Briise Cyp gouverneur op ontkwam aan bomaanslag rus Problemen en gevolgen van Deltaplan van vele kanten belicht Bus met voetballers van dijk gestort* één dode Communist leidt opstand in Rif-gebergte Wijziging beginsel-program A.R.-partij PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND Noodtoestand afgekondigd Vijf Britten gedood] één week in f/SNiPz'i.R NIEUWS Met helm en schild.... „Wij willen Westerling alle steun geven" Vacantieregeling rijkspersoneel Nederlands grootste droogdok in gebruik gesteld Fietser gedood bij treinbotsing Opnieuwschoolinbraken in West-Brabant Negentien Fransen vermoord bij overval op ambulance Groot aantal sprekers op P.v.d.A.-congres Dam Colijnsplaat-Zierikzee technisch zeer wel mogelijk Chauffeur sloeg agent gekneusde rib Uitgave: Stichting „Zeeuwsch Dagblad" Giro 274289. Hoofdkantoor: Goes, L. Vorststr. 90, Tel. 2438 (b.g.g. voo- redactie 2435. voor advert. enz. 2970), Kantoren: Vlissingen: Nieuwstr. 68. ïelef. 326; Middelburg: Korte Noordstr. 85. Tel. administratie 2009, Tel. redactie 8347; Ter- neuzen: Dijkstraat 26-28. Exploitatie: Oosterbaan Le Cointre N.V., Goes ZEEUWSCH DAGBLAD lie JAARGANG No. 8255 Abonnementsprijs 0.47 per week, f 8.p. maand, 5.85 p. kwartaal. Losse nummers 13 cent. Advertentieprijs 24 cent per m.m. Rubriek Kabouters 10 ct per woord. Waarnemend-hoofdredacteur Prof. Dr J. 3. de Jong MAANDAG 28 NOV. 1855 Directeur: JACQ DE SMIT Medewerkers: J. A. van Bennekom Middelburg; Ds W. C. van Burgeier, Kruiningen; A. I. Catsman, Aardenburg; Ds D. J. van Dijk, St. Annaland; J. S. Hoek, Middelburg; J. Hommes, Nieuwdorp; J. Huiissen, Terneuzen; Ds J. Karelse, Goes; Ds J. Kwast, Vlissingen; J. Laport Goes; J. Lodder, Vlissingen; J. Moli. Vlissingen; K. C. van Spronsen, Goes; A. H. S. Stemerding, Souburg; R. Zuidema, Goes. NICOSIA, 27 Nov. Reuter. - De Britse autoriteiten op Cyprus hebben de noodtoestand afgekon digd voor het gehele eiland. Door het optreden van verzetslieden, die aansluiting van Cyprus bij Grieken land wensen, zijn in een week tijd vijf Britse militairen omgekomen. De noodtoestand werd Zaterdag af gekondigd. Maar vandaag nog ont ploften zeven bommen, voor of in woningen van Britse militairen. Er vielen geen slachtoffers. Een der bomaanslagen was gericht tegen de Britse gouverneur op het eiland. In het „Ledra Palace Hotel" te Nicosia werd Zaterdagavond het jaar lijkse bal gehouden van de „British Caledonian Society". Ook de gouver neur, Sir John Harding, zou daar ko men. Maar hij was verhinderd en dat redde hem het leven. Want op een zeker moment gingen alle lichten uit in de balzaal. In de verwarring die ontstond, hoorde men de kreet dat iemand een voor werp de zaal binnengooide. Het was een bom. Het projectiel ontplofte met een verschrikkelijke knal op de plaats waar de gouverneur zou heb ben gezeten, nl. onder een portret van Koningin Elizabeth. Vijf Brit ten, die in de buurt stonden werden gewond. Ook in een post van de Royal Air Force ten Zuiden van Famagusta ont plofte Zaterdagavond een bom. NICOSIA, VERBODEN STAD. Tot nader order is Nicosia van zons ondergang tot zonsopkomst voor Brit se militairen tot verboden gebied ver klaard. Bij een razzia in het dorp Mitsero werd in de kerk een aantal pamfletten van verzetsstrijders gevonden. DEMONSTRATIES IN SALONIKI In de hoofdstraten van Saloniki zijn Zondag door studenten en scholieren grote demonstraties tegen Groot-Brit- tannië gehouden, nadat in de kerken missen waren opgedragen aan twee Griekse Cyprioten, die kortelings bij ongeregeldheden op Cyprus om het leven kwamen. De gebouwen van het Britse en het Amerikaanse consulaat werden door gendarmes en troepen bewaakt. Bij botsingen tussen de ordedienst