Het Zeeuwse Voetbal hield Zaterdag grote wapenschouw Nieuws uit de Jan Westdorp toont zich de sterkste Zeeuwse pedalist Publieke belangstelling was gering en het spelpeil maar matig Rien Verhelst legde hem het vuur na aan de schenen Vertellen uit de Bijbel vereist veel studie Wedstrijden hebben niei aan hun doel beantwoord Swift A versloeg Tjoba en behaalde het kampioenschap Zeeuws wandelsport- program vastgesteld Zeeuwse Wie/erseizoen te Heinkenszand besloten Pantomime en film Yerseke heeft nu electrische straatverlichting I. 3% Voor'nKcp e* Schcte!naar Centrale A.R. „Middelburg" VAN MARKT en veiling Beëdiging le Luit. Nat. Reserve G. de Ru Maandag 17 October 1955 ZEEUWSCH DAGBLAD pagina 2 (Van onze sportredactie) GOES, 15 October. Zaterdagmiddag hield het Zeeuwse voetbal een grote wapenschouw. Op niet minder dan vijf plaatsen kwamen vertegenwoordigende elftallen in het veld. Helaas heeft deze voetbaldag niet aan de verwachtingen beantwoord. Er werd in slechts enkele wedstrijden redelijk voetbal vertoond. Bovendien was de regen spelbreker, zowel met betrekking tot het spelpeil als ten aan zien van de publieke belangstelling. Het is dan ook onwaarschijnlijk, dat het tekort in de afdelingskas, dat door deze wedstrijden zou moeten worden ge dekt, ook inderdaad is weggewerkt. „Astra" organiseert serie winterwandeltochten GOES, 17 Oct. Naar wij vernemen zal de schoolvereniging „Astra" van het Chr. Lyceum voor. Zeeland te Goes deze winter een serie winterwandel tochten organiseren. De leiding van deze tochten berust by de heer Goedee. Te Aardenburg is gecollecteerd voor de Unie „Scholen met de Bijbel" en de op brengst daarvan bedroeg 73,72. Het Zeeuws Zaterdagelftal heeft te Goes weinig moeite gehad met Terneu- zen, dat met vier invallers het veld betrad. Het vertegenwoordigende elftal won met 7-2, maar de Terneuzenaars v/aren de mannen van doelman Bolle- man, die de beste speler van het veld was, technisch ver de baas. Reeds na twee minuten opende Meertens de sco re (01) en na 15 minuten spelen maakte Van Waes er 002 van. Aan de andere kant kogelde Jansen enkele malen tegen de paal. Na een fraaie combinatie werd het 03 door Dom- missie en nog voor de rust bracht spil De Hamer het vierde doelpunt tot stand. Na de thee was Terneuzen in de meerderheid, hetgeen resulteerde in een doelpunt van Franken. Kort daar op kwam rechtshalf Walraven zo in het nauw, dat hij keihard in eigen doel schoot (24). Nog in dezelfde minuut bracht De Kok de stand op 25. Dom misse scoorde daarna driemaal achter een, waarvan echter een doelpunt ge annuleerd werd, zodat het einde kwam met een 27 zege voor de Zaterdag spelers. VLISSINGEN WON MET DUBBELE CIJFERS Te Hulst stelde Oost Zeeuwsch- Vlaanderen tegenover een technisch goed spelend Vlissingen een groot en thousiasme, waardoor de wedstrijd, on danks de hoge score, ten volle het aan zien waard bleef. Eerst na twintig minuten spelen open de Clarisse de score, twee minuten la ter gevolgd door een doelpunt van v. de Schraaf en een minuut later door een treffer van Henk de Nooyer (03). Een fraaie aanval van de ge hele roodwitte voorhoede werd door v. d. Schraaf op de juiste wijze afgewerkt (0-4). Binnen enkele seconden na de her vatting- bracht Clarisse de stand op 0—5. Vlissingen speelde hierna een be keken spelletje. Clarisse verhoogde de score nogmaals en even later werd het 07 door v. d. Schraaf. Weststrate be nutte een vrije trap, Struywigh kopte een corner uitstekend in en tenslotte bracht Clarisse twee minuten voor tijd de eindstand op 010. MIDDELBURG VERLOOR West