Het nieuwe Honk te Goes feestelijk in gebruik genomen Arnemuiden verslaat Wemeldinge met korfbalcijfers12-1 Op Hemelvaartsdag wordt te Oostkapelle een zangconcours gehouden Vios heeft goede start in promotie-competitie de Nieuwtjes m alle eilanden Kamer van Koophandel begroot voor delig saldo van 1956 op f 29.500 Ruimte voor het spel van het Evangelie A. WILKIHG Wethouder Van Melle trapte de deur open Voor'n Bocdschapiasnasr KERK Uit Zeeiandó Steden Middelburg Goes Streekverband Arjos Walcheren bijeen Ring Zeeland bijeen Zeeuws twaalftal- Schouwen 3-2 7 holen ook voor Uw baby Zaterdagvoetbal Kloetinge zorgt voor verrassing van de dag door S. V. D. te kloppen (3-1) Uitslagen der junioren Maandag 24 October 1955 ZEEUW" DAGBLAD pagina 2 GOES, 22 October „Hier is straks voor jullie een open deur en een open hart, een plaats waar je kunt werken en spelen". Dit zei Zaterdagmiddag loco-burgemeester, wethouder J. J. van Melle tot de stoet jongens en meisjes die met glinsterende ogen hun nieuwe huis bekeken, het nieuwe Honk, dat de Hervormde Jeugdraad voor hen heeft laten bouwen en dat nu officieel geopend werd. Officieel èn origineel. Geen lint werd doorgeknipt of geen Sleutel aangeboden op een fluwelen kussen, nee, de wethouder deed het op een manier, die de jeugd het beste kon waarderen: hjj trapte de deur open. Niet de echte deur natuurlijk. Nee, men had een .„zinnebeeldige" deur in de opening aangebracht, een deur van karton. Toen men nog in het oude en te klein geworden honk boven het pakhuis je in de Korte Vorststraat huis de, gebeurde het vaak, dat de jongens, baldadig en ongeduldig, tegen de deur Schopten om binnengelaten te worden. Daarom schopte ook nu de wethouder da deur open. „Maar denk erom jon gens", zei hij lollig, „dit is maar een voorbeeld hoe het niet moetEn de jongens lachten. Ze hadden het be grepen. Trouwens er zal er niet een Zjjn die het nieuwe honk zal beschadi gen. Het is veel te mooi. VERHUIZING MET MUZIEK. Het pijpercorps „Excelsior" bracht de jongens en meisjes van het oude honk naar het nieuwe tehuis aan de buitenkant van de stad in Goes-Noord. Ds H. M. Strating, voorzitter van de Hervormde Jeugdraad, sprak hier een tyelkom tot de predikanten, de kerk voogden, ouderlingen en diakenen, de leden van verenigingen, die het werk hebben gesteund Rotarians, Sorop- timisten en leden van de Round Table alsmede andere genodigden. In zijn toespraak over dit jeugdzorg- werk, dat men moet zien als een dienst aan de naaste vanuit de bewogenheid der berk, zei de predikant ondermeer: „Iedere deurknop in dit gebouwtje is een stukje menselijkheid. In de hand reiking van mens tot mens willen we Iets laten zien van het Evangelie waar in we geloven". Met dankbaarheid ge waagde hij van de steun die is verkre gen van de kerkeraad „die ons de speelruimte gaf om dit spel van het Evangelie te spelen en van de kerkvoogdij, van de diaconie en de ve le anderen, die er hun schouders heb ben onder willen zetten". Ingezonden Mededeling <Adv.) Inderdaad zeer handig maar ook sierlijk zijn onze nieuw ste BOODSCHAPTASSEN in linnen en in leer. De nieuwste jaarbeursmodellen vanaf 9.S0 tot 49.50. GOE! L.KERKSTR. L.DELFT MIDDELBURG *£^ending Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Muiden, J. Ch. W. Kruis- hoop te Meerkerk. Geref. Kerken. Aangenomen naar Perth (Australië), P, van de Schaaf te Vlissingen. Bedankt voor Berkel-Rodenrijs: J. Goumare te Grijpskerke. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Zierikzee (2e pred. pl.) B. Bijleveld te Noordeloos. 