en de demonstranten zijn vijftien gen darmes en demonstranten gewond. De Cyprische communistische partij heeft in een telegram aan het hoofd kwartier der Verenigde Naties te New York, uit naam van het Cyprische volk geprotesteerd tegen het „onverdrage- lijke en dictatoriale bewind", dat Groot-Brittannië volgens haar, door het afkondigen van de noodtoestand, op Cyprus heeft gevestigd. Aan de V.N. wordt verzocht in te grijpen, opdat de inwoners van Cyprus „onverwijld het recht tot zelfbeschik king worde verleend". De leider van de beweging die aan sluiting van Cyprus bij Griekenland voorstaat, aartsbisschop Makarios, waarschuwde de Britten dat de toe stand op het eiland is verscherpt door het afkondigen van de noodtoestand. „Het is te betreuren dat de Britse re gering van oordeel is, dat zij 't vraag- stuk-Cyprus door middel van militaire maatregelen kan oplossen. Er is slechts één juiste oplossing het verlenen van zelfbeschikkingsrecht aan het Cy prische vo zo z i hij ondermeer. r 7 I EEN HUIS VAN GRANATEN be woonde in Milaan de 47-jarige Ni- colo Soya met zijn vrouw en twee kinderen. Hij had het zelf gebouwd van materiaal uit een legerdump. Een opruimingsdienst heeft het nu afgebroken. De muren bestonden uitvliegtuigbommen, waarvan er verschillende nog geladen waren. EEN RECHTER in Miami heeft een kassier van een bank, die bekend had 6500 dollar te hebben ont vreemd, veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf en de straf opge schort op voorwaarde, dat de man. gedurende vier jaar regelmatig naar de kerk zal gaan! ALS MAARSCHALK BOELGANIN Dinsdag in Calcutta aankomt krijgt hij een geschenk, nl. een halve rijs- tekorrel met daarop in het Engels gegraveerd „Maarschalk Boelganin, wij wille* vrede in India". De in scriptie, een halve milimeter lang, is met een vergrootglas duidelijk te le zen. De halve korrel is in een kris tallen plaatje gevat en dat plaatje zit weer in een kunstig versierd kistje. IN DEN HAAG wordt vermist de ruim 18 jarige J. C. A. A. W. Bresser, een dienstmeisje dat op 18 November j.l. niet van haar werk terugkeerde. Signalement: plm. 1.60 m lang, bol ge laat, brede mond, slankpostuur, bruin haar. Manschappen van het Zuid-Stafford shire-Regiment op Cyprus stormen door de straten van Nicosia, beschermd met helmen en schilden tegen de ste nen, die de bevolking naar hen gooit. Zij zijn in actie gekomen om een de monstratie van rebellen te onderdruk ken. Let op de koppen van de Cyprio. ten (links onder), die de soldaten nakijken. Protestvergadering Ned. Cons. Partij DEN HAAG, 26 Nov. Onder het motto „Handen af van Nieuw Guinea" heeft de Ned. Cons. Partij (N.C.P.) niet te verwarren met C.P.N. een protestvergadering gehouden. De Groningse reder Galliard voerde er het woord. Hij zei onder meer „Wan neer Westerling erin slaagt vaste voet op Ambon te krijgen, zal hem alle mo gelijke steun worden geboden. En als hij erom vraagt zal hem een schip met vrijwilligers gestuurd worden" De Ambonezen in Nederland bezit ten geen rechten volgens de heer Gal liard. Toen echter vervolgens de Ha genaar W. Kicken de positie van de Ambonezen in ons land vergeleek met die van de Nederlanders in de bezet tingstijd en de zaal onrustig ging zit ten schuifelen, ijlde de heer Galliard naar voren om te verklaren, dat de N.C.P. geen enkele verantwoordelijk heid voor de woorden van de heer Kicken droeg. Mej. Wildschut schetste het leed van de Indische Nederlanders en mr Campen deed het zijne erbij. Met het declameren van enkele ge dichten werd de stemming aangewak kerd. Uitkering en verlof DEN HAAG, 26 Nov. -Blijkens een in het Staatsblad verschenen K.B. is thans vastgesteld, dat de vacantie voor rijksambtenaren en -arbeidscontrac