J. DE JONGE Urgentieprogramma scholenbouw en -verbetering in Middelburg Zwit§al@t!en DEHNENTHE E Enorme stuwdam in de Roer „Huisvesting onderwijs stellig onder de maat" e ïlodio» fotengt om Padvinders plantten bomen in Zierikzee De „Vanenberg" officieel geopend Geestelijke volksgezond- heid op G.G. PERIODIEKE PIJNEN! .'n ZWtTSALpreparaat DEZE KINDEREN Athur Honegger overleden emmmmmsmmmmmmmmmmmmammesm „Zeeuwsch Dagblad" mJlll VIM schuimt nog meer en kón niet krassen Dinsdag 29 November 1955 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 4 Noia B. en W. inzake scholenbouw MIDDELBURG, 26 November. Omdat er de laatste tijd nog al eens verzoeken om nieuwe schoolgebouwen of belangrijke verbetering of uitbrei ding van bestaande scholen by het gemeentebestuur van Middelburg binnen kwamen, heeft het college van B. en W. vergezeld van de directeur van Ge meentewerken, alle oudere schoolgebouwen van het lager onderwijs in Middelburg bezocht. De nota hierover zegt: „deze excursies waren niet zeer opwekkend". Er zijn gebouwen, die weliswaar nog zeer goed bruikbaar zijn, maar daarentegen door lelijkheid en ongezelligheid het kind niet veel zon, levensvreugde en Ingezonden Mededeling (Adv.) TC6SN Aarzelt niet langer, neem dagelijks een kop warme Uitsluitend nrkocht lln grotne driehoekige A zakjes ■IMPOR. HACO. MAASTRICHT aesthetisch besef schenken. Aan het beste gebouw, dat aan de Verwerijstraat zijn enkele kleine ver beteringen noodzakelijk. Het gebouw aan de Singelstraat, waarvoor twee nieuwe scholen aan de Olmenlaan ver rijzen, wordt in de nota verreweg het slechtste genoemd. Daarna komt het gebouw aan de Zuidsingel. „De localen zijn groot en licht, verder is het een gribus". NIEUW GEBOUW VOOR „NIEUWE HAVEN" Vervolgens is de slechtste school die aan de Nieuwe Haven. Het gebouw is oud. Gelegen aan een drukke straat is het er zeer lawaaiig; hoven- dien staat 't gebouw 't varkeer in de weg. „Een verzoek om een nieuw ge bouw ex art. 72 zou stellig in gun stige overweging moeten worden ge nomen" zo vervolgt de nota. Het ge meentebestuur zou het op prijs stel len, als het schoolbestuur hiermee wilde wachten, totdat de zaak aan da school aan de Zuidsingel geheel in orde is. De Geref. U.L.O. zou dan in een buitenwijk moeten herrijzen. Het verschil tussen de scholen aan de Veersebrug en de Bree is niet zo groot. Het zou de hier ontworpen kleu terschool ten goede komen, indien enige bijzondere scholen, die hier tij delijk onderdak vinden, dit gebouw weer verlaten hebben en ook voor de V.G.L.O.-school een ander verblijf wordt gevonden. Bovendien kan hier een school met een verdieping worden gebouwd, waardoor de benodigde op pervlakte kleiner wordt. De school aan de •Zuidsingel binnenkort de enige hervormde school in de binnenstad en school J tussen de oude stad en Nieuw Middelburg liggen zeer gun stig. Herbouw op dezelfde plaats ligt dus voor de hand. Het is uiteraard dan nodig tijdelijk elders een onderdak te vinden. Het gemeentebestuur zou hier voor het oude schoolgebouw aan de Singelstraat als „wisselschool" willen aankopen. Te overwegen valt de V.G.L.O.