65 jaar C.J.M.V. te Westkapelle WESTKAPELLE, 23 Oct. De C.J. M.V. herdacht onder grote belangstel ling in de Ned. Herv. Kerk het 65-jarig bestaan. Dr G. P. van Iterzon, oud bondsvoorzitter sprak n.a.v. Nehemia 4 14, speciaal over de woorden: „En strijdt voor Uw broeder". Als leus voor de toekomst, in het bijzonder voor het C.J.M.V. stelde hij: samen bouwen, samen strijden en samen bid den. Een dubbelmannenkwartet, ge vormd uit leden van de C.J.M.V. ver leende medewerking. En Wika Hiensch, die vele midda gen en iedere avond met zijn assis tenten de jongens en meisjes een prettig thuis bereidt, zei: „Dit is jul lie honk, jullie huis. Werk mee om het mooi te houden". Hierna zongen de kinderen het jeugdhonklied. DRINGENDE NOODZAAK. In zijn gelukwensen tot ds Strating zei wethouder Van Melle, meermalen de moed bewonderd te hebben van de leiders en leidsters, die met vaak on toereikende middelen dit werk zijn be gonnen. Het was ook hem gebleken dat het geen particulier liefhebberijtje was want zo noemde men het wel eens maar dringende noodzaak. Na mens het gemeentebestuur sprak hij zijn bewondering uit en daarom ook achtte hij het een plicht dit werk fi nancieel en materieel te steunen. Dat er van alle zijden is medegewerkt aan de totstandkoming van dit nieuwe honk noemde hij een bewijs van bur gerzin en een belofte voor de toe komst t.a.v. de jeugdzorg. Ook de Goe- se raad was hiervan overtuigd en ver hoogde het subsidie voor dit werk. Hij noemde het frappant, dat deze feeste lijke ingebruikneming plaats vindt in de week, die door de Hervormde Kerk is gewijd aan het gezin. „Hier wordt nu", zo zei hij, „aan het grote gezin van onze Goese jeugd een werkelijk tehuis gegeven". Na de opening kon het gebouw wor den bezichtigd en werd namens de Soroptimisten een monopoliespel aan geboden, en namens de Rotary een nieuwe tafeltennistafel toegezegd. Dokter L. J. H. Brongers neemt afscheid De geneesheer-directeur van het Gasthuis, dokter L. J. H. Brongers, hoopt Vrijdagmiddag a.s. van half 4 tot 5 uur in Hotel „De Burg" bij de af sluiting van zijn arbeid afscheid te ne men tijdens een receptie, die hem zal worden aangeboden door het bestuur der Godshuizen. Vereniging „Patriot" opgericht In „de Prins van Oranje" is Zater dagmiddag onder auspiciën van de ver eniging „Pro Patria", opgericht de jeugdvereniging „Patriot". In het be stuur werden gekozen de heer W. Stans, voorzitter, mej. C. Westveer, se cretaresse, mej. E. Mansveld, penning- meesteresse en de heer A. Bartelse, Ingezonden Mededeling (Adv.) In buisjes a 20 en flacons a 50 tabletten BESCHERMT TEGEN VERX0U0HEI0, GRIEP, KEELPIJN Na langdurige discussies MIDDELBURG, 22 Oct. In zijn openingswoord der jaarvergadering van het Streekverband der Arjos- clubs, vanmiddag in het Geref. Jeugd- gebouw gehouden, merkte de tweede voorzitter, de heer B. Koole, op, dat van alle leden der clubs wordt ver wacht, dat zij zich inzetten in de poli tieke strijd bij de komende verkiezin gen. De heer A. Schout te Vlissingen, lid van Ged. Staten, sprak over het on derwerp „Jeugdvorming door de poli tiek". Hij vroeg zich af, of de oorzaak van de geringere belangstelling voor de politiek misschien gelegen is in het grote aantal zegeningen in vergelij king met voorheen. De heer Schout wees erop, dat de practische politiek van vandaag een voortzetting is van die in het verleden. De ouderdoms voorziening, die in de toekomst een feit zal worden, werd belicht. De spre ker bond zijn jeugdig gehoor op het hart door te gaan met het clubwerk en niet slechts de principiële kant van de zaak te bestuderen, maar ook de practische politiek te bezien. Tijdens de bespreking bleek wel, dat de laks heid op politiek gebied gelukkig nog niet overal is doorgedrongen. In