Zeeuwsch-VlaanderenMiddel burg was een zeer matige wedstrijd, die gespeeld werd op een spiegelglad veld. Middelburg telde zes invallers. Voor de rust waren de Westelijken, hoewel qua techniek de minderen van de hoofdstedelingen voortdurend in de aanval, maar de rust kwam met dub- belblanke stand. Na de hervatting ging de strijd vrij wel gelijk op. De uitvallen van West waren echter, mede door het te ver opdringen van de groenwitte halflinie gevaarlijker en het was Vercruysse, die de score opende (10). Tien mi nuten later bracht de Kramer uit een voorzet van links met een fraai doel punt de stand op 2—0. Linksbuiten Storm kon met een hard en strak schot de achterstand verkleinen (12), maar kort voor het einde maakte Vercruysse er (in duidelijke buitenspelpositie) 31 van. GOES KREEG HET NIET CADEAU In een aantrekkelijkke wedstrijd heeft Goes te Zierikzee een kleine overwinning behaald op het vertegen woordigende elftal van Schouwen-Dui- veland. O. Moens opende na acht minuten voor Goes de score (01), maar dade lijk daarop werd doelman Zwartepoor- te enkele malen aan de tand gevoeld. Vijfde korfbaltitel voor Middelburgers (Van onze sportredactie) GOES, 15 Oct. De te Nieuwdorp ge speelde beslissingswedstrijd Tjoba Swift A bij de adspiranten A is geëin digd in een overtuigende 15 over winning voor de Swift-pupillen. Hier mee kwam deze Middelburgse vereni ging in het bezit van de vijfde kampi oenstitel van deze competitie. In de promotie-degradatie-compe titie werd Dios door Tjoba II met 1 2 verslagen. Eendracht smaakte het genoegen B.K.C. met 45 te klop pen. In de eerste klasse nam Togo op grootse wijze revanche op Scampolo door met 83 over de Zaamslagenaars te zegevieren. In 2 A ging Vios II te Middelburg tegen Swift II roemloos ten onder (16—1). In 3 A moest Vedo de eer aan K.V.L. laten (62). Animo II kwam tegen Stormvogel net iets te kort (12). In 3 C bleef W.K.V. Blauw Wit met 21 de baas. In 3 D heeft Vitesse bij Scampolo III verstek laten gaan. Volharding II bleef ongeslagen, want De Poel II werd met 110 verslagen. Bij de adspiranten C versloeg Olym- pia Luctor met grote cijfers (80) en Swift Vlug (D-adsp.) bleef met 40 e baas over Animo B. Toch werd het 02, toen Mos een pe nalty benutte. P. Jonker slaagde er in de achterstand te verkleinen, maar Rob Moens maakte er weer 13 van. Nog voor de rust kwam invaller-spil van Goes zo in het nauw, dat hij niet beter wist te doen, dan in eigen doel te schieten (23), maar dadelijk daar op werd het 2—? door O. Moens. Na de thee was Schouwen Duiveland het eerst aan bod en linksbuiten de Boer kopte de bal achter Zwartepoorte (3—4). De rechtsbinnen van Goes maakte er 35 van, waarna Hogen- steyn een penalty miste. Even later werd het echter toch 45 door een fraai doelpunt van P. Jonker. Tenslotte bracht de linksbuiten van Goes de eindstand op 46. WALCHEREN—AXEL SLAPPE VERTONING Deze twee ploegen gaven maar een slappe vertoning. Voor de rust nam Axel de leiding, maar kort na de her vatting was het Keulemans, die met 'n onhoudbaar schot de partijen op ge lijke voet bracht. Even kwam er nu een opleving in de Walcherse ploeg maar de aanvallen waren te doorzich tig, zodat de Axel-verdediging telkens weer kon ingrijpen. En toen Axel daarop weer de leiding nam, was het met het Walcherse elftal gedaan. Het was nu al Axel wat de klok sloeg, maar de voorhoede was niet tot scoren in staat en dus bleef het bij een 12 overwinning voor Axel. Winterserie in voorbereiding (Van onze sportredactie) GOES, 17 Oct. Zaterdagmiddag vergaderde in Café „De Landbouw" te Goes de Kring Zeeland van