BURNS' NIEUWE OPROEP DEED KANONNEN NOG NIET ZWIJGEN d E 55 van Feestelijke sluiting maakte de drie millioen vol Marokkaanse leiders gaan praten met verbannen Sultan Nieuwe jachthaven te Goes door burgemeester geopend li Het weer Europa Malakka wil geen „dominion” KOEALA LOEMPOER, Indien de regering van Opnieuw oorlogsmisda diger in vrijheid gesteld Saarlandse democraten tegen Adenauers beroep DE GESCHIEDENIS HERHAALT ZICH.... G 527. Uitbreiding van "Centrale Zeeland" Óejaard echtpaar kreeg televisietoestel Amerikaanse Dakota opgebracht naar Lydda, omdat zij zich buiten luchtcorridor bevond Twee Nederlanders bij Antwerpen verongelukt Moord op voorman van Istiqlal Watersportvereniging „De Werf” kan nu vele gasten ontvangen zijn ‘9h>a Handelsvloot PROTESTANTS CHRISTELIJK BLAD VOOR ZEELAND op papier Waarnemend-hoofdredacteur Prof. Dr J. J. de Jong ill n .1 Zweden is weer „nat in r Veranderlijke bewolking 21 gr. 20 19 22 23 22 24 27 25 27 24 25 21 21 23 24 27 31 DE BILT ZEGT: Bezoekers wilden niet naar huis A Vleiend oordeel over ons verkeer EUWSCH DAGBLAD lie JAARGANG No. 3183 (ZIE PAGINA 3) Israël verklaarde zich echter het recht voor te behouden, om zich in gevai van Nederland voortgang vindt. MAANDAG 5 SEPT. 1955 Directeur: JACQ DE SMIT Veranderlijke bewolking met voor namelijk in het Noordwesten kans op wat regen. In het Zuidoosten aanvan kelijk nog zonnig. Overwegend matige wind tussen Zuid en Nooruwest. Onge veer dezelfde temperaturen als giste ren. Stuc-cuioim Oslo Kopenhagen Amsterdam Londen Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Genève Zürich Locarno Berlijn Frankfort München Wenen Rome laag om- 2.65; e ï- it«n, mde i>ers. met i nu i nu ncnt bewoxxt zwaar bewolkt zwaar bewolkt zwaar bewolkt zwaar bewolkt half bewolkt licht bewolkt licht bewolkt zwaar bewolkt zwaar bewolkt regenbui nevel half bewolkt onbewolkt half bewolkt onbewolkt onbewolkt nevel -o- Namens de V.V.V. „De Bevelanden” sprak mr J. F. G. Schlingemann, die beloofde in de nieuwe folder over de Bevelanden een speciaal woordje te wijden aan de Goese jachthaven en die zelfs een prijs toezegde voor de eerste officiële zeilwedstrijd, die „De Werf” zal uitschrijven. De heer J. Kooning, bestuurslid van de Vereniging voor Watertourisme te Vlissingen kwam eveneens zijn geluk wens aanbieden. Veere’s burgemeester knoopte aan deze feestelijke opening een beschou wing vast over de toekomst van Vee re’s haven, in verband met het Delta plan. Hij zag het wat somber in. Doch de heer Oskam, directeur van de Prov. V.V.V. beurde hem wat op met de her innering, dat watersport overal mo gelijk is en dat men toch zelfs in de Braakman, de nieuwe polder, een wa- tersportcentrum wil gaan inrichten, als voorbereiding voor nog grotere plan nen, die na de totstandkoming van het Deltaplan wellicht te verwezenlijken zjjn. De opening van deze haven noem de hij in ieder geval een goede start en een gelukwens waard. Burgeler, Kruiningen; A. I. Catsman, Aardenburg; J. Hommes, Nieuwdorp; J. «uiissen, Terneuzen; Ier, Vlissingen, J. Moli Vlissingen; K. C. van Spronsen, Goes; A. H. S. Stemerding, Souburg; R. Zuidema, Goes. Dokter I. D. Fransen v. d. Putte, voorzitter van „De Werf” had een geestig en charmant woord voor ieder een die zijn medewerking had ver leend bij de toestandkoming van deze haven. Het gemeentebestuur van Goes kreeg een pluim voor het aanleggen van een parkeerterrein, evenals de aannemers die de grond kochten voor dijkverhoging. De leden, die eendrach tig samenwerkten, kregen eveneens dank te incasseren en wel speciaal de heer Paauwe. De heren v. d. Hooft, de ontwerper van de haven en Wiersma kregen zelfs voor hun diensten ieder een fraaie klok