plaats van de heer Coppgolse, die als secre taris bedankte, werd gekozen de heer A. Maljaars te Oostkapelle. De kas vertoonde een gunstig saldo. GOES, 22 October Het belangrijk ste besluit, dat Zaterdag viel op de na jaarsvergadering van de Ring Zeeland van christelijke zangverenigingen, die in restaurant „De Opriï" werd gehou den, was het voornemen om op Hemel vaartsdag 1956 in Oostkapelle een groot concours te houden. Deze beslis sing viel na uitvoerige discussies, na dat eerst andere voorstellen, namelijk om het concours op een Zaterdag, of op een dag midden in de week te hou den, waren verworpen. Als juryleden zullen worden gevraagd de musici Leo Mens en Andries de Braai. Blijkens het jaarverslag zijn thans 44 verenigingen bij de ring aangeslo ten. Met groot succes werden zang avonden te Middelburg en Goes gege ven, die van grote propagandistische waarde zijn gebleken. In Cadzand was een middaguitvoering. De directeuren cursus vindt op de normale wijze voortgang, waarbij de heer Adr. Kou semaker de a.s. dirigenten opleidt voor het diploma. De penningmeester deelde mede dat de inkomsten over het afge lopen jaar 1.081,70 hebben bedragen en de uitgaven 546,71, zodat er een kassaldo is van 534,99. In verband met het gouden jubileum van de vereniging Looft den Heer te Westkapelle zal in deze plaats een zangavond worden georganiseerd, waaraan de koren nit Walcheren me dewerking zullen verlenen. De juiste datum kon nog niet worden bekendge maakt. Bij de bestuursverkiezing werd de heer Van der Wiele herkozen. In plaats van de heer Cijsouw, die meende te moeten bedanken, werd gekozen de heer Van Hanegem te Breskens (voor Zeeuwsch-Vlaanderen) en voor Schou- NAGEXOMEN ADVERTENTIE Heden behaagde het de Heere, een geduldig gedragen lijden, in de hoop des eeuwigen levens, van ons weg te nemen bnze ge liefde Oom DANIEL SCHOT, in de leeftijd van bijna 84 jaar. Namens de familie: J. SCHOT. M. A. BOUT. Tholen, 21 October 1955. Hoogstraat 49. De begrafenis zal plaats hebben op D.V. Dinsdag 25 October a.s. des namiddags 2 uur. De korfbal-competitie GOES, 22 October Vios zal alle zeilen moeten bijzetten om weer eerste klasser te worden. De Krabbendijke naars hebben dat Zaterdag tegen de Poel wel ondervonden, ook al wonnen ze de wedstrijd dan met 02. B.K.C, behaalde in deze promotie-degradatie- competitie een sprekende overwinning n.l. 38 op Tjoba II. Volharding II bleek tegen Eendracht opgewassen, hoewel de Tholenaars nog drie keer de mand konden vinden. In de derde klasse A leverde de „res tanten-opruiming" een 15 zege op voor Stormvogels, dat bij Atlas op be zoek was. Vedo boekte tegen Animo II een minder overtuigende 23 over winning. Togo in (in C) wist bij Zeelandia eveneens de volle buit weg te halen (45), maar W.K.V. moest bij Vopo II het onderspit delven (43). GOES, 22 Oct. Zoals te verwach ten was is de wedstrijd tussen het Zeeuwse korfbaltwaalftal en dat van de SDKB in een overwinning voor de ZKB geëindigd. Over het algemeen stond deze wedstrijd op matig peil en vooral na de rust werd er slecht ge speeld. De Schouwenaren hadden en kele invallers, terwijl in de ZKB ploeg Truus van Dalen haar zieke clubge note mevrouw Wisse (Swift) uitste kend verving. De wedstrijd begon met een klein veldoverwicht voor de ZKB, maar het duurde 18 minuten, aleer Schreuders uit een strafworp de score kon ope nen (1-0). Even later bracht Truus van Dalen met een doorloopbal de stand op 2-0. Nog voor de rust kwa men de partijen op gelijke voet door twee prachtige doelpunten van A. Ha- ge en A. van Hoek. Na de hervatting zakte het spelpeil zienderogen. Eindelijk bracht mej. Baarends