- school hier dan voorlopig te laten. VELE PLANNEN B. en W. willen dit urgentieprogram ma voorlopig niet uitbreiden. Men moet niet vergeten, dat er bij de ge meente plannen bestaan tot bouw van een nieuw Stedelijk Gymnasium. Voorts bestaan er bij de verschillende schoolbesturen plannen voor een nieu we Chr. H.B.S. en een nieuwe Chr. Kweekschool. Naar B. en W. menen, is het Rijk voornemens vleugels te bou wen aan de R.H.B.S. en Rijkskweek school. De nota wijst voorts op de plannen inzake een nieuwe Technische school, WOENSDAG 30 NOVEMBER HILVERSUM I. (402 m.) NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Gewijde muz. 7.45 Een woord voor de dag. 8.00 Nws en weerber. 8.15 Gram. 9.00 V. d. zieken. 9.30 V. d. huisvr. i 9.35 Waers. 9.40 Zigeunerkwint. 10.10 ZIERIKZEE, 28 Nov. Tijdens een bijzondere plechtigheid hebben pad- vindsters Zaterdagmorgen op de toe gangslaan naar de beide nieuwe kleu terscholen in Zierikzee bomen ge plant, betaald uit de opbrengst van de landelijke padvindersactie na de ramp voor de herbeplanting van Schouwen-Duiveland. In tegenwoor digheid van verschillende padvinders- autoriteiten bracht de heer P. Heering voorzitter van de Stichting Nieuw Schouwen-Duiveland, de Nederlandse padvinderij dank voor deze geste en verklaarde, dat de beplante laan de naam van de stichter der padvinderij, Baden Powell, dragen zal. een Uitgebreid Technische School en I Gram. 10.30 Morgendienst. 11.00 Gram. een Chr. Landbouwhuishoudschool. 11.30 „De Achtergrond", hoorsp. 12.15 Het bovenstaande tot stand te bren- Gram. 1220 Land- en tuinb. meded. 12.33 gen zal veel tijd, moeite en geld kos-1 Vocaal ens. 12.53 Gram. of act. 13.00 Nws tien. Maar B. en W. zijn van mening, 113.15 Promenade-ork. 14.00 Gram. 14.35 dat deze er aan besteed moeten wor-1 Vocaal ens. 15.00 Jeugdcone. 15.45 Gram. den, want de huisvesting van het on-116.00 V. d. jeugd. 17.20 Gram. 17.40 Beuri- derwijs in Middelburg is thans stellig 1 ber. 17.45 Orgelspel. 18.15 Lichte muz. onder de maat. Rustoord Christelijk onderwijs (Van onze l-redacteur) PUTTEN, 26 Nov. „Het is van daag een feestdag voor het hele chris telijke onderwjjs in Nederland, omdat een jarenlang gekoesterd ideaal thans in vervulKng gaat". Aldus sprak de voorzitter van de Prot. Chr. Onderwij zersvereniging Zaterdagmiddag bij de officiële opening van „De Vanenburg", het rustoord en studiecentrum van het chr. onderwijs. De heer J. W. van Hulst kon met recht spreken van een ideaal, dat geheel vervuld werd. „De Vanen burg" is op zichzelf al een prachtige buitenplaats. Door een grootscheepse verbouwing kan dit oord thans aan zijn beide bestemmingen: het verschaffen 18.45 „Spectrum van het Chr. organisatie en verenigingsleven", caus. 19.00 Nws en weerber. 19.10 Volksliederen. 19.30 Bui ten!. overz. 19.50 Gram. 20.00 Radiokrant, 20.20 Radio Philharmonisch ork. en so- 1st. 21.30 „Overheid en onderdaan in West-Europa", caus. 21.50 Geestelijke lie deren. 22.20 Int. Evangelisch Comm.. 22.30 Gram. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nws. 3.15 Zaalsportuitsl. 23.20 Gram. 23.40—24.00 Idem. HILVERSUM H (298 m.) VARA: 7.00 I Nws. 7.10 Gym. 7.25 Gram. 8.00 Nws 8.15 Gram. 8.50 V. d. huisvr. 9.00 Gym v. d. vrouw. 11.00 Gevar. progr. 12.00 Accord, ork. en solist. 12.30 Land- en tuinb. me dedelingen. 12.33 V. h. platteland. 12.38 Piano en orgel. 13.00 Nws. 13.15 Tentoon stellingsagenda. 13.18 Orgelspel. 13.45 Me dische kron. 13.55 Gram. 14.30 V. d. jeugd. 16.00 V. d. zieken. 16.30 Promenade ork. en Omr. koor. 17.50 Regeringsuitz.: Rijksde len Overzee: A. H. M. van Weel: Staat kundig leven in de Nederlandse Antillen. 18.00 Nws en comm. 1820 Pianospel. 