aangeboden. Ook de heer S. Verwer, die vele vlaggen aan de vereniging heeft afgestaan en zelfs een Goese vlag schonk hij mocht die vlag later zelf aan de mast van het clubgebouw hijsen werd voor het voetlicht geroepen. Na de opening recipieerde het be stuur in het clubgebouw en genoten de talloze genodigden nog even van de zonneschijn, die mild deze gezellige jachthaven bescheenn. Abonnementsprijs 0.47 per week, 2.p. maand, 5.85 p. kwartaal. Losse nummers 13 cent. Advertentieprijs 22 cent per man. Rubriek Kabouters 10 ct. per woord Medewerkers: J. A. van Bennekom, Middelburg; Ds W. C. van Ds D. J. van Dijk, St. Annaland; J. S. Hoek, Middelburg; Ds J. Karelse, Goes; Ds J. Kwast, Vlissingen; J. Laport Goes; J. Lodder, Israëlische leger getracht de demarca tielijn te overschrijden. Zij werden echter door Egyptische troepen ver dreven. Van militaire zijde te Tel Aviv zijn de berichten, dat Israëlische troe pen Zaterdag Egyptisch gebied bin nendrongen, tegengesproken. ONDERSCHEPT Een Dakota van de Amerikaanse luchtmacht is Zondag door twee Israë lische jachtvliegtuigen boven Israë lisch grondgebied onderschept en op gebracht naar het vliegveld van Lyd- da. Het toestel was op weg van Cairo naar Beiroet en had twaalf personen aan boord. Uit Israëlische bron wordt vernomen, dat het zich buiten de luchtcorridor had bevonden, en daar om ter identificatie naar Lydda was gebracht. De Egyptische plaatsvervangende premier, Gamel El Din Salem, heeft toegegeven dat Rusland wapens aan geboden. Hij zei: „We zijn bereid dit aanbod te accepteren als de Europese landen, die ons wapens hebben beloofd niet bereid mochten blijken hun con tracten te vervuilen”. Komende maand zal in Zwe den de rantsoenering van sterke drank, die veertig jaar lang ge golden heeft, worden afgeschaft. Als voorbereiding tot die stap is echter een adverteerverbod inge gaan, dat een half jaar lang van kracht zal blijven, en dat naar de bedoeling van de regering de Zweden van al te grote begerig heid naar het straks weer vrij te verkrijgen genotmiddel moet af houden. Het verbod geldt niet al leen het adverteren in de bladen, maar ook het aanprijzen van drank door middel van lichtrecla mes en aanplakbiljetten. Alle neonreclames voor sterke dran ken zijn af gedekt en de aanplak biljetten zijn overplakt met aan prijzingen van niet-alcoholhou- dende dranken. Er is geen wette lijke sanctie op naleving van het reclameverbod ingesteld, maar ’t staats-drankmonopolie heeft de importeurs doen weten, dat nege- ring ervan hun uitsluiting van de Zweedse markt tengevolge zal hebben. Na Maart a.s. zal alleen met soort en prijs van sterke dranken geadverteerd mogen worden, en het plaatsen van af beeldingen van fles of glas zal worden tegengegaan. De campagne tegen drankmis bruik wordt gebaseerd op sociale argumenten en zal een positief karakter dragen met aansporin gen tot het betrachten van ma tigheid en verantwoordelijkheid. Een der te gebruiken aanplakbil jetten toont b.v. een aardige meisjeskop met de woorden: „Ik dans alleen met nuchtere jon gens”. Op de onderste foto wordt met man en macht gewerkt aan de autotunneï. De iv.o is gencaütii met de rug naar Beverwijk. Op de bovenste foto een overzicht van de in aanbouw zijnde spoorwegtunnel, gezien in de richting van deze stad. onderzoek naar Marokko wordt gezon den om „de ware oorsprong en de werkelijke oorzaken” van de gebeurte nissen van 20 Augustus vast te stellen. Te Mediouna, in het gebied van Ca sablanca, zijn zeven Marokkanen aan gehouden, die men er van verdenkt talrijke aanslagen en sabotagedaden op hun geweten te hebben. Bij botsingen en verzetsdaden in het departement Constantine (Alge rije) zijn Zaterdag vief