tanten met twee dagen zal worden verlengd, uitgezonderd voor degenen, die reeds 24 dagen of meer vacantie genieten. Voor jeugdigen beneden de 21 jaar zal een afzonderlijke regeling gelden. De gehele vacantieregeling is nu aan een grondige herziening on derworpen. Het bevat ook de toeken ning van twee dagen vacantie extra voor degenen, die 30 dienstjaren heb ben, dan wel de 50 jarige leeftijd heb ben bereikt. Voorts een verlenging v^n vacantie voor hen die afwisselen de diensten vervullen zoals het door werken op feestdagen. De vacantietoe- slag zal in de pensioengrondslag wor den berekend en ook over de kinder toelagen. Ook de verlofregeling (aan spraken op vrije dagen om persoon lijke- of familieaangelegenheden) is aanmerkelijk uitgebreid. Minister keurde honorerings regeling huisartsen goed UTRECHT, 26 Nov. Op een he denmiddag te Utrecht gehouden ver gadering van de landelijke huisartsen vereniging is medegedeeld, dat nu ook de minister van sociale zaken en volksgezondheid zijn goedkeuring hecht heeft aan de tussen de organisa ties van algemene ziekenfondsen, en de landelijke huisartsenvereniging overeengekomen honoreringsregeling. AMSTERDAM, 26 Nov. Vanoch tend heeft de echtgenote van Amster dams burgemeester, mevr. mr A. W. Ch. d'Ailly-Fritz, in tegenwoordigheid van talrijke binnen- en buitenlandse gasten op de werf-West van de Ned. Dok- en Scheepsbouw Mij te Amster dam het vierde N.D.S.M.-droogdok teopend, het grootste, dat ooit in Ne erland is gebouwd. Zij bediende de enorme cylinder-afsluiters en daarmee kon het IJwater in het 245 m. lange, 40 meter brede en acht meter waterdiepe dok binnenstromen. De dokdeur is ruim 36 m. breed en weegt alleen al 250 ton. Het eerste schip, dat „gedokt" werd was het 31.000 brt metende tank schip „Vasum". Het voer het dok bin nen door een lint en vond een plaats op de 250 kielblokken, die elk een hoogte hebben van bijna anderhalve meter. Het nieuwe dok investe ringskapitaal twaalf millioen gulden is speciaal bestemd voor zgn. super tankschepen tot maximaal 60.000 ton. OLST, 27 Nov. Vanmorgen is een autobus met voetballers van het twee de elftal van Z.A.C. uit Zwolle van de IJsseldijk onder Olst gestort. Een der spelers, de 33-jarige P. J. Backers, ge huwd en vader van een kind, is tij dens deze val van vijf meter onder dè bus terecht gekomen en gedood. Drie andere spelers werden zwaar en 12 lich£ gewond en zijn ter observatie in een ziekenhuis opgenomen. Toen het ongeluk gebeurde reed de bus op een smalle baan langs herstellingswerk zaamheden aan het wegdek. Backers hing toen net uit het raam. APELDOORN, 27 Nov. Op de spoorlijn ApeldoornDieren nabij Apeldoorn is een vrachtauto bestuurd door de 37-jarige C. Mulderije gegre pen door een losse locomotief. By de botsing werd de 71-jarige P. S. uit Apeldoorn, die vermoedeiyk tijdens de botsing naast de vrachtauto gereden heeft, onder de locomotief gekomen en gedood. De heer M. wilde met zijn auto de spoorlijn oversteken om via een brug naar de overkant van een ka naal te komen, dat naast de spoorlijn loopt. Hij bleef plotseling op de rails staan, vermoedeiyk omdat hij zag, dat de brug voor vrachtauto's verboden is. De wagen werd in de flank gegrepen, een tiental meters meegesleurd en toen langs de lijn geslingerd. De ma chinist van de locomotief, de 60-jarige J. R. werd naar buiten geslingerd en kreeg, evenals de vrachtautochauffeur een hersenschudding. Een mede-inzit tende van de vrachtwagen en twee personeelsleden van de N.S., die op de locomotief stonden, kwamen met de schrik vry. KLUNDERT, 26 Nov. Opnieuw heeft de schoolinbreker zijn slag ge slagen in deze omgeving; na een be zoek aan de scholen te Halsteren en Oud Gastel kreeg