraakte. Bezoekers renden in en uit, meest zakenmensen. Best plaatsje heb je uitgezocht. Valt tegen, meneer. Geven ze niet veel? Met een teer glimlachje, waarachter een jeugdige levenswijsheid schuil ging, vergoelijkte de knaap: „Ach, die eren hebben het druk met zakendoen. Vlak voor de Kerstdagen, begrijpt U.." Ja juist, vlak voor het Kerstfeest.. Maar die heer in het zwart, die nu al verschillende malen voor onze pot heen-en-weer was gelopen, kennelijk wachtend op een bus, had toch tijd ge noeg, zou ik denken. „Heeft die al. Weer die eufemistische stem: Weet U wat het is. Die heren geven wel aan de deur, maar niet op straat. Dat vinden ze zeker kinderachtig.... Maar vrouwen en kinderen geven eer der iets. Klasgenootjes Als om deze zin te onderstrepen, stapte juist een dame, van omstreeks dertig, van haar fiets en frommelde •en biljet door de gleuf. „Koud hè?" Ja mevrouw, vooral als je stil staat. „Gaat het goed met de inzame ling?" Een warm gevoel doorstroomde eensklaps onze ledematen. Tjonge, iemand die zowaar belangstelling toon devoor ons.Heilsoldaten". Twee bakvisjes trippelden voorbij. Een van de meisjes gluurde langs haar vriendin naar ons kerstboompje en paar de pot. Zou ze wat willen geven? Toen zag ze óns staan. Met een on vriendelijke grijns trok ze haar ver kouden neusje op voor mijn makker, die een gevoel van teleurstelling niet geheel kon verbergen. ,,'t Zijn grieten uit m'n klas." Niet leuk hè? Ja, er is moed voor Sodig, om openlijk voor je overtuiging it te komen", geef ik toe. Want heb ik niet diep in m'n binnenste een he vige angst, dat de voorbijgangers me voor een echte Heilsoldaat zullen aan zien? De reactie van de jongen frap peert me. „Er is helemaal geen moed voor nodig." Hèèè??? „Neen, alleen geloof." Toen heb ik me even geschaamd voor deze jonge Christen (met de daad!), die nog geen jaar geleden in een Youth for Christ samenkomst niet alleen zijn hand opstak, maar ook na- êien actief voor de Meester van zijn euze is gebleven! Op z'n teentjes Bij de tweede kerstpottrof ik een Same van middelbare leeftijd, gekleed l Heilsuniform. Warm had zij het na- rurlij k ook niet, want haar wieg had nder de palmen van het mooie Indië gestaan, toen het nog „Indië" was. Haar man ligt daar nu begraven. Sa- êtnen met haar kinderen keerde zij naar Holland terug en ondanks de vele teleurstellingen ls zij gelukkig en tevreden. Met het pensioentje en met e tijd, die ze tot heil van de mens- eid mag besteden. Een paar jongetjes bleven staan en keken naar de vrouw in uniform. „Zie die jochies eens naar me kijken, mijnheer. Ze hebben natuurlijk nog nooit een bruintje als Heilsoldaat ge- zic Ze moet er hartelijk om lachen. Du—lfde hartelijkheid zal het zijn, die Ingezonden Mededeling (adv.) TOSCA Parfum TOSCA Eau de Cologne TOSCA Crème TOSCA Poeder Er is sortering bij fa -m erie Ca ''n lemen KLOKSTRAAT 4 GOES „THOOLSE" BOTSING BERGEN OP ZOOM, 22 Dec. Van morgen kwam een vrachtauto bestuurd door D. L. uit St Annaland in botsing met een personenauto van v. B. uit Stavenisse. De eerste wagen stond bij de smid geparkeerd en moet te laat door de andere bestuurder opgemerkt zijn. Aan beide wagens ontstond materi ele schade. Er deden zich geen persoon lijke ongelukken voor. haar zo spoedig in Zeeland heeft doen „thuis" voelen. Want ze woont en werkt hier met plezier. „Als je jezelf maar éérst geeft.is haar remedie. Ontroerd keek ze toe, hoe