de Neder landse Wandelsportbond onder voor zitterschap van de heer W. P. Joziasse uit Middelburg. Op deze vergadering werd het voor lopig wandelprogramma 1956 voor Zeeland samengesteld. Dit ziet er als volgt uit: 2 April W.S.V. „Op Stap" te Scher- penisse; 10 Mei W.S.V. „Kruiningen" te Kruiningen; 26 Mei „Medioburgum" te Middelburg; 2 Juni „Zeeuwsch Dag blad" te Goes; 12 tot en met 16 Juni N.W.B. Avondvierdaagse te Scherpe- nisse, Oostburg, Kruiningen, Krabben- dijke, Biezelinge, Goes, en op Walche ren (waarschijnlijk Souburg)22 Sept. W.S.V. „Hansweert" te Hansweert. Voorts ligt het in de bedoeling nog deze winter een zgn. WINTERSERIE te organiseren te Vlissingen en even tueel ook in Goes en Kruiningen. Op deze manier wil men trachten ook in de winter contact onder de wandelaars te onderhouden. Deze Winterserietoch- ten zyn voorlopig vastgesteld op 19 No vember, 17 December en 14 en 28 Ja nuari 1956. De schoolwandeltochten 1956 zijn voorlopig vastgesteld op 24 Maart, 14 April en 28 April 1956. Ze zullen wor den gehouden in Vlissingen, Middel burg, Goes, Kruiningen en waarschijn lijk nog andere plaatsen. R ILL AN U-BA T H Ondersch'iding. De neer A. Goir°e heeft tijdens een samenkomst van de Vrij willige brandweer de medaille van 30 jaar trouwe dienst bij de brandweer ontvan gen uit handen van burgemeester Jobse. De secretaris van de brandweer, de heer C. Hillebrand heeft in een toespraak het wel en wee van de brandweer tijdens deze 30 jaar gereleveerd. In 1925 is de heer Goeree als onderbrandweermeester in dienst gekomen, later bevorderd tot brandweermeester en sedert verscheidene jaren is hij commandant. De heer Goeree gaf een overzicht van hetgeen in dit tijd perk is gebeurd. De heer L. Ots presen teerde namens het corps een geschenk. Raad bijeen. De raad komt Dinsdag in openbare vergadering bijeen. De voor naamste punten van de agenda zijn: voor stel tot verkoop van bouwgrond en de be handeling van de gemeentebegroting voor 1956. KRUININGEN Plattelandsvrouwen. De afdeling Krui ningen en omstreken van de Bond van Plattelandsvrouwen kwam onder leiding van de presidente mevr. J. J. Sonke K-os bijeen in de „Korenbeurs". Na af handeling der huishoudelijke zaken hield mevr. ir F. de Boervan de Hoek te Den Haag een boeiende causerie over het ma ken van glas Verscheidene soorten glas werk werden vertoond, waarna tot slot een film werd vertoond over de glas- fabricage. Benoeming. Tot ambtenaar ter secre tarie is bencemd de heer A. Kodde te Schore, zulks in de plaats van de heer G. L. Woudstra te Middelburg die zijn be noeming niet heeft aangenomen. (Van onze sportredactie) GOES, 15 Oct. Als sluitstuk van liet Zeeuwse wieierseizoen op de weg werd Zaterdag in Heinkenszand een wedstrijd voor amateurs en nieuwelingen verreden waarvoor 27 renners aan de start verschenen. Aanvankelijk was deze course uitgeschreven als officieus kampioenschap van Zeeland maar de K.N.W.U. keurde" dit niet goed. Jan Westdorp de Zeeuwse „primus-inter-pares" behaalde na een boeiende strijd de zege die hem wel toekwam hoewel hieraan moet worden toegevoegd dat hij deze middag zware concurrentie ondervond van Rien Verhelst, die jammer genoeg in de slotfase enkele malen met pech te kampen kreeg. Een der favorieten voor de bloemen Jo de Roo staakte reeds na enkele ronden de strijd en na hem zouden nog diverse andere renners dit voorbeeld volgen meestal gedwongen door pech. Het parcours was n.l. op gedeelten bij zonder slecht te noemen. OP EEN DAMESFIETS Nadat Verhelst reeds enkele malen voelhorens had uitgestoken en De Wit en Van Wijchen