opstandelingen gedood en drie krijgsgevangen ge maakt. De Franse ordetroepen verlo ren twee doden en vier gewonden. Voorts zijn vier Mohammedaanse bur gers, die waren ontvoerd, door ver zetslieden vermoord. Op verscheidene plaatsen in het departement werd sa botage gepleegd aan gebouwen en te legraafpalen. Er deden zich ook ge vallen van brandstichting en aansla gen op Mohammedaanse burgers voor. VLISSINGEN, 3 Sept. Een snelle toename van het verbruik van elec- trische energie maakt een spoedige uitbreiding van de „Centrale Zeeland” der N.V. „P.Z.E.M.” te Vlissingen noodzakelijk. Plannen zijn in voorbe reiding om, nog binnen drie jaar, een turbine erbij te plaatsen met de bij behorende ketels. Voor deze turbine is plaats aanwe zig in het gebouw, doch mogelijk moet hier een verbouwing plaats vinden, daar nog niet beslist werd of de tur bine van gelijke grootte moet zijn als de bestaande twee turbine’s, dan wel, dat men een turbine met een grotere capaciteit zal plaatsen. Het ketelhuis zal eveneens een uit breiding ondergaan, doch óók hier werd nog geen beslissing genomen over het plaatsen van twee kleine ke tels, dan wel één grote. Deze uitbreiding is dringend nood zakelijk geworden door de steeds toe nemende afname voor industrieel ge bruik. Bovendien moet de „P.Z.E.M.” rekening houden met de electrificatie der spoorwegen. Dat de afname van stroom belang rijk is gestegen, moge wel blijken uit het feit, dat het hoogtepunt de piek normaal in de maanden October of November viel. Dit jaar werd deze piek reeds vér voor de maand Octo ber bereikt, zodat men mag aannemen, dat dit jaar een record-cijfer geboekt kan worden. Men behoeft echter geen vrees te hebben, dat de Centrale Zeeland in deze tussenliggende periode niet aan de toenemende vraag om electrische energie kan voldoen. De Centrale Zee land is uitgerust met twee turbine’s, waarvan er één tot op heden in re serve werd gehouden. Voorts beschikt men nog over de „Oude Centrale” aan de Koningsweg, terwijl het koppelnet met Noord-Brabant ingeschakeld kan worden, wanneer de Centrale eens niet zelfstandig aan de vraag zou kun- vrendschappelijke voet stond met ver-i nen voldoen. ROTTERDAM, 3 Sept. De nationale manifestatie E 55 is Zaterdagavond met een plechtigheid op het Elf Provinciënplein officieel gesloten. Nadat te voren op dit piein de muziekcorpsen van de Holland Amerika Lijn, de Kon. Rotterdamse Lioyd, de Shell Pernis en de S.H.V. hun kunnen hadden ge toond, hield de voorzitter van de E 55, ir J. W. Ernste, zijn sluitingsrede. „Wij zien”, zeide hij, „de sluiting van de „E 55” niet als iets droevigs, integendeel, allen, die bij deze mani festatie betrokken zijn geweest, heb ben haar beschouwd als een inter mezzo. Na tien jaren hard werken aan de wederopbouw van Nederland wilden wij door de „E 55” aan het Ne derlandse volk en aan het buitenland laten zien, wat er in die jaren is ge presteerd, om daarna met vernieuwde ijver en geestkracht verder te bouwen aan de bloei en de welvaart van ons land en zijn bevolking. Het doel van de „E 55” is bereikt. Dat mogen we nu, aan het einde, met een gerust hart vaststellen, zei spr. Dezelfde samenwerking die het moge lijk heeft gemaakt dat Nederland kon herrijzen, heeft ons ook in staat ge steld deze manifestatie tot een goed einde te brengen. Het bezoekersaantal heeft aan de verwachtingen voldaan. Ook uit het buitenland zijn er vele, vooral belangrijke bezoekers komen kijken. Door de „E 55” is de naam van Nederland en van Rotterdam opnieuw over de gehele wereld gegaan”. Na deze rede streken 24 jonge am bachtslieden onder tromgeroffel de nationale vlag en de provinciale vlag gen. De vier muziekkorpsen lieten ver volgens gezamenlijk