met een ver schot de stand op 3-2 en doordat de SDKB-aanval goed in bedwang gehouden werd, kwam in deze stand geen verandering meer. Te Nieuwdorp is gecollecteerd voor de Unie „Scholen met de Bijbel". De op brengst was i 102,25. Luctor H (HI D) is van de thuis wedstrijd tegen Olympia II niet veel wijzer geworden; de Poel II bleef Blauw Wit II gemakkelijk de baas (14). De enigste adspirantenwedstrijd, Swift LenigAnimo A, eindigde, zoals verwacht in een zege voor de bezoe kers (2—3). wen zal de heer Van Dijke uit Haam stede zitting nemen. Bij de rondvraag kwam het verlan gen naar voren, de concoarsnummers tijdig bekend te maken; het bestuur zegde toe, dat dit omstreeks Nieuwjaar zal worden gedaan. Tenslotte deelde de voorzitter mede, dat het 70-jarig be staan van de bond volgend jaar Fasen in Den Haag zal worden gevierd en hij wekte de afgevaardigden op, deze vie ring bij te wonen. NISSE Opbrengst. De onlangs gehouden bazar georganiseerd door de vrouwenvereni ging „Ora et Labora" heeft een bedrag van 1.911,20 opgeleverd. De bazar is gehouden ten bate van de kerkvoogdij der Ned. Herv. Kerk. SEROOSKERKE (W.) Collecte. De collecte, gehouden voor de Vereniging van Geref. Lager Onderwijs heeft 463,35 opgebracht. OOST- EN WEST-SOUBURG Benoeming. De heer W. G. de Vriend, onderwijzer aan de school voor V.GL.O., is als zodanig benoemd aan de Chr. Lanbouwschool te Ommen. YERSEKE Burgerlijke stand. Geboren: Johannes P. M., z.v. A. A. Dhooge en M. A. C. Weij- nen. Gehuwd: J. A. Weststrate, 21 j. en W. L. Dekker, 20 j. te Wemeldinge. commissaris. Beide dames en ook me vrouw Westveer, die als commissares- se van „Pro Patria" de bijeenkomst bijwoonde, werden bloemen aangebo den. De voorzitter van de afd. Goes van „Pro Patria", de heer Ch. P. E. Spangenberg, sprak een inleidend woord op deze bijeenkomst. En een ernstig woord tot de jongelui, die hij op het hart bond niet aan elkaar te blijven klitten, maar contact te zoe ken met hun schoolkameraden, die net als zij het Nederlandse hart dra gen. Help jullie medemens te dienen, zo zei deze voorzitter. Wees bereid ais het Rode Kruis jullie steun eens vraagt of als er gecollecteerd moet worden voor de vluchtelingen. Tijdens deze bijeenkomst werd besloten, dat de nieuwe vereniging „Patriot" twee St Nicolaasbijeenkomsten zal organi seren op 3 December, n.l. een voor de kinderen tot 13 jaar in ,JDe Prins van Oranje" en een des avonds voor de ouderen in het „Slot Oostende". Door tegenligger verblind Gisteravond tegen zes uur reed C. M. van de K. uit Middelburg met zijn auto over de Patijnweg, toen een te genligger naderde en plotseling vol licht gaf. Hierdoor verblind remde Van de K. af, maar slipte, kwam via de heg gedeeltelijk op de spoorbaan te recht en kantelde. Hulpvaardige han den van toegeschoten voorbijgangers zetten de wagen weer op zijn kant en verlosten de inzittenden, zes in totaal uit hun benarde positie. Niemand had verwondingen opgelopen, de auto was zwaar beschadigd. Het verkeer was een uur gestremd. De heer Schot overleden Op 83-jarige leeftijd is Vrijdagavond na een langdurige ziekte overleden de heer D. Schot. Hij was oud-boekhou der van de gasfabrieken ouderling in de Chr. Geref. Kerk. Door zijn eenvoud was de heer VEILINGBER1CHTEN ROTTERDAM, 21 October Fruit: Cox Orange P. ST A 60—74; ST B 59— ST C 45—51; HH A 60—72; HH B 57; HH C 57; HH I 62; HH II 34; K. 35—58; Glorie van Holland ST A 47—48; ST B 46—49; ST C 43—44; HH A 40-47; HH B 40—47; HH C 35—38; HH I 43-44; HH II 3040; K. 3038; Goudreinetten ST A 45-48; ST B 38—44; ST C 32; HH A38— 44; HH B 36; HH C 32; HH II 26; K. 28— 34; James Grieve HH A 65; HH B 55; K. 