inmiddels waren af gestapt sloegen Huissoon en Verhelst na zeven ronden een bres op het mo ment dat Westdorp en Verstrate op een gewone fiets doorkwamen. De strijd werd nu zeer spectaculair. Ver helst moest lossen wegens pech maar hervatte de strijd op een damesfiets. Zijn plaats vooraan werd ingenomen door Van Doeselaar die na 11 ronden samen met Huissoon op kop ging ge volgd door Westdorp op 500 m. en Ver helst, Oosthoek Verstrate en Rent meester op minder dan een minuut. Verhelst, Oosthoek en Verstrate slaagden er na een moedige jacht in om Huissoon en Van Doeselaar in te lopen; dit gebeurde in de 15e ronde. De kopgroep van 5 bleef vier ronden intact. Toen demarreerde Westdorp op machtige wijze en niemand- wist zijn wiel te houden. Alleen Verhelst bleef Westdorp ern stig bedreigen en zijn achtervolging scheen perspectief te bieden. Toen Ver helst echter met pech te kampen kreeg en enkele kilometers op een gewone fiets moest rijden was de strjjd defini tief beslist. Westdorp liep nu onbe dreigd uit en bereikte als eerste de fi nish. De tweede plaats werd in de sprint uitgevochten tussen Huissoon en Verhelst ten gunste van eerstgenoem de. De uitslag luidt: 1. J. Westdorp ('s-Heerenhoek) 929 km in 2 u. 29 min. 2. J. Huissoon' (Yerseke); 3. M. Ver helst (Axel); 4. C. Oosthoek ('s-Hee- renhoek); 5. F. van Doeselaar (Sluis kil); 6. J. de Poorter (Hoek); 7. P. Rentmeester (Yerseke) 8 op 1 ronde D. Wouterse (Kwadendamme)9. H. Vernooy (Sluiskil) 10 op 3 ronden J. de Kok (Goes); 11. B. Tieleman (Kloosterzande). Bij de adspilanten die 40 km moes ten rijden werd C. Raas uit 's-Heeren hoek eerst in de tijd van 1 uur 20 min. 2e was Van Espen (Axel); 3. De Dreu (Goes); 4. Bustraan (Yerseke). De organiserende vereniging „R.T.C. Theo Middelkamp" te Goes hield na afloop nog een congres voor Zeeuwse wielercomité's waar o.a. het woord werd gevoerd door de sportjournalist Frits van Griensven, die de hervor mingsplannen betreffende de Profwed strijden en alles wat daarmede samen hangt duidelijk uiteenzette. Gordon Pirie heeft zijn derde over winning in een maand tijd op Emil Zatopek behaald. De Brit won de 5000 meter in 14 min. 19 sec. voor Zatopek, die 14 min. 24,2 sec. liet afdrukken. Regionale Najaars Conferentie N.Z.V. MIDDELBURG, 15 Oct. De mid dagvergadering van de Regionale Na jaars Conferentie der Ned. Zondags school Vereniging, die Zaterdag in de Bogardzaal werd gehouden, stond in het teken van de inleiding door de di recteur, de heer A. Kroese, over Waarheid in onze vertelling". Vooral de vragen „Wanneer zijn we niet waar tegenover het kind?" en „Wanneer doen we de waarheid van de Bijbelse Boodschap te kort?", die de heer Kroese in zijn inleiding behan delde, vormden de aanleiding voor een uitermate levendige discussie: het bleek n.l., dat het gehoor van de heer Kroese het op bepaalde punten niet met hem eens was. De woordkeus bij de vertellingen, bij het brengen van het Bijbelwoord op de Zondagsscholen dus, noemde de di recteur zeer moeilijk. Het moet ver staanbaar en tegelijk waardig zijn. De verteller vormt een verbindingsschakel tussen Bijbel en kind. In dit verband wees de heer Kroe se er op, dat de verteller, in casu de Zondagsschoolleidster of -leider, er steeds aan moet denken, dat juist hij slechts een verbindingsschakel is. Wel is het een vereiste, het verhaal levend te brengen. Uiteraard is men steeds bezig een basis te leggen, waardoor het kind de Bijbel leert verstaan. „Het verhaal moet eerst door ons zijn heengegaan", vervolgde de heer Kroese; wanneer dit niet het geval is, dan kan men zelf