18.30 Act. 18.40 Lichte muz. 19.00 Liedjes v. d. jeugd. 19.10 Gram. 19.25 VARA-Varia. VPRO: 19.80 V. d. jeugd. VARA: 20.00 Nws. 20.05 „Tussen de regels door". 20.15 „Leert Uw landgenoten kennen". 20.40 .Antigone", tragedie. 22.10 Omr. ork. en solist. 22.45 „Weg met de wetenschap", caus. 23.00 Nws 23.15 Socialistisch nws in Esperanto. 23-20 Hammond-orgelspel. 23.40—24.00 Gram. TELEVISIEPROGRAMMA N.T.S.: Eurovisie: 14.5016.40 Rep. in tern. voetbalwedstrijd EngelandSpanje." NCRV: 17.00—17.30 V. d. kinderen. (Van onze §-redacteur.) UTRECHT, 26 Nov. „Het Chris telijk huisgezin dn deze tjjd", dat was het onderwerp, dat behandeld werd in de Zaterdag te Utrecht gehouden jaar- vergadering van de Vereniging tot Be vordering der Geestelijke Volksgezond heid op Geref. grondslag. Prof. dr J. Severijn leidde als viee-voorzitter de vergadering b\j afwezigheid van mr dr J. Donner. Laatstgenoemde werd bjj acclamatie ais voorzitter herkozen. De referent, prof. dr R. Schippers, nam als uitgangspunt het functiever lies van het gezin in deze tijd. Dit ver schijnsel wordt in de Geref. ethiek over de gehele linie aanvaard. Het wordt gezien als de vrijmaking van 't specifieke van dit samenlevingsver band uit de variabele vormen. In de loop van zijn referaat toonde hij aan, dat echter ook de kernfuncties van 't gezin niet onbedreigd bleven. Zo kan men b.v. de schoolvoeding en -kleding en de kinderbijslag zien als een bedrei ging van de gezinsfunctie om de kin deren ook materieel liefdevol te ver zorgen tot de volwassenheid. Een an dere kernfunctie, het onderwijzen in de kennis Gods en de persoonlijk heidsvorming wordt ten dele overge nomen door de school. In de verhou ding gezin-sehool moet het gezin zich daarom wel bezinnen op zijn compe tentie. TOT ZELFSTANDIGHEID. Een belangrijke functie is ook het opvoeden tot zelfstandigheid. Hierbij dienen de ouders te bedenken, dat de tijd kort is en dat hiermee dus vroeg begonnen moet worden. Als b.v. de zoon in militaire dienst gaat, moet hij in staat zijn zelf belangrijke, ver antwoordelijke beslissingen te nemen. Uitvoerig stond prof. Schippers stil Ingezonden Mededeling (Adv.) Moderne vrouwen bestrijden ze met: bij het vraagstuk der geboortebeper king. Sociale, medische en andere in dicaties kunnen de verantwoordelijk heid van de ouders in hun beslissin gen duidelijk richten. In onze krin gen wordt vaak echter meer gedis cussieerd over de toelaatbaarheid van bepaalde middelen en methoden. Prof. Schippers accentueerde, dat deze echter geen principieel verschil ma ken. De adoptie moet niet te gemakkelijk worden opgevat. Inderdaad kan een gezin met een geadopteerd kind veel op een gezin lijken, daar alle kenmer ken van vertonen, maar een echt ge zin wordt het daarom nog niet. 72) En daarom denkt zij er geen ogen blik aan, dat juist deze twaalf zan gerige slagen hem rukken uit de be- - dwelming van het zingenot. En zij van rust aan herstellende^ en overspan-1 niets van het beeld uit het ver- nen onderwijzers en het dienst doen ais I leden, dat opdoemt voor zijn doffe, in conferentie-oord, volkomen beantwoor-1 verte starende ogen: zijn vader, den. De voorzitter memoreerde, hoe dit buiten als jubileumgeschenk der le den werd aangeboden op het eeuw feest van de toenmalige „Grote". Na de fusie werd het dus eigendom van de nieuwe Prot. Chr. Onderwijzers vereniging. De exploitatie wordt ech