even later een peuter van nog geen vier jaar helemaal alleen achter ons langs naar de kerstpot dribbelt, op z'n teen tjes gaat staan, een cent in de gleuf stopt en verschrikt door het gerin kel hard wegholt naar de overkant. „Kijk, meneer, zoiets doet je weer echt goed." Dankbaarheid Toen kwam de Majoor, om eens te kijken, wat zijn pseudo-Soldaat er van terecht bracht. Tot onze grote vreugde, bleken er toch nog wel zoveel milde gevers (of waren het alleen geefsters?) te zijn ge weest, dat het bedrag van vorig jaar was overschreden. En een dergelijk geluid klonk uit alle Zeeuwse steden, waar de kerstpotten hebben gestaan: Middelburg, Goes, Vlissingen, Zierik- zee, Terneuzen en Yerseke. „Maar dat is ook nodig", aldus de Majoor, „want dit jaar hebben we meer mensen op ons lijstje staan dan voorheen." Er zijn nog zoveel oudjes, die in alle stilte en vergetelheid een kommervol bestaan leven. Ook die „stille armen" worden op Kerst avond verrast met een pakket; een gebaar van medeleven, dat een men senziel doet voelen: ook aan mij wordt gedacht. „Weet U, wat zo heerlijk is", ver volgde de Majoor, „dat onze mensen dikwijls zulke goede gesprekken mo gen hebben met voorbijgangers. Juist bij die kerstpotten".... Hoewel Uw verslaggever meende en nog steeds is hij daarvan overtuigd dat er veel meer mensen bij zo'n kerstpot moesten blijven stilstaan, toch is er bij het Leger des Heils grote dankbaarheid en vreugde, dat het heilswerk kan worden voortgezet. En in vele Zeeuwse gezinnen, waar armoede, ziekte of eenzaamheid liun domper hebben gezet, zullen op Kef st avend honderden harten en hartjes in die blijdschap en dankbaarheid delen. FRISO. (P.S. Mocht U zich gedrongen voelen, Uw steentje alsnog te moeten bijdragen, denkt U dan even aan de gironummers van het Leger des Heils: Middelburg 440013, Goes 510393, Vlis singen 440492, Zierikzee 378335, Ter- neuzen 358536, terwijl in Yerseke en Goes a.s. Zaterdag de kerstpotten nog staan). Veehandelaar uit Hontenisse kreeg zware straf 's-GRAVENHAGE, 23 Dec. De Economische Kamer van het Gerechts hof in Den Haag heeft de veehande laar P. G. M. uit Hontenisse veroor deeld tot een gevangenisstraf van zes weken, waarvan vier voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar, en aftrek van voorarrest. Voorts werden 22 st. vee en een vee-auto verbeurd ver klaard. Een zelfde straf was M. reeds opgelegd door de Politierechter te Middelburg. M. was tot deze straf veroordeeld, omdat hij een poging tot smokkel zou hebben gedaan. Van deze poging werd hij verdacht, omdat twee kom miezen hem in de nacht van 6 op 7 Augustus hadden aangehouden toen hij van zijn boerderij Vertrokken was met een anto, waarin negen vaarzen en dertien kalveren waren. Kort voor zijn aanhouding was een bekende smokkelaar bij M. op be zoek geweest. MERKEN VERWIJDERD Het verweer van M., dat het vee in zijn auto bestemd zou zijn geweest voor de verkoop op de markten van Aardenburg en Oostburg, werd door het hof niet aanvaard. Als verzwaren de omstandigheid had de procureur- generaal, die op 8 December een eis 's-GRAVENHAGE, 22 Dec. Minis ter-president Drees beeft in antwoord op de algemene politieke beschouwingen in de Eerste Kamer medegedeeld, dat er niets geheimzinnigs zweeft rond de wa terwegenkwestie en het Deltaplan. Er is natuurlijk overleg met België, omdat hierbij Belgische belangen zijn gemoeid. Belgische Ingenieurs maken zelfs