het Wilhelmus horen, waarna 200 in het wit geklede meisje* nieuwe vlaggen omhoog sta ken, om aan te duiden, dat al is de „E 55” geëindigd, het opbouwwerk van AT v. 1 V, AI t rT n rf pert je aan een bomaanslag. Overigens heeft genoemde Marok kaanse partij in een Zaterdag te Pa rijs gepubliceerd communiqué gepro testeerd tegen „de collectieve vergel dingsmaatregelen, die vijftien dagen lang meedogenloos zijn voortgezet in de gebieden Wed Zem, Koeribga, Ke- nifra”. De aandacht van de Franse re gering wordt gevestigd op de rampza lige gevolgen van de methoden van „blind geweld” die worden toegepast. De Istiqlal eist dat een commissie van LATE HULDIGING. Al was met deze plechtigheid de tentoonstelling zelf gesloten, het ter rein van de Unifesti bleef nog tot mid dernacht open. Zo kon het gebeuren, dat omstreeks acht uur de drie milli- censte bezoeker zich presenteerde. Het was de 73-jarige mevrouw J. van den BergSlingerland uit Rotterdam, die vergezeld door haar 76-jarige man. reeds haar derde bezoek aan de „E 55” bracht. Door de enorme drukte op het feest terrein kon er van enige plechtigheid bij de ingang geen sprake zijn. Het werd tegen middernacht, eer het echt paar op het terras van de „heren ze ventien” op de Place Mondiale in bij zijn van burgemeestei’ en mevrouw Van Walsum, het voltallig bestuur van de „E 55” en organisator Kleyboer, werd gehuldigd. Het bejaarde echt paar kreeg een televisie-toestel met aanleg aangeboden. Van acht uur af tot ver na midder nacht heeft het nog nieuwe toeschou wers gestroomd. Op het gehele feest terrein, het andere deel van het park incluis, kon men als het ware over de hoofden lopen. Op de Place Mondiale is het een afscheid met huldiging ge worden, dat lang in de herinnering zal blijven. Nog tot ver na drie uur in de morgen waren er groepen feest gangers, die de weg naar huis nog niet hadden willen vinden. -o- BONN, 4 Sept. Opnieuw is een van de zeven ontvluchte oorlogsmis dadigers van Breda als eerzaam burger in de Bondsrepubliek vrij gelaten. De ze keer liet de rechtbank van Zelle de gevangenisdeuren openen voor Willem van der Neut, die daar in arrest werd gehouden in afwachting op een beslis sing van de rechtbank over de moge lijkheid van een uitwijzing van de misdadiger. De rechtbank liet hem los, hoewel zij tot dusverre geen uitspraak heeft gedaan. Aangenomen kan echter worden, dat ook Van der Neut op grond van Hitlers verordening tot be scherming van S.S. lieden als Duits staatsburger zal worden erkend. Van der Neut heeft zich als meubelmaker in Uslar in het Harzgebied gevestigd. De definitieve beslissing over het Ne derlandse verzoek tot uitlevering zal binnenkort worden genomen. Onderscheiding. Wegens pensioenge rechtigde leeftijd is aan de gemeente werkman J. de Looff, per 1 Sept, eervol ontslag verleend. Voor de vele jaren trouwe dienst is hem bij Kon. Besluit de onderscheiding in brons toegekend in de orde van Oranje Nassau. ANTWERPEN, 4 Sept. Zaterdag middag is op een verkeersweg nabij Antwerpen een auto, bestuurd door de heer Polak uit Eindhoven, tegen een boom gereden. De bestuurder en zijn 7-jarig doch tertje Lydia waren op slag dood. Me vrouw Polak liep verscheidene breu ken op en is naar de gemeentelijke kliniek overgebracht. Het 13 jaar oude zoontje Willem kreeg slechts een hoofdwonde en werd ter verpleging naar het St. Elisabethgasthuis te Ant werpen vervoerd. Naar het onderzoek uitwees, zou de heer Polak, door een beroerte getroffen dood achter het stuur zijn ineengezakt, waarna de wa gen de juiste richting verloor. Uitgave: Lichting „Zeeuwsch Dagblad” l’0® Giro 274289. „..«kantoor: Goes, L. Vorststr. Tel. 2438 (b.g.g. voo- redactie «s voor advent, enz. 2970), Storen: Vlissingen: Nieuwstr. 