nu de school voor b.l.o. te Klundert een beurt. Er werd een bedrag van f70.ontvreemd en het hoofd der school is ook zijn elec- trisch scheerapparaat kwyt. De politie denkt, dat men hier met een landloper te doen heeft. Frankrijk stuurt versterking naar Marokko RABAT, 27 Nov. (Reuter) Volgens Franse militaire kringen te Rabat worden de Marokkaanse verzetsstrijders, die in het Rifgebergte ongeveer 15.000 zwaarbewapende Fransen in actie houden, geleid door een voormalige sergeant-majoor uit het Franse leger, een zekere Mohammed el Kaboesji, die indertijd by de stryd om Dien Bien Phoe door de Vietminh werd gevangen genomen en enige maanden later werd vrijgelaten, nadat hij duchtig door de communistische propaganda zou zijn bewerkt. Volgens rapporten van de Franse ge heime dienst zou Kaboesji persoonlek de aanvallen op drie militaire posten nabij de grens met Spaans-Marokko hebben geleid, die het begin vormden van de opstand in het Rifgebied van twee October. Sindsdien zou hij zijn hoofdkwartier hebben in Talamrhecht, een klein dorp ten noorden van Tizi Oezli, juist binnen de Spaanse zone. Mobiele Franse troepen opereren nu, met steun van tanks en vliegtuigen, in een gebied van 150 km breed en vijf tig km diep tussen Loezane en Saka. Uit rapporten van de geheime dienst blijkt echter, dat voortdurend groepen opstandelingen van tien tot vijftig man door de Franse linies dringen en naar het Zuiden gaan om de stammen in gebied van Fez in een staat van voort durende onrust te houden. Ook zou den er wapens, afkomstig van Spaans- Marokko, naar deze streek worden ge smokkeld. Intussen bezetten opstandige Ber bers nog steeds stellingen op de heu veltoppen, terwyi de Fransen zich in de dalen bevinden. De Franse leger leiding stelt alles in het werk om de daders te vinden van de overval op een ambulance by Tizi Oezli, waarby in totaal negentien Fransen het leven verloren. VERSTERKINGEN De Franse regering heeft nu beslo ten onmiddeliyk „zeer belangryke" versterkingen naar Algerië te zenden, vooral naar het gebied van Constan- tine. Zestien bataljons een Frans ba taljon is gewooniyk 600 man en drie eskaders pantsertroepen zullen voor eind December reeds ter plaatse zyn. Op 15 Januari vertrekken weer drie bataljons. Op 1 December zullen twee compagnieën kameelruiters wor den gevormd en op 1 Januari 1956 twee compagnieën gemotoriseerde woestijntroepen. Verder zullen plaat selijke militaire eenheden worden ge vormd. Op het ogenblik heeft Frankrijk on geveer 100.000 man in Algerië. DE OORZAAK Men gelooft, dat de onrust onder de stammen in geheel Marokko te wyten is aan ondermijning van het gezag der stamhoofden na de terugkeer van Sul tan Ben Joessef. Verwacht wordt, dat de sultan een dertigtal stamhoofden zal ontslaan, die geholpen hebben hem in 1953 af te zetten. Onder hen bevin den zich de pasja's van Casablanca, Meknes en Agadir. Gemeld wordt, dat steeds meer stam leden weigeren belasting te betalen, omdat hun stamhoofden him gezag verloren hebben. Sultan Ben Joessef heeft duizenden GEARRESTEERD WEGENS VERDUISTERING BERGEN OP ZOOM, 26 Nov. Door de recherche alhier is aangehou den de bedryfsleider J. v. d. B. die wordt verdacht van verduistering van een hoeveelheid kleding. In enkele maanden tijd had hij 75 vesten ver duisterd en dpze verkocht aan een he ler in Haarlem. Ook deze Haarlemmer is aangehouden. GOES, 26 Nov. Voor het door de Party van de Arbeid georganiseerde Deltacongres, vandaag onder leiding van de heer E. Vermeer in hotel „De Korenbeurs" gehouden, bestond zeer veel belangstelling. Zich voor een deel baserend op het door de Wiardi Beekman Stichting althans door een spe ciale commissie daarvan uitgebrachte rapport hebben