de proeven mee in het Waterloopkundig La boratorium. Dat is zuiver een kwestie van goede nabuurschap. Dr Drees was van oordeel, dat Neder land internationaal bepaald sterk staat. Economisch hebben wij verder vaste grond onder de voet, de werkloosheid is verdreven en de gezondheidstoestand van ons volk is uitstekend. Daartegen over staan schaduwzijden, zoals de wo ningnood en de achtergebleven groepen. De kansen op een wereldoorlog zijn sterk afgenomen, juist door de ontwikkeling van de nieuwe wapens. Van een verslap ping van de activiteit van het Kabinet in het gezicht der verkiezingen heeft dr Drees niets gemerkt, integendeel. Ten aanzien van de hoge Rijksuitga ven merkte de minister-president op, dat het Kabinet bij nieuwe wetsontwerpen soms tegenover de Kamer met de rug te gen de mnur staat om zich te verdedigen tegen steeds verdergaande financiële eisen. Het is vaak het parlement, dat meer geld wil uitgeven dan het Kabinet, aldus dr Drees, die niet veel voelde voor een parlementaire enquêtecommissie voor 't financiële en personeelsbeleid. Op 10 Ja nuari a.s. zal de Kamer de algemene fi nanciële beschouwingen houden. Hoofdcommissaris Kaasjager gaat heen AMSTERDAM, 22 Dec. Bij KB. van 19 December is aan de hoofdcommissaris van politie, de heer H. A. J. G. Kaasja ger, met ingang van 16 Juli 1956 op eigen verzoek eervol ontslag verleend onder dankbetuiging voor de vele en belang rijke door hem verleende diensten. De heer Kaasjager, die in Januari 1946 tot hoofdcommissaris werd benoemd, wordt op 11 Juni a.s. 65 jaar. Wie hem zal op volgen is nog niet bekend. formuleerde, gelijk aan de uitspraak van vandaag, aangevoerd, dat de mer ken uit de oren van de vaarzen en koeien verwijderd waren, zodat de herkomst van het vee niet was vast te stellen. De raad is het er nog niet over eens BORSSELE, 22 December In de raadsvergadering, die onder voorzitter schap stond van burgemeester P. J. Do- minicus, werd uitvoerig gediscussieerd over de plaats waar de niéuwe O.L.- school zal kunnen worden gebouwd. Ged. Staten hadden in overweging gegeven de school te bouwen op een weiland aan de Westsingel (in pacht bij de beer C. van der Velde) en eigendom van de Ned. Herv. kerk. De raad kon zich daarmee niet verenigen. Op het sportterrein zal de school evenmin kunnen worden gebouwd. B. en W. zullen zich inzake deze kwestie in verbinding stellen met de Prov. Plano logische Dienst. Wat de huizenbouw be treft werd medegedeeld, dat het niet on waarschijnlijk is, dat volgend jaar over meer bouwvolume kan worden beschikt. Men zit echter met de moeilijkheid, dat er niet voldoende bouwgrond is. Medege deeld werd, dat er pogingen ln het werk zullen worden gesteld om het sportterrein in orde te maken. MIDDELBURG, 22 Dec. Het jaar 1955 zal in de annalen van het comité „Sport Stennt Zonneveld" geboek staafd worden als een jaar van buiten gewoon veel medeleven, een jaar, waarin „S.S.Z." weer meer bekendheid kreeg en bovenal meer waardering.