42—51; Sterappelen ST A 57; ST B 48; ST C 39; HH A 40^42; HH B 39; HH C 33; HH II 31; K. 26—42; Conference ST A 46—55- ST B 44—54; ST C 33—43; HH A 40—52; HH B 40—48; HH C 29; HH I 40—44; HH H 24—28; K. 2440; Bonne Louisse HH B 55; HH I 56; HH II 40; Le- gipont ST A 46—47; ST B 41; HH A 46 —52; HH B 43—44; HH I 43—51; HH II 25; K. 19; Doyenne du Comm. ST A 1.22; ST B 1.16; HH I 68—86; K. 74; Zwijndr. Wijnpeer ST B 34; ST C 34; HH A 39; HH B 38; Gron. Kroon HH A 45; HH B 42. Alicante I 1.061.18; kg Alicante II 601.01 kg; Tomaten Exp. A 5184; B 54—55; C 40—73; CC 41; Binnenland A 68—83; B 62—73; C 46—58, alles per kg. Andijvie 69; Dubb. Princ. 601.51; Snijbonen 881.31; Pronksnijbonen 32 71; Rode kool Z'A7; Gele kool 3'A8; Groene kool 710; Witte kool 4.104.50; Uien 13—15; Waspeen 1316; Kroten 7 13; Postelein 2530; Spruiten I 71—80; II 25—58; Bloemkool A 21—56; B 9—23; Komkommers I 7283; II 2735; Sla 5 9; Knolselderij 818; Selderij 24.40; Boerenkool 11; Prei 1018; Gr. peen 9 14; Aardappelen 88.90; Spinazie 2541; Witlol 7696. Alles per stuk, bos of kg. EIERMARKT MIDDELBURG, 22 Oct. Minimum prijs voor pluimveehouders f 2.71 per kg. Schot een zeer geziene persoonlijk heid in Tholen. Verscheidene gees telijke werken zijn door hem uit het Engels in het Nederlands vertaald. Belangrijk hoger dan in 1955 GOES, 22 Oct. De begroting voor het jaar 1956 van de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor de Zeeuwse Eilanden, die tijdens de algemene ver gadering op Woensdag 26 October in hotel „De Korenbeurs" zal worden be handeld vertoont een hoger batig saldo dan over 1955. Het voordelig saldo Ingezonden Mededeling (Adv.) Speciaalzaak voor Babyuitzetten HULST, Tel. 12 GOES, Tel. 2687 Hofleveranciers van H. M. de Koningin GOES, 22 October In de eerste klasse van de Zaterdagcompetitie zijn slechts twee wijzigingen gekomen. Nieuwdorp, dat een 26 overwinning op V.C.K. behaalde steeg een plaats op de ranglijst, terwijl de Koudekerkenaars een plaatsje lager geklasseerd werden. Rillandia behield de tweede plaats dank zij een 40 zege op Colpl. Boys, dat hierdoor zijn eerste nederlaag leed. A.Z.V.V. hield eveneens stand, hoewel de Zeeuwsvlamingen te Wolfaartsdijk slechts met 23 wonnen; Wemeldinge heeft te Arnemuiden op ongenaakbare wijze het onderspit moeten delven: 121. De stand luidt: Krabbendijke 6 6 0 0 12 246 Rillandia 7 5 0 2 10 187 A.Z.V.V. 7 4 1 2 9 14—16 Tern. Boys 4 3 0 1 6 66 Arnemuiden 6 3 0 3 6 217 Nieuwdorp 5 2 0 3 4 16li Colpl. Boys 4 1 1 2 3 511 V.C.K. 6 114 3 10—18 Wemeldinge 4 0 13 1 320 Wolfaartsdijk 5 0 0 5 0 419 TWEEDE KLASSE A Het schijnt, dat Arnemuiden II het deze competitie niet cadeau krijgt. In Colijnsplaat wonnen de vissers slechts met 23. Kapelle II verraste Kloetin ge II (43); Serooskerke IIRillan dia II werd afgelast en Wemeldinge II won, geheel volgens de verwachtin gen, met 50 van V.C.K. IL De stand: Arnemuiden II 612; Colpl. Boys II 46; Wemeldinge II 4 —6; V.C.K. II 5—6; Kloetinge II 6—5; Rillandia II 54; Kapelle II 64; Nieuwdorp H 22; Wolphaartsdijk II 42; Serooskerke II 51. TWEEDE KLASSE B R.C.S. IV speelde het klaar om Vee- re op eigen veld een puntje afhandig te maken (11). Nieuwland heeft te gen Bevelanders het onderspit moeten delven (18). Oostkapelle bleek niet op gewassen tegen Middelburg V, dat met 3—5 won. De stand: Serooskerke 610; R.C.S. IV 77; Zeeland Sport VI 36; Middelburg V 46; Veere 55; Bevelanders 64; Nieuwland 64; Meeuwen 64; Wis sekerke II 32; Oostkapelle 52. Tweede klasse C. Kloetinge zorgde voor de verrassing van de dag door S.V.D. met 31 te kloppen. Kats heroverde de leiding dank zij een 62 overwinning op 