ter opgedragen aan een stichting, die zijn moeder in de armen sluit Thuis! Rick wankelt overeind, zich steu nend aan het tafeltje. En hij lacht ver wezen tegen het meisje, dat mee is opgestaan in de mening'door hem toe gedronken te zullen worden. Doch daaraan denkt Rick niet eens. Want I het visioen moge verdwenen zijn, de ici upScuiaBcJi aan een oiuisus, k M het epZien- is opbleven waarm tal van onderwijsorgamsaties j^h|e naar huisl De vertegenwoordigd zijn. Met de bede, dat Gods ogen dag en nacht open zou- I vrol«kheld val? z«n -hart..ls geweken den zijn over dit huis, verklaarde de heer Van Hulst „De Vanenburg' geopend. De heer P. Jouwsma, voorzitter van genoemde stichting, aanvaardde de exploitatie uit handen van het ver enigingsbestuur. Hij deed dit „met blijdschap en zorg", naar hij zei, om dat een sluitende exploitatie-rekening heel wat eisen zaL voor een weedom, die zijn hersenen niet kunnen bevatten, maar waarop Lotte's verleidelijkste lachje geen macht heeft. Daarom kan niets haar nederlaag meer keren, hoe wanhopig zij er zich ook tegen verzet. Hij geeft geen acht op haar lokkende ogen, wanneer zij hem smeekt nog wat te blijven. En als zij langzaam voor hem uitzweeft naar de garderobe en hem voor het laatst de schoonheid van haar blanke rug en schouders toont, ziet hij over haar heen, steeds in de verte, als hoopt hij op het vervolg van hetgeen hij heeft aanschouwd; zijn vader en zijn moe der, zich kerend tot hèmEr is iets onwrikbaars in de wijze, waarop hij Lotte in haar mantel helpt en daar mede alles wat hem nog slechts en kele minuten tevoren in verrukking heeft gebracht, met eigen hand be dekt. Een wilde woede maakt zich van Lotte meester, wanneer ze naar buiten treden. Zij kan deze grievende ver smading niet verdragen. Maar Rick hoort haar fel verwijt niet. Hij wrijft zich langs het voorhoofd in een mach teloze poging tot geregeld denken. Er is in hem een vaag verlangen om te schreien, maar als Lotte hem woe dend aan zijn arm rukt om hem tot antwoorden te dwingen, valt hij bijna om en moet hij aan haar schouder steun zoeken. Zijn opwellend schaam tegevoel om deze onhandigheid ver bergt hij achter een hiklachend uit- ben niet dronkenhóov js? Of.. door Carel van der Hoek dat BONN, 26 Nov. Vier dorpen in het Sauerland zullen binnenkort vijf tig meter diep onder water verdwij nen. Vrijdag is de nieuwste stuwdam in het stroomgebied van de Roer in werking gesteld om voor altijd in da dorstige industriestreek een nieuw wa terreservoir van 39 millioen kubieke meter te vormen. Hij sluit nabij het stadje Meschede het brede dal van het riviertje Henne af. Vijftienhonderd ar beiders hebben hier vier jaren lang gewerkt aan de 326 meter lange stuw dam. Onder meer moest een door het aan het water prijs te geven gebied lopende grote verbindingsweg van het Rijndal naar Westfalen over de bergen worden verlegd. PARIJS, 28 Nov. Na een lang ziekbed is de componist Arthur Hon egger op 63-jarige leeftijd overleden. Honegger werd 10 Maart 1892 te Le Havre geborfen. Hij bezocht van 1909 tot 1911 het conservatorium te Zürich en vervolgde zijn studie aan het con servatorium te Parijs. Na een korte episode van impres sionistische invloeden koos Honeggèr zich J. S. Bach tot muzikaal ideaal. Voor het eerst trad hij in het open baar op als lid van de „Groupe des Six", die in 1920 te Parijs debuteerde. Een jaar later voltooide