- Er werd niet minder dan f 4500, „bijeengesport". Het ligt in de bedoeling in de loop van Januari een geloidsfilmprojector die dankzij de medewerking van de Stichting „Nieuw Walcheren" kon worden aangekocht en die zowel voor ontspannings- en onderwijs doeleinden kan worden gebruikt, aan te bieden. Van de dit jaar bijeengebrachte gel den zal een complete, centraal te be dienen radio-apparatuur met ver sterker, platenwisselaar, microfoon, luidsprekers en platen worden aan geschaft. HOUTZAGER MOET DRIE VINGERS MISSEN RILLAND, 22 Deo. De heer J. Wal raven, die behulpzaam was bij het ma chinaal houtzagen, had het ongeluk met zijn rechterhand in aanraking met de zaag te komen. Het gevolg was, dat drie vingers werden afgesneden. Het slacht offer werd naar het ziekenhuis te Goes overgebracht. Stationschef te Middelburg UTRECHT, 22 Dec. De heer A. C. H. Kretz, werkzaam als chef van het stationskantoor in Roosendaal is per 1 Januari benoemd tot stationschef 2e klasse te Middelburg. GOES, 22 Dec. Op de Rijksweg tussen Kruiningen en Krabbendijke, ter hoogte van Luchtenburg is heden avond omstreeks half acht Mevr. S.-J. uit Waarde door een bestelwagen uit Rotterdam, bestuurd door L. W., aan gereden. Zij werd met een enkelbreuk naar het ziekenhuis te Goes vervoerd. Het ongeval geschiedde doordat zij achter een bus om, waaruit zij was ge stapt, de rijksweg overstak. Zodoende bemerkte zij de naderende auto te laat. UTRECHT, 22 Dec. De N.S. delen mede, dat op Dinsdagochtend 27 De cember in de eerste uren na zeven uur de kans bestaat, dat niet in alle trei nen voldoende plaats zal zijn. In die uren moeten namelijk de militairen die met Kerstverlof zijn geweest per trein nagr hun garnizoenen worden terug gevoerd. Overigens zullen op 24, 26 en 27 De cember voor het burgervervoer tal rijke extra treinen rijden. De dienstregeling van een aantal de zer treinen is in de reisgids tussen vet te lijnen opgenomen, de overige trei nen als voor- of volgtreinen kort voor of na treinen van de gewone dienst regeling. Raad te 's-H. Abtskcrkc 's-HEER ABTSKERKE, 22 Dec. In de hedenmiddag gehouden raads vergadering is besloten het magazijn en de inventaris te verzekeren tegen brand- en vliegtuigschade. Voorts werd subsidie verleend aan de biblio theek van de kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente, alsmede aan de Stichting Nat. Rheumafonds. Verder werd be sloten toe te treden tot de gemeen schappelijke regeling betreffende de behandeling van gemeentelijke perso neelsaangelegenheden. Tenslotte werd de bouwverordening gewijzigd met daarin op te nemen voorschriften in zake de bouw van schuilplaatsen en de leden van de woonruimtecommissie werden herbenoemd. Als subsidie-aanvragen worden goedgekeurd 's-H. ARENDSKERKE, 22 Dec. Eni ge tijd geleden heeft de molenaar Dorst zich tot ,,I)e Hollandsche Molen", de ver eniging tot behoud van molens in Neder land, gewend met het verzoek in aan- Ingezonden Mededeling (Adv.) Hebt u het nieuwe merk al geprobeerd, waar zo veel over gepraat wordt DAKOTA. Die moet u proeven, goed diep inhaleren.... dét ls nu „top-flavour", true American taste! Uproéft da uitgelezen tabakken! "n Dakota ontspant, wekt op, geeft u nieuwe energie. Ondervind het zelfn voelt sich in de wolken met een Dakota85 et thans in geheel Nederland verkrijgbaar per pakje merking te mogen komen voor subsidies in de kosten van herstel van zijn wind molen. Een technisch adviseur heeft deze zaak onderzocht en de totale kosten be groot op (4090. Het rijk is verzocht 35 pet. der totale kosten voor zijn rekening te nemen, de gemeente 30 pet. en de provincie 10 pet. De overige kosten wor den gedragen door „De Hollandsche Mo len", de A.N.WJB. en de eigenaar. In de raadsvergadering, die op Woens dag 28 December a.s. zal worden gehou den zal het voorstel van B. en W. om het gevraagde subsidie