te veel in de weg gaan staan te veel op de voorgrond komen. Ook moet men niet te dogmatisch GOES, 17 Oct. Voor de eerste maal is Zaterdag te Yerseke de electrische straatverlichting ontstoken. Deze nieu we „verlichting" van deze gemeente werd gevierd tijdens een kleine bijeen komst van B. en W. in de raadszaal en enkele genodigden. Burgemeester A. C. Willemsen opende deze bijeenkomst en gaf op uitvoerige wijze uiting aan zijn blijdschap over het feit en vergeleek de nieuwe verlichting met die uit zijn jeugd. Na zijn toespraak werd een wande ling dooi de gemeente gemaakt om de nieuwe verlichting in ogenschouw te nemen. Op het raadhuis teruggekomen dankte de heer R. Froyen, hoofdingeni eur van de PZEM, de burgemeester en het gemeentebestuur voor de prettige samenwerking. De heer B. Loggers, oud-directeur van het gemeente-gasbe drijf knoopte daaraan een korte be schouwing vast over de verlichting met gas en electrieiteit. Er werden door de raadsleden nog vragen gesteld die tot volle tevreden heid werden beantwoord. Aan het slot van de bijeenkomst dankte de tech nisch hoofdambtenaar der PZEM, de heer A. M. Koolwijk voor de vriende lijke woorden gericht tot het PZEM- personeel en hij dankte de heer Stomp, bouwkundige van de gemeente Yerse ke in het bijzonder voor de prettige sa menwerking. Ingezonden Mededeling (Adv.) Voor 'n bescheiden cadeautje is een KOP EN SCHOTEL immer een succes. Onze col lectie hierin is uniek, terwijl de prijzen variëren van 60 cent tot 6 gulden. vertellen, betoogde hij en haalde een voorbeeld aan uit de Kinderbijbel. „Laat het kind later zelf ontdekken, wat dogmatiek betekent", zo zei hij. Tenslotte betoogde hij, dat het ver tellen uit de Bijbel veel studie vereist. Het is erg moeilijk om de diepe en ge- heimnisvolie inhoud van de Bijbel eenvoudig te vertellen. Op zeer verdienstelijke wijze brach ten de leidsters en assistenten van de afdeling Vlissingen des avonds een pantomime in Oosterse klederdrachten. Voor de sluiting werd nog de film „The Quiet One'' „De Eenzrjne" ver toond. MIDDELBURG, 15 Oct. In een drukbezochte en onder leiding van de heer J. de Wolf te Serooskerke in het Ned. Koffiehuis gehouden vergadering der Centrale A.R. Kiesvereniging „Middelburg" is de aandacht gevraagd voor de verkiezingsactie in de komen de maanden. Op het geven van goede en gedegen voorlichting, zowel in de vergaderingen der kiesverenigingen als in persoonlijke gesprekken, dient daarbij alle nadruk te worden gelegd. In zijn openingswoord besprak de heer De Wolf de zojuist geëindigde al gemene beschouwingen en riep op tot actie voor de verkiezingen. De heren P. Boon Sr. en J. S. Hoek brachten ver slag uit van het in Utrecht gehouden Partij Convent, waar de reorganisatie der partij en het reglement voor de Kamerverkiezingen werden bespro ken. Beide heren wezen o.m. op de noodzakelijke uitbreiding van het le dental en de werving van abonnemen ten voor het nieuwe partij-weekblad. Medegedeeld werd, dat in het voor jaar ds J. Goumare van Grijpskerke en de voorzitter voor de Kiesverenigingen een referaat willen houden. In de rond vraag wees de heer J. A. van Benne- kom op de wenselijkheid een Zeeuw op een kansbiedende plaats te stellen op de candidatenlijst voor de Tweede Kamer. Zeeland met zijn grote proble men als Deltaplan etc. moet een eigen geluid in de volksvertegenwoordiging kunnen laten horen. De vergadering was algemeen van oordeel, dat pogin gen hiertoe in het werk gesteld moeten worden. De gedachte zal via het Prov. Comité worden doorgegeven. O - De voetbalwedstrijd tussen de jeugd- ploegen