hij zijn dra matische psalm „Le roi David", die binnen enkele jaren onverwa-. we reldsucces werd. Door zijn in 1923 geschreven or kestwerk „Pacific 231", een soort,, Sim» fonische dichtung", deed hij velen van zijn bewonderaars twijfelen aan de ernst van zijn bedoelingen. Zijn later werk, met hoogtepunten als „La ___|danse des morts" en „Jeanne d'Arc ail pas. Ik zal alles voor je doen. Alles!" bucher", heeft alle twijfel weggevaagd. of durf jij soms zeggen, dat ik het wèl ben?" Lotte voelt het gevaar. Zij zal zich wel wachten de kracht van deze reus te tarten. En zij stelt gerust: „Wei- neen, van die paar glaasjes?" Rick gromt voldaan, en in Lotte herrijst de hoop. Hij hecht blijkbaar nog waarde aan haar oordeel. Ze is hem niet onverschillig dus. Er is nog een kans, dat zij hem terugwint. Maar Zijn hartstocht is gedoofd; dat is dui delijk. Zij kan nog slechts een beroep doen op zijn mannelijke eer, zijn eigen liefde. En in de duisternis van het park smeekt zij hem haar niet in de steek te laten: „Wat moet ik anders, Rick. Zonder jou?" Ze schrikt even, als hij met een ruk stil staat. Maar dan flitst het door haar denken, dat zij terrein wint! „Jaja," zegt hij. „Wat moet jij zonderZijn stem is dof. Het is de vraag of hij weet wat hij zegt. Maar Lotte grjjpt deze gelegenheid met beide handen aan. En half hul lend zegt ze: „Als jij me loslaat, kan niets me meer schelen. Stoot me niet terug in het milieu waar ik niet in Ik wens niet te wachten op het radio-nieuws, 'k Wil kennis nemen van het nieuws op het ogenblik dat het me schikt. Daarom een krant. Daarom een abonnement op Garage, Kippenhokken, Best varkenshok, Zomerhuisje 6 x 3 m.; Woonhuis gebouwd 1948. Dubbel woonhuis, beiden te Domburg. W. de Voogd, Domburg. Liefst bellen 's mor gens 8 uur. m. 4 een en tweescharploegen, 4 Kantploegen, ook 1 paards; IJzeren stoppelegge; Smijt zaaimachine 2 m. breed. Cul tivator. W. de Voogd, Dom burg, Tel. 446. Een volbloed kalfvaars rek. 14 Dec. ingespoten voor M. en K. abortus vrij en wit bedrijf. K. Besuijen, Lepelstraat 4, Se- rooskerke (W.). Commode 45,jongens fiets 8 jr 27,50; pr. naaima chine 25,2 pers. spiraal 15,2 pers. opklapbed 25,Electr. wasmachine „Miele 55,—Eiken nacht kastje 12,50. Vliss. singel 34, Middelburg, Tel. 3513. Union herenrijwiel; Fon- gers herenrijwiel. Jongensrij wiel lft 8 j. Alle rijwielen als nieuw. 1 jaar garantie! Rij- wielh. A. van Horssen Kerk straat 30, 't Zand, Middelburg. Vet varken en vette vaars. J. Meijers B 7, Gapinge. m. Een kalfvaars rek. 3 Deo. P. Wattel, Kalfshoek, Oostka- pelie. Kalfvaars. Molenzicht 82, Aagtekerke, Tel. K 1188—405. mm Pracht eomp. eiken slaapk. met 3 d. hang- en legkast, ook afz. 1 en 2 p. eiken ledikant met spiralen met of z. bedden, a. n. ameubl., eiken dressoirs, uittrektafels. Van Loo meu belhuls, Bogardstraat 19 Mid delburg, tel. 3653. v Kamer- en keukenstoelen, gr. boekenkast 230 cm br; kin- dercomm., bankstellen, mah. secretaire, dito kasten, clubs, ronde tafels enz. Van Loo, Bogardstraat 19, M'burg, telef. 3653. Een pers. Pits-pine slaapk., rookstoelen met kussens, toi- letkasten, nachtkastjes, gebr. uittrektafel enz. Van Loo, Bo- gardstr. 19, M'burg, telef. 