te verlenen, ter tafel komen. Andere voorstellen, die in behandeling zullen worden genomen, betreffen: tege moetkoming in de reiskosten schoolbe zoek te Goes; subsidieverzoeken van de twee gymnastiekverenigingen; benoe ming leden Instellingen voor Maatschap pelijke Zorg en vaststelling begroting 1956. De heer R. Buitenhuis bedankte KLOETINGE, 22 Dec. In de raads vergadering van hedenavond kon de heer R. Buitenhuis (AR) zich niet ver enigen met het voorstel van B. en W. inzake de uitbreiding van de financiële raadscommissie, die bestaat uit drie le den en gebracht zou worden op vijf. B. en W. waren van mening dat aUe raadsleden zich volledig zouden kun nen inwerken wat dit punt betreft. De heer Buitenhuis was van oordeel dat men zich kan inwerken in elke bepaal de fractie en dat de nieuwe regeling in feite een besloten zitting inhield waar op punten onderons zouden worden af gedaan en aan de openbaarheid ont- ln 1655 eerste Kerstfeest in kerkelijk verband SCHOONDIJKE, 22 Dec. Zaterdag a.s. zal het driehonderd jaar gele den zijn dat de Her vormde Gemeente van Schoondijke voor het eerst Kerstfeest vierde in officieel kerkelijk ver band. Mei 1656 werd de eer ste predikant beroepen: ds Balduinus de Kouse maker de namen van de eerste lidmaten staan nog te lezen op de ver geelde bladzijden van het „eerste Actenboek der parochie van Schoon dijke". Het kostbare ge restaureerde oude ar chief van deze gemeen te bleef in de kluis van een Terneuzense bank gedurende de laatste sorlog gespaard. Bij de „actenboeken", de doop-, lidmaten- en trouwregisters bevond zich ook de oude 17de eeuwse Pieter Keur bij bel, die tot ln het begin dezer eeuw in de oude kerk op de lezenaar van de voorzanger lag. Deze bijbel ligt nu op ae leze- aaar der in '50 herbouw de kerk en wordt nog elke Zaterdagavond ge bruikt tijdens het litur gisch avondgebed. Zaterdag 24 December wordt om tien uur des avonds een bizondere Dienst gehouden ter ge dachtenis van het drie honderdjarig bestaan de zer Gemeente en ter voorbereiding van het Kerstfeest dat ook de eerste polderwerkers en landlieden daar vierden. Voor dit Kerstavond gebed zal van half tien :ot tien uur worden ge luid. Samen met de oude Statenbijbel heeft deze luidklok de oorlog overleefd ook in een kluis: de bodem van het IJselmeer, Op weg naar de smeltkroes! trokken. Nadat beide wethouders de tieren D. Schipper en M. Reijnhoüdt de zaak nog eens hadden toegelicht bracht de heer J. Q. C. Lenshoek het voorstel in stemming om de bestaande commis sie te handhaven plus twee leden als toehoorders. Dit voorstel werd verwor pen. Het voorstel van B. en W. werd met 5 tegen 2 stemmen aangenomen waarop de heer R. Buitenhuis als lid van de commissie bedankte. Burge meester, Baron Mr H. N. Schimmei- penninck v. d. Oye gaf de heer Bui tenhuis nog gelegenheid om deze zaak nog eens nuchter te bekijken en wen ste dit eventuele bedankje pas in de e.v. raadsvergadering te aanvaarden. Voor de verlichting van de secreta rie en burgemeesterskamer werd een crediet van ca f 600 verleend. Van de Kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente zal 30 vierkante meter grond worden aangekocht, gelegen op het Kerkplein ten behoeve van het uit breidingsplan in onderdelen. De heren G. de Dreu en L. v. d. Lin de werden met ingang van 1 Januari 1956 als lid van het Burgerlijk Armbe stuur herbenoemd. Mevrouw J. M. Baronesse