van Nederland en België Za terdag te Breda gespeeld, is met 41 door de Belgen gewonnen. Bij rust was de stand gelijk: 11. ROTTERDAM, 14 Oct, Fruit: Triomph de Vienne HC 55, Hl 52, H2 45, K 40-44; Bonne Louise A 54-60, B 53-54, C 42, HB 45, Hl 51-52, H2 32, K 29-45; Beurre Hardy B 52; Conference A 45-47; B 44-50; C 41- 45, HB 38, HC 35, Hl 33-45, H2 22-37, K 29-38; Legipont A 45-46, B 41, Hl 40-45, H2 30-38, K 33; James Grieve HA 71, HB 67- 69, HC 66-67, H2 55, K 40-58; Ellisson Orange A 58-62, HA 55, HB 52, HC 45-57, H2 38-40, K 25-42; Cox Orange U A 64-72, B 58, C 46, HA 60-67, HC 55-58, Hl 59-65, H2 51, K 28-55; Goudreinetten HA 37, Hl 33-39, H2 30, K 25-29; Glorie van Holland A 44-50, B 47-48, C 37-44, HA 46-48, HB 40-44, HC 41, Hl 37-45, H2 30-32, K 23-39; Sterappelen HA 47-49, HB 44; Allington P. A 44-51, B 39-45, C 34-41, HA 40-42, H2 22. Frankethaler I 1.08-1.52, II 69-1.—, Ali cante I 1.10-1.28, II 82-1.07. Tomaten exp. A 53-75, B 50-52, C 40-71, binnenl. A 59-73, B 50-64, C 35-57. Andijvie 6-8; Dubb. Prin- cessen 52-1.10; Kas Dubb. Princ. 1.20-1.43; Kassnijbonen I 1.07-1.28, II 59-98; Pronk- snijbonen 31-61; Rode Kool 5-8; Gele Kool 4.5-6; Groene Kool 7-9; Prei 13-20; Grote Peen 8-10, Bos Peen 12-18; Waspeen 12-16; Kroten 7-10; Spinazie 21-40; Bloemkool 27-54; Sla 4-11; Komkommers A 18-42, B 12-22; Knolselderij 9-16; Selderij 2.4.60; Witlof 84-87; Spruiten 35-60; Uien 8-13; Aardappelen 8.60-10.20; Postelein 18-23. EIER VEILING. MIDDELBURG, 15 Oct. Minimum prijs voor pluimveehouders 2,83 per kg. GOES L.KERKSTR. L. DELFT MIDDELBURG MIDDELBURG, 15 Oct. Weer kaatst door de beslotenheid van het binnenplein achter het Stadhuis klon ken Zaterdagmiddag even na half vijf krachtig de woorden: „Ik zweer trouw aan de Koningin, gehoorzaamheid aan de wetten en onderwerping aan de krijgstucht Zo waarlijk heipe mij God almachtig". Deze woorden kwa men uit de mond van de res. le Luite nant der Nationale Reserve G. de Ru, die voor het front van de troep in han den van de districtscommandant, de majoor H. A. P. Speek, de eed aflegde. Tevoren waren de troepen geïnspec teerd door de vertegenwoordiger van de inspecteur van de Nat. Reserve, P. op 't Hof en de garnizoenscommandant overste Cornet. Na de beëdiging noemde maj. Speek Luit. de Ru een voorbeeld voor velen, die thans nog aan de kant staan en schetste de zware taak, welke de be- edigde op de schouders genomen heeft. KAPELLE Verkiezing ouderlingen.De heren A. de Schipper en P. van Weele heb ben bedankt als ouderling van de Nc-d. Herv. Kerk. In hun plaats zijn bij en kelvoudige candidaatstelling gekozen de heren C. Verburg en M. de Schip per. Nagekomen Advertentiën Heden overleed in het Gasthuis te Middelburg, na geduldig ge dragen lijden, onze innig geliefde Man, Vader en Grootvader LEIN MELSE, in de ouderdom van ruim 60 jaar. Wed. P. MELSE-JANSE. Hoofddorp: S. SIEREVELD-MELSE. M. SIEREVELD. Souburg: P. MELSE. P. MELSE-KODDE. Meliskerke: E. ROELOFS-MELSE. A. ROELOFS. en kleinkinderen. Meliskerke, 15 October 1955. Heden overleed in het St. Jo seph Ziekenhuis te Vlissingen, zacht en kalm, onze geliefde Broeder, Behuwdbroeder en Oom WILLEM VAN DE LINDE, in de ouderdom van ruim 80 jaar. Namens de familie: JOH. W. VAN DE LINDE. Biezelinge, 16 October 1955. Blaaspoort 11 YERSEKE Burgerlijke stand. Geboren: Theodora H., d.v. M. Moerland en M. Röber; Johan na J., d.v. Ph. Sinke en N. van Iwaarücn. Gehuwd: H. L van Stee, 21 j. en C. I. van Oost, 21 j. Overleden: J. de Vriend, 74 j., echtg. v. E. Lokerse.

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 2