3653. Met grote dankbaarheid en vreugde geven de Heer en Mevrouw VERBOOM-VAN DORP kennis van de geboorte van hun dochters HENNELIZE NICOLINE en GERALDINE JOHANNA Middelburg, 27 Nov. 1955. Korte Burg 13. Tijdelijk: Gasthuis, Middelburg. Voor de zeer vele blijken van belangstelling ter ge legenheid van onze 25-ja- rige Echtvereniging op 14 November ontvangen, be tuigen wij mede namens onze kinderen, onze harte lijke dank. B. VAN DE BOSSE. G. VAN DE BOSSE- JOOSSE. Gapinge, 28 Nov. 1955. B 72. KABOUTERS TE HUUR Ingeschreven kalf koe, Jac. Francke, Rijksweg 82; Nw en St. Joosland. Algem. Boekhandel Goes, Telefoon 2264 Mr P. W. MEYLINK, No taris te Middelburg, zal Woensdag 7 December 1955 namiddag 1.30 uur, voor de heer P. DEKKER, Middel- burgseweg 49 te Koude- kerke, bij „Steenhove" contant in het openbaar verkopen: Vosbles Werkpaard 13 j., Stamb. nr 36255, Melkkoe, 2 Vare Koeien, 2 Vaarzen, 3 Melkschapen en 1 Ram, Vet Varken, 3 Lopers, Bak- wagen, Rolslee, Holblok, Ploegen, Vorentrekker, Hou ten Eg, Watertank 600 1., Plaatijzeren Waterbak 600 1., Klaverruiters, Paarden tuig, Handwiedmachine, Horden, Mestkruiwagen. Houten Kruiwagen, Weide- sleep, Aardappelzakken, Melkbussen, Melkemmers, Kookfornuis, IJzeren Pot ten, 30.000 kg Mangels, Houten Schuurtje, Nissen- hut, Varkenshok, Kippen hok, Mest in de mestput, enz. 4000 gebruikte trottoirtegels, 50 duizend Waalvorm, Belgi sche, hardgrauw metselsteen; 15000 IJsselklinkertjes; 20 dui zend Rose zachte Dordtsche. W. de Voogd; Tel. 446; Dom burg. 200 Etern. golfplaten; Nieu we asbest golfplaten; 5000 Verbeterde dakpannen; 3000 Blauwe Kruispannen; 2000 Rode Mulder pannen; 5000 Oud HolL Dakpannen. W. de Voogd, Domburg. Alles franco. DIVERSEN: Voor Haar? een warme Ke perflanellen Pyama^ reeds 'vanaf 8,95 bij De Goedkope Simon, Klokstraat, Goes. m Voor Hemook een Keper- flanellen pyama, kosten maar f 8,95 enz. De Goedkope Si mon, Klokstraat, Goes. •m En voor de kinderen? Ook een mooie pyama voor weinig =eld bij De Goedkope Simon, Klokstraat, Goes. En voor hun allemaal? lek kere warme onderkleding van De Goedkope Simon, KLokstr, Goes. Bij aankoop van 100 visite kaartjes gratis prachtige 13- bladige fotokalender. (Ook p. post). Papierhandel Weststra- te, Rouaanse Kaai 21, Middel burg. •m Westkapelle, Zat. 3 Dec. het gehele filmjournaal v. d. reis v. H.M. Koningin Juliana in W. Indië. Kind. tot 14 Jr. 0,50. Aanv. 15 u. 2e voorst. 20 uur 1,in Ver. gebouw Herrijst. Nu ook Kienzle polshorlo ges a 19,25 met volledige ga rantie en vrij op zicht. Horlo gerie D. Lievense, L. VorStstr, 87, Goes. mm Meubelmagazijn E. J. Sinke de Graag Goes heeft een zeer grote keus in tafelkleden van af 4,98, divankleden vanaf 15,50, met bijpassende dres soir- en schoorsteenlopers. Vulpennen vanaf 3,45 tot f 100,toé. Balpoinfpenhen in grote sortering. Fa. van der GEREF. GEMEENTE KRUININGEN. Woensdagavond 5.30 uur: Ds DORRESTEIJN. Voor al Uw familiebericb- ten het aangewezen adres: „Zeeuwsch Dagblad" EEN GESCHENK DAT BLIJFT! Een geschenk in goud of zilver trotseert de jaren. Zij duren een mensenleven en zijn dan nóg van waarde voor de kinderen. U vindt deze ede le geschenken bij een der best ge sorteerde zaken in uw omgeving. Juweliers sinds 1834 L KERK5TR. 30 - TEL.21I5 - GOES Dit voelt U ook met Uw vingertoppen i Ja, Uw vingertoppen overtuigen U: wééx U ook voelt, tot in de randjes is Uw gasstel spiegelglad, dus... volkomen schoon! Vim's bruisend snelschuim is ook 't vetste en koppigste vuil de baas. Eis daarom altijd Vim, in de gele bus.

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 4