Schimmelpenninck-v. d. Oye-Beelaerts van Blokland en me vrouw J. Schipper-Schelling werden herbenoemd als leden van de commis sie van toezicht op het voorbereidend lager onderwijs. Voorts werd besloten om de subsidie aan het E.T.I. te verhogen van f 0.05 tot f 0.07 per inwoner. Op verzoek van de Kerkvoogdij der Ned. Herv. Gemeente zal voortaan ook de klok worden geluid bij huwelijks plechtigheden in de Kerk. r-H. ABTSKERKE Ouderavond. Dezer dagen werd de ouderavond gehouden van de lagere school. Na de bezichtiging van het werk der leerlingen en de besprekingen tussen ouders en onderwijzend perso neel werden door de kinderen twee toneelstukjes opgevoerd, die zeer in de smaak vielen. door „So/i Deo Gloria'' In Hofpleinkerk ZOALS ds P. van Til voor de aan vang van de uitvoering van hel Kerstoratorium „Christus Geboorte" van R. Beintema Donderdagavond in de Hofpleinkerk te Middelburg door 'n met „Zanglust" uit Koudekerke ver sterkt „Soli Deo Gloria" uit Middel burg uiteenzette, het gaat bij dit zingen er om, God te loven. Muzikaal beschouwend heeft „Sol; Deo Gloria" nog steeds niet dat niveau bereikt, wat binnen haar vermogen ligt, Onmiddellijk dient hieraan toege voegd, dat de prestaties zich ver heugen! in stijgende lijn bewegen. Aanvankelijk domineerden de sopra nen te veel en werden de bassen naa; de achtergrond gedrongen, maar di werd allengs beter; de zuiverheid wen. hierdoor opgevoerd. De heer Jan Kou semaker dirigeerde met veel bezielin en bewogenheid, waardoor tussen her. en de vocalisten en instrumentalisten een hechte band ontstond. Een van de solisten, die we graa het eerste noemen was de bariton Mondeel, die een groot gedeelte ve het recitatief voor zijn rekening nan een niet gemakkelijke taak, waarva: hij zich naar behoren kweet. Hoewe hij een zekere ongeschooldheid nie kon verbergen, was zijn voordrach. doorvoeld. Bij de bas W. Willeboordse viel hc: mooie stemtembre op. Vrij gaaf was de klankontwikkeling van de tenor J. P. Herzelman uit Goes alleen zijn vibratie was moeizaarr slecht uitgebalanceerd. Weinig genuar. ceerd was de voordracht van de enig vrouwelijke soliste, de sopraan mev M. Jonkheer-Cornelisse uit Goes; har toon leek hierdoor enigszins vlak. L heer J. Boon uit Goes, toonde zich ee i pianist, die schier vlekkeloos accorr pagneerde. Het harmonium werd bc - speeld door de heer H. van Winlcelho die zich een steun voor de soliste toonde. Afgezien van een enkel fout bij het inzetten voldeed ook de heer A. J. Fey, de organist. Het kinderkoor van „Soli Deo Glc ria", dat zich ettelijke keren liet horer deed door ongekunsteldheid en de ver rassend zuivere toon, die werd gepro duceerd, bijzonder sympathiek aan. Hoogtepunten waren het a-capell gezongen "O zalig, heilig Bethlehem en het „Heer, Heer, Heer" met de hee Boon als begeleider. Het is reeds gezegd, er is met liefd en toewijding gemusiceerd en gezoi gen, maar toch miste deze uitvoerin nog de nodige overtuiging. Hierin z; hopelijk spoedig verandering komei E AAGTEDIJK 22 te New Orleans. ENA 21 v. Fawley n. Glasgow. GROOTE BEER pas. 21 Djeddah. MIJDRECHT pas. 21 Philippeville. MAASDAM 21 v. New York n. La Gu aira. NIEUW AMSTERDAM 22 te Martini que. ORESTES pas. 21 Lizard n. St Kitts. PRINS ALEXANDER 21 v. Rotterdan n. Leixoes. RIJNDAM 22 te Southampton. SIBAJAK 21 bij Kreta. TJIPONDOK 21 bij Formosa. WATERMAN 22 by Benkoelen.

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 2