's-H. H. Kinderen. Beren snoepte Kapelle een punt af door een 33 gelijkspel af te dwingen. Yerseke IIWissekerke kon wegens bijzondere omstandighe den (zie elders) niet doorgaan. De stand: Kats 48; Goes IV 57; Kapelle 67; Kloetinge 77; Mevo 5 6; S.V.D. 45; 's-H. H. Kinderen 64; Yerseke II 43; Beren 73; Wis sekerke 42. Tweede Klasse D. Brouwershaven II won geheed on verwacht van Bruse Boys II (43). Koploper Sinoto moest een punt af staan aan Mevo III (33). Tweede klasse E cn D. In deze klasse werd de koploper, Spui, eveneens een puntje afgedwon gen, want tegen Driewegen werd het een doelpuntloos einde (00). Zaam- slag nam Hoek de volle buit af (31). In de tweede klasse D tenslotte won S.V.D. met grote cijfers (80) van Zaamslag H. Kruiningen IIIA.Z.V.V. werd afgelast. GOES, 22 October Voor het aan nemersexamen te Rotterdam slaagden de heren J. Wieles te Axel, J. Lambert te Stoppeldijk en C. Marteyn te IJzendijke. voor 1956 is begroot op f 29.500.ter wijl dit voor 1955 was geraamd op f 12.009.—. De post jaarlijkse bijdragen is voor 1956 begroot op f 120.000.en ligt f 10.000.hoger dan het voorgaande jaar. Dit in verband met te verwachten hogere ontvangsten. Wat de post nieu we inschrijvingen betreft, deze is be groot op f 4000.(in 1955 op f 10.000). Dit bedrag is geraamd in verband met te verwachten lagere ontvangsten, naar aanleiding van het feit, dat het aantal inschrijfplichtige zaken, dat nog niet is ingeschreven, vrijwel is uitge put. De post legalisaties en certificaten van oorsprong is aanzienlijk lager ge raamd (voor 1956 op f 600.voor gaande jaar f 3000.vanwege het feit, dat voor een belangrijk exportar tikel geen certificaten meer vereist zijn in het district. UITGAVEN Duizend gulden is begroot voor het onderhoud van de gebouwen tegen f 4.000.voor 1955. De gebouwen be vinden zich in uitstekende staat, zodat geen belangrijke uitgaven te verwach ten zijn. Voor aanschaffing en onder houd van inventaris is f 2000.ge raamd (vorig jaar f 14.000.De kan toorinventaris bevindt zich eveneens in goede staat en in 1956 behoeft slechts rekening te worden gehouden, met de vernieuwing van enige lopers en de aankoop van een schrijfmachine. Voetballers uit Wissekerke te Goes gestrand GOES, 22 Oct. Een van de auto's waarmee het voetbalelftal van Wisse kerke vanmiddag naar Yerseke reisde om daar tegen het tweede elftal de strijd aan te binden is in de Van de Spiegelstraat met een andere auto in aanraking gekomen. De chauffeur van de wagen met voetballers C. H. had zijn wagen neer gezet op het parkeerterrein. Toen hij weg wilde rijden viel de wagen stil. Kort daarachter reed P. de J. uit Goes Hij zag geen kans om de andere wa gen te ontwijken. Een botsing volgde. Het liep af met materiële schade. De spelers werden echter zo lang op het politiebureau vastgehouden voor hat getuigenverhoor, dat de wedstrijd geen doorgang kon vinden. Groep A I. RCS A IMeeuwen A I 20; Serooskerke A IZeeland Sport A I afg.; Arnemuiden A IWalcheren A I 3—1. Groep A H. Goes A II's-H. Arends- kerke A I 07; Patrijzen A IKrab bendijke A I 32. Groep B L VCK B I—Arnemuiden B I 0—3; Bevelanders B I—Vlissingen B I 34; Middelburg B IWalcheren B I 10—1; RCS B I—Zeelandia B I 1—8. Groep B II. Domburg B IMiddel burg B III 23; Oostkapelle B I Middelburg B II 11; Vlissingen B ill RCS B II 61; Zeeland Sport B li Vlissingen B II 05. Groep B m. Kapelle B IGoes B I -9; Rillandia B IWolfaartsdijk B I 21; Yerseke B IWemeldinge B I -1. Groep B IV. Kwadendamme B I Lewed. Boys B I 14; SVD B I Nieuwdorp B I 22; Volharding '32 B IPatrijzen B I 04; Beren B ILuc tor B I 1—2.

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 2