1 Telef- 326Middelburg: Korte •trdstr. 85. Tel. administratie q TeL redactie 2347; Ter- 1 neuzen: Dijkstraat 26-28. Exploitatie: nosterbaan Le Cointre N.V., u Goes I JERUZALEM, 4 Sept. Generaal Burns, het hoofd van de commissie der I V.N. v00r toezicht op het bestand in Palestina, heeft Zaterdag nogmaals I een beroep gedaan op Egypte en Israël, het bestand stipt na te leven. Men I ffas van mening, dat wanneer deze nieuwe oproep zou falen, generaal Burns I jou aanbevelen, de Veiligheidsraad bijeen te roepen, om de kwestie te be- spraken. I Intussen hebben Zondag zowel Israël als Egypte bekendgemaakt, het jongste verzoek van de generaal tot staking der vijandelijkheden te aanvaarden. I Israël zei in een nota aan de hoofdwaarnemer der Verenigde Naties, dat al I zijn strijdkrachten in het gebied van Gaza is bevolen, het vuren te staken. I Israël verklaarde zich echter het recht voor te behouden, om zich in geval van I nieuwe Egyptische aanvallen onmiddellijk met de wapens te verdedigen. I Maar de incidenten duurden nog I steeds voort. Zo vuurden Egyptische I batterijen Zaterdagochtend op twee Is- I raëlische dorpen bij de grens van het I gebied van Gaza, welk vuur door de I tegenpartij werd beantwoord. Het I Egyptische departement van oorlog I gaf een tegengestelde verklaring, na- I melijk, dat het vuur door strijdkrach- I ten van Israël zou zijn geopend. I Volgens berichten uit Gaza geloofde I men daar, dat bij Deir El Ballah ten minste twintig Israëlische soldaten zijn gewond. De Israëliërs waren, aldus de- I ze berichten, met pantserwagens het I gebied van de stad binnengetrokken en hadden het vluchtelingenkamp El Beregh beschoten. Er zou een Egypti sche soldaat zijn gewond. Naar de Egyptische regering meldt, I hebben vier gevechtswagens van het PARIJS, 4 Sept. Zondagochtend zijn uit Parijs twee Marokkaanse leiders per vliegtuig naar Madagascar vertrokken voor een onderhoud met de ver bannen sultan, Mohammed Ben Joessef. Het zijn Belmehdi Bakkai, de vroe gere pasja van Sefrou en Fathi ben Slimane, een gematigd nationalist, die een goede kans maakt de eerste premier in het door de Franse regering voor gestelde Marokkaanse kabinet te worden. De reis wordt beschouwd als een doorbreken van de klaarblijkelijke impasse in de Frans-Marokkaanse be sprekingen. De leider van de Marokkaanse na tionalistische Istiqlal-partij, Si Moham med Babi Berrada geheten, die op vriendschappelijke voet stond met ver scheidene Franse ministers, is Zondag te Casablanca vermoord. Hij stond be kend als een van de meest gematigde figuren van zijn partij. Vijftien maan den geleden ontkwam hij op het nip- SAARBRUECKEN, 3 Sept. De lUuitsgezinde) Saarlandse democrati- cne partij, die overeenkomt met de Uir-rale) Westduitse democratische L leeft het beroep van bondskan- '-denauer op de Saarlanders om j.’ urstatuut te aanvaarden, doch 8nJ“a een de regering-Hoffmann vij- Z’g„„8ezLnde,Ianddag te kiezen, ver- lrio,Pen', deed een beroep op de een 6vS ^et statuut dat voorziet in Wed tPeSe Status voor het Saarge- *e verwerpen en daarna haar ,ln de verkiezingen voor een breng6 andda§ wederom tot uiting te GOES, 3 September. De watersportvereniging „De Werf” te Goes kan thans haar eigen veilige haven binnenvaren. Deze vereniging, die zeven jaar geleden werd opgericht en die bewees, dat de „werf”kracht van de zeilsport groot is, behoeft voorlopig niet bang meer te zijn haar leden en ook de gasten, die ’s zomers regelmatig komen binnenvallen, geen plaatsje te kunnen geven. Vanmiddag heeft burgemeester mr W. C. ten Kate van Goes de nieuwe jacht haven geopend. Staande op de reddingboot „Maria Carolina Blankenheim”, speciaal