één spreekster en vyf sprekers hun visie gegeven op de vele aspecten van dit grootse project, dat, zo zei de heer Vermeer, niet één politieke party aangaat, maar ons ge hele volk en dat wy in een gezameniyke krachtsinspanning moeten aan pakken. De fractievoorzitter der P.v.d.A. in de Tweede Kamer, mr J. A. W. Burger, trok enkele slotconclusies, waarbij hy o.m. verklaarde de afsluiting van Nieuwe Waterweg en Wester-Schelde niet by voorbaat te willen uit sluiten. Wat de Wester-Schelde betreft moet men z.i. de internationale be langen en vraagstukken niet overschatten. Na de rede van de voorzitter der commissie van de Wiardi Beekman Stichting, mr dr N. Bolkestein (zie hiervoor pagina 5) bepaalde drs M. C. Verburg de aanwezigen by de eisen en gevolgen van de openleging van het Deltagebied. Een exacte economische prognose is niet mogelijk. Er kunnen nog slechts enkele lijnen worden ge trokken, zo zei hy. O.m. stelde hy, dat Zuidwest Nederland nooit voldoende vestigingsvoorwaarden heeft gehad. Velen willen wel naar Zeeland, hun geboortegrond, terugkeren, maar kun nen niet, omdat er geen werk voor hen is. Toch moeten zy de kans daar toe krijgen. Het beleid zal erop ge richt moeten zijn de ong. 1000 arbeids krachten, die nu jaarlijks definitief vertrekken, vast te houden. Uitvoering van het Deltaplan biedt op dit punt mogelijkheden, o.m. doordat er sprake zal zijn van één arbeidsmarkt inplaat6 van een groot aantal versnipperde markten. Geen gedwongen industrialisatie, maar wei geiyke kansen als b.v. Rot terdam, aldus drs Verburg, die «r met nadruk op wees, dat de bevolking nimmer het sluitstuk van de indu- strlalisatiepolitiek mag zyn. LANDBOUW EN VISSERIJ Het lid der Tweede Kamer, de heer C. Egas, besprak de toekomst van de landbouw en vissery. Hy behandelde o.m. de verziltingsproblemen en ont kende, dat deze in Zeeland niet of veel minder zouden gelden. Aan her verkaveling en sanering moet alle aandacht worden besteed. Zij beteke nen een zeer reëele toename van pro ductie. Voorts stelde hy nadrukkelijk, dat de voordelen van het meerdere zoete water (Deltameer) straks volle dig benut dienen te worden. Hy vrees de voor de problemen der boeren, doordat hun arbeiders bij de Delta werken zullen worden ingeschakeld. By grotere industrievestiging wordt dit probleem nog nypender. Wat de vissery betreft behandelde de heer Egas de diverse takken daarvan. Met name de oesterteelt zal by afsluiting der zeegaten met ondergang worden bedreigd. Een oplossing wist ook hy niet. DISCUSSIE Tgdens de uitvoerige discussie wer den tal van opmerkingen over gewens te verkeersverbindingen, de noodzaak van volledige schadeloosstelling der vissers, de problemen van Veere, ter wijl ook de woningbouwpolitiek nog aan de orde kwam en van Zeeuws- vlaamse zyde teleurstelling werd ge uit vanwege de „achterstelling" in ver schillend opzicht. Voorts was er een discussie over de vraag, of in het rapport de problemen niet teveel provinciaal en te weinig nationaal zijn bekeken. Ir H. A. C. M. Dibbits deelde nog mede, dat het tech nisch niet mogeiyk is in het Veerse- gat in de dam een sluis te leggen, maar het leggen van een dam van Zierikzee naar Coiynsplaat technisch gemakkelijker is dan het maken van de grote afsluitdam. ANDERE FACETTEN Des middags besprak mevr. Chr. A. de Ruyter-de Zeeuw de recreatie en het maatschappeiyk werk in het Del tagebied. Voor het eerste drong zij aan op interprovinciale samenwerking en wat het tweede aangaat stelde zij het zo: nimmer iets opdringen, maar het initiatief overlaten aan de streek en de plaats, waar de gemeentebesturen de meest aangewezen organen zijn om de ontwikkeling te stimuleren. Prof. dr ir J. L. Kleyn, hoofding.