uit Veere gekomen om het feest luister bij te zetten, knipte hij een lint door, dat over de haveningang was gespannen. De vele genodigden, zeil-vrienden uit alle delen van Zeeland, zagen hem en zijn echtgenote, alsmede de burge meester van Veere, jhr mr I. F. den Beer Poortugael, voet aan wal zetten en beluisterden, nadat mevr. Ten Kate van mej. Joke van Zee bloemen had aangeboden gekregen, een toespraak waarin de Goese burgervader onver holen zijn genoegen uitte, dat Goes zo’n mooie jachthaven heeft gekregen. „Mijn verwachtingen, zijn overtroffen” zo zei de burgemeester, die het parti culier initiatief dank bracht, want zo’n haven betekent voor Goes, als touris- tisch centrum heel veel. De burge meester besloot zijn gelukwens met „een voorspoedige en behouden vaart”. 4 Sept. Groot-Brit- tannië weigert binnen twee jaar in terne autonomie en binnen vier jaar volledige onafhankelijkheid aan Ma lakka te verlenen, zal mijn regering aftreden en mijn partij, de alliantie, in het gehele land het bestuur boycot ten”, zo heeft de premier van de Ma- leise federatie, Tengkoe Abdoel Rahman, tegenover een vertegenwoor diger van A.F.P. verklaard. De allian- tie-partij beschikt in de wetgevende raad over een absolute meerderheid. De minister-president voegde hier aan nog toe, dat zijn regering de sta tus van „dominion” weigeren zal en slechts als vrij en gelijk waar dig deel genoot binnen het Britse gemenebest wil blijven. Aan de Britse minister van koloniën, Lennox-Boyd, die eind Au gustus een bezoek aan Malakka heeft gebracht, had de premier een memo randum voor de Britse regering over deze kwestie meegegeven. -o- kspectieploegen in Z. Korea in sterkte verminderd SEOEL, 3 Sept. De neutrale in- spectieploegen in de Zuidkoreaanse steden Taegoe en Kangnoeng zullen met ingang van 6 dezer worden opge heven, terwijl de sterkte dezer ploe gen in Poesan, Koensan en Intsjon zal wor. jrminderd, aldus een mede deling van generaal-majoor Parks, leider van de delegatie der Verenigde Naties bij de gemengde Koreaanse be- standscommissie. De voorzitter van de Zuidkoreaanse commissie van stafchefs, generaal Lee, heeft een beroep gedaan op de thans te Washington vergaderende verte genwoordigers der zestien staten, die aan de zijde der Verenigde Naties aan de Koreaanse oorlog hebben deelgeno men, om „positieve stappen” te doen tot opheffing van de neutrale commis sie van toezicht op de uitvoering van het Koreaanse bestand. Generaal Lee herhaalde zijn be schuldiging, dat de communistische mspecteurs van de bestandsnaleving zich aan spionnage schuldig hebben gemaakt, die ten doel had de militaire kracht van Noord-Korea te versterken, mt als voorbereiding tot een nieuwe Noordkoreaanse inval in Zuid-Korea. In Holland autorijden is een waar genot, zo heeft een mede werker van het grootste West duitse dagblad „Die Welt” ge schreven, na zeven dagen in Ne derland de verkeersverhoudingen te hebben bestudeerd. Hij was bijzonder onder de in druk van de toestand van het Nederlandse wegennet en van de correctheid, waarmee in het alge meen gereden wordt. „De meeste autobestuurders passen zich bij het verkeer aan. Zij gebruiken niet hun ellebogen en tonen een weldadige rust. Zij worden met ongeduldig, wanneer zij in een rij moeten wachten, ook niet wanneer het twintig minuten zou duren. Wie voorbij gereden wordt, drukt niet op het gaspedaal, maar maakt voor de snellere plaats. Het verstand lijkt op de straat meer te regeren dan bij ons”. De schrijver voegt aan zijn vlei end oordeel evenwel toe, dat hij geen verwend man is, aangezien hij op de Duitse wegen voortdu rend „met een half been m het ziekenhuis staat”.

Zeeuwsch Dagblad | 1955 | | pagina 1