-dir. Prov. Waterstaat Zuid-Holland, bezag het Deltaplan uit een oogpunt van veilig heid en burgemeester Chr. van Hof wegen van Nieuwe Tonge ging nader in op de bestuuriyke problemen. Na de toespraak van mr Burger sloot de heer Vermeer deze conferen tie, mededelend, dat de P.v.d.A. met deze activiteit geen enkele politieke bybedoeling heeft en gaarne bereid is met ieder de problemen te bekyken. Marokkanen die zich hadden opge steld langs de weg naar de Moskee, in afwachting van zijn komst, teleurge steld door binnen zijn paleis te biy- ven en niet voor zijn Vrydagse gebe den naar de Moskee te gaan. Uit offi ciële bron verluidt, dat de Sultan we gens het slechte weer in zijn paleis bleef, doch volgens geruchten besloot Ben Joessef niet naar de Moskee te rijden, omdat de politie had opgemerkt dat sommigen onder de menigte wa pens droegen. V erkeerscontrole: AMSTERDAM, 26 November. Toen een 29-jarige chauffeur uit Am sterdam tijdens een verkeerscontrole door een politie-beambte in burger, die een verkeersovertreding constateerde en zich legimiteerde, werd aangehou den, reageerde hij door de agent een stomp tegen de borst te geven. Een gekneusde rib was het gevolg. De chauffeur, die tevens nog een scheld woord bezigde werd naar het politie bureau overgebracht en zal nu wat meer dan een boete voor een overtre ding moeten betalen. LIMBURGSE FRUIT TELERS VERLATEN DE N.F.O. ROERMOND, 26 November. De Limburgse (katholieke) fruittelers organisatie heeft besloten de samen werking met de N.F.O. in federatief verband te verbreken. Met ingang van 1 Januari zal een eigen vakblad wor den uitgegeven. UTRECHT, 26 Nov. Het party convent van de A.R. partij heeft van ochtend onder voorzitterschap van mr A. B. Roosjen twee rapporten bespro ken met betrekking tot de wyziging van het beginselprogram. De ministers Zyistra en Algera woonden de verga dering by. Zoals mr Roosjen in zyn openings woord opmerkte is men reeds enige jaren bezig aan beide rapporten en de wens leeft om deze herziening op de in 1956 te houden deputatenvergade- ring haar beslag te doen geven. Of dit kan is gezien de drukke werkzaamhe den voor de a.s. verkiezingen nog twij felachtig. Het Centraal comité zal zich bera den over de wenselijkheid de rappor ten ter behandeling aan de kierver- enigingen door te geven. De voorzitter der commissie tot herziening van het program, ds Jan Schouten zei, dat het centraal comité zich zal moeten in spannen om de herziening binnenkort tot een definitief einde te brengen. Sprekend over de methodiek van het program, dr Jan Schouten zei, dat het uitermate moeibjk zal zyn te voldoen aan de wens van velen, die een split sing wensen in een zeer beknopt be ginselprogram en een algemeen staat kundig program. En niet alleen is het moeilijk maar ook bezwaariyk omdat de belangrijke punten die in het alge meen staatkundig program behoorden te worden opgenomen zeer nauw sa menhangen met de algemene princi piële overtuiging ten aanzi envan de A.R. staatkunde. Hierna begonnen de besprekingen over de rapporten, waarbij enkele sprekers zich tegen de gehanteerde methodiek verzetten en splitsing be pleitten. (Wij komen hierop nader terug.) DE BILT ZEGT: Weinig verandering Weersverwachting geldig tot heden avond. Overwegend droog weer met veel bewolking. Meestentijds matige wind tussen West en Zuidwest. In het Zui den van het land iets lagere tempera turen dan gisteren, elders ongeveer dezelfde temperaturen. Hoogwater Dinsdag 29 Nov. Vlissingen: 0.59 u. 2.26 m., 13.12 u. 2.24 m. Terneuzen: 1.28 u. 2.41 m., 13.42 u. 2.39 m. Wemeldinge: 2.47 u. 1.90 m., 15.03 u. 1.80 m. .rikzee: 2.35 u. 1.64 m., 14.50 u. 1.54 in.

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 1